Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 1 oktober 2018 t/m zondag 7 oktober 2018

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Ereklasse A (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 1- AW.DTV 118 - 10

Team TV
Hoofdklasse A (veld)
De Meeuwen 1- Oost-Arnhem 118 - 24
Wageningen 1- KCC / SO natural 115 - 20
OVVO / De Kroon 1- SCO 120 - 17
Groen Geel 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 115 - 16
Hoofdklasse B (veld)
Fiks 1- Avanti 116 - 11
Sporting Delta 1- DSC 115 - 18
TOP 1- Rohda 113 - 13
Tweemaal Zes 1- SDO / BlijWerkt 120 - 19
Overgangsklasse A (veld)
OWK 1- KIOS 115 - 19
Antilopen / Lancyr Deelen 1- Nic. / Alfa-college 121 - 28
KIOS 1- DOS 118 - 18
SKF 1- Unitas / Perspectief 120 - 21
Overgangsklasse B (veld)
Wit-Blauw / Green Organics 1- Heerenveen 126 - 19
AVO 1- Amicitia 118 - 17
ASVD | PV Systems 1- DOS Kampen / Veltman 120 - 18
De Hoeve 1- Sparta 119 - 21
Overgangsklasse C (veld)
Die Haghe 1- VEO 111 - 19
Pernix 1- Velocitas 121 - 19
BEP 1- Meervogels / Física 119 - 17
KVA 1- Futura 117 - 18
Overgangsklasse D (veld)
Merwede / Multiplaat 1- HKC 116 - 18
Oranje Wit 1- Nieuwerkerk 117 - 20
Vriendenschaar 1- GKV / Enomics 116 - 21
Valto 1- Swift 112 - 23
Dames Topklasse A (veld)
Swift 1- Spes 17 - 11
Heumen 1- Prinses Irene 115 - 15
ODC 1- De Korfrakkers 111 - 20
De Korfrakkers 1- Heumen 121 -   8
Dames Topklasse B (veld)
De Peelkorf 1- Be Quick 114 - 21
Stormvogels 1- Rosolo 17 -   9
DDW 1- Altior 117 - 10
Dames Hoofdklasse (veld)
Bladella 1- Klick '15 15 -   9
Astrantia / Ona 1- Klimroos / VVO 111 -   6
Oranje Wit 1- De Horst 16 -   4
Odio 1- Rooi 16 - 11
Dames Overgangsklasse A (veld)
Flamingo's 1- BMC 18 -   9
DAW Schaijk 1- Klimop 110 -   4
JES 1- SVOC '01 18 - 13
Tovido 1- VIOS 112 -   9
VIOS 1- Klimop 115 -   8
Dames Overgangsklasse B (veld)
MKV 1- Odisco 112 - 13
De Merels 1- Oxalis 110 -   8
DAKOS 1- SCMH 120 -   6
Avanti / Celeritas 1- Rietvogels 112 -   6
KNKV 1e klasse A (veld)
EKC Nääs 1- AKC 119 - 16
Apeldoorn 1- EKC Nääs 121 - 12
Apollo 1- MIA 115 - 14
OKO / Bies 1- Dindoa 122 - 21
KNKV 1e klasse B (veld)
Quick '21 1- De Waterpoort 114 - 13
Ritola 1- Oerterp / VKC 132 - 19
Hoogkerk 1- CSL 116 - 21
De Wâlden 1- Drachten / van der Wiel 117 - 20
KNKV 1e klasse C (veld)
Sporting Trigon 1- Refleks 120 - 11
Roda 1- KVS / Maritiem 114 - 17
EKVA 1- Synergo 117 - 24
Sparta 1- Nova 122 - 26

