Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 6 mei 2019 t/m zondag 12 mei 2019

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Ereklasse A (veld)
Blauw-Wit 1- AW.DTV 122 - 13
Tempo 1- DOS '46 115 - 17
Ereklasse B (veld)
DVO / Accountor 1- DeetosSnel 122 - 20
PKC / SWKGroep 1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 120 - 17
TOP / SolarCompleet 1- KZ / Thermo4U 115 - 15
Hoofdklasse A (veld)
Oost-Arnhem 1- Groen Geel 117 - 25
De Meeuwen 1- SCO 111 - 23
OVVO / De Kroon 1- KCC / SO natural 114 - 23
Hoofdklasse B (veld)
SDO / BlijWerkt 1- TOP 18 - 13
Fiks 1- DSC 112 - 16
Avanti 1- Tweemaal Zes 119 -   7
Sporting Delta 1- Rohda 119 - 10
Overgangsklasse A (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen 1- DOS 114 -   8
KIOS 1- Unitas / Perspectief 116 - 22
OWK 1- SKF 114 - 15
Overgangsklasse B (veld)
DOS Kampen / Veltman 1- AVO 111 - 15
Heerenveen 1- ASVD | PV Systems 113 - 12
De Hoeve 1- Amicitia 117 - 19
Wit-Blauw / Green Organics 1- Sparta 115 - 15
Overgangsklasse C (veld)
Meervogels / Física 1- KVA 115 - 12
Futura 1- Die Haghe 117 - 15
Pernix 1- VEO 119 - 11
BEP 1- Velocitas 116 - 20

advertentie Lancyr Deelen
Overgangsklasse D (veld)
Merwede / Multiplaat 1- Nieuwerkerk 110 - 18
HKC 1- Vriendenschaar 123 - 12
Oranje Wit 1- Swift 112 - 22
GKV / Enomics 1- Valto 116 - 15
Dames Topklasse A (veld)
ODC 1- Prinses Irene 18 - 10
Swift 1- De Korfrakkers 112 - 13
Heumen 1- Spes 114 - 15
De Korfrakkers 1- ODC 19 - 11
Dames Topklasse B (veld)
Stormvogels 1- Altior 19 -   4
DDW 1- Be Quick 18 - 13
De Peelkorf 1- Rosolo 17 - 14
Dames Overgangsklasse A (veld)
Flamingo's 1- SVOC '01 111 - 15
KNKV 1e klasse A (veld)
MIA 1- AKC 120 - 23
Apeldoorn 1- Dindoa 118 - 19
KNKV 1e klasse B (veld)
Hoogkerk 1- Oerterp / VKC 112 - 11
De Wâlden 1- CSL 113 - 17
De Waterpoort 1- Ritola 113 - 15
Drachten / van der Wiel 1- Quick '21 115 - 11
KNKV 1e klasse C (veld)
KVS / Maritiem 1- EKVA 118 - 11
Sporting Trigon 1- Synergo 112 - 12
Nova 1- Roda 117 - 15
Sparta 1- Refleks 118 - 19
KNKV 1e klasse D (veld)
Juventa 1- Victum 111 - 13
Telstar 1- Noviomagum 19 - 20
ODIK 1- NKC '51 112 - 13
KVZ 1- Rigtersbleek / Cottus 113 -   8
KNKV 1e klasse E (veld)
Korbis 1- Phoenix 111 - 15
Excelsior 1- IJsselvogels 119 - 10
GKV 1- Maassluis 114 - 21
Achilles 1- ONDO 118 - 13
KNKV 1e klasse F (veld)
Juliana 1- RWA 115 - 15
Tjoba 1- Albatros 114 - 15
KCR 1- Kinderdijk 117 - 19
Fortis 1- ONDO 117 - 27
Dames 1e klasse A (veld)
NeCa 1- Tuldania 15 - 11
KNKV 2e klasse A (veld)
Koru 1- Noordenveld 117 - 34

