Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 22 oktober 2018 t/m zondag 28 oktober 2018

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Hoofdklasse A (veld)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- KCC / SO natural 119 - 16
Oost-Arnhem 1- SCO 110 - 12
De Meeuwen 1- Groen Geel 118 - 20
OVVO / De Kroon 1- Wageningen 116 - 22

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Hoofdklasse B (veld)
SDO / BlijWerkt 1- Rohda 112 - 12
Fiks 1- Tweemaal Zes 122 - 19
Avanti 1- DSC 112 - 12
Sporting Delta 1- TOP 117 - 24
Overgangsklasse A (veld)
Nic. / Alfa-college 1- DOS 121 - 25
Antilopen / Lancyr Deelen 1- HKV / Ons Eibernest 120 - 21
KIOS 1- SKF 119 - 24
OWK 1- Unitas / Perspectief 121 - 20
Overgangsklasse B (veld)
DOS Kampen / Veltman 1- Amicitia 113 - 12
Heerenveen 1- Sparta 120 - 12
Wit-Blauw / Green Organics 1- ASVD | PV Systems 123 - 19
De Hoeve 1- AVO 119 - 14
Overgangsklasse C (veld)
BEP 1- KVA 116 - 18
Meervogels / Física 1- Velocitas 118 - 12
Pernix 1- Die Haghe 133 - 19
Futura 1- VEO 116 - 21
Overgangsklasse D (veld)
Oranje Wit 1- Valto 119 - 18
GKV / Enomics 1- Swift 118 - 20
Merwede / Multiplaat 1- Vriendenschaar 116 - 19
HKC 1- Nieuwerkerk 117 - 15
Dames Topklasse A (veld)
ODC 1- Spes 111 - 13
Swift 1- Heumen 116 - 11
De Korfrakkers 1- Swift 112 - 16

Antilopen Banner
Dames Topklasse B (veld)
Stormvogels 1- Be Quick 112 - 15
Rosolo 1- Altior 116 -   6
De Peelkorf 1- DDW 112 - 13
Dames Hoofdklasse (veld)
Oranje Wit 1- Klimroos / VVO 17 -   5
Klick '15 1- Astrantia / Ona 17 - 12
Bladella 1- Rooi 16 - 13
De Horst 1- Odio 111 -   7
Dames Overgangsklasse A (veld)
Klimop 1- Tovido 16 -   9
DAW Schaijk 1- BMC 116 -   8
SVOC '01 1- Flamingo's 118 -   9
JES 1- VIOS 13 - 12
Dames Overgangsklasse B (veld)
MKV 1- Oxalis 111 - 14
Odisco 1- DAKOS 112 - 10
Rietvogels 1- De Merels 18 - 10
Avanti / Celeritas 1- SCMH 111 -   3
KNKV 1e klasse A (veld)
Apollo 1- ZKV 119 - 24
MIA 1- EKC Nääs 119 - 10
ZKV 1- Dindoa 118 - 20
Apeldoorn 1- OKO / Bies 112 -   8
KNKV 1e klasse B (veld)
De Waterpoort 1- Oerterp / VKC 123 - 12
De Wâlden 1- Quick '21 120 - 19
Drachten / van der Wiel 1- CSL 117 - 14
Hoogkerk 1- Ritola 113 - 18
KNKV 1e klasse C (veld)
Sparta 1- Roda 113 - 29
Sporting Trigon 1- EKVA 125 - 13
KVS / Maritiem 1- Synergo 119 - 11
Nova 1- Refleks 113 - 18
KNKV 1e klasse D (veld)
Telstar 1- Rigtersbleek / Cottus 113 - 16
KVZ 1- Noviomagum 116 - 13
ODIK 1- Victum 117 - 16
Juventa 1- NKC '51 19 - 13
KNKV 1e klasse E (veld)
Korbis 1- ONDO 116 - 21
GKV 1- IJsselvogels 112 - 15
Excelsior 1- Maassluis 117 - 14
Achilles 1- Phoenix 113 - 16
KNKV 1e klasse F (veld)
Juliana 1- Albatros 115 - 21
Tjoba 1- RWA 113 - 15
Fortis 1- Kinderdijk 120 - 16
KCR 1- ONDO 116 - 18
Dames 1e klasse A (veld)
Spoordonkse Girls 1- DOT 17 -   9
Tuldania 1- NeCa 111 -   6
Arcades 1- Eyckelkorf 17 -   6
DSV 1- Vessem 111 -   5
NeCa 1- Spoordonkse Girls 17 -   6
Dames 1e klasse B (veld)
SkunK 1- Diosa 115 - 11
SVO 1- NDZW 12 -   3
Tog 1- Fortuna '74 17 - 10

