Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 10 juni 2019 t/m zondag 16 juni 2019

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 399 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Ereklasse Finale (veld)
PKC / SWKGroep 1- DOS '46 114 - 20 (kruisfinale)
LDODK / Rinsma Fashion 1- TOP / SolarCompleet 121 - 19 (kruisfinale)
Hoofdklasse A (veld)
OVVO / De Kroon 1- Oost-Arnhem 121 - 17
Groen Geel 1- KCC / SO natural 116 - 21
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- De Meeuwen 119 - 15
Hoofdklasse B (veld)
DSC 1- TOP 111 - 13
SDO / BlijWerkt 1- Fiks 121 - 20
Sporting Delta 1- Avanti 115 - 17
Tweemaal Zes 1- Rohda 117 - 14
Overgangsklasse A (veld)
HKV / Ons Eibernest 1- Unitas / Perspectief 110 - 17
DOS 1- SKF 117 - 24
OWK 1- Antilopen / Lancyr Deelen 113 - 20
Overgangsklasse B (veld)
ASVD | PV Systems 1- Amicitia 121 - 21
Sparta 1- AVO 115 - 20
DOS Kampen / Veltman 1- Wit-Blauw / Green Organics 112 - 20
De Hoeve 1- Heerenveen 112 - 18
Overgangsklasse C (veld)
Futura 1- BEP 122 - 23
Pernix 1- Meervogels / Física 118 - 26
Velocitas 1- Die Haghe 123 - 18
KVA 1- VEO 120 - 19
Overgangsklasse D (veld)
Nieuwerkerk 1- Valto 120 - 21
Oranje Wit 1- HKC 122 - 24
GKV / Enomics 1- Merwede / Multiplaat 122 - 18
Vriendenschaar 1- Swift 123 - 24
KNKV 1e klasse A (veld)
AKC 1- Dindoa 113 - 19
Apeldoorn 1- MIA 121 - 20
KNKV 1e klasse B (veld)
Hoogkerk 1- Drachten / van der Wiel 123 - 24
CSL 1- Ritola 119 - 15
De Waterpoort 1- De Wâlden 116 - 14
Quick '21 1- Oerterp / VKC 116 - 15
KNKV 1e klasse C (veld)
Refleks 1- EKVA 118 - 15
Roda 1- Synergo 122 - 23
KVS / Maritiem 1- Sparta 124 - 20
Sporting Trigon 1- Nova 115 - 11
KNKV 1e klasse D (veld)
Rigtersbleek / Cottus 1- NKC '51 115 - 21
Noviomagum 1- Victum 118 - 21
ODIK 1- KVZ 119 - 14
Juventa 1- Telstar 113 - 12
KNKV 1e klasse E (veld)
ONDO 1- IJsselvogels 119 - 12
Phoenix 1- Maassluis 124 - 13
GKV 1- Korbis 116 - 18
Excelsior 1- Achilles 117 - 18
KNKV 1e klasse F (veld)
Tjoba 1- KCR 120 - 12
Juliana 1- Fortis 119 - 25
Kinderdijk 1- Albatros 126 - 21
ONDO 1- RWA 118 - 22

Team TV
Dames 1e klasse B (veld)
SkunK 1- Nas 115 -   5
KNKV 2e klasse A (veld)
Noordenveld 1- Olympia 119 - 10
KNKV 2e klasse B (veld)
De Parabool 1- Elko 124 - 23
TOP 1- DOS-WK 116 - 18
Thrianta 1- Regio '72 121 - 18
ROG 1- HHV 117 - 11
KNKV 2e klasse C (veld)
Exakwa 1- DTG 120 - 14
Emmeloord 1- Hellas '63 112 - 11
De Granaet 1- Oranje Zwart 116 - 14
Udiros 1- Harich 114 - 19
KNKV 2e klasse D (veld)
Kesteren 1- SDO 124 - 14
KNKV 2e klasse E (veld)
Zwart Wit 1- Spirit 116 - 24
Revival 1- Zwart Wit 116 - 10
Sporting West 1- Spirit 113 - 18
KNKV 2e klasse F (veld)
Atlantis 1- Ados 123 - 22
VIKO 1- Woudenberg 119 - 16
De Vinken 1- Viking 115 - 18
DWS 1- Fiducia 113 - 17
KNKV 2e klasse G (veld)
KZ Danaiden 1- KIOS 112 - 11
Paal Centraal 1- Dijkvogels 120 -   8
ZKC '31 1- Rapid 117 - 16
ODO 1- Weidevogels 122 - 13
KNKV 2e klasse H (veld)
Reeuwijk 1- DES 118 - 20
Nexus 1- Erasmus 116 - 13
KOAG 1- Vriendenschaar 117 - 14
