Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 27 mei 2019 t/m zondag 2 juni 2019

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Ereklasse A (veld)
AW.DTV 1- Fortuna / Delta Logistiek 111 - 23
Tempo 1- AW.DTV 112 - 18
Fortuna / Delta Logistiek 1- LDODK / Rinsma Fashion 118 - 17
DOS '46 1- Blauw-Wit 114 - 19

Alles voor je sport!
Ereklasse B (veld)
PKC / SWKGroep 1- KZ / Thermo4U 131 - 20
DVO / Accountor 1- TOP / SolarCompleet 124 - 20
DeetosSnel 1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 120 - 20
Hoofdklasse A (veld)
Oost-Arnhem 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 119 - 22
De Meeuwen 1- OVVO / De Kroon 117 - 16
KCC / SO natural 1- SCO 116 - 16
Wageningen 1- Groen Geel 112 - 20
Hoofdklasse B (veld)
Fiks 1- Sporting Delta 122 - 20
Rohda 1- DSC 119 - 20
Avanti 1- SDO / BlijWerkt 123 - 14
TOP 1- Tweemaal Zes 131 - 12
Overgangsklasse A (veld)
OWK 1- HKV / Ons Eibernest 116 - 12
SKF 1- HKV / Ons Eibernest 121 - 18
Unitas / Perspectief 1- DOS 112 - 12
Antilopen / Lancyr Deelen 1- KIOS 116 - 14
Overgangsklasse B (veld)
Heerenveen 1- DOS Kampen / Veltman 124 - 19
Wit-Blauw / Green Organics 1- De Hoeve 121 - 19
Amicitia 1- Sparta 116 - 19
AVO 1- ASVD | PV Systems 119 - 11
Overgangsklasse C (veld)
Die Haghe 1- KVA 115 - 19
BEP 1- Pernix 121 - 19
VEO 1- Velocitas 119 - 13
Meervogels / Física 1- Futura 121 - 17

Korfbal Deals
Overgangsklasse D (veld)
Swift 1- Nieuwerkerk 113 - 11
Merwede / Multiplaat 1- Oranje Wit 115 - 18
HKC 1- GKV / Enomics 115 - 16
Valto 1- Vriendenschaar 121 - 26
Dames Topklasse A (veld)
ODC 1- Heumen 113 -   8
Swift 1- Prinses Irene 17 -   8
Heumen 1- Swift 118 - 18
Dames Topklasse B (veld)
De Peelkorf 1- Altior 110 - 12
Stormvogels 1- DDW 112 - 19
Rosolo 1- Be Quick 17 -   9
Dames Hoofdklasse (veld)
Oranje Wit 1- Klick '15 110 - 10
Odio 1- Klimroos / VVO 17 -   9
Bladella 1- De Horst 110 - 12
Astrantia / Ona 1- Rooi 111 -   8
Dames Overgangsklasse A (veld)
Flamingo's 1- VIOS 113 -   3
JES 1- Klimop 115 - 10
DAW Schaijk 1- SVOC '01 110 -   9
Tovido 1- BMC 16 -   8
Dames Overgangsklasse B (veld)
De Merels 1- SCMH 120 -   5
DAKOS 1- Oxalis 12 -   3
Avanti / Celeritas 1- Odisco 112 -   9
MKV 1- Rietvogels 111 -   9

