Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 3 september 2018 t/m zondag 9 september 2018

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Ereklasse A (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 1- DOS '46 117 - 19
Tempo 1- LDODK / Rinsma Fashion 119 - 24

Alles voor je sport!
Ereklasse B (veld)
DVO / Accountor 1- KZ / Thermo4U 115 - 18
TOP / SolarCompleet 1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 125 - 15
PKC / SWKGroep 1- DeetosSnel 123 - 14
Hoofdklasse A (veld)
KCC / SO natural 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 122 - 13
Wageningen 1- OVVO / De Kroon 114 - 15
Groen Geel 1- De Meeuwen 116 - 12
SCO 1- Oost-Arnhem 129 - 16
Hoofdklasse B (veld)
Rohda 1- SDO / BlijWerkt 120 - 18
DSC 1- Avanti 114 - 14
TOP 1- Sporting Delta 115 -   8
Tweemaal Zes 1- Fiks 118 - 23
Overgangsklasse A (veld)
DOS 1- Nic. / Alfa-college 125 - 19
SKF 1- KIOS 119 - 11
Unitas / Perspectief 1- OWK 115 - 20
HKV / Ons Eibernest 1- Antilopen / Lancyr Deelen 114 - 10
Overgangsklasse B (veld)
AVO 1- De Hoeve 18 -   9
ASVD | PV Systems 1- Wit-Blauw / Green Organics 124 - 23
Amicitia 1- DOS Kampen / Veltman 115 - 13
Sparta 1- Heerenveen 114 - 24
Overgangsklasse C (veld)
Die Haghe 1- Pernix 110 - 21
VEO 1- Futura 114 - 18
Velocitas 1- Meervogels / Física 112 - 18
KVA 1- BEP 120 - 27
Overgangsklasse D (veld)
Swift 1- GKV / Enomics 121 - 15
Nieuwerkerk 1- HKC 117 - 15
Vriendenschaar 1- Merwede / Multiplaat 18 - 12
Valto 1- Oranje Wit 114 - 19
KNKV 1e klasse A (veld)
Dindoa 1- ZKV 117 - 20
EKC Nääs 1- MIA 115 - 21
OKO / Bies 1- Apeldoorn 121 - 22
KNKV 1e klasse B (veld)
Oerterp / VKC 1- De Waterpoort 116 - 15
CSL 1- Drachten / van der Wiel 113 - 16
Quick '21 1- De Wâlden 115 - 15
Ritola 1- Hoogkerk 116 - 13
KNKV 1e klasse C (veld)
Refleks 1- Nova 115 - 17
EKVA 1- Sporting Trigon 112 - 22
Roda 1- Sparta 119 - 17
Synergo 1- KVS / Maritiem 117 - 13
KNKV 1e klasse D (veld)
Rigtersbleek / Cottus 1- Telstar 113 - 14
NKC '51 1- Juventa 114 - 12
Noviomagum 1- KVZ 110 -   7
Victum 1- ODIK 118 - 22
KNKV 1e klasse E (veld)
IJsselvogels 1- GKV 19 - 11
Phoenix 1- Achilles 17 -   5
ONDO 1- Korbis 119 - 16
Maassluis 1- Excelsior 112 - 18

Korfbal Deals
KNKV 1e klasse F (veld)
Kinderdijk 1- Fortis 119 - 20
RWA 1- Tjoba 126 - 19
ONDO 1- KCR 117 - 15
Albatros 1- Juliana 117 -   9
KNKV 2e klasse A (veld)
Noordenveld 1- Rodenburg 116 - 17
KNKV 2e klasse B (veld)
De Parabool 1- HHV 121 - 15
TOP 1- Regio '72 115 - 18
DOS-WK 1- Thrianta 123 - 17
Elko 1- ROG 121 - 18
KNKV 2e klasse C (veld)
Hellas '63 1- Exakwa 119 - 17
Udiros 1- Oranje Zwart 121 -   9
Harich 1- De Granaet 122 - 23
Emmeloord 1- DTG 19 - 12
KNKV 2e klasse D (veld)
Zwaluwen 1- Kesteren 110 - 15
KNKV 2e klasse E (veld)
Revival 1- ALO 115 - 18
Spirit 1- HKC 118 - 11
KNKV 2e klasse F (veld)
Viking 1- DWS 17 -   8
De Vinken 1- Fiducia 115 - 15
VIKO 1- Ados 114 - 15
Woudenberg 1- Atlantis 113 - 15
KNKV 2e klasse G (veld)
KZ Danaiden 1- Weidevogels 120 -   6
KIOS 1- ODO 116 - 14
Dijkvogels 1- ZKC '31 114 - 14
Paal Centraal 1- Rapid 116 - 20
