Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 20 mei 2019 t/m zondag 26 mei 2019

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Ereklasse A (veld)
Blauw-Wit 1- LDODK / Rinsma Fashion 117 - 21
Blauw-Wit 1- Tempo 123 - 17
LDODK / Rinsma Fashion 1- DOS '46 121 - 21

advertentie Lancyr Deelen
Ereklasse B (veld)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1- DVO / Accountor 123 - 25
TOP / SolarCompleet 1- PKC / SWKGroep 116 - 19
KZ / Thermo4U 1- DeetosSnel 131 - 25
Hoofdklasse A (veld)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- Groen Geel 114 - 19
Oost-Arnhem 1- De Meeuwen 117 - 16
KCC / SO natural 1- Wageningen 115 - 21
SCO 1- OVVO / De Kroon 119 - 13
Hoofdklasse B (veld)
DSC 1- Sporting Delta 118 - 13
Rohda 1- TOP 110 - 21
SDO / BlijWerkt 1- Tweemaal Zes 117 - 17
Avanti 1- Fiks 120 - 23
Overgangsklasse A (veld)
KIOS 1- OWK 115 - 20
Nic. / Alfa-college 1- Antilopen / Lancyr Deelen 121 - 14
DOS 1- KIOS 122 - 14
Unitas / Perspectief 1- SKF 113 - 19
Overgangsklasse B (veld)
Heerenveen 1- Wit-Blauw / Green Organics 121 - 19
Amicitia 1- AVO 115 - 19
DOS Kampen / Veltman 1- ASVD | PV Systems 115 - 12
Sparta 1- De Hoeve 113 - 14
Overgangsklasse C (veld)
Futura 1- KVA 118 - 18
Velocitas 1- Pernix 124 - 21
Meervogels / Física 1- BEP 118 - 16
VEO 1- Die Haghe 119 - 21
Overgangsklasse D (veld)
GKV / Enomics 1- Vriendenschaar 115 - 13
Nieuwerkerk 1- Oranje Wit 123 - 15
HKC 1- Merwede / Multiplaat 119 - 17
Swift 1- Valto 117 - 14

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Dames Topklasse A (veld)
Swift 1- ODC 118 - 11
Heumen 1- De Korfrakkers 112 - 19
Spes 1- Prinses Irene 110 - 10
De Korfrakkers 1- Spes 114 - 10
Dames Topklasse B (veld)
Be Quick 1- Altior 116 -   6
DDW 1- Rosolo 110 -   8
De Peelkorf 1- Stormvogels 112 -   9
Dames Hoofdklasse (veld)
Rooi 1- Odio 111 -   8
Klimroos / VVO 1- Astrantia / Ona 110 - 12
De Horst 1- Oranje Wit 17 - 15
Klick '15 1- Bladella 111 - 10
Dames Overgangsklasse A (veld)
Klimop 1- DAW Schaijk 14 - 12
VIOS 1- Tovido 111 - 10
SVOC '01 1- JES 114 -   7
BMC 1- Flamingo's 18 -   6
Tovido 1- Klimop 14 -   5
Dames Overgangsklasse B (veld)
Oxalis 1- De Merels 18 - 15
Odisco 1- MKV 114 - 12
SCMH 1- DAKOS 116 - 11
Rietvogels 1- Avanti / Celeritas 15 - 14
KNKV 1e klasse A (veld)
AKC 1- EKC Nääs 115 - 13
Dindoa 1- OKO / Bies 117 - 16
EKC Nääs 1- Apeldoorn 113 - 16
MIA 1- Apollo 119 - 18
KNKV 1e klasse B (veld)
Oerterp / VKC 1- Ritola 118 - 16
CSL 1- Hoogkerk 119 - 20
De Waterpoort 1- Quick '21 117 - 19
Drachten / van der Wiel 1- De Wâlden 123 - 20