Team TV
KNKV 2e klasse B (veld)
Thrianta 1- Elko 119 - 17
HHV 1- TOP 128 - 14
Regio '72 1- De Parabool 115 - 18
ROG 1- DOS-WK 114 -   8
KNKV 2e klasse C (veld)
De Granaet 1- Hellas '63 114 - 13
Exakwa 1- Harich 122 - 23
Oranje Zwart 1- Emmeloord 115 - 16
DTG 1- Udiros 117 - 15
KNKV 2e klasse D (veld)
Kesteren 1- Duko 126 - 15
KNKV 2e klasse E (veld)
Swift 1- Revival 117 - 10
Haarlem 1- Spirit 117 - 28
KNKV 2e klasse F (veld)
Ados 1- De Vinken 113 - 12
Atlantis 1- Viking 116 - 16
Fiducia 1- VIKO 111 - 12
DWS 1- Woudenberg 111 - 10
KNKV 2e klasse G (veld)
Rapid 1- KZ Danaiden 114 - 15
Weidevogels 1- Paal Centraal 117 - 14
ZKC '31 1- KIOS 114 - 17
ODO 1- Dijkvogels 119 - 11

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 2e klasse H (veld)
Vriendenschaar 1- Nexus 111 - 11
Twist 1- Reeuwijk 112 - 18
KOAG 1- Erasmus 112 -   9
OZC 1- DES 114 - 15
KNKV 2e klasse I (veld)
WION 1- DVS '69 115 - 10
Tilburg 1- Stormvogels 125 - 10
ADO 1- Rust Roest 113 - 20
Atlas 1- Vitesse 113 - 23
KNKV 3e klasse A (veld)
TFS 1- Dio 114 - 11
KNKV 3e klasse B (veld)
Helios 1- Furore 113 - 13
DKV Victoria 1- DSO 115 - 19
KNKV 3e klasse C (veld)
Animo 1- Ten Donck 110 -   9
Conventus 1- Fortissimo 115 - 22
KNKV 3e klasse D (veld)
Invicta / Frigro 1- NQL 124 - 12
Sim 1- Spannum 19 - 13
DTS 1- Harkema 112 - 11
DTL 1- DWA / Argo 114 - 14

Antilopen Banner
KNKV 3e klasse E (veld)
Flamingo's 1- Sparta 121 - 12
EKC 2000 1- Elburg 112 - 21
Pallas '08 1- Achilles 114 -   6
Rood-Wit 1- Vlug & Vaardig 129 - 19
KNKV 3e klasse F (veld)
Reehorst '45 1- Keizer Karel 113 - 11
Tiel '72 1- SkunK 123 - 14
OEC 1- PSV / lifovragen.nl 16 - 13
Klimop 1- OJC '98 18 -   7
KNKV 3e klasse G (veld)
DKOD 1- Rheko 114 - 17
Arena 1- Olympus '58 117 -   8
RDZ 1- Devinco 119 - 20
Huizen 1- EKCA / CIBOD 17 -   6
KNKV 3e klasse H (veld)
VZOD 1- Crescendo 111 - 17
Thor 1- Madjoe 19 - 11
Oranje Nassau 1- Vlug & Vaardig / KCN 18 -   7
Luno 1- Badhoevedorp 114 - 10
KNKV 3e klasse I (veld)
Olympia 1- Ventura Sport 13 - 14
ACKC 1- SKV 119 -   6
Thor 1- Triade 111 - 10
Korbatjo 1- NIO 118 - 12
KNKV 3e klasse J (veld)
Blauw Wit 1- Zaamslag 114 - 13
TOGO 1- KVK 117 - 12
Scheldevogels 1- Seolto 114 - 13
DSO 1- Keep Fit '70 112 - 11
KNKV 4e klasse A (veld)
Des 1- Zunobri 18 - 17
Stadskanaal '74 1- Leeuwarden 113 - 15
KNKV 4e klasse C (veld)
KVS ’17 1- Attila 111 - 19
Maastricht 1- Attila 17 - 17
KNKV 4e klasse D (veld)
Fluks 1- SDO 113 - 11
DKV 1- Oosterkwartier 16 - 17
KNKV 4e klasse E (veld)
Lintjo 1- SF Deinum 110 -   9
It Fean / Boelenslaan 1- Veenwouden 123 -   8
Noveas 1- WWC 19 - 18
KNKV 4e klasse F (veld)
Westergo 1- Triaz 113 - 18
DTS 1- Joure 115 - 13
KNKV 4e klasse G (veld)
KCD 1- Midlandia 111 - 20
SDO 1- SEV 113 -   7
Hemur Enge 1- Blauw Zwart 113 - 10

