Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Kinderdijk, Alblasserdam

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 23 : van dinsdag 5 juni 2018 t/m maandag 11 juni 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 017 (voorjaar)
Kinderdijk 5- KOAG 514 - 12
WION 5- KOAG 515 - 13

Alles voor je sport!
A-junioren 2e klasse K (veld)
KCR A2- IJsselvogels A224 - 15
Kinderdijk A2- KOAG A19 -   9 (gestaakt)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 070 (voorjaar)
Dordrecht B1- Ten Donck B13 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 013 (voorjaar)
Kinderdijk C2- Olympia C28 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 095 (voorjaar)
Merwede / Multiplaat C4- PKC / SWKGroep C56 -   7
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Fortis 1- Merwede / Multiplaat 114 - 23
Achilles 1- RWA 123 - 11
Albatros 1- Kinderdijk 118 - 19
Excelsior 1- Rust Roest 122 - 19
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Achilles 2- RWA 216 - 11
Albatros 2- Kinderdijk 221 - 15
Fortis 2- Merwede / Multiplaat 223 - 19
Excelsior 2- Rust Roest 223 - 15
KNKV Reserve 4e klasse Q (veld)
Kinderdijk 3- Vriendenschaar 637 - 12
Vriendenschaar 6- HKC 42 - 11
HKC 4- GKV / Enomics 411 -   5
Tiel '72 4- PKC / SWKGroep 623 - 11
Vitesse 4- Animo 321 - 14

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (voorjaar)
Keep Fit '70 3- Albatros 719 - 20
Merwede / Multiplaat 6- Kinderdijk 417 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 017 (voorjaar)
Kinderdijk 5- WION 512 - 12
KOAG 5- Eureka 112 -   7
Midweek poule 039 (voorjaar)
Merwede / Multiplaat MW1- Kinderdijk MW116 - 10
ACKC MW1- De Voltreffers MW111 -   6
HKC MW1- Keep Fit '70 MW18 - 13
A-junioren 1e klasse H (veld)
ONDO A1- Juliana A115 - 18
DeetosSnel A2- Oranje Wit A212 - 11
Albatros A1- Kinderdijk A115 - 20
PKC / SWKGroep A3- Merwede / Multiplaat A112 - 17
A-junioren 2e klasse K (veld)
Korbis A1- Sporting Delta A215 - 12
Movado A1- Sporting Delta A28 - 19
Movado A1- KOAG A18 - 13
Twist A1- Kinderdijk A211 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 015 (voorjaar)
PKC / SWKGroep A4- Kinderdijk A317 - 15
Kinderdijk A3- Thor A110 -   9
PKC / SWKGroep A4- KCC / SO natural A419 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 085 (voorjaar)
NIO A1- Kinderdijk A412 -   3
Oranje Zwart / De Hoekse A1- PKC / SWKGroep A817 -   4

Analyze Team
B-aspiranten 2e klasse L (voorjaar)
TOP B1- Kinderdijk B125 - 10
Fortis B2- KCR B224 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 070 (voorjaar)
Kinderdijk B2- Vitesse B34 -   4
C-aspiranten Hoofdklasse C (veld)
ONDO C1- HKV / Ons Eibernest C113 - 14
DVO / Accountor C1- Maassluis C119 - 14
Achilles C1- Fortuna / Delta Logistiek C15 - 17
KCC / SO natural C1- Kinderdijk C124 -   5
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
 
C-aspiranten Hoofdklasse C (veld)
Kinderdijk C1- Achilles C17 - 11
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
 
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 013 (voorjaar)
PKC / SWKGroep C3- RWA C14 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 095 (voorjaar)
Kinderdijk C3- GKV / Enomics C33 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 008 (voorjaar)
Kinderdijk D1- Vriendenschaar D212 -   4
ACKC D1- PKC / SWKGroep D29 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 014 (voorjaar)
Kinderdijk D2- DVS '69 D15 -   4
Sporting Delta D2- Merwede / Multiplaat D17 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (voorjaar)
PKC / SWKGroep D4- Kinderdijk D35 -   5
Albatros D3- Vriendenschaar D38 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 098 (voorjaar)
Albatros D4- Merwede / Multiplaat D42 -   3
Triade D1- Kinderdijk D45 -   3
E-pupillen poule 027 (voorjaar)
HKC E2- Albatros E110 - 14
DeetosSnel E2- Kinderdijk E13 - 22
E-pupillen poule 022 (voorjaar)
Korbatjo E1- Vriendenschaar E316 -   4
Albatros E4- Kinderdijk E213 - 15
E-pupillen poule 031 (voorjaar)
Vriendenschaar E2- Sporting Delta E25 -   7
Oranje Wit E4- Kinderdijk E34 - 16
E-pupillen poule 057 (voorjaar)
PKC / SWKGroep E4- Kinderdijk E414 -   6
Merwede / Multiplaat E3- Juliana E211 -   3