Antilopen Banner
KNKV 1e klasse C (veld)
KVS / Maritiem 1- Roda 123 - 14
Refleks 1- Sporting Trigon 118 - 27
Nova 1- Sparta 128 - 14
Synergo 1- EKVA 123 - 18
KNKV 1e klasse D (veld)
Juventa 1- Rigtersbleek / Cottus 115 - 20
NKC '51 1- Victum 117 - 13
Noviomagum 1- ODIK 122 - 25
KVZ 1- Telstar 119 - 10
KNKV 1e klasse E (veld)
Excelsior 1- Phoenix 118 - 12
ONDO 1- GKV 119 - 16
Korbis 1- Achilles 115 - 14
Maassluis 1- IJsselvogels 122 -   9
KNKV 1e klasse F (veld)
Juliana 1- Kinderdijk 119 - 15
ONDO 1- Tjoba 113 - 12
KCR 1- Fortis 127 - 16
Albatros 1- RWA 116 - 19
Dames 1e klasse A (veld)
Vessem 1- Eyckelkorf 112 - 11
DOT 1- NeCa 19 -   5
Arcades 1- Spoordonkse Girls 114 -   8
Tuldania 1- DSV 18 - 10
Vessem 1- DSV 18 - 10
Dames 1e klasse B (veld)
SkunK 1- SVO 18 -   8
NDZW 1- Nas 111 -   7
Fortuna '74 1- Diosa 111 -   4
Dames 1e klasse C (veld)
Roka 1- Flash 14 - 12
Lottum 1- Nijnsel 18 -   6
Korloo 1- Merselo 113 -   7
KNKV 2e klasse A (veld)
Wez Handich / Dow 1- Kinea 125 - 15
Olympia 1- Rodenburg 114 - 18
Koru 1- ZKC '19 112 - 27
Noordenveld 1- Wez Handich / Dow 114 - 16
KNKV 2e klasse B (veld)
ROG 1- De Parabool 114 - 17
TOP 1- Thrianta 115 - 24
Elko 1- DOS-WK 117 - 26
Regio '72 1- HHV 114 - 16
KNKV 2e klasse C (veld)
Harich 1- Hellas '63 116 - 16
Emmeloord 1- Exakwa 114 - 15
De Granaet 1- Udiros 119 - 19
DTG 1- Oranje Zwart 127 - 17
KNKV 2e klasse D (veld)
SDO 1- Zwaluwen 112 - 17
Duko 1- DOT 120 - 17
DKB 1- Movado 114 - 15
Kesteren 1- DKB 120 - 18
KNKV 2e klasse E (veld)
HKC 1- Haarlem 117 - 20
ALO 1- Zwart Wit 115 -   7
Haarlem 1- Revival 113 - 15
KNKV 2e klasse F (veld)
Woudenberg 1- Viking 110 - 12
Atlantis 1- VIKO 113 - 19
Fiducia 1- Ados 110 -   9
De Vinken 1- DWS 112 - 18
KNKV 2e klasse G (veld)
Dijkvogels 1- KIOS 15 - 33
Weidevogels 1- Rapid 128 - 15
KZ Danaiden 1- ODO 116 - 13
ZKC '31 1- Paal Centraal 115 - 12

Alles voor je sport!
KNKV 2e klasse H (veld)
KOAG 1- Reeuwijk 113 - 11
Twist 1- Vriendenschaar 115 - 18
DES 1- Erasmus 116 - 14
Nexus 1- OZC 19 - 21
KNKV 2e klasse I (veld)
DVS '69 1- Stormvogels 129 - 13
Tilburg 1- Rust Roest 121 - 22
Vitesse 1- WION 119 - 13
ADO 1- Atlas 116 - 24
Dames 2e klasse (veld)
Midako 1- De Kangeroe 17 -   5
Eendracht 1- KVS ’17 16 -   7
KNKV 3e klasse A (veld)
Roreko 1- TFS 114 - 13
WSS 1- Donkerbroek / VZK 115 - 17
Vitesse 1- SDO 120 - 10
SDO 1- Dio 111 - 17
KNKV 3e klasse B (veld)
DKV Victoria 1- OKV 114 - 13
Furore 1- Aurora 115 - 12
Helios 1- Stormvogels 113 - 14
DSO 1- Zaandam Zuid 111 - 10
KNKV 3e klasse C (veld)
Conventus 1- Rivalen 122 - 10
HKC 1- Conventus 123 - 21
Fortissimo 1- NKV 115 - 18
KNKV 3e klasse D (veld)
Harkema 1- Spannum 113 - 14
DWA / Argo 1- DTS 114 - 16
Invicta / Frigro 1- DTL 18 -   6
Sim 1- NQL 113 - 14