advertentie Lancyr Deelen
Dames 1e klasse C (veld)
Roka 1- Merselo 18 -   7
Nijnsel 1- Korloo 17 - 12
Flash 1- Corridor 113 - 14
KNKV 2e klasse A (veld)
Rodenburg 1- Noordenveld 117 - 14
KNKV 2e klasse B (veld)
Thrianta 1- DOS-WK 118 - 19
ROG 1- Elko 120 - 15
HHV 1- De Parabool 118 - 21
Regio '72 1- TOP 121 - 12
KNKV 2e klasse C (veld)
Exakwa 1- Hellas '63 126 - 22
Oranje Zwart 1- Udiros 19 - 18
DTG 1- Emmeloord 117 - 16
De Granaet 1- Harich 117 - 20
KNKV 2e klasse D (veld)
Duko 1- Movado 118 - 20
DOT 1- Ready '60 113 - 13
Zwaluwen 1- DKB 120 - 19
Kesteren 1- Zwaluwen 125 - 14
KNKV 2e klasse E (veld)
ALO 1- Haarlem 119 - 15
Swift 1- HKC 127 - 12
ALO 1- Revival 115 - 13
HKC 1- Spirit 117 - 16
KNKV 2e klasse F (veld)
Atlantis 1- Woudenberg 121 - 14
Fiducia 1- De Vinken 116 -   9
DWS 1- Viking 116 - 17
Ados 1- VIKO 18 -   9
KNKV 2e klasse G (veld)
Weidevogels 1- KZ Danaiden 116 - 16
Rapid 1- Paal Centraal 112 - 12
ZKC '31 1- Dijkvogels 117 - 12
ODO 1- KIOS 118 - 17
KNKV 2e klasse H (veld)
Twist 1- Nexus 112 - 15
KOAG 1- DES 121 - 16
Vriendenschaar 1- Reeuwijk 119 - 20
OZC 1- Erasmus 111 - 21
KNKV 2e klasse I (veld)
Tilburg 1- DVS '69 127 - 17
WION 1- Stormvogels 121 -   7
Atlas 1- Rust Roest 113 - 25
ADO 1- Vitesse 110 - 22
KNKV 3e klasse A (veld)
WSS 1- Dio 111 - 15
KNKV 3e klasse B (veld)
Aurora 1- Zaandam Zuid 113 - 15
OKV 1- Stormvogels 116 - 11
Helios 1- OKV 19 - 15
Aurora 1- DSO 116 - 11