KNKV 2e klasse H (veld)
Nexus 1- Twist 19 - 20
Reeuwijk 1- Vriendenschaar 117 - 15
KNKV 2e klasse I (veld)
DVS '69 1- Tilburg 119 - 12
Stormvogels 1- WION 17 - 14
Vitesse 1- ADO 115 - 13
Rust Roest 1- Atlas 126 - 14
KNKV 3e klasse A (veld)
Dio 1- WSS 114 - 16
KNKV 3e klasse B (veld)
DSO 1- Aurora 18 -   9
OKV 1- Helios 118 - 16

Team TV
KNKV 3e klasse C (veld)
HKC 1- Animo 112 - 13
Fortissimo 1- Rivalen 116 -   8
KNKV 3e klasse D (veld)
DWA / Argo 1- Invicta / Frigro 119 - 14
Spannum 1- DTS 114 -   8
NQL 1- DTL 15 -   6
Harkema 1- Sim 113 -   7
KNKV 3e klasse E (veld)
Vlug & Vaardig 1- EKC 2000 117 - 15
Sparta 1- Pallas '08 111 - 14
Achilles 1- Flamingo's 18 - 12
Elburg 1- Rood-Wit 118 - 16
KNKV 3e klasse F (veld)
OJC '98 1- Reehorst '45 113 - 18
Keizer Karel 1- Klimop 130 -   7
PSV / lifovragen.nl 1- Tiel '72 115 - 18
SkunK 1- OEC 115 -   8
KNKV 3e klasse G (veld)
Olympus '58 1- Huizen 114 - 13
EKCA / CIBOD 1- Arena 112 - 11
Rheko 1- RDZ 116 -   9
Devinco 1- DKOD 19 - 11
KNKV 3e klasse H (veld)
Vlug & Vaardig / KCN 1- Thor 19 -   8
Crescendo 1- Luno 116 - 10
Madjoe 1- Oranje Nassau 116 - 16
Badhoevedorp 1- VZOD 113 -   8
KNKV 3e klasse I (veld)
Ventura Sport 1- Korbatjo 110 - 19
Triade 1- ACKC 112 - 18
SKV 1- Thor 16 - 12
NIO 1- Olympia 116 - 13
KNKV 3e klasse J (veld)
KVK 1- DSO 113 - 17
Keep Fit '70 1- TOGO 124 - 16
Zaamslag 1- Scheldevogels 19 - 14
Seolto 1- Blauw Wit 110 - 14
KNKV 4e klasse A (veld)
Korwi 1- Stadskanaal '74 19 - 14
KNKV 4e klasse C (veld)
KVS ’17 1- Attila 113 - 15
KNKV 4e klasse D (veld)
Purmer 1- DKV 18 - 12
SDO 1- WWSV 111 - 12
KNKV 4e klasse E (veld)
Veenwouden 1- Lintjo 16 - 22
SF Deinum 1- It Fean / Boelenslaan 111 - 14

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 4e klasse F (veld)
Joure 1- Westergo 19 -   9
Lemmer 1- Amsterdam 113 - 10
Triaz 1- DTS 110 -   9
KNKV 4e klasse G (veld)
Blauw Zwart 1- KCD 112 - 10
Midlandia 1- Hemur Enge 117 -   8
KIOS '45 1- SDO 112 -   6
KNKV 4e klasse I (veld)
Eureka 1- Dubbel Zes 18 - 17
Oranje Zwart / De Hoekse 1- Sperwers 18 - 18
De Voltreffers 1- 't Capproen 113 -   9
Nikantes 1- ZKV 112 -   4
KNKV 4e klasse J (veld)
Terda 1- Luctor 115 - 20
Focus 1- Volharding / Emergo 112 - 10
KNKV 4e klasse H (veld)
Gemini 1- Koveni 113 - 13
ESDO 1- De Eemvogels 17 -   8
Hebbes 1- De Corvers 118 - 15
Reserve Ereklasse A (veld)
KCC / SO natural 2- LDODK / Rinsma Fashion 218 - 13
Fortuna / Delta Logistiek 2- DOS '46 217 - 15
DSC 2- Blauw-Wit 215 - 25
Reserve Ereklasse B (veld)
Unitas / Perspectief 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 213 - 17
DVO / Accountor 2- KZ / Thermo4U 216 - 17
PKC / SWKGroep 2- DeetosSnel 216 - 14
Reserve Hoofdklasse A (veld)
TOP / SolarCompleet 2- KVS / Maritiem 217 - 13
SKF 2- OVVO / De Kroon 216 - 14
Groen Geel 2- AW.DTV 224 -   9
Reserve Hoofdklasse B (veld)
Rohda 2- GKV / Enomics 215 - 20
Nic. / Alfa-college 3- PKC / SWKGroep 319 -   8
Nieuwerkerk 2- Avanti 215 -   9
TOP 2- Sporting Delta 215 - 10
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Unitas / Perspectief 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 214 - 17
