Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 15 april 2019 t/m zondag 21 april 2019

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Ereklasse A (veld)
Blauw-Wit 1- DOS '46 118 - 19
AW.DTV 1- Tempo 111 - 11

Alles voor je sport!
Ereklasse B (veld)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1- DeetosSnel 118 - 20
TOP / SolarCompleet 1- DVO / Accountor 125 - 19
KZ / Thermo4U 1- PKC / SWKGroep 114 - 16
Hoofdklasse A (veld)
KCC / SO natural 1- Oost-Arnhem 120 - 24
Groen Geel 1- OVVO / De Kroon 118 - 17
Wageningen 1- De Meeuwen 118 - 13
Hoofdklasse B (veld)
Rohda 1- Avanti 114 - 18
DSC 1- SDO / BlijWerkt 124 - 19
Tweemaal Zes 1- Sporting Delta 119 - 18
TOP 1- Fiks 119 - 10
Overgangsklasse A (veld)
Nic. / Alfa-college 1- KIOS 123 - 25
SKF 1- Antilopen / Lancyr Deelen 123 - 15
Unitas / Perspectief 1- Nic. / Alfa-college 119 - 20
Overgangsklasse B (veld)
ASVD | PV Systems 1- De Hoeve 120 - 12
Amicitia 1- Heerenveen 120 - 21
Sparta 1- DOS Kampen / Veltman 121 - 15
AVO 1- Wit-Blauw / Green Organics 116 - 19
Overgangsklasse C (veld)
VEO 1- Meervogels / Física 115 - 18
Velocitas 1- Futura 121 - 22
Die Haghe 1- BEP 112 - 17
KVA 1- Pernix 118 - 14
Overgangsklasse D (veld)
Nieuwerkerk 1- GKV / Enomics 120 - 17
Swift 1- HKC 116 - 13
Valto 1- Merwede / Multiplaat 116 - 14
Vriendenschaar 1- Oranje Wit 123 - 13
KNKV 1e klasse A (veld)
OKO / Bies 1- EKC Nääs 120 - 15
AKC 1- Apeldoorn 115 - 14
Dindoa 1- MIA 122 - 19
KNKV 1e klasse B (veld)
Quick '21 1- Hoogkerk 114 - 15
Ritola 1- De Wâlden 119 - 15
CSL 1- De Waterpoort 113 -   7
Oerterp / VKC 1- Drachten / van der Wiel 112 - 14
KNKV 1e klasse C (veld)
EKVA 1- Sparta 110 - 21
Synergo 1- Nova 114 - 18
Roda 1- Sporting Trigon 18 - 13
Refleks 1- KVS / Maritiem 112 - 21
KNKV 1e klasse D (veld)
Noviomagum 1- Juventa 114 - 14
NKC '51 1- KVZ 126 -   9
Victum 1- Telstar 117 - 20
Rigtersbleek / Cottus 1- ODIK 19 - 23
KNKV 1e klasse E (veld)
ONDO 1- Excelsior 114 - 14
IJsselvogels 1- Achilles 113 - 16
Phoenix 1- GKV 124 - 16
Maassluis 1- Korbis 124 - 15

Korfbal Deals
KNKV 1e klasse F (veld)
Kinderdijk 1- Tjoba 120 - 16
RWA 1- Fortis 115 - 13
Albatros 1- KCR 120 - 20
ONDO 1- Juliana 117 - 13
Dames 1e klasse A (veld)
Tuldania 1- Arcades 110 -   6
Spoordonkse Girls 1- DSV 18 - 17
KNKV 2e klasse A (veld)
Koru 1- Kinea 111 - 19
ZKC '19 1- SIOS 123 - 13
Rodenburg 1- Wez Handich / Dow 111 - 19
Noordenveld 1- Kinea 128 - 14
KNKV 2e klasse B (veld)
TOP 1- ROG 110 - 12
De Parabool 1- Thrianta 121 - 20
DOS-WK 1- HHV 118 - 15
Elko 1- Regio '72 113 - 14
KNKV 2e klasse C (veld)
Emmeloord 1- De Granaet 115 - 14
Harich 1- DTG 121 - 12
Hellas '63 1- Oranje Zwart 119 - 14
Udiros 1- Exakwa 114 - 14
KNKV 2e klasse D (veld)
Movado 1- Kesteren 117 - 20
KNKV 2e klasse E (veld)
Revival 1- HKC 118 - 17
Spirit 1- ALO 115 - 20
KNKV 2e klasse F (veld)
VIKO 1- DWS 118 -   7
Woudenberg 1- Fiducia 114 - 20
Viking 1- Ados 112 -   8
De Vinken 1- Atlantis 18 -   5
KNKV 2e klasse G (veld)
Paal Centraal 1- ODO 113 - 13
