Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 15 oktober 2018 t/m zondag 21 oktober 2018

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Hoofdklasse A (veld)
Wageningen 1- SCO 119 - 15
Oost-Arnhem 1- OVVO / De Kroon 124 - 17
De Meeuwen 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 122 - 17
KCC / SO natural 1- Groen Geel 126 - 22

Korfbal Deals
Hoofdklasse B (veld)
Rohda 1- Tweemaal Zes 127 - 20
Fiks 1- SDO / BlijWerkt 127 - 21
TOP 1- DSC 121 - 20
Avanti 1- Sporting Delta 121 - 12
Overgangsklasse A (veld)
OWK 1- Nic. / Alfa-college 113 - 15
Antilopen / Lancyr Deelen 1- OWK 121 - 23
SKF 1- DOS 116 - 18
Unitas / Perspectief 1- HKV / Ons Eibernest 118 - 14
Overgangsklasse B (veld)
Heerenveen 1- De Hoeve 110 - 15
Wit-Blauw / Green Organics 1- DOS Kampen / Veltman 128 - 16
Amicitia 1- ASVD | PV Systems 121 - 25
AVO 1- Sparta 115 - 17
Overgangsklasse C (veld)
Meervogels / Física 1- Pernix 119 - 23
Die Haghe 1- Velocitas 112 - 16
VEO 1- KVA 114 - 17
BEP 1- Futura 127 - 19
Overgangsklasse D (veld)
Merwede / Multiplaat 1- GKV / Enomics 120 - 20
Swift 1- Vriendenschaar 119 - 13
HKC 1- Oranje Wit 119 - 16
Valto 1- Nieuwerkerk 119 - 22
Dames Topklasse A (veld)
Spes 1- De Korfrakkers 15 - 12
Heumen 1- ODC 110 - 13
Prinses Irene 1- Swift 116 - 15
De Korfrakkers 1- Prinses Irene 110 - 12

Team TV
Dames Topklasse B (veld)
Altior 1- De Peelkorf 111 -   9
Be Quick 1- Rosolo 117 - 10
DDW 1- Stormvogels 116 - 12
Dames Hoofdklasse (veld)
Klimroos / VVO 1- Klick '15 110 -   5
Odio 1- Bladella 16 -   6
Rooi 1- De Horst 113 - 13
Astrantia / Ona 1- Oranje Wit 17 -   7
Dames Overgangsklasse A (veld)
Flamingo's 1- DAW Schaijk 114 - 11
BMC 1- SVOC '01 18 -   9
Tovido 1- JES 17 -   7
Dames Overgangsklasse B (veld)
SCMH 1- Odisco 110 - 13
De Merels 1- MKV 18 -   6
DAKOS 1- Avanti / Celeritas 18 -   7
Oxalis 1- Rietvogels 113 -   7
KNKV 1e klasse A (veld)
AKC 1- OKO / Bies 115 - 15
Dindoa 1- AKC 134 - 21
MIA 1- Apeldoorn 114 - 13
KNKV 1e klasse B (veld)
De Wâlden 1- De Waterpoort 112 - 18
Ritola 1- CSL 115 - 17
Drachten / van der Wiel 1- Hoogkerk 127 - 15
Oerterp / VKC 1- Quick '21 116 - 13
KNKV 1e klasse C (veld)
Nova 1- Sporting Trigon 122 - 22
Sparta 1- KVS / Maritiem 116 - 21
EKVA 1- Refleks 120 - 15
Synergo 1- Roda 122 - 23
KNKV 1e klasse D (veld)
KVZ 1- ODIK 114 - 19
Victum 1- Noviomagum 116 - 17
NKC '51 1- Rigtersbleek / Cottus 117 - 14
Telstar 1- Juventa 113 - 12
KNKV 1e klasse E (veld)
Korbis 1- GKV 119 - 11
IJsselvogels 1- ONDO 120 - 18
Achilles 1- Excelsior 112 - 13
Maassluis 1- Phoenix 115 - 19
KNKV 1e klasse F (veld)
RWA 1- ONDO 121 - 23
Albatros 1- Kinderdijk 121 - 21
KCR 1- Tjoba 122 - 17
Fortis 1- Juliana 118 - 17
Dames 1e klasse A (veld)
Eyckelkorf 1- DSV 14 - 10
DOT 1- Tuldania 12 -   3
Vessem 1- Arcades 16 -   4
Dames 1e klasse B (veld)
Nas 1- SVO 19 -   5
Diosa 1- Tog 14 -   4
Fortuna '74 1- SkunK 16 -   9
SkunK 1- NDZW 113 -   7

