Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 24 september 2018 t/m zondag 30 september 2018

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Ereklasse A (veld)
LDODK / Rinsma Fashion 1- Blauw-Wit 120 - 14
Tempo 1- Blauw-Wit 123 - 21
DOS '46 1- LDODK / Rinsma Fashion 117 - 17
Ereklasse B (veld)
PKC / SWKGroep 1- TOP / SolarCompleet 129 - 21
DVO / Accountor 1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 121 - 21
DeetosSnel 1- KZ / Thermo4U 120 - 14
Hoofdklasse A (veld)
Wageningen 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 110 - 12
KCC / SO natural 1- De Meeuwen 124 - 12
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- OVVO / De Kroon 118 - 18
Oost-Arnhem 1- Wageningen 120 - 25
SCO 1- Groen Geel 117 - 27
Hoofdklasse B (veld)
Rohda 1- Fiks 115 - 14
DSC 1- Tweemaal Zes 127 - 16
SDO / BlijWerkt 1- Sporting Delta 115 - 17
Avanti 1- TOP 111 - 17
Overgangsklasse A (veld)
HKV / Ons Eibernest 1- Nic. / Alfa-college 117 - 22
DOS 1- HKV / Ons Eibernest 117 - 12
Nic. / Alfa-college 1- SKF 117 - 21
Unitas / Perspectief 1- Antilopen / Lancyr Deelen 128 - 17
Overgangsklasse B (veld)
Sparta 1- ASVD | PV Systems 118 - 15
DOS Kampen / Veltman 1- De Hoeve 126 - 15
Heerenveen 1- AVO 128 - 15
Amicitia 1- Wit-Blauw / Green Organics 120 - 23
Overgangsklasse C (veld)
VEO 1- BEP 119 - 24
Futura 1- Pernix 115 - 17
Velocitas 1- KVA 115 - 21
Meervogels / Física 1- Die Haghe 124 - 12
Overgangsklasse D (veld)
Nieuwerkerk 1- Vriendenschaar 127 - 18
Swift 1- Merwede / Multiplaat 118 -   9
GKV / Enomics 1- Oranje Wit 116 - 20
HKC 1- Valto 124 - 20

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Dames Topklasse A (veld)
Prinses Irene 1- ODC 18 -   9
Spes 1- Heumen 19 -   7
Dames Topklasse B (veld)
Be Quick 1- DDW 113 -   9
Altior 1- Stormvogels 18 -   7
Rosolo 1- De Peelkorf 110 -   8
Dames Hoofdklasse (veld)
Rooi 1- Oranje Wit 16 -   5
Odio 1- Klick '15 17 -   7
Bladella 1- Klimroos / VVO 16 -   6
De Horst 1- Astrantia / Ona 15 -   5
Dames Overgangsklasse A (veld)
Klimop 1- Flamingo's 16 -   7
VIOS 1- DAW Schaijk 15 -   8
Tovido 1- SVOC '01 12 - 10
JES 1- BMC 13 -   7
Dames Overgangsklasse B (veld)
MKV 1- SCMH 19 -   8
De Merels 1- Odisco 16 -   4
Rietvogels 1- DAKOS 19 -   6
Oxalis 1- Avanti / Celeritas 15 - 11
KNKV 1e klasse A (veld)
OKO / Bies 1- ZKV 119 - 21
EKC Nääs 1- Apollo 19 - 16
ZKV 1- Apeldoorn 113 - 11
MIA 1- OKO / Bies 128 - 21
Dindoa 1- Apollo 120 - 14
KNKV 1e klasse B (veld)
CSL 1- Quick '21 115 - 14
Oerterp / VKC 1- De Wâlden 118 - 19
De Waterpoort 1- Hoogkerk 122 - 18
Drachten / van der Wiel 1- Ritola 125 - 20

