Zaalcompetitie 2018 - 2019

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van WWSV, Wijdewormer

324 wedstrijden zijn geselecteerd. 323 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
 
KNKV 4e klasse G
Purmer 1- DTS 114 - 17
Oosterkwartier 1- WWSV 134 - 15
HBC 1- Aurora 117 - 15
Zaandam Zuid 1- DKV 111 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 217
Purmer 5- KZ / Thermo4U 87 - 12
Oosterkwartier 3- WWSV 213 -   9
Zaandam Zuid 3- Hilversum 18 - 19
Apollo 4- ZKV 58 - 14
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060
Furore C3- WWSV C13 -   2
Zaandam Zuid C1- Apollo C39 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040
AW.DTV D1- OKV D29 -   4
ZKC '31 D2- WWSV D1
Sporting West D3- Furore D25 -   2
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
DSO D2- WWSV D29 - 12
Sporting West D2- Stormvogels D315 -   5
Kleine Sluis D1- SDO D24 -   3
E-pupillen poule 054
BEP E1- WWSV E118 -   5
DSO E1- KZ / Thermo4U E417 -   6
OKV E2- Groen Geel E56 - 14
F-pupillen poule 023
Groen Geel F4- OKV F210 -   9
ZKV F1- KZ / Thermo4U F213 - 13
Groen Geel F3- WWSV F110 -   8
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
 
KNKV 4e klasse G
Aurora 1- Oosterkwartier 112 - 18
WWSV 1- HBC 112 - 26
DTS 1- Zaandam Zuid 113 - 16
DKV 1- Purmer 123 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 217
KZ / Thermo4U 8- Zaandam Zuid 321 - 14
ZKV 5- Oosterkwartier 313 -   7
Hilversum 1- Purmer 519 -   7
WWSV 2- Apollo 44 - 15

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060
Apollo C3- Purmer C13 - 13
WWSV C1- HBC C18 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040
WWSV D1- Blauw-Wit D28 -   4
OKV D2- Sporting West D33 -   7
Furore D2- AW.DTV D12 -   3
Groen Geel D4- ZKC '31 D22 - 14
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
SDO D2- DSO D22 -   6
WWSV D2- Kleine Sluis D112 -   8
Stormvogels D3- Stormvogels D23 - 13
E-pupillen poule 054
Groen Geel E5- DSO E113 -   5
KZ / Thermo4U E4- OKV E210 - 10
WWSV E1- Groen Geel E415 - 10
F-pupillen poule 023
WWSV F1- ZKV F19 - 19
OKV F2- Purmer F112 -   7
KZ / Thermo4U F2- Groen Geel F37 - 12
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
 
KNKV 4e klasse G
HBC 1- DTS 113 - 19
Purmer 1- Aurora 113 - 21
Zaandam Zuid 1- WWSV 121 - 12
Oosterkwartier 1- DKV 124 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 217
Oosterkwartier 3- Hilversum 111 - 13
Purmer 5- ZKV 58 - 22
Zaandam Zuid 3- WWSV 210 - 11
Apollo 4- KZ / Thermo4U 816 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060
Furore C3- Apollo C37 -   3
Zaandam Zuid C1- WWSV C11 -   4

Korfbal Deals
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040
WWSV D1- Sporting West D36 -   2
Sporting West D3- Groen Geel D45 -   6
AW.DTV D1- WWSV D112 -   5
ZKC '31 D2- OKV D210 -   2
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
WWSV D2- Stormvogels D37 -   8
Kleine Sluis D1- Stormvogels D20 - 11
DSO D2- Sporting West D26 -   6
E-pupillen poule 054
Groen Geel E4- KZ / Thermo4U E46 - 14
BEP E1- Groen Geel E59 - 12
OKV E2- WWSV E16 -   6
F-pupillen poule 023
Groen Geel F4- WWSV F16 -   9
Groen Geel F3- OKV F212 -   8
Purmer F1- KZ / Thermo4U F25 -   7
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
 
KNKV 4e klasse G
DKV 1- WWSV 116 - 11
Purmer 1- HBC 117 - 10
Zaandam Zuid 1- Aurora 114 - 11
DTS 1- Oosterkwartier 113 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 217
Zaandam Zuid 3- ZKV 510 - 13
Hilversum 1- WWSV 217 -   5
KZ / Thermo4U 8- Oosterkwartier 310 -   8
Purmer 5- Apollo 45 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060
Purmer C1- HBC C15 -   2
Apollo C3- WWSV C12 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040
Furore D2- ZKC '31 D22 -   7
AW.DTV D1- Groen Geel D416 -   2
Sporting West D3- Blauw-Wit D27 -   5
OKV D2- WWSV D16 -   9

