Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 29 oktober 2018 t/m zondag 4 november 2018

126 wedstrijden zijn geselecteerd. 125 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Dames Hoofdklasse (veld)
Klimroos / VVO 1- De Horst 111 -   8
Klick '15 1- Rooi 16 - 12
Oranje Wit 1- Odio 111 -   9
Astrantia / Ona 1- Bladella 110 -   7

Team TV
Dames Overgangsklasse A (veld)
Flamingo's 1- JES 16 -   4
BMC 1- Klimop 13 -   2
DAW Schaijk 1- Tovido 19 -   6
SVOC '01 1- VIOS 112 -   7
Dames Overgangsklasse B (veld)
Odisco 1- Oxalis 14 -   4
SCMH 1- Rietvogels 17 -   7
DAKOS 1- MKV 17 -   8
Avanti / Celeritas 1- De Merels 16 -   4
KNKV 1e klasse A (veld)
Apollo 1- AKC 116 - 15
Dames 1e klasse A (veld)
Eyckelkorf 1- Spoordonkse Girls 19 -   4
Vessem 1- Tuldania 15 -   6
Arcades 1- DOT 14 -   4
DSV 1- NeCa 114 -   2
Dames 1e klasse B (veld)
Tog 1- Nas 18 - 13
Diosa 1- SVO 13 -   5
Dames 1e klasse C (veld)
Merselo 1- Flash 15 - 13
Roka 1- Corridor 15 - 10
Korloo 1- Lottum 17 -   2
KNKV 2e klasse A (veld)
Koru 1- SIOS 114 - 18
Kinea 1- ZKC '19 121 - 23
Wez Handich / Dow 1- Olympia 117 -   4
KNKV 2e klasse D (veld)
DOT 1- Movado 111 - 19
Ready '60 1- Duko 111 - 16
SDO 1- DKB 117 - 16
KNKV 2e klasse E (veld)
Swift 1- Sporting West 118 - 11
Haarlem 1- Zwart Wit 113 -   9
KNKV 3e klasse A (veld)
TFS 1- Club Brothers 113 - 13
SDO 1- Donkerbroek / VZK 18 - 19
Vitesse 1- Roreko 19 - 16
KNKV 3e klasse B (veld)
Zaandam Zuid 1- Furore 110 - 18
DKV Victoria 1- Stormvogels 111 - 13
KNKV 3e klasse C (veld)
Conventus 1- NKV 118 - 22
Fortissimo 1- Ten Donck 117 - 10
KNKV 4e klasse A (veld)
De Pein 1- Leeuwarden 118 - 23
KNKV 4e klasse B (veld)
Mélynas / Domatrac 1- Diderna / Visser Sloopwerken 110 -   5
DLKV 1- Olympia '22 112 -   9
KNKV 4e klasse D (veld)
DKV 1- Purmer 116 -   8
WWSV 1- SDO 18 - 11
Reserve Hoofdklasse A (veld)
Nic. / Alfa-college 2- SCO 219 - 18
Reserve Overgangsklasse A (veld)
DSC 3- HKV / Ons Eibernest 219 - 12
Blauw-Wit 4- Wageningen 220 - 11
Unitas / Perspectief 3- Blauw-Wit 412 - 16
Reserve Overgangsklasse C (veld)
KVA 2- KVS / Maritiem 310 - 15
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
DAKOS 2- Stormvogels 29 - 11
Be Quick 3- Oxalis 218 -   6
Klimroos / VVO 2- De Horst 23 -   8
ODC 2- De Korfrakkers 313 -   3
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
SCMH 2- De Peelkorf 27 -   8
Rosolo 3- Bladella 210 -   7

