Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 10 september 2018 t/m zondag 16 september 2018

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Ereklasse A (veld)
AW.DTV 1- Blauw-Wit 114 - 11
DOS '46 1- Tempo 122 - 21

Alles voor je sport!
Ereklasse B (veld)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1- PKC / SWKGroep 114 - 32
KZ / Thermo4U 1- TOP / SolarCompleet 114 - 29
DeetosSnel 1- DVO / Accountor 124 - 16
Hoofdklasse A (veld)
Oost-Arnhem 1- KCC / SO natural 118 - 20
De Meeuwen 1- Wageningen 118 - 14
OVVO / De Kroon 1- Groen Geel 19 - 22
Hoofdklasse B (veld)
SDO / BlijWerkt 1- DSC 116 - 25
Fiks 1- TOP 119 - 16
Sporting Delta 1- Tweemaal Zes 116 - 15
Avanti 1- Rohda 115 - 20
Overgangsklasse A (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen 1- SKF 114 - 17
Nic. / Alfa-college 1- Unitas / Perspectief 114 - 21
OWK 1- DOS 113 - 17
Overgangsklasse B (veld)
Heerenveen 1- Amicitia 127 - 16
Wit-Blauw / Green Organics 1- AVO 120 - 15
DOS Kampen / Veltman 1- Sparta 18 - 13
De Hoeve 1- ASVD | PV Systems 120 - 18
Overgangsklasse C (veld)
Meervogels / Física 1- VEO 121 - 20
Futura 1- Velocitas 119 - 13
Pernix 1- KVA 114 - 17
BEP 1- Die Haghe 114 -   9
Overgangsklasse D (veld)
GKV / Enomics 1- Nieuwerkerk 117 - 19
Oranje Wit 1- Vriendenschaar 117 - 17
Merwede / Multiplaat 1- Valto 113 -   9
HKC 1- Swift 111 - 17

Korfbal Deals
Dames Hoofdklasse (veld)
Bladella 1- Astrantia / Ona 112 - 16
Rooi 1- Klick '15 19 -   6
Odio 1- Oranje Wit 13 -   7
De Horst 1- Klimroos / VVO 19 -   8
Dames Overgangsklasse A (veld)
VIOS 1- SVOC '01 15 - 14
Klimop 1- BMC 15 - 17
JES 1- Flamingo's 14 -   7
Tovido 1- DAW Schaijk 18 -   7
Dames Overgangsklasse B (veld)
MKV 1- DAKOS 112 - 16
De Merels 1- Avanti / Celeritas 111 - 10
Rietvogels 1- SCMH 110 -   7
Oxalis 1- Odisco 111 -   9
KNKV 1e klasse A (veld)
AKC 1- Apollo 124 - 19
Apeldoorn 1- AKC 116 - 14
MIA 1- Dindoa 119 - 19
KNKV 1e klasse B (veld)
Hoogkerk 1- Quick '21 115 - 19
De Waterpoort 1- CSL 116 - 10
De Wâlden 1- Ritola 120 - 17
Drachten / van der Wiel 1- Oerterp / VKC 131 - 19
KNKV 1e klasse C (veld)
Sparta 1- EKVA 121 - 21
Sporting Trigon 1- Roda 115 -   8
KVS / Maritiem 1- Refleks 119 -   9
Nova 1- Synergo 119 - 19
KNKV 1e klasse D (veld)
KVZ 1- NKC '51 113 - 21
ODIK 1- Rigtersbleek / Cottus 116 - 14
Juventa 1- Noviomagum 113 - 12
Telstar 1- Victum 116 -   8