KZ Danaiden 1- ZKC '31 119 - 15
KIOS 1- Rapid 115 - 16
Dijkvogels 1- Weidevogels 114 - 23
KNKV 2e klasse H (veld)
Reeuwijk 1- OZC 118 -   5
DES 1- Twist 113 - 13
Erasmus 1- Vriendenschaar 19 - 13
Nexus 1- KOAG 113 - 21
KNKV 2e klasse I (veld)
Stormvogels 1- Atlas 18 - 16
DVS '69 1- ADO 120 - 15
Vitesse 1- Tilburg 117 - 15
Rust Roest 1- WION 115 - 14
KNKV 3e klasse A (veld)
WSS 1- SDO 118 - 11
Roreko 1- Club Brothers 111 - 20
TFS 1- Vitesse 126 -   6
Dio 1- Vitesse 115 - 12

Team TV
KNKV 3e klasse B (veld)
DSO 1- Helios 112 -   9
KNKV 3e klasse C (veld)
HKC 1- Rivalen 122 - 16
Fortissimo 1- Animo 122 - 17
KNKV 3e klasse D (veld)
Spannum 1- DTL 111 - 17
NQL 1- DTS 112 - 12
Harkema 1- Invicta / Frigro 113 - 12
DWA / Argo 1- Sim 121 -   3
KNKV 3e klasse E (veld)
Vlug & Vaardig 1- Flamingo's 111 - 26
Sparta 1- Rood-Wit 114 - 12
Achilles 1- EKC 2000 117 -   5
KNKV 3e klasse F (veld)
PSV / lifovragen.nl 1- Klimop 115 -   7
SkunK 1- Reehorst '45 114 - 15
Keizer Karel 1- Tiel '72 17 - 19
OJC '98 1- OEC 114 - 12
KNKV 3e klasse G (veld)
Rheko 1- Arena 125 - 13
Olympus '58 1- DKOD 18 - 12
Devinco 1- Huizen 115 - 10
EKCA / CIBOD 1- RDZ 115 - 13
KNKV 3e klasse H (veld)
Madjoe 1- Luno 18 - 12
Crescendo 1- Oranje Nassau 120 - 15
Badhoevedorp 1- Thor 114 -   7
Vlug & Vaardig / KCN 1- VZOD 17 - 10
KNKV 3e klasse I (veld)
Ventura Sport 1- Thor 114 -   7
Triade 1- Olympia 116 - 12
NIO 1- ACKC 116 - 15
KNKV 3e klasse J (veld)
KVK 1- Scheldevogels 114 -   7
Seolto 1- TOGO 117 - 18
Keep Fit '70 1- Blauw Wit 117 -   6
Zaamslag 1- DSO 114 - 21
KNKV 4e klasse A (veld)
De Pein 1- Des 112 -   6
Leeuwarden 1- Leonidas 122 - 11
Zunobri 1- De Pein 114 - 14
KNKV 4e klasse D (veld)
Purmer 1- Fluks 117 -   3
HBC 1- DKV 114 - 11
KNKV 4e klasse E (veld)
WWC 1- It Fean / Boelenslaan 113 - 15
Veenwouden 1- Noveas 17 -   7
SF Deinum 1- WIK '34 112 -   5
KNKV 4e klasse F (veld)
DOC 1- Westergo 110 - 15
Lemmer 1- DTS 116 - 14
Triaz 1- Amsterdam 114 -   4
KNKV 4e klasse G (veld)
SEV 1- Hemur Enge 120 -   9
Blauw Zwart 1- SDO 112 - 11
KIOS '45 1- KCD 116 - 13
KNKV 4e klasse I (veld)
Oranje Zwart / De Hoekse 1- ZKV 15 - 10
De Voltreffers 1- Dubbel Zes 16 - 14
KNKV 4e klasse J (veld)
Volharding / Emergo 1- Luctor 14 - 17
Terda 1- Volharding / Emergo 111 - 11
Luctor 1- Good Luck 110 -   9
KNKV 4e klasse H (veld)
Hebbes 1- De Eemvogels 19 - 14
SGV 1- Koveni 110 - 15
ESDO 1- De Corvers 117 -   9
Reserve Ereklasse A (veld)
DSC 2- KCC / SO natural 212 - 15
Blauw-Wit 2- DOS '46 222 - 15
Reserve Ereklasse B (veld)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2- DeetosSnel 216 - 17
KZ / Thermo4U 2- PKC / SWKGroep 218 - 16
Reserve Hoofdklasse A (veld)
SKF 2- AW.DTV 221 - 20
TOP / SolarCompleet 2- Nic. / Alfa-college 218 -   7
Groen Geel 2- OVVO / De Kroon 218 - 12
SCO 2- KVS / Maritiem 218 - 19
Reserve Hoofdklasse B (veld)
Nieuwerkerk 2- GKV / Enomics 220 - 15
TOP 2- PKC / SWKGroep 321 - 12
Nic. / Alfa-college 3- Sporting Delta 27 - 19
Rohda 2- Avanti 211 - 13
Reserve Overgangsklasse A (veld)