Antilopen Banner
KNKV 1e klasse C (veld)
Refleks 1- Roda 112 - 17
Nova 1- EKVA 113 - 18
KVS / Maritiem 1- Sporting Trigon 116 - 18
Synergo 1- Sparta 125 - 18
KNKV 1e klasse D (veld)
NKC '51 1- Telstar 117 - 13
Noviomagum 1- Rigtersbleek / Cottus 116 - 15
KVZ 1- Victum 117 - 21
Juventa 1- ODIK 116 - 16
KNKV 1e klasse E (veld)
ONDO 1- Phoenix 117 - 22
Excelsior 1- GKV 117 - 12
Korbis 1- IJsselvogels 121 - 14
Maassluis 1- Achilles 113 - 22
KNKV 1e klasse F (veld)
Juliana 1- Tjoba 119 - 18
KCR 1- RWA 120 - 19
Albatros 1- Fortis 116 - 16
ONDO 1- Kinderdijk 118 - 18
Dames 1e klasse A (veld)
NeCa 1- Arcades 15 -   5
Spoordonkse Girls 1- Vessem 14 - 14
DOT 1- DSV 17 - 10
Tuldania 1- Eyckelkorf 112 -   8
Dames 1e klasse B (veld)
Nas 1- SkunK 15 -   8
SVO 1- Fortuna '74 16 -   4
NDZW 1- Tog 17 -   5
Nas 1- NDZW 14 -   8
Dames 1e klasse C (veld)
Corridor 1- Nijnsel 19 -   5
Lottum 1- Merselo 15 -   3
Flash 1- Korloo 11 -   2

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 2e klasse A (veld)
SIOS 1- Rodenburg 121 - 24
Olympia 1- Kinea 118 - 12
ZKC '19 1- Wez Handich / Dow 121 - 11
Noordenveld 1- SIOS 119 - 18
KNKV 2e klasse B (veld)
TOP 1- De Parabool 113 - 14
ROG 1- Thrianta 119 - 12
Elko 1- HHV 111 - 16
Regio '72 1- DOS-WK 122 - 16
KNKV 2e klasse C (veld)
Harich 1- Oranje Zwart 125 - 19
De Granaet 1- Exakwa 124 - 26
DTG 1- Hellas '63 121 - 28
KNKV 2e klasse D (veld)
DKB 1- DOT 121 - 19
Movado 1- SDO 112 -   8
Zwaluwen 1- Ready '60 112 - 11
Kesteren 1- Ready '60 120 - 15
KNKV 2e klasse E (veld)
Zwart Wit 1- HKC 117 - 10
Sporting West 1- ALO 113 - 14
Swift 1- Spirit 124 - 17
Sporting West 1- Revival 122 - 18
KNKV 2e klasse F (veld)
Woudenberg 1- Ados 115 - 22
Atlantis 1- DWS 124 - 24
Fiducia 1- Viking 115 -   9
De Vinken 1- VIKO 114 - 16
KNKV 2e klasse G (veld)
KZ Danaiden 1- Paal Centraal 116 - 11
ZKC '31 1- ODO 119 - 18
Dijkvogels 1- Rapid 117 - 12
Weidevogels 1- KIOS 114 - 18
KNKV 2e klasse H (veld)
KOAG 1- OZC 122 - 17
Twist 1- Erasmus 113 - 12
DES 1- Vriendenschaar 122 - 15
Nexus 1- Reeuwijk 114 - 16
KNKV 2e klasse I (veld)
DVS '69 1- Atlas 114 - 15
Tilburg 1- WION 125 - 17
Vitesse 1- Rust Roest 118 - 15
ADO 1- Stormvogels 117 - 10
Dames 2e klasse (veld)
Midako 1- Eendracht 18 -   9
De Kangeroe 1- KVS ’17 18 -   4
KNKV 3e klasse A (veld)
Donkerbroek / VZK 1- Vitesse 111 -   7
Club Brothers 1- WSS 120 - 13
Roreko 1- SDO 113 -   4
Club Brothers 1- Dio 113 - 11
KNKV 3e klasse B (veld)
Stormvogels 1- Aurora 111 - 12
OKV 1- Zaandam Zuid 114 -   6
Helios 1- Zaandam Zuid 118 - 18
DSO 1- Stormvogels 115 - 14
KNKV 3e klasse C (veld)
HKC 1- Ten Donck 117 - 20
Animo 1- NKV 120 - 16
KNKV 3e klasse D (veld)
Sim 1- DTS 16 - 20
Harkema 1- DTL 112 - 14
Invicta / Frigro 1- Spannum 119 - 17
DWA / Argo 1- NQL 116 - 13