Team TV
KNKV 1e klasse E (veld)
GKV 1- Phoenix 117 - 17
Excelsior 1- ONDO 128 - 17
Achilles 1- IJsselvogels 120 -   7
Korbis 1- Maassluis 117 - 16
KNKV 1e klasse F (veld)
Juliana 1- ONDO 116 - 19
Tjoba 1- Kinderdijk 115 - 15
KCR 1- Albatros 114 - 12
Fortis 1- RWA 119 - 21
Dames 1e klasse A (veld)
NeCa 1- DSV 15 - 14
DOT 1- Arcades 19 -   9
Spoordonkse Girls 1- Eyckelkorf 19 -   8
Tuldania 1- Vessem 14 -   8
Dames 1e klasse B (veld)
Nas 1- Tog 19 -   5
SVO 1- Diosa 13 -   6
NDZW 1- SkunK 112 - 14
Dames 1e klasse C (veld)
Corridor 1- Roka 18 -   4
Flash 1- Merselo 17 -   6
Lottum 1- Korloo 110 -   4
KNKV 2e klasse A (veld)
ZKC '19 1- Kinea 126 - 17
SIOS 1- Koru 120 -   9
Olympia 1- Wez Handich / Dow 18 - 20
Kinea 1- Noordenveld 118 - 16
KNKV 2e klasse B (veld)
HHV 1- DOS-WK 115 - 15
Thrianta 1- De Parabool 114 - 33
ROG 1- TOP 111 -   6
Regio '72 1- Elko 128 - 15

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 2e klasse C (veld)
De Granaet 1- Emmeloord 116 - 16
Exakwa 1- Udiros 119 - 18
Oranje Zwart 1- Hellas '63 118 - 19
DTG 1- Harich 120 - 14
KNKV 2e klasse D (veld)
DKB 1- SDO 115 -   9
Movado 1- DOT 110 -   8
Duko 1- Ready '60 117 - 18
Kesteren 1- Movado 120 - 23
KNKV 2e klasse E (veld)
Zwart Wit 1- Haarlem 18 - 11
Sporting West 1- Swift 18 - 11
HKC 1- Revival 122 - 16
ALO 1- Spirit 121 - 18
KNKV 2e klasse F (veld)
DWS 1- VIKO 19 - 20
Ados 1- Viking 110 -   9
Atlantis 1- De Vinken 115 - 13
Fiducia 1- Woudenberg 111 - 14
KNKV 2e klasse G (veld)
Rapid 1- KIOS 113 - 20
Weidevogels 1- Dijkvogels 118 - 18
ZKC '31 1- KZ Danaiden 19 - 12
ODO 1- Paal Centraal 120 - 14
KNKV 2e klasse H (veld)
Vriendenschaar 1- Erasmus 115 - 11
KOAG 1- Nexus 127 - 12
Twist 1- DES 120 - 19
OZC 1- Reeuwijk 114 - 10
KNKV 2e klasse I (veld)
WION 1- Rust Roest 111 - 17
Tilburg 1- Vitesse 119 - 11
ADO 1- DVS '69 113 - 22
Atlas 1- Stormvogels 120 - 15