DSC 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 221 - 15
Wageningen 2- DSC 315 - 20
Unitas / Perspectief 3- Oost-Arnhem 213 - 13
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Blauw-Wit 3- Fiks 212 - 16
Sparta 2- SDO / BlijWerkt 213 - 21
Tweemaal Zes 2- De Hoeve 219 - 13
DOS '46 3- Drachten / van der Wiel 213 - 16
Reserve Overgangsklasse C (veld)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- KVS / Maritiem 323 - 21
TOP / SolarCompleet 4- BEP 212 - 16
KCC / SO natural 3- KCR 219 - 14
KVA 2- Pernix 216 - 14

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Reserve Overgangsklasse D (veld)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3- Oranje Wit 214 - 15
TOP / SolarCompleet 3- Achilles 214 - 11
Nieuwerkerk 3- SKF 318 - 10
KCC / SO natural 4- DVO / Accountor 317 - 15
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
De Korfrakkers 3- DAKOS 213 - 11
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
Nic. / Alfa-college 4- KIOS 219 - 21
Amicitia 2- Nic. / Alfa-college 420 - 17
AVO 2- De Meeuwen 28 - 12
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
CSL 2- ROG 29 - 17
De Parabool 2- Hoogkerk 224 - 11
LDODK / Rinsma Fashion 3- Drachten / van der Wiel 323 - 16
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
Tempo 2- MIA 314 - 16
Spirit 2- Antilopen / Lancyr Deelen 218 - 19
ASVD | PV Systems 2- VEO 316 - 12
Noviomagum 3- DOS Kampen / Veltman 221 - 15
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
OVVO / De Kroon 3- ODIK 219 - 15
Victum 2- Telstar 216 - 11
Noviomagum 2- Wageningen 313 - 15
Dindoa 2- MIA 210 -   8
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
KZ Danaiden 2- Excelsior 213 - 15
Die Haghe 2- Rapid 216 - 15
VEO 2- Meervogels / Física 211 - 18
Phoenix 2- Sporting Delta 320 - 19
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
DeetosSnel 3- KOAG 225 - 17
RWA 2- Fortis 215 - 11
Albatros 2- Twist 214 - 13
Avanti 3- Oranje Wit 317 - 13
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
TOP 3- Tilburg 219 - 10
Swift 2- HKC 220 - 17
Valto 2- Merwede / Multiplaat 215 - 14
Rust Roest 2- PKC / SWKGroep 419 - 18
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
DES 2- Fortuna / Delta Logistiek 315 - 12
HKV / Ons Eibernest 3- Tempo 313 - 15
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
Apollo 2- Hoogkerk 322 -   9
Swift 2- DOS '46 423 -   7
ZKC '19 2- AVO 315 - 23
De Meeuwen 3- Hoogkerk 310 - 12
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
KVA 3- Synergo 322 - 15
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- HKV / Ons Eibernest 417 - 21

Antilopen Banner
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
KCR 3- Tempo 423 - 12
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Quick '21 2- Exakwa 213 -   7
Ritola 2- Oranje Zwart 219 -   9
Harich 2- Heerenveen 211 - 23
CSL 3- De Granaet 217 - 12
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Vlug & Vaardig 2- Flamingo's 28 - 24
Sparta 2- Heerenveen 314 - 16
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
