Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 8 oktober 2018 t/m zondag 14 oktober 2018

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Hoofdklasse A (veld)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- Oost-Arnhem 119 - 19
OVVO / De Kroon 1- De Meeuwen 110 - 17
Groen Geel 1- Wageningen 114 - 16
SCO 1- KCC / SO natural 114 - 20

Antilopen Banner
Hoofdklasse B (veld)
DSC 1- Rohda 115 - 15
SDO / BlijWerkt 1- Avanti 110 - 16
Tweemaal Zes 1- TOP 114 - 23
Sporting Delta 1- Fiks 114 - 18
Overgangsklasse A (veld)
HKV / Ons Eibernest 1- OWK 118 - 20
DOS 1- Unitas / Perspectief 112 - 12
KIOS 1- Antilopen / Lancyr Deelen 119 - 20
HKV / Ons Eibernest 1- SKF 115 - 19
Overgangsklasse B (veld)
DOS Kampen / Veltman 1- Heerenveen 118 - 13
De Hoeve 1- Wit-Blauw / Green Organics 119 - 18
ASVD | PV Systems 1- AVO 124 - 16
Sparta 1- Amicitia 121 - 14
Overgangsklasse C (veld)
Futura 1- Meervogels / Física 113 - 14
Velocitas 1- VEO 113 -   9
Pernix 1- BEP 115 - 13
KVA 1- Die Haghe 131 - 21
Overgangsklasse D (veld)
Nieuwerkerk 1- Swift 115 - 20
Oranje Wit 1- Merwede / Multiplaat 118 - 12
GKV / Enomics 1- HKC 115 - 29
Vriendenschaar 1- Valto 121 - 14
Dames Topklasse A (veld)
Prinses Irene 1- Spes 16 -   6
ODC 1- Swift 111 - 15
Dames Topklasse B (veld)
Rosolo 1- DDW 113 -   8
Altior 1- Be Quick 110 - 13
Stormvogels 1- De Peelkorf 17 - 10
Dames Hoofdklasse (veld)
Rooi 1- Astrantia / Ona 115 -   8
Klick '15 1- Oranje Wit 15 - 10
Klimroos / VVO 1- Odio 19 -   6
De Horst 1- Bladella 114 -   9
Dames Overgangsklasse A (veld)
Klimop 1- JES 17 - 12
VIOS 1- Flamingo's 111 -   6
BMC 1- Tovido 19 -   5
SVOC '01 1- DAW Schaijk 111 - 14
Dames Overgangsklasse B (veld)
Rietvogels 1- MKV 17 -   9
Odisco 1- Avanti / Celeritas 111 -   9
SCMH 1- De Merels 15 - 15
Oxalis 1- DAKOS 16 -   7
KNKV 1e klasse A (veld)
AKC 1- ZKV 117 - 22
Apeldoorn 1- Apollo 118 - 13
ZKV 1- MIA 118 - 22
EKC Nääs 1- Dindoa 114 - 23
KNKV 1e klasse B (veld)
CSL 1- Oerterp / VKC 124 - 15
De Waterpoort 1- Drachten / van der Wiel 118 - 19
Hoogkerk 1- De Wâlden 123 - 23
Quick '21 1- Ritola 114 - 23
KNKV 1e klasse C (veld)
Roda 1- EKVA 123 - 21
Sporting Trigon 1- Sparta 121 - 10
KVS / Maritiem 1- Nova 120 - 16
Refleks 1- Synergo 115 - 16
KNKV 1e klasse D (veld)
ODIK 1- Telstar 118 - 12
Juventa 1- KVZ 115 - 10
Rigtersbleek / Cottus 1- Victum 116 - 16
Noviomagum 1- NKC '51 17 - 11