Team TV
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
Sporting West D2- WWSV D218 -   5
Stormvogels D3- SDO D28 -   5
Stormvogels D2- DSO D213 - 11
E-pupillen poule 054
WWSV E1- Groen Geel E512 - 17
BEP E1- KZ / Thermo4U E49 -   1
Groen Geel E4- DSO E15 - 10
F-pupillen poule 023
Purmer F1- ZKV F11 - 29
Groen Geel F4- KZ / Thermo4U F25 -   4
OKV F2- WWSV F16 -   7
Groen Geel F4- Purmer F18 -   6
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
 
KNKV 4e klasse G
WWSV 1- Purmer 115 - 12
Aurora 1- DTS 116 - 14
HBC 1- DKV 116 - 10
Oosterkwartier 1- Zaandam Zuid 119 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 217
Oosterkwartier 3- Zaandam Zuid 326 -   9
ZKV 5- KZ / Thermo4U 814 - 13
Apollo 4- Hilversum 111 - 15
WWSV 2- Purmer 512 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060
WWSV C1- Purmer C14 -   3
Furore C3- Zaandam Zuid C15 -   5
HBC C1- Apollo C36 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040
Blauw-Wit D2- OKV D25 -   4
ZKC '31 D2- AW.DTV D13 -   2
Groen Geel D4- Furore D22 -   8
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
Kleine Sluis D1- Sporting West D20 - 15
SDO D2- WWSV D21 - 11
E-pupillen poule 054
OKV E2- BEP E19 -   7
Groen Geel E5- Groen Geel E414 -   4
F-pupillen poule 023
WWSV F1- Purmer F16 -   9
Groen Geel F3- Groen Geel F48 -   5
ZKV F1- OKV F225 -   4
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 217
Hilversum 1- ZKV 510 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040
Blauw-Wit D2- Furore D22 -   7
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
SDO D2- Stormvogels D31 -   9
DSO D2- Kleine Sluis D114 -   3
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
 
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
DSO D2- Stormvogels D312 -   6
E-pupillen poule 054
DSO E1- WWSV E11 - 17
F-pupillen poule 023
ZKV F1- Purmer F126 -   5
Groen Geel F3- KZ / Thermo4U F29 -   8

advertentie Lancyr Deelen
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
 
KNKV 4e klasse G
Zaandam Zuid 1- Purmer 121 - 12
Aurora 1- WWSV 125 - 11
DTS 1- DKV 114 - 14
Oosterkwartier 1- HBC 123 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 217
Oosterkwartier 3- Apollo 410 - 15
ZKV 5- WWSV 216 -   6
Zaandam Zuid 3- Purmer 59 -   8
KZ / Thermo4U 8- Hilversum 19 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060
Zaandam Zuid C1- Purmer C13 -   6
Furore C3- HBC C15 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040
ZKC '31 D2- Blauw-Wit D211 -   9
Groen Geel D4- WWSV D13 -   6
Sporting West D3- ZKC '31 D23 - 11
AW.DTV D1- Sporting West D36 -   1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
Stormvogels D2- Sporting West D26 - 11
Stormvogels D3- Kleine Sluis D14 -   6
E-pupillen poule 054
OKV E2- DSO E14 -   4
KZ / Thermo4U E4- Groen Geel E55 - 18
BEP E1- Groen Geel E411 -   3
F-pupillen poule 023
KZ / Thermo4U F2- WWSV F112 -   9
Groen Geel F3- ZKV F17 - 12
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
 
KNKV 4e klasse G
HBC 1- Zaandam Zuid 18 - 20
DKV 1- Aurora 111 - 21
WWSV 1- DTS 111 - 17
Purmer 1- Oosterkwartier 112 - 25
Breedtekorfbal Senioren poule 217
Purmer 5- Oosterkwartier 33 - 14
WWSV 2- KZ / Thermo4U 815 - 10
Apollo 4- Zaandam Zuid 313 - 16
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060
HBC C1- Zaandam Zuid C14 -   8
Purmer C1- Furore C310 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040
WWSV D1- Furore D22 -   3
OKV D2- Groen Geel D44 -   3
Blauw-Wit D2- AW.DTV D13 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
Sporting West D2- SDO D27 -   0
Kleine Sluis D1- Stormvogels D38 -   3
WWSV D2- Stormvogels D28 - 10
E-pupillen poule 054
DSO E1- BEP E114 -   7
WWSV E1- KZ / Thermo4U E47 -   6
Groen Geel E4- OKV E23 -   7
F-pupillen poule 023
OKV F2- KZ / Thermo4U F28 -   7
Purmer F1- Groen Geel F310 - 12
ZKV F1- Groen Geel F419 -   4
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
 