Sparta 3- ROG 314 - 14
De Parabool 3- Heerenveen 426 -   7
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Amicitia 3- Apeldoorn 213 - 15
NKC '51 2- KVZ 213 - 11
De Meeuwen 4- Wageningen 416 - 10
DOS-WK 2- Wit-Blauw / Green Organics 39 - 15
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Synergo 2- Nova 214 - 13
Wageningen 6- Sparta 212 - 16
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen 3- Wageningen 516 -   8
Tweemaal Zes 3- Dindoa 49 - 16
EKVA 3- ODIK 310 - 20
DVO / Accountor 4- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 518 - 17
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Triaz 2- Fiducia 211 -   9
EKVA 2- BEP 316 - 10
Roda 2- Sporting Trigon 217 - 15
Refleks 2- SDO / BlijWerkt 315 - 15
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
TOP / SolarCompleet 5- ODO 28 -   9
Velocitas 2- Futura 218 - 12
Pernix 3- Weidevogels 214 - 18
KIOS 2- Fiks 316 - 15
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Pernix 4- Velocitas 317 -   9
Excelsior 3- GKV 227 -   7
KVS / Maritiem 4- Achilles 38 - 26
Refleks 3- DES 311 - 11
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
Vitesse 2- KOAG 319 -   9
Valto 3- DES 415 - 14
Avanti 4- Weidevogels 313 - 11
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Nieuwerkerk 4- WION 311 - 11
IJsselvogels 2- Vriendenschaar 213 -   8
Maassluis 2- Korbis 214 - 13
Reeuwijk 2- OZC 214 -   4

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
RWA 3- KCC / SO natural 515 - 19
Kinderdijk 2- Tjoba 218 - 18
ONDO 2- Juliana 212 - 15
Fortis 3- DSO 212 - 17
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
RWA 4- Tjoba 314 - 14
Rust Roest 3- Albatros 314 - 20
Oranje Wit 4- Animo 218 - 10
Merwede / Multiplaat 3- GKV / Enomics 310 - 18
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
ZKC '19 3- Dow / Wez Handich 417 -   9
OKO / Bies 3- Club Brothers 221 - 16
TFS 2- HKC 311 - 17
Dow / Wez Handich 4- HKC 311 - 18
Club Brothers 2- Juventa 212 - 18
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
ZKC '19 4- SIOS 214 - 13
OKO / Bies 2- Leeuwarden 222 -   8
Rodenburg 2- Wez Handich / Dow 214 - 25
WSS 3- OWK 323 - 12
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
Rheko 3- SDO 36 - 21
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
Movado 2- Rust Roest 414 - 15
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Rohda 3- Groen Geel 412 - 16
Sporting West 2- Helios 212 -   6
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Rohda 5- Blauw-Wit 523 - 13
Sporting West 3- ZKC '31 213 - 12
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
VEO 4- Aurora 211 - 10
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Rigtersbleek / Cottus 2- NKC '51 317 - 12
Blauw Zwart 2- HHV 213 - 12
Elko 2- Regio '72 28 - 21
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
DWA / Argo 2- ROG 48 - 19
Harkema 2- Invicta / Frigro 215 - 15
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
De Parabool 4- Flamingo's 316 - 12
Oerterp / VKC 2- DTG 27 -   7
