Zaalcompetitie 2021 - 2022

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van WWSV, Wijdewormer

224 wedstrijden zijn geselecteerd. 146 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 14 : van dinsdag 5 april 2022 t/m maandag 11 april 2022
 
Breedtekorfbal Junioren poule 028
Celeritas A2- Vlug & Vaardig A115 -   6

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 031
Sporting West C1- Furore C13 - 14
Rohda C1- WWSV C1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
WWSV D1- Kleine Sluis D15 -   6
week 13 : van dinsdag 29 maart 2022 t/m maandag 4 april 2022
 
Breedtekorfbal Senioren poule 209
KZ Danaiden 8- DKV Victoria 216 -   9
WWSV 1- KZ | Thermo4U 717 - 19
ZKV 4- Groen Geel | IJskoud de Beste 715 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 212
KZ | Thermo4U 8- Stormvogels 319 - 10
WWSV 2- Apollo 49 - 12
Groen Geel | IJskoud de Beste 9- OKV 519 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 028
Vlug & Vaardig A1- Badhoevedorp A112 - 14
Celeritas A2- Sporting West A218 -   8
WWSV A1- HBC A19 - 10
Vlug & Vaardig A1- ZKC '31 A28 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 031
Sporting West C1- Swift C112 -   0
Furore C1- DKV / Aurora C1
Rohda C1- Apollo C12 -   9
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
Kleine Sluis D1- WWSV D12 - 12
Kleine Sluis D2- ZKV D13 -   8
Vido D2- Celeritas D17 -   0
DTS D1- Celeritas D24 - 13
week 12 : van dinsdag 22 maart 2022 t/m maandag 28 maart 2022
 
Breedtekorfbal Senioren poule 209
DKV Victoria 2- ZKV 4
Groen Geel | IJskoud de Beste 7- KZ Danaiden 8
KZ | Thermo4U 7- Furore 4uitgesteld
Breedtekorfbal Senioren poule 212
Apollo 4- Groen Geel | IJskoud de Beste 917 - 18
OKV 5- WWSV 29 -   8
Stormvogels 3- Purmer 49 -   6
Breedtekorfbal Junioren poule 028
Sporting West A2- Vlug & Vaardig A13 - 11
Badhoevedorp A1- Celeritas A215 -   8
ZKC '31 A2- WWSV A115 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 031
DKV / Aurora C1- Sporting West C1
Apollo C1- WWSV C14 -   5
Swift C1- Furore C13 - 20
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
WWSV D1- Vido D214 -   2
Celeritas D2- Kleine Sluis D2
Celeritas D1- Kleine Sluis D1
ZKV D1- DTS D114 -   7

Korfbal Deals
week 11 : van dinsdag 15 maart 2022 t/m maandag 21 maart 2022
 
Breedtekorfbal Senioren poule 209
DKV Victoria 2- Furore 48 - 10
Groen Geel | IJskoud de Beste 7- WWSV 16 - 15
ZKV 4- KZ | Thermo4U 714 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 212
KZ | Thermo4U 8- Apollo 48 - 13
Purmer 4- OKV 512 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 028
WWSV A1- Sporting West A211 - 10
Celeritas A2- HBC A120 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 031
Swift C1- Rohda C10 -   8
Sporting West C1- Apollo C1
DKV / Aurora C1- WWSV C1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
DTS D1- WWSV D17 - 36
Celeritas D2- Kleine Sluis D13 -   3
Celeritas D1- Kleine Sluis D28 -   2
ZKV D1- Vido D29 -   2
week 10 : van dinsdag 8 maart 2022 t/m maandag 14 maart 2022
 
Breedtekorfbal Senioren poule 209
KZ | Thermo4U 7- KZ Danaiden 8uitgesteld
WWSV 1- ZKV 415 - 14
Furore 4- Groen Geel | IJskoud de Beste 7
Breedtekorfbal Senioren poule 212
Apollo 4- Purmer 413 -   3
Groen Geel | IJskoud de Beste 9- Stormvogels 313 -   7
WWSV 2- KZ | Thermo4U 88 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 028
HBC A1- Sporting West A28 -   9
ZKC '31 A2- Celeritas A212 - 17
WWSV A1- Badhoevedorp A1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 031
Swift C1- WWSV C14 - 15
Apollo C1- Furore C13 -   8
Rohda C1- Sporting West C17 -   4
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
Vido D2- Celeritas D26 -   7
Celeritas D1- ZKV D13 - 17
Kleine Sluis D1- DTS D19 -   7
Kleine Sluis D2- WWSV D17 -   8
week 9 : van dinsdag 1 maart 2022 t/m maandag 7 maart 2022
 
Breedtekorfbal Senioren poule 209
DKV Victoria 2- WWSV 110 - 14
Groen Geel | IJskoud de Beste 7- KZ | Thermo4U 79 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 212
Stormvogels 3- Apollo 47 - 13
KZ | Thermo4U 8- OKV 5
Purmer 4- Groen Geel | IJskoud de Beste 97 - 19