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 4e klasse I (veld)
't Capproen 1- Oranje Zwart / De Hoekse 111 -   9
Dubbel Zes 1- Nikantes 110 -   8
KNKV 4e klasse J (veld)
Focus 1- Volharding / Emergo 114 -   8
Good Luck 1- Terda 111 -   5
Luctor 1- Focus 123 -   7
KNKV 4e klasse H (veld)
Koveni 1- Hebbes 15 -   6
De Corvers 1- Gemini 111 - 19
De Eemvogels 1- SGV 113 -   5
Noord - Jan Mulder Beker (veld)
LDODK / Rinsma Fashion 1- OWK 129 - 24
KIOS 1- De Hoeve 123 - 19
Zuid - Beker Poule A (veld)
ODC 1- DDW 19 - 12
Rosolo 1- Be Quick 115 - 14
Reserve Ereklasse A (veld)
DSC 2- LDODK / Rinsma Fashion 214 - 20
KCC / SO natural 2- DOS '46 215 - 15
Reserve Ereklasse B (veld)
Unitas / Perspectief 2- KZ / Thermo4U 215 - 26
DVO / Accountor 2- DeetosSnel 214 - 14
PKC / SWKGroep 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 223 - 14
Reserve Hoofdklasse A (veld)
OVVO / De Kroon 2- TOP / SolarCompleet 29 - 30
KVS / Maritiem 2- SKF 214 - 16
Nic. / Alfa-college 2- Groen Geel 215 - 28
Reserve Hoofdklasse B (veld)
PKC / SWKGroep 3- Nieuwerkerk 217 - 13
GKV / Enomics 2- TOP 217 - 20
Avanti 2- Nic. / Alfa-college 317 -   6
Sporting Delta 2- Rohda 217 - 13
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Oost-Arnhem 2- HKV / Ons Eibernest 215 - 12
Blauw-Wit 4- Unitas / Perspectief 314 - 14
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Fiks 2- Sparta 224 - 11
SDO / BlijWerkt 2- Blauw-Wit 39 -   8
Drachten / van der Wiel 2- Tweemaal Zes 215 - 13
De Hoeve 2- DOS '46 318 - 26
Reserve Overgangsklasse C (veld)
BEP 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 421 - 13
KCR 2- KVA 212 - 12
Pernix 2- KCC / SO natural 317 - 17
KVS / Maritiem 3- TOP / SolarCompleet 412 - 15

Alles voor je sport!
Reserve Overgangsklasse D (veld)
Achilles 2- Nieuwerkerk 312 - 18
Oranje Wit 2- KCC / SO natural 414 -   8
SKF 3- TOP / SolarCompleet 318 - 14
DVO / Accountor 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 321 - 11
Dames Reserve Topklasse A (veld)
DAW Schaijk 2- Prinses Irene 25 -   5
Swift 2- De Korfrakkers 28 -   9
De Korfrakkers 2- DAW Schaijk 214 -   8
Dames Reserve Topklasse B (veld)
DSV 2- Altior 29 - 11
Swift 3- Rosolo 29 - 10
DDW 2- Be Quick 29 -   8
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
De Meeuwen 2- SCO 321 - 12
KIOS 2- Amicitia 211 - 12
OWK 2- AVO 214 - 10
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Drachten / van der Wiel 3- De Parabool 219 - 11
Hoogkerk 2- LDODK / Rinsma Fashion 35 - 20
De Wâlden 2- CSL 220 - 15
ROG 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 311 - 14
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
VEO 3- Tempo 29 - 15
Antilopen / Lancyr Deelen 2- Noviomagum 314 -   8
DOS Kampen / Veltman 2- Spirit 29 - 12
MIA 3- ASVD | PV Systems 29 - 14

