Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 17 september 2018 t/m zondag 23 september 2018

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Ereklasse A (veld)
LDODK / Rinsma Fashion 1- AW.DTV 115 - 13
Blauw-Wit 1- Fortuna / Delta Logistiek 117 - 14
Tempo 1- Fortuna / Delta Logistiek 113 - 20
AW.DTV 1- DOS '46 117 - 22

Team TV
Ereklasse B (veld)
DVO / Accountor 1- PKC / SWKGroep 119 - 17
TOP / SolarCompleet 1- DeetosSnel 122 - 16
KZ / Thermo4U 1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 123 - 19
Hoofdklasse A (veld)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- SCO 117 - 14
KCC / SO natural 1- OVVO / De Kroon 125 - 17
Groen Geel 1- Oost-Arnhem 121 - 16
SCO 1- De Meeuwen 118 - 15
Hoofdklasse B (veld)
DSC 1- Fiks 120 - 18
Rohda 1- Sporting Delta 121 - 18
Tweemaal Zes 1- Avanti 120 - 20
TOP 1- SDO / BlijWerkt 123 - 17
Overgangsklasse A (veld)
KIOS 1- HKV / Ons Eibernest 122 - 16
SKF 1- OWK 118 - 13
Unitas / Perspectief 1- KIOS 120 - 13
DOS 1- Antilopen / Lancyr Deelen 118 - 18
Overgangsklasse B (veld)
Amicitia 1- De Hoeve 113 - 13
AVO 1- DOS Kampen / Veltman 113 - 16
Sparta 1- Wit-Blauw / Green Organics 111 - 11
ASVD | PV Systems 1- Heerenveen 117 - 20
Overgangsklasse C (veld)
Die Haghe 1- Futura 117 - 17
VEO 1- Pernix 119 - 17
Velocitas 1- BEP 110 - 14
KVA 1- Meervogels / Física 125 - 18
Overgangsklasse D (veld)
Swift 1- Oranje Wit 125 - 19
Nieuwerkerk 1- Merwede / Multiplaat 123 - 12
Vriendenschaar 1- HKC 110 - 17
Valto 1- GKV / Enomics 116 - 14
Dames Hoofdklasse (veld)
Klimroos / VVO 1- Rooi 17 -   9
Klick '15 1- De Horst 16 - 10
Oranje Wit 1- Bladella 118 -   6
Astrantia / Ona 1- Odio 113 -   9
Dames Overgangsklasse A (veld)
Flamingo's 1- Tovido 111 -   5
DAW Schaijk 1- JES 112 -   6
SVOC '01 1- Klimop 113 -   4
BMC 1- VIOS 19 -   8
Dames Overgangsklasse B (veld)
Odisco 1- Rietvogels 112 -   8
SCMH 1- Oxalis 15 - 15
DAKOS 1- De Merels 112 - 14
Avanti / Celeritas 1- MKV 111 -   5
KNKV 1e klasse A (veld)
Apollo 1- OKO / Bies 118 - 20
ZKV 1- EKC Nääs 122 - 15
Dindoa 1- Apeldoorn 115 - 12
AKC 1- MIA 112 - 11
KNKV 1e klasse B (veld)
Quick '21 1- Drachten / van der Wiel 119 - 20
Ritola 1- De Waterpoort 112 - 13
CSL 1- De Wâlden 114 - 12
Oerterp / VKC 1- Hoogkerk 114 - 16