OZC 1- Twist 116 - 24
KNKV 2e klasse I (veld)
Tilburg 1- Atlas 126 - 15
WION 1- ADO 123 - 18
Vitesse 1- Stormvogels 126 - 11
Rust Roest 1- DVS '69 117 - 17
KNKV 3e klasse A (veld)
Dio 1- Donkerbroek / VZK 113 - 16
KNKV 3e klasse B (veld)
Helios 1- DKV Victoria 118 - 17
DSO 1- Furore 122 - 14

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 3e klasse C (veld)
HKC 1- NKV 121 - 19
Ten Donck 1- Fortissimo 116 - 18
Conventus 1- Animo 118 - 12
KNKV 3e klasse D (veld)
DTS 1- Invicta / Frigro 112 - 15
NQL 1- Harkema 110 - 11
DWA / Argo 1- Spannum 117 - 13
Sim 1- DTL 115 - 11
KNKV 3e klasse E (veld)
Elburg 1- Achilles 123 - 13
Pallas '08 1- EKC 2000 115 - 10
Flamingo's 1- Rood-Wit 115 - 16
Vlug & Vaardig 1- Sparta 19 - 15
KNKV 3e klasse F (veld)
OJC '98 1- PSV / lifovragen.nl 118 - 14
Keizer Karel 1- SkunK 115 - 14
OEC 1- Klimop 114 -   9
Tiel '72 1- Reehorst '45 124 - 16
KNKV 3e klasse G (veld)
DKOD 1- Arena 14 - 27
Olympus '58 1- Rheko 18 - 16
RDZ 1- Huizen 121 -   5
EKCA / CIBOD 1- Devinco 111 - 12
KNKV 3e klasse H (veld)
Vlug & Vaardig / KCN 1- Badhoevedorp 112 - 12
Badhoevedorp 1- Madjoe 113 - 12
Crescendo 1- Vlug & Vaardig / KCN 123 - 19
Thor 1- Luno 19 - 15
Oranje Nassau 1- VZOD 19 - 16
KNKV 3e klasse I (veld)
Triade 1- Ventura Sport 117 - 16
Korbatjo 1- ACKC 122 - 12
SKV 1- NIO 15 - 18
Olympia 1- Thor 111 - 10
KNKV 3e klasse J (veld)
KVK 1- Seolto 124 - 16
Blauw Wit 1- DSO 119 - 15
Scheldevogels 1- TOGO 116 - 15
KNKV 4e klasse A (veld)
Leonidas 1- Stadskanaal '74 19 - 16
Korwi 1- Zunobri 111 -   6
KNKV 4e klasse B (veld)
Diderna / Visser Sloopwerken 1- DLKV 16 - 12
KNKV 4e klasse C (veld)
Attila 1- Maastricht 115 -   8
KNKV 4e klasse D (veld)
WWSV 1- DKV 18 - 16
Purmer 1- SDO 113 - 15

Antilopen Banner
KNKV 4e klasse E (veld)
Noveas 1- It Fean / Boelenslaan 18 - 13
KNKV 4e klasse F (veld)
Amsterdam 1- DOC 116 - 14
Westergo 1- Amsterdam 113 - 12
DOC 1- Triaz 18 - 22
Lemmer 1- Joure 16 - 12
KNKV 4e klasse G (veld)
Hemur Enge 1- SDO 110 - 16
SEV 1- Blauw Zwart 118 - 13
KIOS '45 1- Midlandia 19 - 14
KNKV 4e klasse I (veld)
Sperwers 1- Dubbel Zes 112 - 12
't Capproen 1- ZKV 18 -   7
Nikantes 1- De Voltreffers 122 - 10
KNKV 4e klasse H (veld)
ESDO 1- Gemini 115 -   9
Koveni 1- De Eemvogels 110 - 17
SGV 1- Hebbes 111 - 11
Reserve Hoofdklasse A (veld)
OVVO / De Kroon 2- Nic. / Alfa-college 220 - 19
KVS / Maritiem 2- AW.DTV 222 - 22
Groen Geel 2- TOP / SolarCompleet 219 - 17
SCO 2- SKF 223 - 15
Reserve Hoofdklasse B (veld)
Nieuwerkerk 2- TOP 227 - 20
GKV / Enomics 2- PKC / SWKGroep 311 - 16
Sporting Delta 2- Avanti 213 - 14
Nic. / Alfa-college 3- Rohda 221 - 21
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Blauw-Wit 4- Oost-Arnhem 224 - 12
HKV / Ons Eibernest 2- Unitas / Perspectief 320 - 18
Reserve Overgangsklasse B (veld)
SDO / BlijWerkt 2- Fiks 218 - 17
Sparta 2- Blauw-Wit 320 - 21
Tweemaal Zes 2- DOS '46 327 - 15
De Hoeve 2- Drachten / van der Wiel 26 - 22
Reserve Overgangsklasse C (veld)
Pernix 2- KCR 221 - 14
