Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Kinderdijk, Alblasserdam

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
 
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
OZC 3- Korbis 313 - 21

Team TV
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (voorjaar)
Trekvogels 1- PKC / SWKGroep 812 - 16
Midweek poule 043 (voorjaar)
HKC MW1- Keep Fit '70 MW111 -   7
Kinderdijk MW1- Merwede / Multiplaat MW115 -   8
ACKC MW2- SKV MW110 -   7
week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Fortis 1- Albatros 122 - 16
RWA 1- KCR 117 - 18
Tjoba 1- Juliana 114 - 18
Kinderdijk 1- ONDO 121 - 20
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
DSO 2- RWA 317 -   8
Fortis 3- KCC / SO natural 59 - 16
Kinderdijk 2- ONDO 218 - 10
Tjoba 2- Juliana 213 - 14
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
Albatros 5- KCR 610 - 41
Triade 2- Keep Fit '70 29 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (voorjaar)
Kinderdijk 4- Merwede / Multiplaat 75 - 13
DSO 4- Vriendenschaar 612 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (voorjaar)
Albatros 6- PKC / SWKGroep 816 - 16
Trekvogels 1- Kinderdijk 512 - 15
Kinderdijk 5- Albatros 612 -   7
Midweek poule 043 (voorjaar)
SKV MW1- HKC MW111 -   7
De Voltreffers MW1- ACKC MW28 -   9
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
Die Haghe A1- Meervogels / Física A117 - 14
Achilles A1- Tempo A112 - 12
Kinderdijk A1- KVS / Maritiem A115 - 13
Valto A1- Vitesse A114 - 13
A-junioren 2e klasse J (veld)
KCC / SO natural A3- Kinderdijk A212 - 19
Twist A1- Korbis A113 - 20
DVS '69 A1- KCR A215 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 073 (voorjaar)
Korbatjo A2- Keep Fit '70 A29 -   6
B-aspiranten 2e klasse F (voorjaar)
Oranje Wit B2- IJsselvogels B114 - 12
Vriendenschaar B1- IJsselvogels B110 - 11
Vriendenschaar B1- Kinderdijk B111 - 14
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (voorjaar)
PKC / SWKGroep B5- Albatros B24 - 15
Kinderdijk B2- NIO B17 - 11
C-aspiranten 2e klasse E (voorjaar)
Kinderdijk C1- RWA C113 -   6
Merwede / Multiplaat C1- KCR C112 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 008 (voorjaar)
Korbatjo C1- ACKC C26 -   8
Merwede / Multiplaat C2- Kinderdijk C217 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 088 (voorjaar)
PKC / SWKGroep C5- Kinderdijk C38 -   3
PKC / SWKGroep C5- ACKC C44 -   9
D-pupillen Hoofdklasse G-E (voorjaar)
Maassluis D1- ODO D113 -   5
Kinderdijk D1- KCR D112 - 15
week 19 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019
 
D-pupillen Hoofdklasse G-E (voorjaar)
Maassluis D1- Kinderdijk D110 -   8
week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
 
Breedtekorfbal D-pupillen poule 022 (voorjaar)
Oranje Wit D2- Kinderdijk D216 -   6
Sporting Delta D2- HKC D212 -   5
week 19 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019
 
Breedtekorfbal D-pupillen poule 022 (voorjaar)
Kinderdijk D2- HKC D27 -   2

advertentie Lancyr Deelen
week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
 