Alles voor je sport!
KNKV 3e klasse E (veld)
Rood-Wit 1- Achilles 119 - 11
Sparta 1- EKC 2000 114 - 10
Elburg 1- Vlug & Vaardig 122 - 15
Pallas '08 1- Flamingo's 116 - 13
KNKV 3e klasse F (veld)
Tiel '72 1- OEC 121 -   5
PSV / lifovragen.nl 1- Reehorst '45 19 - 19
Keizer Karel 1- OJC '98 118 - 10
Klimop 1- SkunK 15 - 15
KNKV 3e klasse G (veld)
Rheko 1- DKOD 19 - 10
Huizen 1- Rheko 112 - 15
DKOD 1- RDZ 112 - 11
Olympus '58 1- EKCA / CIBOD 112 - 18
Devinco 1- Arena 121 -   7
KNKV 3e klasse H (veld)
Crescendo 1- Badhoevedorp 111 -   9
Luno 1- Vlug & Vaardig / KCN 118 -   7
Oranje Nassau 1- Thor 116 - 15
Madjoe 1- VZOD 110 - 13
KNKV 3e klasse I (veld)
SKV 1- Triade 111 - 11
Ventura Sport 1- ACKC 19 - 11
Korbatjo 1- Olympia 122 -   5
Thor 1- NIO 111 - 20
KNKV 3e klasse J (veld)
TOGO 1- Zaamslag 127 - 14
Keep Fit '70 1- KVK 118 - 15
Seolto 1- DSO 111 - 16
Blauw Wit 1- Scheldevogels 118 - 13
KNKV 4e klasse A (veld)
Korwi 1- De Pein 18 -   9
Leeuwarden 1- Stadskanaal '74 119 - 13
Zunobri 1- Stadskanaal '74 115 - 14

Korfbal Deals
KNKV 4e klasse B (veld)
Phenix '72 1- Mélynas / Domatrac 15 - 12
Diderna / Visser Sloopwerken 1- Ons Clubje 16 - 15
KNKV 4e klasse C (veld)
Maastricht 1- KVS ’17 111 -   6
Attila 1- Springfield 17 - 15
KNKV 4e klasse D (veld)
HBC 1- WWSV 111 -   4
SDO 1- DKV 114 -   6
WWSV 1- Fluks 120 - 14
KNKV 4e klasse E (veld)
Noveas 1- Veenwouden 112 - 11
SF Deinum 1- Veenwouden 119 -   6
WIK '34 1- Noveas 120 - 16
KNKV 4e klasse F (veld)
Lemmer 1- DOC 116 -   7
DTS 1- Westergo 116 -   9
Amsterdam 1- Joure 18 - 19
KNKV 4e klasse G (veld)
SEV 1- KIOS '45 123 - 19
Midlandia 1- SDO 112 - 12
Hemur Enge 1- KCD 114 -   9
KNKV 4e klasse I (veld)
't Capproen 1- Sperwers 18 - 11
De Voltreffers 1- ZKV 118 -   3
Eureka 1- Nikantes 110 - 12
Dubbel Zes 1- Oranje Zwart / De Hoekse 119 -   3