Korfbal Deals
KNKV 3e klasse E (veld)
Rood-Wit 1- EKC 2000 125 - 14
Sparta 1- Achilles 114 - 15
Elburg 1- Flamingo's 121 - 20
Pallas '08 1- Vlug & Vaardig 123 -   6
KNKV 3e klasse F (veld)
Tiel '72 1- OJC '98 128 -   7
PSV / lifovragen.nl 1- SkunK 115 - 15
Keizer Karel 1- OEC 118 - 11
Klimop 1- Reehorst '45 16 - 17
KNKV 3e klasse G (veld)
Huizen 1- Arena 116 - 13
DKOD 1- EKCA / CIBOD 18 - 15
Devinco 1- Rheko 113 - 16
Olympus '58 1- RDZ 116 - 19
KNKV 3e klasse H (veld)
Crescendo 1- Thor 117 - 11
Luno 1- VZOD 116 - 13
Oranje Nassau 1- Badhoevedorp 110 - 12
Madjoe 1- Vlug & Vaardig / KCN 111 -   7
KNKV 3e klasse I (veld)
Ventura Sport 1- NIO 113 - 17
SKV 1- Olympia 19 -   8
Korbatjo 1- Triade 126 -   7
Thor 1- ACKC 19 - 22
KNKV 3e klasse J (veld)
Seolto 1- Zaamslag 120 - 12
TOGO 1- DSO 118 - 15
Keep Fit '70 1- Scheldevogels 123 - 14
Blauw Wit 1- KVK 114 - 13
KNKV 4e klasse A (veld)
Korwi 1- Leeuwarden 16 -   8
Des 1- Leonidas 112 - 13
Leeuwarden 1- Des 114 -   5
De Pein 1- Stadskanaal '74 114 - 14

Team TV
KNKV 4e klasse B (veld)
Mélynas / Domatrac 1- Ons Clubje 112 - 22
Olympia '22 1- Wiko 121 - 12
KNKV 4e klasse C (veld)
Springfield 1- Maastricht 112 -   9
Attila 1- Springfield 119 - 10
KNKV 4e klasse D (veld)
Purmer 1- Oosterkwartier 110 - 16
SDO 1- HBC 110 - 12
Oosterkwartier 1- Fluks 119 -   6
KNKV 4e klasse E (veld)
Veenwouden 1- WWC 112 - 21
WIK '34 1- Veenwouden 119 -   7
It Fean / Boelenslaan 1- Lintjo 115 - 16
SF Deinum 1- Noveas 118 - 13
KNKV 4e klasse F (veld)
DTS 1- DOC 119 -   7
Lemmer 1- Westergo 110 - 14
Triaz 1- Joure 113 - 15
KNKV 4e klasse G (veld)
SDO 1- Midlandia 19 - 13
SEV 1- KCD 115 - 15
Hemur Enge 1- KIOS '45 110 - 15
Midlandia 1- Blauw Zwart 114 - 13
KNKV 4e klasse I (veld)
Oranje Zwart / De Hoekse 1- Nikantes 111 - 16
Sperwers 1- De Voltreffers 112 - 11
't Capproen 1- Nikantes 116 - 15
Dubbel Zes 1- ZKV 111 -   4
Eureka 1- Sperwers 112 - 18
De Voltreffers 1- Oranje Zwart / De Hoekse 115 - 10
KNKV 4e klasse J (veld)
Focus 1- Good Luck 14 - 16
Luctor 1- Volharding / Emergo 125 - 15
KNKV 4e klasse H (veld)
Gemini 1- Hebbes 118 - 11
Koveni 1- ESDO 115 - 15
SGV 1- De Corvers 116 - 16
Reserve Ereklasse A (veld)
Blauw-Wit 2- LDODK / Rinsma Fashion 219 - 27
DSC 2- Fortuna / Delta Logistiek 221 - 32
Blauw-Wit 2- KCC / SO natural 224 - 17
LDODK / Rinsma Fashion 2- DOS '46 222 - 12
Reserve Ereklasse B (veld)
Unitas / Perspectief 2- PKC / SWKGroep 221 - 27
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2- DVO / Accountor 219 - 19
KZ / Thermo4U 2- DeetosSnel 221 - 16
Reserve Hoofdklasse A (veld)
KVS / Maritiem 2- Groen Geel 212 - 20
TOP / SolarCompleet 2- SKF 228 - 13
SCO 2- OVVO / De Kroon 217 - 18
Reserve Hoofdklasse B (veld)
GKV / Enomics 2- Nic. / Alfa-college 319 - 17
Rohda 2- TOP 219 - 28
Nieuwerkerk 2- Sporting Delta 222 - 18
Avanti 2- PKC / SWKGroep 318 - 11
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Blauw-Wit 4- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 216 - 18
HKV / Ons Eibernest 2- KZ / Thermo4U 315 - 21
Oost-Arnhem 2- DSC 311 - 23
Unitas / Perspectief 3- Wageningen 218 - 14