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (voorjaar)
Kinderdijk D3- PKC / SWKGroep D47 -   6
ACKC D3- SKV D15 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 099 (voorjaar)
HKC D3- Sporting Delta D44 -   5
GKV / Enomics D3- Kinderdijk D41 -   2
E-pupillen poule 001 (voorjaar)
Vriendenschaar E1- PKC / SWKGroep E112 -   7
Kinderdijk E1- Albatros E125 - 10
E-pupillen poule 029 (voorjaar)
Kinderdijk E2- HKC E215 -   8
Merwede / Multiplaat E2- Oranje Wit E213 -   5
E-pupillen poule 030 (voorjaar)
Korbatjo E1- Albatros E49 -   9
Oranje Wit E3- Kinderdijk E315 - 13
E-pupillen poule 128 (voorjaar)
Albatros E5- DVS '69 E23 -   2
Kinderdijk E4- PKC / SWKGroep E88 - 12
E-pupillen poule 143 (voorjaar)
Vriendenschaar E5- Albatros E75 -   7
ACKC E2- Kinderdijk E54 -   5
E-pupillen poule 142 (voorjaar)
Sporting Delta E6- Kinderdijk E62 -   7
Vriendenschaar E6- Oranje Wit E51 - 30
E-pupillen poule 221 (voorjaar)
Korbatjo E6- Albatros E80 -   8
Kinderdijk E7- SKV E30 -   7
F-pupillen poule 032 (voorjaar)
Kinderdijk F1- GKV / Enomics F26 - 15

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
F-pupillen poule 132 (voorjaar)
Vriendenschaar F4- Merwede / Multiplaat F41 -   5
Kinderdijk F2- HKC F45 - 10
week 19 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Juliana 1- RWA 115 - 15
Fortis 1- ONDO 117 - 27
KCR 1- Kinderdijk 117 - 19
Tjoba 1- Albatros 114 - 15
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
KCC / SO natural 5- Kinderdijk 213 - 14
DSO 2- ONDO 214 - 14
Tjoba 2- RWA 312 - 11
Juliana 2- Fortis 314 - 18
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
KCR 6- OZC 322 -   7
Korbis 3- Triade 212 -   4
Albatros 5- Kinderdijk 314 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (voorjaar)
DSO 4- Merwede / Multiplaat 77 -   9
Midweek poule 043 (voorjaar)
Kinderdijk MW1- SKV MW18 -   5
HKC MW1- De Voltreffers MW18 -   7
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
Meervogels / Física A1- Valto A119 - 13
Achilles A1- Vitesse A124 - 18
KVS / Maritiem A1- Die Haghe A115 -   6
Kinderdijk A1- Tempo A116 - 20
A-junioren 2e klasse J (veld)
KCC / SO natural A3- Korbis A112 -   7
KCR A2- Reeuwijk A112 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 073 (voorjaar)
Albatros A4- Korbatjo A28 - 12
Kinderdijk A3- Keep Fit '70 A214 -   3
B-aspiranten 2e klasse F (voorjaar)
Kinderdijk B1- Oranje Wit B217 -   5

Antilopen Banner
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (voorjaar)
Albatros B2- Kinderdijk B213 -   8
PKC / SWKGroep B5- NIO B14 - 11
C-aspiranten 2e klasse E (voorjaar)
Merwede / Multiplaat C1- RWA C111 -   5
KCR C1- Kinderdijk C15 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 008 (voorjaar)
Merwede / Multiplaat C2- ACKC C25 -   6
Kinderdijk C2- Korbatjo C12 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 088 (voorjaar)
ACKC C4- Kinderdijk C37 -   2
Triade C2- PKC / SWKGroep C510 -   4
D-pupillen Hoofdklasse G-E (voorjaar)
Kinderdijk D1- ODO D118 -   9
KCR D1- Maassluis D14 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 022 (voorjaar)
Sporting Delta D2- Kinderdijk D25 -   7
HKC D2- Oranje Wit D24 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (voorjaar)
Kinderdijk D3- SKV D19 -   3
PKC / SWKGroep D4- ACKC D39 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 099 (voorjaar)
HKC D3- Kinderdijk D44 -   3
Sporting Delta D4- GKV / Enomics D37 -   6
E-pupillen poule 001 (voorjaar)
Albatros E1- Vriendenschaar E16 - 21
Kinderdijk E1- PKC / SWKGroep E112 -   5
E-pupillen poule 029 (voorjaar)
Kinderdijk E2- Oranje Wit E20 -   4
HKC E2- Merwede / Multiplaat E26 - 15
E-pupillen poule 030 (voorjaar)
Albatros E4- Oranje Wit E37 -   7
Korbatjo E1- Kinderdijk E311 -   4
E-pupillen poule 128 (voorjaar)
Kinderdijk E4- DVS '69 E27 -   8
PKC / SWKGroep E8- Albatros E57 -   6
E-pupillen poule 143 (voorjaar)
Albatros E7- ACKC E23 -   4
Vriendenschaar E5- Kinderdijk E52 - 11
E-pupillen poule 142 (voorjaar)
Oranje Wit E5- Sporting Delta E69 -   3
Vriendenschaar E6- Kinderdijk E64 -   6
E-pupillen poule 221 (voorjaar)
Korbatjo E6- SKV E30 -   3
Albatros E8- Kinderdijk E75 -   0
F-pupillen poule 032 (voorjaar)
Kinderdijk F1- SKV F14 -   4
GKV / Enomics F2- PKC / SWKGroep F39 - 10
PKC / SWKGroep F3- SKV F114 -   7
F-pupillen poule 132 (voorjaar)
HKC F4- Vriendenschaar F48 - 10
Kinderdijk F2- Merwede / Multiplaat F42 -   7
week 17 : van dinsdag 23 april 2019 t/m maandag 29 april 2019
 