Team TV
KNKV 4e klasse J (veld)
Focus 1- Good Luck 16 - 15
Luctor 1- Volharding / Emergo 114 -   8
KNKV 4e klasse H (veld)
SGV 1- ESDO 112 - 11
Koveni 1- De Corvers 116 - 11
Gemini 1- De Eemvogels 118 -   9
Noord - Jan Mulder Beker (veld)
Wez Handich / Dow 1- Ritola 119 - 27
DTG 1- HHV 17 - 17
OKO / Bies 1- CSL 18 - 17
Drachten / van der Wiel 1- Kinea 123 - 12
Quick '21 1- Olympia 123 -   7
De Wâlden 1- Emmeloord 127 - 15
Harich 1- ZKC '19 116 - 20
Noordenveld 1- SIOS 114 - 14
Noord - A.P. Buitenbeker (veld)
HHV 2- De Hoeve 311 - 13
Zuid - Beker Poule A (veld)
Tog 1- BMC 16 -   4
DAKOS 1- Rosolo 18 - 20
Celeritas / Avanti 1- Prinses Irene 110 - 14
DAW Schaijk 1- Astrantia / Ona 15 - 12
Tuldania 1- Rooi 16 - 16
De Kangeroe 1- DSV 18 - 13
Odisco 1- Bladella 111 -   7
MKV 1- Stormvogels 110 - 15
Rietvogels 1- DDW 17 - 23
Korloo 1- Flamingo's 111 -   9
JES 1- Heumen 111 -   8
De Merels 1- ODC 17 - 13
Oxalis 1- Swift 113 - 16
SVOC '01 1- Spes 116 - 23
VIOS 1- Odio 15 -   9
Reserve Ereklasse A (veld)
LDODK / Rinsma Fashion 2- Blauw-Wit 219 - 24
KCC / SO natural 2- Blauw-Wit 218 - 23
DOS '46 2- LDODK / Rinsma Fashion 220 - 15
Reserve Ereklasse B (veld)
DVO / Accountor 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 220 - 16
PKC / SWKGroep 2- Unitas / Perspectief 229 - 14
DeetosSnel 2- KZ / Thermo4U 217 - 18
Reserve Hoofdklasse A (veld)
SCO 2- AW.DTV 219 - 17
KVS / Maritiem 2- TOP / SolarCompleet 212 - 23
TOP / SolarCompleet 2- AW.DTV 225 - 18
Nic. / Alfa-college 2- SKF 214 - 20
KVS / Maritiem 2- OVVO / De Kroon 221 -   9
SCO 2- Groen Geel 220 - 22
Reserve Hoofdklasse B (veld)
Nieuwerkerk 2- Nic. / Alfa-college 317 - 10
GKV / Enomics 2- Sporting Delta 215 - 12
Avanti 2- TOP 222 - 23
Rohda 2- PKC / SWKGroep 318 - 16
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Wageningen 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 210 - 10
HKV / Ons Eibernest 2- Oost-Arnhem 216 - 22
KZ / Thermo4U 3- DSC 316 - 20
Oost-Arnhem 2- Wageningen 220 - 18
Unitas / Perspectief 3- DSC 316 - 19
Reserve Overgangsklasse B (veld)
DOS '46 3- Fiks 213 - 13
Drachten / van der Wiel 2- Blauw-Wit 317 - 18
SDO / BlijWerkt 2- De Hoeve 218 - 14
Sparta 2- Tweemaal Zes 213 - 12
Reserve Overgangsklasse C (veld)
KCC / SO natural 3- BEP 211 - 20
KCR 2- TOP / SolarCompleet 422 - 24
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- KVA 220 - 17
KVS / Maritiem 3- Pernix 227 - 15
Reserve Overgangsklasse D (veld)
KCC / SO natural 4- Achilles 222 - 18
Nieuwerkerk 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 316 - 15
SKF 3- Oranje Wit 221 - 21
DVO / Accountor 3- TOP / SolarCompleet 321 - 15
Dames Reserve Topklasse A (veld)
Spes 2- Oranje Wit 212 -   9
Prinses Irene 2- DAW Schaijk 22 - 11

