Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van WWSV, Wijdewormer

266 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 14 : van dinsdag 31 maart 2020 t/m maandag 6 april 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (zaal)
WWSV 2- Stormvogels 3afgelast

Team TV
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
Apollo D1- Badhoevedorp D1afgelast
F-pupillen poule 028 (zaal)
WWSV F1- EKVA F1afgelast
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 211 (zaal)
WWSV 1- KZ / Thermo4U 11afgelast
HBC 2- Celeritas 1afgelast
DOC 2- BEP 6afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (zaal)
Stormvogels 3- Purmer 5afgelast
KZ / Thermo4U 9- OKV 5afgelast
WWSV 2- Oosterkwartier 3afgelast
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
Sporting West B1- Triaz B1afgelast
ZKC '31 B2- Swift B2afgelast
KVA B2- WWSV B1afgelast
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
Ados D1- WWSV D1afgelast
KZ / Thermo4U D2- Badhoevedorp D1afgelast
Sporting West D1- Groen Geel / IJskoud de Beste D2afgelast
Apollo D1- ZKC '31 D1afgelast
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Helios D1- WWSV D2afgelast
Madjoe D4- Sporting Trigon D2afgelast
Kleine Sluis D1- Triaz D1afgelast
F-pupillen poule 028 (zaal)
Oranje Nassau F1- Roda F1afgelast
Groen Geel / IJskoud de Beste F1- KZ / Thermo4U F1afgelast
Aurora F1- WWSV F1afgelast
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 211 (zaal)
Sporting West 6- WWSV 1afgelast
BEP 6- HBC 2afgelast
Celeritas 1- DOC 2afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (zaal)
Purmer 5- KZ / Thermo4U 9afgelast
Oosterkwartier 3- Aurora / DKV 4afgelast
OKV 5- Stormvogels 3afgelast
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
Triaz B1- KVA B2afgelast
WWSV B1- Sporting West B1afgelast
Swift B2- Blauw-Wit B2afgelast
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
Badhoevedorp D1- Apollo D1afgelast
WWSV D1- Sporting West D1afgelast
Groen Geel / IJskoud de Beste D2- Ados D1afgelast
ZKC '31 D1- KZ / Thermo4U D2afgelast
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
WWSV D2- ZKV D2afgelast
Sporting Trigon D2- Kleine Sluis D1afgelast
Triaz D1- Helios D1afgelast
F-pupillen poule 028 (zaal)
KZ / Thermo4U F1- Oranje Nassau F1afgelast
Roda F1- Groen Geel / IJskoud de Beste F1afgelast
EKVA F1- Aurora F1afgelast
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 211 (zaal)
BEP 6- WWSV 1afgelast
HBC 2- Sporting West 6afgelast
DOC 2- KZ / Thermo4U 11afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (zaal)
OKV 5- Aurora / DKV 4afgelast
Purmer 5- WWSV 2afgelast
Stormvogels 3- Oosterkwartier 3afgelast

