Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 13 mei 2019 t/m zondag 19 mei 2019

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Ereklasse A (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 1- Blauw-Wit 112 - 17
AW.DTV 1- LDODK / Rinsma Fashion 116 - 28
Fortuna / Delta Logistiek 1- Tempo 118 - 18
DOS '46 1- AW.DTV 115 - 15

Korfbal Deals
Ereklasse B (veld)
PKC / SWKGroep 1- DVO / Accountor 120 - 21
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1- KZ / Thermo4U 115 - 25
DeetosSnel 1- TOP / SolarCompleet 119 - 22
Hoofdklasse A (veld)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- Wageningen 116 - 20
OVVO / De Kroon 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 117 - 15
De Meeuwen 1- KCC / SO natural 117 - 29
Groen Geel 1- SCO 123 - 16
Wageningen 1- Oost-Arnhem 120 - 13
Hoofdklasse B (veld)
Fiks 1- Rohda 118 - 19
TOP 1- Avanti 121 - 22
Sporting Delta 1- SDO / BlijWerkt 120 - 17
Tweemaal Zes 1- DSC 113 - 15
Overgangsklasse A (veld)
Nic. / Alfa-college 1- HKV / Ons Eibernest 128 - 15
HKV / Ons Eibernest 1- DOS 114 - 17
Antilopen / Lancyr Deelen 1- Unitas / Perspectief 114 - 19
SKF 1- Nic. / Alfa-college 124 - 20
Overgangsklasse B (veld)
De Hoeve 1- DOS Kampen / Veltman 118 - 15
Wit-Blauw / Green Organics 1- Amicitia 127 - 14
ASVD | PV Systems 1- Sparta 123 - 18
AVO 1- Heerenveen 122 - 22
Overgangsklasse C (veld)
Pernix 1- Futura 125 - 19
BEP 1- VEO 120 - 15
Die Haghe 1- Meervogels / Física 114 - 24
KVA 1- Velocitas 127 - 17
Overgangsklasse D (veld)
Merwede / Multiplaat 1- Swift 113 - 24
Oranje Wit 1- GKV / Enomics 125 - 19
Valto 1- HKC 116 - 15
Vriendenschaar 1- Nieuwerkerk 119 - 25

Team TV
Dames Topklasse A (veld)
Prinses Irene 1- Heumen 115 -   8
Spes 1- Swift 115 - 15
Dames Topklasse B (veld)
Altior 1- DDW 19 - 20
Rosolo 1- Stormvogels 116 - 16
Be Quick 1- De Peelkorf 116 -   7
Dames Hoofdklasse (veld)
Klimroos / VVO 1- Bladella 117 -   6
Klick '15 1- Odio 16 -   3
Oranje Wit 1- Rooi 18 -   8
Astrantia / Ona 1- De Horst 111 -   6
Dames Overgangsklasse A (veld)
Flamingo's 1- Klimop 113 -   6
DAW Schaijk 1- VIOS 113 -   3
BMC 1- JES 15 -   7
SVOC '01 1- Tovido 123 -   8
Dames Overgangsklasse B (veld)
Odisco 1- De Merels 16 - 10
SCMH 1- MKV 111 - 14
DAKOS 1- Rietvogels 19 -   6
Avanti / Celeritas 1- Oxalis 111 -   7
KNKV 1e klasse A (veld)
ZKV 1- OKO / Bies 119 - 13
Apollo 1- EKC Nääs 113 - 10
Apollo 1- Dindoa 117 - 17
OKO / Bies 1- MIA 125 - 21
Apeldoorn 1- ZKV 117 - 16
KNKV 1e klasse B (veld)
Hoogkerk 1- De Waterpoort 118 - 28
De Wâlden 1- Oerterp / VKC 115 - 16
Quick '21 1- CSL 116 - 13
Ritola 1- Drachten / van der Wiel 116 - 18
KNKV 1e klasse C (veld)
Sparta 1- Synergo 119 - 33
Roda 1- Refleks 116 - 19
Sporting Trigon 1- KVS / Maritiem 110 - 18
EKVA 1- Nova 122 - 28
KNKV 1e klasse D (veld)
Telstar 1- NKC '51 115 - 24
ODIK 1- Juventa 115 - 12
Victum 1- KVZ 118 - 15
Rigtersbleek / Cottus 1- Noviomagum 118 - 13
KNKV 1e klasse E (veld)
Achilles 1- Maassluis 118 - 20
IJsselvogels 1- Korbis 116 - 17
GKV 1- Excelsior 19 - 20
Phoenix 1- ONDO 127 - 13
KNKV 1e klasse F (veld)
RWA 1- KCR 117 - 18
Kinderdijk 1- ONDO 122 - 21
Tjoba 1- Juliana 114 - 18
Fortis 1- Albatros 122 - 16
Dames 1e klasse A (veld)
Eyckelkorf 1- Tuldania 111 -   9
Vessem 1- Spoordonkse Girls 16 -   4
Arcades 1- NeCa 112 -   7
DSV 1- DOT 112 -   8
Eyckelkorf 1- Arcades 17 -   5
Dames 1e klasse B (veld)
Tog 1- NDZW 18 - 11
Fortuna '74 1- SVO 16 -   6
Dames 1e klasse C (veld)
Merselo 1- Lottum 17 -   7
Nijnsel 1- Corridor 18 -   7
Korloo 1- Flash 111 -   8