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 1e klasse D (veld)
Victum 1- NKC '51 121 - 23
Rigtersbleek / Cottus 1- Juventa 113 - 12
ODIK 1- Noviomagum 121 - 20
Telstar 1- KVZ 114 - 13
KNKV 1e klasse E (veld)
Phoenix 1- Excelsior 113 - 17
Achilles 1- Korbis 116 - 10
IJsselvogels 1- Maassluis 114 - 16
GKV 1- ONDO 121 - 20
KNKV 1e klasse F (veld)
Tjoba 1- ONDO 112 - 19
Kinderdijk 1- Juliana 123 - 17
RWA 1- Albatros 113 - 23
Fortis 1- KCR 115 - 16
Dames 1e klasse A (veld)
Eyckelkorf 1- Vessem 15 - 11
NeCa 1- DOT 17 -   8
Spoordonkse Girls 1- Arcades 17 -   7
DSV 1- Tuldania 17 -   4
Dames 1e klasse B (veld)
SVO 1- SkunK 110 -   6
Diosa 1- Fortuna '74 112 -   9
Dames 1e klasse C (veld)
Merselo 1- Korloo 16 -   7
Flash 1- Roka 110 -   6
Nijnsel 1- Lottum 18 -   4
KNKV 2e klasse A (veld)
ZKC '19 1- Koru 125 - 10
Rodenburg 1- Olympia 119 - 15
Kinea 1- Wez Handich / Dow 119 - 32
Wez Handich / Dow 1- Noordenveld 121 -   8

Antilopen Banner
KNKV 2e klasse B (veld)
HHV 1- Regio '72 118 - 17
De Parabool 1- ROG 122 - 15
DOS-WK 1- Elko 125 - 24
Thrianta 1- TOP 126 - 18
KNKV 2e klasse C (veld)
Hellas '63 1- Harich 118 - 16
Exakwa 1- Emmeloord 115 - 19
Udiros 1- De Granaet 115 - 15
Oranje Zwart 1- DTG 114 - 14
KNKV 2e klasse D (veld)
Zwaluwen 1- SDO 114 - 18
DOT 1- Duko 113 - 13
Movado 1- DKB 115 - 14
DKB 1- Kesteren 119 - 14
KNKV 2e klasse E (veld)
Haarlem 1- HKC 115 -   9
Zwart Wit 1- ALO 115 - 15
Spirit 1- Zwart Wit 114 - 11
Revival 1- Haarlem 124 - 19
KNKV 2e klasse F (veld)
Viking 1- Woudenberg 120 - 15
VIKO 1- Atlantis 125 - 17
DWS 1- De Vinken 123 - 18
Ados 1- Fiducia 18 - 14
KNKV 2e klasse G (veld)
Rapid 1- Weidevogels 113 - 18
Paal Centraal 1- ZKC '31 110 - 12
KIOS 1- Dijkvogels 116 - 13
ODO 1- KZ Danaiden 115 - 11
KNKV 2e klasse H (veld)
Erasmus 1- OZC 126 - 18
Reeuwijk 1- KOAG 18 - 17
Vriendenschaar 1- Twist 115 - 21
Erasmus 1- DES 112 - 17
OZC 1- Nexus 123 - 15