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
ZKC '31 B2- WWSV B1afgelast
Swift B2- KVA B2afgelast
Blauw-Wit B2- Triaz B1afgelast
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
KZ / Thermo4U D2- Groen Geel / IJskoud de Beste D2afgelast
ZKC '31 D1- Ados D1afgelast
Sporting West D1- Badhoevedorp D1afgelast
Apollo D1- WWSV D1afgelast
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Sporting Trigon D2- Helios D1afgelast
Madjoe D4- WWSV D2afgelast
ZKV D2- Triaz D1afgelast
F-pupillen poule 028 (zaal)
KZ / Thermo4U F1- Aurora F1afgelast
Groen Geel / IJskoud de Beste F1- WWSV F1afgelast
Oranje Nassau F1- EKVA F1afgelast
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 211 (zaal)
WWSV 1- DOC 217 - 12
Sporting West 6- Celeritas 113 - 12
KZ / Thermo4U 11- HBC 211 - 21
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (zaal)
Oosterkwartier 3- KZ / Thermo4U 911 - 12
Aurora / DKV 4- Purmer 517 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
WWSV B1- Blauw-Wit B25 -   8
KVA B2- ZKC '31 B215 -   7
Sporting West B1- Swift B26 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
Sporting West D1- ZKC '31 D110 -   4
WWSV D1- KZ / Thermo4U D27 -   6
Ados D1- Apollo D17 - 11
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Kleine Sluis D1- Sporting Trigon D28 -   9
Helios D1- Madjoe D412 -   7
F-pupillen poule 028 (zaal)
WWSV F1- Oranje Nassau F111 -   0
EKVA F1- Roda F19 -   8
Aurora F1- Groen Geel / IJskoud de Beste F17 - 12
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 211 (zaal)
BEP 6- KZ / Thermo4U 1117 - 16
DOC 2- Sporting West 611 - 13
Celeritas 1- WWSV 110 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (zaal)
Purmer 5- Oosterkwartier 313 - 11
OKV 5- WWSV 212 -   9
KZ / Thermo4U 9- Aurora / DKV 413 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
Swift B2- WWSV B113 -   5
ZKC '31 B2- Triaz B14 -   9
Blauw-Wit B2- KVA B23 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
ZKC '31 D1- WWSV D14 -   4
KZ / Thermo4U D2- Sporting West D113 -   4
Badhoevedorp D1- Ados D17 -   5
Apollo D1- Groen Geel / IJskoud de Beste D211 - 11
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
WWSV D2- Sporting Trigon D210 -   6
ZKV D2- Kleine Sluis D110 -   5
F-pupillen poule 028 (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste F1- EKVA F117 -   5
Roda F1- Aurora F18 - 11
KZ / Thermo4U F1- WWSV F124 -   5

Alles voor je sport!
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (zaal)
KZ / Thermo4U 9- Stormvogels 319 - 12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste D2- Badhoevedorp D112 -   8
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (zaal)
Aurora / DKV 4- KZ / Thermo4U 912 -   8
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Madjoe D4- Triaz D11 - 24
Sporting Trigon D2- WWSV D214 - 15
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 211 (zaal)
HBC 2- DOC 215 - 10
KZ / Thermo4U 11- Sporting West 614 - 12
BEP 6- Celeritas 116 - 20
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (zaal)
Purmer 5- OKV 59 -   8
Aurora / DKV 4- WWSV 225 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
Sporting West B1- KVA B29 -   6
WWSV B1- Triaz B11 - 12
Blauw-Wit B2- ZKC '31 B29 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
WWSV D1- Groen Geel / IJskoud de Beste D27 -   8
ZKC '31 D1- Badhoevedorp D17 -   8
KZ / Thermo4U D2- Apollo D110 -   6
Sporting West D1- Ados D14 -   4

Korfbal Deals
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Kleine Sluis D1- Helios D120 -   1
WWSV D2- Triaz D18 - 14
ZKV D2- Madjoe D47 -   5
F-pupillen poule 028 (zaal)
KZ / Thermo4U F1- Roda F116 -   6
Oranje Nassau F1- Groen Geel / IJskoud de Beste F11 - 15
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 211 (zaal)
Celeritas 1- KZ / Thermo4U 1117 - 10
WWSV 1- HBC 217 - 10
Sporting West 6- BEP 613 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (zaal)
Stormvogels 3- Aurora / DKV 46 - 18
OKV 5- Oosterkwartier 37 - 12
WWSV 2- KZ / Thermo4U 917 - 16
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
ZKC '31 B2- Sporting West B14 -   6
KVA B2- Blauw-Wit B217 -   8
Triaz B1- Swift B29 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
Ados D1- KZ / Thermo4U D212 - 13
Apollo D1- Sporting West D19 -   6
Badhoevedorp D1- WWSV D18 -   6
Groen Geel / IJskoud de Beste D2- ZKC '31 D112 -   9
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Triaz D1- Sporting Trigon D216 -   5
Madjoe D4- Kleine Sluis D16 - 20
Helios D1- ZKV D24 -   9
F-pupillen poule 028 (zaal)
Aurora F1- Oranje Nassau F18 -   2
EKVA F1- KZ / Thermo4U F112 - 13
WWSV F1- Groen Geel / IJskoud de Beste F112 - 14

