de opgegeven parameter voor de competitie is niet gevonden. Korfbal Competitie Overzicht | uitslagen1718zaal

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Kinderdijk, Alblasserdam

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 8 : van dinsdag 20 februari 2018 t/m maandag 26 februari 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
Merwede / Multiplaat 6- ACKC 324 - 16

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren poule 016 (zaal)
RWA 6- PKC / SWKGroep 1015 - 15
A-junioren 2e klasse L (zaal)
Twist A1- Albatros A212 - 12
E-pupillen poule 001 (zaal)
GKV / Enomics E1- DeetosSnel E17 -   5
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
 
KNKV 2e klasse I (zaal)
Korbatjo 1- ODO 115 - 19
Vitesse 1- ONDO 114 - 12
Atlas 1- ACKC 121 - 20
Maassluis 1- Kinderdijk 126 - 22
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
RWA 3- Kinderdijk 214 - 21
DSO 2- ODO 211 - 15
Tjoba 3- Oranje Wit 317 - 13
Vitesse 2- TOP 325 - 14
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
Avanti 4- KCC / SO natural 515 - 18
KCR 4- KOAG 415 - 22
KVS / Maritiem 5- Kinderdijk 322 - 12
KNKV Reserve 4e klasse U (zaal)
SGV 2- Tiel '72 419 - 15
Animo 3- GKV / Enomics 415 - 13
Kinderdijk 4- Vriendenschaar 429 - 11
Rust Roest 5- OJC '98 213 - 14

Antilopen Banner
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
ACKC 3- KOAG 518 - 11
Albatros 7- Merwede / Multiplaat 619 - 20
Kinderdijk 5- Oranje Wit 612 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 016 (zaal)
Triade 3- Merwede / Multiplaat 514 - 13
A-junioren 1e klasse G (zaal)
ONDO A1- Vitesse A222 - 16
KCC / SO natural A2- Fortis A115 - 14
Maassluis A1- Kinderdijk A115 - 19
Merwede / Multiplaat A1- Juliana A128 - 19
A-junioren 2e klasse L (zaal)
KCC / SO natural A3- Twist A115 - 12
Sporting Delta A2- Albatros A213 - 13
ADO A1- DVS '69 A117 - 19
Reeuwijk A1- Kinderdijk A220 - 17
Breedtekorfbal Junioren poule 002 (zaal)
Oranje Wit A3- DeetosSnel A316 - 15
Ventura Sport A1- HKC A214 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 052 (zaal)
Nieuwerkerk A4- PKC / SWKGroep A711 - 16
De Meervogels A5- Twist A37 - 17
ONDO A4- Excelsior A35 - 10
B-aspiranten 1e klasse G (zaal)
Kinderdijk B1- Albatros B110 - 11
PKC / SWKGroep B2- KOAG B113 - 13
Vitesse B1- KCR B112 - 12
TOP B1- Oranje Wit B211 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 035 (zaal)
KOAG B4- Sporting Delta B36 -   4
Oranje Wit B4- Conventus B27 -   6
Avanti B5- Kinderdijk B28 -   6
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
Kinderdijk C1- PKC / SWKGroep C16 - 21
DVO / Accountor C1- DSC C113 - 13
Oranje Wit C1- Fiducia C114 - 13
Tiel '72 C1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen C121 - 17
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (zaal)
PKC / SWKGroep C3- Kinderdijk C23 -   5
Vriendenschaar C2- Thor C18 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 051 (zaal)
Dijkvogels C2- Albatros C55 -   2
Avanti C5- Kinderdijk C36 -   8
Phoenix C2- Merwede / Multiplaat C48 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek D2- KOAG D14 - 15
RWA D1- Kinderdijk D17 - 10
Breedtekorfbal D-pupillen poule 011 (zaal)
Albatros D2- DeetosSnel D210 - 13
Kinderdijk D2- GKV / Enomics D212 -   7
Oranje Wit D2- ACKC D14 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 053 (zaal)
Tilburg D2- Scheldevogels D15 -   8
Vitesse D3- Kinderdijk D31 - 17

