Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van WWSV, Wijdewormer

51 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 42 : van dinsdag 12 oktober 2021 t/m maandag 18 oktober 2021
 
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (najaar)
Rapid D1- ZKV D12 -   7

advertentie Lancyr Deelen
week 41 : van dinsdag 5 oktober 2021 t/m maandag 11 oktober 2021
 
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 015 (najaar)
ZKV 4- WWSV 117 - 12
Furore 4- KZ | Thermo4U 713 - 15
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 019 (najaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste 9- WWSV 210 -   9
Stormvogels 3- Purmer 49 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 051 (najaar)
HBC A1- WWSV A111 -   5
Furore A3- Celeritas A210 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (najaar)
Apollo C1- Aurora / DKV C15 - 11
Furore C1- WWSV C114 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (najaar)
WWSV D1- Rapid D17 -   4
OKV D2- ZKV D18 - 10
week 40 : van dinsdag 28 september 2021 t/m maandag 4 oktober 2021
 
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 015 (najaar)
WWSV 1- Furore 411 - 13
KZ | Thermo4U 7- ZKV 412 -   8
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 019 (najaar)
Purmer 4- Groen Geel | IJskoud de Beste 99 - 16
WWSV 2- Stormvogels 37 -   7
Breedtekorfbal Junioren poule 051 (najaar)
WWSV A1- Furore A35 - 18
Celeritas A2- HBC A113 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (najaar)
WWSV C1- Apollo C15 - 10
Aurora / DKV C1- Furore C15 -   6
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (najaar)
Rapid D1- Oosterkwartier D13 - 12
SDO D1- WWSV D112 -   5
week 39 : van dinsdag 21 september 2021 t/m maandag 27 september 2021
 
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 015 (najaar)
Furore 4- ZKV 48 - 13
WWSV 1- KZ | Thermo4U 77 -   5
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 019 (najaar)
Stormvogels 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 95 - 10
WWSV 2- Purmer 49 -   6
Breedtekorfbal Junioren poule 051 (najaar)
WWSV A1- Celeritas A26 - 20
Furore A3- HBC A113 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (najaar)
WWSV C1- Aurora / DKV C15 -   7
Apollo C1- Furore C14 - 11
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (najaar)
Oosterkwartier D1- SDO D18 - 16
WWSV D1- OKV D213 -   8
week 38 : van dinsdag 14 september 2021 t/m maandag 20 september 2021
 
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 015 (najaar)
WWSV 1- ZKV 47 -   9
KZ | Thermo4U 7- Furore 49 - 10

Team TV
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 019 (najaar)
Purmer 4- Stormvogels 35 -   8
WWSV 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 96 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 051 (najaar)
WWSV A1- HBC A111 - 13
Celeritas A2- Furore A35 - 16
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (najaar)
WWSV C1- Furore C18 - 10
Aurora / DKV C1- Apollo C18 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (najaar)
ZKV D1- WWSV D115 -   6
OKV D2- Oosterkwartier D116 -   4
week 37 : van dinsdag 7 september 2021 t/m maandag 13 september 2021
 
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 015 (najaar)
Furore 4- WWSV 17 -   6
ZKV 4- KZ | Thermo4U 78 -   8
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 019 (najaar)
Stormvogels 3- WWSV 210 -   9
Groen Geel | IJskoud de Beste 9- Purmer 417 -   7
Breedtekorfbal Junioren poule 051 (najaar)
HBC A1- Celeritas A211 -   5
Furore A3- WWSV A112 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (najaar)
Furore C1- Aurora / DKV C110 -   8
Apollo C1- WWSV C12 -   9
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 10 (najaar)
Oosterkwartier D1- ZKV D15 - 11
Rapid D1- SDO D12 -   3

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017