Team TV
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 211 (zaal)
Celeritas 1- HBC 211 - 15
KZ / Thermo4U 11- WWSV 113 - 17
BEP 6- DOC 214 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (zaal)
Purmer 5- Stormvogels 36 - 11
OKV 5- KZ / Thermo4U 913 - 12
Oosterkwartier 3- WWSV 216 -   4
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
WWSV B1- KVA B27 - 10
Blauw-Wit B2- Sporting West B12 - 16
Swift B2- ZKC '31 B29 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste D2- Sporting West D15 -   2
Badhoevedorp D1- KZ / Thermo4U D26 -   7
ZKC '31 D1- Apollo D18 - 11
WWSV D1- Ados D17 -   6
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
ZKV D2- Helios D111 - 10
Sporting Trigon D2- Madjoe D419 -   4
WWSV D2- Kleine Sluis D124 -   8
F-pupillen poule 028 (zaal)
Roda F1- Oranje Nassau F113 -   0
KZ / Thermo4U F1- Groen Geel / IJskoud de Beste F113 -   8
WWSV F1- Aurora F110 - 11
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 211 (zaal)
WWSV 1- Sporting West 612 -   9
DOC 2- Celeritas 113 - 11
HBC 2- BEP 620 -   4
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (zaal)
KZ / Thermo4U 9- Purmer 521 - 12
Aurora / DKV 4- Oosterkwartier 317 - 15
Stormvogels 3- OKV 514 -   9

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
KVA B2- Triaz B16 - 12
Blauw-Wit B2- Swift B25 - 13
Sporting West B1- WWSV B118 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
Ados D1- Groen Geel / IJskoud de Beste D26 - 10
Sporting West D1- WWSV D15 -   3
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Kleine Sluis D1- WWSV D26 - 17
ZKV D2- Sporting Trigon D21 - 14
Helios D1- Triaz D15 - 35
F-pupillen poule 028 (zaal)
Aurora F1- EKVA F15 - 12
Oranje Nassau F1- KZ / Thermo4U F12 - 18
Groen Geel / IJskoud de Beste F1- Roda F18 -   3
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 211 (zaal)
KZ / Thermo4U 11- DOC 29 - 12
Sporting West 6- HBC 28 - 13
WWSV 1- BEP 612 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (zaal)
Oosterkwartier 3- Stormvogels 317 -   6
Aurora / DKV 4- OKV 515 -   6
WWSV 2- Purmer 57 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
WWSV B1- ZKC '31 B23 -   7
Triaz B1- Blauw-Wit B212 -   3
KVA B2- Swift B27 - 15
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
Badhoevedorp D1- Sporting West D112 -   9
WWSV D1- Apollo D12 -   8
Ados D1- ZKC '31 D116 -   6

Antilopen Banner
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Helios D1- Sporting Trigon D24 - 27
Triaz D1- ZKV D227 -   2
WWSV D2- Madjoe D425 -   2
F-pupillen poule 028 (zaal)
EKVA F1- Oranje Nassau F113 -   3
Aurora F1- KZ / Thermo4U F111 - 17
Groen Geel / IJskoud de Beste F1- Aurora F111 -   7
week 1 : van dinsdag 31 december 2019 t/m maandag 6 januari 2020
 
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste D2- Apollo D111 -   7
KZ / Thermo4U D2- ZKC '31 D14 -   5
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
 