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 2e klasse I (veld)
Stormvogels 1- DVS '69 118 - 23
WION 1- Vitesse 114 - 17
Atlas 1- ADO 115 - 12
Rust Roest 1- Tilburg 119 - 13
Dames 2e klasse (veld)
Eendracht 1- Midako 110 -   9
KVS ’17 1- De Kangeroe 111 -   7
KNKV 3e klasse A (veld)
SDO 1- Vitesse 17 - 20
Donkerbroek / VZK 1- WSS 118 - 15
TFS 1- Roreko 113 - 16
Dio 1- SDO 117 -   7
KNKV 3e klasse B (veld)
Aurora 1- Furore 17 - 15
OKV 1- DKV Victoria 119 - 20
Stormvogels 1- Helios 112 - 11
Zaandam Zuid 1- DSO 112 - 11
KNKV 3e klasse C (veld)
Rivalen 1- Conventus 110 - 13
NKV 1- Fortissimo 118 - 23
Conventus 1- HKC 119 - 21
KNKV 3e klasse D (veld)
Spannum 1- Harkema 112 - 13
DTL 1- Invicta / Frigro 116 - 12
NQL 1- Sim 19 -   9
DTS 1- DWA / Argo 115 -   8
KNKV 3e klasse E (veld)
Flamingo's 1- Elburg 113 - 22
EKC 2000 1- Rood-Wit 115 - 20
Achilles 1- Sparta 116 - 14
Vlug & Vaardig 1- Pallas '08 122 - 18
KNKV 3e klasse F (veld)
OJC '98 1- Tiel '72 119 - 20
Reehorst '45 1- Klimop 125 -   7
OEC 1- Keizer Karel 111 - 20
SkunK 1- PSV / lifovragen.nl 116 - 16
KNKV 3e klasse G (veld)
EKCA / CIBOD 1- DKOD 113 - 12
Rheko 1- Devinco 112 - 10
Arena 1- Huizen 114 - 14
RDZ 1- Olympus '58 128 - 10
KNKV 3e klasse H (veld)
Badhoevedorp 1- Oranje Nassau 112 - 11
VZOD 1- Luno 110 - 13
Thor 1- Crescendo 110 - 15
Vlug & Vaardig / KCN 1- Madjoe 112 -   9
KNKV 3e klasse I (veld)
Olympia 1- SKV 117 - 11
Triade 1- Korbatjo 112 - 13
ACKC 1- Thor 121 -   7
NIO 1- Ventura Sport 111 - 12
KNKV 3e klasse J (veld)
KVK 1- Blauw Wit 117 - 18
Scheldevogels 1- Keep Fit '70 112 - 21
DSO 1- TOGO 115 - 18
Zaamslag 1- Seolto 115 - 21
KNKV 4e klasse A (veld)
Leeuwarden 1- Korwi 115 - 10
Leonidas 1- Des 18 - 11
Stadskanaal '74 1- De Pein 114 - 12
KNKV 4e klasse B (veld)
Ons Clubje 1- Mélynas / Domatrac 116 - 10

Alles voor je sport!
KNKV 4e klasse C (veld)
KVS ’17 1- Maastricht 118 - 12
Attila 1- KVS ’17 119 -   5
KNKV 4e klasse D (veld)
Oosterkwartier 1- Purmer 115 - 17
HBC 1- SDO 111 -   9
Fluks 1- Oosterkwartier 114 - 19
KNKV 4e klasse E (veld)
Lintjo 1- It Fean / Boelenslaan 112 - 11
Veenwouden 1- WIK '34 17 - 28
Noveas 1- SF Deinum 19 - 14
KNKV 4e klasse F (veld)
Westergo 1- Lemmer 115 - 15
DOC 1- DTS 117 - 20
Joure 1- Triaz 115 -   8
KNKV 4e klasse G (veld)
KCD 1- SEV 112 - 13
Blauw Zwart 1- Midlandia 111 - 11
KIOS '45 1- Hemur Enge 111 -   8
KNKV 4e klasse I (veld)
Oranje Zwart / De Hoekse 1- De Voltreffers 110 - 10
Sperwers 1- Eureka 125 - 10
ZKV 1- Dubbel Zes 112 - 17
Nikantes 1- 't Capproen 114 -   4
KNKV 4e klasse J (veld)
Volharding / Emergo 1- Terda 112 - 10
Good Luck 1- Luctor 19 -   9