KZ / Thermo4U 3- Oost-Arnhem 213 - 16
Reserve Overgangsklasse B (veld)
DOS '46 3- SDO / BlijWerkt 29 - 13
Sparta 2- Drachten / van der Wiel 212 - 17
Tweemaal Zes 2- Fiks 216 - 23
Blauw-Wit 3- De Hoeve 213 -   9
Reserve Overgangsklasse C (veld)
KCC / SO natural 3- KVS / Maritiem 311 - 11
KVA 2- BEP 213 - 18
TOP / SolarCompleet 4- Pernix 217 - 16
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- KCR 218 - 15

Antilopen Banner
Reserve Overgangsklasse D (veld)
TOP / SolarCompleet 3- Oranje Wit 215 - 15
Nieuwerkerk 3- DVO / Accountor 318 - 13
KCC / SO natural 4- SKF 321 - 14
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3- Achilles 223 - 13
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
De Korfrakkers 3- ODC 210 - 10
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
Amicitia 2- OWK 223 - 20
AVO 2- KIOS 216 - 16
AKC 2- De Meeuwen 213 - 12
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
CSL 2- Drachten / van der Wiel 37 - 16
De Parabool 2- De Wâlden 220 - 15
LDODK / Rinsma Fashion 3- ROG 217 - 11
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3- Hoogkerk 219 -   7
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
Noviomagum 3- MIA 39 - 12
Tempo 2- DOS Kampen / Veltman 226 - 15
Spirit 2- VEO 317 - 13
ASVD | PV Systems 2- Antilopen / Lancyr Deelen 216 - 11
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
OVVO / De Kroon 3- Telstar 220 - 12
Dindoa 2- Wageningen 315 - 12
Noviomagum 2- MIA 212 -   9
Victum 2- ODIK 219 - 17
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Die Haghe 2- Sporting Delta 315 -   7
Phoenix 2- Rapid 26 - 20
VEO 2- Excelsior 214 -   4
KZ Danaiden 2- Meervogels / Física 29 - 22
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
RWA 2- Oranje Wit 312 - 12
DeetosSnel 3- Twist 218 - 11
Albatros 2- KOAG 218 - 19
Avanti 3- Fortis 219 - 19
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Swift 2- Tilburg 222 - 11
Rust Roest 2- Merwede / Multiplaat 216 - 17
TOP 3- HKC 218 - 11
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Groen Geel 3- Tempo 39 -   9
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
De Meeuwen 3- Swift 210 - 15
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
Sporting Trigon 3- Synergo 316 - 11
KVA 3- DSC 418 - 15
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- KZ / Thermo4U 525 - 18
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 4- Tempo 422 - 13
KCR 3- SDO 217 -   5
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Harich 2- De Granaet 214 - 12
Quick '21 2- Oranje Zwart 29 - 10
Ritola 2- Exakwa 212 - 11
CSL 3- Heerenveen 212 - 11
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Ritola 3- Flamingo's 213 - 13
Noordenveld 2- Heerenveen 314 - 19
Vlug & Vaardig 2- De Wâlden 416 - 14
Sparta 2- Pallas '08 28 - 21
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
Drachten / van der Wiel 4- ROG 316 - 10
De Parabool 3- Wit-Blauw / Green Organics 213 - 19
Sparta 3- De Wâlden 317 -   9
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- Heerenveen 410 -   7
