Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van WWSV, Wijdewormer

324 wedstrijden zijn geselecteerd. 323 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
 
KNKV 4e klasse G (zaal)
HBC 1- Aurora 117 - 15
Zaandam Zuid 1- DKV 111 -   8
Oosterkwartier 1- WWSV 134 - 15
Purmer 1- DTS 114 - 17

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
Oosterkwartier 3- WWSV 213 -   9
Apollo 4- ZKV 58 - 14
Zaandam Zuid 3- Hilversum 18 - 19
Purmer 5- KZ / Thermo4U 87 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (zaal)
Zaandam Zuid C1- Apollo C39 -   7
Furore C3- WWSV C13 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (zaal)
ZKC '31 D2- WWSV D1
Sporting West D3- Furore D25 -   2
AW.DTV D1- OKV D29 -   4
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
Kleine Sluis D1- SDO D24 -   3
DSO D2- WWSV D29 - 12
Sporting West D2- Stormvogels D315 -   5
E-pupillen poule 054 (zaal)
BEP E1- WWSV E118 -   5
OKV E2- Groen Geel E56 - 14
DSO E1- KZ / Thermo4U E417 -   6
F-pupillen poule 023 (zaal)
Groen Geel F4- OKV F210 -   9
ZKV F1- KZ / Thermo4U F213 - 13
Groen Geel F3- WWSV F110 -   8
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
 
KNKV 4e klasse G (zaal)
WWSV 1- HBC 112 - 26
DTS 1- Zaandam Zuid 113 - 16
DKV 1- Purmer 123 - 11
Aurora 1- Oosterkwartier 112 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
KZ / Thermo4U 8- Zaandam Zuid 321 - 14
WWSV 2- Apollo 44 - 15
ZKV 5- Oosterkwartier 313 -   7
Hilversum 1- Purmer 519 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (zaal)
WWSV C1- HBC C18 -   3
Apollo C3- Purmer C13 - 13

Team TV
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (zaal)
Furore D2- AW.DTV D12 -   3
Groen Geel D4- ZKC '31 D22 - 14
WWSV D1- Blauw-Wit D28 -   4
OKV D2- Sporting West D33 -   7
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
WWSV D2- Kleine Sluis D112 -   8
Stormvogels D3- Stormvogels D23 - 13
SDO D2- DSO D22 -   6
E-pupillen poule 054 (zaal)
Groen Geel E5- DSO E113 -   5
WWSV E1- Groen Geel E415 - 10
KZ / Thermo4U E4- OKV E210 - 10
F-pupillen poule 023 (zaal)
WWSV F1- ZKV F19 - 19
OKV F2- Purmer F112 -   7
KZ / Thermo4U F2- Groen Geel F37 - 12
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
 
KNKV 4e klasse G (zaal)
Purmer 1- Aurora 113 - 21
HBC 1- DTS 113 - 19
Oosterkwartier 1- DKV 124 - 12
Zaandam Zuid 1- WWSV 121 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
Oosterkwartier 3- Hilversum 111 - 13
Purmer 5- ZKV 58 - 22
Zaandam Zuid 3- WWSV 210 - 11
Apollo 4- KZ / Thermo4U 816 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (zaal)
Zaandam Zuid C1- WWSV C11 -   4
Furore C3- Apollo C37 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (zaal)
WWSV D1- Sporting West D36 -   2
ZKC '31 D2- OKV D210 -   2
Sporting West D3- Groen Geel D45 -   6
AW.DTV D1- WWSV D112 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
DSO D2- Sporting West D26 -   6
Kleine Sluis D1- Stormvogels D20 - 11
WWSV D2- Stormvogels D37 -   8
E-pupillen poule 054 (zaal)
BEP E1- Groen Geel E59 - 12
OKV E2- WWSV E16 -   6
Groen Geel E4- KZ / Thermo4U E46 - 14
F-pupillen poule 023 (zaal)
Groen Geel F3- OKV F212 -   8
Purmer F1- KZ / Thermo4U F25 -   7
Groen Geel F4- WWSV F16 -   9
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
 
KNKV 4e klasse G (zaal)
Zaandam Zuid 1- Aurora 114 - 11
DKV 1- WWSV 116 - 11
Purmer 1- HBC 117 - 10
DTS 1- Oosterkwartier 113 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
Zaandam Zuid 3- ZKV 510 - 13
Purmer 5- Apollo 45 - 13
Hilversum 1- WWSV 217 -   5
KZ / Thermo4U 8- Oosterkwartier 310 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (zaal)
Apollo C3- WWSV C12 -   8
Purmer C1- HBC C15 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (zaal)
OKV D2- WWSV D16 -   9
Sporting West D3- Blauw-Wit D27 -   5
AW.DTV D1- Groen Geel D416 -   2
Furore D2- ZKC '31 D22 -   7
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
Stormvogels D2- DSO D213 - 11
Sporting West D2- WWSV D218 -   5
Stormvogels D3- SDO D28 -   5
E-pupillen poule 054 (zaal)
Groen Geel E4- DSO E15 - 10
BEP E1- KZ / Thermo4U E49 -   1
WWSV E1- Groen Geel E512 - 17
F-pupillen poule 023 (zaal)
OKV F2- WWSV F16 -   7
Groen Geel F4- KZ / Thermo4U F25 -   4
Purmer F1- ZKV F11 - 29
Groen Geel F4- Purmer F18 -   6