Korfbal Deals
KNKV 4e klasse H (veld)
Hebbes 1- Gemini 111 -   9
ESDO 1- Koveni 114 - 13
De Corvers 1- SGV 119 - 15
Zuid - Beker Poule A (veld)
Tovido 1- Be Quick 18 - 26
Reserve Ereklasse A (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 2- DSC 216 - 18
Reserve Hoofdklasse A (veld)
SKF 2- TOP / SolarCompleet 213 - 15
Groen Geel 2- KVS / Maritiem 225 - 13
OVVO / De Kroon 2- SCO 217 - 15
Reserve Hoofdklasse B (veld)
Nic. / Alfa-college 3- GKV / Enomics 216 - 17
PKC / SWKGroep 3- Avanti 212 - 18
TOP 2- Rohda 216 -   7
Sporting Delta 2- Nieuwerkerk 213 - 14
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2- Blauw-Wit 412 - 14
KZ / Thermo4U 3- HKV / Ons Eibernest 218 - 16
DSC 3- Oost-Arnhem 224 - 11
Wageningen 2- Unitas / Perspectief 325 - 13
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Blauw-Wit 3- DOS '46 323 - 22
Fiks 2- Drachten / van der Wiel 214 - 13
Tweemaal Zes 2- SDO / BlijWerkt 212 - 13
De Hoeve 2- Sparta 213 - 16

Team TV
Reserve Overgangsklasse C (veld)
Pernix 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 414 - 18
BEP 2- KCR 214 - 11
TOP / SolarCompleet 4- KCC / SO natural 326 - 22
Reserve Overgangsklasse D (veld)
Oranje Wit 2- Nieuwerkerk 313 - 12
Achilles 2- DVO / Accountor 316 - 12
TOP / SolarCompleet 3- KCC / SO natural 414 - 20
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3- SKF 320 - 19
Dames Reserve Topklasse A (veld)
DAW Schaijk 2- De Korfrakkers 27 - 11
Oranje Wit 2- Prinses Irene 216 - 11
Swift 2- Spes 28 -   5
De Korfrakkers 2- Oranje Wit 218 -   6
Dames Reserve Topklasse B (veld)
DSV 2- Rosolo 25 - 16
Swift 3- Be Quick 26 - 10
DDW 2- Altior 28 -   7
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
DAKOS 2- Klimroos / VVO 27 -   9
Stormvogels 2- Be Quick 38 - 10
ODC 2- De Horst 212 -   1
ODC 2- Klimroos / VVO 28 -   8
De Korfrakkers 3- Be Quick 39 -   7
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
De Merels 2- Rooi 212 -   8
Bladella 2- Klick '15 210 -   7
Rosolo 3- SCMH 28 -   9
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
OWK 2- KIOS 213 - 19
SCO 3- AKC 217 - 14
De Meeuwen 2- Nic. / Alfa-college 424 - 19
AVO 2- Amicitia 218 - 11
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Hoogkerk 2- CSL 215 - 25
De Wâlden 2- Drachten / van der Wiel 315 - 12
De Parabool 2- ROG 210 - 12
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3- LDODK / Rinsma Fashion 313 - 23
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
VEO 3- Noviomagum 310 - 10
Spirit 2- Tempo 216 - 31
Antilopen / Lancyr Deelen 2- MIA 312 - 13
ASVD | PV Systems 2- DOS Kampen / Veltman 220 - 14
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
OVVO / De Kroon 3- Wageningen 322 - 11
Victum 2- Dindoa 213 - 16
ODIK 2- Noviomagum 216 - 16
Telstar 2- MIA 222 - 22
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Sporting Delta 3- KZ Danaiden 214 - 18
Rapid 2- Meervogels / Física 211 - 13
Phoenix 2- Excelsior 29 - 26
Die Haghe 2- VEO 214 - 13
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
Avanti 3- Twist 216 - 13
RWA 2- Albatros 220 - 20
Fortis 2- Twist 220 - 12
Avanti 3- KOAG 212 - 16
Oranje Wit 3- DeetosSnel 316 - 28
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Merwede / Multiplaat 2- HKC 210 - 10
Rust Roest 2- Tilburg 216 - 15
Valto 2- Swift 213 - 14
PKC / SWKGroep 4- TOP 317 - 12
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 3- Groen Geel 317 - 13
Die Haghe 3- HKV / Ons Eibernest 322 - 14
ZKV 2- Die Haghe 322 - 13
Tempo 3- Die Haghe 319 - 12
Groen Geel 3- DES 215 -   8