Harich 3- Dow / Wez Handich 313 - 12
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
SCO 4- DOS Kampen / Veltman 39 - 17
Oranje Zwart 3- Unitas / Perspectief 411 - 24
Dindoa 5- ASVD | PV Systems 310 -   3
Udiros 2- De Hoeve 318 - 12
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Achilles 2- EKC 2000 25 - 12
Devinco 2- Rood-Wit 216 - 18
Elburg 2- SKF 419 - 14
Rigtersbleek / Cottus 3- Woudenberg 314 - 10
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Rheko 2- HKC 410 - 10
Devinco 3- Huizen 211 - 12
Antilopen / Lancyr Deelen 4- Tiel '72 216 - 22
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
Fortissimo 2- MIA 415 - 10
Revival 2- SKF 510 - 16
HKC 2- Tiel '72 318 - 14
Antilopen / Lancyr Deelen 5- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 77 - 16
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
VIKO 2- DWS 214 -   9
Viking 2- Ados 27 - 10
Woudenberg 2- Fiducia 317 - 14
De Vinken 2- Atlantis 210 - 11
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
OVVO / De Kroon 4- MIA 513 - 13
Fiducia 4- Victum 314 - 14
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
KVA 4- VZOD 213 - 14
Roda 3- Rapid 37 -   9
Crescendo 2- KZ Danaiden 316 -   9
Madjoe 2- Luno 213 - 13
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
DOS 3- ZKC '31 315 - 13
Tempo 5- Velocitas 414 - 20
Rohda 4- VEO 516 -   7
Luno 3- Meervogels / Física 312 - 14
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
Achilles 5- Valto 418 - 15
Dijkvogels 2- Weidevogels 410 - 14
KVS / Maritiem 5- ONDO 310 - 15
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
Maassluis 3- Twist 34 - 18
Excelsior 5- DES 512 - 11
Paal Centraal 2- Dijkvogels 319 - 22
ONDO 2- Avanti 517 - 10
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
Gemini 2- HKC 415 -   7
Vitesse 3- RWA 517 - 20
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
Merwede / Multiplaat 4- KOAG 411 - 14
Vriendenschaar 3- Albatros 414 - 20
DVS '69 2- ADO 216 -   9
IJsselvogels 3- Nieuwerkerk 521 - 10

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
PKC / SWKGroep 5- Korbatjo 213 - 12
Ventura Sport 2- Vriendenschaar 49 - 15
NIO 2- ACKC 28 -   9
KNKV Reserve 3e klasse X (veld)
ONDO 3- Juliana 315 - 10
Fortis 4- Atlas 219 - 14
Seolto 2- TOGO 213 - 17
KCR 4- Swift 322 - 14
KNKV Reserve 4e klasse A (veld)
Dio 2- Kinea 28 - 17
Donkerbroek / VZK 2- AVO 511 - 11
De Pein 2- KIOS 318 - 16
KNKV Reserve 4e klasse B (veld)
Duko 2- SDO 27 - 12
EKC Nääs 2- Juventa 311 - 15
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
KZ Danaiden 5- Sporting Trigon 59 - 16
KNKV Reserve 4e klasse E (veld)
Joure 2- DTL 216 - 14
WWC 2- It Fean / Boelenslaan 213 - 13
Invicta / Frigro 3- Westergo 216 -   5
DWA / Argo 3- TFS / De Pein 312 - 10
KNKV Reserve 4e klasse F (veld)
De Parabool 6- Thrianta 29 -   9
Lemmer 2- ROG 57 -   7
KNKV Reserve 4e klasse G (veld)
Noviomagum 4- Oost-Arnhem 39 -   9
Olympus '58 2- Zwaluwen 310 - 18
KVZ 4- DVO / Accountor 611 - 10
Wageningen 7- Reehorst '45 223 - 13