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Dames 1e klasse C (veld)
Corridor 1- Lottum 18 -   7
Merselo 1- Nijnsel 12 - 10
Korloo 1- Roka 17 -   6
KNKV 2e klasse A (veld)
Wez Handich / Dow 1- Koru 128 -   9
SIOS 1- Olympia 123 - 15
Kinea 1- Rodenburg 116 - 27
Olympia 1- Noordenveld 119 - 14
KNKV 2e klasse B (veld)
Elko 1- De Parabool 118 - 28
DOS-WK 1- TOP 128 - 18
HHV 1- ROG 112 - 16
Regio '72 1- Thrianta 120 - 17
KNKV 2e klasse C (veld)
Emmeloord 1- Udiros 112 - 16
Oranje Zwart 1- De Granaet 115 - 21
DTG 1- Exakwa 122 - 20
Hellas '63 1- Emmeloord 123 - 15
Harich 1- Udiros 122 - 24
KNKV 2e klasse D (veld)
Movado 1- Zwaluwen 117 - 14
Ready '60 1- SDO 19 - 13
DKB 1- Duko 122 - 16
SDO 1- Kesteren 120 - 23
KNKV 2e klasse E (veld)
Sporting West 1- Zwart Wit 112 - 16
Haarlem 1- Swift 114 - 17
HKC 1- ALO 117 - 20
Spirit 1- Sporting West 126 - 17
Zwart Wit 1- Revival 122 - 22

Antilopen Banner
KNKV 2e klasse F (veld)
Woudenberg 1- VIKO 114 - 15
Ados 1- Atlantis 115 - 21
Viking 1- De Vinken 117 - 16
Fiducia 1- DWS 116 - 10
KNKV 2e klasse G (veld)
KIOS 1- KZ Danaiden 117 - 10
Dijkvogels 1- Paal Centraal 120 - 18
Rapid 1- ZKC '31 114 - 17
Weidevogels 1- ODO 116 - 19
KNKV 2e klasse H (veld)
Vriendenschaar 1- KOAG 116 - 27
Erasmus 1- Nexus 119 - 16
Twist 1- OZC 131 - 21
DES 1- Reeuwijk 118 - 13
KNKV 2e klasse I (veld)
DVS '69 1- Rust Roest 118 - 25
Stormvogels 1- Vitesse 18 - 20
ADO 1- WION 116 - 18
Atlas 1- Tilburg 118 - 19
Dames 2e klasse (veld)
De Kangeroe 1- Eendracht 15 -   7
KVS ’17 1- Midako 117 -   9
KNKV 3e klasse A (veld)
SDO 1- TFS 16 - 19
Vitesse 1- WSS 19 - 17
Club Brothers 1- Donkerbroek / VZK 118 - 12
Donkerbroek / VZK 1- Dio 115 - 13