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 1e klasse C (veld)
EKVA 1- KVS / Maritiem 19 - 21
Roda 1- Nova 112 - 12
Refleks 1- Sparta 120 - 18
Synergo 1- Sporting Trigon 116 - 19
KNKV 1e klasse D (veld)
NKC '51 1- ODIK 116 - 16
Victum 1- Juventa 116 - 12
Rigtersbleek / Cottus 1- KVZ 116 - 12
Noviomagum 1- Telstar 114 - 15
KNKV 1e klasse E (veld)
ONDO 1- Achilles 114 - 17
IJsselvogels 1- Excelsior 111 - 19
Phoenix 1- Korbis 119 - 13
Maassluis 1- GKV 112 - 16
KNKV 1e klasse F (veld)
Kinderdijk 1- KCR 122 - 21
RWA 1- Juliana 121 -   9
Albatros 1- Tjoba 115 - 16
ONDO 1- Fortis 117 - 11
Dames 1e klasse A (veld)
Vessem 1- DOT 18 -   6
Eyckelkorf 1- NeCa 16 -   5
Arcades 1- Tuldania 19 -   8
DSV 1- Spoordonkse Girls 112 -   4
Dames 1e klasse B (veld)
Tog 1- SVO 17 - 11
Fortuna '74 1- NDZW 18 -   8
Diosa 1- Nas 14 - 15
Dames 1e klasse C (veld)
Roka 1- Lottum 19 -   2
Nijnsel 1- Flash 14 -   8
Korloo 1- Corridor 19 - 15
KNKV 2e klasse A (veld)
Koru 1- Olympia 18 - 17
Rodenburg 1- ZKC '19 116 - 19
Wez Handich / Dow 1- SIOS 124 - 16
Noordenveld 1- Koru 121 - 14
KNKV 2e klasse B (veld)
Elko 1- Thrianta 115 - 11
De Parabool 1- Regio '72 119 - 18
TOP 1- HHV 110 - 17
DOS-WK 1- ROG 114 - 15
KNKV 2e klasse C (veld)
Harich 1- Exakwa 117 - 23
Hellas '63 1- De Granaet 116 - 14
Emmeloord 1- Oranje Zwart 111 - 16
Udiros 1- DTG 122 - 16
KNKV 2e klasse D (veld)
Ready '60 1- DKB 111 - 13
SDO 1- Duko 119 - 17
DOT 1- Zwaluwen 120 -   8
Duko 1- Kesteren 118 - 18
KNKV 2e klasse E (veld)
Haarlem 1- Sporting West 115 - 13
Swift 1- Zwart Wit 123 - 11
Spirit 1- Haarlem 111 -   9
Revival 1- Swift 116 - 23

Team TV
KNKV 2e klasse F (veld)
Woudenberg 1- DWS 113 - 14
Viking 1- Atlantis 19 - 12
VIKO 1- Fiducia 121 - 14
De Vinken 1- Ados 111 -   6
KNKV 2e klasse G (veld)
KZ Danaiden 1- Rapid 112 - 14
KIOS 1- ZKC '31 118 - 14
Dijkvogels 1- ODO 110 - 14
Paal Centraal 1- Weidevogels 115 - 16
KNKV 2e klasse H (veld)
DES 1- OZC 113 - 13
Nexus 1- Vriendenschaar 116 - 14
Reeuwijk 1- Twist 18 - 17
Erasmus 1- KOAG 19 - 19
KNKV 2e klasse I (veld)
Stormvogels 1- Tilburg 113 - 22
DVS '69 1- WION 110 - 12
Vitesse 1- Atlas 119 - 12
Rust Roest 1- ADO 121 - 13
Dames 2e klasse (veld)
Midako 1- KVS ’17 19 - 13
Eendracht 1- De Kangeroe 113 -   6
KNKV 3e klasse A (veld)
SDO 1- Club Brothers 18 - 17
TFS 1- Donkerbroek / VZK 116 - 18
WSS 1- Roreko 115 - 20
Dio 1- TFS 119 - 13