Team TV
KNKV 1e klasse A (veld)
ZKV 1- AKC 116 - 16
Dindoa 1- EKC Nääs 119 - 15
MIA 1- ZKV 113 - 16
Apollo 1- Apeldoorn 116 - 12
KNKV 1e klasse B (veld)
De Wâlden 1- Hoogkerk 118 - 15
Ritola 1- Quick '21 115 - 11
Oerterp / VKC 1- CSL 114 - 15
Drachten / van der Wiel 1- De Waterpoort 122 - 18
KNKV 1e klasse C (veld)
EKVA 1- Roda 116 - 18
Nova 1- KVS / Maritiem 110 - 18
Sparta 1- Sporting Trigon 116 - 27
Synergo 1- Refleks 116 - 17
KNKV 1e klasse D (veld)
Telstar 1- ODIK 110 - 24
Victum 1- Rigtersbleek / Cottus 118 - 12
KVZ 1- Juventa 121 - 17
NKC '51 1- Noviomagum 124 - 16
KNKV 1e klasse E (veld)
Achilles 1- GKV 114 - 18
IJsselvogels 1- Phoenix 114 - 15
Korbis 1- Excelsior 118 - 18
Maassluis 1- ONDO 118 - 12
KNKV 1e klasse F (veld)
RWA 1- Kinderdijk 116 - 16
Albatros 1- ONDO 115 - 15
Fortis 1- Tjoba 118 - 18
KCR 1- Juliana 115 - 17
Dames 1e klasse A (veld)
Eyckelkorf 1- DOT 19 -   7
NeCa 1- Vessem 12 -   9
Spoordonkse Girls 1- Tuldania 18 -   8
DSV 1- Arcades 114 -   5
DOT 1- Spoordonkse Girls 15 -   9
Dames 1e klasse B (veld)
Tog 1- SkunK 12 - 11
Nas 1- Fortuna '74 110 - 14
Diosa 1- NDZW 16 - 10
Dames 1e klasse C (veld)
Merselo 1- Corridor 14 -   7
Nijnsel 1- Roka 111 -   5
Flash 1- Lottum 18 -   3
KNKV 2e klasse A (veld)
Rodenburg 1- Koru 124 -   6
Kinea 1- SIOS 112 - 17
ZKC '19 1- Olympia 118 - 10
ZKC '19 1- Noordenveld 124 - 15
KNKV 2e klasse B (veld)
Regio '72 1- ROG 119 - 18
DOS-WK 1- De Parabool 119 - 20
HHV 1- Thrianta 122 - 22
Elko 1- TOP 119 - 15
KNKV 2e klasse C (veld)
Oranje Zwart 1- Exakwa 112 - 25
Harich 1- Emmeloord 119 - 18
Hellas '63 1- Udiros 120 - 17
DTG 1- De Granaet 122 - 14

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 2e klasse D (veld)
DOT 1- SDO 117 -   9
Zwaluwen 1- Duko 114 - 18
Movado 1- Ready '60 116 - 14
DOT 1- Kesteren 114 - 12
KNKV 2e klasse E (veld)
Swift 1- ALO 117 - 19
Sporting West 1- HKC 113 - 11
Spirit 1- Revival 114 - 18
KNKV 2e klasse F (veld)
Ados 1- DWS 112 - 16
Viking 1- VIKO 18 - 12
Woudenberg 1- De Vinken 116 - 12
KNKV 2e klasse G (veld)
Rapid 1- ODO 116 - 12
Dijkvogels 1- KZ Danaiden 114 - 15
Weidevogels 1- ZKC '31 119 - 17
KIOS 1- Paal Centraal 112 - 10
KNKV 2e klasse H (veld)
Vriendenschaar 1- OZC 118 - 16
Erasmus 1- Reeuwijk 115 - 14
Twist 1- KOAG 113 - 24
DES 1- Nexus 118 - 15
KNKV 2e klasse I (veld)
Stormvogels 1- Rust Roest 115 - 26
DVS '69 1- Vitesse 121 - 17
Atlas 1- WION 113 - 23
ADO 1- Tilburg 19 - 17