Midweek poule 043 (voorjaar)
De Voltreffers MW1- Kinderdijk MW16 -   8
Merwede / Multiplaat MW1- HKC MW17 -   8
SKV MW1- Keep Fit '70 MW114 - 10
week 16 : van dinsdag 16 april 2019 t/m maandag 22 april 2019
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Kinderdijk 1- Tjoba 120 - 16
RWA 1- Fortis 115 - 13
ONDO 1- Juliana 117 - 13
Albatros 1- KCR 120 - 20
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Fortis 3- DSO 212 - 17
ONDO 2- Juliana 212 - 15
RWA 3- KCC / SO natural 515 - 19
Kinderdijk 2- Tjoba 218 - 18

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
Keep Fit '70 2- KCR 69 - 26
Triade 2- Albatros 58 - 15
Kinderdijk 3- Korbis 315 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (voorjaar)
Merwede / Multiplaat 7- Vriendenschaar 621 - 17
Kinderdijk 4- DSO 410 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (voorjaar)
PKC / SWKGroep 8- Kinderdijk 56 - 13
Albatros 6- Trekvogels 113 -   8
Midweek poule 043 (voorjaar)
HKC MW1- ACKC MW29 -   7
SKV MW1- Merwede / Multiplaat MW113 - 11
Keep Fit '70 MW1- De Voltreffers MW17 - 11
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
Valto A1- Kinderdijk A117 - 14
Die Haghe A1- Achilles A116 - 14
Vitesse A1- KVS / Maritiem A110 -   8
Tempo A1- Meervogels / Física A122 - 13
A-junioren 2e klasse J (veld)
Korbis A1- KCR A213 -   9
DVS '69 A1- Twist A114 - 11
Reeuwijk A1- KCC / SO natural A313 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 073 (voorjaar)
Korbatjo A2- Kinderdijk A38 -   7
Keep Fit '70 A2- Albatros A410 -   7
B-aspiranten 2e klasse F (voorjaar)
IJsselvogels B1- Kinderdijk B16 - 14
Oranje Wit B2- Vriendenschaar B113 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (voorjaar)
NIO B1- Albatros B212 - 10
Kinderdijk B2- PKC / SWKGroep B55 -   5
C-aspiranten 2e klasse E (voorjaar)
Kinderdijk C1- Merwede / Multiplaat C112 -   6
RWA C1- KCR C16 -   4