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 2e klasse A (veld)
Rodenburg 1- SIOS 132 - 15
Wez Handich / Dow 1- ZKC '19 120 - 13
Kinea 1- Olympia 122 - 15
SIOS 1- Noordenveld 120 - 18
KNKV 2e klasse B (veld)
De Parabool 1- TOP 117 - 15
DOS-WK 1- Regio '72 117 - 19
Thrianta 1- ROG 121 - 22
HHV 1- Elko 126 - 19
KNKV 2e klasse C (veld)
Hellas '63 1- DTG 128 - 21
Exakwa 1- De Granaet 115 - 15
Oranje Zwart 1- Harich 120 - 23
Udiros 1- Emmeloord 110 - 15
KNKV 2e klasse D (veld)
SDO 1- Movado 112 - 15
Ready '60 1- Zwaluwen 118 - 21
DOT 1- DKB 111 - 13
Ready '60 1- Kesteren 117 - 17
KNKV 2e klasse E (veld)
ALO 1- Sporting West 119 - 14
HKC 1- Zwart Wit 114 - 11
Spirit 1- Swift 118 - 19
Revival 1- Sporting West 113 - 18
KNKV 2e klasse F (veld)
VIKO 1- De Vinken 120 - 10
DWS 1- Atlantis 116 - 15
Ados 1- Woudenberg 112 - 19
Viking 1- Fiducia 19 - 18
KNKV 2e klasse G (veld)
Paal Centraal 1- KZ Danaiden 112 - 22
Rapid 1- Dijkvogels 117 - 15
KIOS 1- Weidevogels 121 - 14
ODO 1- ZKC '31 115 -   7
KNKV 2e klasse H (veld)
Erasmus 1- Twist 113 -   9
Reeuwijk 1- Nexus 120 - 13
Vriendenschaar 1- DES 119 - 22
OZC 1- KOAG 16 - 24
KNKV 2e klasse I (veld)
Stormvogels 1- ADO 18 - 16
WION 1- Tilburg 118 - 19
Atlas 1- DVS '69 119 - 30
Rust Roest 1- Vitesse 123 - 13
Dames 2e klasse (veld)
KVS ’17 1- Midako 16 -   5
De Kangeroe 1- Eendracht 15 -   4
KNKV 3e klasse A (veld)
Vitesse 1- Donkerbroek / VZK 111 - 10
WSS 1- Club Brothers 110 - 16
SDO 1- Roreko 17 - 16
Dio 1- Club Brothers 112 - 22
KNKV 3e klasse B (veld)
Aurora 1- Stormvogels 18 -   6
Zaandam Zuid 1- OKV 18 - 10
Zaandam Zuid 1- Helios 110 - 12
Stormvogels 1- DSO 17 - 15
KNKV 3e klasse C (veld)
Rivalen 1- NKV 17 -   8
Ten Donck 1- HKC 114 - 15
NKV 1- Animo 119 - 16
KNKV 3e klasse D (veld)
DTS 1- Sim 129 - 12
DTL 1- Harkema 114 - 16
Spannum 1- Invicta / Frigro 115 - 19
NQL 1- DWA / Argo 111 - 19