KVA 2- KCC / SO natural 315 - 10
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- TOP / SolarCompleet 429 - 28
KVS / Maritiem 3- BEP 218 - 24
Reserve Overgangsklasse D (veld)
Oranje Wit 2- DVO / Accountor 317 - 19
Nieuwerkerk 3- TOP / SolarCompleet 316 - 15
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3- KCC / SO natural 422 - 17
SKF 3- Achilles 217 - 15
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
AKC 2- Amicitia 212 - 11
SCO 3- AVO 224 - 16
OWK 2- De Meeuwen 216 - 15
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Hoogkerk 2- Drachten / van der Wiel 35 - 19
De Parabool 2- LDODK / Rinsma Fashion 316 - 21
CSL 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 318 - 14
ROG 2- De Wâlden 214 - 12
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
VEO 3- MIA 313 - 21
DOS Kampen / Veltman 2- Antilopen / Lancyr Deelen 27 - 10
ASVD | PV Systems 2- Tempo 219 - 18
Noviomagum 3- Spirit 211 -   9
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
OVVO / De Kroon 3- Dindoa 216 -   9
Noviomagum 2- Victum 219 - 19
ODIK 2- MIA 223 - 13
Wageningen 3- Telstar 212 - 14
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Sporting Delta 3- Meervogels / Física 216 - 30
Phoenix 2- VEO 214 - 20
Excelsior 2- Rapid 216 - 13
KZ Danaiden 2- Die Haghe 210 - 14
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
KOAG 2- Fortis 217 - 11
DeetosSnel 3- RWA 218 -   9
Avanti 3- Albatros 220 - 17
Oranje Wit 3- Twist 220 - 16
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Rust Roest 2- Swift 212 - 19
Tilburg 2- Merwede / Multiplaat 216 - 23
TOP 3- Valto 217 - 18
PKC / SWKGroep 4- HKC 220 - 13
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
AW.DTV 3- Tempo 321 -   9
HKV / Ons Eibernest 3- DES 215 - 18
Tempo 3- Fortuna / Delta Logistiek 310 - 21
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
Astrantia / Ona 2- SVOC '01 210 -   7
Avanti / Celeritas 2- Astrantia / Ona 25 - 10
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
De Meeuwen 3- KZ / Thermo4U 410 - 21
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
Synergo 3- HKV / Ons Eibernest 412 - 14
KVA 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 614 - 20
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
Tempo 4- KZ / Thermo4U 614 - 15
KCR 3- Phoenix 316 - 12
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
De Granaet 2- Oranje Zwart 213 - 12
Quick '21 2- Harich 219 - 15
Exakwa 2- Heerenveen 225 -   7
CSL 3- Ritola 215 - 17

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Pallas '08 2- De Wâlden 415 - 19
Noordenveld 2- Ritola 311 - 26
Vlug & Vaardig 2- Sparta 224 - 17
Flamingo's 2- Heerenveen 314 - 14
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
Heerenveen 4- De Wâlden 38 - 28
ROG 3- Wit-Blauw / Green Organics 210 - 18
Sparta 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 413 - 15
De Parabool 3- Drachten / van der Wiel 424 - 22
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Amicitia 3- NKC '51 210 - 12
