Veldcompetitie 2018 - 2019

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van WWSV, Wijdewormer

201 wedstrijden zijn geselecteerd. 195 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
 
KNKV 4e klasse D
WWSV 1- DKV 18 - 16
Oosterkwartier 1- HBC 118 - 11
Purmer 1- SDO 113 - 15

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren poule 237 (voorjaar)
Purmer 5- WWSV 27 -   4
OKV 6- Celeritas 28 -   7
WWSV 2- Celeritas 210 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 098 (voorjaar)
WWSV C1- Zaandam Zuid C16 -   6
Furore C3- Apollo C36 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (voorjaar)
WWSV D1- Blauw-Wit D24 -   2
OKV D1- Furore D26 -   0
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (voorjaar)
Purmer D1- Ados D216 - 12
Sporting Andijk D1- DSO D28 -   6
WWSV D2- Kleine Sluis D114 -   4
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
WWSV E1- Groen Geel E226 -   6
F-pupillen poule 067 (voorjaar)
WWSV F1- Furore F112 -   5
KZ / Thermo4U F2- OKV F311 -   8
week 23 : van dinsdag 4 juni 2019 t/m maandag 10 juni 2019
 
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (voorjaar)
Ados D2- WWSV D217 -   6
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
OKV E2- BEP E13 -   5
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
 
KNKV 4e klasse D
DKV 1- Fluks 115 - 11
HBC 1- Purmer 110 -   4
SDO 1- Oosterkwartier 120 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 237 (voorjaar)
WWSV 2- OKV 66 - 13
Celeritas 2- Purmer 55 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 098 (voorjaar)
Zaandam Zuid C1- Furore C33 -   3
Apollo C3- WWSV C13 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (voorjaar)
Furore D2- WWSV D14 -   9
Blauw-Wit D2- OKV D13 -   6
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (voorjaar)
Kleine Sluis D1- Purmer D12 - 17
DSO D2- Kleine Sluis D1
DSO D2- Stormvogels D210 -   4
Stormvogels D2- WWSV D2
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
Groen Geel E2- OKV E24 -   6
BEP E1- WWSV E111 -   6

Team TV
F-pupillen poule 067 (voorjaar)
Furore F1- KZ / Thermo4U F28 - 14
OKV F3- WWSV F15 - 23
week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
 
KNKV 4e klasse D
SDO 1- HBC 110 - 12
WWSV 1- Purmer 17 -   5
Oosterkwartier 1- Fluks 119 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 237 (voorjaar)
OKV 6- Purmer 58 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 098 (voorjaar)
WWSV C1- Furore C37 -   3
Apollo C3- Zaandam Zuid C12 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (voorjaar)
WWSV D1- OKV D15 -   9
Furore D2- Blauw-Wit D21 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (voorjaar)
Stormvogels D2- DSO D2
Stormvogels D2- Sporting Andijk D17 -   8
Ados D2- Kleine Sluis D19 -   3
WWSV D2- DSO D28 -   7
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
BEP E1- Groen Geel E214 -   4
WWSV E1- OKV E29 - 15
F-pupillen poule 067 (voorjaar)
OKV F3- Furore F111 -   6
WWSV F1- KZ / Thermo4U F212 -   8
week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
 
KNKV 4e klasse D
Fluks 1- WWSV 112 - 15
Purmer 1- Oosterkwartier 110 - 16
DKV 1- SDO 115 - 25
Breedtekorfbal Senioren poule 237 (voorjaar)
OKV 6- WWSV 29 -   9
Purmer 5- OKV 65 -   7
Celeritas 2- WWSV 26 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 098 (voorjaar)
Zaandam Zuid C1- Apollo C36 -   6
Furore C3- WWSV C17 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (voorjaar)
OKV D1- WWSV D17 -   2
Blauw-Wit D2- Furore D27 -   3
OKV D1- Blauw-Wit D23 -   6
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (voorjaar)
Kleine Sluis D1- WWSV D2
DSO D2- Ados D213 -   4
Stormvogels D2- Purmer D13 - 13
Sporting Andijk D1- Kleine Sluis D114 -   0
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
OKV E2- WWSV E117 - 11
Groen Geel E2- BEP E12 -   5

advertentie Lancyr Deelen
F-pupillen poule 067 (voorjaar)
Furore F1- OKV F316 -   2
week 19 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019
 