advertentie Lancyr Deelen
Reserve Overgangsklasse B (veld)
SDO / BlijWerkt 2- Tweemaal Zes 216 - 11
Drachten / van der Wiel 2- Fiks 215 - 13
Sparta 2- De Hoeve 219 - 13
DOS '46 3- Blauw-Wit 322 - 17
Reserve Overgangsklasse C (veld)
KCC / SO natural 3- TOP / SolarCompleet 416 - 13
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- Pernix 217 - 17
KCR 2- BEP 215 - 18
KVS / Maritiem 3- KVA 216 - 12
Reserve Overgangsklasse D (veld)
KCC / SO natural 4- TOP / SolarCompleet 316 - 20
Nieuwerkerk 3- Oranje Wit 222 - 18
DVO / Accountor 3- Achilles 218 - 12
SKF 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 318 - 20
Dames Reserve Topklasse A (veld)
Spes 2- Prinses Irene 29 -   4
Swift 2- DAW Schaijk 217 - 12
Oranje Wit 2- De Korfrakkers 213 - 19
De Korfrakkers 2- Spes 211 -   5
Dames Reserve Topklasse B (veld)
Swift 3- DSV 212 - 11
Be Quick 2- Altior 213 - 11
DDW 2- Rosolo 27 - 11
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
Be Quick 3- Stormvogels 212 -   4
Klimroos / VVO 2- DAKOS 211 -   7
De Horst 2- ODC 25 - 13
Oxalis 2- De Korfrakkers 39 -   9
De Korfrakkers 3- Klimroos / VVO 211 -   7
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
SCMH 2- Rosolo 39 -   4
Rooi 2- De Merels 212 -   9
Klick '15 2- Bladella 25 - 14
Klick '15 2- SCMH 29 -   8
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
KIOS 2- OWK 221 - 21
AKC 2- SCO 314 - 14
Amicitia 2- AVO 214 -   8
Nic. / Alfa-college 4- De Meeuwen 212 - 14
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Drachten / van der Wiel 3- De Wâlden 221 - 15
ROG 2- De Parabool 216 - 16
CSL 2- Hoogkerk 220 - 19
LDODK / Rinsma Fashion 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 323 - 14
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
Tempo 2- Spirit 221 - 20
Noviomagum 3- VEO 311 - 11
DOS Kampen / Veltman 2- ASVD | PV Systems 217 - 17
MIA 3- Antilopen / Lancyr Deelen 28 - 23
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
MIA 2- Telstar 210 - 14
Noviomagum 2- ODIK 218 - 22
Dindoa 2- Victum 217 - 10
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Meervogels / Física 2- Rapid 219 - 10
VEO 2- Die Haghe 213 - 15
Excelsior 2- Phoenix 230 - 16
KZ Danaiden 2- Sporting Delta 317 -   9
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
KOAG 2- Avanti 317 - 19
Twist 2- Fortis 219 - 22
DeetosSnel 3- Oranje Wit 319 - 18
Albatros 2- RWA 220 - 17
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
TOP 3- PKC / SWKGroep 411 - 11
Swift 2- Valto 212 - 14
HKC 2- Merwede / Multiplaat 220 - 19
Tilburg 2- Rust Roest 213 - 14