KNKV 4e klasse G
WWSV 1- Oosterkwartier 116 - 30
DTS 1- Purmer 113 -   9
DKV 1- Zaandam Zuid 116 - 24
Aurora 1- HBC 121 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 217
ZKV 5- Apollo 418 - 14
Hilversum 1- Zaandam Zuid 320 - 11
KZ / Thermo4U 8- Purmer 515 -   5
WWSV 2- Oosterkwartier 37 - 10

Team TV
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060
WWSV C1- Furore C39 -   2
Apollo C3- Zaandam Zuid C14 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040
WWSV D1- ZKC '31 D24 -   6
Furore D2- Sporting West D32 -   2
Groen Geel D4- Blauw-Wit D27 -   6
OKV D2- AW.DTV D12 - 15
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
Stormvogels D3- Sporting West D22 - 13
SDO D2- Stormvogels D21 - 20
WWSV D2- DSO D28 -   4
E-pupillen poule 054
KZ / Thermo4U E4- DSO E16 -   9
WWSV E1- BEP E19 -   5
Groen Geel E5- OKV E211 -   5
F-pupillen poule 023
OKV F2- Groen Geel F48 -   6
WWSV F1- Groen Geel F36 - 11
KZ / Thermo4U F2- ZKV F15 - 13
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
 
KNKV 4e klasse G
Purmer 1- DKV 112 - 16
Oosterkwartier 1- Aurora 118 - 12
Zaandam Zuid 1- DTS 121 - 16
HBC 1- WWSV 119 - 19
Breedtekorfbal Senioren poule 217
Zaandam Zuid 3- KZ / Thermo4U 813 - 12
Apollo 4- WWSV 216 -   8
Oosterkwartier 3- ZKV 55 - 19
Purmer 5- Hilversum 16 - 18
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060
HBC C1- WWSV C10 -   2
Purmer C1- Apollo C317 -   2

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040
AW.DTV D1- Furore D24 -   4
ZKC '31 D2- Groen Geel D414 -   3
Sporting West D3- OKV D28 -   2
Blauw-Wit D2- WWSV D110 -   8
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
DSO D2- SDO D22 -   3
Kleine Sluis D1- WWSV D22 - 11
Stormvogels D2- Stormvogels D312 -   9
E-pupillen poule 054
OKV E2- KZ / Thermo4U E410 -   5
DSO E1- Groen Geel E59 - 20
Groen Geel E4- WWSV E111 -   8
F-pupillen poule 023
ZKV F1- WWSV F118 -   2
Purmer F1- OKV F212 - 10
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
 
KNKV 4e klasse G
Aurora 1- Purmer 121 - 16
DTS 1- HBC 125 -   7
DKV 1- Oosterkwartier 110 - 18
WWSV 1- Zaandam Zuid 17 - 30
Breedtekorfbal Senioren poule 217
WWSV 2- Zaandam Zuid 36 - 10
ZKV 5- Purmer 518 -   9
Hilversum 1- Oosterkwartier 315 - 19
KZ / Thermo4U 8- Apollo 410 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060
Apollo C3- Furore C36 -   1
WWSV C1- Zaandam Zuid C110 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040
OKV D2- ZKC '31 D22 - 12
Furore D2- Blauw-Wit D23 -   3
WWSV D1- AW.DTV D15 -   8
Groen Geel D4- Sporting West D38 -   5

Antilopen Banner
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
Stormvogels D2- Kleine Sluis D122 -   5
Sporting West D2- DSO D29 -   4
Stormvogels D3- WWSV D24 -   5
E-pupillen poule 054
WWSV E1- OKV E27 -   7
KZ / Thermo4U E4- Groen Geel E46 -   7
Groen Geel E5- BEP E112 -   4
F-pupillen poule 023
KZ / Thermo4U F2- Purmer F19 - 11
WWSV F1- Groen Geel F42 -   5
OKV F2- Groen Geel F35 - 11
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 217
WWSV 2- Hilversum 110 - 13
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 217
ZKV 5- Hilversum 117 - 14
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060
Furore C3- Purmer C12 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040
Furore D2- OKV D26 -   4
Blauw-Wit D2- Groen Geel D411 -   4
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
Stormvogels D3- DSO D210 -   3
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
 