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 135 (voorjaar)
GKV / Enomics E4- Vriendenschaar E59 -   1
ACKC E3- Kinderdijk E51 - 10
E-pupillen poule 166 (voorjaar)
PKC / SWKGroep E8- Triade E14 -   7
Merwede / Multiplaat E5- Kinderdijk E63 -   4
E-pupillen poule 212 (voorjaar)
Oranje Zwart / De Hoekse E1- Korbatjo E516 -   1
Sporting Delta E5- Kinderdijk E78 -   0
F-pupillen poule 010 (voorjaar)
SKV F1- PKC / SWKGroep F314 - 16
F-pupillen poule 030 (voorjaar)
Kinderdijk F2- PKC / SWKGroep F412 -   6
Korbatjo F1- Oranje Wit F29 -   6
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Kinderdijk 1- Excelsior 122 - 12
Rust Roest 1- Albatros 116 - 18
Merwede / Multiplaat 1- Achilles 116 -   9
RWA 1- Fortis 119 - 23
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
RWA 2- Fortis 217 - 17
Kinderdijk 2- Excelsior 213 - 16
Rust Roest 2- Albatros 215 - 21
Merwede / Multiplaat 2- Achilles 217 - 18
KNKV Reserve 4e klasse Q (veld)
GKV / Enomics 4- Kinderdijk 311 - 18
PKC / SWKGroep 6- Vitesse 413 - 16
Animo 3- Tiel '72 49 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (voorjaar)
Albatros 7- Merwede / Multiplaat 614 - 16
Kinderdijk 4- Keep Fit '70 315 - 23
Breedtekorfbal Senioren poule 017 (voorjaar)
Eureka 1- Kinderdijk 522 - 18
Midweek poule 039 (voorjaar)
Kinderdijk MW1- HKC MW15 - 22
Keep Fit '70 MW1- Merwede / Multiplaat MW116 -   8
Good Luck MW1- ACKC MW14 -   9
A-junioren 1e klasse H (veld)
Juliana A1- Albatros A121 - 16
Merwede / Multiplaat A1- DeetosSnel A214 -   9
Oranje Wit A2- PKC / SWKGroep A317 -   9
Kinderdijk A1- ONDO A126 - 12
A-junioren 2e klasse K (veld)
KOAG A1- Twist A119 - 11
Sporting Delta A2- KCR A220 -   8
Kinderdijk A2- Movado A118 - 10
IJsselvogels A2- Korbis A18 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 015 (voorjaar)
KCC / SO natural A4- Kinderdijk A312 - 10
Thor A1- PKC / SWKGroep A412 -   8

Analyze Team
Breedtekorfbal Junioren poule 085 (voorjaar)
PKC / SWKGroep A8- NIO A18 - 13
Kinderdijk A4- Oranje Zwart / De Hoekse A14 - 13
B-aspiranten 2e klasse L (voorjaar)
Kinderdijk B1- Fortis B216 -   8
KCR B2- TOP B12 - 25
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 070 (voorjaar)
Ten Donck B1- Kinderdijk B22 -   9
Vitesse B3- Dordrecht B15 -   4
C-aspiranten Hoofdklasse C (veld)
Fortuna / Delta Logistiek C1- KCC / SO natural C19 -   7
HKV / Ons Eibernest C1- DVO / Accountor C110 - 13
Maassluis C1- ONDO C18 - 26
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 013 (voorjaar)
RWA C1- Kinderdijk C25 - 13
Kinderdijk C2- PKC / SWKGroep C311 -   7
Olympia C2- PKC / SWKGroep C35 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 095 (voorjaar)
PKC / SWKGroep C5- Kinderdijk C35 -   4
GKV / Enomics C3- Merwede / Multiplaat C46 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 008 (voorjaar)
PKC / SWKGroep D2- Kinderdijk D111 - 11
Vriendenschaar D2- ACKC D18 -   9

