de opgegeven parameter voor de competitie is niet gevonden. Korfbal Competitie Overzicht | uitslagen1819veld

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Kinderdijk, Alblasserdam

381 wedstrijden zijn geselecteerd. 377 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
RWA 1- ONDO 1
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
DSO 2- Juliana 2
RWA 3- Kinderdijk 216 - 18
Fortis 3- ONDO 213 - 12
KCC / SO natural 5- Tjoba 218 - 21
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
OZC 3- Keep Fit '70 220 - 12
Korbis 3- Albatros 522 - 17
Kinderdijk 3- Triade 2
Breedtekorfbal Senioren poule 061 (najaar)
Vriendenschaar 6- De Voltreffers 2
Midweek poule 042 (najaar)
De Voltreffers MW1- Kinderdijk MW112 -   7
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
Midweek poule 042 (najaar)
SKV MW1- HKC MW113 - 10
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
Die Haghe A1- Vitesse A115 - 16
Meervogels / Física A1- Kinderdijk A113 - 20
Tempo A1- Valto A117 - 16
Achilles A1- KVS / Maritiem A113 - 17

Korfbal Deals
A-junioren 2e klasse J (veld)
Korbis A1- Reeuwijk A116 - 11
KCR A2- KCC / SO natural A310 -   8
Twist A1- Kinderdijk A29 - 15
C-aspiranten 1e klasse H (najaar)
Fortuna / Delta Logistiek C2- KCR C114 -   9
Avanti C1- IJsselvogels C14 - 11
Korbis C1- VEO C15 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 099 (najaar)
Triade C2- Merwede / Multiplaat C55 -   1
E-pupillen poule 122 (najaar)
DeetosSnel E4- PKC / SWKGroep E90 - 10
F-pupillen poule 078 (najaar)
Kinderdijk F1- Vriendenschaar F310 -   7
KCR F2- Korbatjo F11 -   8
HKC F3- Vitesse F15 -   7
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Tjoba 1- Fortis 120 - 15
Juliana 1- KCR 112 - 19
ONDO 1- Albatros 124 - 22
Kinderdijk 1- RWA 120 - 20
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
ONDO 2- RWA 312 -   9
Tjoba 2- DSO 216 - 10
Kinderdijk 2- Fortis 319 - 14
Juliana 2- KCC / SO natural 518 - 13
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
KCR 6- Korbis 324 - 11
Triade 2- OZC 310 - 14
Keep Fit '70 2- Kinderdijk 38 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 061 (najaar)
Kinderdijk 4- 't Capproen 37 - 10
De Voltreffers 2- Vriendenschaar 614 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (najaar)
Reeuwijk 3- Kinderdijk 521 - 11
Albatros 6- Merwede / Multiplaat 517 -   8
Midweek poule 042 (najaar)
Kinderdijk MW1- SKV MW15 -   8
HKC MW1- De Voltreffers MW113 -   5
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
Vitesse A1- Tempo A113 - 17
KVS / Maritiem A1- Meervogels / Física A124 - 14
Valto A1- Die Haghe A16 - 15
Kinderdijk A1- Achilles A117 - 13

advertentie Lancyr Deelen
A-junioren 2e klasse J (veld)
KCC / SO natural A3- Twist A19 - 10
Kinderdijk A2- KCR A217 -   9
Reeuwijk A1- DVS '69 A110 -   7
Breedtekorfbal Junioren poule 075 (najaar)
Albatros A4- Sporting Delta A48 -   6
Kinderdijk A3- PKC / SWKGroep A77 - 11
B-aspiranten 2e klasse M (najaar)
KOAG B2- KCC / SO natural B211 - 14
Kinderdijk B1- ADO B111 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 025 (najaar)
Merwede / Multiplaat B2- PKC / SWKGroep B411 -   7
Triade B1- Kinderdijk B210 -   6
C-aspiranten 1e klasse H (najaar)
VEO C1- Avanti C19 -   4
IJsselvogels C1- Fortuna / Delta Logistiek C212 -   7
Kinderdijk C1- Korbis C16 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (najaar)
HKC C2- Vriendenschaar C26 -   9
Kinderdijk C2- Merwede / Multiplaat C21 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 099 (najaar)
PKC / SWKGroep C5- Kinderdijk C33 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (najaar)
Merwede / Multiplaat D1- PKC / SWKGroep D27 -   9
ACKC D1- Kinderdijk D12 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (najaar)
Kinderdijk D2- GKV / Enomics D210 -   4
Albatros D2- HKC D212 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (najaar)
Vriendenschaar D2- PKC / SWKGroep D37 -   4
Kinderdijk D3- Vriendenschaar D23 -   4
Merwede / Multiplaat D2- PKC / SWKGroep D35 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 122 (najaar)
Vriendenschaar D3- PKC / SWKGroep D54 -   7
ACKC D4- Kinderdijk D42 -   5
E-pupillen poule 001 (najaar)
Albatros E1- Vriendenschaar E15 - 13
PKC / SWKGroep E1- Kinderdijk E117 - 13

