Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 3 juni 2019 t/m zondag 9 juni 2019

204 wedstrijden zijn geselecteerd. 203 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Overgangsklasse A (veld)
Nic. / Alfa-college 1- OWK 120 - 14

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Dames Topklasse A (veld)
Prinses Irene 1- De Korfrakkers 17 - 11
Spes 1- ODC 112 - 14
Dames Topklasse B (veld)
Altior 1- Rosolo 13 - 19
Be Quick 1- Stormvogels 113 - 10
DDW 1- De Peelkorf 116 -   9
Dames Hoofdklasse (veld)
Bladella 1- Odio 119 -   5
De Horst 1- Rooi 17 - 14
Klick '15 1- Klimroos / VVO 16 - 11
Oranje Wit 1- Astrantia / Ona 18 -   9
Dames Overgangsklasse A (veld)
DAW Schaijk 1- Flamingo's 18 -   6
Klimop 1- VIOS 16 -   5
SVOC '01 1- BMC 115 - 11
JES 1- Tovido 16 -   2
VIOS 1- JES 19 -   8
Dames Overgangsklasse B (veld)
Odisco 1- SCMH 16 -   4
Avanti / Celeritas 1- DAKOS 112 -   6
Rietvogels 1- Oxalis 19 - 12
MKV 1- De Merels 14 - 15
SCMH 1- Avanti / Celeritas 115 - 16
KNKV 1e klasse A (veld)
OKO / Bies 1- AKC 121 - 21
Dames 1e klasse A (veld)
Spoordonkse Girls 1- NeCa 17 -   9
Arcades 1- Vessem 11 -   2
Tuldania 1- DOT 17 - 10
DSV 1- Eyckelkorf 16 -   5

Antilopen Banner
Dames 1e klasse B (veld)
SkunK 1- Fortuna '74 110 -   9
SVO 1- Nas 110 -   8
Tog 1- Diosa 17 -   8
Fortuna '74 1- Tog 115 -   9
Dames 1e klasse C (veld)
Roka 1- Korloo 18 - 10
Nijnsel 1- Merselo 17 -   5
Lottum 1- Corridor 16 -   8
KNKV 2e klasse A (veld)
Koru 1- Wez Handich / Dow 110 - 19
Rodenburg 1- Kinea 122 - 12
Olympia 1- SIOS 110 - 14
KNKV 2e klasse D (veld)
Duko 1- DKB 122 - 21
SDO 1- Ready '60 119 - 12
Zwaluwen 1- Movado 114 - 19
KNKV 2e klasse E (veld)
Zwart Wit 1- Sporting West 115 - 12
ALO 1- HKC 121 - 18
Swift 1- Haarlem 125 - 16
Dames 2e klasse (veld)
Midako 1- Eendracht 16 - 14
De Kangeroe 1- KVS ’17 17 -   9
KNKV 3e klasse A (veld)
TFS 1- SDO 115 -   9
WSS 1- Vitesse 116 - 11
Donkerbroek / VZK 1- Club Brothers 18 - 11

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 3e klasse B (veld)
DKV Victoria 1- Zaandam Zuid 17 - 13
Furore 1- Stormvogels 116 -   5
KNKV 3e klasse C (veld)
NKV 1- Ten Donck 1
KNKV 3e klasse G (veld)
Huizen 1- DKOD 115 -   9
KNKV 3e klasse J (veld)
Keep Fit '70 1- Zaamslag 128 - 17
KNKV 4e klasse A (veld)
De Pein 1- Leonidas 113 -   7
Zunobri 1- Leeuwarden 117 - 18
KNKV 4e klasse B (veld)
Diderna / Visser Sloopwerken 1- Olympia '22 18 - 13
DLKV 1- Mélynas / Domatrac 18 -   8
KNKV 4e klasse C (veld)
Maastricht 1- KVS ’17 112 -   8
KNKV 4e klasse D (veld)
HBC 1- Purmer 110 -   4
KNKV 4e klasse I (veld)
ZKV 1- Eureka 14 -   6
Zuid - Beker Poule A (veld)
DDW 1- Rosolo 118 - 12
Reserve Overgangsklasse A (veld)
DSC 3- Blauw-Wit 418 - 15
Dames Reserve Topklasse A (veld)
Oranje Wit 2- Swift 29 - 16
Spes 2- DAW Schaijk 210 -   5
Prinses Irene 2- De Korfrakkers 26 - 16
Dames Reserve Topklasse B (veld)
Altior 2- Rosolo 28 - 11
Be Quick 2- DSV 214 -   6
DDW 2- Swift 311 -   5
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
Be Quick 3- Klimroos / VVO 210 -   9
De Horst 2- Oxalis 25 -   6
ODC 2- DAKOS 214 -   7
Stormvogels 2- De Korfrakkers 313 -   8