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal D-pupillen poule 014 (voorjaar)
Merwede / Multiplaat D1- Kinderdijk D212 - 14
DVS '69 D1- Sporting Delta D27 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (voorjaar)
Kinderdijk D3- Albatros D34 -   6
Vriendenschaar D3- PKC / SWKGroep D412 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 098 (voorjaar)
Merwede / Multiplaat D4- Triade D12 -   6
Kinderdijk D4- Albatros D410 -   5
E-pupillen poule 027 (voorjaar)
Kinderdijk E1- HKC E216 -   8
Albatros E1- DeetosSnel E223 -   3
E-pupillen poule 022 (voorjaar)
Vriendenschaar E3- Albatros E413 -   7
Kinderdijk E2- Korbatjo E16 -   9
E-pupillen poule 031 (voorjaar)
Kinderdijk E3- Vriendenschaar E212 - 15
Sporting Delta E2- Oranje Wit E422 -   5
E-pupillen poule 057 (voorjaar)
Kinderdijk E4- Merwede / Multiplaat E35 - 12
Juliana E2- PKC / SWKGroep E41 - 12

Antilopen Banner
E-pupillen poule 135 (voorjaar)
Vriendenschaar E5- ACKC E37 -   1
Kinderdijk E5- GKV / Enomics E45 -   6
E-pupillen poule 166 (voorjaar)
Triade E1- Merwede / Multiplaat E58 -   0
Kinderdijk E6- PKC / SWKGroep E88 -   4
E-pupillen poule 212 (voorjaar)
Kinderdijk E7- Oranje Zwart / De Hoekse E10 -   7
Korbatjo E5- Sporting Delta E51 -   8
F-pupillen poule 010 (voorjaar)
PKC / SWKGroep F3- Kinderdijk F110 -   7
HKC F1- SKV F120 -   6
F-pupillen poule 030 (voorjaar)
Oranje Wit F2- Kinderdijk F218 -   2
PKC / SWKGroep F4- Korbatjo F110 - 21
week 20 : van dinsdag 15 mei 2018 t/m maandag 21 mei 2018
 
KNKV Reserve 4e klasse Q (veld)
Vitesse 4- Vriendenschaar 619 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 017 (voorjaar)
Kinderdijk 5- Eureka 114 - 14
Midweek poule 039 (voorjaar)
ACKC MW1- Keep Fit '70 MW19 -   8
De Voltreffers MW1- Good Luck MW15 - 15
HKC MW1- Merwede / Multiplaat MW17 - 14
A-junioren 2e klasse K (veld)
Sporting Delta A2- Kinderdijk A218 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 015 (voorjaar)
KCC / SO natural A4- Thor A19 - 15
B-aspiranten 2e klasse L (voorjaar)
TOP B1- Fortis B210 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 095 (voorjaar)
GKV / Enomics C3- Kinderdijk C33 -   7
F-pupillen poule 010 (voorjaar)
Kinderdijk F1- HKC F19 - 17
week 19 : van dinsdag 8 mei 2018 t/m maandag 14 mei 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Kinderdijk 1- Rust Roest 124 - 20
Excelsior 1- Merwede / Multiplaat 112 - 18
Albatros 1- RWA 117 - 13
Achilles 1- Fortis 118 - 10