KNKV Reserve 4e klasse H (veld)
ODIK 4- Oost-Arnhem 419 - 11
Synergo 5- RDZ 221 - 17
DVO / Accountor 7- Arena 213 - 11
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
ODIK 5- Synergo 610 -   8
Hebbes 2- Telstar 315 -   9
Nova 3- DWS 319 - 10
KNKV Reserve 4e klasse J (veld)
Animo 3- Synergo 79 - 13
PSV / lifovragen.nl 3- Vriendenschaar 519 - 16
GKV / Enomics 4- OVVO / De Kroon 511 - 15
KNKV Reserve 4e klasse K (veld)
ZKC '31 4- EKVA 414 - 15
DSO 2- Oranje Nassau 24 -   8
Badhoevedorp 2- Thor 214 -   5
KNKV Reserve 4e klasse L (veld)
Crescendo 3- Atlantis 36 - 13
Madjoe 3- Pernix 510 -   5
Achilles 6- KVS / Maritiem 618 - 12
KNKV Reserve 4e klasse N (veld)
Twist 5- Vitesse 49 - 14
Nexus 2- IJsselvogels 411 - 15
KCR 5- KCC / SO natural 610 - 16
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
Kinderdijk 3- Korbis 315 - 10
Keep Fit '70 2- KCR 69 - 26
Triade 2- Albatros 58 - 15
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
ONDO 4- TOP 42 - 10
Stormvogels 2- Luctor 27 - 15
KVK 2- Tjoba 47 - 13
A-junioren Overgangsklasse A (veld)
AVO A2- De Meeuwen A110 - 22
Hoogkerk / Nic. A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A219 - 16
DOS '46 A2- Wageningen A120 - 22
LDODK / Rinsma Fashion A1- Drachten / van der Wiel A130 -   4
A-junioren Overgangsklasse B (veld)
DVO / Accountor A2- OVVO / De Kroon A17 - 13
SKF A1- BEP A130 - 11
KZ / Thermo4U A2- ZKV A114 - 19
A-junioren Overgangsklasse C (veld)
KCC / SO natural A2- Avanti A117 - 24
PKC / SWKGroep A2- Tilburg A115 - 20
TOP A1- Fortis A113 - 12
Vriendenschaar A1- Sporting Delta A115 - 23
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
Tempo A1- Meervogels / Física A122 - 13
Vitesse A1- KVS / Maritiem A110 -   8
Valto A1- Kinderdijk A117 - 14
Die Haghe A1- Achilles A116 - 14
Dames A-junioren Hoofdklasse (veld)
VIOS A1- DAKOS A117 - 13
De Merels A1- De Peelkorf A15 -   9
A-junioren 1e klasse A (veld)
ZKC '19 A1- Flamingo's A115 - 17
LDODK / Rinsma Fashion A2- ASVD | PV Systems A27 - 10
Ritola A1- SIOS A119 - 18
A-junioren 1e klasse B (veld)
Dindoa A1- KVZ A18 -   8
NKC '51 A1- HKC A124 -   7
ASVD | PV Systems A1- Apeldoorn A117 - 14
Sparta A1- DOS Kampen / Veltman A114 - 15
A-junioren 1e klasse C (veld)
MIA A1- ODIK A115 - 12
Telstar A1- Tiel '72 A19 - 20
Woudenberg A1- Oost-Arnhem A111 - 20
Victum A1- Antilopen / Lancyr Deelen A118 - 14

advertentie Lancyr Deelen
A-junioren 1e klasse D (veld)
ZKC '31 A1- SDO / BlijWerkt A114 - 14
ZKV A2- Groen Geel A210 - 15
Fortissimo A1- Fiducia A112 - 13
KVA A1- Tempo A225 -   9
A-junioren 1e klasse E (veld)
VEO A1- Velocitas A111 - 15
KZ Danaiden A1- TOP / SolarCompleet A214 - 22
Avanti A2- Achilles A217 - 15
KVS / Maritiem A2- Fiks A112 - 19
A-junioren 1e klasse F (veld)
ONDO A1- IJsselvogels A121 -   9
RWA A1- Vriendenschaar A116 - 17
Fortuna / Delta Logistiek A2- Weidevogels A124 - 16
Meervogels / Física A2- KOAG A117 - 23
A-junioren 1e klasse G (veld)
Swift A1- KCR A110 - 12

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017