Team TV
KNKV 3e klasse E (veld)
Flamingo's 1- Pallas '08 119 - 21
EKC 2000 1- Sparta 117 - 25
Achilles 1- Rood-Wit 17 - 14
Vlug & Vaardig 1- Elburg 18 - 28
KNKV 3e klasse F (veld)
OJC '98 1- Keizer Karel 111 - 15
Reehorst '45 1- PSV / lifovragen.nl 114 - 12
SkunK 1- Klimop 114 - 10
OEC 1- Tiel '72 114 - 23
KNKV 3e klasse G (veld)
RDZ 1- DKOD 113 - 12
EKCA / CIBOD 1- Olympus '58 112 -   6
Rheko 1- Huizen 115 -   8
Arena 1- Devinco 16 - 20
KNKV 3e klasse H (veld)
VZOD 1- Madjoe 19 - 15
Badhoevedorp 1- Crescendo 110 - 15
Thor 1- Oranje Nassau 111 - 16
Vlug & Vaardig / KCN 1- Luno 16 -   8
KNKV 3e klasse I (veld)
ACKC 1- Ventura Sport 118 - 11
Olympia 1- Korbatjo 19 - 24
Triade 1- SKV 113 - 11
NIO 1- Thor 120 -   8
KNKV 3e klasse J (veld)
KVK 1- Keep Fit '70 119 - 11
Scheldevogels 1- Blauw Wit 117 - 14
DSO 1- Seolto 118 - 16
Zaamslag 1- TOGO 18 - 20
KNKV 4e klasse A (veld)
De Pein 1- Korwi 19 -   8
Stadskanaal '74 1- Zunobri 116 - 22

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 4e klasse B (veld)
Ons Clubje 1- Diderna / Visser Sloopwerken 111 -   8
DLKV 1- Wiko 114 - 14
KNKV 4e klasse C (veld)
KVS ’17 1- Springfield 111 - 10
Attila 1- KVS ’17 125 -   8
KNKV 4e klasse D (veld)
WWSV 1- HBC 113 -   9
Fluks 1- WWSV 112 - 15
DKV 1- SDO 115 - 25
KNKV 4e klasse E (veld)
Lintjo 1- WWC 118 - 12
Veenwouden 1- SF Deinum 18 - 18
Noveas 1- WIK '34 19 - 19
KNKV 4e klasse F (veld)
Joure 1- Amsterdam 120 - 11
Westergo 1- DTS 111 -   7
DOC 1- Lemmer 110 -   6
KNKV 4e klasse G (veld)
KCD 1- Hemur Enge 117 - 14
KIOS '45 1- SEV 113 -   6
KNKV 4e klasse I (veld)
Eureka 1- 't Capproen 112 - 11
Nikantes 1- Sperwers 110 -   9
Sperwers 1- 't Capproen 116 -   9
ZKV 1- De Voltreffers 116 -   8
Oranje Zwart / De Hoekse 1- Dubbel Zes 12 - 14
Nikantes 1- Eureka 115 -   6