Antilopen Banner
Dames 2e klasse (veld)
KVS ’17 1- De Kangeroe 14 -   5
Eendracht 1- Midako 16 - 12
KNKV 3e klasse A (veld)
Club Brothers 1- Vitesse 116 -   7
Donkerbroek / VZK 1- Roreko 120 - 18
TFS 1- WSS 115 - 15
Roreko 1- Dio 117 - 17
KNKV 3e klasse B (veld)
OKV 1- Furore 114 - 14
Aurora 1- DKV Victoria 110 - 15
OKV 1- DSO 117 - 12
Aurora 1- Helios 114 - 13
KNKV 3e klasse C (veld)
Rivalen 1- Ten Donck 112 - 11
Fortissimo 1- HKC 118 - 15
Animo 1- Rivalen 127 -   5
KNKV 3e klasse D (veld)
Invicta / Frigro 1- Sim 120 -   8
DTL 1- DTS 114 - 11
Harkema 1- DWA / Argo 114 - 15
Spannum 1- NQL 116 - 15
KNKV 3e klasse E (veld)
EKC 2000 1- Flamingo's 117 - 15
Achilles 1- Vlug & Vaardig 119 - 12
Sparta 1- Elburg 115 - 18
Rood-Wit 1- Pallas '08 121 - 15

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 3e klasse F (veld)
Klimop 1- Tiel '72 17 - 26
PSV / lifovragen.nl 1- Keizer Karel 113 - 15
Reehorst '45 1- OEC 116 - 17
SkunK 1- OJC '98 114 -   9
KNKV 3e klasse G (veld)
Arena 1- RDZ 111 - 11
Rheko 1- EKCA / CIBOD 17 -   6
Devinco 1- Olympus '58 124 - 11
KNKV 3e klasse H (veld)
Madjoe 1- Crescendo 111 - 10
Luno 1- Oranje Nassau 117 -   5
VZOD 1- Thor 118 - 16
KNKV 3e klasse I (veld)
Ventura Sport 1- SKV 115 - 13
Thor 1- Korbatjo 111 - 24
ACKC 1- Olympia 127 -   7
NIO 1- Triade 111 - 16
KNKV 3e klasse J (veld)
Seolto 1- Keep Fit '70 113 - 17
DSO 1- Scheldevogels 119 - 15
TOGO 1- Blauw Wit 122 - 17
Zaamslag 1- KVK 118 - 24
KNKV 4e klasse A (veld)
Leonidas 1- Korwi 18 -   9
Stadskanaal '74 1- Des 123 -   8
KNKV 4e klasse B (veld)
Ons Clubje 1- Olympia '22 116 - 11
Wiko 1- Mélynas / Domatrac 15 - 15
KNKV 4e klasse C (veld)
KVS ’17 1- Maastricht 112 -   3
Springfield 1- Attila 114 - 10
KNKV 4e klasse D (veld)
WWSV 1- Purmer 17 -   5
DKV 1- Fluks 115 - 11
SDO 1- Oosterkwartier 120 - 16
KNKV 4e klasse E (veld)
It Fean / Boelenslaan 1- WIK '34 116 - 13
WWC 1- SF Deinum 117 -   9
Lintjo 1- Noveas 116 -   7
KNKV 4e klasse F (veld)
Joure 1- DOC 120 -   7
Amsterdam 1- DTS 110 - 11
Triaz 1- Lemmer 117 - 11
KNKV 4e klasse G (veld)
Blauw Zwart 1- KIOS '45 114 - 13
SDO 1- KCD 112 - 11
Midlandia 1- SEV 19 -   7