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 1e klasse E (veld)
GKV 1- Achilles 110 - 19
Excelsior 1- Korbis 127 - 13
ONDO 1- Maassluis 114 - 14
Phoenix 1- IJsselvogels 110 -   9
KNKV 1e klasse F (veld)
Kinderdijk 1- RWA 120 - 20
Tjoba 1- Fortis 120 - 15
Juliana 1- KCR 112 - 19
ONDO 1- Albatros 124 - 22
Dames 1e klasse A (veld)
Vessem 1- NeCa 110 -   3
DOT 1- Eyckelkorf 16 -   6
Arcades 1- DSV 15 - 13
Tuldania 1- Spoordonkse Girls 18 -   8
Dames 1e klasse B (veld)
SkunK 1- Tog 19 -   9
NDZW 1- Diosa 110 -   7
Fortuna '74 1- Nas 16 -   8
Dames 1e klasse C (veld)
Corridor 1- Merselo 19 -   7
Roka 1- Nijnsel 15 -   4
Lottum 1- Flash 13 - 12
KNKV 2e klasse A (veld)
Olympia 1- ZKC '19 121 - 22
Koru 1- Rodenburg 115 - 22
SIOS 1- Kinea 123 - 10
Noordenveld 1- ZKC '19 116 - 14
KNKV 2e klasse B (veld)
ROG 1- Regio '72 114 - 16
De Parabool 1- DOS-WK 115 - 12
TOP 1- Elko 119 - 23
Thrianta 1- HHV 115 - 23
KNKV 2e klasse C (veld)
Exakwa 1- Oranje Zwart 115 - 11
Udiros 1- Hellas '63 119 - 17
Emmeloord 1- Harich 117 - 14
De Granaet 1- DTG 114 - 17
KNKV 2e klasse D (veld)
Duko 1- Zwaluwen 123 - 17
Ready '60 1- Movado 19 - 17
SDO 1- DOT 118 -   8
Kesteren 1- DOT 117 - 18
KNKV 2e klasse E (veld)
HKC 1- Sporting West 116 - 23
ALO 1- Swift 110 - 13
Revival 1- Spirit 116 - 16
KNKV 2e klasse F (veld)
DWS 1- Ados 119 - 17
Atlantis 1- Fiducia 114 - 20
VIKO 1- Viking 124 - 12
De Vinken 1- Woudenberg 113 - 15
KNKV 2e klasse G (veld)
KZ Danaiden 1- Dijkvogels 112 -   9
Paal Centraal 1- KIOS 112 - 19
ZKC '31 1- Weidevogels 124 - 12
ODO 1- Rapid 111 - 11
KNKV 2e klasse H (veld)
Reeuwijk 1- Erasmus 114 - 10
KOAG 1- Twist 120 - 14
Nexus 1- DES 114 - 15
OZC 1- Vriendenschaar 113 - 18
KNKV 2e klasse I (veld)
WION 1- Atlas 118 - 16
Tilburg 1- ADO 122 -   9
Vitesse 1- DVS '69 119 - 18
Rust Roest 1- Stormvogels 126 - 10

Alles voor je sport!
Dames 2e klasse (veld)
Eendracht 1- KVS ’17 18 -   5
Midako 1- De Kangeroe 15 - 10
KNKV 3e klasse A (veld)
WSS 1- TFS 114 - 14
Vitesse 1- Club Brothers 110 - 24
Roreko 1- Donkerbroek / VZK 113 - 20
Dio 1- Roreko 119 - 16
KNKV 3e klasse B (veld)
DKV Victoria 1- Aurora 122 - 14
Furore 1- OKV 115 - 13
DSO 1- OKV 113 - 13
Helios 1- Aurora 117 -   8
KNKV 3e klasse C (veld)
Ten Donck 1- Rivalen 119 - 13
Rivalen 1- Animo 110 - 16
HKC 1- Fortissimo 117 - 17
KNKV 3e klasse D (veld)
NQL 1- Spannum 113 - 12
DWA / Argo 1- Harkema 112 - 14
Sim 1- Invicta / Frigro 112 - 14
DTS 1- DTL 19 - 14
KNKV 3e klasse E (veld)
Flamingo's 1- EKC 2000 119 -   9
Vlug & Vaardig 1- Achilles 112 - 10
Elburg 1- Sparta 119 - 11
Pallas '08 1- Rood-Wit 117 - 22
KNKV 3e klasse F (veld)
Tiel '72 1- Klimop 135 - 10
OJC '98 1- SkunK 19 - 15
Keizer Karel 1- PSV / lifovragen.nl 118 - 13
OEC 1- Reehorst '45 116 - 18