Alles voor je sport!
KNKV 3e klasse C (veld)
Rivalen 1- Fortissimo 111 - 27
Animo 1- HKC 115 - 15
KNKV 3e klasse D (veld)
Invicta / Frigro 1- DWA / Argo 110 - 16
Sim 1- Harkema 19 - 20
DTS 1- Spannum 16 - 11
DTL 1- NQL 111 -   2
KNKV 3e klasse E (veld)
EKC 2000 1- Vlug & Vaardig 120 - 15
Pallas '08 1- Sparta 120 - 16
Rood-Wit 1- Elburg 118 - 26
Flamingo's 1- Achilles 122 - 14
KNKV 3e klasse F (veld)
Klimop 1- Keizer Karel 18 - 13
Reehorst '45 1- OJC '98 112 -   8
Tiel '72 1- PSV / lifovragen.nl 124 - 17
OEC 1- SkunK 117 - 20
KNKV 3e klasse G (veld)
Arena 1- EKCA / CIBOD 18 - 12
RDZ 1- Rheko 111 - 12
Huizen 1- Olympus '58 17 - 11
DKOD 1- Devinco 113 - 18
KNKV 3e klasse H (veld)
Thor 1- Vlug & Vaardig / KCN 16 - 12
Oranje Nassau 1- Madjoe 114 - 10
Luno 1- Crescendo 116 - 12
VZOD 1- Badhoevedorp 113 - 15

Korfbal Deals
KNKV 3e klasse I (veld)
Korbatjo 1- Thor 124 -   7
Korbatjo 1- Ventura Sport 116 - 11
ACKC 1- Triade 111 -   9
Olympia 1- NIO 19 - 16
Thor 1- SKV 19 -   8
KNKV 3e klasse J (veld)
TOGO 1- Keep Fit '70 118 - 15
Scheldevogels 1- Zaamslag 119 -   9
DSO 1- KVK 110 - 13
Blauw Wit 1- Seolto 119 - 13
KNKV 4e klasse A (veld)
Stadskanaal '74 1- Korwi 112 - 13
Leonidas 1- Zunobri 117 - 23
KNKV 4e klasse B (veld)
Diderna / Visser Sloopwerken 1- Wiko 119 - 11
DLKV 1- Ons Clubje 112 - 11
KNKV 4e klasse D (veld)
HBC 1- Oosterkwartier 14 - 11
KNKV 4e klasse E (veld)
It Fean / Boelenslaan 1- SF Deinum 117 - 10
Lintjo 1- Veenwouden 127 -   6
WIK '34 1- WWC 114 - 11

Team TV
KNKV 4e klasse F (veld)
Amsterdam 1- Westergo 16 - 14
Amsterdam 1- Lemmer 111 - 15
Westergo 1- Joure 110 -   8
DTS 1- Triaz 112 -   9
KNKV 4e klasse G (veld)
SDO 1- KIOS '45 18 - 21
Hemur Enge 1- Midlandia 111 -   8
KCD 1- Blauw Zwart 114 - 17
KNKV 4e klasse I (veld)
Eureka 1- De Voltreffers 115 -   8
ZKV 1- Nikantes 111 - 10
Dubbel Zes 1- Eureka 118 -   5
Sperwers 1- Oranje Zwart / De Hoekse 116 -   6
't Capproen 1- De Voltreffers 110 -   6
KNKV 4e klasse J (veld)
Focus 1- Terda 18 -   6
Good Luck 1- Volharding / Emergo 114 -   6
KNKV 4e klasse H (veld)
De Corvers 1- Hebbes 113 - 13
De Eemvogels 1- ESDO 114 -   9
Koveni 1- Gemini 18 - 13
Reserve Hoofdklasse A (veld)
OVVO / De Kroon 2- SKF 221 - 25
AW.DTV 2- Groen Geel 210 - 17
Reserve Hoofdklasse B (veld)
GKV / Enomics 2- Rohda 218 - 14
PKC / SWKGroep 3- Nic. / Alfa-college 315 - 21
Sporting Delta 2- TOP 216 - 18
Avanti 2- Nieuwerkerk 214 - 18
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Wageningen 2- KZ / Thermo4U 319 - 13
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2- Unitas / Perspectief 316 - 14
Oost-Arnhem 2- KZ / Thermo4U 323 - 15
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Fiks 2- Tweemaal Zes 219 - 17
Drachten / van der Wiel 2- Sparta 215 - 13
SDO / BlijWerkt 2- DOS '46 311 - 16
De Hoeve 2- Blauw-Wit 318 - 23
Reserve Overgangsklasse C (veld)
BEP 2- KVA 220 - 15
Pernix 2- TOP / SolarCompleet 418 - 22
KCR 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 415 - 16
KVS / Maritiem 3- KCC / SO natural 324 - 18
Reserve Overgangsklasse D (veld)
Oranje Wit 2- TOP / SolarCompleet 322 - 20
SKF 3- KCC / SO natural 415 - 17
DVO / Accountor 3- Nieuwerkerk 318 - 18
Achilles 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 314 - 10
Dames Reserve Topklasse A (veld)
DAW Schaijk 2- Spes 28 -   8
Swift 2- Oranje Wit 212 - 11