Antilopen Banner
Dames 2e klasse (veld)
De Kangeroe 1- Midako 16 -   1
KVS ’17 1- Eendracht 16 -   9
KNKV 3e klasse A (veld)
Donkerbroek / VZK 1- SDO 127 - 11
Roreko 1- Vitesse 119 -   9
Club Brothers 1- TFS 118 - 11
Vitesse 1- Dio 114 - 21
KNKV 3e klasse B (veld)
Stormvogels 1- DKV Victoria 117 -   9
Furore 1- Zaandam Zuid 14 - 11
Helios 1- DSO 116 - 15
KNKV 3e klasse C (veld)
NKV 1- Conventus 116 - 11
Rivalen 1- HKC 15 - 28
Animo 1- Fortissimo 115 - 16
KNKV 3e klasse D (veld)
DTS 1- NQL 115 - 15
DTL 1- Spannum 110 - 12
Invicta / Frigro 1- Harkema 110 - 14
Sim 1- DWA / Argo 111 - 18
KNKV 3e klasse E (veld)
Flamingo's 1- Vlug & Vaardig 121 - 15
Rood-Wit 1- Sparta 129 - 13
EKC 2000 1- Achilles 111 - 13
Pallas '08 1- Elburg 117 - 11
KNKV 3e klasse F (veld)
OEC 1- OJC '98 113 -   8
Tiel '72 1- Keizer Karel 17 -   9
Klimop 1- PSV / lifovragen.nl 18 - 12
Reehorst '45 1- SkunK 118 - 18
KNKV 3e klasse G (veld)
RDZ 1- EKCA / CIBOD 121 - 14
Huizen 1- Devinco 18 - 19
DKOD 1- Olympus '58 113 - 10
Arena 1- Rheko 14 -   9
KNKV 3e klasse H (veld)
Thor 1- Badhoevedorp 111 - 12
Luno 1- Madjoe 114 - 13
Oranje Nassau 1- Crescendo 19 - 14
VZOD 1- Vlug & Vaardig / KCN 114 -   7
KNKV 3e klasse I (veld)
Korbatjo 1- SKV 125 -   3
Olympia 1- Triade 111 - 10
ACKC 1- NIO 114 - 13
Thor 1- Ventura Sport 19 -   9
KNKV 3e klasse J (veld)
DSO 1- Zaamslag 114 -   9
Blauw Wit 1- Keep Fit '70 19 - 15
Scheldevogels 1- KVK 121 - 14
TOGO 1- Seolto 119 -   8
KNKV 4e klasse A (veld)
Leeuwarden 1- De Pein 110 -   5
De Pein 1- Zunobri 122 - 18
KNKV 4e klasse B (veld)
Phenix '72 1- Ons Clubje 19 - 13
Olympia '22 1- DLKV 119 -   8
Diderna / Visser Sloopwerken 1- Mélynas / Domatrac 14 - 12
KNKV 4e klasse C (veld)
Maastricht 1- Springfield 18 -   6
Attila 1- Maastricht 113 - 13

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 4e klasse D (veld)
HBC 1- Fluks 119 - 10
DKV 1- HBC 110 - 13
Fluks 1- Purmer 111 -   8
KNKV 4e klasse E (veld)
WWC 1- WIK '34 119 - 14
It Fean / Boelenslaan 1- WWC 112 - 18
WIK '34 1- SF Deinum 114 - 20
KNKV 4e klasse F (veld)
Amsterdam 1- Triaz 19 - 16
Westergo 1- DOC 17 -   5
DTS 1- Lemmer 113 -   7
KNKV 4e klasse G (veld)
KCD 1- KIOS '45 114 - 12
SDO 1- Blauw Zwart 18 - 12
Hemur Enge 1- SEV 17 -   7
KNKV 4e klasse I (veld)
't Capproen 1- Eureka 113 - 10
ZKV 1- Oranje Zwart / De Hoekse 19 -   5
Dubbel Zes 1- De Voltreffers 18 -   7
Sperwers 1- Nikantes 112 - 11
KNKV 4e klasse J (veld)
Good Luck 1- Terda 112 -   7
Luctor 1- Focus 117 -   3
KNKV 4e klasse H (veld)
Koveni 1- SGV 115 -   3
De Corvers 1- ESDO 116 - 15
De Eemvogels 1- Hebbes 16 -   7
Zuid - Beker Poule A (veld)
Spoordonkse Girls 1- Odisco 15 - 11
DSV 1- NDZW 113 -   7
De Kangeroe 1- Fortuna '74 19 -   5
Arcades 1- Oxalis 15 - 12
Tog 1- Klimop 19 -   6
Flash 1- Tovido 19 - 14
Roka 1- MKV 17 - 18
DOT 1- Rietvogels 18 -   9
SVO 1- DAW Schaijk 16 -   9
Nas 1- JES 18 - 13
Korloo 1- Diosa 111 -   8
Lottum 1- De Merels 12 - 11
KVS ’17 1- Tuldania 111 - 13
SkunK 1- VIOS 16 -   9
Corridor 1- DAKOS 19 - 18
Reserve Ereklasse A (veld)
DOS '46 2- KCC / SO natural 222 - 14
Reserve Ereklasse B (veld)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2- PKC / SWKGroep 215 - 17
DeetosSnel 2- DVO / Accountor 215 - 19
KZ / Thermo4U 2- Unitas / Perspectief 223 - 13
Reserve Hoofdklasse A (veld)
SCO 2- Nic. / Alfa-college 217 - 12
Nic. / Alfa-college 2- TOP / SolarCompleet 210 - 16
KVS / Maritiem 2- SCO 27 - 19
OVVO / De Kroon 2- Groen Geel 29 - 20
AW.DTV 2- SKF 217 - 12
Reserve Hoofdklasse B (veld)
GKV / Enomics 2- Nieuwerkerk 218 - 16
PKC / SWKGroep 3- TOP 214 - 18
Avanti 2- Rohda 214 - 13
Sporting Delta 2- Nic. / Alfa-college 314 - 11
Reserve Overgangsklasse A (veld)
HKV / Ons Eibernest 2- DSC 38 - 18
Wageningen 2- Blauw-Wit 421 - 10
Oost-Arnhem 2- Unitas / Perspectief 317 - 15
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Fiks 2- Blauw-Wit 316 - 16
SDO / BlijWerkt 2- Sparta 217 - 17
Drachten / van der Wiel 2- DOS '46 324 - 15
De Hoeve 2- Tweemaal Zes 212 - 10