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal D-pupillen poule 057 (zaal)
Triade D1- Sporting Delta D47 -   3
Oranje Wit D4- PKC / SWKGroep D51 -   9
E-pupillen poule 001 (zaal)
PKC / SWKGroep E1- ACKC E120 -   7
Vriendenschaar E1- HKC E110 -   6
E-pupillen poule 010 (zaal)
PKC / SWKGroep E2- Oranje Wit E116 -   4
Sporting Delta E1- Korbatjo E18 -   5
Merwede / Multiplaat E2- Kinderdijk E29 -   7
E-pupillen poule 034 (zaal)
Albatros E4- HKC E328 -   4
PKC / SWKGroep E6- NIO E36 -   6
E-pupillen poule 062 (zaal)
GKV / Enomics E3- Vriendenschaar E518 -   1
PKC / SWKGroep E7- Albatros E63 -   7
KCR E5- Kinderdijk E47 - 11
E-pupillen poule 074 (zaal)
Twist E3- Sperwers E14 -   8
SKV E2- PKC / SWKGroep E89 -   2
Albatros E5- HKC E56 - 16
E-pupillen poule 112 (zaal)
KCR E8- Kinderdijk E60 -   8
Conventus E3- PKC / SWKGroep E103 - 14
ACKC E4- 't Capproen E25 -   1
F-pupillen poule 022 (zaal)
Korbatjo F2- Vriendenschaar F44 - 10
F-pupillen poule 010 (zaal)
HKC F3- ACKC F113 - 10
Korbatjo F1- Albatros F24 - 17
Oranje Wit F1- PKC / SWKGroep F211 -   9
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
 
KNKV 2e klasse I (zaal)
ODO 1- Maassluis 114 - 22
Kinderdijk 1- Korbatjo 133 - 24
ONDO 1- Atlas 124 - 19
ACKC 1- Vitesse 111 - 19
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Kinderdijk 2- DSO 230 - 14
ODO 2- RWA 317 - 16
TOP 3- Tjoba 313 - 15
Oranje Wit 3- Vitesse 212 - 18
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
KOAG 4- Avanti 416 - 15
Nieuwerkerk 5- KVS / Maritiem 516 - 15
KCC / SO natural 5- KCR 416 - 10
KNKV Reserve 4e klasse U (zaal)
Tiel '72 4- Animo 38 - 11
Vriendenschaar 4- Rust Roest 515 - 18
GKV / Enomics 4- SGV 217 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
Oranje Wit 6- PKC / SWKGroep 1111 - 15
KOAG 5- Albatros 717 - 13