advertentie Lancyr Deelen
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
 
KNKV 4e klasse G (zaal)
Aurora 1- DTS 116 - 14
Oosterkwartier 1- Zaandam Zuid 119 - 18
WWSV 1- Purmer 115 - 12
HBC 1- DKV 116 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
WWSV 2- Purmer 512 -   5
Oosterkwartier 3- Zaandam Zuid 326 -   9
ZKV 5- KZ / Thermo4U 814 - 13
Apollo 4- Hilversum 111 - 15
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (zaal)
HBC C1- Apollo C36 -   9
Furore C3- Zaandam Zuid C15 -   5
WWSV C1- Purmer C14 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (zaal)
Blauw-Wit D2- OKV D25 -   4
ZKC '31 D2- AW.DTV D13 -   2
Groen Geel D4- Furore D22 -   8
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
Kleine Sluis D1- Sporting West D20 - 15
SDO D2- WWSV D21 - 11
E-pupillen poule 054 (zaal)
Groen Geel E5- Groen Geel E414 -   4
OKV E2- BEP E19 -   7
F-pupillen poule 023 (zaal)
Groen Geel F3- Groen Geel F48 -   5
WWSV F1- Purmer F16 -   9
ZKV F1- OKV F225 -   4
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
Hilversum 1- ZKV 510 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (zaal)
Blauw-Wit D2- Furore D22 -   7
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
DSO D2- Kleine Sluis D114 -   3
SDO D2- Stormvogels D31 -   9
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
 
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
DSO D2- Stormvogels D312 -   6
E-pupillen poule 054 (zaal)
DSO E1- WWSV E11 - 17
F-pupillen poule 023 (zaal)
ZKV F1- Purmer F126 -   5
Groen Geel F3- KZ / Thermo4U F29 -   8
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
 
KNKV 4e klasse G (zaal)
Aurora 1- WWSV 125 - 11
DTS 1- DKV 114 - 14
Zaandam Zuid 1- Purmer 121 - 12
Oosterkwartier 1- HBC 123 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
KZ / Thermo4U 8- Hilversum 19 - 10
Oosterkwartier 3- Apollo 410 - 15
Zaandam Zuid 3- Purmer 59 -   8
ZKV 5- WWSV 216 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (zaal)
Zaandam Zuid C1- Purmer C13 -   6
Furore C3- HBC C15 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (zaal)
ZKC '31 D2- Blauw-Wit D211 -   9
AW.DTV D1- Sporting West D36 -   1
Groen Geel D4- WWSV D13 -   6
Sporting West D3- ZKC '31 D23 - 11
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
Stormvogels D2- Sporting West D26 - 11
Stormvogels D3- Kleine Sluis D14 -   6

Team TV
E-pupillen poule 054 (zaal)
BEP E1- Groen Geel E411 -   3
OKV E2- DSO E14 -   4
KZ / Thermo4U E4- Groen Geel E55 - 18
F-pupillen poule 023 (zaal)
Groen Geel F3- ZKV F17 - 12
KZ / Thermo4U F2- WWSV F112 -   9
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
 
KNKV 4e klasse G (zaal)
DKV 1- Aurora 111 - 21
Purmer 1- Oosterkwartier 112 - 25
WWSV 1- DTS 111 - 17
HBC 1- Zaandam Zuid 18 - 20
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
Purmer 5- Oosterkwartier 33 - 14
WWSV 2- KZ / Thermo4U 815 - 10
Apollo 4- Zaandam Zuid 313 - 16
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (zaal)
Purmer C1- Furore C310 -   4
HBC C1- Zaandam Zuid C14 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (zaal)
OKV D2- Groen Geel D44 -   3
Blauw-Wit D2- AW.DTV D13 -   5
WWSV D1- Furore D22 -   3
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
Kleine Sluis D1- Stormvogels D38 -   3
WWSV D2- Stormvogels D28 - 10
Sporting West D2- SDO D27 -   0
E-pupillen poule 054 (zaal)
Groen Geel E4- OKV E23 -   7
WWSV E1- KZ / Thermo4U E47 -   6
DSO E1- BEP E114 -   7
F-pupillen poule 023 (zaal)
Purmer F1- Groen Geel F310 - 12
OKV F2- KZ / Thermo4U F28 -   7
ZKV F1- Groen Geel F419 -   4