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 3e klasse B (veld)
Zaandam Zuid 1- DKV Victoria 18 - 10
Stormvogels 1- Furore 18 - 11
Furore 1- DSO 112 -   8
DKV Victoria 1- Helios 114 - 10
KNKV 3e klasse C (veld)
Ten Donck 1- NKV 117 - 10
NKV 1- HKC 118 - 28
Animo 1- Conventus 121 - 12
KNKV 3e klasse D (veld)
Harkema 1- NQL 119 - 11
Spannum 1- DWA / Argo 110 - 15
DTL 1- Sim 118 -   8
Invicta / Frigro 1- DTS 111 - 13
KNKV 3e klasse E (veld)
Sparta 1- Vlug & Vaardig 114 - 14
EKC 2000 1- Pallas '08 115 - 16
Rood-Wit 1- Flamingo's 122 - 16
Achilles 1- Elburg 116 - 18
KNKV 3e klasse F (veld)
SkunK 1- Keizer Karel 113 - 16
Klimop 1- OEC 112 - 19
PSV / lifovragen.nl 1- OJC '98 115 - 14
Reehorst '45 1- Tiel '72 114 - 15
KNKV 3e klasse G (veld)
Rheko 1- Olympus '58 19 -   7
Huizen 1- RDZ 112 - 11
Arena 1- DKOD 19 - 13
Devinco 1- EKCA / CIBOD 119 - 15
KNKV 3e klasse H (veld)
Luno 1- Thor 125 - 10
VZOD 1- Oranje Nassau 115 - 21
Madjoe 1- Badhoevedorp 111 - 14
Vlug & Vaardig / KCN 1- Crescendo 112 - 11
KNKV 3e klasse I (veld)
ACKC 1- Korbatjo 115 - 13
Ventura Sport 1- Triade 115 - 15
Thor 1- Olympia 112 -   9
NIO 1- SKV 115 -   5
KNKV 3e klasse J (veld)
Seolto 1- KVK 113 - 19
DSO 1- Blauw Wit 115 - 13
Zaamslag 1- Keep Fit '70 111 - 18
TOGO 1- Scheldevogels 114 -   9
KNKV 4e klasse A (veld)
Leonidas 1- De Pein 113 - 12
Stadskanaal '74 1- Leonidas 124 - 10
Zunobri 1- Korwi 117 - 13
KNKV 4e klasse B (veld)
Olympia '22 1- Diderna / Visser Sloopwerken 16 -   7
Mélynas / Domatrac 1- DLKV 110 -   6
Wiko 1- Olympia '22 19 - 17
KNKV 4e klasse C (veld)
KVS ’17 1- Springfield 116 - 12

Team TV
KNKV 4e klasse D (veld)
Purmer 1- HBC 110 - 14
Fluks 1- HBC 19 - 16
Oosterkwartier 1- SDO 114 - 14
DKV 1- WWSV 113 -   8
SDO 1- Purmer 114 - 12
KNKV 4e klasse E (veld)
WWC 1- Veenwouden 118 -   8
It Fean / Boelenslaan 1- Noveas 121 -   8
Lintjo 1- WIK '34 119 - 16
KNKV 4e klasse F (veld)
Joure 1- Lemmer 113 - 12
Triaz 1- DOC 118 -   9
KNKV 4e klasse G (veld)
Blauw Zwart 1- SEV 111 - 11
SDO 1- Hemur Enge 16 -   6
Midlandia 1- KIOS '45 111 -   5
KNKV 4e klasse I (veld)
ZKV 1- 't Capproen 16 - 11
Dubbel Zes 1- Sperwers 111 - 15
Oranje Zwart / De Hoekse 1- Eureka 13 - 19
De Voltreffers 1- Nikantes 114 - 23
KNKV 4e klasse J (veld)
Volharding / Emergo 1- Focus 17 -   8
Luctor 1- Terda 130 -   5
KNKV 4e klasse H (veld)
Gemini 1- ESDO 121 -   8
Hebbes 1- SGV 115 -   7
De Eemvogels 1- Koveni 114 - 10
Reserve Hoofdklasse A (veld)
SKF 2- SCO 219 - 16
TOP / SolarCompleet 2- Groen Geel 223 - 12
Nic. / Alfa-college 2- OVVO / De Kroon 216 - 17
AW.DTV 2- KVS / Maritiem 221 - 16
Reserve Hoofdklasse B (veld)
TOP 2- Nieuwerkerk 220 - 18
Avanti 2- Sporting Delta 213 - 15
PKC / SWKGroep 3- GKV / Enomics 221 - 21
Rohda 2- Nic. / Alfa-college 321 - 21
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Blauw-Wit 4- DSC 315 - 24
HKV / Ons Eibernest 2- Wageningen 217 - 18
Unitas / Perspectief 3- HKV / Ons Eibernest 219 - 14
Oost-Arnhem 2- Blauw-Wit 426 - 18
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Fiks 2- SDO / BlijWerkt 220 - 18
Drachten / van der Wiel 2- De Hoeve 226 - 13
Blauw-Wit 3- Sparta 225 - 15
DOS '46 3- Tweemaal Zes 216 - 18
Reserve Overgangsklasse C (veld)
BEP 2- KVS / Maritiem 321 - 13
KCR 2- Pernix 222 - 13
KCC / SO natural 3- KVA 218 - 20
TOP / SolarCompleet 4- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 423 - 19