Antilopen Banner
KNKV 4e klasse J (veld)
Volharding / Emergo 1- Good Luck 17 -   8
Terda 1- Focus 116 - 10
KNKV 4e klasse H (veld)
ESDO 1- SGV 111 - 11
De Corvers 1- Koveni 114 - 10
De Eemvogels 1- Gemini 18 -   7
Noord - Jan Mulder Beker (veld)
AVO 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 114 - 18
KIOS 1- LDODK / Rinsma Fashion 114 - 29
Noord - A.P. Buitenbeker (veld)
Heerenveen 2- OKO / Bies 214 - 24
De Wâlden 3- ZKC '19 214 - 18
Sparta 1- Wez Handich / Dow 29 - 10
Invicta / Frigro 1- It Fean / Boelenslaan 114 - 12
Reserve Ereklasse A (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 2- Blauw-Wit 214 - 16
Fortuna / Delta Logistiek 2- KCC / SO natural 219 - 14
DOS '46 2- DSC 225 - 16
Reserve Ereklasse B (veld)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2- KZ / Thermo4U 215 - 24
PKC / SWKGroep 2- DVO / Accountor 225 - 12
DeetosSnel 2- Unitas / Perspectief 220 - 13
Reserve Hoofdklasse A (veld)
AW.DTV 2- SCO 219 - 16
AW.DTV 2- TOP / SolarCompleet 214 - 15
SKF 2- Nic. / Alfa-college 218 - 16
OVVO / De Kroon 2- KVS / Maritiem 216 - 14
Groen Geel 2- SCO 222 - 14
Reserve Hoofdklasse B (veld)
TOP 2- Avanti 214 - 15
Sporting Delta 2- GKV / Enomics 213 - 13
PKC / SWKGroep 3- Rohda 218 - 14
Nic. / Alfa-college 3- Nieuwerkerk 210 - 17
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2- Wageningen 217 - 16
DSC 3- KZ / Thermo4U 324 - 13
Wageningen 2- Oost-Arnhem 213 - 11
DSC 3- Unitas / Perspectief 318 - 17
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Fiks 2- DOS '46 326 - 13
Tweemaal Zes 2- Sparta 217 - 15
Blauw-Wit 3- Drachten / van der Wiel 218 - 14
De Hoeve 2- SDO / BlijWerkt 213 - 16
Reserve Overgangsklasse C (veld)
Pernix 2- KVS / Maritiem 317 - 29
BEP 2- KCC / SO natural 327 - 13
KVA 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 413 - 21
TOP / SolarCompleet 4- KCR 222 - 15
Reserve Overgangsklasse D (veld)
TOP / SolarCompleet 3- DVO / Accountor 317 - 17
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3- Nieuwerkerk 322 - 21
Achilles 2- KCC / SO natural 418 - 22
Oranje Wit 2- SKF 319 - 19
Dames Reserve Topklasse A (veld)
Spes 2- Swift 210 -   8
Prinses Irene 2- Oranje Wit 29 - 13
Oranje Wit 2- Spes 210 -   6
Dames Reserve Topklasse B (veld)
Be Quick 2- Swift 313 -   7
Altior 2- DDW 27 - 13
Rosolo 2- DSV 212 -   6