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 3e klasse B (veld)
Aurora 1- OKV 15 - 14
Zaandam Zuid 1- Stormvogels 117 - 12
DKV Victoria 1- Furore 111 -   8
Furore 1- Helios 119 - 13
DSO 1- DKV Victoria 115 - 14
KNKV 3e klasse C (veld)
Conventus 1- Ten Donck 114 - 18
Fortissimo 1- Conventus 112 - 16
Ten Donck 1- Animo 117 - 17
KNKV 3e klasse D (veld)
DWA / Argo 1- DTL 110 -   8
Harkema 1- DTS 113 -   7
Spannum 1- Sim 110 -   4
NQL 1- Invicta / Frigro 112 - 14
KNKV 3e klasse E (veld)
Achilles 1- Pallas '08 112 - 15
Elburg 1- EKC 2000 129 - 17
Vlug & Vaardig 1- Rood-Wit 111 - 16
Sparta 1- Flamingo's 114 - 19
KNKV 3e klasse F (veld)
PSV / lifovragen.nl 1- OEC 117 - 16
SkunK 1- Tiel '72 115 - 20
OJC '98 1- Klimop 120 - 16
Keizer Karel 1- Reehorst '45 116 - 10
KNKV 3e klasse G (veld)
EKCA / CIBOD 1- Huizen 18 -   8
Devinco 1- RDZ 112 -   9
Olympus '58 1- Arena 111 - 10

Antilopen Banner
KNKV 3e klasse H (veld)
Crescendo 1- VZOD 119 -   4
Badhoevedorp 1- Luno 113 - 15
Madjoe 1- Thor 112 -   7
Vlug & Vaardig / KCN 1- Oranje Nassau 19 - 18
KNKV 3e klasse I (veld)
SKV 1- ACKC 16 - 22
Triade 1- Thor 117 -   8
Ventura Sport 1- Olympia 118 -   4
NIO 1- Korbatjo 18 - 14
KNKV 3e klasse J (veld)
KVK 1- TOGO 117 - 13
Zaamslag 1- Blauw Wit 113 - 15
Seolto 1- Scheldevogels 110 - 17
Keep Fit '70 1- DSO 119 - 12
KNKV 4e klasse A (veld)
Des 1- Korwi 16 -   8
Leonidas 1- Leeuwarden 17 - 18
Zunobri 1- Leonidas 121 -   8
Zunobri 1- Des 115 - 12
KNKV 4e klasse B (veld)
Mélynas / Domatrac 1- Olympia '22 19 -   7
Ons Clubje 1- Wiko 113 -   7
DLKV 1- Diderna / Visser Sloopwerken 114 -   9
KNKV 4e klasse C (veld)
Springfield 1- KVS ’17 112 - 12
Springfield 1- Attila 16 - 12
KNKV 4e klasse D (veld)
WWSV 1- Oosterkwartier 15 - 11
Oosterkwartier 1- DKV 111 - 12
SDO 1- Fluks 113 - 11
KNKV 4e klasse E (veld)
WWC 1- Lintjo 114 - 12
WWC 1- Noveas 116 - 10
Veenwouden 1- It Fean / Boelenslaan 14 - 22
SF Deinum 1- Lintjo 15 - 11
KNKV 4e klasse F (veld)
Triaz 1- Westergo 116 - 16
DOC 1- Amsterdam 112 -   8
Joure 1- DTS 112 - 13
KNKV 4e klasse G (veld)
Midlandia 1- KCD 113 -   9
Blauw Zwart 1- Hemur Enge 17 -   5
SEV 1- SDO 119 -   9
KNKV 4e klasse I (veld)
De Voltreffers 1- Sperwers 113 - 14
Oranje Zwart / De Hoekse 1- 't Capproen 18 -   9
Eureka 1- ZKV 112 -   9
Nikantes 1- Dubbel Zes 13 - 14
KNKV 4e klasse J (veld)
Terda 1- Focus 110 - 15
Volharding / Emergo 1- Good Luck 110 - 17