Team TV
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
HKV / Ons Eibernest 3- Die Haghe 314 - 15
Groen Geel 3- Fortuna / Delta Logistiek 312 - 14
DES 2- Groen Geel 313 - 14
Die Haghe 3- Tempo 313 - 15
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
NDZW 2- Odio 23 -   8
SVOC '01 2- JES 212 -   5
BMC 2- Astrantia / Ona 26 -   5
Altior 3- Avanti / Celeritas 211 -   9
JES 2- Altior 33 - 15
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
Odisco 2- Stormvogels 37 - 18
Oranje Wit 3- Eyckelkorf 218 -   2
Rietvogels 2- Klimroos / VVO 36 -   8
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
DOS '46 4- Hoogkerk 314 - 16
KZ / Thermo4U 4- Swift 218 - 11
Apollo 2- ZKC '19 211 - 14
AVO 3- De Meeuwen 319 - 11
De Meeuwen 3- DOS '46 424 - 14
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
Sporting Trigon 3- HKV / Ons Eibernest 412 - 15
Achilles 4- Synergo 323 - 15
KZ / Thermo4U 5- KVA 312 - 16
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 4- KZ / Thermo4U 68 - 15
SDO 2- Phoenix 318 - 19
DSC 5- Tempo 414 - 19
DeetosSnel 4- KCR 314 - 15
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
De Granaet 2- Quick '21 215 -   7
Heerenveen 2- Oranje Zwart 227 - 14
Harich 2- Ritola 212 - 12
CSL 3- Exakwa 222 - 11

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Heerenveen 3- De Wâlden 420 - 11
Noordenveld 2- Flamingo's 216 - 19
Pallas '08 2- Vlug & Vaardig 215 - 18
Sparta 2- Ritola 314 - 18
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
Heerenveen 4- Drachten / van der Wiel 48 - 23
Drachten / van der Wiel 4- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 417 - 15
De Wâlden 3- Wit-Blauw / Green Organics 214 - 17
Sparta 3- Heerenveen 415 -   5
ROG 3- De Parabool 312 - 12
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
De Meeuwen 4- Apeldoorn 213 - 16
KVZ 2- Wit-Blauw / Green Organics 316 - 13
NKC '51 2- DOS-WK 217 - 11
Wageningen 4- Amicitia 313 - 17
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
DOS 2- DVO / Accountor 516 - 16
Synergo 2- Wageningen 621 - 15
Nova 2- Sparta 210 - 13
DOS-WK 3- Dindoa 310 - 15
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
EKVA 3- Tweemaal Zes 313 - 12
DVO / Accountor 4- Antilopen / Lancyr Deelen 321 - 13
Antilopen / Lancyr Deelen 3- Dindoa 421 - 23
Wageningen 5- Tweemaal Zes 314 - 12
DVO / Accountor 4- EKVA 320 - 16
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5- ODIK 319 - 13
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
SDO / BlijWerkt 3- Roda 212 - 13
Refleks 2- Sporting Trigon 224 - 19
Fiducia 2- BEP 315 -   9
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Pernix 3- KIOS 210 - 18
Futura 2- TOP / SolarCompleet 522 - 16
Weidevogels 2- Fiks 317 - 11
Velocitas 2- ODO 218 -   9