Team TV
Breedtekorfbal Junioren poule 028
Badhoevedorp A1- ZKC '31 A222 - 11
Vlug & Vaardig A1- HBC A1
Celeritas A2- WWSV A17 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 031
Furore C1- WWSV C117 -   2
DKV / Aurora C1- Rohda C1
Swift C1- Apollo C11 - 18
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
WWSV D1- Celeritas D216 -   2
ZKV D1- Kleine Sluis D18 -   6
DTS D1- Celeritas D13 - 29
Kleine Sluis D2- Vido D23 -   3
week 8 : van dinsdag 22 februari 2022 t/m maandag 28 februari 2022
 
Breedtekorfbal Senioren poule 209
Groen Geel | IJskoud de Beste 7- DKV Victoria 220 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 212
Stormvogels 3- WWSV 213 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 028
HBC A1- WWSV A1
week 7 : van dinsdag 15 februari 2022 t/m maandag 21 februari 2022
 
Breedtekorfbal Senioren poule 209
KZ Danaiden 8- Furore 42 - 16
Breedtekorfbal Junioren poule 028
ZKC '31 A2- HBC A111 - 12
week 6 : van dinsdag 8 februari 2022 t/m maandag 14 februari 2022
 
Breedtekorfbal Senioren poule 209
KZ Danaiden 8- ZKV 4
Furore 4- WWSV 114 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 212
Groen Geel | IJskoud de Beste 9- WWSV 216 - 10
Purmer 4- KZ | Thermo4U 814 - 18
Apollo 4- OKV 510 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 028
Badhoevedorp A1- Sporting West A2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 031
WWSV C1- Rohda C18 -   7
Swift C1- DKV / Aurora C1
Furore C1- Sporting West C19 -   7
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
Kleine Sluis D2- DTS D13 -   3
Vido D2- Kleine Sluis D16 -   6
WWSV D1- Celeritas D1
ZKV D1- Celeritas D219 -   3
week 5 : van dinsdag 1 februari 2022 t/m maandag 7 februari 2022
 
Breedtekorfbal Senioren poule 209
ZKV 4- Furore 420 - 14
WWSV 1- KZ Danaiden 8
DKV Victoria 2- KZ | Thermo4U 716 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 212
KZ | Thermo4U 8- Groen Geel | IJskoud de Beste 9uitgesteld
WWSV 2- Purmer 414 -   6
OKV 5- Stormvogels 39 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 028
Vlug & Vaardig A1- WWSV A113 -   5
Sporting West A2- ZKC '31 A25 - 13
HBC A1- Badhoevedorp A16 - 17
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 031
Sporting West C1- WWSV C111 -   2
Rohda C1- Furore C13 - 18
DKV / Aurora C1- Apollo C1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
DTS D1- Vido D24 - 15
ZKV D1- WWSV D113 - 11
Kleine Sluis D1- Kleine Sluis D25 -   5
Celeritas D1- Celeritas D27 -   1
week 4 : van dinsdag 25 januari 2022 t/m maandag 31 januari 2022
 
Breedtekorfbal Senioren poule 209
KZ | Thermo4U 7- WWSV 117 -   9
DKV Victoria 2- KZ Danaiden 8
Groen Geel | IJskoud de Beste 7- ZKV 4
Breedtekorfbal Senioren poule 212
Stormvogels 3- KZ | Thermo4U 811 - 12
OKV 5- Groen Geel | IJskoud de Beste 9
Apollo 4- WWSV 219 -   7
Breedtekorfbal Junioren poule 028
Sporting West A2- Celeritas A25 -   9
Badhoevedorp A1- Vlug & Vaardig A1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 031
Apollo C1- Rohda C1
DKV / Aurora C1- Furore C1
Swift C1- Sporting West C12 -   6
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
Celeritas D2- DTS D1
Celeritas D1- Vido D26 -   3
ZKV D1- Kleine Sluis D2
week 3 : van dinsdag 18 januari 2022 t/m maandag 24 januari 2022
 
Breedtekorfbal Senioren poule 209
Furore 4- KZ | Thermo4U 7
KZ Danaiden 8- Groen Geel | IJskoud de Beste 7
ZKV 4- DKV Victoria 2

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren poule 212
Groen Geel | IJskoud de Beste 9- Apollo 4
Purmer 4- Stormvogels 3
WWSV 2- OKV 5
Breedtekorfbal Junioren poule 028
Celeritas A2- Badhoevedorp A1
Vlug & Vaardig A1- Sporting West A2
WWSV A1- ZKC '31 A2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 031
Sporting West C1- DKV / Aurora C1
WWSV C1- Apollo C1
Furore C1- Swift C1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
Kleine Sluis D1- Celeritas D1
Kleine Sluis D2- Celeritas D2
Vido D2- WWSV D1
DTS D1- ZKV D1
week 2 : van dinsdag 11 januari 2022 t/m maandag 17 januari 2022
 