Korfbal Deals
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
MIA 2- OVVO / De Kroon 312 - 18
Telstar 2- Noviomagum 215 - 20
ODIK 2- Dindoa 216 - 11
Wageningen 3- Victum 213 - 18
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Sporting Delta 3- VEO 222 - 33
Meervogels / Física 2- Phoenix 221 - 13
Excelsior 2- Die Haghe 219 -   8
Rapid 2- KZ Danaiden 210 -   8
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
Oranje Wit 3- Albatros 216 -   9
Twist 2- Avanti 310 - 19
KOAG 2- RWA 29 - 19
Fortis 2- DeetosSnel 316 - 24
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Merwede / Multiplaat 2- TOP 315 - 10
HKC 2- Rust Roest 228 - 19
Tilburg 2- Valto 217 - 25
PKC / SWKGroep 4- Swift 212 - 14
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Tempo 3- DES 28 - 14
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
AVO 3- DOS '46 425 - 13
Apollo 2- De Meeuwen 39 - 14

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
Synergo 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 617 - 20
HKV / Ons Eibernest 4- KVA 39 - 11
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
Tempo 4- Phoenix 315 - 14
KZ / Thermo4U 6- KCR 324 - 13
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
De Granaet 2- Ritola 215 - 17
Exakwa 2- Harich 225 - 19
Heerenveen 2- Quick '21 224 - 12
Oranje Zwart 2- CSL 312 - 15
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Heerenveen 3- Vlug & Vaardig 225 -   9
Pallas '08 2- Ritola 312 - 15
De Wâlden 4- Noordenveld 223 - 12
Flamingo's 2- Sparta 225 - 12
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
Wit-Blauw / Green Organics 2- Sparta 326 - 11
De Wâlden 3- De Parabool 316 - 11
ROG 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 49 - 14
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Wit-Blauw / Green Organics 3- De Meeuwen 414 - 15
KVZ 2- Amicitia 315 - 18
Apeldoorn 2- NKC '51 212 - 17
Wageningen 4- DOS-WK 222 -   8
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Dindoa 3- DVO / Accountor 58 - 18
Nova 2- Dindoa 317 -   7
Sparta 2- DOS 212 - 21
DVO / Accountor 5- Synergo 219 - 10
DOS-WK 3- Wageningen 611 - 15
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
ODIK 3- Antilopen / Lancyr Deelen 313 - 13
Dindoa 4- DVO / Accountor 418 - 14
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5- Tweemaal Zes 319 -   9
Wageningen 5- EKVA 310 - 12
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
SDO / BlijWerkt 3- EKVA 216 - 10
BEP 3- Refleks 26 - 15
Fiducia 2- Roda 214 - 15
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Fiks 3- Velocitas 216 - 12
Weidevogels 2- TOP / SolarCompleet 516 -   7
ODO 2- Pernix 317 - 10
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Achilles 3- Refleks 321 - 13
Velocitas 3- Excelsior 313 - 26
DES 3- KVS / Maritiem 48 -   9
GKV 2- Pernix 412 - 18
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
DES 4- Vitesse 28 - 30
KOAG 3- Valto 317 -   5
WION 2- Avanti 414 - 15
Weidevogels 3- Vriendenschaar 214 - 21

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
WION 3- IJsselvogels 29 - 16
Vriendenschaar 2- Nieuwerkerk 410 - 10
Korbis 2- Reeuwijk 210 - 12
OZC 2- Maassluis 25 - 12
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
KCC / SO natural 5- Kinderdijk 213 - 14
Tjoba 2- RWA 312 - 11
Juliana 2- Fortis 314 - 18
DSO 2- ONDO 214 - 14
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
GKV / Enomics 3- RWA 414 - 14
Tjoba 3- Merwede / Multiplaat 313 -   4
Animo 2- Rust Roest 312 - 19
Albatros 3- Oranje Wit 416 - 13
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
TFS 2- Dow / Wez Handich 412 - 12
Juventa 2- OKO / Bies 314 - 12
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
Leeuwarden 2- OWK 38 - 14
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
HKC 2- Kesteren 212 - 12
Kesteren 2- Rheko 317 - 11