Analyze Team
Breedtekorfbal Senioren poule 016 (zaal)
PKC / SWKGroep 10- Kinderdijk 614 - 19
Merwede / Multiplaat 5- RWA 614 - 16
Albatros 5- Triade 313 - 15
A-junioren 1e klasse G (zaal)
Fortis A1- Maassluis A117 - 14
Kinderdijk A1- KCC / SO natural A213 - 11
Vitesse A2- Merwede / Multiplaat A116 - 15
A-junioren 2e klasse L (zaal)
Albatros A2- KCC / SO natural A314 - 13
DVS '69 A1- Reeuwijk A116 - 22
Kinderdijk A2- ADO A118 - 16
Twist A1- Sporting Delta A212 - 20
Breedtekorfbal Junioren poule 002 (zaal)
Oranje Wit A3- PKC / SWKGroep A422 -   5
Sporting Delta A3- Kinderdijk A320 - 12
DeetosSnel A3- HKC A211 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 052 (zaal)
Kinderdijk A4- ONDO A49 -   6
PKC / SWKGroep A7- Nieuwerkerk A414 -   9
Excelsior A3- De Meervogels A511 -   6
B-aspiranten 1e klasse G (zaal)
KOAG B1- Vitesse B115 - 12
KCR B1- PKC / SWKGroep B29 - 19
Albatros B1- TOP B115 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 035 (zaal)
Kinderdijk B2- KOAG B45 -   6
Sporting Delta B3- Avanti B55 -   7
Dordrecht B1- Oranje Wit B46 -   9
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
PKC / SWKGroep C1- Tiel '72 C114 -   8
DSC C1- Oranje Wit C120 -   9
Fiducia C1- DVO / Accountor C114 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (zaal)
Oranje Zwart / De Hoekse C1- KOAG C27 -   4
Thor C1- PKC / SWKGroep C314 -   6
Kinderdijk C2- Vriendenschaar C27 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 051 (zaal)
Albatros C5- Avanti C56 -   3
Kinderdijk C3- Dijkvogels C24 -   4
RWA C2- Phoenix C28 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (zaal)
Kinderdijk D1- Fortuna / Delta Logistiek D29 -   8
IJsselvogels D1- Merwede / Multiplaat D117 -   5
KOAG D1- RWA D111 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 011 (zaal)
DeetosSnel D2- Kinderdijk D25 -   9
ACKC D1- Oranje Wit D212 -   1
HKC D1- Albatros D211 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 053 (zaal)
ADO D2- DVS '69 D212 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 057 (zaal)
Sporting Delta D4- Oranje Wit D46 -   4
PKC / SWKGroep D5- Triade D116 -   2
Good Luck D2- Kinderdijk D41 -   5

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
E-pupillen poule 001 (zaal)
DeetosSnel E1- Vriendenschaar E16 -   9
ACKC E1- Kinderdijk E115 - 11
HKC E1- GKV / Enomics E110 - 10
E-pupillen poule 010 (zaal)
Oranje Wit E1- Merwede / Multiplaat E217 -   8
Kinderdijk E2- PKC / SWKGroep E29 - 16
E-pupillen poule 034 (zaal)
HKC E3- Vriendenschaar E22 - 24
Movado E1- PKC / SWKGroep E65 -   2
NIO E3- Kinderdijk E32 - 15
E-pupillen poule 062 (zaal)
Kinderdijk E4- SKV E16 - 14
Vriendenschaar E5- PKC / SWKGroep E711 -   4
KCR E5- GKV / Enomics E32 - 25
E-pupillen poule 074 (zaal)
Sperwers E1- SKV E29 - 10
HKC E5- Kinderdijk E512 -   7
PKC / SWKGroep E8- Twist E30 -   2
E-pupillen poule 112 (zaal)
't Capproen E2- GKV / Enomics E51 - 15
PKC / SWKGroep E10- ACKC E45 -   0
Kinderdijk E6- Conventus E39 -   2
F-pupillen poule 022 (zaal)
SKV F1- Kinderdijk F110 - 10
Dordrecht F1- Korbatjo F214 -   9
Vriendenschaar F4- PKC / SWKGroep F64 -   7

Antilopen Banner
F-pupillen poule 010 (zaal)
PKC / SWKGroep F2- Kinderdijk F215 -   3
ACKC F1- Korbatjo F13 - 15
Albatros F2- HKC F316 -   3
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
 
KNKV 2e klasse I (zaal)
Atlas 1- Korbatjo 118 - 17
ACKC 1- ODO 118 - 18
Maassluis 1- ONDO 131 - 15
Kinderdijk 1- Vitesse 121 - 22
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Tjoba 3- DSO 223 - 13
Kinderdijk 2- Vitesse 220 - 17
RWA 3- TOP 310 - 15
Oranje Wit 3- ODO 218 - 18
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
Kinderdijk 3- KCR 419 - 17
KVS / Maritiem 5- KOAG 413 - 14
KCC / SO natural 5- Nieuwerkerk 516 - 18
KNKV Reserve 4e klasse U (zaal)
Tiel '72 4- Vriendenschaar 49 -   8
Rust Roest 5- GKV / Enomics 418 - 14
OJC '98 2- Animo 317 - 14
SGV 2- Kinderdijk 418 - 24
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
PKC / SWKGroep 11- KOAG 518 - 12
Merwede / Multiplaat 6- Oranje Wit 620 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 016 (zaal)
Triade 3- Kinderdijk 620 - 21
PKC / SWKGroep 10- RWA 613 - 15
Merwede / Multiplaat 5- Ventura Sport 321 -   7