KNKV 4e klasse G
WWSV 1- DKV 114 - 19
Oosterkwartier 1- DTS 123 - 13
Aurora 1- Zaandam Zuid 114 - 14
HBC 1- Purmer 117 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 217
ZKV 5- Zaandam Zuid 318 -   5
Apollo 4- Purmer 519 -   6
Oosterkwartier 3- KZ / Thermo4U 813 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060
HBC C1- Purmer C14 - 14
WWSV C1- Apollo C311 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040
Groen Geel D4- AW.DTV D14 - 10
Blauw-Wit D2- Sporting West D310 -   3
ZKC '31 D2- Furore D25 -   2
WWSV D1- OKV D28 -   2
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
DSO D2- Stormvogels D28 - 14
SDO D2- Kleine Sluis D113 -   8
WWSV D2- Sporting West D23 - 15
E-pupillen poule 054
Groen Geel E5- WWSV E118 -   6
KZ / Thermo4U E4- BEP E16 -   5
DSO E1- Groen Geel E49 -   2
F-pupillen poule 023
KZ / Thermo4U F2- Groen Geel F42 -   3
WWSV F1- OKV F27 - 12
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
 
KNKV 4e klasse G
Zaandam Zuid 1- Oosterkwartier 116 - 16
DTS 1- Aurora 115 - 15
DKV 1- HBC 117 - 16
Purmer 1- WWSV 116 - 18

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren poule 217
Hilversum 1- Apollo 413 - 11
Zaandam Zuid 3- Oosterkwartier 312 -   9
Purmer 5- WWSV 212 - 11
KZ / Thermo4U 8- ZKV 517 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060
Zaandam Zuid C1- Furore C39 -   3
Purmer C1- WWSV C16 -   4
Apollo C3- HBC C12 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040
OKV D2- Blauw-Wit D210 -   6
Furore D2- Groen Geel D46 -   5
AW.DTV D1- ZKC '31 D24 -   5
Sporting West D3- WWSV D13 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
Stormvogels D2- SDO D27 -   7
Sporting West D2- Kleine Sluis D120 -   0
E-pupillen poule 054
Groen Geel E4- Groen Geel E55 - 26
BEP E1- OKV E27 -   6
WWSV E1- DSO E18 - 18
F-pupillen poule 023
Groen Geel F4- Groen Geel F36 -   7
OKV F2- ZKV F14 - 24
Purmer F1- WWSV F112 -   5
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
 
KNKV 4e klasse G
Purmer 1- Zaandam Zuid 110 - 12
DKV 1- DTS 18 - 15
HBC 1- Oosterkwartier 110 - 21
WWSV 1- Aurora 114 - 21
Breedtekorfbal Senioren poule 217
Apollo 4- Oosterkwartier 318 -   7
WWSV 2- ZKV 57 -   8
Hilversum 1- KZ / Thermo4U 810 -   9
Purmer 5- Zaandam Zuid 312 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060
HBC C1- Furore C37 -   4
Purmer C1- Zaandam Zuid C12 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040
Sporting West D3- AW.DTV D13 -   7
OKV D2- Furore D27 -   7
Blauw-Wit D2- ZKC '31 D22 -   6
WWSV D1- Groen Geel D414 -   2
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
WWSV D2- SDO D211 - 17
Sporting West D2- Stormvogels D213 -   4
Kleine Sluis D1- DSO D210 - 13
E-pupillen poule 054
DSO E1- OKV E24 -   4
Groen Geel E4- BEP E14 -   5
Groen Geel E5- KZ / Thermo4U E412 -   7
F-pupillen poule 023
Purmer F1- Groen Geel F45 -   4
ZKV F1- Groen Geel F319 - 10
WWSV F1- KZ / Thermo4U F211 -   7
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
 
KNKV 4e klasse G
DTS 1- WWSV 123 -   9
Zaandam Zuid 1- HBC 122 - 12
Aurora 1- DKV 113 - 14
Oosterkwartier 1- Purmer 123 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 217
Zaandam Zuid 3- Apollo 49 - 12
KZ / Thermo4U 8- WWSV 215 -   5
Oosterkwartier 3- Purmer 515 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 060
Zaandam Zuid C1- HBC C14 -   6

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal D-pupillen poule 040
Groen Geel D4- OKV D26 - 14
ZKC '31 D2- Sporting West D312 -   7
Furore D2- WWSV D12 -   5
AW.DTV D1- Blauw-Wit D23 -   2
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09
SDO D2- Sporting West D23 - 12
Stormvogels D2- WWSV D210 -   9
E-pupillen poule 054
KZ / Thermo4U E4- WWSV E17 - 14
OKV E2- Groen Geel E46 -   0
BEP E1- DSO E14 - 11
F-pupillen poule 023
Groen Geel F4- ZKV F11 - 16
Groen Geel F3- Purmer F14 -   7
KZ / Thermo4U F2- OKV F29 -   7

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017