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Dames Reserve Topklasse B (veld)
DSV 2- Be Quick 210 - 13
Swift 3- DDW 27 - 15
Rosolo 2- Altior 217 - 13
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
De Horst 2- De Korfrakkers 37 -   9
Be Quick 3- DAKOS 216 -   7
Stormvogels 2- Oxalis 223 -   9
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
Bladella 2- Rooi 23 -   6
Klick '15 2- Rosolo 36 -   6
De Peelkorf 2- De Merels 28 -   7
Klick '15 2- Rooi 28 -   6
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
De Meeuwen 2- AKC 226 - 13
KIOS 2- AVO 223 - 20
OWK 2- Amicitia 210 -   8
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Drachten / van der Wiel 3- CSL 221 - 15
Hoogkerk 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 38 - 12
De Wâlden 2- De Parabool 220 -   9
ROG 2- LDODK / Rinsma Fashion 310 - 17
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
VEO 3- Spirit 211 -   9
MIA 3- Noviomagum 317 - 16
Antilopen / Lancyr Deelen 2- ASVD | PV Systems 222 - 16
DOS Kampen / Veltman 2- Tempo 214 - 17

Antilopen Banner
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
ODIK 2- Victum 216 - 17
MIA 2- Noviomagum 216 - 15
Telstar 2- OVVO / De Kroon 313 - 18
Wageningen 3- Dindoa 213 - 13
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Sporting Delta 3- Die Haghe 221 - 14
Rapid 2- Phoenix 216 -   9
Meervogels / Física 2- KZ Danaiden 211 -   5
Excelsior 2- VEO 216 - 15
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
Oranje Wit 3- RWA 212 - 19
Twist 2- DeetosSnel 315 - 22
KOAG 2- Albatros 214 - 14
Fortis 2- Avanti 315 - 14
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
PKC / SWKGroep 4- Valto 223 - 27
Merwede / Multiplaat 2- Rust Roest 224 - 16
Tilburg 2- Swift 213 - 17
HKC 2- TOP 313 - 15
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
AW.DTV 3- ZKV 222 - 19
Groen Geel 3- Die Haghe 314 - 12
Tempo 3- Groen Geel 312 - 13
ZKV 2- DES 215 - 10
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
Avanti / Celeritas 2- BMC 29 -   7
Altior 3- Odio 29 -   4
SVOC '01 2- Astrantia / Ona 29 -   8