advertentie Lancyr Deelen
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
Be Quick 3- De Korfrakkers 311 -   9
DAKOS 2- De Horst 29 - 16
Klimroos / VVO 2- Stormvogels 25 - 11
ODC 2- Oxalis 217 -   6
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
SCMH 2- Bladella 213 -   4
Klick '15 2- De Merels 25 - 14
Rosolo 3- De Peelkorf 26 -   8
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
Nic. / Alfa-college 4- AKC 222 - 12
De Meeuwen 2- Amicitia 220 - 12
AVO 2- Nic. / Alfa-college 422 - 13
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Hoogkerk 2- ROG 218 - 29
De Wâlden 2- LDODK / Rinsma Fashion 314 - 17
De Parabool 2- CSL 215 - 18
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3- Drachten / van der Wiel 311 - 10
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen 2- Tempo 214 - 20
ASVD | PV Systems 2- Noviomagum 312 - 12
Spirit 2- MIA 323 - 14
VEO 3- DOS Kampen / Veltman 212 -   7
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
OVVO / De Kroon 3- Noviomagum 220 - 20
Victum 2- MIA 223 - 14
Telstar 2- Dindoa 29 - 15
ODIK 2- Wageningen 313 - 13
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Sporting Delta 3- Excelsior 217 - 21
Rapid 2- VEO 215 - 14
Phoenix 2- KZ Danaiden 210 - 19
Die Haghe 2- Meervogels / Física 29 - 16
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
Oranje Wit 3- KOAG 214 - 13
RWA 2- Twist 222 - 15
Fortis 2- Albatros 213 - 17
Avanti 3- DeetosSnel 315 - 22
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Merwede / Multiplaat 2- Swift 216 - 13
Rust Roest 2- TOP 319 - 19
Valto 2- HKC 212 - 12
PKC / SWKGroep 4- Tilburg 218 - 17
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 3- HKV / Ons Eibernest 322 - 10
AW.DTV 3- Die Haghe 326 - 13
ZKV 2- Groen Geel 314 - 15
AW.DTV 3- DES 213 - 12
Tempo 3- ZKV 217 - 15
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
SVOC '01 2- Odio 25 -   5
Astrantia / Ona 2- Altior 36 -   8
BMC 2- JES 29 -   9
Avanti / Celeritas 2- NDZW 214 -   4
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
Klimroos / VVO 3- Corridor 211 - 11
Eyckelkorf 2- Rietvogels 212 - 16
Eyckelkorf 2- Odisco 27 -   8
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
DOS '46 4- ZKC '19 26 - 17
Swift 2- AVO 323 - 12
Hoogkerk 3- KZ / Thermo4U 413 - 17
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
KZ / Thermo4U 5- Sporting Trigon 316 - 14
DSC 4- Achilles 416 -   9
KVA 3- Achilles 421 - 18
Synergo 3- KZ / Thermo4U 514 - 24
DSC 4- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 610 - 25

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
SDO 2- DSC 514 -   8
DeetosSnel 4- Fortuna / Delta Logistiek 416 - 15
Tempo 4- DeetosSnel 414 - 19
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Ritola 2- Heerenveen 219 - 21
Exakwa 2- De Granaet 223 - 25
Oranje Zwart 2- Harich 213 - 13
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Ritola 3- Heerenveen 318 - 18
Vlug & Vaardig 2- Noordenveld 220 - 11
Flamingo's 2- Pallas '08 216 - 16
De Wâlden 4- Sparta 227 - 12
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
De Parabool 3- Sparta 312 -   7
Heerenveen 4- ROG 36 - 14
Wit-Blauw / Green Organics 2- Drachten / van der Wiel 422 - 12
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- De Wâlden 318 - 14
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Wit-Blauw / Green Organics 3- NKC '51 211 - 24
Amicitia 3- De Meeuwen 413 - 15
Apeldoorn 2- Wageningen 415 - 16
DOS-WK 2- KVZ 213 - 14
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Sparta 2- Synergo 216 - 16
Dindoa 3- DOS 211 - 18
DVO / Accountor 5- DOS-WK 323 -   6
Wageningen 6- Nova 216 - 20
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
ODIK 3- DVO / Accountor 414 - 15
Tweemaal Zes 3- Antilopen / Lancyr Deelen 319 - 11
Dindoa 4- Wageningen 523 -   8
EKVA 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 519 - 17