Team TV
E-pupillen poule 054 (najaar)
HKC E4- PKC / SWKGroep E71 - 10
Oranje Wit E4- Kinderdijk E23 - 17
E-pupillen poule 083 (najaar)
Kinderdijk E3- Vriendenschaar E512 -   1
Merwede / Multiplaat E3- PKC / SWKGroep E811 -   4
E-pupillen poule 069 (najaar)
PKC / SWKGroep E6- Vriendenschaar E45 - 12
Kinderdijk E4- HKC E36 -   4
E-pupillen poule 122 (najaar)
DeetosSnel E4- Vriendenschaar E63 - 10
PKC / SWKGroep E9- Kinderdijk E53 -   3
E-pupillen poule 179 (najaar)
Kinderdijk E6- Albatros E87 -   0
GKV / Enomics E5- Vriendenschaar E73 -   7
F-pupillen poule 078 (najaar)
Albatros F3- HKC F37 -   9
Vriendenschaar F3- KCR F22 -   1
Vitesse F1- Kinderdijk F18 - 12

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Tjoba 1- ONDO 112 - 19
Fortis 1- KCR 115 - 16
Kinderdijk 1- Juliana 123 - 17
RWA 1- Albatros 113 - 23
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Kinderdijk 2- Juliana 218 - 21
Fortis 3- RWA 316 - 16
Tjoba 2- ONDO 210 - 14
DSO 2- KCC / SO natural 512 - 13
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
Albatros 5- Keep Fit '70 221 - 11
Triade 2- KCR 65 - 20
OZC 3- Kinderdijk 39 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 061 (najaar)
Vriendenschaar 6- Kinderdijk 412 - 14
't Capproen 3- Vriendenschaar 68 -   7
't Capproen 3- De Voltreffers 214 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (najaar)
Merwede / Multiplaat 5- Reeuwijk 39 -   9
Kinderdijk 5- Albatros 617 - 14
Midweek poule 042 (najaar)
Kinderdijk MW1- HKC MW110 -   8
SKV MW1- De Voltreffers MW112 -   8

Antilopen Banner
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
Die Haghe A1- Tempo A114 - 24
Kinderdijk A1- Vitesse A115 -   9
Achilles A1- Meervogels / Física A115 - 13
Valto A1- KVS / Maritiem A111 - 19
A-junioren 2e klasse J (veld)
Reeuwijk A1- Kinderdijk A214 - 12
Twist A1- KCR A25 -   7
DVS '69 A1- Korbis A113 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 075 (najaar)
Kinderdijk A3- Albatros A49 -   3
PKC / SWKGroep A7- Albatros A412 -   6
Sporting Delta A4- Kinderdijk A37 -   8
B-aspiranten 2e klasse M (najaar)
ADO B1- KOAG B213 - 10
KCC / SO natural B2- Kinderdijk B19 - 20
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 025 (najaar)
Kinderdijk B2- Merwede / Multiplaat B213 - 11
PKC / SWKGroep B4- Triade B15 - 13
C-aspiranten 1e klasse H (najaar)
Fortuna / Delta Logistiek C2- VEO C110 -   5
KCR C1- IJsselvogels C13 - 12
Avanti C1- Kinderdijk C111 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (najaar)
Vriendenschaar C2- Kinderdijk C211 -   5
Merwede / Multiplaat C2- HKC C214 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 099 (najaar)
Kinderdijk C3- Triade C24 -   1
Merwede / Multiplaat C5- PKC / SWKGroep C53 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (najaar)
PKC / SWKGroep D2- ACKC D18 -   4
Kinderdijk D1- Merwede / Multiplaat D115 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (najaar)
HKC D2- Albatros D28 - 10
HKC D2- Kinderdijk D22 -   9
GKV / Enomics D2- Albatros D21 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (najaar)
Vriendenschaar D2- Merwede / Multiplaat D27 -   7
PKC / SWKGroep D3- Kinderdijk D312 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 122 (najaar)
Kinderdijk D4- Vriendenschaar D35 -   3
PKC / SWKGroep D5- ACKC D42 -   4