Team TV
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 008 (voorjaar)
ACKC C2- Kinderdijk C213 -   2
Korbatjo C1- Merwede / Multiplaat C210 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 088 (voorjaar)
Kinderdijk C3- Triade C23 -   4
D-pupillen Hoofdklasse G-E (voorjaar)
ODO D1- KCR D16 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 022 (voorjaar)
Oranje Wit D2- Sporting Delta D29 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (voorjaar)
PKC / SWKGroep D4- SKV D14 -   1
ACKC D3- Kinderdijk D35 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 099 (voorjaar)
GKV / Enomics D3- HKC D30 -   2
Kinderdijk D4- Sporting Delta D45 -   4
E-pupillen poule 001 (voorjaar)
Vriendenschaar E1- Kinderdijk E18 -   7
PKC / SWKGroep E1- Albatros E119 -   9
E-pupillen poule 029 (voorjaar)
Oranje Wit E2- HKC E210 -   2
E-pupillen poule 030 (voorjaar)
Oranje Wit E3- Korbatjo E111 - 14
Kinderdijk E3- Albatros E43 - 13
E-pupillen poule 128 (voorjaar)
DVS '69 E2- PKC / SWKGroep E814 -   8
Albatros E5- Kinderdijk E411 -   8
E-pupillen poule 143 (voorjaar)
Kinderdijk E5- Albatros E79 -   2
ACKC E2- Vriendenschaar E517 -   4
E-pupillen poule 142 (voorjaar)
Kinderdijk E6- Oranje Wit E510 - 26
Sporting Delta E6- Vriendenschaar E63 - 14
E-pupillen poule 221 (voorjaar)
Kinderdijk E7- Korbatjo E61 -   8
SKV E3- Albatros E80 - 11
F-pupillen poule 032 (voorjaar)
GKV / Enomics F2- SKV F111 -   6
PKC / SWKGroep F3- Kinderdijk F19 -   9
F-pupillen poule 132 (voorjaar)
Merwede / Multiplaat F4- HKC F42 -   3
Vriendenschaar F4- Kinderdijk F24 -   9
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Tjoba 1- RWA 113 - 15
Fortis 1- Kinderdijk 120 - 16
KCR 1- ONDO 116 - 18
Juliana 1- Albatros 115 - 21
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Tjoba 2- Fortis 311 - 10
DSO 2- Kinderdijk 216 - 18
Juliana 2- RWA 318 - 11
KCC / SO natural 5- ONDO 219 - 16
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
KCR 6- Kinderdijk 321 - 11
Korbis 3- Keep Fit '70 215 -   6
Albatros 5- OZC 37 - 16
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
Kinderdijk A1- Die Haghe A19 - 10
Achilles A1- Valto A113 -   8
Meervogels / Física A1- Vitesse A113 - 10
KVS / Maritiem A1- Tempo A114 - 14
A-junioren 2e klasse J (veld)
Twist A1- Reeuwijk A18 - 15
Kinderdijk A2- Korbis A112 - 11
KCC / SO natural A3- DVS '69 A110 - 14