advertentie Lancyr Deelen
Dames Reserve Topklasse B (veld)
Altior 2- DSV 24 -   5
Be Quick 2- DDW 23 -   7
Rosolo 2- Swift 311 -   5
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
De Horst 2- DAKOS 24 -   7
Oxalis 2- ODC 26 - 13
Stormvogels 2- Klimroos / VVO 29 -   3
De Korfrakkers 3- Oxalis 215 - 12
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
De Merels 2- Klick '15 29 -   7
Bladella 2- SCMH 28 -   8
De Peelkorf 2- Rosolo 33 -   6
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
AKC 2- Nic. / Alfa-college 416 - 19
Nic. / Alfa-college 4- AVO 213 - 17
Amicitia 2- De Meeuwen 214 - 15
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Drachten / van der Wiel 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 312 - 16
CSL 2- De Parabool 218 - 19
ROG 2- Hoogkerk 212 -   7
LDODK / Rinsma Fashion 3- De Wâlden 220 - 20
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
Noviomagum 3- ASVD | PV Systems 210 -   6
DOS Kampen / Veltman 2- VEO 317 - 19
Tempo 2- Antilopen / Lancyr Deelen 215 - 14
MIA 3- Spirit 216 - 14
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
Dindoa 2- Telstar 225 -   9
MIA 2- Victum 218 - 17
Noviomagum 2- OVVO / De Kroon 37 - 21
Wageningen 3- ODIK 214 - 12
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Meervogels / Física 2- Die Haghe 221 -   9
VEO 2- Rapid 213 - 13
Excelsior 2- Sporting Delta 323 - 13
KZ Danaiden 2- Phoenix 217 - 17
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
KOAG 2- Oranje Wit 321 - 12
Twist 2- RWA 212 - 18
Albatros 2- Fortis 215 - 19
DeetosSnel 3- Avanti 327 - 15
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Swift 2- Merwede / Multiplaat 215 - 15
Tilburg 2- PKC / SWKGroep 411 - 11
TOP 3- Rust Roest 217 - 16
HKC 2- Valto 211 - 23
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
HKV / Ons Eibernest 3- Fortuna / Delta Logistiek 310 - 13
Groen Geel 3- ZKV 212 - 10
Die Haghe 3- AW.DTV 314 - 19
ZKV 2- Tempo 318 - 13
DES 2- AW.DTV 312 - 14
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
NDZW 2- Avanti / Celeritas 24 - 11
Altior 3- Astrantia / Ona 214 -   6
JES 2- BMC 24 - 10
Odio 2- SVOC '01 25 -   5
NDZW 2- SVOC '01 210 - 10
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
Stormvogels 3- Oranje Wit 35 -   2
Rietvogels 2- Eyckelkorf 212 -   7
Corridor 2- Klimroos / VVO 312 - 12
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
AVO 3- Swift 216 -   9
ZKC '19 2- DOS '46 423 -   8
KZ / Thermo4U 4- Hoogkerk 324 - 11

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
Achilles 4- DSC 49 -   8
Sporting Trigon 3- KZ / Thermo4U 513 - 11
Achilles 4- KVA 312 -   8
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- DSC 419 - 12
KZ / Thermo4U 5- Synergo 322 - 14
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 4- DeetosSnel 417 - 13
DSC 5- SDO 210 - 14
DSC 5- KCR 35 - 32
DeetosSnel 4- Tempo 413 - 16
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Harich 2- Oranje Zwart 226 - 18
De Granaet 2- Exakwa 222 - 12
Heerenveen 2- Ritola 218 - 17
CSL 3- Quick '21 219 - 12
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Heerenveen 3- Ritola 39 - 15
Pallas '08 2- Flamingo's 211 - 14
Sparta 2- De Wâlden 48 -   9
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
Sparta 3- De Parabool 317 - 14
De Wâlden 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 416 - 13
Drachten / van der Wiel 4- Wit-Blauw / Green Organics 218 - 15
ROG 3- Heerenveen 423 -   7
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
KVZ 2- DOS-WK 219 -   8
NKC '51 2- Wit-Blauw / Green Organics 313 - 12
Wageningen 4- Apeldoorn 29 - 12
De Meeuwen 4- Amicitia 312 - 15
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Sparta 2- Wageningen 619 - 11
DOS 2- Dindoa 328 -   8
Nova 2- Wageningen 614 - 13
DOS-WK 3- DVO / Accountor 57 - 24
Synergo 2- Sparta 210 - 15