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Achilles 2- Fortis 220 - 13
Albatros 2- RWA 221 - 21
Excelsior 2- Merwede / Multiplaat 225 - 17
Kinderdijk 2- Rust Roest 223 - 16
KNKV Reserve 4e klasse Q (veld)
Kinderdijk 3- HKC 414 - 14
Tiel '72 4- Vriendenschaar 618 -   6
PKC / SWKGroep 6- Animo 313 - 15
Vitesse 4- GKV / Enomics 423 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (voorjaar)
Albatros 7- Kinderdijk 428 - 16
Merwede / Multiplaat 6- Keep Fit '70 316 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 017 (voorjaar)
Eureka 1- WION 514 -   7
A-junioren 1e klasse H (veld)
Albatros A1- Oranje Wit A217 - 17
Kinderdijk A1- Juliana A127 - 10
DeetosSnel A2- PKC / SWKGroep A321 - 16
ONDO A1- Merwede / Multiplaat A119 - 23
A-junioren 2e klasse K (veld)
Twist A1- IJsselvogels A210 -   9
KCR A2- Korbis A115 - 26
Breedtekorfbal Junioren poule 015 (voorjaar)
Kinderdijk A3- PKC / SWKGroep A411 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 085 (voorjaar)
PKC / SWKGroep A8- Kinderdijk A48 -   8
NIO A1- Oranje Zwart / De Hoekse A19 -   9
B-aspiranten 2e klasse L (voorjaar)
KCR B2- Kinderdijk B18 - 20
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 070 (voorjaar)
Kinderdijk B2- Dordrecht B17 -   3
C-aspiranten Hoofdklasse C (veld)
Achilles C1- KCC / SO natural C17 - 17
DVO / Accountor C1- Fortuna / Delta Logistiek C112 - 15
Maassluis C1- HKV / Ons Eibernest C19 - 11
ONDO C1- Kinderdijk C119 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 013 (voorjaar)
RWA C1- Olympia C25 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 095 (voorjaar)
Kinderdijk C3- Merwede / Multiplaat C45 -   2
PKC / SWKGroep C5- GKV / Enomics C35 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 008 (voorjaar)
Kinderdijk D1- ACKC D17 -   4
PKC / SWKGroep D2- Vriendenschaar D28 -   7

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal D-pupillen poule 014 (voorjaar)
Merwede / Multiplaat D1- DVS '69 D112 -   4
Kinderdijk D2- Sporting Delta D210 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (voorjaar)
PKC / SWKGroep D4- Albatros D33 - 10
Vriendenschaar D3- Kinderdijk D36 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 098 (voorjaar)
Triade D1- Albatros D412 -   1
Merwede / Multiplaat D4- Kinderdijk D45 -   4
E-pupillen poule 022 (voorjaar)
Albatros E4- Korbatjo E15 -   7
Vriendenschaar E3- Kinderdijk E27 - 16
E-pupillen poule 031 (voorjaar)
Sporting Delta E2- Kinderdijk E37 -   5
Oranje Wit E4- Vriendenschaar E22 - 18
E-pupillen poule 057 (voorjaar)
PKC / SWKGroep E4- Merwede / Multiplaat E38 -   7
Juliana E2- Kinderdijk E419 -   6
E-pupillen poule 135 (voorjaar)
ACKC E3- GKV / Enomics E45 - 12
Vriendenschaar E5- Kinderdijk E52 -   7

Korfbal Deals
E-pupillen poule 166 (voorjaar)
Triade E1- Kinderdijk E63 -   0
Merwede / Multiplaat E5- PKC / SWKGroep E81 -   4
E-pupillen poule 212 (voorjaar)
Korbatjo E5- Kinderdijk E710 -   1
Sporting Delta E5- Oranje Zwart / De Hoekse E13 -   3
F-pupillen poule 010 (voorjaar)
PKC / SWKGroep F3- HKC F113 - 20
Kinderdijk F1- SKV F117 -   8
F-pupillen poule 030 (voorjaar)
Oranje Wit F2- PKC / SWKGroep F425 -   8
week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Achilles 1- Albatros 114 - 15
Fortis 1- Rust Roest 115 - 10
Merwede / Multiplaat 1- Kinderdijk 117 - 13
Excelsior 1- RWA 116 - 17
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Merwede / Multiplaat 2- Kinderdijk 219 - 15
Excelsior 2- RWA 215 - 15
Achilles 2- Albatros 219 -   9
Fortis 2- Rust Roest 219 - 17
week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
 
KNKV Reserve 4e klasse Q (veld)
Kinderdijk 3- Tiel '72 49 - 15

Analyze Team
week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 017 (voorjaar)
Eureka 1- KOAG 517 - 13
Midweek poule 039 (voorjaar)
Kinderdijk MW1- ACKC MW18 - 12
Merwede / Multiplaat MW1- Good Luck MW17 - 12
Keep Fit '70 MW1- De Voltreffers MW16 - 16
A-junioren 1e klasse H (veld)
DeetosSnel A2- Albatros A110 - 24
ONDO A1- Oranje Wit A215 - 16
PKC / SWKGroep A3- Juliana A115 - 14
Merwede / Multiplaat A1- Kinderdijk A110 - 13
A-junioren 2e klasse K (veld)
Movado A1- IJsselvogels A211 - 10
KCR A2- Twist A114 - 13
week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
 