advertentie Lancyr Deelen
A-junioren 1e klasse G (zaal)
Kinderdijk A1- Merwede / Multiplaat A118 - 17
Maassluis A1- Juliana A116 - 22
ONDO A1- KCC / SO natural A215 - 20
Vitesse A2- Fortis A119 - 24
A-junioren 2e klasse L (zaal)
KCC / SO natural A3- ADO A114 - 15
Reeuwijk A1- Albatros A216 - 12
Kinderdijk A2- Sporting Delta A210 - 19
Twist A1- DVS '69 A117 - 20
Breedtekorfbal Junioren poule 002 (zaal)
Kinderdijk A3- Ventura Sport A114 - 11
HKC A2- Oranje Wit A311 - 12
DeetosSnel A3- Sporting Delta A314 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 052 (zaal)
Twist A3- PKC / SWKGroep A78 -   1
Nieuwerkerk A4- Excelsior A39 -   9
B-aspiranten 1e klasse G (zaal)
Oranje Wit B2- PKC / SWKGroep B210 - 14
KCR B1- Albatros B113 -   7
TOP B1- KOAG B114 - 15
Vitesse B1- Kinderdijk B118 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 035 (zaal)
KOAG B4- Oranje Wit B411 -   7
Sporting Delta B3- Conventus B25 -   4
Dordrecht B1- Avanti B51 -   3
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1- DSC C112 - 15
Fiducia C1- Kinderdijk C113 -   6
Tiel '72 C1- DVO / Accountor C17 - 13
Oranje Wit C1- PKC / SWKGroep C113 - 17
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (zaal)
KOAG C2- Vriendenschaar C28 -   3
PKC / SWKGroep C3- Oranje Zwart / De Hoekse C17 -   9
Oranje Zwart / De Hoekse C1- Thor C18 -   6
Kinderdijk C2- Merwede / Multiplaat C23 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 051 (zaal)
Kinderdijk C3- RWA C25 -   8
Phoenix C2- Dijkvogels C26 -   3
Merwede / Multiplaat C4- Albatros C55 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (zaal)
IJsselvogels D1- KOAG D18 -   6
Kinderdijk D1- Merwede / Multiplaat D17 -   8
Valto D1- Fortuna / Delta Logistiek D212 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 011 (zaal)
GKV / Enomics D2- ACKC D15 -   8
DeetosSnel D2- Oranje Wit D213 -   7
HKC D1- Kinderdijk D218 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 053 (zaal)
ACKC D2- Kinderdijk D39 -   4
Tilburg D2- ADO D22 - 14
Scheldevogels D1- DVS '69 D26 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 057 (zaal)
Sporting Delta D4- ACKC D317 -   3
Triade D1- Kinderdijk D49 -   7
Good Luck D2- Oranje Wit D43 -   2
E-pupillen poule 001 (zaal)
GKV / Enomics E1- ACKC E113 -   8
Kinderdijk E1- Vriendenschaar E17 - 20
DeetosSnel E1- PKC / SWKGroep E16 -   8