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 4e klasse H (veld)
Gemini 1- De Corvers 128 -   4
SGV 1- De Eemvogels 15 - 15
Hebbes 1- Koveni 116 -   6
Reserve Ereklasse A (veld)
Blauw-Wit 2- Fortuna / Delta Logistiek 217 - 18
LDODK / Rinsma Fashion 2- DSC 228 - 16
DSC 2- DOS '46 215 - 15
KCC / SO natural 2- Fortuna / Delta Logistiek 221 - 18
Reserve Ereklasse B (veld)
Unitas / Perspectief 2- DeetosSnel 213 - 19
DVO / Accountor 2- PKC / SWKGroep 211 - 12
KZ / Thermo4U 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 217 - 15
Reserve Hoofdklasse A (veld)
TOP / SolarCompleet 2- OVVO / De Kroon 226 - 17
SKF 2- KVS / Maritiem 222 - 11
Groen Geel 2- Nic. / Alfa-college 217 -   8
Reserve Hoofdklasse B (veld)
Nic. / Alfa-college 3- Avanti 217 - 23
Nieuwerkerk 2- PKC / SWKGroep 310 -   6
TOP 2- GKV / Enomics 212 - 11
Rohda 2- Sporting Delta 217 - 15
Reserve Overgangsklasse A (veld)
DSC 3- Wageningen 215 - 16
Blauw-Wit 4- HKV / Ons Eibernest 224 -   8
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2- KZ / Thermo4U 316 - 16
Reserve Overgangsklasse B (veld)
DOS '46 3- De Hoeve 214 - 17
Sparta 2- Fiks 211 - 18
Blauw-Wit 3- SDO / BlijWerkt 222 - 15
Tweemaal Zes 2- Drachten / van der Wiel 212 - 14
Reserve Overgangsklasse C (veld)
TOP / SolarCompleet 4- KVS / Maritiem 321 - 19
KCC / SO natural 3- Pernix 218 - 21
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- BEP 213 -   9
KVA 2- KCR 214 - 16
Reserve Overgangsklasse D (veld)
Nieuwerkerk 3- Achilles 214 - 11
KCC / SO natural 4- Oranje Wit 218 - 18
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3- DVO / Accountor 315 - 11
TOP / SolarCompleet 3- SKF 316 - 17
Dames Reserve Topklasse A (veld)
De Korfrakkers 2- Swift 27 -   8
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
DAKOS 2- De Korfrakkers 312 -   9
Be Quick 3- De Horst 212 -   2
Klimroos / VVO 2- Oxalis 211 - 13
ODC 2- Stormvogels 216 -   8
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
SCMH 2- Rooi 214 -   7
Klick '15 2- De Peelkorf 27 - 10
Rosolo 3- De Merels 27 -   8
Rooi 2- Klick '15 214 - 13

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
OWK 2- SCO 313 - 16
KIOS 2- AKC 223 - 17
Amicitia 2- KIOS 214 - 12
AVO 2- OWK 213 -   9
SCO 3- De Meeuwen 216 - 17
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
De Parabool 2- Drachten / van der Wiel 314 - 16
CSL 2- De Wâlden 216 - 20
LDODK / Rinsma Fashion 3- Hoogkerk 239 - 11
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3- ROG 214 - 11
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
Noviomagum 3- Antilopen / Lancyr Deelen 29 - 10
Tempo 2- VEO 320 -   6
Spirit 2- DOS Kampen / Veltman 219 - 19
ASVD | PV Systems 2- MIA 317 - 17
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
OVVO / De Kroon 3- MIA 219 -   7
Dindoa 2- ODIK 219 - 16
Victum 2- Wageningen 313 - 12
Noviomagum 2- Telstar 215 - 14
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
VEO 2- Sporting Delta 311 -   6
Phoenix 2- Meervogels / Física 28 - 11
Die Haghe 2- Excelsior 213 - 15
KZ Danaiden 2- Rapid 211 - 11
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
RWA 2- KOAG 28 -   7
Albatros 2- Oranje Wit 38 -   9
DeetosSnel 3- Fortis 223 - 17

