Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van WWSV, Wijdewormer

93 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
Oosterkwartier 1- SDO 114 - 14
HBC 1- Oosterkwartier 14 - 11
DKV 1- WWSV 113 -   8

Korfbal Deals
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
Fluks 1- HBC 19 - 16
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
SDO 1- Purmer 114 - 12
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
Purmer 1- HBC 110 - 14
Fluks 1- DKV 114 - 10
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
OKV 7- Zaandam Zuid 36 -   7
Purmer 5- WWSV 28 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
Oosterkwartier C1- Swift C24 -   9
WWSV C1- KVA C13 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
WWSV D1- ZKV D18 -   6
DSO D1- ZKC '31 D26 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
WWSV D2- Stormvogels D29 -   2
Furore D3- Purmer D10 - 18

Team TV
E-pupillen poule 051 (najaar)
WWSV E1- Groen Geel E23 -   8
ZKV E1- Furore E17 - 11
F-pupillen poule 076 (najaar)
Groen Geel F4- Furore F15 -   3
WWSV F1- KZ / Thermo4U F26 -   3
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
Fluks 1- Oosterkwartier 114 - 19
Purmer 1- WWSV 112 -   5
HBC 1- SDO 111 -   9
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
WWSV 2- OKV 711 -   3
Zaandam Zuid 3- Purmer 57 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
Swift C2- WWSV C18 -   4
KVA C1- Oosterkwartier C110 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
ZKC '31 D2- WWSV D16 -   3
ZKV D1- DSO D13 -   3
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
Stormvogels D2- Furore D36 -   6
Furore D3- WWSV D28 - 15
Purmer D1- WWSV D28 -   9
E-pupillen poule 051 (najaar)
Groen Geel E2- ZKV E112 -   2
Furore E1- WWSV E122 -   4
F-pupillen poule 076 (najaar)
Furore F1- WWSV F12 -   9
KZ / Thermo4U F2- Groen Geel F44 -   3
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
Oosterkwartier 1- Purmer 115 - 17
SDO 1- DKV 114 -   6
WWSV 1- Fluks 120 - 14
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
OKV 7- Purmer 514 - 15
WWSV 2- Zaandam Zuid 37 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
WWSV C1- Oosterkwartier C16 -   5
Swift C2- KVA C12 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
ZKC '31 D2- ZKV D16 -   8
WWSV D1- DSO D13 -   9
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
Purmer D1- Stormvogels D28 -   2
WWSV D2- Furore D39 -   1

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
E-pupillen poule 051 (najaar)
WWSV E1- ZKV E14 -   4
Furore E1- Groen Geel E210 -   1
F-pupillen poule 076 (najaar)
Furore F1- KZ / Thermo4U F29 -   8
WWSV F1- Groen Geel F48 -   2
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
SDO 1- Fluks 113 - 11
HBC 1- WWSV 111 -   4
Oosterkwartier 1- DKV 111 - 12
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
Purmer 5- OKV 78 -   7
Zaandam Zuid 3- OKV 710 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
Oosterkwartier C1- WWSV C11 -   3
KVA C1- Swift C26 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
ZKV D1- ZKC '31 D210 -   5
DSO D1- WWSV D111 -   1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
Stormvogels D2- Purmer D10 -   5

Antilopen Banner
E-pupillen poule 051 (najaar)
ZKV E1- WWSV E110 -   5
Groen Geel E2- Furore E16 - 16
F-pupillen poule 076 (najaar)
Groen Geel F4- WWSV F110 -   7
KZ / Thermo4U F2- Furore F17 -   5
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
WWSV 1- Oosterkwartier 15 - 11
HBC 1- Fluks 119 - 10
Fluks 1- Purmer 111 -   8
DKV 1- HBC 110 - 13
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
WWSV 2- Purmer 59 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
KVA C1- WWSV C111 -   2
Swift C2- Oosterkwartier C18 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
ZKC '31 D2- DSO D18 -   9
ZKV D1- WWSV D17 -   4
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
WWSV D2- Purmer D18 -   8
Purmer D1- Furore D324 -   1
Stormvogels D2- WWSV D23 -   9

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 051 (najaar)
Furore E1- ZKV E125 -   2
Groen Geel E2- WWSV E119 -   5
F-pupillen poule 076 (najaar)
KZ / Thermo4U F2- WWSV F13 -   8
Furore F1- Groen Geel F41 -   4
week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
SDO 1- WWSV 111 - 12
Purmer 1- DKV 18 - 12
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
Purmer 5- Zaandam Zuid 38 - 11
OKV 7- WWSV 26 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
Oosterkwartier C1- KVA C11 -   6
WWSV C1- Swift C22 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
DSO D1- ZKV D15 -   3
WWSV D1- ZKC '31 D27 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
Furore D3- Stormvogels D20 -   8
E-pupillen poule 051 (najaar)
ZKV E1- Groen Geel E25 -   6
WWSV E1- Furore E10 - 17
F-pupillen poule 076 (najaar)
WWSV F1- Furore F18 -   1
Groen Geel F4- KZ / Thermo4U F26 -   5

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017