Alles voor je sport!
E-pupillen poule 010 (zaal)
Oranje Wit E1- Korbatjo E117 -   5
DSO E1- Merwede / Multiplaat E21 - 16
PKC / SWKGroep E2- Sporting Delta E110 -   8
E-pupillen poule 034 (zaal)
Kinderdijk E3- Vriendenschaar E29 -   6
HKC E3- PKC / SWKGroep E612 -   7
E-pupillen poule 062 (zaal)
GKV / Enomics E3- Kinderdijk E419 - 10
Vriendenschaar E5- KCR E55 -   6
SKV E1- PKC / SWKGroep E716 -   2
E-pupillen poule 074 (zaal)
HKC E5- Twist E313 -   5
SKV E2- Kinderdijk E53 -   4
Albatros E5- Sperwers E17 -   5
E-pupillen poule 112 (zaal)
PKC / SWKGroep E10- KCR E810 -   2
Conventus E3- ACKC E42 -   3
GKV / Enomics E5- Kinderdijk E68 -   2
F-pupillen poule 022 (zaal)
PKC / SWKGroep F6- SKV F15 - 17
Dordrecht F1- Merwede / Multiplaat F27 - 19
Kinderdijk F1- Korbatjo F222 -   0
F-pupillen poule 010 (zaal)
Kinderdijk F2- Korbatjo F19 - 11
HKC F3- PKC / SWKGroep F22 - 10
Oranje Wit F1- Albatros F27 -   9

Korfbal Deals
week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
 
KNKV 2e klasse I (zaal)
Vitesse 1- Maassluis 115 - 19
Korbatjo 1- ACKC 118 - 19
ONDO 1- Kinderdijk 119 - 19
ODO 1- Atlas 121 - 17
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
TOP 3- Kinderdijk 220 - 19
DSO 2- Oranje Wit 313 - 15
ODO 2- Tjoba 311 - 11
Vitesse 2- RWA 315 - 16
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
KCR 4- KVS / Maritiem 515 - 15
Nieuwerkerk 5- Avanti 412 - 18
KOAG 4- Kinderdijk 319 - 14
KNKV Reserve 4e klasse U (zaal)
Kinderdijk 4- Tiel '72 414 - 11
Vriendenschaar 4- SGV 217 - 13
Animo 3- Rust Roest 517 - 12
GKV / Enomics 4- OJC '98 211 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
ACKC 3- PKC / SWKGroep 1115 - 14
Kinderdijk 5- Merwede / Multiplaat 69 - 15
Oranje Wit 6- Albatros 78 - 27
Breedtekorfbal Senioren poule 016 (zaal)
Ventura Sport 3- Triade 310 - 22
Kinderdijk 6- Merwede / Multiplaat 514 - 20
A-junioren 1e klasse G (zaal)
KCC / SO natural A2- Vitesse A226 - 19
Juliana A1- Kinderdijk A117 - 21
Merwede / Multiplaat A1- Maassluis A16 - 14
Fortis A1- ONDO A114 - 13