advertentie Lancyr Deelen
Reserve Overgangsklasse D (veld)
KCC / SO natural 4- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 317 - 18
DVO / Accountor 3- Oranje Wit 215 - 15
Achilles 2- SKF 316 - 21
TOP / SolarCompleet 3- Nieuwerkerk 317 - 15
Dames Reserve Topklasse A (veld)
Spes 2- De Korfrakkers 25 - 11
Oranje Wit 2- DAW Schaijk 27 -   9
Prinses Irene 2- Swift 26 - 14
De Korfrakkers 2- Prinses Irene 210 -   6
Dames Reserve Topklasse B (veld)
Be Quick 2- Rosolo 211 -   6
Altior 2- Swift 36 -   8
DDW 2- DSV 28 -   8
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
DAKOS 2- ODC 27 - 17
Klimroos / VVO 2- Be Quick 34 - 13
Oxalis 2- De Horst 25 -   7
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
Rooi 2- De Peelkorf 211 - 11
De Merels 2- Bladella 25 -   5
SCMH 2- Klick '15 28 -   5
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
OWK 2- Nic. / Alfa-college 411 -   8
Amicitia 2- AKC 220 - 13
De Meeuwen 2- OWK 218 - 16
AVO 2- SCO 314 - 10

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Drachten / van der Wiel 3- Hoogkerk 218 - 11
De Wâlden 2- ROG 218 -   7
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3- CSL 215 - 14
LDODK / Rinsma Fashion 3- De Parabool 217 - 12
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen 2- DOS Kampen / Veltman 216 - 18
Spirit 2- Noviomagum 320 - 17
Tempo 2- ASVD | PV Systems 221 - 10
MIA 3- VEO 314 - 22
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
MIA 2- ODIK 211 - 17
Victum 2- Noviomagum 220 - 11
Telstar 2- Wageningen 312 - 14
Dindoa 2- OVVO / De Kroon 312 - 20
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Die Haghe 2- KZ Danaiden 27 - 12
Meervogels / Física 2- Sporting Delta 325 - 13
VEO 2- Phoenix 213 - 11
Rapid 2- Excelsior 213 -   9
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
Twist 2- Oranje Wit 316 - 13
RWA 2- DeetosSnel 320 - 24
Fortis 2- KOAG 215 - 17
Albatros 2- Avanti 316 - 17
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Swift 2- Rust Roest 224 - 11
Merwede / Multiplaat 2- Tilburg 217 - 11
Valto 2- TOP 321 - 11
HKC 2- PKC / SWKGroep 417 - 13