advertentie Lancyr Deelen
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
Avanti / Celeritas 2- Altior 36 -   9
JES 2- SVOC '01 28 -   5
Astrantia / Ona 2- BMC 28 - 10
Odio 2- NDZW 210 -   6
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
Klimroos / VVO 3- Rietvogels 29 -   9
Stormvogels 3- Odisco 218 -   8
Eyckelkorf 2- Oranje Wit 38 - 13
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
Hoogkerk 3- DOS '46 421 - 10
ZKC '19 2- Apollo 219 - 16
Swift 2- KZ / Thermo4U 417 - 15
DOS '46 4- De Meeuwen 315 - 15
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
HKV / Ons Eibernest 4- Sporting Trigon 313 - 13
KZ / Thermo4U 5- Achilles 413 - 17
Sporting Trigon 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 610 - 11
KVA 3- KZ / Thermo4U 515 -   9
Synergo 3- Achilles 419 - 23
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
KZ / Thermo4U 6- Fortuna / Delta Logistiek 416 - 16
Phoenix 3- SDO 216 - 12
KCR 3- DeetosSnel 415 - 15
Tempo 4- DSC 530 - 14
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Exakwa 2- CSL 312 - 11
Oranje Zwart 2- Heerenveen 29 - 16
Quick '21 2- De Granaet 218 - 18
Ritola 2- Harich 220 - 16
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Noordenveld 2- Vlug & Vaardig 214 - 11
Ritola 3- Sparta 217 - 10
Vlug & Vaardig 2- Pallas '08 211 - 11
De Wâlden 4- Heerenveen 311 - 10
Flamingo's 2- Noordenveld 219 - 13
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
De Parabool 3- ROG 313 - 11
Heerenveen 4- Sparta 310 - 22
Wit-Blauw / Green Organics 2- De Wâlden 316 - 10
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- Drachten / van der Wiel 416 - 21
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Wit-Blauw / Green Organics 3- KVZ 215 - 24
Apeldoorn 2- De Meeuwen 415 - 13
DOS-WK 2- NKC '51 211 - 22
Amicitia 3- Wageningen 415 - 11
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Dindoa 3- DOS-WK 317 -   7
Wageningen 6- Synergo 27 - 10
Sparta 2- Nova 218 - 15
DVO / Accountor 5- DOS 215 - 18
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
ODIK 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 513 - 14
EKVA 3- DVO / Accountor 414 - 15
Tweemaal Zes 3- Wageningen 513 - 13
Dindoa 4- Antilopen / Lancyr Deelen 322 - 18
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
BEP 3- Fiducia 212 - 21
Roda 2- SDO / BlijWerkt 313 -   9
EKVA 2- Triaz 221 - 14
Sporting Trigon 2- Refleks 216 - 19
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Fiks 3- Weidevogels 211 - 14
KIOS 2- Pernix 311 -   7
ODO 2- Velocitas 210 - 18
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
KVS / Maritiem 4- Pernix 423 - 17
Achilles 3- Velocitas 320 -   9
Excelsior 3- DES 316 - 13
GKV 2- Refleks 318 - 17