Analyze Team
A-junioren 2e klasse L (zaal)
DVS '69 A1- KCC / SO natural A313 - 11
Albatros A2- Kinderdijk A215 - 14
ADO A1- Twist A112 - 12
Sporting Delta A2- Reeuwijk A116 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 002 (zaal)
Sporting Delta A3- PKC / SWKGroep A412 - 11
Oranje Wit A3- Kinderdijk A38 -   6
HKC A2- DeetosSnel A315 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 052 (zaal)
Kinderdijk A4- Twist A32 - 13
PKC / SWKGroep A7- De Meervogels A58 -   3
ONDO A4- Nieuwerkerk A412 - 13
B-aspiranten 1e klasse G (zaal)
Kinderdijk B1- KCR B111 - 18
KOAG B1- Oranje Wit B232 - 15
Albatros B1- Vitesse B18 - 21
PKC / SWKGroep B2- TOP B115 - 16
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 035 (zaal)
Oranje Wit B4- Sporting Delta B32 -   8
Kinderdijk B2- Dordrecht B16 -   4
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
Kinderdijk C1- Oranje Wit C16 - 15
PKC / SWKGroep C1- Fiducia C120 - 11
DVO / Accountor C1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen C117 -   9
DSC C1- Tiel '72 C114 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (zaal)
Thor C1- KOAG C213 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 051 (zaal)
RWA C2- Avanti C55 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (zaal)
KOAG D1- Valto D110 -   3
Fortuna / Delta Logistiek D2- IJsselvogels D110 - 10
Merwede / Multiplaat D1- RWA D18 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 011 (zaal)
ACKC D1- DeetosSnel D29 -   4
Oranje Wit D2- Albatros D210 - 16
GKV / Enomics D2- HKC D11 - 16
Breedtekorfbal D-pupillen poule 053 (zaal)
DVS '69 D2- ACKC D21 - 14
Breedtekorfbal D-pupillen poule 057 (zaal)
PKC / SWKGroep D5- Good Luck D228 -   2
Kinderdijk D4- Sporting Delta D41 -   7
ACKC D3- Triade D11 - 14
E-pupillen poule 001 (zaal)
HKC E1- Kinderdijk E130 -   3
ACKC E1- DeetosSnel E111 - 11
PKC / SWKGroep E1- GKV / Enomics E121 -   6
E-pupillen poule 010 (zaal)
Sporting Delta E1- Oranje Wit E110 -   8
Kinderdijk E2- DSO E125 -   2
Korbatjo E1- PKC / SWKGroep E26 - 13

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 034 (zaal)
Vriendenschaar E2- Movado E116 -   4
PKC / SWKGroep E6- Albatros E46 - 23
E-pupillen poule 062 (zaal)
Albatros E6- SKV E14 - 13
Kinderdijk E4- Vriendenschaar E59 -   1
E-pupillen poule 074 (zaal)
Twist E3- Albatros E51 - 11
Sperwers E1- HKC E55 - 12
Kinderdijk E5- PKC / SWKGroep E84 -   2
E-pupillen poule 112 (zaal)
Kinderdijk E6- PKC / SWKGroep E108 -   4
't Capproen E2- Conventus E30 -   3
KCR E8- GKV / Enomics E51 - 19
F-pupillen poule 022 (zaal)
SKV F1- Dordrecht F116 -   8
Merwede / Multiplaat F2- PKC / SWKGroep F615 -   6
Vriendenschaar F4- Kinderdijk F11 -   9
F-pupillen poule 010 (zaal)
PKC / SWKGroep F2- ACKC F130 - 10
Oranje Wit F1- HKC F318 -   2
week 3 : van dinsdag 16 januari 2018 t/m maandag 22 januari 2018
 
KNKV 2e klasse I (zaal)
Maassluis 1- Atlas 122 - 16
Kinderdijk 1- ACKC 120 - 14
Vitesse 1- Korbatjo 112 - 10
ONDO 1- ODO 119 - 22
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Vitesse 2- DSO 227 - 13
Kinderdijk 2- Oranje Wit 318 - 13
RWA 3- Tjoba 314 - 14
TOP 3- ODO 212 - 13
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
KOAG 4- Nieuwerkerk 512 - 11
KVS / Maritiem 5- Avanti 411 - 23
Kinderdijk 3- KCC / SO natural 521 - 22
KNKV Reserve 4e klasse U (zaal)
Animo 3- Kinderdijk 416 - 21
GKV / Enomics 4- Vriendenschaar 412 - 13
OJC '98 2- Tiel '72 413 - 23
Rust Roest 5- SGV 219 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
KOAG 5- Oranje Wit 618 - 10
ACKC 3- Kinderdijk 520 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 016 (zaal)
PKC / SWKGroep 10- Merwede / Multiplaat 511 - 22
A-junioren 1e klasse G (zaal)
Juliana A1- Fortis A118 - 18
Kinderdijk A1- Vitesse A220 -   8
Merwede / Multiplaat A1- KCC / SO natural A220 - 20
Maassluis A1- ONDO A118 - 19
A-junioren 2e klasse L (zaal)
Albatros A2- DVS '69 A113 - 12
Kinderdijk A2- Twist A114 - 10
Sporting Delta A2- ADO A120 -   7
Reeuwijk A1- KCC / SO natural A312 - 14