Team TV
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
Bladella 2- De Merels 25 - 10
De Peelkorf 2- Rooi 213 - 12
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
Nic. / Alfa-college 4- OWK 213 - 13
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3- De Parabool 211 - 20
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
MIA 3- DOS Kampen / Veltman 212 - 17
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 3- ZKV 221 - 15
Groen Geel 3- HKV / Ons Eibernest 320 - 12
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
SVOC '01 2- BMC 25 - 10
Altior 3- NDZW 224 -   6
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
Odisco 2- Oranje Wit 38 -   8
Klimroos / VVO 3- Eyckelkorf 216 -   6
Rietvogels 2- Corridor 22 -   6
Oranje Wit 3- Stormvogels 36 - 17
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
KZ / Thermo4U 4- AVO 314 - 12
Swift 2- Hoogkerk 317 - 13
Apollo 2- DOS '46 415 -   5
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
HKV / Ons Eibernest 4- KZ / Thermo4U 59 - 13
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
KZ / Thermo4U 6- DeetosSnel 422 - 15
Phoenix 3- DSC 517 -   5
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Quick '21 2- CSL 312 - 22
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
DOS-WK 2- Amicitia 310 - 15
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Futura 2- KIOS 26 - 15
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Pernix 4- Refleks 318 - 16

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Nieuwerkerk 4- OZC 210 -   7
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
OKO / Bies 3- Dow / Wez Handich 414 - 14
ZKC '19 3- Club Brothers 217 - 13
WSS 2- HKC 39 - 18
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
WSS 3- Wez Handich / Dow 220 - 16
ZKC '19 4- Leeuwarden 213 - 11
OKO / Bies 2- SIOS 215 - 18
Rodenburg 2- OWK 310 - 13
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
Zwart Wit 2- Apeldoorn 314 - 12
SDO 3- HKC 222 - 11
AKC 3- HKC 222 - 11
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
SDO 4- Conventus 226 - 19
NKV 2- DKB 212 - 11
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
DKV Victoria 2- Groen Geel 411 - 17
OKV 2- Sporting West 29 -   9
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
OKV 3- Sporting West 313 - 16
ALO 2- Blauw-Wit 516 -   7
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
ALO 3- Fortuna / Delta Logistiek 516 - 16
Sporting Trigon 4- KZ Danaiden 410 - 10
Aurora 2- Haarlem 28 - 12
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
HHV 2- Elko 213 -   8
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
Oerterp / VKC 2- Emmeloord 214 - 16
DTG 2- Dow / Wez Handich 310 - 11
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
Unitas / Perspectief 4- SCO 421 - 15
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Huizen 2- Tiel '72 213 - 13
HKC 4- Synergo 419 - 17
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
OVVO / De Kroon 4- Fiducia 418 - 13
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
Luno 3- Tempo 517 - 12

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
Valto 4- Excelsior 419 - 13
KNKV Reserve 4e klasse A (veld)
Dio 2- KIOS 314 - 12
Olympia 2- AVO 514 - 11
De Pein 2- Kinea 28 - 13
KNKV Reserve 4e klasse B (veld)
Zwaluwen 2- EKC Nääs 213 - 11
Duko 2- AVO 411 - 11
Juventa 3- Duko 214 -   4
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
AW.DTV 4- Sporting Trigon 512 - 13
HKV / Ons Eibernest 5- Refleks 512 - 14
Refleks 5- KZ Danaiden 519 - 13
AW.DTV 4- OKV 419 - 11
KNKV Reserve 4e klasse D (veld)
NKV 3- Ten Donck 214 - 17
SDO 5- Ready '60 27 -   9
KNKV Reserve 4e klasse E (veld)
Invicta / Frigro 3- WWC 219 - 12
Westergo 2- TFS / De Pein 312 - 12
KNKV Reserve 4e klasse G (veld)
Noviomagum 4- Olympus '58 211 - 19

Korfbal Deals
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
Telstar 3- DWS 318 - 22
KNKV Reserve 4e klasse K (veld)
Swift 4- Oranje Nassau 216 - 14
KNKV Reserve 4e klasse L (veld)
Achilles 6- Crescendo 313 - 14
KNKV Reserve 4e klasse M (veld)
ODO 4- Paal Centraal 310 - 10
Excelsior 6- KVS / Maritiem 719 -   9
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
Luctor 2- Tjoba 412 -   3
A-junioren Hoofdklasse A (veld)
Groen Geel A1- TOP / SolarCompleet A112 - 13
KZ / Thermo4U A1- AVO A114 - 10
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1- DOS '46 A120 - 27
DVO / Accountor A1- Unitas / Perspectief A112 - 10
A-junioren Hoofdklasse B (veld)
DeetosSnel A1- Fortuna / Delta Logistiek A117 - 22
DSC A1- Oranje Wit A110 - 10
HKV / Ons Eibernest A1- PKC / SWKGroep A112 - 16
KCC / SO natural A1- Nieuwerkerk A110 -   6