Team TV
KNKV 4e klasse I (veld)
De Voltreffers 1- Eureka 115 - 10
ZKV 1- Sperwers 110 - 21
Dubbel Zes 1- 't Capproen 116 -   8
KNKV 4e klasse J (veld)
Volharding / Emergo 1- Terda 114 - 12
Good Luck 1- Luctor 110 -   8
KNKV 4e klasse H (veld)
De Eemvogels 1- De Corvers 115 - 10
Gemini 1- SGV 115 -   8
Hebbes 1- ESDO 115 - 12
Reserve Ereklasse A (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 2- LDODK / Rinsma Fashion 220 - 21
KCC / SO natural 2- DSC 211 - 16
DOS '46 2- Blauw-Wit 216 - 30
Reserve Ereklasse B (veld)
DVO / Accountor 2- Unitas / Perspectief 219 - 14
PKC / SWKGroep 2- KZ / Thermo4U 222 - 17
DeetosSnel 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 212 - 16
Reserve Hoofdklasse A (veld)
Nic. / Alfa-college 2- AW.DTV 214 - 21
TOP / SolarCompleet 2- SCO 221 - 12
AW.DTV 2- OVVO / De Kroon 218 - 14
Nic. / Alfa-college 2- KVS / Maritiem 213 - 22
SKF 2- Groen Geel 216 - 16
Reserve Hoofdklasse B (veld)
Rohda 2- Nieuwerkerk 212 - 19
TOP 2- Nic. / Alfa-college 319 -   7
Avanti 2- GKV / Enomics 220 - 18
PKC / SWKGroep 3- Sporting Delta 215 - 13
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2- HKV / Ons Eibernest 221 - 13
KZ / Thermo4U 3- Blauw-Wit 412 - 12
Oost-Arnhem 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 216 - 11
Wageningen 2- HKV / Ons Eibernest 213 - 11
Unitas / Perspectief 3- KZ / Thermo4U 316 - 16
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Fiks 2- De Hoeve 220 -   8
Blauw-Wit 3- Tweemaal Zes 220 - 19
Drachten / van der Wiel 2- SDO / BlijWerkt 215 - 16
DOS '46 3- Sparta 217 -   8
Reserve Overgangsklasse C (veld)
KCC / SO natural 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 412 - 18
TOP / SolarCompleet 4- KVA 220 - 16
BEP 2- Pernix 213 - 10
KCR 2- KVS / Maritiem 315 - 10
Reserve Overgangsklasse D (veld)
KCC / SO natural 4- Nieuwerkerk 314 - 12
Achilles 2- Oranje Wit 216 - 17
DVO / Accountor 3- SKF 322 - 11
TOP / SolarCompleet 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 313 - 14
Dames Reserve Topklasse A (veld)
DAW Schaijk 2- Oranje Wit 211 - 13
Swift 2- Prinses Irene 214 -   5

advertentie Lancyr Deelen
Dames Reserve Topklasse B (veld)
DSV 2- DDW 25 - 14
Swift 3- Altior 212 -   9
Rosolo 2- Be Quick 210 - 10
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
DAKOS 2- Oxalis 29 -   9
ODC 2- Be Quick 312 - 10
Stormvogels 2- De Horst 212 -   5
De Korfrakkers 3- De Horst 212 -   9
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
De Merels 2- SCMH 28 -   6
Bladella 2- De Peelkorf 28 - 10
Rosolo 3- Rooi 26 -   9
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
OWK 2- AKC 215 -   8
SCO 3- KIOS 217 - 15
De Meeuwen 2- KIOS 211 -   9
Amicitia 2- SCO 315 - 15
AVO 2- AKC 217 - 14
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Drachten / van der Wiel 3- ROG 216 -   9
De Wâlden 2- Hoogkerk 225 -   9
LDODK / Rinsma Fashion 3- CSL 222 - 11
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
Spirit 2- ASVD | PV Systems 219 - 14
Tempo 2- Noviomagum 327 - 23
Antilopen / Lancyr Deelen 2- VEO 315 - 15
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
Wageningen 3- OVVO / De Kroon 310 - 26
Telstar 2- ODIK 218 - 14
Dindoa 2- Noviomagum 215 - 13
MIA 2- Wageningen 315 - 19
Victum 2- OVVO / De Kroon 322 - 16
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Die Haghe 2- Phoenix 220 -   6
Rapid 2- Sporting Delta 321 - 13
Meervogels / Física 2- Excelsior 216 - 17
VEO 2- KZ Danaiden 217 - 11
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
RWA 2- Avanti 313 - 19
Twist 2- KOAG 213 - 21
Albatros 2- DeetosSnel 319 - 14
Fortis 2- Oranje Wit 312 - 12
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
HKC 2- Tilburg 223 - 13
Swift 2- TOP 314 - 12
Merwede / Multiplaat 2- PKC / SWKGroep 414 - 17
Valto 2- Rust Roest 213 - 11
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 3- AW.DTV 314 - 10
ZKV 2- HKV / Ons Eibernest 314 -   9
DES 2- Die Haghe 319 - 13
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
Odio 2- BMC 24 -   3
Astrantia / Ona 2- NDZW 215 -   7
Avanti / Celeritas 2- SVOC '01 210 -   4
NDZW 2- JES 214 - 19