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
Triaz B1- Sporting West B18 - 12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste D2- KZ / Thermo4U D29 -   9
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Triaz D1- Kleine Sluis D120 -   6
F-pupillen poule 028 (zaal)
Oranje Nassau F1- Aurora F14 -   9
Roda F1- WWSV F110 - 17
week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 211 (zaal)
Celeritas 1- Sporting West 612 - 16
DOC 2- WWSV 115 - 18
HBC 2- KZ / Thermo4U 117 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (zaal)
Stormvogels 3- WWSV 28 -   8
KZ / Thermo4U 9- Oosterkwartier 314 -   7
Purmer 5- Aurora / DKV 48 - 21
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
ZKC '31 B2- KVA B210 -   6
Swift B2- Sporting West B17 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
KZ / Thermo4U D2- WWSV D110 -   6
ZKC '31 D1- Sporting West D115 -   9
Badhoevedorp D1- Groen Geel / IJskoud de Beste D26 -   4
Apollo D1- Ados D14 -   8
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Sporting Trigon D2- ZKV D29 -   5
Madjoe D4- Helios D13 -   8
F-pupillen poule 028 (zaal)
Oranje Nassau F1- WWSV F13 - 14
Roda F1- EKVA F19 - 12
week 49 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 211 (zaal)
KZ / Thermo4U 11- BEP 68 -   8
Sporting West 6- DOC 210 - 10
WWSV 1- Celeritas 111 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (zaal)
WWSV 2- OKV 513 - 11
Oosterkwartier 3- Purmer 517 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
Triaz B1- ZKC '31 B28 -   0
Sporting West B1- Blauw-Wit B213 -   3
WWSV B1- Swift B22 - 11

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
WWSV D1- ZKC '31 D19 -   8
Sporting West D1- KZ / Thermo4U D22 - 10
Ados D1- Badhoevedorp D19 -   9
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
WWSV D2- Helios D126 -   9
Triaz D1- Madjoe D426 -   0
Kleine Sluis D1- ZKV D24 -   3
F-pupillen poule 028 (zaal)
EKVA F1- Groen Geel / IJskoud de Beste F19 - 15
Aurora F1- Roda F114 -   6
WWSV F1- KZ / Thermo4U F110 - 23
week 48 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 211 (zaal)
DOC 2- HBC 26 - 15
Sporting West 6- KZ / Thermo4U 118 -   9
Celeritas 1- BEP 617 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (zaal)
OKV 5- Purmer 514 -   7
Stormvogels 3- KZ / Thermo4U 911 - 29
WWSV 2- Aurora / DKV 48 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
Triaz B1- WWSV B18 -   5
ZKC '31 B2- Blauw-Wit B212 -   1
KVA B2- Sporting West B18 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
Badhoevedorp D1- ZKC '31 D116 -   5
Ados D1- Sporting West D15 -   3
Apollo D1- KZ / Thermo4U D213 - 14
Groen Geel / IJskoud de Beste D2- WWSV D15 -   7
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Madjoe D4- ZKV D26 - 11
Triaz D1- WWSV D213 -   8
Helios D1- Kleine Sluis D17 -   7
F-pupillen poule 028 (zaal)
Roda F1- KZ / Thermo4U F16 - 17
Groen Geel / IJskoud de Beste F1- Oranje Nassau F114 -   2
EKVA F1- WWSV F18 - 10
week 47 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 211 (zaal)
BEP 6- Sporting West 610 - 11
HBC 2- WWSV 111 - 12
KZ / Thermo4U 11- Celeritas 114 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (zaal)
Oosterkwartier 3- OKV 510 -   9
Aurora / DKV 4- Stormvogels 314 -   8
KZ / Thermo4U 9- WWSV 225 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
Swift B2- Triaz B17 -   3
Sporting West B1- ZKC '31 B27 -   6
Blauw-Wit B2- WWSV B19 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 (zaal)
KZ / Thermo4U D2- Ados D17 -   6
WWSV D1- Badhoevedorp D13 - 13
Sporting West D1- Apollo D17 - 10
ZKC '31 D1- Groen Geel / IJskoud de Beste D27 - 13
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Sporting Trigon D2- Triaz D16 - 12
Kleine Sluis D1- Madjoe D416 -   1
ZKV D2- WWSV D26 - 21
F-pupillen poule 028 (zaal)
WWSV F1- Roda F115 - 10
KZ / Thermo4U F1- EKVA F117 -   9

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017