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
 
KNKV 4e klasse G (zaal)
DKV 1- Zaandam Zuid 116 - 24
DTS 1- Purmer 113 -   9
Aurora 1- HBC 121 - 16
WWSV 1- Oosterkwartier 116 - 30
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
WWSV 2- Oosterkwartier 37 - 10
Hilversum 1- Zaandam Zuid 320 - 11
ZKV 5- Apollo 418 - 14
KZ / Thermo4U 8- Purmer 515 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (zaal)
WWSV C1- Furore C39 -   2
Apollo C3- Zaandam Zuid C14 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (zaal)
OKV D2- AW.DTV D12 - 15
Groen Geel D4- Blauw-Wit D27 -   6
WWSV D1- ZKC '31 D24 -   6
Furore D2- Sporting West D32 -   2
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
WWSV D2- DSO D28 -   4
SDO D2- Stormvogels D21 - 20
Stormvogels D3- Sporting West D22 - 13
E-pupillen poule 054 (zaal)
WWSV E1- BEP E19 -   5
KZ / Thermo4U E4- DSO E16 -   9
Groen Geel E5- OKV E211 -   5
F-pupillen poule 023 (zaal)
WWSV F1- Groen Geel F36 - 11
KZ / Thermo4U F2- ZKV F15 - 13
OKV F2- Groen Geel F48 -   6
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
 
KNKV 4e klasse G (zaal)
Zaandam Zuid 1- DTS 121 - 16
HBC 1- WWSV 119 - 19
Purmer 1- DKV 112 - 16
Oosterkwartier 1- Aurora 118 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
Zaandam Zuid 3- KZ / Thermo4U 813 - 12
Oosterkwartier 3- ZKV 55 - 19
Purmer 5- Hilversum 16 - 18
Apollo 4- WWSV 216 -   8

Antilopen Banner
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (zaal)
HBC C1- WWSV C10 -   2
Purmer C1- Apollo C317 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (zaal)
AW.DTV D1- Furore D24 -   4
Sporting West D3- OKV D28 -   2
Blauw-Wit D2- WWSV D110 -   8
ZKC '31 D2- Groen Geel D414 -   3
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
Kleine Sluis D1- WWSV D22 - 11
DSO D2- SDO D22 -   3
Stormvogels D2- Stormvogels D312 -   9
E-pupillen poule 054 (zaal)
Groen Geel E4- WWSV E111 -   8
DSO E1- Groen Geel E59 - 20
OKV E2- KZ / Thermo4U E410 -   5
F-pupillen poule 023 (zaal)
Purmer F1- OKV F212 - 10
ZKV F1- WWSV F118 -   2
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
 
KNKV 4e klasse G (zaal)
WWSV 1- Zaandam Zuid 17 - 30
Aurora 1- Purmer 121 - 16
DKV 1- Oosterkwartier 110 - 18
DTS 1- HBC 125 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
ZKV 5- Purmer 518 -   9
Hilversum 1- Oosterkwartier 315 - 19
WWSV 2- Zaandam Zuid 36 - 10
KZ / Thermo4U 8- Apollo 410 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (zaal)
WWSV C1- Zaandam Zuid C110 -   8
Apollo C3- Furore C36 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (zaal)
OKV D2- ZKC '31 D22 - 12
Groen Geel D4- Sporting West D38 -   5
WWSV D1- AW.DTV D15 -   8
Furore D2- Blauw-Wit D23 -   3
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
Stormvogels D3- WWSV D24 -   5
Stormvogels D2- Kleine Sluis D122 -   5
Sporting West D2- DSO D29 -   4
E-pupillen poule 054 (zaal)
KZ / Thermo4U E4- Groen Geel E46 -   7
WWSV E1- OKV E27 -   7
Groen Geel E5- BEP E112 -   4
F-pupillen poule 023 (zaal)
OKV F2- Groen Geel F35 - 11
KZ / Thermo4U F2- Purmer F19 - 11
WWSV F1- Groen Geel F42 -   5
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
WWSV 2- Hilversum 110 - 13
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
ZKV 5- Hilversum 117 - 14
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (zaal)
Furore C3- Purmer C12 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (zaal)
Furore D2- OKV D26 -   4
Blauw-Wit D2- Groen Geel D411 -   4
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
Stormvogels D3- DSO D210 -   3
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
 
KNKV 4e klasse G (zaal)
Aurora 1- Zaandam Zuid 114 - 14
Oosterkwartier 1- DTS 123 - 13
WWSV 1- DKV 114 - 19
HBC 1- Purmer 117 - 18