Antilopen Banner
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
ZKV 2- Fortuna / Delta Logistiek 310 - 13
HKV / Ons Eibernest 3- Groen Geel 313 - 21
Fortuna / Delta Logistiek 3- Tempo 320 - 13
DES 2- HKV / Ons Eibernest 318 - 13
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
NDZW 2- Altior 31 - 13
BMC 2- SVOC '01 211 - 10
Astrantia / Ona 2- Avanti / Celeritas 210 - 12
Odio 2- JES 24 -   5
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
Oranje Wit 3- Odisco 211 -   7
Eyckelkorf 2- Klimroos / VVO 33 - 11
Corridor 2- Rietvogels 212 -   9
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
DOS '46 4- Apollo 217 - 16
Hoogkerk 3- Swift 214 - 11
AVO 3- KZ / Thermo4U 416 - 13
KZ / Thermo4U 4- De Meeuwen 324 - 11
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
KZ / Thermo4U 5- HKV / Ons Eibernest 427 - 17
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- KVA 323 - 13
HKV / Ons Eibernest 4- Synergo 318 - 15
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
DSC 5- Phoenix 38 - 16
DeetosSnel 4- KZ / Thermo4U 612 - 22
Phoenix 3- KCR 39 - 13
KZ / Thermo4U 6- Tempo 432 - 18
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Oranje Zwart 2- De Granaet 214 - 19
Ritola 2- CSL 311 -   9
Heerenveen 2- Exakwa 224 -   8
Harich 2- Quick '21 218 - 12
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Heerenveen 3- Flamingo's 218 -   7
Ritola 3- Noordenveld 217 - 11
Sparta 2- Vlug & Vaardig 216 - 15
De Wâlden 4- Pallas '08 218 - 13
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
Sparta 3- Drachten / van der Wiel 410 - 19
Drachten / van der Wiel 4- De Parabool 312 - 13
Wit-Blauw / Green Organics 2- ROG 321 - 19
De Wâlden 3- Heerenveen 413 -   9
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- Sparta 326 - 17
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Wit-Blauw / Green Organics 3- Wageningen 414 - 15
KVZ 2- Apeldoorn 214 - 11
NKC '51 2- Amicitia 311 - 17
DOS-WK 2- De Meeuwen 410 - 25
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Wageningen 6- DOS-WK 35 -   0
Sparta 2- DOS-WK 326 - 10
Wageningen 6- DOS 211 - 23
Nova 2- DVO / Accountor 515 - 18
Synergo 2- Dindoa 314 - 16
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
ODIK 3- Wageningen 513 - 18
EKVA 3- Antilopen / Lancyr Deelen 312 - 14
DVO / Accountor 4- Tweemaal Zes 317 - 12
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5- Dindoa 416 - 23

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
BEP 3- SDO / BlijWerkt 39 - 21
Triaz 2- Roda 211 - 13
EKVA 2- Refleks 213 - 19
Fiducia 2- Sporting Trigon 213 - 17
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Fiks 3- Futura 219 - 14
Pernix 3- TOP / SolarCompleet 513 - 13
Weidevogels 2- ODO 219 - 13
KIOS 2- Velocitas 218 - 16
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Pernix 4- Excelsior 318 - 16
KVS / Maritiem 4- Refleks 312 - 14
Velocitas 3- GKV 216 - 14
Achilles 3- DES 317 -   8
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
Vriendenschaar 2- DES 416 - 11
DES 4- KOAG 313 - 20
Valto 3- Vitesse 210 - 22
Avanti 4- Vriendenschaar 213 - 15
Weidevogels 3- WION 216 - 17
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Korbis 2- OZC 215 - 13
IJsselvogels 2- Nieuwerkerk 48 - 12
Vriendenschaar 2- WION 313 - 15
Maassluis 2- Reeuwijk 223 - 14
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
KCC / SO natural 5- Tjoba 218 - 21
RWA 3- Kinderdijk 216 - 18
Fortis 3- ONDO 213 - 12
DSO 2- Juliana 210 - 21