Korfbal Deals
KNKV 3e klasse G (veld)
EKCA / CIBOD 1- Rheko 13 - 13
DKOD 1- Huizen 120 - 11
RDZ 1- Arena 113 - 10
Olympus '58 1- Devinco 111 - 21
KNKV 3e klasse H (veld)
Crescendo 1- Madjoe 19 -   6
Thor 1- VZOD 112 - 13
Badhoevedorp 1- Vlug & Vaardig / KCN 118 - 12
Oranje Nassau 1- Luno 110 - 16
KNKV 3e klasse I (veld)
Triade 1- NIO 113 - 13
SKV 1- Ventura Sport 18 - 16
Olympia 1- ACKC 111 - 12
KNKV 3e klasse J (veld)
KVK 1- Zaamslag 122 - 10
Scheldevogels 1- DSO 110 - 10
Keep Fit '70 1- Seolto 121 - 21
Blauw Wit 1- TOGO 117 - 23
KNKV 4e klasse A (veld)
Des 1- Leeuwarden 110 - 19
Korwi 1- Leonidas 18 - 10
Des 1- Stadskanaal '74 116 - 20
Leeuwarden 1- Zunobri 120 - 11
KNKV 4e klasse B (veld)
Olympia '22 1- Ons Clubje 112 -   8
Mélynas / Domatrac 1- Wiko 113 -   5
Wiko 1- DLKV 19 - 17
KNKV 4e klasse C (veld)
Springfield 1- Maastricht 112 -   9
Maastricht 1- Attila 111 - 11