KNKV 4e klasse D
WWSV 1- HBC 113 -   9
Fluks 1- SDO 113 - 11
DKV 1- Oosterkwartier 16 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 237 (voorjaar)
Celeritas 2- OKV 67 -   5
WWSV 2- Purmer 53 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 098 (voorjaar)
Apollo C3- Furore C32 -   7
Zaandam Zuid C1- WWSV C14 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (voorjaar)
Furore D2- OKV D16 -   1
Blauw-Wit D2- WWSV D15 -   7
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (voorjaar)
Sporting Andijk D1- WWSV D212 -   7
DSO D2- Purmer D11 - 12
Stormvogels D2- Kleine Sluis D1
DSO D2- WWSV D2
Stormvogels D2- Ados D26 - 13
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
Groen Geel E2- WWSV E18 -   7
BEP E1- OKV E24 -   5

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
F-pupillen poule 067 (voorjaar)
Furore F1- WWSV F14 - 16
OKV F3- KZ / Thermo4U F27 - 21
week 18 : van dinsdag 30 april 2019 t/m maandag 6 mei 2019
 
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (voorjaar)
Ados D2- Sporting Andijk D14 -   1
Kleine Sluis D1- Stormvogels D26 -   9
Purmer D1- WWSV D215 -   2
week 16 : van dinsdag 16 april 2019 t/m maandag 22 april 2019
 
KNKV 4e klasse D
HBC 1- DKV 114 - 11
Oosterkwartier 1- WWSV 114 -   5
Purmer 1- Fluks 117 -   3
Breedtekorfbal Senioren poule 237 (voorjaar)
Purmer 5- Celeritas 23 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 098 (voorjaar)
Furore C3- Zaandam Zuid C17 -   3
WWSV C1- Apollo C39 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (voorjaar)
WWSV D1- Furore D22 -   1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (voorjaar)
WWSV D2- Stormvogels D210 -   8
Purmer D1- Sporting Andijk D113 -   4
Kleine Sluis D1- DSO D27 -   9

Antilopen Banner
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
WWSV E1- BEP E15 - 10
OKV E2- Groen Geel E27 -   5
F-pupillen poule 067 (voorjaar)
WWSV F1- OKV F310 -   3
KZ / Thermo4U F2- Furore F113 -   9
week 15 : van dinsdag 9 april 2019 t/m maandag 15 april 2019
 
F-pupillen poule 067 (voorjaar)
KZ / Thermo4U F2- WWSV F13 -   9
week 44 : van dinsdag 30 oktober 2018 t/m maandag 5 november 2018
 
KNKV 4e klasse D
DKV 1- Purmer 116 -   8
WWSV 1- SDO 18 - 11
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
 
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
Zaandam Zuid 3- WWSV 210 - 10
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
KNKV 4e klasse D
HBC 1- Oosterkwartier 14 - 11
SDO 1- Purmer 114 - 12
DKV 1- WWSV 113 -   8
Oosterkwartier 1- SDO 114 - 14
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
KNKV 4e klasse D
Fluks 1- DKV 114 - 10
Fluks 1- HBC 19 - 16
Purmer 1- HBC 110 - 14
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
OKV 7- Zaandam Zuid 36 -   7
Purmer 5- WWSV 28 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
Oosterkwartier C1- Swift C24 -   9
WWSV C1- KVA C13 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
DSO D1- ZKC '31 D26 -   5
WWSV D1- ZKV D18 -   6
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
WWSV D2- Stormvogels D29 -   2
Furore D3- Purmer D10 - 18
E-pupillen poule 051 (najaar)
ZKV E1- Furore E17 - 11
WWSV E1- Groen Geel E23 -   8
F-pupillen poule 076 (najaar)
WWSV F1- KZ / Thermo4U F26 -   3
Groen Geel F4- Furore F15 -   3
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
 