Korfbal Deals
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Roda 2- Refleks 218 - 12
Sporting Trigon 2- SDO / BlijWerkt 319 -   9
EKVA 2- Fiducia 213 - 13
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Fiks 3- Pernix 316 - 21
TOP / SolarCompleet 5- Velocitas 210 - 21
KIOS 2- Weidevogels 213 - 15
ODO 2- Futura 217 - 14
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Achilles 3- Pernix 425 - 11
Excelsior 3- Refleks 324 - 15
KVS / Maritiem 4- Velocitas 321 - 14
GKV 2- DES 317 - 18
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
Vriendenschaar 2- WION 218 - 11
DES 4- Avanti 413 - 16
WION 2- KOAG 319 - 19
Vriendenschaar 2- Vitesse 212 - 18
Valto 3- Weidevogels 39 - 13
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Vriendenschaar 2- Maassluis 28 - 13
IJsselvogels 2- Korbis 218 - 11
OZC 2- WION 35 - 10
Reeuwijk 2- Nieuwerkerk 416 - 12
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Fortis 3- KCC / SO natural 59 - 16
Kinderdijk 2- ONDO 218 - 10
Tjoba 2- Juliana 213 - 14
DSO 2- RWA 317 -   8
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
RWA 4- Animo 217 - 13
Tjoba 3- Oranje Wit 46 - 18
Rust Roest 3- Merwede / Multiplaat 322 - 16
Albatros 3- GKV / Enomics 315 - 11

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
HKC 3- ZKC '19 310 -   9
WSS 2- Club Brothers 218 - 12
HKC 3- Juventa 216 - 16
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
OWK 3- OKO / Bies 214 - 13
WSS 3- Leeuwarden 211 - 12
Wez Handich / Dow 2- ZKC '19 413 -   9
Rodenburg 2- SIOS 220 - 19
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
DOT 2- AKC 316 - 12
HKC 2- Zwart Wit 213 -   8
SDO 3- Apeldoorn 320 - 10
Apeldoorn 3- Kesteren 215 -   8
Rheko 3- DOT 211 - 17
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
Conventus 2- Tilburg 38 - 15
DOT 3- DKB 214 - 19
SDO 4- Movado 221 - 16
Rust Roest 4- NKV 224 - 11
Conventus 2- Rust Roest 414 - 24
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
DKV Victoria 2- Sporting West 213 - 12
Rohda 3- Sporting West 210 - 15
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Blauw-Wit 5- OKV 318 - 14
ALO 2- Sporting West 311 - 16
Rohda 5- Sporting West 319 - 18
Blauw-Wit 5- ZKC '31 27 - 17
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Aurora 2- KZ Danaiden 412 - 11
Haarlem 2- Sporting Trigon 416 -   7
ALO 3- Die Haghe 418 - 20
ALO 3- VEO 418 - 19
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
TOP 2- KVZ 323 - 15
Rigtersbleek / Cottus 2- TOP 217 - 19
NKC '51 3- KVZ 312 - 10
Blauw Zwart 2- Regio '72 215 - 14
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
De Parabool 5- DWA / Argo 211 -   8
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- Invicta / Frigro 210 - 14
De Wâlden 5- Harkema 214 - 16
DTS 2- ROG 417 -   7
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
Harich 3- DTG 218 - 10
Emmeloord 2- De Waterpoort 219 - 15
De Parabool 4- Emmeloord 228 - 10
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
Oranje Zwart 3- ASVD | PV Systems 38 - 16
Unitas / Perspectief 4- Dindoa 514 - 21
De Hoeve 3- DOS Kampen / Veltman 39 - 11
Udiros 2- SCO 414 -   9
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Woudenberg 3- SKF 415 - 13
Achilles 2- Rood-Wit 29 - 18
EKC 2000 2- Devinco 213 -   8
Rigtersbleek / Cottus 3- Elburg 220 - 17
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
EKCA / CIBOD 2- Antilopen / Lancyr Deelen 421 - 13
Rheko 2- Huizen 217 - 10
HKC 4- Devinco 313 - 11
Synergo 4- Tiel '72 214 - 16
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
SKF 5- Tiel '72 316 -   8
Revival 2- HKC 213 - 16
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7- Fortissimo 216 - 13
Antilopen / Lancyr Deelen 5- MIA 47 - 15

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
Viking 2- Fiducia 310 - 12
VIKO 2- De Vinken 222 - 13
Ados 2- Woudenberg 218 -   4
DWS 2- Atlantis 215 - 16
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
HKC 3- OVVO / De Kroon 416 - 20
Tiel '72 4- MIA 513 - 12

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017