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Amicitia 3- Wit-Blauw / Green Organics 313 - 14
De Meeuwen 4- KVZ 217 - 10
NKC '51 2- Wageningen 414 -   7
DOS-WK 2- Apeldoorn 28 - 12
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Dindoa 3- Sparta 212 - 13
DOS 2- Nova 226 -   8
Wageningen 6- DVO / Accountor 55 - 13
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 514 - 12
Tweemaal Zes 3- ODIK 39 - 12
EKVA 3- Dindoa 415 - 12
DVO / Accountor 4- Wageningen 523 - 13
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Triaz 2- SDO / BlijWerkt 313 - 16
Refleks 2- Fiducia 212 -   7
EKVA 2- Sporting Trigon 29 - 15
Roda 2- BEP 316 -   9
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Pernix 3- Futura 213 - 12
TOP / SolarCompleet 5- Fiks 314 - 13
KIOS 2- ODO 215 -   9
Velocitas 2- Weidevogels 220 - 12
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Excelsior 3- Achilles 312 - 21
KVS / Maritiem 4- GKV 222 - 16
Refleks 3- Velocitas 319 - 20
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
Vitesse 2- Weidevogels 318 -   7
Avanti 4- KOAG 316 - 14
Valto 3- WION 210 - 15
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
IJsselvogels 2- OZC 213 - 14
Nieuwerkerk 4- Korbis 211 - 15
Maassluis 2- WION 322 -   4
Reeuwijk 2- Vriendenschaar 214 - 15

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
RWA 3- Juliana 210 - 12
Kinderdijk 2- DSO 218 -   8
ONDO 2- KCC / SO natural 510 - 11
Fortis 3- Tjoba 218 - 19
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
RWA 4- Albatros 319 - 18
Rust Roest 3- Tjoba 312 -   9
Merwede / Multiplaat 3- Animo 27 - 16
Oranje Wit 4- GKV / Enomics 315 - 19
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
ZKC '19 3- Juventa 215 -   6
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
Rheko 3- HKC 27 -   9
Zwart Wit 2- Kesteren 29 -   9
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
Tilburg 3- Rust Roest 411 - 15
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Rohda 3- DKV Victoria 215 - 14
OKV 2- Helios 29 -   5
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Rohda 5- ALO 211 - 20
OKV 3- ZKC '31 210 - 13
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
VEO 4- Haarlem 213 -   3
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Rigtersbleek / Cottus 2- HHV 210 -   9
Blauw Zwart 2- NKC '51 38 -   6
TOP 2- Regio '72 213 - 18
Elko 2- KVZ 312 - 14
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
De Parabool 5- De Wâlden 516 -   5
DWA / Argo 2- Invicta / Frigro 212 - 10
Harkema 2- ROG 412 -   4
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
De Parabool 4- Dow / Wez Handich 319 - 11
Harich 3- Flamingo's 319 - 13
Emmeloord 2- DTG 222 -   8
Oerterp / VKC 2- De Waterpoort 29 -   8
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
Udiros 2- Unitas / Perspectief 419 - 11
Oranje Zwart 3- De Hoeve 37 - 26
Dindoa 5- DOS Kampen / Veltman 322 - 15
SCO 4- ASVD | PV Systems 323 - 21
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Devinco 2- SKF 411 -   9
Elburg 2- Rood-Wit 24 - 11