Antilopen Banner
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Velocitas 3- Achilles 312 - 28
DES 3- Excelsior 322 - 11
Pernix 4- KVS / Maritiem 416 - 20
Refleks 3- GKV 220 - 17
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
KOAG 3- Vriendenschaar 221 - 22
Vitesse 2- WION 214 - 11
Avanti 4- Valto 318 - 14
Weidevogels 3- DES 417 - 17
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
WION 3- Reeuwijk 215 - 22
Korbis 2- Vriendenschaar 214 - 12
Maassluis 2- IJsselvogels 213 - 11
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
RWA 3- Fortis 321 - 20
KCC / SO natural 5- DSO 215 -   9
Juliana 2- Kinderdijk 28 - 19
ONDO 2- Tjoba 215 - 17
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
GKV / Enomics 3- Rust Roest 317 - 22
Oranje Wit 4- RWA 421 - 17
Animo 2- Tjoba 312 - 19
Merwede / Multiplaat 3- Albatros 34 - 20
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
Dow / Wez Handich 4- Club Brothers 211 - 13
WSS 2- ZKC '19 322 - 14
OKO / Bies 3- TFS 218 - 13
Juventa 2- Dow / Wez Handich 421 - 11
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
Wez Handich / Dow 2- OWK 313 -   7
OKO / Bies 2- Rodenburg 219 - 10
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
SDO 3- Zwart Wit 225 - 11
AKC 3- Apeldoorn 313 - 13
Zwart Wit 2- Rheko 314 - 10
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
DKB 2- Movado 216 - 14
NKV 2- DOT 318 - 16
SDO 4- Tilburg 321 - 20
Tilburg 3- Movado 216 -   8
Rust Roest 4- DKB 217 - 22
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
DKV Victoria 2- OKV 27 - 13
Furore 2- BEP 412 - 10
Helios 2- Rohda 37 - 21
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ALO 2- OKV 313 -   9
ZKV 3- Swift 316 - 11
ZKC '31 2- Rohda 516 - 10
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 5- Haarlem 211 - 11
Sporting Trigon 4- Aurora 210 -   6
KZ Danaiden 4- Die Haghe 48 -   9
VEO 4- Sporting Trigon 419 - 12
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Regio '72 2- HHV 217 - 14
TOP 2- NKC '51 314 -   9
Elko 2- Blauw Zwart 216 - 21
KVZ 3- Rigtersbleek / Cottus 218 -   8
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
DWA / Argo 2- DTS 211 - 11
Harkema 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 517 - 10
ROG 4- De Parabool 511 - 11

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
Flamingo's 3- De Waterpoort 215 -   9
Emmeloord 2- Flamingo's 313 - 16
Oerterp / VKC 2- Harich 35 - 18
De Waterpoort 2- De Parabool 412 - 14
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
SCO 4- De Hoeve 312 - 14
DOS Kampen / Veltman 3- Udiros 219 - 14
Dindoa 5- Oranje Zwart 328 -   7
ASVD | PV Systems 3- Unitas / Perspectief 49 - 11
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Devinco 2- Achilles 27 -   3
Elburg 2- Woudenberg 318 - 15
SKF 4- Rigtersbleek / Cottus 316 - 17
Rood-Wit 2- EKC 2000 215 - 14
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Devinco 3- Rheko 210 - 15
Tiel '72 2- EKCA / CIBOD 222 - 15
Antilopen / Lancyr Deelen 4- Synergo 412 - 13
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7- SKF 524 - 18
MIA 4- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 727 - 20
Fortissimo 2- Antilopen / Lancyr Deelen 520 -   9
HKC 2- SKF 57 - 14
Tiel '72 3- Revival 212 - 12
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
Woudenberg 2- Viking 215 - 12
Atlantis 2- VIKO 212 - 17
De Vinken 2- DWS 212 - 12
Fiducia 3- Ados 211 - 10
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
Victum 3- Tiel '72 411 - 18

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017