advertentie Lancyr Deelen
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Albatros 1- Kinderdijk 121 - 21
Fortis 1- Juliana 118 - 17
KCR 1- Tjoba 122 - 17
RWA 1- ONDO 121 - 23
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
KCC / SO natural 5- Tjoba 218 - 21
RWA 3- Kinderdijk 216 - 18
Fortis 3- ONDO 213 - 12
DSO 2- Juliana 210 - 21
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
OZC 3- Keep Fit '70 220 - 12
Kinderdijk 3- Triade 217 - 17
Korbis 3- Albatros 522 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 061 (najaar)
Vriendenschaar 6- De Voltreffers 29 -   9
Midweek poule 042 (najaar)
De Voltreffers MW1- Kinderdijk MW112 -   7
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
Midweek poule 042 (najaar)
SKV MW1- HKC MW113 - 10
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
Die Haghe A1- Vitesse A115 - 16
Meervogels / Física A1- Kinderdijk A113 - 20
Tempo A1- Valto A117 - 16
Achilles A1- KVS / Maritiem A113 - 17
A-junioren 2e klasse J (veld)
Twist A1- Kinderdijk A29 - 15
Korbis A1- Reeuwijk A116 - 11
KCR A2- KCC / SO natural A310 -   8
C-aspiranten 1e klasse H (najaar)
Korbis C1- VEO C15 - 10
Avanti C1- IJsselvogels C14 - 11
Fortuna / Delta Logistiek C2- KCR C114 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 099 (najaar)
Triade C2- Merwede / Multiplaat C55 -   1
E-pupillen poule 122 (najaar)
DeetosSnel E4- PKC / SWKGroep E90 - 10
F-pupillen poule 078 (najaar)
KCR F2- Korbatjo F11 -   8
Kinderdijk F1- Vriendenschaar F310 -   7
HKC F3- Vitesse F15 -   7
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Kinderdijk 1- RWA 120 - 20
Tjoba 1- Fortis 120 - 15
Juliana 1- KCR 112 - 19
ONDO 1- Albatros 124 - 22
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
ONDO 2- RWA 312 -   9
Kinderdijk 2- Fortis 319 - 14
Juliana 2- KCC / SO natural 518 - 13
Tjoba 2- DSO 216 - 10
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
Triade 2- OZC 310 - 14
KCR 6- Korbis 324 - 11
Keep Fit '70 2- Kinderdijk 38 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 061 (najaar)
De Voltreffers 2- Vriendenschaar 614 - 13
Kinderdijk 4- 't Capproen 37 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (najaar)
Reeuwijk 3- Kinderdijk 521 - 11
Albatros 6- Merwede / Multiplaat 517 -   8
Midweek poule 042 (najaar)
HKC MW1- De Voltreffers MW113 -   5
Kinderdijk MW1- SKV MW15 -   8
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
Vitesse A1- Tempo A113 - 17
Valto A1- Die Haghe A16 - 15
Kinderdijk A1- Achilles A117 - 13
KVS / Maritiem A1- Meervogels / Física A124 - 14
A-junioren 2e klasse J (veld)
Kinderdijk A2- KCR A217 -   9
KCC / SO natural A3- Twist A19 - 10
Reeuwijk A1- DVS '69 A110 -   7

Team TV
Breedtekorfbal Junioren poule 075 (najaar)
Albatros A4- Sporting Delta A48 -   6
Kinderdijk A3- PKC / SWKGroep A77 - 11
B-aspiranten 2e klasse M (najaar)
KOAG B2- KCC / SO natural B211 - 14
Kinderdijk B1- ADO B111 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 025 (najaar)
Triade B1- Kinderdijk B210 -   6
Merwede / Multiplaat B2- PKC / SWKGroep B411 -   7
C-aspiranten 1e klasse H (najaar)
VEO C1- Avanti C19 -   4
IJsselvogels C1- Fortuna / Delta Logistiek C212 -   7
Kinderdijk C1- Korbis C16 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (najaar)
HKC C2- Vriendenschaar C26 -   9
Kinderdijk C2- Merwede / Multiplaat C21 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 099 (najaar)
PKC / SWKGroep C5- Kinderdijk C33 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (najaar)
ACKC D1- Kinderdijk D12 - 13
Merwede / Multiplaat D1- PKC / SWKGroep D27 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (najaar)
Albatros D2- HKC D212 -   3
Kinderdijk D2- GKV / Enomics D210 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (najaar)
Vriendenschaar D2- PKC / SWKGroep D37 -   4
Kinderdijk D3- Vriendenschaar D23 -   4
Merwede / Multiplaat D2- PKC / SWKGroep D35 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 122 (najaar)
Vriendenschaar D3- PKC / SWKGroep D54 -   7
ACKC D4- Kinderdijk D42 -   5