advertentie Lancyr Deelen
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
Odisco 2- Eyckelkorf 210 - 10
Stormvogels 3- Corridor 211 -   6
Klimroos / VVO 3- Oranje Wit 313 -   8
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
Swift 2- De Meeuwen 312 - 12
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
DSC 4- KZ / Thermo4U 519 - 16
Sporting Trigon 3- Achilles 48 - 16
Synergo 3- Sporting Trigon 39 - 15
DSC 4- KVA 319 - 15
KZ / Thermo4U 5- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 616 - 23
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 4- DSC 521 -   4
SDO 2- DeetosSnel 418 - 13
Tempo 4- Fortuna / Delta Logistiek 410 - 11
SDO 2- KCR 39 - 20
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
De Granaet 2- Harich 29 - 17
Heerenveen 2- CSL 325 - 11
Oranje Zwart 2- Quick '21 212 - 11
Exakwa 2- Ritola 222 - 17
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
De Wâlden 4- Vlug & Vaardig 221 - 12
Heerenveen 3- Noordenveld 217 -   7
Pallas '08 2- Sparta 218 -   3
Flamingo's 2- Ritola 315 - 18
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
Wit-Blauw / Green Organics 2- De Parabool 322 - 16
De Wâlden 3- Sparta 313 - 13
Heerenveen 4- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 411 - 17
ROG 3- Drachten / van der Wiel 414 -   9
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
KVZ 2- De Meeuwen 422 - 11
Wit-Blauw / Green Organics 3- Amicitia 314 - 19
Apeldoorn 2- DOS-WK 221 - 15
Wageningen 4- NKC '51 29 - 15
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
DVO / Accountor 5- Wageningen 632 -   9
Sparta 2- Dindoa 312 - 11
Nova 2- DOS 216 - 20
DOS-WK 3- Synergo 210 - 21
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
ODIK 3- Tweemaal Zes 313 - 11
Dindoa 4- EKVA 324 -   9
Wageningen 5- DVO / Accountor 411 - 10
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5- Antilopen / Lancyr Deelen 317 - 15
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Refleks 2- Triaz 212 - 12
SDO / BlijWerkt 3- Triaz 212 - 10
Fiducia 2- Refleks 211 - 18
BEP 3- Roda 213 - 17
Sporting Trigon 2- EKVA 214 - 10
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
TOP / SolarCompleet 5- Futura 213 - 15
Fiks 3- TOP / SolarCompleet 514 - 11
Weidevogels 2- Velocitas 213 - 14
Futura 2- Pernix 314 -   9
ODO 2- KIOS 211 - 13

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Velocitas 3- Refleks 37 - 14
DES 3- Pernix 419 -   8
Achilles 3- Excelsior 311 -   5
GKV 2- KVS / Maritiem 416 - 19
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
KOAG 3- Avanti 414 - 12
DES 4- Vriendenschaar 28 - 13
WION 2- Valto 315 - 11
Weidevogels 3- Vitesse 213 - 20
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
WION 3- Maassluis 213 - 14
Korbis 2- Nieuwerkerk 421 - 11
Vriendenschaar 2- Reeuwijk 212 - 11
OZC 2- IJsselvogels 26 -   9
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Tjoba 2- Fortis 311 - 10
Juliana 2- RWA 318 - 11
DSO 2- Kinderdijk 216 - 18
KCC / SO natural 5- ONDO 219 - 16
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Tjoba 3- Rust Roest 315 - 14
GKV / Enomics 3- Oranje Wit 419 -   8
Animo 2- Merwede / Multiplaat 310 -   8
Albatros 3- RWA 423 - 15
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
Juventa 2- ZKC '19 313 - 14
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
Zwart Wit 2- AKC 314 - 22
DOT 2- HKC 216 -   9
HKC 2- Rheko 318 - 16
Kesteren 2- Zwart Wit 218 - 10
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
Tilburg 3- DKB 211 -   7
DOT 3- Conventus 210 - 16
NKV 2- Movado 216 - 18
Rust Roest 4- Tilburg 318 - 18
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
BEP 4- Groen Geel 411 - 19
Furore 2- Sporting West 26 -   9
Helios 2- OKV 217 - 10
DKV Victoria 2- Rohda 312 -   8
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Swift 3- Blauw-Wit 510 - 11
ZKV 3- Sporting West 328 - 13
ALO 2- Rohda 520 - 15
ZKC '31 2- OKV 314 - 14
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Sporting Trigon 4- Die Haghe 45 - 14
ALO 3- Haarlem 219 - 12
Aurora 2- Fortuna / Delta Logistiek 514 -   6
Haarlem 2- VEO 410 -   7
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
NKC '51 3- Blauw Zwart 213 - 13
Regio '72 2- TOP 211 - 10
KVZ 3- Elko 221 - 13