Rigtersbleek / Cottus 3- EKC 2000 212 - 13
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Devinco 3- Tiel '72 27 - 13
EKCA / CIBOD 2- HKC 414 - 11
Rheko 2- Synergo 411 - 14
Antilopen / Lancyr Deelen 4- Huizen 214 - 10
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
Antilopen / Lancyr Deelen 5- SKF 516 - 16
Fortissimo 2- Tiel '72 325 -   7
Revival 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 710 -   9
HKC 2- MIA 419 -   7
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
De Vinken 2- Fiducia 315 - 11
Woudenberg 2- Atlantis 213 - 25
VIKO 2- Ados 217 -   9
Viking 2- DWS 27 - 16
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
Tiel '72 4- Spirit 310 -   6
OVVO / De Kroon 4- Victum 318 - 17
Fiducia 4- MIA 514 - 12
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
Roda 3- VZOD 28 - 13
Madjoe 2- KZ Danaiden 317 - 16
Crescendo 2- Luno 212 - 12
KVA 4- Rapid 312 - 18
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
Tempo 5- VEO 520 - 11
DOS 3- Meervogels / Física 39 - 17
Rohda 4- Velocitas 417 - 13
Luno 3- ZKC '31 312 -   4
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
Achilles 5- Weidevogels 411 - 13
Dijkvogels 2- Valto 412 - 19
Excelsior 4- ONDO 310 - 16
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
Excelsior 5- Dijkvogels 312 - 11
Maassluis 3- Avanti 512 - 14
ONDO 2- Twist 319 - 10
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
Vitesse 3- HKC 412 - 14
Gemini 2- RWA 512 - 16
Erasmus 2- Olympia 39 - 14
ADO 3- Twist 412 - 11
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
DVS '69 2- KOAG 415 - 13
Merwede / Multiplaat 4- ADO 217 - 15
Vriendenschaar 3- Nieuwerkerk 56 - 14
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
HKC 3- ACKC 29 - 13
Ventura Sport 2- Korbatjo 26 - 11
NIO 2- Olympia 211 -   6
PKC / SWKGroep 5- Vriendenschaar 45 - 15

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse X (veld)
ONDO 3- TOGO 26 - 10
Seolto 2- Juliana 316 - 18
KCR 4- Atlas 211 - 12
Fortis 4- Swift 312 - 24
KNKV Reserve 4e klasse B (veld)
Zwaluwen 2- Juventa 39 - 12
AVO 4- SDO 212 - 13
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
KZ Danaiden 5- AW.DTV 414 -   6
KNKV Reserve 4e klasse D (veld)
PSV / lifovragen.nl 2- Rust Roest 511 -   8
KNKV Reserve 4e klasse E (veld)
Invicta / Frigro 3- DTL 217 - 10
WWC 2- TFS / De Pein 316 -   8
Joure 2- Westergo 210 - 19
DWA / Argo 3- It Fean / Boelenslaan 215 - 14
KNKV Reserve 4e klasse F (veld)
De Parabool 6- Lintjo 213 - 11
Hellas '63 2- Thrianta 219 -   7
Ritola 4- ROG 57 - 15
KNKV Reserve 4e klasse G (veld)
Olympus '58 2- Oost-Arnhem 314 - 13
KVZ 4- Reehorst '45 215 - 16
Noviomagum 4- Zwaluwen 39 - 12
Wageningen 7- DVO / Accountor 617 - 13
KNKV Reserve 4e klasse H (veld)
Wageningen 8- Oost-Arnhem 49 - 16
DVO / Accountor 7- RDZ 29 - 16
Synergo 5- Arena 210 - 16
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
DOS 4- Synergo 621 -   5
ODIK 5- Koveni 27 - 12
Nova 3- Telstar 314 - 11
Hebbes 2- DWS 311 - 13
KNKV Reserve 4e klasse J (veld)
Animo 3- OVVO / De Kroon 57 -   5
GKV / Enomics 4- Synergo 711 - 10