Breedtekorfbal Senioren poule 209
WWSV 1- Groen Geel | IJskoud de Beste 7
Furore 4- DKV Victoria 2
KZ | Thermo4U 7- ZKV 4
Breedtekorfbal Senioren poule 212
Apollo 4- KZ | Thermo4U 8
WWSV 2- Stormvogels 3
OKV 5- Purmer 4
Breedtekorfbal Junioren poule 028
HBC A1- Celeritas A2
ZKC '31 A2- Vlug & Vaardig A1
Sporting West A2- WWSV A1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 031
Apollo C1- Sporting West C1
WWSV C1- DKV / Aurora C1
Rohda C1- Swift C1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
Kleine Sluis D1- Celeritas D2
Vido D2- ZKV D1
WWSV D1- DTS D1
Kleine Sluis D2- Celeritas D1
week 1 : van dinsdag 4 januari 2022 t/m maandag 10 januari 2022
 
Breedtekorfbal Senioren poule 212
Stormvogels 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 9
Breedtekorfbal Junioren poule 028
WWSV A1- Vlug & Vaardig A1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
Kleine Sluis D1- Vido D2

Antilopen Banner
week 51 : van dinsdag 14 december 2021 t/m maandag 20 december 2021
 
Breedtekorfbal Senioren poule 209
KZ Danaiden 8- KZ | Thermo4U 7
Groen Geel | IJskoud de Beste 7- Furore 4
ZKV 4- WWSV 1
Breedtekorfbal Senioren poule 212
Purmer 4- Apollo 4
KZ | Thermo4U 8- WWSV 2
Breedtekorfbal Junioren poule 028
Celeritas A2- ZKC '31 A29 -   6
Badhoevedorp A1- WWSV A127 -   7
Sporting West A2- HBC A112 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 031
Furore C1- Apollo C117 -   1
Sporting West C1- Rohda C1
WWSV C1- Swift C17 -   6
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
ZKV D1- Celeritas D1
WWSV D1- Kleine Sluis D212 -   1
DTS D1- Kleine Sluis D16 - 11
Celeritas D2- Vido D2
week 50 : van dinsdag 7 december 2021 t/m maandag 13 december 2021
 
Breedtekorfbal Senioren poule 209
KZ | Thermo4U 7- Groen Geel | IJskoud de Beste 7
WWSV 1- DKV Victoria 218 - 10
Furore 4- KZ Danaiden 817 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 212
OKV 5- KZ | Thermo4U 815 - 11
Groen Geel | IJskoud de Beste 9- Purmer 419 -   5
Apollo 4- Stormvogels 318 -   5
Breedtekorfbal Junioren poule 028
WWSV A1- Celeritas A21 - 18
HBC A1- Vlug & Vaardig A111 - 15
ZKC '31 A2- Badhoevedorp A1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 031
Apollo C1- Swift C111 -   2
WWSV C1- Furore C11 - 18
Rohda C1- DKV / Aurora C1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
Vido D2- Kleine Sluis D24 -   3
Celeritas D1- DTS D126 -   1
Celeritas D2- WWSV D15 - 13
Kleine Sluis D1- ZKV D11 - 14
week 49 : van dinsdag 30 november 2021 t/m maandag 6 december 2021
 
Breedtekorfbal Senioren poule 209
DKV Victoria 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 78 - 15
ZKV 4- KZ Danaiden 8
WWSV 1- Furore 414 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 212
KZ | Thermo4U 8- Purmer 410 -   6
OKV 5- Apollo 410 - 13
WWSV 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 94 - 16

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Junioren poule 028
Vlug & Vaardig A1- Celeritas A29 - 17
Sporting West A2- Badhoevedorp A10 - 15
HBC A1- ZKC '31 A28 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 031
DKV / Aurora C1- Swift C1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
DTS D1- Kleine Sluis D24 - 11
Celeritas D1- WWSV D15 - 13
Celeritas D2- ZKV D13 - 10
week 48 : van dinsdag 23 november 2021 t/m maandag 29 november 2021
 
Breedtekorfbal Senioren poule 209
Furore 4- ZKV 419 - 10
KZ | Thermo4U 7- DKV Victoria 221 -   8
KZ Danaiden 8- WWSV 19 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 212
Purmer 4- WWSV 24 -   0
Groen Geel | IJskoud de Beste 9- KZ | Thermo4U 812 - 14
Stormvogels 3- OKV 5
Breedtekorfbal Junioren poule 028
Badhoevedorp A1- HBC A121 -   7
ZKC '31 A2- Sporting West A210 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 031
Apollo C1- DKV / Aurora C15 -   8
Furore C1- Rohda C123 -   4
WWSV C1- Sporting West C14 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
WWSV D1- ZKV D112 -   9
Kleine Sluis D2- Kleine Sluis D11 -   6
Celeritas D2- Celeritas D15 -   5
Vido D2- DTS D118 -   3

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017