Team TV
Reserve Overgangsklasse C (veld)
BEP 2- TOP / SolarCompleet 416 - 19
Pernix 2- KVA 216 - 14
KCR 2- KCC / SO natural 314 - 13
KVS / Maritiem 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 426 - 15
Reserve Overgangsklasse D (veld)
Achilles 2- TOP / SolarCompleet 315 - 12
Oranje Wit 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 313 - 20
DVO / Accountor 3- KCC / SO natural 411 - 15
SKF 3- Nieuwerkerk 318 - 15
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
De Horst 2- Klimroos / VVO 23 -   6
Oxalis 2- Be Quick 32 - 12
Stormvogels 2- DAKOS 212 -   7
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
Bladella 2- Rosolo 37 - 11
De Peelkorf 2- SCMH 210 -   8
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
SCO 3- Nic. / Alfa-college 424 - 11
De Meeuwen 2- AVO 219 - 17
Nic. / Alfa-college 4- Amicitia 217 - 13
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Drachten / van der Wiel 3- LDODK / Rinsma Fashion 314 - 16
ROG 2- CSL 216 - 17
De Wâlden 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 319 - 13
Hoogkerk 2- De Parabool 212 - 13
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
VEO 3- ASVD | PV Systems 216 - 16
MIA 3- Tempo 214 - 21
Antilopen / Lancyr Deelen 2- Spirit 215 -   8
DOS Kampen / Veltman 2- Noviomagum 312 - 11
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
Telstar 2- Victum 28 - 13
MIA 2- Dindoa 215 - 24
ODIK 2- OVVO / De Kroon 315 - 18
Wageningen 3- Noviomagum 213 - 17
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Sporting Delta 3- Phoenix 211 - 20
Rapid 2- Die Haghe 210 - 12
Meervogels / Física 2- VEO 217 - 11
Excelsior 2- KZ Danaiden 214 -   6
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
Oranje Wit 3- Avanti 316 - 14
Twist 2- Albatros 214 - 25
KOAG 2- DeetosSnel 318 - 19
Fortis 2- RWA 218 - 19
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Valto 2- PKC / SWKGroep 416 -   9
Merwede / Multiplaat 2- Valto 217 - 21
Tilburg 2- TOP 313 - 12
HKC 2- Swift 28 - 10
PKC / SWKGroep 4- Rust Roest 216 - 11
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Die Haghe 3- Fortuna / Delta Logistiek 314 - 15
HKV / Ons Eibernest 3- AW.DTV 315 - 21
Tempo 3- HKV / Ons Eibernest 310 -   9
Fortuna / Delta Logistiek 3- DES 217 -   9
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
Altior 3- BMC 210 -   3
JES 2- Astrantia / Ona 27 - 13
Odio 2- Avanti / Celeritas 25 -   6
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
Stormvogels 3- Eyckelkorf 215 -   8
Rietvogels 2- Oranje Wit 33 - 12
Corridor 2- Odisco 28 -   4