Team TV
KNKV 4e klasse D (veld)
Purmer 1- WWSV 112 -   5
Fluks 1- DKV 114 - 10
KNKV 4e klasse E (veld)
SF Deinum 1- WWC 110 -   9
WIK '34 1- It Fean / Boelenslaan 18 - 14
Noveas 1- Lintjo 17 - 24
KNKV 4e klasse F (veld)
Lemmer 1- Triaz 19 -   9
DOC 1- Joure 17 - 14
DTS 1- Amsterdam 116 -   6
KNKV 4e klasse G (veld)
KCD 1- SDO 113 - 10
SEV 1- Midlandia 113 - 14
KIOS '45 1- Blauw Zwart 113 - 14
KNKV 4e klasse I (veld)
Sperwers 1- ZKV 114 -   6
't Capproen 1- Dubbel Zes 16 - 14
Nikantes 1- Oranje Zwart / De Hoekse 114 -   4
KNKV 4e klasse J (veld)
Terda 1- Good Luck 17 - 19
Focus 1- Luctor 18 - 14
KNKV 4e klasse H (veld)
SGV 1- Gemini 16 - 10
ESDO 1- Hebbes 112 - 12
De Corvers 1- De Eemvogels 111 - 15
Noord - Jan Mulder Beker (veld)
OWK 1- HHV 117 - 10
CSL 1- De Hoeve 113 - 17
De Wâlden 1- Nic. / Alfa-college 114 - 23
Ritola 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 118 - 20
ZKC '19 1- LDODK / Rinsma Fashion 114 - 23
Quick '21 1- KIOS 116 - 23
SIOS 1- AVO 119 - 20
Drachten / van der Wiel 1- Heerenveen 118 - 20
Noord - A.P. Buitenbeker (veld)
Heerenveen 2- Drachten / van der Wiel 415 - 13
Noveas 1- Invicta / Frigro 16 - 17
SDO 1- Sparta 19 - 18
WSS 1- Korwi 15 -   0 (reglementaire uitslag)
Pallas '08 1- Westergo 120 - 10
OKO / Bies 2- OWK 318 - 14
De Wâlden 3- VZK / Donkerbroek 116 - 14
NQL 1- Sim 124 - 15
AVO 3- Ritola 215 - 13
DTS 1- Noordenveld 214 - 13
ZKC '19 2- Roreko 116 -   9
Harich 2- De Hoeve 315 - 11
Club Brothers 1- DWA / Argo 111 - 10
It Fean / Boelenslaan 1- WIK '34 111 -   7
Zunobri 1- Joure 115 - 21
Zuid - Beker Poule A (veld)
Odio 1- Prinses Irene 15 - 12
Spes 1- Odisco 115 -   8
JES 1- Be Quick 14 - 19
Rosolo 1- Korloo 120 -   6
ODC 1- Tog 123 -   2
Stormvogels 1- DSV 121 -   3
Astrantia / Ona 1- Swift 15 - 10
DDW 1- Rooi 123 - 10
Reserve Hoofdklasse A (veld)
AW.DTV 2- Nic. / Alfa-college 224 - 19
KVS / Maritiem 2- Nic. / Alfa-college 219 - 17
OVVO / De Kroon 2- AW.DTV 217 - 16
Groen Geel 2- SKF 230 -   9
SCO 2- TOP / SolarCompleet 218 - 20
Reserve Hoofdklasse B (veld)
Nieuwerkerk 2- Rohda 224 - 16
Nic. / Alfa-college 3- TOP 212 - 24
GKV / Enomics 2- Avanti 211 - 18
Sporting Delta 2- PKC / SWKGroep 319 - 14
Reserve Overgangsklasse A (veld)
HKV / Ons Eibernest 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 217 - 20
Blauw-Wit 4- KZ / Thermo4U 332 - 20
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2- Oost-Arnhem 216 - 16
KZ / Thermo4U 3- Unitas / Perspectief 318 - 18
Reserve Overgangsklasse B (veld)
SDO / BlijWerkt 2- Drachten / van der Wiel 212 - 15
Sparta 2- DOS '46 319 - 15
Tweemaal Zes 2- Blauw-Wit 313 - 20
De Hoeve 2- Fiks 29 - 22

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Reserve Overgangsklasse C (veld)
Pernix 2- BEP 211 - 15
KVA 2- TOP / SolarCompleet 415 - 20
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- KCC / SO natural 324 - 11
KVS / Maritiem 3- KCR 225 - 16
Reserve Overgangsklasse D (veld)
Oranje Wit 2- Achilles 210 -   9
Nieuwerkerk 3- KCC / SO natural 417 - 13
SKF 3- DVO / Accountor 312 - 10
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3- TOP / SolarCompleet 318 - 14
Dames Reserve Topklasse A (veld)
DAW Schaijk 2- Swift 210 - 10
Prinses Irene 2- Spes 27 - 12
Dames Reserve Topklasse B (veld)
DSV 2- Swift 34 -   7
Altior 2- Be Quick 25 -   7
Rosolo 2- DDW 211 -   9
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
De Horst 2- Stormvogels 22 - 11
Be Quick 3- ODC 27 -   9
Klimroos / VVO 2- De Korfrakkers 37 - 10
Oxalis 2- DAKOS 28 -   6
De Korfrakkers 3- Stormvogels 28 - 20
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
Rooi 2- Rosolo 33 -   4
SCMH 2- De Merels 27 -   6
De Peelkorf 2- Bladella 29 -   5
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
AKC 2- OWK 214 - 14
KIOS 2- SCO 317 - 21
KIOS 2- De Meeuwen 212 - 12
AKC 2- AVO 216 - 18
SCO 3- Amicitia 219 - 13