Breedtekorfbal Junioren poule 085 (voorjaar)
PKC / SWKGroep A8- Oranje Zwart / De Hoekse A14 - 19
B-aspiranten 2e klasse L (voorjaar)
Kinderdijk B1- KCR B214 -   9
week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
 
C-aspiranten Hoofdklasse C (veld)
Achilles C1- DVO / Accountor C12 - 11
Kinderdijk C1- Maassluis C16 - 13
KCC / SO natural C1- HKV / Ons Eibernest C18 - 13
ONDO C1- Fortuna / Delta Logistiek C15 - 13
week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Fortis 1- Excelsior 115 - 19
Achilles 1- Kinderdijk 113 - 15
Merwede / Multiplaat 1- Albatros 118 - 10
RWA 1- Rust Roest 121 - 17
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Fortis 2- Excelsior 216 - 23
RWA 2- Rust Roest 220 - 15
Merwede / Multiplaat 2- Albatros 222 - 23
Achilles 2- Kinderdijk 221 - 15
KNKV Reserve 4e klasse Q (veld)
Vriendenschaar 6- Animo 36 - 11
Kinderdijk 3- PKC / SWKGroep 624 - 13
HKC 4- Vitesse 414 - 10
GKV / Enomics 4- Tiel '72 412 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (voorjaar)
Kinderdijk 4- Albatros 77 - 17
Keep Fit '70 3- Merwede / Multiplaat 621 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 017 (voorjaar)
WION 5- Eureka 111 - 10
KOAG 5- Kinderdijk 513 - 16
Midweek poule 039 (voorjaar)
ACKC MW1- HKC MW116 -   9
De Voltreffers MW1- Kinderdijk MW118 - 10
Good Luck MW1- Keep Fit '70 MW18 - 13
A-junioren 1e klasse H (veld)
PKC / SWKGroep A3- ONDO A113 - 13
Oranje Wit A2- Juliana A117 - 16
DeetosSnel A2- Kinderdijk A115 - 17
Merwede / Multiplaat A1- Albatros A111 - 10

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
A-junioren 2e klasse K (veld)
Korbis A1- Movado A117 - 11
KCR A2- Kinderdijk A219 - 22
IJsselvogels A2- KOAG A114 - 20
Sporting Delta A2- Twist A115 - 11
Movado A1- KCR A212 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 015 (voorjaar)
Thor A1- KCC / SO natural A417 -   6
Breedtekorfbal Junioren poule 085 (voorjaar)
Kinderdijk A4- PKC / SWKGroep A89 - 11
Oranje Zwart / De Hoekse A1- NIO A112 -   8
B-aspiranten 2e klasse L (voorjaar)
Fortis B2- TOP B112 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 070 (voorjaar)
Dordrecht B1- Kinderdijk B25 - 11
Ten Donck B1- Dordrecht B15 - 16
Vitesse B3- Ten Donck B17 -   1
C-aspiranten Hoofdklasse C (veld)
Achilles C1- Maassluis C18 - 13
Fortuna / Delta Logistiek C1- HKV / Ons Eibernest C115 - 12
Kinderdijk C1- DVO / Accountor C14 - 20
KCC / SO natural C1- ONDO C19 - 14
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 013 (voorjaar)
PKC / SWKGroep C3- Kinderdijk C25 -   6
Olympia C2- RWA C13 -   7

Antilopen Banner
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 095 (voorjaar)
GKV / Enomics C3- PKC / SWKGroep C52 - 13
Merwede / Multiplaat C4- Kinderdijk C30 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 008 (voorjaar)
Vriendenschaar D2- PKC / SWKGroep D28 -   7
ACKC D1- Kinderdijk D12 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 014 (voorjaar)
Sporting Delta D2- Kinderdijk D28 - 10
DVS '69 D1- Merwede / Multiplaat D17 - 16
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (voorjaar)
Kinderdijk D3- Vriendenschaar D36 -   5
Albatros D3- PKC / SWKGroep D411 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 098 (voorjaar)
Albatros D4- Triade D10 - 17
Kinderdijk D4- Merwede / Multiplaat D45 -   7
E-pupillen poule 027 (voorjaar)
Kinderdijk E1- Albatros E110 -   8
HKC E2- DeetosSnel E228 -   7
E-pupillen poule 022 (voorjaar)
Korbatjo E1- Albatros E415 -   5
Vriendenschaar E3- Korbatjo E13 -   7
Kinderdijk E2- Vriendenschaar E315 -   7