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Groen Geel 4- OKV 215 -   7
Helios 2- Furore 29 - 22
BEP 4- Rohda 318 - 14
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Swift 3- Rohda 520 - 15
ZKC '31 2- ZKV 313 - 22
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 5- VEO 418 - 13
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
NKC '51 3- Elko 219 -   9
HHV 2- TOP 212 - 18
Regio '72 2- Rigtersbleek / Cottus 214 - 11
KVZ 3- Blauw Zwart 220 - 18
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
De Parabool 5- DTS 216 -   9
DTS 2- Harkema 26 - 13
Invicta / Frigro 2- De Parabool 55 -   9
De Wâlden 5- DWA / Argo 213 - 13
ROG 4- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 58 -   7
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
De Waterpoort 2- Harich 310 - 15
Flamingo's 3- Oerterp / VKC 216 -   8
DTG 2- De Parabool 415 - 18
Dow / Wez Handich 3- Emmeloord 214 - 12

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
DOS Kampen / Veltman 3- Oranje Zwart 318 -   8
De Hoeve 3- Dindoa 54 - 18
ASVD | PV Systems 3- Udiros 218 - 12
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Woudenberg 3- Devinco 217 - 13
EKC 2000 2- Elburg 211 -   7
Rood-Wit 2- Rigtersbleek / Cottus 313 - 17
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen 4- Rheko 217 - 15
EKCA / CIBOD 2- Synergo 419 - 19
HKC 4- Antilopen / Lancyr Deelen 411 -   8
Huizen 2- EKCA / CIBOD 212 - 14
Tiel '72 2- Rheko 213 - 12
Synergo 4- Devinco 316 -   8
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7- HKC 214 - 11
Tiel '72 3- Antilopen / Lancyr Deelen 514 - 16
SKF 5- Fortissimo 213 - 13
MIA 4- Revival 216 -   6
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
Fiducia 3- VIKO 214 - 14
DWS 2- Woudenberg 212 - 16
Ados 2- De Vinken 216 - 13
Atlantis 2- Viking 215 - 11
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
Spirit 3- OVVO / De Kroon 411 - 11
HKC 3- Fiducia 418 - 11
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
Rapid 3- Madjoe 214 - 10
Luno 2- Roda 319 -   8
VZOD 2- Crescendo 211 -   9
KZ Danaiden 3- KVA 48 -   6
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
ZKC '31 3- Tempo 59 -   9
Meervogels / Física 3- Rohda 412 - 10
Velocitas 4- DOS 319 - 11
VEO 5- Luno 37 - 17
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
Weidevogels 4- Excelsior 416 - 11
ODO 3- Dijkvogels 218 - 11
ONDO 3- Achilles 517 -   6
Valto 4- KVS / Maritiem 58 - 10
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
DES 5- ONDO 216 - 17
Twist 3- Paal Centraal 210 -   8
Dijkvogels 3- Maassluis 38 - 15
Avanti 5- Excelsior 512 - 16
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
Erasmus 2- Twist 414 -   3
ADO 3- Olympia 318 - 14
HKC 4- ADO 314 - 17
Olympia 3- Gemini 214 -   7
RWA 5- Erasmus 210 - 15
Twist 4- Vitesse 37 -   2
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
KOAG 4- IJsselvogels 39 - 15
ADO 2- Vriendenschaar 312 - 11
Albatros 4- DVS '69 216 - 15
Nieuwerkerk 5- Merwede / Multiplaat 412 - 20