Korfbal Deals
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
TOP 3- Merwede / Multiplaat 213 - 12
Swift 2- PKC / SWKGroep 418 - 13
Valto 2- Tilburg 219 - 10
Rust Roest 2- HKC 29 -   7
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
AW.DTV 3- Groen Geel 315 - 20
DES 2- Tempo 310 - 10
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
SVOC '01 2- Altior 36 - 14
Avanti / Celeritas 2- JES 212 -   2
Astrantia / Ona 2- Odio 210 -   8
BMC 2- NDZW 211 -   3
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
Klimroos / VVO 3- Stormvogels 39 - 14
Odisco 2- Rietvogels 28 - 14
Oranje Wit 3- Corridor 210 -   4
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
DOS '46 4- AVO 312 - 15
Swift 2- ZKC '19 219 - 14
Apollo 2- KZ / Thermo4U 45 - 18
De Meeuwen 3- Apollo 214 - 13
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
DSC 4- Sporting Trigon 311 - 15
KVA 3- HKV / Ons Eibernest 415 -   8
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- Synergo 323 -   8

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
KZ / Thermo4U 6- Phoenix 329 - 22
SDO 2- Fortuna / Delta Logistiek 414 - 20
DeetosSnel 4- DSC 513 -   6
KCR 3- KZ / Thermo4U 614 - 21
Phoenix 3- Tempo 415 - 10
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Harich 2- Exakwa 28 -   9
Quick '21 2- Heerenveen 212 - 26
Ritola 2- De Granaet 219 - 13
CSL 3- Oranje Zwart 222 - 18
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Ritola 3- Pallas '08 225 -   9
Noordenveld 2- De Wâlden 413 - 16
Vlug & Vaardig 2- Heerenveen 39 - 18
Sparta 2- Flamingo's 26 - 12
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
Drachten / van der Wiel 4- Heerenveen 426 -   8
De Parabool 3- De Wâlden 321 - 15
Sparta 3- Wit-Blauw / Green Organics 215 - 16
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- ROG 313 -   8
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Amicitia 3- KVZ 216 - 16
DOS-WK 2- Wageningen 413 - 17
De Meeuwen 4- Wit-Blauw / Green Organics 322 - 15
NKC '51 2- Apeldoorn 212 - 11
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
DOS 2- Sparta 223 - 11
Dindoa 3- Nova 217 - 16
Synergo 2- DVO / Accountor 512 - 18
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Tweemaal Zes 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 510 - 13
DVO / Accountor 4- Dindoa 415 - 23
EKVA 3- Wageningen 58 - 11
Antilopen / Lancyr Deelen 3- ODIK 317 - 13
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Triaz 2- Sporting Trigon 213 - 15
EKVA 2- SDO / BlijWerkt 310 - 11
Roda 2- Fiducia 215 - 10
Refleks 2- BEP 316 -   8
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
KIOS 2- Futura 218 - 10
Velocitas 2- Fiks 316 - 10
Pernix 3- ODO 218 - 12
TOP / SolarCompleet 5- Weidevogels 212 - 17
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
DES 3- Refleks 313 - 13
Pernix 4- GKV 219 -   7
KVS / Maritiem 4- DES 37 - 15
Refleks 3- Achilles 310 - 20
Excelsior 3- Velocitas 319 - 12
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
Vriendenschaar 2- Weidevogels 319 -   6
Vitesse 2- DES 423 -   6
Avanti 4- WION 214 - 11
Valto 3- KOAG 38 - 22
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
IJsselvogels 2- WION 38 - 10
Nieuwerkerk 4- Vriendenschaar 214 -   7
Maassluis 2- OZC 218 - 13
Reeuwijk 2- Korbis 211 - 15