Korfbal Deals
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
RWA 4- Merwede / Multiplaat 329 -   7
Tjoba 3- GKV / Enomics 312 - 15
Animo 2- Albatros 315 - 20
Oranje Wit 4- Rust Roest 313 - 17
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
HKC 3- WSS 213 - 16
Dow / Wez Handich 4- OKO / Bies 317 - 13
Club Brothers 2- ZKC '19 311 - 24
WSS 2- Juventa 210 - 10
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
OWK 3- Rodenburg 211 -   8
Leeuwarden 2- ZKC '19 410 -   9
Wez Handich / Dow 2- WSS 316 - 11
SIOS 2- OKO / Bies 27 - 19
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
HKC 2- SDO 318 - 16
Apeldoorn 3- Zwart Wit 212 - 10
Rheko 3- Apeldoorn 39 -   9
SDO 3- Kesteren 224 -   6
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
DKB 2- NKV 223 -   9
Movado 2- Tilburg 39 - 12
Conventus 2- SDO 411 - 10
SDO 4- Rust Roest 421 - 14
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Sporting West 2- OKV 211 - 11
Groen Geel 4- DKV Victoria 214 - 10
OKV 2- Rohda 39 - 10
DKV Victoria 2- Helios 214 -   8

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Sporting West 3- OKV 39 - 12
Blauw-Wit 5- ALO 212 - 11
OKV 3- Rohda 514 - 17
ALO 2- ZKC '31 214 - 19
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 5- ALO 312 - 14
Haarlem 2- Aurora 28 -   6
KZ Danaiden 4- Sporting Trigon 412 -   9
VEO 4- KZ Danaiden 418 - 13
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Blauw Zwart 2- Elko 29 -   9
HHV 2- KVZ 321 - 10
Blauw Zwart 2- TOP 211 - 12
Regio '72 2- NKC '51 312 - 12
Elko 2- Rigtersbleek / Cottus 218 - 17
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Invicta / Frigro 2- DTS 211 -   9
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- DWA / Argo 216 - 12
De Wâlden 5- ROG 49 - 15
Harkema 2- De Parabool 518 - 14
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
Oerterp / VKC 2- De Parabool 410 -   7
DTG 2- Flamingo's 312 - 17
Harich 3- Emmeloord 210 - 10
Dow / Wez Handich 3- De Waterpoort 223 - 14
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
Oranje Zwart 3- SCO 414 - 10
Unitas / Perspectief 4- DOS Kampen / Veltman 317 - 18
Dindoa 5- Udiros 220 -   9
ASVD | PV Systems 3- De Hoeve 311 - 10
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Woudenberg 3- Rigtersbleek / Cottus 319 - 19
Rood-Wit 2- Woudenberg 324 - 17
Achilles 2- Elburg 27 - 15
Devinco 2- Rigtersbleek / Cottus 39 - 10
EKC 2000 2- SKF 415 - 15
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen 4- HKC 420 - 20
Rheko 2- Antilopen / Lancyr Deelen 411 - 12
Devinco 3- EKCA / CIBOD 210 - 13
HKC 4- Tiel '72 218 - 12
Huizen 2- Synergo 415 - 14
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen 5- HKC 211 - 17
MIA 4- SKF 513 -   7
Fortissimo 2- Revival 213 -   5
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7- Tiel '72 317 - 13
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
Fiducia 3- DWS 211 - 15
Woudenberg 2- VIKO 29 - 23
Viking 2- De Vinken 213 - 14
Ados 2- Atlantis 218 - 11
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
HKC 3- Victum 319 - 12
MIA 5- Spirit 317 -   7
Tiel '72 4- Fiducia 417 - 14
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
KVA 4- Crescendo 28 -   8
Luno 2- Rapid 312 - 12
VZOD 2- KZ Danaiden 312 - 11
Madjoe 2- Roda 311 -   9

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
Tempo 5- DOS 314 - 16
Meervogels / Física 3- VEO 521 -   8
Velocitas 4- ZKC '31 320 -   7
Luno 3- Rohda 419 - 18
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
Valto 4- ODO 318 - 18

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017