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 031 (voorjaar)
Kinderdijk E3- Sporting Delta E210 -   6
Vriendenschaar E2- Oranje Wit E414 -   4
E-pupillen poule 057 (voorjaar)
Merwede / Multiplaat E3- PKC / SWKGroep E48 -   8
Kinderdijk E4- Juliana E28 - 11
E-pupillen poule 135 (voorjaar)
GKV / Enomics E4- ACKC E36 -   3
Kinderdijk E5- Vriendenschaar E58 -   5
E-pupillen poule 166 (voorjaar)
PKC / SWKGroep E8- Merwede / Multiplaat E51 -   1
Kinderdijk E6- Triade E14 -   6
E-pupillen poule 212 (voorjaar)
Kinderdijk E7- Korbatjo E51 -   6
Oranje Zwart / De Hoekse E1- Sporting Delta E51 -   0
F-pupillen poule 010 (voorjaar)
SKV F1- Kinderdijk F17 - 13
HKC F1- PKC / SWKGroep F314 -   8
F-pupillen poule 030 (voorjaar)
Korbatjo F1- Kinderdijk F211 -   7
PKC / SWKGroep F4- Oranje Wit F22 - 17
week 15 : van dinsdag 10 april 2018 t/m maandag 16 april 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Albatros 1- Fortis 121 - 19
Excelsior 1- Achilles 114 - 18
Kinderdijk 1- RWA 117 - 18
Rust Roest 1- Merwede / Multiplaat 117 - 20
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Kinderdijk 2- RWA 210 - 18
Albatros 2- Fortis 217 - 17
Rust Roest 2- Merwede / Multiplaat 222 - 22
Excelsior 2- Achilles 214 - 21
KNKV Reserve 4e klasse Q (veld)
Tiel '72 4- HKC 415 - 11
Animo 3- GKV / Enomics 421 - 10
Vitesse 4- Kinderdijk 315 - 22
PKC / SWKGroep 6- Vriendenschaar 618 -   6
GKV / Enomics 4- PKC / SWKGroep 613 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (voorjaar)
Albatros 7- Keep Fit '70 320 - 17
Merwede / Multiplaat 6- Albatros 727 - 15
Kinderdijk 4- Merwede / Multiplaat 616 - 29
Breedtekorfbal Senioren poule 017 (voorjaar)
WION 5- Kinderdijk 513 - 16
Midweek poule 039 (voorjaar)
HKC MW1- De Voltreffers MW17 - 14
Merwede / Multiplaat MW1- ACKC MW19 - 13
Kinderdijk MW1- Good Luck MW110 - 18
A-junioren 1e klasse H (veld)
Albatros A1- PKC / SWKGroep A321 - 15
Kinderdijk A1- Oranje Wit A217 - 14
ONDO A1- DeetosSnel A217 - 17
Juliana A1- Merwede / Multiplaat A121 - 21

Analyze Team
A-junioren 2e klasse K (veld)
KOAG A1- Sporting Delta A212 - 16
Korbis A1- KOAG A113 - 19
Kinderdijk A2- IJsselvogels A222 - 14
IJsselvogels A2- Sporting Delta A211 - 19
Twist A1- Korbis A110 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 015 (voorjaar)
Thor A1- Kinderdijk A319 - 15
KCC / SO natural A4- PKC / SWKGroep A412 - 21
Breedtekorfbal Junioren poule 085 (voorjaar)
Kinderdijk A4- NIO A17 -   9
B-aspiranten 2e klasse L (voorjaar)
Kinderdijk B1- TOP B112 - 14
KCR B2- Fortis B26 - 17
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 070 (voorjaar)
Vitesse B3- Kinderdijk B29 -   5
C-aspiranten Hoofdklasse C (veld)
DVO / Accountor C1- KCC / SO natural C111 - 10
HKV / Ons Eibernest C1- Kinderdijk C124 -   2
ONDO C1- Achilles C120 -   8
Maassluis C1- Fortuna / Delta Logistiek C110 - 21
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 013 (voorjaar)
Olympia C2- Kinderdijk C25 - 10
RWA C1- PKC / SWKGroep C34 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 095 (voorjaar)
PKC / SWKGroep C5- Merwede / Multiplaat C47 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 008 (voorjaar)
PKC / SWKGroep D2- ACKC D112 -   3
Vriendenschaar D2- Kinderdijk D17 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 014 (voorjaar)
DVS '69 D1- Kinderdijk D29 -   9
Merwede / Multiplaat D1- Sporting Delta D212 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (voorjaar)
Kinderdijk D3- PKC / SWKGroep D49 -   1
Vriendenschaar D3- Albatros D310 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 098 (voorjaar)
Kinderdijk D4- Triade D14 -   7
Merwede / Multiplaat D4- Albatros D415 -   0
E-pupillen poule 027 (voorjaar)
Albatros E1- HKC E217 - 13
Kinderdijk E1- DeetosSnel E221 -   3
E-pupillen poule 022 (voorjaar)
Kinderdijk E2- Albatros E49 - 10