SGV 2- Vriendenschaar 510 - 21
KNKV Reserve 4e klasse K (veld)
ZKC '31 4- Thor 220 -   4
DSO 2- Swift 45 - 10
Badhoevedorp 2- EKVA 410 - 21
KNKV Reserve 4e klasse L (veld)
Crescendo 3- KVS / Maritiem 618 -   7
ALO 4- Pernix 55 -   9
Achilles 6- Atlantis 317 - 10
KNKV Reserve 4e klasse M (veld)
ODO 4- Futura 313 -   8
KVS / Maritiem 7- Valto 511 - 18
Refleks 4- Paal Centraal 313 - 10
KNKV Reserve 4e klasse N (veld)
Twist 5- KCC / SO natural 68 - 16
KCR 5- Vitesse 415 - 13
Meervogels / Física 4- IJsselvogels 45 - 12
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
Kinderdijk 3- KCR 68 - 21
Keep Fit '70 2- Korbis 38 - 20
OZC 3- Albatros 59 -   7
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
ONDO 4- Blauw Wit 216 -   8
KVK 2- Luctor 214 -   9
Stormvogels 2- Tjoba 417 -   6
A-junioren Hoofdklasse A (veld)
DVO / Accountor A1- TOP / SolarCompleet A114 - 11
AVO A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A115 - 18
KZ / Thermo4U A1- DOS '46 A118 - 17
Unitas / Perspectief A1- Groen Geel A112 - 14
A-junioren Hoofdklasse B (veld)
DeetosSnel A1- Nieuwerkerk A112 -   6
Fortuna / Delta Logistiek A1- KCC / SO natural A118 - 15
DSC A1- PKC / SWKGroep A116 - 10
Oranje Wit A1- HKV / Ons Eibernest A121 - 10
A-junioren Overgangsklasse A (veld)
AVO A2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A217 - 19
DOS '46 A2- Drachten / van der Wiel A122 -   9
Hoogkerk / Nic. A1- De Meeuwen A114 - 15
LDODK / Rinsma Fashion A1- Wageningen A124 - 12
A-junioren Overgangsklasse B (veld)
SKF A1- OVVO / De Kroon A116 - 13
KZ / Thermo4U A2- AW.DTV A110 - 17
DVO / Accountor A2- BEP A19 - 12
A-junioren Overgangsklasse C (veld)
PKC / SWKGroep A2- Avanti A111 - 20
Vriendenschaar A1- Fortis A15 - 16
TOP A1- Sporting Delta A112 - 13
KCC / SO natural A2- Tilburg A118 - 15
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
Tempo A1- KVS / Maritiem A120 - 13
Die Haghe A1- Kinderdijk A117 - 18
Vitesse A1- Meervogels / Física A114 - 15
Valto A1- Achilles A17 - 21
Dames A-junioren Hoofdklasse (veld)
Swift A1- De Peelkorf A17 - 12
DAKOS A1- Rosolo A15 -   9
A-junioren 1e klasse A (veld)
Ritola A1- Flamingo's A117 -   8
LDODK / Rinsma Fashion A2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A18 - 17
Harkema / Frigro A1- ASVD | PV Systems A235 - 13
ZKC '19 A1- SIOS A19 - 13

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
A-junioren 1e klasse B (veld)
Dindoa A1- DOS Kampen / Veltman A121 - 12
NKC '51 A1- Apeldoorn A17 - 11
Sparta A1- KVZ A18 - 12
ASVD | PV Systems A1- HKC A115 -   5
A-junioren 1e klasse C (veld)
MIA A1- Antilopen / Lancyr Deelen A112 - 13
Telstar A1- Oost-Arnhem A14 - 16
Victum A1- ODIK A111 -   8
Woudenberg A1- Tiel '72 A116 - 12
A-junioren 1e klasse D (veld)
ZKV A2- Tempo A215 - 16
ZKC '31 A1- Fiducia A17 -   7
Fortissimo A1- SDO / BlijWerkt A114 -   6
KVA A1- Groen Geel A213 - 15
A-junioren 1e klasse E (veld)
VEO A1- TOP / SolarCompleet A28 - 14
Avanti A2- Fiks A112 - 12
KZ Danaiden A1- Velocitas A111 - 11

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017