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
RWA 3- Tjoba 213 -   6
Kinderdijk 2- KCC / SO natural 518 - 11
ONDO 2- DSO 28 -   9
Fortis 3- Juliana 214 - 21
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Merwede / Multiplaat 3- Tjoba 310 - 10
Rust Roest 3- Animo 217 -   8
Oranje Wit 4- Albatros 311 - 17
RWA 4- GKV / Enomics 314 -   9
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
TFS 2- ZKC '19 38 - 14
WSS 2- OKO / Bies 316 - 13
HKC 3- Dow / Wez Handich 49 - 13
OKO / Bies 3- Juventa 219 - 20
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
OWK 3- Leeuwarden 210 -   5
WSS 3- OKO / Bies 217 - 13
Rodenburg 2- ZKC '19 415 -   7
Wez Handich / Dow 2- SIOS 217 - 10
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
DOT 2- Zwart Wit 211 -   8
HKC 2- AKC 312 - 13
Rheko 3- Kesteren 24 -   7
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
DOT 3- Tilburg 38 -   9
SDO 4- NKV 227 - 15
Conventus 2- DKB 26 - 11
NKV 2- Rust Roest 411 - 18

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
BEP 4- OKV 211 - 10
DKV Victoria 2- Furore 212 -   6
Rohda 3- BEP 413 - 12
Furore 2- Helios 212 -   9
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Blauw-Wit 5- Rohda 514 - 16
Swift 3- OKV 318 -   7
ALO 2- ZKV 37 - 11
Rohda 5- Swift 314 - 17
ZKV 3- ZKC '31 222 -   9
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Haarlem 2- Die Haghe 411 - 16
ALO 3- Sporting Trigon 49 - 15
Fortuna / Delta Logistiek 5- KZ Danaiden 47 - 11
VEO 4- Fortuna / Delta Logistiek 512 - 11
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Rigtersbleek / Cottus 2- Regio '72 215 - 20
Blauw Zwart 2- KVZ 317 - 13
Elko 2- NKC '51 38 - 13
TOP 2- HHV 28 - 10
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- DTS 212 - 10
DWA / Argo 2- De Wâlden 58 -   6
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- ROG 413 - 12
De Parabool 5- Invicta / Frigro 27 - 12
Harkema 2- DTS 223 - 14
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
De Waterpoort 2- Emmeloord 212 - 12
Dow / Wez Handich 3- Harich 312 - 17
De Parabool 4- DTG 211 - 11
Oerterp / VKC 2- Flamingo's 313 - 11
Emmeloord 2- Dow / Wez Handich 310 -   5
Harich 3- De Waterpoort 211 -   8

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
Dindoa 5- De Hoeve 318 -   8
Udiros 2- ASVD | PV Systems 318 - 12
Oranje Zwart 3- DOS Kampen / Veltman 39 - 20
SCO 4- Unitas / Perspectief 416 - 13
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Achilles 2- Woudenberg 36 - 19
Rigtersbleek / Cottus 3- Rood-Wit 212 - 10
Devinco 2- Woudenberg 37 -   5
Elburg 2- EKC 2000 211 - 12
Achilles 2- SKF 44 -   8
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
EKCA / CIBOD 2- Huizen 215 - 14
Devinco 3- Synergo 47 -   9
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
HKC 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 714 - 11
Revival 2- MIA 413 - 16
Fortissimo 2- SKF 511 -   8
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
Woudenberg 2- DWS 212 - 13
Viking 2- Atlantis 25 -   9
VIKO 2- Fiducia 318 - 15
De Vinken 2- Ados 28 - 11
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
OVVO / De Kroon 4- Spirit 316 -   7
Tiel '72 4- Victum 312 - 11
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
KVA 4- KZ Danaiden 315 - 16
Madjoe 2- Rapid 313 - 14
Roda 3- Luno 25 - 11
Crescendo 2- VZOD 214 -   6
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
Tempo 5- ZKC '31 39 - 14
Luno 3- VEO 516 -   4
Rohda 4- Meervogels / Física 316 - 11
DOS 3- Velocitas 49 - 16
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
Dijkvogels 2- ODO 39 - 15
Achilles 5- ONDO 37 - 18
KVS / Maritiem 5- Valto 415 - 14
Excelsior 4- Weidevogels 46 - 12
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
Maassluis 3- Dijkvogels 36 - 18

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017