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
E-pupillen poule 001 (najaar)
PKC / SWKGroep E1- Kinderdijk E117 - 13
Albatros E1- Vriendenschaar E15 - 13
E-pupillen poule 054 (najaar)
HKC E4- PKC / SWKGroep E71 - 10
Oranje Wit E4- Kinderdijk E23 - 17
E-pupillen poule 083 (najaar)
Kinderdijk E3- Vriendenschaar E512 -   1
Merwede / Multiplaat E3- PKC / SWKGroep E811 -   4
E-pupillen poule 069 (najaar)
PKC / SWKGroep E6- Vriendenschaar E45 - 12
Kinderdijk E4- HKC E36 -   4
E-pupillen poule 122 (najaar)
PKC / SWKGroep E9- Kinderdijk E53 -   3
DeetosSnel E4- Vriendenschaar E63 - 10
E-pupillen poule 179 (najaar)
GKV / Enomics E5- Vriendenschaar E73 -   7
Kinderdijk E6- Albatros E87 -   0
F-pupillen poule 078 (najaar)
Vitesse F1- Kinderdijk F18 - 12
Albatros F3- HKC F37 -   9
Vriendenschaar F3- KCR F22 -   1
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Tjoba 1- ONDO 112 - 19
Kinderdijk 1- Juliana 123 - 17
RWA 1- Albatros 113 - 23
Fortis 1- KCR 115 - 16
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Kinderdijk 2- Juliana 218 - 21
Tjoba 2- ONDO 210 - 14
DSO 2- KCC / SO natural 512 - 13
Fortis 3- RWA 316 - 16
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
Triade 2- KCR 65 - 20
Albatros 5- Keep Fit '70 221 - 11
OZC 3- Kinderdijk 39 - 17

Antilopen Banner
Breedtekorfbal Senioren poule 061 (najaar)
Vriendenschaar 6- Kinderdijk 412 - 14
't Capproen 3- Vriendenschaar 68 -   7
't Capproen 3- De Voltreffers 214 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (najaar)
Merwede / Multiplaat 5- Reeuwijk 39 -   9
Kinderdijk 5- Albatros 617 - 14
Midweek poule 042 (najaar)
SKV MW1- De Voltreffers MW112 -   8
Kinderdijk MW1- HKC MW110 -   8
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
Achilles A1- Meervogels / Física A115 - 13
Die Haghe A1- Tempo A114 - 24
Kinderdijk A1- Vitesse A115 -   9
Valto A1- KVS / Maritiem A111 - 19
A-junioren 2e klasse J (veld)
Twist A1- KCR A25 -   7
Reeuwijk A1- Kinderdijk A214 - 12
DVS '69 A1- Korbis A113 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 075 (najaar)
PKC / SWKGroep A7- Albatros A412 -   6
Kinderdijk A3- Albatros A49 -   3
Sporting Delta A4- Kinderdijk A37 -   8
B-aspiranten 2e klasse M (najaar)
ADO B1- KOAG B213 - 10
KCC / SO natural B2- Kinderdijk B19 - 20
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 025 (najaar)
Kinderdijk B2- Merwede / Multiplaat B213 - 11
PKC / SWKGroep B4- Triade B15 - 13
C-aspiranten 1e klasse H (najaar)
Fortuna / Delta Logistiek C2- VEO C110 -   5
KCR C1- IJsselvogels C13 - 12
Avanti C1- Kinderdijk C111 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (najaar)
Merwede / Multiplaat C2- HKC C214 -   6
Vriendenschaar C2- Kinderdijk C211 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 099 (najaar)
Kinderdijk C3- Triade C24 -   1
Merwede / Multiplaat C5- PKC / SWKGroep C53 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (najaar)
Kinderdijk D1- Merwede / Multiplaat D115 -   5
PKC / SWKGroep D2- ACKC D18 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (najaar)
HKC D2- Kinderdijk D22 -   9
GKV / Enomics D2- Albatros D21 -   9
HKC D2- Albatros D28 - 10
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (najaar)
PKC / SWKGroep D3- Kinderdijk D312 -   5
Vriendenschaar D2- Merwede / Multiplaat D27 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 122 (najaar)
Kinderdijk D4- Vriendenschaar D35 -   3
PKC / SWKGroep D5- ACKC D42 -   4
E-pupillen poule 001 (najaar)
Kinderdijk E1- Albatros E112 -   4
Vriendenschaar E1- PKC / SWKGroep E14 - 11
E-pupillen poule 054 (najaar)
PKC / SWKGroep E7- Oranje Wit E48 -   6
Kinderdijk E2- HKC E416 -   4
E-pupillen poule 083 (najaar)
Vriendenschaar E5- Merwede / Multiplaat E33 -   9
PKC / SWKGroep E8- Kinderdijk E35 - 19
E-pupillen poule 069 (najaar)
HKC E3- PKC / SWKGroep E63 - 12
Vriendenschaar E4- Kinderdijk E410 -   2
E-pupillen poule 122 (najaar)
Vriendenschaar E6- PKC / SWKGroep E93 -   1
Kinderdijk E5- DeetosSnel E41 -   3