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
ROG 4- Harkema 213 - 18
Invicta / Frigro 2- DWA / Argo 212 - 12
DTS 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 519 -   8
De Wâlden 5- De Parabool 59 - 18
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
De Parabool 4- Harich 320 - 14
Flamingo's 3- Harich 321 - 11
DTG 2- Emmeloord 218 - 12
De Waterpoort 2- Oerterp / VKC 217 - 15
Dow / Wez Handich 3- De Parabool 411 - 14
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
Unitas / Perspectief 4- Udiros 213 - 10
DOS Kampen / Veltman 3- Dindoa 517 - 12
De Hoeve 3- Oranje Zwart 320 -   7
ASVD | PV Systems 3- SCO 423 - 13
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Woudenberg 3- Achilles 215 - 11
SKF 4- Devinco 211 - 16
EKC 2000 2- Rigtersbleek / Cottus 314 -   8
Rood-Wit 2- Elburg 215 - 11
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Synergo 4- Rheko 213 - 15
HKC 4- EKCA / CIBOD 214 - 12
Tiel '72 2- Devinco 323 - 10
Huizen 2- Antilopen / Lancyr Deelen 411 - 12
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7- Revival 215 - 18
Tiel '72 3- Fortissimo 211 - 17
SKF 5- Antilopen / Lancyr Deelen 519 - 13
MIA 4- HKC 214 - 10
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
Fiducia 3- De Vinken 219 - 11
Ados 2- VIKO 28 - 13
DWS 2- Viking 211 - 14
Atlantis 2- Woudenberg 217 - 13
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
Victum 3- OVVO / De Kroon 418 - 15
MIA 5- Fiducia 47 -   8
Spirit 3- Tiel '72 43 -   7
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
Rapid 3- KVA 415 -   7
Luno 2- Crescendo 215 - 13
VZOD 2- Roda 315 - 13
KZ Danaiden 3- Madjoe 28 - 11
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
Meervogels / Física 3- DOS 324 - 10
VEO 5- Tempo 513 -   8
ZKC '31 3- Luno 38 - 13
Velocitas 4- Rohda 45 - 11
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
Valto 4- Dijkvogels 211 - 11
Weidevogels 4- Achilles 520 -   7
ODO 3- KVS / Maritiem 58 - 13
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
DES 5- Paal Centraal 212 - 13
Twist 3- ONDO 210 - 13
Avanti 5- Maassluis 310 - 10
Dijkvogels 3- Excelsior 515 - 15

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
RWA 5- Gemini 213 - 12
Olympia 3- Erasmus 210 - 12
HKC 4- Vitesse 35 - 20
Twist 4- ADO 312 - 14
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
Nieuwerkerk 5- Vriendenschaar 38 -   4
ADO 2- Merwede / Multiplaat 411 - 19
KOAG 4- DVS '69 220 - 11
Albatros 4- IJsselvogels 315 - 17
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
Vriendenschaar 4- PKC / SWKGroep 511 -   7
Olympia 2- NIO 27 - 20
Korbatjo 2- Ventura Sport 218 - 15
ACKC 2- HKC 313 - 16
KNKV Reserve 3e klasse X (veld)
Swift 3- Fortis 414 - 11
Juliana 3- Seolto 217 - 11
TOGO 2- ONDO 39 -   7
Atlas 2- KCR 48 -   9
KNKV Reserve 4e klasse B (veld)
Zwaluwen 2- AVO 410 - 22
Duko 2- EKC Nääs 211 - 13
Juventa 3- Zwaluwen 224 - 13
SDO 2- AVO 410 -   8
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
HKV / Ons Eibernest 5- Sporting Trigon 515 - 19
AW.DTV 4- Refleks 512 - 24
AW.DTV 4- KZ Danaiden 512 - 11

Korfbal Deals
KNKV Reserve 4e klasse D (veld)
NKV 3- Movado 326 -   5

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017