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 031 (voorjaar)
Kinderdijk E3- Oranje Wit E411 -   4
Sporting Delta E2- Vriendenschaar E28 -   8
E-pupillen poule 057 (voorjaar)
Juliana E2- Merwede / Multiplaat E37 - 15
Kinderdijk E4- PKC / SWKGroep E44 - 11
E-pupillen poule 135 (voorjaar)
Kinderdijk E5- ACKC E314 -   0
Vriendenschaar E5- GKV / Enomics E43 -   3
E-pupillen poule 166 (voorjaar)
Kinderdijk E6- Merwede / Multiplaat E54 -   2
Triade E1- PKC / SWKGroep E82 -   4
E-pupillen poule 212 (voorjaar)
Kinderdijk E7- Sporting Delta E50 -   4
Korbatjo E5- Oranje Zwart / De Hoekse E13 -   6
F-pupillen poule 010 (voorjaar)
HKC F1- Kinderdijk F112 -   4
PKC / SWKGroep F3- SKV F117 -   4
F-pupillen poule 030 (voorjaar)
PKC / SWKGroep F4- Kinderdijk F212 - 12
Oranje Wit F2- Korbatjo F19 - 13
week 14 : van dinsdag 3 april 2018 t/m maandag 9 april 2018
 
KNKV Reserve 4e klasse Q (veld)
HKC 4- Animo 316 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 017 (voorjaar)
KOAG 5- WION 511 -   9
Midweek poule 039 (voorjaar)
Keep Fit '70 MW1- Kinderdijk MW122 -   5
Good Luck MW1- HKC MW19 -   8
De Voltreffers MW1- Merwede / Multiplaat MW14 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 070 (voorjaar)
Ten Donck B1- Vitesse B32 -   7
E-pupillen poule 027 (voorjaar)
DeetosSnel E2- HKC E210 - 10
Albatros E1- Kinderdijk E18 -   9
F-pupillen poule 030 (voorjaar)
Kinderdijk F2- Korbatjo F110 - 14
week 13 : van dinsdag 27 maart 2018 t/m maandag 2 april 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Kinderdijk 1- Fortis 121 - 21
Rust Roest 1- Achilles 121 - 24
RWA 1- Merwede / Multiplaat 119 - 15
Albatros 1- Excelsior 120 - 16

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Rust Roest 2- Achilles 220 - 21
RWA 2- Merwede / Multiplaat 219 - 27
Kinderdijk 2- Fortis 220 - 22
Albatros 2- Excelsior 222 - 16
KNKV Reserve 4e klasse Q (veld)
Animo 3- Kinderdijk 319 - 20
Tiel '72 4- Vitesse 430 - 15
Vriendenschaar 6- GKV / Enomics 411 - 14
PKC / SWKGroep 6- HKC 414 - 23
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (voorjaar)
Keep Fit '70 3- Kinderdijk 425 - 15
A-junioren 1e klasse H (veld)
Oranje Wit A2- Merwede / Multiplaat A123 - 11
Kinderdijk A1- PKC / SWKGroep A325 - 13
Albatros A1- ONDO A121 - 16
Juliana A1- DeetosSnel A217 - 21
A-junioren 2e klasse K (veld)
Kinderdijk A2- Korbis A118 - 17
Twist A1- Movado A17 - 15
KOAG A1- KCR A218 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 015 (voorjaar)
Kinderdijk A3- KCC / SO natural A411 - 10

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017