KNKV 4e klasse D
Fluks 1- Oosterkwartier 114 - 19
Purmer 1- WWSV 112 -   5
HBC 1- SDO 111 -   9

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
WWSV 2- OKV 711 -   3
Zaandam Zuid 3- Purmer 57 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
Swift C2- WWSV C18 -   4
KVA C1- Oosterkwartier C110 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
ZKC '31 D2- WWSV D16 -   3
ZKV D1- DSO D13 -   3
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
Purmer D1- WWSV D28 -   9
Stormvogels D2- Furore D36 -   6
Furore D3- WWSV D28 - 15
E-pupillen poule 051 (najaar)
Groen Geel E2- ZKV E112 -   2
Furore E1- WWSV E122 -   4
F-pupillen poule 076 (najaar)
KZ / Thermo4U F2- Groen Geel F44 -   3
Furore F1- WWSV F12 -   9
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
 
KNKV 4e klasse D
WWSV 1- Fluks 120 - 14
SDO 1- DKV 114 -   6
Oosterkwartier 1- Purmer 115 - 17

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
WWSV 2- Zaandam Zuid 37 -   9
OKV 7- Purmer 514 - 15
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
Swift C2- KVA C12 - 13
WWSV C1- Oosterkwartier C16 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
WWSV D1- DSO D13 -   9
ZKC '31 D2- ZKV D16 -   8
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
WWSV D2- Furore D39 -   1
Purmer D1- Stormvogels D28 -   2
E-pupillen poule 051 (najaar)
WWSV E1- ZKV E14 -   4
Furore E1- Groen Geel E210 -   1
F-pupillen poule 076 (najaar)
Furore F1- KZ / Thermo4U F29 -   8
WWSV F1- Groen Geel F48 -   2
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
 
KNKV 4e klasse D
HBC 1- WWSV 111 -   4
Oosterkwartier 1- DKV 111 - 12
SDO 1- Fluks 113 - 11

Team TV
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
Purmer 5- OKV 78 -   7
Zaandam Zuid 3- OKV 710 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
Oosterkwartier C1- WWSV C11 -   3
KVA C1- Swift C26 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
ZKV D1- ZKC '31 D210 -   5
DSO D1- WWSV D111 -   1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
Stormvogels D2- Purmer D10 -   5
E-pupillen poule 051 (najaar)
ZKV E1- WWSV E110 -   5
Groen Geel E2- Furore E16 - 16
F-pupillen poule 076 (najaar)
Groen Geel F4- WWSV F110 -   7
KZ / Thermo4U F2- Furore F17 -   5
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
 
KNKV 4e klasse D
HBC 1- Fluks 119 - 10
DKV 1- HBC 110 - 13
Fluks 1- Purmer 111 -   8
WWSV 1- Oosterkwartier 15 - 11
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
WWSV 2- Purmer 59 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
Swift C2- Oosterkwartier C18 -   5
KVA C1- WWSV C111 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
ZKC '31 D2- DSO D18 -   9
ZKV D1- WWSV D17 -   4
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
Purmer D1- Furore D324 -   1
Stormvogels D2- WWSV D23 -   9
WWSV D2- Purmer D18 -   8
E-pupillen poule 051 (najaar)
Groen Geel E2- WWSV E119 -   5
Furore E1- ZKV E125 -   2
F-pupillen poule 076 (najaar)
KZ / Thermo4U F2- WWSV F13 -   8
Furore F1- Groen Geel F41 -   4
week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
 
KNKV 4e klasse D
Purmer 1- DKV 18 - 12
SDO 1- WWSV 111 - 12

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
Purmer 5- Zaandam Zuid 38 - 11
OKV 7- WWSV 26 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
WWSV C1- Swift C22 -   5
Oosterkwartier C1- KVA C11 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
DSO D1- ZKV D15 -   3
WWSV D1- ZKC '31 D27 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
Furore D3- Stormvogels D20 -   8
E-pupillen poule 051 (najaar)
ZKV E1- Groen Geel E25 -   6
WWSV E1- Furore E10 - 17
F-pupillen poule 076 (najaar)
Groen Geel F4- KZ / Thermo4U F26 -   5
WWSV F1- Furore F18 -   1

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017