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
AVO 3- Apollo 217 - 11
ZKC '19 2- Hoogkerk 318 - 14
KZ / Thermo4U 4- DOS '46 424 -   8
Hoogkerk 3- De Meeuwen 314 - 12
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
Achilles 4- HKV / Ons Eibernest 412 -   8
HKV / Ons Eibernest 4- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 614 - 21
Synergo 3- KVA 321 - 27
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
DSC 5- KZ / Thermo4U 611 - 34
Phoenix 3- DeetosSnel 419 - 10
Tempo 4- KCR 310 - 12
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Oranje Zwart 2- Ritola 215 - 19
Heerenveen 2- Harich 225 -   8
De Granaet 2- CSL 313 - 14
Exakwa 2- Quick '21 212 - 15
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Flamingo's 2- Vlug & Vaardig 219 - 19
Heerenveen 3- Sparta 213 -   6
Pallas '08 2- Noordenveld 215 - 13
De Wâlden 4- Ritola 312 - 18
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
Wit-Blauw / Green Organics 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 424 - 14
De Wâlden 3- Drachten / van der Wiel 414 - 14
Heerenveen 4- De Parabool 310 - 11
ROG 3- Sparta 316 - 11
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Wit-Blauw / Green Organics 3- DOS-WK 220 -   9
KVZ 2- NKC '51 214 - 11
Apeldoorn 2- Amicitia 37 - 14
Wageningen 4- De Meeuwen 412 - 15

Antilopen Banner
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Nova 2- Synergo 222 - 15
DVO / Accountor 5- Dindoa 314 -   5
DOS-WK 3- DOS 27 - 28
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Dindoa 4- Tweemaal Zes 317 - 10
ODIK 3- EKVA 315 -   9
Wageningen 5- Antilopen / Lancyr Deelen 38 -   7
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5- DVO / Accountor 421 - 10
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
BEP 3- EKVA 26 - 18
SDO / BlijWerkt 3- Refleks 214 - 11
Sporting Trigon 2- Roda 218 - 18
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Fiks 3- KIOS 28 - 18
Weidevogels 2- Pernix 310 - 11
Futura 2- Velocitas 214 - 18
ODO 2- TOP / SolarCompleet 518 - 13
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Velocitas 3- Pernix 412 - 18
Achilles 3- KVS / Maritiem 45 -   9
GKV 2- Excelsior 320 - 13
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
KOAG 3- Vitesse 213 - 14
WION 2- Vriendenschaar 213 - 25
DES 4- Valto 316 - 15
Weidevogels 3- Avanti 411 - 16
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
WION 3- Nieuwerkerk 414 -   8
Korbis 2- Maassluis 212 - 14
Vriendenschaar 2- IJsselvogels 28 - 10
OZC 2- Reeuwijk 210 - 13