Apeldoorn 2- KVZ 217 - 17
Wageningen 4- Wit-Blauw / Green Organics 313 - 13
De Meeuwen 4- DOS-WK 217 - 15
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
DOS 2- DOS-WK 35 -   0
DOS 2- Wageningen 628 -   7
Dindoa 3- Synergo 220 - 13
DVO / Accountor 5- Nova 222 -   6
DOS-WK 3- Sparta 212 - 20
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen 3- EKVA 318 - 13
Tweemaal Zes 3- DVO / Accountor 413 - 25
Dindoa 4- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 521 - 19
Wageningen 5- ODIK 38 - 14
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
SDO / BlijWerkt 3- BEP 314 - 12
Sporting Trigon 2- Fiducia 214 - 11
Refleks 2- EKVA 229 - 15
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Futura 2- Fiks 311 - 20
TOP / SolarCompleet 5- Pernix 314 - 19
ODO 2- Weidevogels 213 - 14
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Excelsior 3- Pernix 423 - 12
DES 3- Achilles 310 - 20
Refleks 3- KVS / Maritiem 425 - 20
GKV 2- Velocitas 321 - 16
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
Weidevogels 3- KOAG 318 - 22
KOAG 3- DES 422 -   9
WION 2- Weidevogels 317 - 16
Vriendenschaar 2- Avanti 422 - 19
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
WION 3- Vriendenschaar 216 - 14
Nieuwerkerk 4- IJsselvogels 214 - 10
OZC 2- Korbis 27 - 21
Reeuwijk 2- Maassluis 210 - 12
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Juliana 2- DSO 222 -   8
Kinderdijk 2- RWA 321 - 12
Tjoba 2- KCC / SO natural 519 - 13
ONDO 2- Fortis 321 - 16
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
GKV / Enomics 3- Tjoba 315 - 15
Albatros 3- Animo 218 - 12
Rust Roest 3- Oranje Wit 423 - 16
Merwede / Multiplaat 3- RWA 48 - 30
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
Juventa 2- WSS 218 - 15
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
SIOS 2- Leeuwarden 217 -   7
WSS 3- ZKC '19 425 -   7
Leeuwarden 2- OKO / Bies 29 - 10
ZKC '19 4- Rodenburg 211 - 11
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
Kesteren 2- AKC 3
Apeldoorn 3- Rheko 318 - 11
Kesteren 2- SDO 38 - 23
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
Rust Roest 4- SDO 421 - 12
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Groen Geel 4- Helios 214 -   9
Rohda 3- OKV 212 -   9
Helios 2- DKV Victoria 28 - 14
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Blauw-Wit 5- Swift 314 - 19
Rohda 5- OKV 315 - 10
ZKC '31 2- ALO 211 - 11
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Sporting Trigon 4- ALO 311 - 11
KZ Danaiden 4- VEO 410 - 11
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Regio '72 2- KVZ 321 - 16
Rigtersbleek / Cottus 2- Elko 212 -   6
NKC '51 3- Regio '72 214 - 19
KVZ 3- HHV 219 - 12
TOP 2- Blauw Zwart 222 - 12
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
De Parabool 5- Harkema 216 -   9
DWA / Argo 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 58 -   8
DTS 2- Invicta / Frigro 214 - 16
ROG 4- De Wâlden 514 - 13
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
De Parabool 4- Oerterp / VKC 224 -   9