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 179 (najaar)
Vriendenschaar E7- Kinderdijk E64 -   3
Albatros E8- GKV / Enomics E52 -   5
F-pupillen poule 078 (najaar)
Kinderdijk F1- Albatros F312 -   4
KCR F2- Vitesse F10 -   5
Korbatjo F1- Vriendenschaar F36 -   4
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Albatros 1- Fortis 116 - 16
KCR 1- RWA 120 - 19
Juliana 1- Tjoba 119 - 18
ONDO 1- Kinderdijk 118 - 18
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
RWA 3- DSO 29 - 20
KCC / SO natural 5- Fortis 315 - 11
ONDO 2- Kinderdijk 211 - 16
Juliana 2- Tjoba 218 - 13
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
Keep Fit '70 2- Triade 218 -   7
KCR 6- Albatros 533 - 12
Korbis 3- OZC 318 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 061 (najaar)
De Voltreffers 2- Kinderdijk 47 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (najaar)
Albatros 6- Reeuwijk 317 - 14
Reeuwijk 3- Merwede / Multiplaat 515 - 10
Kinderdijk 5- Merwede / Multiplaat 521 -   9
Midweek poule 042 (najaar)
De Voltreffers MW1- SKV MW111 - 12
HKC MW1- Kinderdijk MW19 -   9
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
KVS / Maritiem A1- Kinderdijk A116 - 17
Tempo A1- Achilles A120 - 16
Meervogels / Física A1- Die Haghe A113 - 16
Vitesse A1- Valto A122 -   7
A-junioren 2e klasse J (veld)
Korbis A1- Twist A18 - 11
KCR A2- DVS '69 A18 -   9
Kinderdijk A2- KCC / SO natural A312 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 075 (najaar)
PKC / SWKGroep A7- Sporting Delta A417 -   4
Albatros A4- Kinderdijk A37 -   9
B-aspiranten 2e klasse M (najaar)
KCC / SO natural B2- ADO B18 - 13
Kinderdijk B1- KOAG B211 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 025 (najaar)
Merwede / Multiplaat B2- Triade B113 - 14
Kinderdijk B2- PKC / SWKGroep B46 -   4
C-aspiranten 1e klasse H (najaar)
IJsselvogels C1- Korbis C19 -   5
Kinderdijk C1- Fortuna / Delta Logistiek C26 -   5
KCR C1- Avanti C14 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (najaar)
Vriendenschaar C2- Merwede / Multiplaat C24 -   8
Kinderdijk C2- HKC C211 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 099 (najaar)
PKC / SWKGroep C5- Triade C25 -   4
Merwede / Multiplaat C5- Kinderdijk C32 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (najaar)
PKC / SWKGroep D2- Kinderdijk D16 -   8
ACKC D1- Merwede / Multiplaat D17 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (najaar)
HKC D2- GKV / Enomics D22 -   4
Kinderdijk D2- Albatros D26 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (najaar)
Merwede / Multiplaat D2- Kinderdijk D36 -   5

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017