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
WION 2- Vitesse 210 - 17
Vriendenschaar 2- KOAG 313 - 12
Valto 3- Avanti 414 - 27
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Vriendenschaar 2- Korbis 213 - 19
IJsselvogels 2- Maassluis 214 -   9
OZC 2- Nieuwerkerk 415 - 13
Reeuwijk 2- WION 316 - 11
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Fortis 3- RWA 316 - 16
Kinderdijk 2- Juliana 218 - 21
Tjoba 2- ONDO 210 - 14
DSO 2- KCC / SO natural 512 - 13
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
RWA 4- Oranje Wit 414 - 14
Tjoba 3- Animo 211 - 13
Rust Roest 3- GKV / Enomics 311 - 10
Albatros 3- Merwede / Multiplaat 319 -   8
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
ZKC '19 3- WSS 219 - 14
TFS 2- OKO / Bies 321 - 17
Club Brothers 2- Dow / Wez Handich 49 - 17
Dow / Wez Handich 4- Juventa 216 - 17
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
OWK 3- Wez Handich / Dow 212 - 13
ZKC '19 4- WSS 322 - 19
Rodenburg 2- OKO / Bies 210 - 17
Leeuwarden 2- SIOS 210 - 16
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
Zwart Wit 2- SDO 312 - 23
Apeldoorn 3- AKC 316 - 12
Rheko 3- Zwart Wit 26 - 12
AKC 3- Kesteren 226 - 10

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
Tilburg 3- SDO 414 - 13
DOT 3- NKV 213 -   9
Movado 2- DKB 211 - 14
DKB 2- Rust Roest 415 - 14
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
BEP 4- Furore 213 - 16
OKV 2- DKV Victoria 212 - 13
Rohda 3- Helios 221 - 13
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
OKV 3- ALO 210 - 13
Swift 3- ZKV 315 - 19
Rohda 5- ZKC '31 214 - 21
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Die Haghe 4- KZ Danaiden 419 - 14
Haarlem 2- Fortuna / Delta Logistiek 512 - 11
Aurora 2- Sporting Trigon 48 -   9
Sporting Trigon 4- VEO 412 - 11
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Rigtersbleek / Cottus 2- KVZ 314 - 10
HHV 2- Regio '72 28 - 14
NKC '51 3- TOP 216 - 12
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- Harkema 216 - 19
De Wâlden 5- Invicta / Frigro 215 - 14
DTS 2- DWA / Argo 217 - 10
De Parabool 5- ROG 411 - 12
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
De Parabool 4- De Waterpoort 210 -   7
Dow / Wez Handich 3- DTG 214 - 11
Harich 3- Oerterp / VKC 220 -   6
Flamingo's 3- Emmeloord 211 - 11

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
Oranje Zwart 3- Dindoa 58 - 19
De Hoeve 3- SCO 415 - 20
Udiros 2- DOS Kampen / Veltman 312 - 13
Unitas / Perspectief 4- ASVD | PV Systems 313 - 17
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Rigtersbleek / Cottus 3- SKF 415 - 11
Woudenberg 3- Elburg 214 -   9
Achilles 2- Devinco 26 - 12
EKC 2000 2- Rood-Wit 216 - 19
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Rheko 2- Devinco 314 -   4
EKCA / CIBOD 2- Tiel '72 219 - 17
HKC 4- Huizen 215 - 11
Synergo 4- Antilopen / Lancyr Deelen 413 - 13
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen 5- Fortissimo 217 - 16
Revival 2- Tiel '72 318 -   8
SKF 5- HKC 212 - 11
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7- MIA 413 - 13
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
Ados 2- Fiducia 315 - 14
DWS 2- De Vinken 215 - 17
VIKO 2- Atlantis 216 -   8
Viking 2- Woudenberg 218 - 18
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
Fiducia 4- HKC 310 - 16
HKC 3- MIA 519 - 11
Tiel '72 4- OVVO / De Kroon 413 - 11
Spirit 3- Fiducia 411 - 12
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
KVA 4- Madjoe 213 - 14
Rapid 3- Crescendo 217 -   7
Roda 3- KZ Danaiden 311 - 19
VZOD 2- Luno 211 - 20
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
Tempo 5- Luno 310 - 13
Rohda 4- ZKC '31 319 - 11
Velocitas 4- Meervogels / Física 311 - 10
VEO 5- DOS 312 - 17
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
KVS / Maritiem 5- Dijkvogels 211 -   9
ONDO 3- Weidevogels 49 - 13
ODO 3- Achilles 514 - 15
Excelsior 4- Valto 411 - 10

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017