Flamingo's 3- DTG 210 -   9
De Waterpoort 2- Dow / Wez Handich 315 - 10
Emmeloord 2- Harich 311 - 12
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
DOS Kampen / Veltman 3- Unitas / Perspectief 418 - 13
De Hoeve 3- ASVD | PV Systems 39 - 17
SCO 4- Oranje Zwart 315 - 14
Udiros 2- Dindoa 514 - 19
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
SKF 4- Achilles 210 - 10
Rigtersbleek / Cottus 3- Devinco 212 - 14
Woudenberg 3- Rood-Wit 221 - 13
SKF 4- EKC 2000 215 - 21
Elburg 2- Achilles 216 - 10

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Huizen 2- HKC 413 - 10
Synergo 4- Huizen 29 - 13
Tiel '72 2- HKC 418 - 12
EKCA / CIBOD 2- Devinco 314 - 15
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
HKC 2- Antilopen / Lancyr Deelen 515 - 10
Revival 2- Fortissimo 216 - 21
Tiel '72 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 714 - 16
SKF 5- MIA 415 - 12
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
DWS 2- Fiducia 320 -   8
VIKO 2- Woudenberg 29 - 16
Atlantis 2- Ados 215 - 15
De Vinken 2- Viking 210 - 12
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
Tiel '72 4- HKC 39 - 11
Fiducia 4- Tiel '72 414 - 17
Victum 3- HKC 317 - 17
Spirit 3- MIA 517 - 19
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
Rapid 3- Luno 212 - 10
Roda 3- Madjoe 26 - 14
Crescendo 2- KVA 415 - 14
KZ Danaiden 3- VZOD 214 -   7
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
Rohda 4- Luno 313 - 13
Luno 3- DOS 317 - 16
DOS 3- Tempo 519 - 12
VEO 5- Meervogels / Física 310 - 22
ZKC '31 3- Velocitas 45 - 19
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
ODO 3- Weidevogels 415 - 16
Valto 4- ONDO 310 - 16
Excelsior 4- Dijkvogels 217 - 15
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
Paal Centraal 2- Maassluis 321 -   9
ONDO 2- Excelsior 517 -   9
Dijkvogels 3- Twist 323 - 17
Avanti 5- DES 513 - 15
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
RWA 5- Twist 416 - 12
Vitesse 3- Erasmus 219 - 16
Olympia 3- HKC 412 - 13
ADO 3- Gemini 215 - 12
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
Vriendenschaar 3- DVS '69 221 - 17
KOAG 4- Nieuwerkerk 521 - 17
Albatros 4- ADO 216 - 14
Merwede / Multiplaat 4- IJsselvogels 315 - 18
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
Korbatjo 2- ACKC 212 - 13
PKC / SWKGroep 5- NIO 211 -   6
Olympia 2- Vriendenschaar 46 - 11
HKC 3- Ventura Sport 218 - 13
KNKV Reserve 3e klasse X (veld)
Juliana 3- Atlas 211 -   9
KCR 4- Seolto 214 - 13
ONDO 3- Fortis 416 - 13
Swift 3- TOGO 220 - 12

Korfbal Deals
KNKV Reserve 4e klasse A (veld)
Olympia 2- Dio 216 - 16
KNKV Reserve 4e klasse B (veld)
SDO 2- Vitesse 215 -   6
Juventa 3- SDO 216 - 13
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
KZ Danaiden 5- OKV 410 - 11
KNKV Reserve 4e klasse D (veld)
Rust Roest 5- SDO 57 - 16
Ten Donck 2- PSV / lifovragen.nl 227 - 13
KNKV Reserve 4e klasse E (veld)
TFS / De Pein 3- DTL 214 - 15
Westergo 2- It Fean / Boelenslaan 214 - 12
DWA / Argo 3- Joure 217 - 12