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
Vriendenschaar 4- HKC 313 -   7
Korbatjo 2- NIO 211 - 11
ACKC 2- PKC / SWKGroep 515 -   6
Olympia 2- Ventura Sport 28 - 13
KNKV Reserve 3e klasse X (veld)
Swift 3- Seolto 213 - 13
TOGO 2- KCR 411 -   9
Atlas 2- ONDO 37 - 10
Juliana 3- Fortis 418 - 20
KNKV Reserve 4e klasse A (veld)
AVO 5- KIOS 39 - 12
KNKV Reserve 4e klasse B (veld)
SDO 2- EKC Nääs 26 -   9
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
ZKV 4- AW.DTV 415 - 12
OKV 4- HKV / Ons Eibernest 518 -   8
HKV / Ons Eibernest 5- KZ Danaiden 55 -   7
KNKV Reserve 4e klasse D (veld)
Rust Roest 5- NKV 37 - 11
Ready '60 2- PSV / lifovragen.nl 28 - 10
KNKV Reserve 4e klasse E (veld)
DTL 2- DWA / Argo 314 - 14
Westergo 2- WWC 29 - 13
It Fean / Boelenslaan 2- Invicta / Frigro 36 - 14
KNKV Reserve 4e klasse F (veld)
Lintjo 2- Lemmer 212 - 14
KNKV Reserve 4e klasse G (veld)
Oost-Arnhem 3- KVZ 419 - 13
Zwaluwen 3- Wageningen 712 - 17
Reehorst '45 2- Olympus '58 216 - 13
DVO / Accountor 6- Noviomagum 410 -   6
KNKV Reserve 4e klasse H (veld)
Oost-Arnhem 4- Synergo 523 - 15
Arena 2- Wageningen 811 -   8
RDZ 2- ODIK 411 - 14
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
DWS 3- ODIK 510 - 11
Koveni 2- Hebbes 29 -   9
Synergo 6- Nova 310 - 17
KNKV Reserve 4e klasse J (veld)
Victum 4- GKV / Enomics 421 - 11
OVVO / De Kroon 5- SGV 212 - 12
Vriendenschaar 5- Animo 320 -   7
Synergo 7- PSV / lifovragen.nl 312 - 22

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 4e klasse K (veld)
Oranje Nassau 2- ZKC '31 410 - 17
EKVA 4- DSO 217 - 11
Swift 4- Badhoevedorp 219 - 10
KNKV Reserve 4e klasse L (veld)
Atlantis 3- ALO 422 -   8
Pernix 5- Achilles 610 - 13
KVS / Maritiem 6- Madjoe 35 - 11
KNKV Reserve 4e klasse M (veld)
Futura 3- Excelsior 65 - 18
Valto 5- Refleks 413 - 12
Paal Centraal 3- KVS / Maritiem 714 - 12
KNKV Reserve 4e klasse N (veld)
KCC / SO natural 6- Meervogels / Física 49 -   8
IJsselvogels 4- Twist 517 -   6
Vitesse 4- Nexus 214 -   9
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
KCR 6- OZC 322 -   7
Albatros 5- Kinderdijk 314 - 14
Korbis 3- Triade 212 -   4
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
Tjoba 4- ONDO 412 - 11
TOP 4- KVK 218 - 11
Blauw Wit 2- Stormvogels 212 - 17
A-junioren Hoofdklasse A (veld)
DOS '46 A1- DVO / Accountor A113 - 17
TOP / SolarCompleet A1- KZ / Thermo4U A116 - 14
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1- Unitas / Perspectief A114 - 11
Groen Geel A1- AVO A111 - 18
A-junioren Hoofdklasse B (veld)
PKC / SWKGroep A1- DeetosSnel A113 - 12
Nieuwerkerk A1- DSC A18 - 18
KCC / SO natural A1- Oranje Wit A124 - 13
HKV / Ons Eibernest A1- Fortuna / Delta Logistiek A110 - 21
A-junioren Overgangsklasse A (veld)
Drachten / van der Wiel A1- Hoogkerk / Nic. A19 - 14
De Meeuwen A1- DOS '46 A228 - 17
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2- LDODK / Rinsma Fashion A19 - 26
Wageningen A1- AVO A225 - 15
A-junioren Overgangsklasse B (veld)
BEP A1- KZ / Thermo4U A222 - 14
ZKV A1- SKF A122 - 10
AW.DTV A1- DVO / Accountor A219 -   9
A-junioren Overgangsklasse C (veld)
Sporting Delta A1- KCC / SO natural A222 - 13

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017