Team TV
A-junioren 1e klasse D (veld)
Fortissimo A1- ZKC '31 A119 - 20
A-junioren 1e klasse E (veld)
Fiks A1- Achilles A214 -   7
A-junioren 1e klasse G (veld)
Maassluis A1- DeetosSnel A213 -   9
Dames A-junioren 1e klasse (veld)
ODC A1- Prinses Irene A18 -   8
Altior A1- DDW A18 -   4
De Peelkorf A2- DAW Schaijk A17 -   3
DSV A1- ODC A14 -   7
Be Quick A1- Spes A112 -   2
A-junioren 2e klasse A (veld)
Pallas '08 A1- Leeuwarden / Wez Warber en Fluch A110 - 12
Leeuwarden / Wez Warber en Fluch A1- Udiros A110 -   8
Emmeloord A1- CSL A129 -   5
A-junioren 2e klasse E (veld)
Sparta A1- OVVO / De Kroon A211 - 12
Huizen A1- Exakwa A111 - 22
Tweemaal Zes A1- Spirit A217 - 10
A-junioren 2e klasse G (veld)
EKVA A1- Sporting West A110 -   7

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
A-junioren 2e klasse I (veld)
Refleks A1- ODO A119 -   9
Dijkvogels A1- Maassluis A214 - 13
Weidevogels A2- Excelsior A113 - 17
A-junioren 2e klasse J (veld)
KCR A2- Twist A113 - 14
A-junioren 2e klasse K (veld)
Movado A1- OZC A114 - 20
A-junioren 2e klasse L (veld)
ACKC A1- PKC / SWKGroep A310 - 21
Noord - Beker A-junioren (veld)
SIOS A1- DOS '46 A116 - 28
LDODK / Rinsma Fashion A1- AVO A123 - 22
ZuidWest - Beker A-junioren (veld)
KCC / SO natural A1- Nieuwerkerk A115 - 11
B-aspiranten Hoofdklasse A (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen B1- Unitas / Perspectief B19 - 10
DOS Kampen / Veltman B1- LDODK / Rinsma Fashion B114 - 23
DOS '46 B1- ASVD | PV Systems B137 -   5
De Meeuwen B1- AVO B18 - 13

Antilopen Banner
B-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
DVO / Accountor B1- Vriendenschaar B116 - 15
Oranje Wit B1- SKF B116 - 12
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1- Sporting Delta B114 - 15
B-aspiranten Hoofdklasse C (veld)
KZ / Thermo4U B1- Groen Geel B124 - 12
Die Haghe B1- BEP B114 - 11
Avanti B1- Velocitas B116 - 11
B-aspiranten Hoofdklasse D (veld)
Maassluis B1- PKC / SWKGroep B115 - 21
KOAG B1- ONDO B117 - 16
Fortuna / Delta Logistiek B1- Fortis B18 - 16
Noord -Beker B-aspiranten (veld)
Heerenveen B1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B112 - 12
Hoogkerk / Nic. B1- LDODK / Rinsma Fashion B116 - 20 (nav)
ZuidWest - Beker B-aspiranten (veld)
KOAG B1- KCC / SO natural B120 - 13
C-aspiranten Hoofdklasse A (veld)
De Meeuwen C1- DOS '46 C110 -   4
Spirit C1- Heerenveen C13 - 18
CSL C1- ASVD | PV Systems C110 -   6
KVZ C1- LDODK / Rinsma Fashion C14 - 10
C-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
Vriendenschaar C1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen C111 - 11
PKC / SWKGroep C1- DVO / Accountor C16 -   6
C-aspiranten Hoofdklasse C (veld)
KOAG C1- Nieuwerkerk C114 - 16
Albatros C1- KCC / SO natural C120 - 16
Maassluis C1- Sporting Delta C112 -   9
C-aspiranten Hoofdklasse D (veld)
Fortuna / Delta Logistiek C1- Tempo C121 -   8
KZ / Thermo4U C1- Die Haghe C14 - 12
Tempo C1- TOP / SolarCompleet C17 - 10
Valto C1- Achilles C116 -   4

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017