Alles voor je sport!
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
Klimroos / VVO 3- Odisco 214 -   4
Eyckelkorf 2- Corridor 28 -   7
Stormvogels 3- Rietvogels 27 -   2
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
ZKC '19 2- KZ / Thermo4U 411 - 16
Hoogkerk 3- AVO 37 - 17
Swift 2- Apollo 217 -   7
ZKC '19 2- De Meeuwen 317 - 16
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
HKV / Ons Eibernest 4- DSC 416 - 15
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- Sporting Trigon 325 - 15
Sporting Trigon 3- KVA 319 - 16
DSC 4- Synergo 318 - 17
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- Achilles 425 - 13
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
KZ / Thermo4U 6- SDO 228 - 10
Phoenix 3- Fortuna / Delta Logistiek 411 - 11
KCR 3- DSC 523 - 12
Fortuna / Delta Logistiek 4- KCR 315 - 15
SDO 2- Tempo 413 - 19
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Oranje Zwart 2- Exakwa 214 - 10
Ritola 2- Quick '21 215 - 13
Heerenveen 2- De Granaet 223 - 13
Harich 2- CSL 313 - 17
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Heerenveen 3- Pallas '08 217 - 21
Ritola 3- Vlug & Vaardig 221 - 15
Sparta 2- Noordenveld 215 - 13
De Wâlden 4- Flamingo's 222 - 18

Korfbal Deals
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
Drachten / van der Wiel 4- Sparta 320 - 22
Wit-Blauw / Green Organics 2- Heerenveen 420 -   7
De Wâlden 3- ROG 314 - 17
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- De Parabool 313 -   8
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Wit-Blauw / Green Organics 3- Apeldoorn 214 - 14
KVZ 2- Wageningen 419 - 16
NKC '51 2- De Meeuwen 413 - 11
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Sparta 2- DVO / Accountor 512 - 15
Nova 2- DOS-WK 326 -   5
Synergo 2- DOS 212 - 15
Wageningen 6- Dindoa 320 - 15
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5- Wageningen 519 -   6
ODIK 3- Dindoa 416 - 12
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
EKVA 2- Roda 28 - 19
Fiducia 2- SDO / BlijWerkt 314 - 13
BEP 3- Sporting Trigon 212 - 15
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Fiks 3- ODO 216 - 16
Pernix 3- Velocitas 29 - 14
Weidevogels 2- Futura 215 - 13
KIOS 2- TOP / SolarCompleet 512 -   9

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Achilles 3- GKV 224 - 16
KVS / Maritiem 4- Excelsior 315 -   9
Velocitas 3- DES 36 - 16
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
DES 4- WION 212 - 19
Valto 3- Vriendenschaar 28 - 16
Avanti 4- Vitesse 214 - 25
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
IJsselvogels 2- Reeuwijk 215 - 14
Vriendenschaar 2- OZC 217 - 15
Korbis 2- WION 317 - 12
Maassluis 2- Nieuwerkerk 417 - 10
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
KCC / SO natural 5- Juliana 212 - 15
RWA 3- ONDO 213 -   9
Fortis 3- Kinderdijk 216 - 18
DSO 2- Tjoba 215 - 12
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Tjoba 3- Albatros 37 - 15
Animo 2- GKV / Enomics 315 - 15
RWA 4- Rust Roest 311 - 21
Oranje Wit 4- Merwede / Multiplaat 316 - 18
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
ZKC '19 3- OKO / Bies 311 -   8
Club Brothers 2- HKC 312 - 19
TFS 2- WSS 215 - 14
TFS 2- Juventa 214 - 21

