Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 22 april 2019 t/m zondag 28 april 2019

114 wedstrijden zijn geselecteerd. 113 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Hoofdklasse A (veld)
SCO 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 113 - 15

Antilopen Banner
Overgangsklasse A (veld)
HKV / Ons Eibernest 1- KIOS 120 - 19
Dames Hoofdklasse (veld)
Bladella 1- Oranje Wit 110 - 11
De Horst 1- Klick '15 18 -   4
Rooi 1- Klimroos / VVO 16 - 10
Odio 1- Astrantia / Ona 14 -   5
Astrantia / Ona 1- Klick '15 17 -   5
Dames Overgangsklasse A (veld)
Klimop 1- SVOC '01 19 -   8
VIOS 1- BMC 18 -   7
JES 1- DAW Schaijk 13 -   8
Tovido 1- Flamingo's 17 -   7
Dames Overgangsklasse B (veld)
Rietvogels 1- Odisco 18 - 10
Oxalis 1- SCMH 19 -   3
De Merels 1- DAKOS 17 -   5
MKV 1- Avanti / Celeritas 18 - 13
KNKV 1e klasse A (veld)
EKC Nääs 1- ZKV 113 - 20
OKO / Bies 1- Apollo 118 - 22
Dames 1e klasse A (veld)
NeCa 1- Eyckelkorf 16 -   7
DOT 1- Vessem 14 - 10
Dames 1e klasse B (veld)
NDZW 1- Fortuna '74 18 -   4
Nas 1- Diosa 18 - 11
Dames 1e klasse C (veld)
Corridor 1- Korloo 17 -   9
Flash 1- Nijnsel 17 -   5
Lottum 1- Roka 16 -   6

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 2e klasse A (veld)
SIOS 1- Wez Handich / Dow 115 - 19
Olympia 1- Koru 113 - 11
ZKC '19 1- Rodenburg 128 - 16
KNKV 2e klasse D (veld)
Duko 1- SDO 121 - 13
DKB 1- Ready '60 112 - 14
Zwaluwen 1- DOT 121 - 24
KNKV 2e klasse E (veld)
Sporting West 1- Haarlem 115 - 16
Zwart Wit 1- Swift 116 - 25
Dames 2e klasse (veld)
De Kangeroe 1- Midako 16 -   7
KVS ’17 1- Eendracht 19 -   5
KNKV 3e klasse A (veld)
Donkerbroek / VZK 1- TFS 119 - 11
Roreko 1- WSS 115 - 14
Club Brothers 1- SDO 122 -   7
KNKV 3e klasse B (veld)
Furore 1- DKV Victoria 115 - 13
Stormvogels 1- Zaandam Zuid 110 - 13
OKV 1- Aurora 119 - 12
KNKV 3e klasse C (veld)
Ten Donck 1- Conventus 112 - 15
KNKV 3e klasse I (veld)
SKV 1- Korbatjo 17 - 19
KNKV 4e klasse A (veld)
Korwi 1- Des 115 -   9
KNKV 4e klasse B (veld)
Olympia '22 1- Mélynas / Domatrac 111 - 11
KNKV 4e klasse C (veld)
Maastricht 1- Springfield 19 -   9
KNKV 4e klasse D (veld)
Oosterkwartier 1- WWSV 114 -   5
Noord - Jan Mulder Beker (veld)
Nic. / Alfa-college 1- AVO 118 - 19
Heerenveen 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 111 - 13
Noord - A.P. Buitenbeker (veld)
DTS 1- Wez Handich / Dow 217 - 20
Heerenveen 2- AVO 315 - 11
It Fean / Boelenslaan 1- Pallas '08 122 - 13
ZKC '19 2- Joure 123 -   8
De Wâlden 3- NQL 111 -   9
Club Brothers 1- OKO / Bies 213 - 16
Harich 2- Invicta / Frigro 110 - 27
Sparta 1- WSS 113 - 10
Zuid - Beker Poule A (veld)
Prinses Irene 1- Rosolo 15 - 13
Stormvogels 1- DDW 19 - 15
Spes 1- ODC 15 -   9
Swift 1- Be Quick 114 - 16
Reserve Ereklasse B (veld)
Unitas / Perspectief 2- DVO / Accountor 221 - 23

Alles voor je sport!
Reserve Overgangsklasse A (veld)
HKV / Ons Eibernest 2- Blauw-Wit 410 - 25
KZ / Thermo4U 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 217 - 22
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
De Horst 2- Be Quick 33 -   9
Stormvogels 2- ODC 28 - 12
Oxalis 2- Klimroos / VVO 25 -   7
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
Rooi 2- SCMH 28 - 11
De Merels 2- Rosolo 36 -   4
De Peelkorf 2- Klick '15 220 -   6
Rosolo 3- Klick '15 215 -   7
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
SCO 3- OWK 214 - 18
AKC 2- KIOS 29 - 20
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Die Haghe 3- ZKV 213 - 13
Groen Geel 3- AW.DTV 319 - 13
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
NDZW 2- BMC 23 -   7
Odio 2- Astrantia / Ona 25 -   7
JES 2- Avanti / Celeritas 27 - 12
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
Rietvogels 2- Odisco 213 -   7
Corridor 2- Oranje Wit 311 -   6
Stormvogels 3- Klimroos / VVO 38 -   6
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
ZKC '19 2- Swift 218 - 16
KZ / Thermo4U 4- Apollo 213 - 12

Korfbal Deals
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
Achilles 4- KZ / Thermo4U 517 -   8
Sporting Trigon 3- DSC 412 -   8
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
DSC 5- DeetosSnel 412 - 29
Phoenix 3- KZ / Thermo4U 612 - 22
Fortuna / Delta Logistiek 4- SDO 218 -   9
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
OKO / Bies 3- WSS 215 - 18
ZKC '19 3- TFS 223 - 15
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
OKO / Bies 2- WSS 322 - 24
SIOS 2- Wez Handich / Dow 221 - 17
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
Zwart Wit 2- DOT 212 -   6
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
Tilburg 3- DOT 313 -   5
DKB 2- Conventus 224 -   5
NKV 2- SDO 411 - 21
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
OKV 2- BEP 419 - 13
Furore 2- DKV Victoria 211 -   7
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ZKV 3- ALO 218 -   9
OKV 3- Swift 312 - 17

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Die Haghe 4- Haarlem 213 -   9
KZ Danaiden 4- Fortuna / Delta Logistiek 511 - 20
KNKV Reserve 4e klasse A (veld)
Donkerbroek / VZK 2- De Pein 214 - 14
KNKV Reserve 4e klasse B (veld)
AVO 4- Vitesse 219 - 10
KNKV Reserve 4e klasse D (veld)
NKV 3- SDO 513 -   8
KNKV Reserve 4e klasse M (veld)
Refleks 4- Futura 39 -   8
A-junioren 2e klasse K (veld)
ADO A1- OZC A19 - 11
Noord - Beker A-junioren (veld)
DOS '46 A1- Ritola A15 -   0
ZKC '19 A1- SIOS A110 - 20
De Wâlden A1- AVO A111 - 20
LDODK / Rinsma Fashion A1- Harkema / Frigro A119 - 14
Noord -Beker B-aspiranten (veld)
AVO B1- Hoogkerk / Nic. B111 - 12
Flamingo's B1- Heerenveen B16 - 15
Oefenwedstrijden (veld)
DSC A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1
Oosterkwartier 1- Rapid 26 - 20 (oefenwedstrijd)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017