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
Apollo 4- Purmer 519 -   6
ZKV 5- Zaandam Zuid 318 -   5
Oosterkwartier 3- KZ / Thermo4U 813 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (zaal)
HBC C1- Purmer C14 - 14
WWSV C1- Apollo C311 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (zaal)
WWSV D1- OKV D28 -   2
Blauw-Wit D2- Sporting West D310 -   3
Groen Geel D4- AW.DTV D14 - 10
ZKC '31 D2- Furore D25 -   2
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
WWSV D2- Sporting West D23 - 15
SDO D2- Kleine Sluis D113 -   8
DSO D2- Stormvogels D28 - 14
E-pupillen poule 054 (zaal)
Groen Geel E5- WWSV E118 -   6
DSO E1- Groen Geel E49 -   2
KZ / Thermo4U E4- BEP E16 -   5
F-pupillen poule 023 (zaal)
KZ / Thermo4U F2- Groen Geel F42 -   3
WWSV F1- OKV F27 - 12
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
 
KNKV 4e klasse G (zaal)
DKV 1- HBC 117 - 16
Zaandam Zuid 1- Oosterkwartier 116 - 16
DTS 1- Aurora 115 - 15
Purmer 1- WWSV 116 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
Zaandam Zuid 3- Oosterkwartier 312 -   9
Purmer 5- WWSV 212 - 11
Hilversum 1- Apollo 413 - 11
KZ / Thermo4U 8- ZKV 517 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (zaal)
Apollo C3- HBC C12 -   3
Zaandam Zuid C1- Furore C39 -   3
Purmer C1- WWSV C16 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (zaal)
Sporting West D3- WWSV D13 -   5
Furore D2- Groen Geel D46 -   5
AW.DTV D1- ZKC '31 D24 -   5
OKV D2- Blauw-Wit D210 -   6
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
Sporting West D2- Kleine Sluis D120 -   0
Stormvogels D2- SDO D27 -   7
E-pupillen poule 054 (zaal)
Groen Geel E4- Groen Geel E55 - 26
BEP E1- OKV E27 -   6
WWSV E1- DSO E18 - 18
F-pupillen poule 023 (zaal)
Groen Geel F4- Groen Geel F36 -   7
OKV F2- ZKV F14 - 24
Purmer F1- WWSV F112 -   5
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
 
KNKV 4e klasse G (zaal)
DKV 1- DTS 18 - 15
HBC 1- Oosterkwartier 110 - 21
WWSV 1- Aurora 114 - 21
Purmer 1- Zaandam Zuid 110 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
WWSV 2- ZKV 57 -   8
Apollo 4- Oosterkwartier 318 -   7
Hilversum 1- KZ / Thermo4U 810 -   9
Purmer 5- Zaandam Zuid 312 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (zaal)
Purmer C1- Zaandam Zuid C12 -   2
HBC C1- Furore C37 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (zaal)
Blauw-Wit D2- ZKC '31 D22 -   6
OKV D2- Furore D27 -   7
WWSV D1- Groen Geel D414 -   2
Sporting West D3- AW.DTV D13 -   7
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
WWSV D2- SDO D211 - 17
Kleine Sluis D1- DSO D210 - 13
Sporting West D2- Stormvogels D213 -   4

Alles voor je sport!
E-pupillen poule 054 (zaal)
DSO E1- OKV E24 -   4
Groen Geel E4- BEP E14 -   5
Groen Geel E5- KZ / Thermo4U E412 -   7
F-pupillen poule 023 (zaal)
WWSV F1- KZ / Thermo4U F211 -   7
Purmer F1- Groen Geel F45 -   4
ZKV F1- Groen Geel F319 - 10
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
 
KNKV 4e klasse G (zaal)
DTS 1- WWSV 123 -   9
Zaandam Zuid 1- HBC 122 - 12
Aurora 1- DKV 113 - 14
Oosterkwartier 1- Purmer 123 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
KZ / Thermo4U 8- WWSV 215 -   5
Oosterkwartier 3- Purmer 515 -   5
Zaandam Zuid 3- Apollo 49 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060 (zaal)
Zaandam Zuid C1- HBC C14 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040 (zaal)
ZKC '31 D2- Sporting West D312 -   7
AW.DTV D1- Blauw-Wit D23 -   2
Groen Geel D4- OKV D26 - 14
Furore D2- WWSV D12 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
SDO D2- Sporting West D23 - 12
Stormvogels D2- WWSV D210 -   9
E-pupillen poule 054 (zaal)
OKV E2- Groen Geel E46 -   0
KZ / Thermo4U E4- WWSV E17 - 14
BEP E1- DSO E14 - 11
F-pupillen poule 023 (zaal)
KZ / Thermo4U F2- OKV F29 -   7
Groen Geel F4- ZKV F11 - 16
Groen Geel F3- Purmer F14 -   7

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017