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 001 (najaar)
Vriendenschaar E1- PKC / SWKGroep E14 - 11
Kinderdijk E1- Albatros E112 -   4
E-pupillen poule 054 (najaar)
PKC / SWKGroep E7- Oranje Wit E48 -   6
Kinderdijk E2- HKC E416 -   4
E-pupillen poule 083 (najaar)
Vriendenschaar E5- Merwede / Multiplaat E33 -   9
PKC / SWKGroep E8- Kinderdijk E35 - 19
E-pupillen poule 069 (najaar)
HKC E3- PKC / SWKGroep E63 - 12
Vriendenschaar E4- Kinderdijk E410 -   2
E-pupillen poule 122 (najaar)
Kinderdijk E5- DeetosSnel E41 -   3
Vriendenschaar E6- PKC / SWKGroep E93 -   1
E-pupillen poule 179 (najaar)
Vriendenschaar E7- Kinderdijk E64 -   3
Albatros E8- GKV / Enomics E52 -   5
F-pupillen poule 078 (najaar)
KCR F2- Vitesse F10 -   5
Korbatjo F1- Vriendenschaar F36 -   4
Kinderdijk F1- Albatros F312 -   4
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Juliana 1- Tjoba 119 - 18
ONDO 1- Kinderdijk 118 - 18
KCR 1- RWA 120 - 19
Albatros 1- Fortis 116 - 16
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
RWA 3- DSO 29 - 20
Juliana 2- Tjoba 218 - 13
KCC / SO natural 5- Fortis 315 - 11
ONDO 2- Kinderdijk 211 - 16
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
Keep Fit '70 2- Triade 218 -   7
Korbis 3- OZC 318 - 14
KCR 6- Albatros 533 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 061 (najaar)
De Voltreffers 2- Kinderdijk 47 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (najaar)
Reeuwijk 3- Merwede / Multiplaat 515 - 10
Albatros 6- Reeuwijk 317 - 14
Kinderdijk 5- Merwede / Multiplaat 521 -   9

Alles voor je sport!
Midweek poule 042 (najaar)
HKC MW1- Kinderdijk MW19 -   9
De Voltreffers MW1- SKV MW111 - 12
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
Tempo A1- Achilles A120 - 16
Vitesse A1- Valto A122 -   7
KVS / Maritiem A1- Kinderdijk A116 - 17
Meervogels / Física A1- Die Haghe A113 - 16
A-junioren 2e klasse J (veld)
Korbis A1- Twist A18 - 11
KCR A2- DVS '69 A18 -   9
Kinderdijk A2- KCC / SO natural A312 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 075 (najaar)
PKC / SWKGroep A7- Sporting Delta A417 -   4
Albatros A4- Kinderdijk A37 -   9
B-aspiranten 2e klasse M (najaar)
KCC / SO natural B2- ADO B18 - 13
Kinderdijk B1- KOAG B211 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 025 (najaar)
Kinderdijk B2- PKC / SWKGroep B46 -   4
Merwede / Multiplaat B2- Triade B113 - 14

Korfbal Deals
C-aspiranten 1e klasse H (najaar)
KCR C1- Avanti C14 -   8
Kinderdijk C1- Fortuna / Delta Logistiek C26 -   5
IJsselvogels C1- Korbis C19 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (najaar)
Vriendenschaar C2- Merwede / Multiplaat C24 -   8
Kinderdijk C2- HKC C211 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 099 (najaar)
Merwede / Multiplaat C5- Kinderdijk C32 -   8
PKC / SWKGroep C5- Triade C25 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (najaar)
ACKC D1- Merwede / Multiplaat D17 -   3
PKC / SWKGroep D2- Kinderdijk D16 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (najaar)
Kinderdijk D2- Albatros D26 -   3
HKC D2- GKV / Enomics D22 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (najaar)
Merwede / Multiplaat D2- Kinderdijk D36 -   5

