Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van WWSV, Wijdewormer

54 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 44 : van dinsdag 29 oktober 2019 t/m maandag 4 november 2019
 
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (najaar)
BEP D2- Kleine Sluis D19 -   9
week 43 : van dinsdag 22 oktober 2019 t/m maandag 28 oktober 2019
 
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (najaar)
Kleine Sluis D1- OKV D37 -   6
week 42 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
 
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 005 (najaar)
Wez Handich / Dow 7- Vitesse 314 - 15
F-pupillen poule 080 (najaar)
Purmer F1- Badhoevedorp F114 -   1
week 41 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
 
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 005 (najaar)
De Pein 4- Wez Handich / Dow 711 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 086 (najaar)
Vitesse B3- PKC | SWKGroep B43 -   5
Nieuwerkerk B3- Kinderdijk B310 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 (najaar)
Centrum D2- Juventa D215 -   2
SDO D1- Avereest D14 -   6
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (najaar)
SDO D1- BEP D211 -   2

Team TV
F-pupillen poule 080 (najaar)
Roda F1- Badhoevedorp F122 -   0
Oranje Nassau F1- Purmer F113 -   2
week 40 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
 
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 086 (najaar)
PKC | SWKGroep B4- Nieuwerkerk B311 -   5
Kinderdijk B3- Vitesse B324 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 (najaar)
Juventa D2- SDO D16 -   6
Avereest D1- Centrum D210 -   6
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (najaar)
OKV D3- SDO D10 - 16
F-pupillen poule 080 (najaar)
Purmer F1- Roda F16 - 19
Badhoevedorp F1- Oranje Nassau F12 - 35
week 39 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
 
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 005 (najaar)
Wees Kwiek 1- Wez Handich / Dow 711 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 086 (najaar)
Nieuwerkerk B3- Vitesse B313 -   6
PKC | SWKGroep B4- Kinderdijk B37 - 12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 (najaar)
Centrum D2- SDO D12 -   4
Avereest D1- Juventa D211 -   4
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (najaar)
OKV D3- BEP D24 -   5
SDO D1- Kleine Sluis D15 -   4
F-pupillen poule 080 (najaar)
Roda F1- Oranje Nassau F17 - 18
week 38 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
 
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 005 (najaar)
Vitesse 3- De Pein 417 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 086 (najaar)
Kinderdijk B3- PKC | SWKGroep B47 -   4
Vitesse B3- Nieuwerkerk B31 - 10
Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 (najaar)
SDO D1- Centrum D23 -   2
Juventa D2- Avereest D16 - 13
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (najaar)
Kleine Sluis D1- SDO D15 - 18
BEP D2- OKV D311 -   6

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
F-pupillen poule 080 (najaar)
Oranje Nassau F1- Roda F110 - 10
Badhoevedorp F1- Purmer F14 - 13
week 37 : van dinsdag 10 september 2019 t/m maandag 16 september 2019
 
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 005 (najaar)
Wees Kwiek 1- Vitesse 314 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 086 (najaar)
PKC | SWKGroep B4- Vitesse B313 -   5
Kinderdijk B3- Nieuwerkerk B313 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 (najaar)
Avereest D1- SDO D111 -   3
Juventa D2- Centrum D23 - 14
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (najaar)
BEP D2- SDO D17 - 19
OKV D3- Kleine Sluis D18 - 12
F-pupillen poule 080 (najaar)
Badhoevedorp F1- Roda F11 - 22
Purmer F1- Oranje Nassau F18 - 10
week 36 : van dinsdag 3 september 2019 t/m maandag 9 september 2019
 
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 005 (najaar)
De Pein 4- Wees Kwiek 112 - 13

Antilopen Banner
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 086 (najaar)
Nieuwerkerk B3- PKC | SWKGroep B412 -   3
Vitesse B3- Kinderdijk B36 - 15
Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 (najaar)
SDO D1- Juventa D211 -   2
Centrum D2- Avereest D14 -   7
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (najaar)
Kleine Sluis D1- BEP D24 -   6
SDO D1- OKV D313 -   0
F-pupillen poule 080 (najaar)
Oranje Nassau F1- Badhoevedorp F115 -   1
Roda F1- Purmer F112 -   7

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017