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen 3- Tweemaal Zes 322 - 12
DVO / Accountor 4- ODIK 311 - 10
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5- EKVA 322 - 18
Wageningen 5- Dindoa 414 - 18
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
SDO / BlijWerkt 3- Sporting Trigon 214 - 14
Triaz 2- BEP 315 - 13
Refleks 2- Roda 214 - 12
Fiducia 2- EKVA 216 - 12
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Weidevogels 2- KIOS 210 -   9
Velocitas 2- TOP / SolarCompleet 523 -   9
Pernix 3- Fiks 39 - 15
Futura 2- ODO 214 - 13
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Velocitas 3- KVS / Maritiem 49 - 14
DES 3- GKV 220 - 12
Pernix 4- Achilles 315 - 30
Refleks 3- Excelsior 39 - 15
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
KOAG 3- WION 212 - 14
Vitesse 2- Vriendenschaar 220 - 14
Avanti 4- DES 415 -   9
Weidevogels 3- Valto 317 - 13
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Nieuwerkerk 4- Reeuwijk 215 - 14
WION 3- OZC 221 -   8
Korbis 2- IJsselvogels 216 - 10
Maassluis 2- Vriendenschaar 220 - 11
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
RWA 3- DSO 29 - 20
KCC / SO natural 5- Fortis 315 - 11
Juliana 2- Tjoba 218 - 13
ONDO 2- Kinderdijk 211 - 16

Antilopen Banner
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Oranje Wit 4- Tjoba 311 - 17
GKV / Enomics 3- Albatros 315 - 12
Animo 2- RWA 412 - 15
Merwede / Multiplaat 3- Rust Roest 39 - 17
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
ZKC '19 3- HKC 310 - 15
Dow / Wez Handich 4- TFS 221 - 16
Club Brothers 2- WSS 212 - 12
Dow / Wez Handich 4- WSS 215 - 13
Juventa 2- HKC 314 - 10
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
ZKC '19 4- Wez Handich / Dow 214 - 32
Leeuwarden 2- WSS 311 - 16
OKO / Bies 2- OWK 320 - 13
SIOS 2- Rodenburg 216 -   9
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
AKC 3- DOT 214 - 14
Zwart Wit 2- HKC 27 -   5
Apeldoorn 3- SDO 310 - 15
Kesteren 2- HKC 213 - 12
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
Tilburg 3- Conventus 216 - 12
Movado 2- SDO 410 -   8
DKB 2- DOT 314 -   8
Rust Roest 4- Conventus 224 - 16
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
OKV 2- Groen Geel 49 -   7
Sporting West 2- DKV Victoria 210 -   8
Helios 2- Groen Geel 48 - 15
Sporting West 2- Rohda 311 - 16
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
OKV 3- Blauw-Wit 513 - 14
Sporting West 3- ALO 210 - 10
Sporting West 3- Rohda 517 - 11
ZKC '31 2- Blauw-Wit 514 - 13
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
KZ Danaiden 4- Aurora 211 -   7
Die Haghe 4- ALO 317 - 10
Sporting Trigon 4- Haarlem 29 - 13
VEO 4- ALO 312 - 14
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Regio '72 2- Blauw Zwart 210 - 10
Elko 2- HHV 215 - 17
TOP 2- Rigtersbleek / Cottus 219 - 14
KVZ 3- NKC '51 310 - 13
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Invicta / Frigro 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 519 -   5
DWA / Argo 2- De Parabool 515 - 12
Harkema 2- De Wâlden 510 -   5
ROG 4- DTS 29 -   9
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
DTG 2- Harich 315 - 14
De Waterpoort 2- Flamingo's 311 - 12

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017