Antilopen Banner
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Hoogkerk 2- De Wâlden 211 - 27
ROG 2- Drachten / van der Wiel 311 - 10
De Parabool 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 39 -   9
CSL 2- LDODK / Rinsma Fashion 38 - 22
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
VEO 3- Antilopen / Lancyr Deelen 211 - 12
Noviomagum 3- Tempo 210 - 29
ASVD | PV Systems 2- Spirit 220 - 15
DOS Kampen / Veltman 2- MIA 314 - 20
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
OVVO / De Kroon 3- Victum 219 - 13
Noviomagum 2- Dindoa 214 - 13
ODIK 2- Telstar 216 - 11
Wageningen 3- MIA 214 - 11
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Sporting Delta 3- Rapid 211 - 17
Excelsior 2- Meervogels / Física 213 - 19
Phoenix 2- Die Haghe 213 - 11
KZ Danaiden 2- VEO 211 - 23
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
KOAG 2- Twist 212 -   9
DeetosSnel 3- Albatros 228 - 17
Avanti 3- RWA 214 - 16
Oranje Wit 3- Fortis 216 - 19
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Tilburg 2- HKC 216 - 12
TOP 3- Swift 212 - 12
PKC / SWKGroep 4- Merwede / Multiplaat 220 - 16
Rust Roest 2- Valto 213 - 15
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
HKV / Ons Eibernest 3- ZKV 211 - 19
AW.DTV 3- Fortuna / Delta Logistiek 38 - 16
Tempo 3- AW.DTV 313 - 18
Die Haghe 3- DES 219 - 11

advertentie Lancyr Deelen
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
NDZW 2- Astrantia / Ona 24 - 15
SVOC '01 2- Avanti / Celeritas 28 -   8
Altior 3- JES 213 -   2
BMC 2- Odio 24 -   5
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
Rietvogels 2- Stormvogels 313 - 15
Odisco 2- Klimroos / VVO 36 - 13
Corridor 2- Eyckelkorf 211 -   5
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
Apollo 2- Swift 29 - 17
KZ / Thermo4U 4- ZKC '19 226 - 12
AVO 3- Hoogkerk 319 - 10
De Meeuwen 3- ZKC '19 217 - 19
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
DSC 4- HKV / Ons Eibernest 419 - 10
Achilles 4- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 614 - 12
KVA 3- Sporting Trigon 320 - 15
Synergo 3- DSC 415 - 19
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 4- Phoenix 315 - 15
SDO 2- KZ / Thermo4U 615 - 22
KCR 3- Fortuna / Delta Logistiek 414 - 12
Tempo 4- SDO 214 - 11
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Quick '21 2- Ritola 216 - 19
De Granaet 2- Heerenveen 211 - 19
Exakwa 2- Oranje Zwart 220 - 12
CSL 3- Harich 216 - 15
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Vlug & Vaardig 2- Ritola 312 - 11
Noordenveld 2- Sparta 218 - 13
Pallas '08 2- Heerenveen 311 - 17
Flamingo's 2- De Wâlden 415 - 16
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
De Parabool 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 415 - 11
ROG 3- De Wâlden 312 -   9
Heerenveen 4- Wit-Blauw / Green Organics 210 - 20
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Amicitia 3- DOS-WK 213 -   4
Apeldoorn 2- Wit-Blauw / Green Organics 37 -   9
De Meeuwen 4- NKC '51 216 - 15
Wageningen 4- KVZ 214 - 15
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Dindoa 3- Wageningen 69 - 11
DOS 2- Synergo 210 -   5
DVO / Accountor 5- Sparta 222 -   8
DOS-WK 3- Nova 27 - 21
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen 3- DVO / Accountor 417 - 15
Tweemaal Zes 3- EKVA 315 - 13
Dindoa 4- ODIK 317 - 11
Wageningen 5- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 57 - 16
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Roda 2- EKVA 213 - 15
Sporting Trigon 2- BEP 321 -   8
SDO / BlijWerkt 3- Fiducia 213 -   9
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
TOP / SolarCompleet 5- KIOS 211 - 23
Futura 2- Weidevogels 211 - 16
Velocitas 2- Pernix 317 - 11
ODO 2- Fiks 312 - 16
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Excelsior 3- KVS / Maritiem 414 - 17
DES 3- Velocitas 322 -   8
GKV 2- Achilles 316 - 25
Refleks 3- Pernix 418 - 14