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
ZKC '19 4- OKO / Bies 214 - 23
OWK 3- SIOS 216 - 10
Leeuwarden 2- Wez Handich / Dow 29 - 18
Rodenburg 2- WSS 311 - 14
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
DOT 2- SDO 38 - 14
Apeldoorn 3- HKC 215 -   9
Rheko 3- AKC 314 - 12
DOT 2- Kesteren 215 -   8
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
DOT 3- SDO 49 - 10
Tilburg 3- NKV 217 -   6
Movado 2- Conventus 214 - 22
DOT 3- Rust Roest 414 - 14
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
BEP 4- DKV Victoria 220 -   5
OKV 2- Furore 214 - 13
Sporting West 2- Groen Geel 49 - 10
Furore 2- Rohda 318 - 16
BEP 4- Helios 221 - 11
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
OKV 3- ZKV 38 - 27
Sporting West 3- Blauw-Wit 513 - 12
Swift 3- ALO 216 - 12
ZKV 3- Rohda 519 -   7
Swift 3- ZKC '31 27 - 15
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Die Haghe 4- Fortuna / Delta Logistiek 516 - 12
Aurora 2- ALO 312 - 19
Haarlem 2- KZ Danaiden 412 -   7
VEO 4- Die Haghe 49 - 12

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
HHV 2- NKC '51 317 - 11
Blauw Zwart 2- Rigtersbleek / Cottus 211 - 13
Elko 2- TOP 213 - 25
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Invicta / Frigro 2- De Wâlden 511 - 10
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- De Parabool 512 - 12
Invicta / Frigro 2- ROG 49 -   9
De Wâlden 5- DTS 212 - 16
Harkema 2- DWA / Argo 217 - 16
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
Dow / Wez Handich 3- Oerterp / VKC 210 - 16
DTG 2- De Waterpoort 214 -   9
Harich 3- De Parabool 411 - 13
Dow / Wez Handich 3- Flamingo's 312 - 10
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
Oranje Zwart 3- Udiros 217 - 13
Unitas / Perspectief 4- De Hoeve 315 - 11
ASVD | PV Systems 3- DOS Kampen / Veltman 315 - 16
Dindoa 5- SCO 425 - 12
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
EKC 2000 2- Woudenberg 311 - 12
Rood-Wit 2- SKF 421 - 11
Devinco 2- Elburg 228 - 11
Achilles 2- Rigtersbleek / Cottus 39 -   9
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Devinco 3- Antilopen / Lancyr Deelen 48 - 15
Rheko 2- EKCA / CIBOD 29 -   9
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
MIA 4- Tiel '72 314 -   7
Fortissimo 2- HKC 218 - 14
Antilopen / Lancyr Deelen 5- Revival 217 -   7
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
Viking 2- VIKO 29 - 11
Ados 2- DWS 210 - 13
Woudenberg 2- De Vinken 219 - 22
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
HKC 3- Spirit 319 - 13
MIA 5- Victum 315 - 14
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
KVA 4- Roda 318 - 19
Luno 2- KZ Danaiden 315 -   8
VZOD 2- Rapid 315 - 20
Madjoe 2- Crescendo 212 - 11
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
Tempo 5- Rohda 411 - 11
Velocitas 4- VEO 513 - 10
Meervogels / Física 3- ZKC '31 310 - 13
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
Weidevogels 4- Valto 417 - 14
Dijkvogels 2- Achilles 515 - 17
KVS / Maritiem 5- Excelsior 49 - 15
ONDO 3- ODO 315 -   2

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
Twist 3- Avanti 515 -   9
DES 5- Dijkvogels 314 - 16
Maassluis 3- ONDO 212 - 16
Excelsior 5- Paal Centraal 217 - 16

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017