Team TV
Breedtekorfbal D-pupillen poule 122 (najaar)
Kinderdijk D4- PKC / SWKGroep D52 -   3
Vriendenschaar D3- ACKC D49 -   8
E-pupillen poule 001 (najaar)
Kinderdijk E1- Vriendenschaar E19 -   7
Albatros E1- PKC / SWKGroep E110 - 12
E-pupillen poule 054 (najaar)
PKC / SWKGroep E7- Kinderdijk E22 -   9
Oranje Wit E4- HKC E46 -   4
E-pupillen poule 083 (najaar)
Vriendenschaar E5- PKC / SWKGroep E812 -   3
Merwede / Multiplaat E3- Kinderdijk E37 - 14
E-pupillen poule 069 (najaar)
Kinderdijk E4- PKC / SWKGroep E63 -   9
Vriendenschaar E4- HKC E316 -   1
E-pupillen poule 122 (najaar)
Kinderdijk E5- Vriendenschaar E60 -   4
E-pupillen poule 179 (najaar)
Kinderdijk E6- GKV / Enomics E54 -   2
Vriendenschaar E7- Albatros E88 -   0
F-pupillen poule 078 (najaar)
Albatros F3- KCR F217 -   0
Vriendenschaar F3- HKC F34 -   3
Korbatjo F1- Kinderdijk F10 -   6
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
ONDO 1- Fortis 117 - 11
Kinderdijk 1- KCR 122 - 21
Albatros 1- Tjoba 115 - 16
RWA 1- Juliana 121 -   9
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Kinderdijk 2- KCC / SO natural 518 - 11
ONDO 2- DSO 28 -   9
Fortis 3- Juliana 214 - 21
RWA 3- Tjoba 213 -   6
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
Kinderdijk 3- Albatros 512 -   2
Triade 2- Korbis 311 - 13
OZC 3- KCR 610 - 23
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 061 (najaar)
Kinderdijk 4- Vriendenschaar 612 - 14

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 061 (najaar)
Kinderdijk 4- De Voltreffers 212 -   7
Vriendenschaar 6- 't Capproen 312 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (najaar)
Reeuwijk 3- Albatros 611 - 13
Merwede / Multiplaat 5- Kinderdijk 58 - 11
Midweek poule 042 (najaar)
Kinderdijk MW1- De Voltreffers MW18 -   8
HKC MW1- SKV MW14 - 12
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
Valto A1- Meervogels / Física A19 -   7
Tempo A1- Kinderdijk A116 -   6
Die Haghe A1- KVS / Maritiem A114 - 19
Vitesse A1- Achilles A110 - 17
A-junioren 2e klasse J (veld)
Reeuwijk A1- KCR A211 -   3
DVS '69 A1- Kinderdijk A28 - 12
Korbis A1- KCC / SO natural A37 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 075 (najaar)
Sporting Delta A4- PKC / SWKGroep A74 -   3

advertentie Lancyr Deelen
B-aspiranten 2e klasse M (najaar)
KOAG B2- Kinderdijk B16 - 14
ADO B1- KCC / SO natural B215 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 025 (najaar)
PKC / SWKGroep B4- Kinderdijk B28 -   6
Triade B1- Merwede / Multiplaat B217 -   7
C-aspiranten 1e klasse H (najaar)
Korbis C1- KCR C114 -   2
Avanti C1- Fortuna / Delta Logistiek C29 -   9
VEO C1- Kinderdijk C19 -   2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (najaar)
Merwede / Multiplaat C2- Vriendenschaar C27 -   9
HKC C2- Kinderdijk C22 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 099 (najaar)
Triade C2- PKC / SWKGroep C54 -   1
Kinderdijk C3- Merwede / Multiplaat C59 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (najaar)
Kinderdijk D1- PKC / SWKGroep D27 -   7
Merwede / Multiplaat D1- ACKC D12 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (najaar)
Albatros D2- Kinderdijk D26 -   1
GKV / Enomics D2- HKC D24 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (najaar)
Kinderdijk D3- Merwede / Multiplaat D21 -   5
PKC / SWKGroep D3- Vriendenschaar D25 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 122 (najaar)
ACKC D4- Vriendenschaar D34 -   6
PKC / SWKGroep D5- Kinderdijk D42 -   3
E-pupillen poule 001 (najaar)
PKC / SWKGroep E1- Albatros E117 -   7
Vriendenschaar E1- Kinderdijk E112 -   9
E-pupillen poule 054 (najaar)
HKC E4- Oranje Wit E42 -   5
Kinderdijk E2- PKC / SWKGroep E77 -   1
E-pupillen poule 083 (najaar)
PKC / SWKGroep E8- Vriendenschaar E58 -   4
Kinderdijk E3- Merwede / Multiplaat E36 -   2