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
DES 4- Weidevogels 310 - 14
KOAG 3- Weidevogels 319 -   9
WION 2- DES 423 - 14
Vitesse 2- Avanti 411 -   9
Vriendenschaar 2- Valto 319 - 11
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Nieuwerkerk 4- Maassluis 211 - 13
OZC 2- Vriendenschaar 214 -   6
WION 3- Korbis 211 -   6
Reeuwijk 2- IJsselvogels 217 - 21
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Juliana 2- KCC / SO natural 518 - 13
Kinderdijk 2- Fortis 319 - 14
Tjoba 2- DSO 216 - 10
ONDO 2- RWA 312 -   9
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
GKV / Enomics 3- Animo 222 - 12
Rust Roest 3- RWA 415 - 15
Merwede / Multiplaat 3- Oranje Wit 413 - 26
Albatros 3- Tjoba 317 - 11
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
HKC 3- Club Brothers 218 - 14
WSS 2- TFS 215 - 18
OKO / Bies 3- ZKC '19 319 - 14
Juventa 2- TFS 217 - 13
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
WSS 3- Rodenburg 215 - 13
Wez Handich / Dow 2- Leeuwarden 221 -   8
SIOS 2- OWK 311 - 14
OKO / Bies 2- ZKC '19 412 - 13
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
HKC 2- Apeldoorn 39 - 12
SDO 3- DOT 219 - 16
AKC 3- Rheko 318 - 10
Kesteren 2- DOT 29 - 16
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
SDO 4- DOT 315 - 15
Conventus 2- Movado 214 - 11
NKV 2- Tilburg 312 - 14
Rust Roest 4- DOT 314 -   5
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Furore 2- OKV 213 - 10
DKV Victoria 2- BEP 418 - 16
Groen Geel 4- Sporting West 216 - 13
Rohda 3- Furore 214 - 11
Helios 2- BEP 412 - 16
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ZKV 3- OKV 325 - 12
Blauw-Wit 5- Sporting West 314 - 10
ALO 2- Swift 312 - 10
Rohda 5- ZKV 310 - 13
ZKC '31 2- Swift 314 - 10
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
KZ Danaiden 4- Haarlem 27 -   7
Fortuna / Delta Logistiek 5- Die Haghe 415 - 15
ALO 3- Aurora 214 - 12
Die Haghe 4- VEO 417 - 14
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Rigtersbleek / Cottus 2- Blauw Zwart 219 - 12
NKC '51 3- HHV 217 -   8
KVZ 3- Regio '72 24 - 14
TOP 2- Elko 214 - 10
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
ROG 4- Invicta / Frigro 213 -   6
De Parabool 5- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 516 -   8
DWA / Argo 2- Harkema 213 - 18
DTS 2- De Wâlden 517 - 11
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
De Waterpoort 2- DTG 211 - 10
Emmeloord 2- Oerterp / VKC 215 -   6
Flamingo's 3- Dow / Wez Handich 39 -   8

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
DOS Kampen / Veltman 3- ASVD | PV Systems 321 -   7
De Hoeve 3- Unitas / Perspectief 415 -   9
Udiros 2- Oranje Zwart 322 -   9
SCO 4- Dindoa 511 - 21
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Woudenberg 3- EKC 2000 29 - 12
SKF 4- Rood-Wit 211 - 15
Elburg 2- Devinco 211 - 11
Rigtersbleek / Cottus 3- Achilles 223 - 13
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Rheko 2- Tiel '72 211 - 15

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017