Analyze Team
Breedtekorfbal Junioren poule 002 (zaal)
Sporting Delta A3- Oranje Wit A35 - 15
DeetosSnel A3- PKC / SWKGroep A418 - 18
Breedtekorfbal Junioren poule 052 (zaal)
Excelsior A3- PKC / SWKGroep A78 -   5
ONDO A4- Kinderdijk A414 -   5
B-aspiranten 1e klasse G (zaal)
KOAG B1- Albatros B118 - 10
TOP B1- Vitesse B111 - 10
PKC / SWKGroep B2- Kinderdijk B113 -   6
Oranje Wit B2- KCR B113 - 14
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 035 (zaal)
Dordrecht B1- Sporting Delta B32 - 11
Kinderdijk B2- Oranje Wit B46 -   5
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
Kinderdijk C1- DVO / Accountor C12 - 17
Fiducia C1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen C116 - 14
Oranje Wit C1- Tiel '72 C111 -   9
PKC / SWKGroep C1- DSC C115 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (zaal)
PKC / SWKGroep C3- KOAG C27 -   8
Merwede / Multiplaat C2- Vriendenschaar C28 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 051 (zaal)
Kinderdijk C3- Merwede / Multiplaat C47 -   3
RWA C2- Dijkvogels C23 - 12
Avanti C5- Phoenix C24 -   6

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (zaal)
Valto D1- IJsselvogels D17 -   7
Kinderdijk D1- KOAG D14 -   7
Merwede / Multiplaat D1- Fortuna / Delta Logistiek D26 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 011 (zaal)
Oranje Wit D2- Kinderdijk D22 - 13
ACKC D1- GKV / Enomics D29 -   4
Albatros D2- HKC D14 - 17
Breedtekorfbal D-pupillen poule 053 (zaal)
Vitesse D3- DVS '69 D26 -   3
ADO D2- Kinderdijk D33 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 057 (zaal)
PKC / SWKGroep D5- ACKC D316 -   0
Oranje Wit D4- Kinderdijk D44 -   4
Good Luck D2- Sporting Delta D41 -   6
E-pupillen poule 001 (zaal)
GKV / Enomics E1- Kinderdijk E111 -   4
PKC / SWKGroep E1- Vriendenschaar E117 -   6
ACKC E1- HKC E14 -   4
E-pupillen poule 010 (zaal)
DSO E1- Oranje Wit E17 - 19
Merwede / Multiplaat E2- Sporting Delta E18 -   8
Kinderdijk E2- Korbatjo E18 -   7
E-pupillen poule 034 (zaal)
Albatros E4- Kinderdijk E39 -   8
HKC E3- Movado E17 -   4
PKC / SWKGroep E6- Vriendenschaar E22 - 14

Antilopen Banner
E-pupillen poule 062 (zaal)
Kinderdijk E4- Albatros E610 -   5
KCR E5- PKC / SWKGroep E75 - 12
E-pupillen poule 074 (zaal)
Twist E3- Kinderdijk E52 -   5
HKC E5- PKC / SWKGroep E811 -   1
Albatros E5- SKV E28 -   6
E-pupillen poule 112 (zaal)
Kinderdijk E6- 't Capproen E24 -   0
KCR E8- ACKC E41 -   3
F-pupillen poule 022 (zaal)
Merwede / Multiplaat F2- Korbatjo F218 -   1
PKC / SWKGroep F6- Kinderdijk F13 - 17
SKV F1- Vriendenschaar F412 -   5
F-pupillen poule 010 (zaal)
HKC F3- Kinderdijk F24 -   2

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017