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
KCC / SO natural 5- RWA 311 - 14
Tjoba 2- Kinderdijk 216 - 16
Juliana 2- ONDO 214 - 14
DSO 2- Fortis 311 - 11
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Tjoba 3- RWA 412 - 17
GKV / Enomics 3- Merwede / Multiplaat 321 - 11
Animo 2- Oranje Wit 412 - 13
Albatros 3- Rust Roest 315 - 11
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
Club Brothers 2- TFS 215 - 19
OKO / Bies 3- HKC 310 - 16
Juventa 2- Club Brothers 221 -   8
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
ZKC '19 4- OWK 311 - 26
OKO / Bies 2- Wez Handich / Dow 211 - 20
Leeuwarden 2- Rodenburg 211 -   6
SIOS 2- WSS 316 - 12
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
Apeldoorn 3- DOT 28 - 16
AKC 3- SDO 312 - 15
Kesteren 2- Apeldoorn 318 - 16
SDO 3- Rheko 317 - 11
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
DKB 2- SDO 418 - 15
NKV 2- Conventus 213 - 10
Movado 2- DOT 314 - 14
Rust Roest 4- Movado 217 - 12
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Sporting West 2- BEP 411 -   9
Furore 2- Groen Geel 45 -   9
Groen Geel 4- Rohda 313 - 11
Helios 2- Sporting West 212 -   9
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ZKV 3- Blauw-Wit 518 -   9
ZKC '31 2- Sporting West 310 - 10
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Die Haghe 4- Aurora 218 - 14
Sporting Trigon 4- Fortuna / Delta Logistiek 513 - 11
KZ Danaiden 4- ALO 37 -   6
Aurora 2- VEO 420 - 12
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
HHV 2- Blauw Zwart 215 - 14
NKC '51 3- Rigtersbleek / Cottus 216 -   7
Regio '72 2- Elko 218 -   6
KVZ 3- TOP 219 - 10
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
De Wâlden 5- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 57 - 12
Invicta / Frigro 2- Harkema 218 - 18
ROG 4- DWA / Argo 27 -   9
DTS 2- De Parabool 515 - 12
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
DTG 2- Oerterp / VKC 212 -   8
Flamingo's 3- De Parabool 414 - 15
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
De Hoeve 3- Udiros 219 - 18
ASVD | PV Systems 3- Dindoa 513 - 15
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
SKF 4- Elburg 214 - 11
EKC 2000 2- Achilles 217 -   8
Rood-Wit 2- Devinco 212 - 11

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
HKC 4- Rheko 215 -   8
Huizen 2- Devinco 39 -   9
Tiel '72 2- Antilopen / Lancyr Deelen 416 - 10
Synergo 4- EKCA / CIBOD 216 - 14
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
SKF 5- Revival 217 - 18
Tiel '72 3- HKC 27 - 13
MIA 4- Fortissimo 211 -   9
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7- Antilopen / Lancyr Deelen 519 - 12
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
Ados 2- Viking 29 -   8
DWS 2- VIKO 29 -   9
Fiducia 3- Woudenberg 212 - 11
Atlantis 2- De Vinken 213 - 18
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
HKC 3- Tiel '72 416 - 10
Victum 3- Fiducia 416 - 12
MIA 5- OVVO / De Kroon 412 - 17
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
Rapid 3- Roda 321 -   5
Luno 2- Madjoe 219 - 18
VZOD 2- KVA 412 -   9
KZ Danaiden 3- Crescendo 28 -   4
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
ZKC '31 3- DOS 311 - 15
VEO 5- Rohda 45 - 18
Velocitas 4- Tempo 511 - 11
Meervogels / Física 3- Luno 313 - 14
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
KVS / Maritiem 5- ODO 313 - 10
Weidevogels 4- Dijkvogels 214 -   9
ONDO 3- KVS / Maritiem 56 -   6
Valto 4- Achilles 522 -   8
ODO 3- Excelsior 417 - 12

Korfbal Deals
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
DES 5- Excelsior 515 - 16
Twist 3- Maassluis 312 -   7
Avanti 5- ONDO 214 - 15
Dijkvogels 3- Paal Centraal 28 - 17
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
Olympia 3- ADO 36 -   7
HKC 4- Gemini 29 -   4
RWA 5- Vitesse 323 - 16
Twist 4- Erasmus 214 - 13
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
KOAG 4- Merwede / Multiplaat 422 - 14
Albatros 4- Vriendenschaar 323 - 24
Nieuwerkerk 5- IJsselvogels 37 - 19

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017