Team TV
E-pupillen poule 069 (najaar)
PKC / SWKGroep E6- Kinderdijk E410 -   2
HKC E3- Vriendenschaar E40 - 15
E-pupillen poule 122 (najaar)
Vriendenschaar E6- Kinderdijk E55 -   2
PKC / SWKGroep E9- DeetosSnel E49 -   1
E-pupillen poule 179 (najaar)
GKV / Enomics E5- Kinderdijk E63 -   2
Albatros E8- Vriendenschaar E70 -   5
F-pupillen poule 078 (najaar)
HKC F3- Korbatjo F12 -   6
Kinderdijk F1- KCR F210 -   1
Vitesse F1- Albatros F39 - 14
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
KCR 1- Albatros 114 - 12
Fortis 1- RWA 119 - 21
Juliana 1- ONDO 116 - 19
Tjoba 1- Kinderdijk 115 - 15
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Tjoba 2- Kinderdijk 216 - 16
DSO 2- Fortis 311 - 11
Juliana 2- ONDO 214 - 14
KCC / SO natural 5- RWA 311 - 14
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
Albatros 5- Triade 211 - 12
KCR 6- Keep Fit '70 225 - 19
Korbis 3- Kinderdijk 317 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 061 (najaar)
't Capproen 3- Kinderdijk 49 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (najaar)
Merwede / Multiplaat 5- Albatros 68 - 15
Kinderdijk 5- Reeuwijk 314 - 15
Midweek poule 042 (najaar)
De Voltreffers MW1- HKC MW18 -   9
SKV MW1- Kinderdijk MW110 -   6
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
Meervogels / Física A1- Tempo A115 - 15
KVS / Maritiem A1- Vitesse A122 - 18
Kinderdijk A1- Valto A117 - 15
Achilles A1- Die Haghe A117 - 14
A-junioren 2e klasse J (veld)
KCR A2- Korbis A111 - 12
KCC / SO natural A3- Reeuwijk A110 - 11
Twist A1- DVS '69 A115 -   7

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Junioren poule 075 (najaar)
PKC / SWKGroep A7- Kinderdijk A318 -   6
Sporting Delta A4- Albatros A47 -   3
B-aspiranten 2e klasse M (najaar)
KCC / SO natural B2- KOAG B23 - 11
ADO B1- Kinderdijk B117 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 025 (najaar)
Kinderdijk B2- Triade B15 - 11
PKC / SWKGroep B4- Merwede / Multiplaat B27 -   7
C-aspiranten 1e klasse H (najaar)
IJsselvogels C1- VEO C13 -   4
KCR C1- Kinderdijk C16 -   6
Fortuna / Delta Logistiek C2- Korbis C18 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (najaar)
Merwede / Multiplaat C2- Kinderdijk C27 -   6
Vriendenschaar C2- HKC C211 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 099 (najaar)
Merwede / Multiplaat C5- Triade C24 -   2
Kinderdijk C3- PKC / SWKGroep C57 -   3

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (najaar)
Kinderdijk D1- ACKC D110 -   4
PKC / SWKGroep D2- Merwede / Multiplaat D113 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (najaar)
GKV / Enomics D2- Kinderdijk D23 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (najaar)
Vriendenschaar D2- Kinderdijk D311 -   2
PKC / SWKGroep D3- Merwede / Multiplaat D27 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 122 (najaar)
PKC / SWKGroep D5- Vriendenschaar D38 -   7
Kinderdijk D4- ACKC D48 -   2
E-pupillen poule 001 (najaar)
Vriendenschaar E1- Albatros E113 -   4
Kinderdijk E1- PKC / SWKGroep E18 - 15
E-pupillen poule 054 (najaar)
PKC / SWKGroep E7- HKC E410 -   2
Kinderdijk E2- Oranje Wit E413 -   1