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
Nic. / Alfa-college 4- SCO 316 - 18
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
AW.DTV 3- HKV / Ons Eibernest 314 -   9
Fortuna / Delta Logistiek 3- Die Haghe 313 - 12
DES 2- ZKV 219 - 18
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
SVOC '01 2- NDZW 28 -   4
Avanti / Celeritas 2- Odio 216 -   4
BMC 2- Altior 39 - 15
Astrantia / Ona 2- JES 29 - 11
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
Odisco 2- Corridor 23 -   6
Oranje Wit 3- Rietvogels 22 -   3
Eyckelkorf 2- Stormvogels 38 - 10
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
DOS '46 4- KZ / Thermo4U 416 - 23
Hoogkerk 3- ZKC '19 29 - 21
Apollo 2- AVO 312 - 20
De Meeuwen 3- AVO 310 - 21
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
HKV / Ons Eibernest 4- Achilles 49 - 14
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
DeetosSnel 4- Phoenix 312 - 16
KZ / Thermo4U 6- DSC 522 -   5
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Synergo 2- DOS-WK 320 -   6
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Fiducia 2- Triaz 215 - 17
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Pernix 4- DES 312 - 13
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
HKC 3- OKO / Bies 314 - 13
WSS 2- Dow / Wez Handich 411 - 10
TFS 2- Club Brothers 218 -   8
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
WSS 3- SIOS 214 - 15
OWK 3- ZKC '19 414 -   9
Wez Handich / Dow 2- OKO / Bies 218 - 17
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
DOT 2- Apeldoorn 315 - 14
SDO 3- AKC 316 - 11
DOT 2- Rheko 314 - 12
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
SDO 4- DKB 212 - 13
DOT 3- Movado 25 - 10
Conventus 2- NKV 225 - 12
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
BEP 4- Sporting West 213 - 13
Groen Geel 4- Furore 29 -   7
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Blauw-Wit 5- ZKV 39 - 16
Swift 3- Sporting West 312 - 11
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
ALO 3- KZ Danaiden 413 - 12
Fortuna / Delta Logistiek 5- Sporting Trigon 410 - 13
Aurora 2- Die Haghe 412 - 10
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
HHV 2- Rigtersbleek / Cottus 216 - 19
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
Unitas / Perspectief 4- Oranje Zwart 314 -   3
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen 5- Tiel '72 318 - 15

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
ONDO 3- Excelsior 411 - 11
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
Paal Centraal 2- DES 58 - 11
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
Olympia 3- Twist 49 - 11
KNKV Reserve 4e klasse A (veld)
KIOS 3- Olympia 212 - 19
Kinea 2- Donkerbroek / VZK 219 -   6
Dio 2- AVO 515 - 10
KNKV Reserve 4e klasse B (veld)
Zwart Wit 3- EKC Nääs 216 - 10
Vitesse 2- Duko 29 - 14
EKC Nääs 2- Zwaluwen 211 -   5
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
Refleks 5- OKV 413 - 12
Sporting Trigon 5- ZKV 421 -   5
KNKV Reserve 4e klasse D (veld)
SDO 5- Ten Donck 28 - 17
Ready '60 2- NKV 314 - 10
KNKV Reserve 4e klasse F (veld)
De Parabool 6- Hellas '63 229 - 15
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
Nova 3- Hebbes 218 - 13
KNKV Reserve 4e klasse K (veld)
DSO 2- Triaz 39 -   8

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
A-junioren 1e klasse D (veld)
Fortissimo A1- Tempo A212 - 10
Dames A-junioren 1e klasse (veld)
De Peelkorf A2- Spes A17 -   2
Prinses Irene A1- ODC A12 -   6
DSV A1- DAW Schaijk A14 -   8
Be Quick A1- DDW A112 -   4
A-junioren 2e klasse C (veld)
KVZ A2- AKC A1
DOS-WK A1- Juventa A216 -   6
A-junioren 2e klasse E (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen A2- Sparta A115 - 15
B-aspiranten Hoofdklasse A (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen B1- ASVD | PV Systems B111 -   9
B-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
Sporting Delta B1- Vriendenschaar B17 - 19
B-aspiranten Hoofdklasse D (veld)
ONDO B1- Meervogels / Física B118 -   8
C-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
Oranje Wit C1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen C16 -   7
Dames C-aspiranten Hoofdklasse (veld)
SDO '99 / DDW C1- Swift C12 -   4
Oefenwedstrijden (veld)
HKV / Ons Eibernest 1- Fiks 118 - 35 (oefenwedstrijd)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017