KNKV Reserve 4e klasse F (veld)
Thrianta 2- Ritola 424 - 14
De Parabool 6- Ritola 421 -   7
ROG 5- Lintjo 211 - 10
KNKV Reserve 4e klasse G (veld)
Zwaluwen 3- Reehorst '45 220 -   8
Olympus '58 2- Wageningen 74 - 21
KVZ 4- Noviomagum 47 -   6
DVO / Accountor 6- Oost-Arnhem 316 - 11
KNKV Reserve 4e klasse H (veld)
RDZ 2- Oost-Arnhem 414 - 13
Wageningen 8- DVO / Accountor 714 - 15
Synergo 5- ODIK 410 - 20
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
DWS 3- Synergo 618 - 12
Koveni 2- Telstar 317 -   7
Nova 3- ODIK 515 -   3
KNKV Reserve 4e klasse J (veld)
Victum 4- OVVO / De Kroon 518 - 10
Animo 3- PSV / lifovragen.nl 314 - 15
Synergo 7- Vriendenschaar 510 - 15
SGV 2- GKV / Enomics 414 -   5
KNKV Reserve 4e klasse K (veld)
Oranje Nassau 2- EKVA 414 - 18
DSO 2- ZKC '31 48 - 18
Thor 2- Swift 410 - 14
Badhoevedorp 2- Triaz 314 -   8
KNKV Reserve 4e klasse L (veld)
Crescendo 3- ALO 413 - 10
Pernix 5- KVS / Maritiem 611 - 12
Madjoe 3- Achilles 611 - 13

Team TV
KNKV Reserve 4e klasse M (veld)
Paal Centraal 3- Futura 319 -   9
Futura 3- Valto 511 - 13
Refleks 4- Excelsior 67 - 20
KVS / Maritiem 7- ODO 414 - 13
KNKV Reserve 4e klasse N (veld)
KCR 5- Meervogels / Física 412 - 12
Nexus 2- Twist 515 -   6
IJsselvogels 4- Vitesse 410 - 18
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
Albatros 5- Korbis 38 - 10
Keep Fit '70 2- OZC 315 - 21
Triade 2- Kinderdijk 313 - 15
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
TOP 4- Luctor 220 - 13
Tjoba 4- TOP 47 - 12
Blauw Wit 2- Luctor 215 - 16
KVK 2- ONDO 49 - 12
A-junioren Hoofdklasse Play Off (voorjaar)
DSC A1- DOS '46 A125 - 17 (kruisfinale)
DVO / Accountor A1- KCC / SO natural A128 - 17 (kruisfinale)
A-junioren Overgangsklasse A (veld)
Hoogkerk / Nic. A1- LDODK / Rinsma Fashion A121 - 32
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2- Drachten / van der Wiel A128 - 12
DOS '46 A2- AVO A216 - 16
Wageningen A1- De Meeuwen A116 - 16
A-junioren Overgangsklasse B (veld)
OVVO / De Kroon A1- AW.DTV A113 - 18
ZKV A1- BEP A126 - 14
KZ / Thermo4U A2- SKF A115 - 16
A-junioren Overgangsklasse C (veld)
Vriendenschaar A1- KCC / SO natural A215 - 22
PKC / SWKGroep A2- TOP A113 - 19
Sporting Delta A1- Avanti A116 - 14
Tilburg A1- Fortis A115 - 16
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
KVS / Maritiem A1- Achilles A116 - 19
Kinderdijk A1- Meervogels / Física A120 - 11
Vitesse A1- Die Haghe A115 - 13
Valto A1- Tempo A116 - 19
Dames A-junioren Hoofdklasse (veld)
De Peelkorf A1- De Korfrakkers A110 - 17 (kruisfinale)
Rosolo A1- De Merels A119 -   9 (kruisfinale)
A-junioren 1e klasse A (veld)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1- SIOS A119 - 10
ZKC '19 A1- LDODK / Rinsma Fashion A26 - 18
Harkema / Frigro A1- Ritola A124 - 12
Flamingo's A1- ASVD | PV Systems A27 - 17
A-junioren 1e klasse B (veld)
Sparta A1- NKC '51 A116 - 16
ASVD | PV Systems A1- Dindoa A112 - 11
DOS Kampen / Veltman A1- HKC A117 -   6

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017