Antilopen Banner
E-pupillen poule 083 (najaar)
PKC / SWKGroep E8- Merwede / Multiplaat E39 - 12
Vriendenschaar E5- Kinderdijk E30 - 14
E-pupillen poule 069 (najaar)
Vriendenschaar E4- PKC / SWKGroep E64 -   7
HKC E3- Kinderdijk E41 -   6
E-pupillen poule 122 (najaar)
Kinderdijk E5- PKC / SWKGroep E91 -   1
Vriendenschaar E6- DeetosSnel E411 -   0
E-pupillen poule 179 (najaar)
Vriendenschaar E7- GKV / Enomics E56 -   9
Albatros E8- Kinderdijk E60 -   1
F-pupillen poule 078 (najaar)
Vriendenschaar F3- Vitesse F12 -   6
Korbatjo F1- Albatros F35 -   7
KCR F2- HKC F33 -   8
week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
ONDO 1- KCR 117 - 15
RWA 1- Tjoba 126 - 19
Kinderdijk 1- Fortis 119 - 20
Albatros 1- Juliana 117 -   9
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
ONDO 2- KCC / SO natural 510 - 11
RWA 3- Juliana 210 - 12
Kinderdijk 2- DSO 218 -   8
Fortis 3- Tjoba 218 - 19
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
OZC 3- Albatros 59 -   7
Keep Fit '70 2- Korbis 38 - 20
Kinderdijk 3- KCR 68 - 21
Breedtekorfbal Senioren poule 061 (najaar)
De Voltreffers 2- 't Capproen 38 -   4
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (najaar)
Albatros 6- Kinderdijk 514 - 12
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
Valto A1- Achilles A17 - 21
Tempo A1- KVS / Maritiem A120 - 13
Die Haghe A1- Kinderdijk A117 - 18
Vitesse A1- Meervogels / Física A114 - 15
A-junioren 2e klasse J (veld)
Reeuwijk A1- Twist A19 - 10
DVS '69 A1- KCC / SO natural A320 -   4
Korbis A1- Kinderdijk A217 - 16

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal Junioren poule 075 (najaar)
Kinderdijk A3- Sporting Delta A47 -   6
Albatros A4- PKC / SWKGroep A77 - 12
B-aspiranten 2e klasse M (najaar)
KOAG B2- ADO B18 - 14
Kinderdijk B1- KCC / SO natural B215 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 025 (najaar)
Merwede / Multiplaat B2- Kinderdijk B213 - 12
Triade B1- PKC / SWKGroep B45 -   4
C-aspiranten 1e klasse H (najaar)
VEO C1- KCR C111 -   2
Kinderdijk C1- IJsselvogels C15 - 13
Korbis C1- Avanti C17 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (najaar)
Kinderdijk C2- Vriendenschaar C25 - 10
HKC C2- Merwede / Multiplaat C23 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 099 (najaar)
Triade C2- Kinderdijk C35 -   2
PKC / SWKGroep C5- Merwede / Multiplaat C57 -   2

Korfbal Deals
Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (najaar)
ACKC D1- PKC / SWKGroep D27 -   4
Merwede / Multiplaat D1- Kinderdijk D14 - 15
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (najaar)
Kinderdijk D2- HKC D211 -   4
Albatros D2- GKV / Enomics D210 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (najaar)
Merwede / Multiplaat D2- Vriendenschaar D25 -   6
Kinderdijk D3- PKC / SWKGroep D31 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 122 (najaar)
Vriendenschaar D3- Kinderdijk D43 -   2
ACKC D4- PKC / SWKGroep D52 -   2
E-pupillen poule 001 (najaar)
Albatros E1- Kinderdijk E16 - 11
PKC / SWKGroep E1- Vriendenschaar E110 - 11
E-pupillen poule 054 (najaar)
HKC E4- Kinderdijk E21 - 17
Oranje Wit E4- PKC / SWKGroep E72 -   9

Team TV
E-pupillen poule 083 (najaar)
Merwede / Multiplaat E3- Vriendenschaar E56 -   2
Kinderdijk E3- PKC / SWKGroep E821 -   3
E-pupillen poule 069 (najaar)
PKC / SWKGroep E6- HKC E311 -   1
Kinderdijk E4- Vriendenschaar E42 -   9
E-pupillen poule 122 (najaar)
DeetosSnel E4- Kinderdijk E50 -   8
PKC / SWKGroep E9- Vriendenschaar E64 - 10
E-pupillen poule 179 (najaar)
GKV / Enomics E5- Albatros E80 -   0
Kinderdijk E6- Vriendenschaar E70 -   2
F-pupillen poule 078 (najaar)
HKC F3- Kinderdijk F11 -   2
Vitesse F1- Korbatjo F16 - 13
Albatros F3- Vriendenschaar F38 -   2

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017