Zaalcompetitie 2017 - 2018

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van WWSV, Wijdewormer

252 wedstrijden zijn geselecteerd. 251 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 11 : van dinsdag 13 maart 2018 t/m maandag 19 maart 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 224
WWSV 2- OKV 713 - 15
KZ / Hiltex 12- Purmer 512 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
Furore C2- KZ / Hiltex C43 -   3
E-pupillen poule 011
BEP E1- Groen Geel E19 - 10
WWSV E1- Aurora E111 -   8
E-pupillen poule 071
OKV E4- Blauw-Wit E22 - 13
WWSV E2- BEP E27 - 10
F-pupillen poule 006
ZKV F1- ZKC '31 F110 -   7
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
 
KNKV 4e klasse F
Zaandam Zuid 1- Purmer 116 -   7
Fluks 1- HBC 19 - 21
WWSV 1- Oosterkwartier 112 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 224
Zaandam Zuid 4- Apollo 411 - 11
Purmer 5- OKV 713 -   8
WWSV 2- KZ / Hiltex 1212 - 16
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
OKV C2- WWSV C123 -   3
Sporting Andijk C1- Swift C24 -   3
E-pupillen poule 011
Groen Geel E1- BEP E114 -   2
ZKC '31 E1- WWSV E114 -   8
Aurora E1- Rapid E16 - 22
E-pupillen poule 071
Apollo E2- OKV E424 -   4
ZKC '31 E2- WWSV E22 - 11
Blauw-Wit E2- Celeritas E1
F-pupillen poule 006
Groen Geel F1- OKV F15 - 14
ZKV F1- WWSV F115 - 17
ZKC '31 F1- KVA F123 -   3
week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
 
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
KZ / Hiltex C4- OKV C21 -   8
Furore C2- Swift C26 -   7
F-pupillen poule 006
ZKV F1- KVA F136 -   2
Roda F1- OKV F110 - 11

advertentie Lancyr Deelen
week 8 : van dinsdag 20 februari 2018 t/m maandag 26 februari 2018
 
KNKV 4e klasse F
HBC 1- Zaandam Zuid 19 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
KZ / Hiltex C4- Purmer C19 -   3
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
 
KNKV 4e klasse F
HBC 1- WWSV 114 - 11
Oosterkwartier 1- Fluks 123 - 16
Aurora 1- Zaandam Zuid 110 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 224
OKV 7- KZ / Hiltex 124 - 17
Celeritas 2- Zaandam Zuid 411 -   7
WWSV 2- Purmer 511 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
Purmer C1- Sporting Andijk C15 - 15
OKV C2- Furore C211 -   5
Swift C2- WWSV C18 -   4
E-pupillen poule 011
KZ / Hiltex E1- Aurora E114 - 10
KZ / Hiltex E1- ZKC '31 E117 -   9
BEP E1- Aurora E116 -   5
Rapid E1- Groen Geel E16 -   9
E-pupillen poule 071
WWSV E2- Blauw-Wit E28 -   6
Celeritas E1- ZKC '31 E20 -   4
BEP E2- Apollo E220 - 10
F-pupillen poule 006
WWSV F1- Roda F113 - 12
ZKC '31 F1- Groen Geel F110 -   7
KVA F1- ZKV F111 - 13
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
 
KNKV 4e klasse F
WWSV 1- Aurora 112 - 16
Zaandam Zuid 1- HBC 117 -   7
Fluks 1- Purmer 111 - 20
Breedtekorfbal Senioren poule 224
Zaandam Zuid 4- OKV 712 - 11
WWSV 2- Celeritas 210 - 12
Purmer 5- Apollo 45 - 15
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
OKV C2- Purmer C117 -   2
Sporting Andijk C1- WWSV C17 -   0
KZ / Hiltex C4- Swift C27 -   4
E-pupillen poule 011
ZKC '31 E1- Rapid E15 - 14
Aurora E1- WWSV E111 -   8
Groen Geel E1- KZ / Hiltex E16 -   3
E-pupillen poule 071
ZKC '31 E2- OKV E43 -   1
Apollo E2- Blauw-Wit E210 - 10
F-pupillen poule 006
ZKC '31 F1- WWSV F18 - 14
ZKV F1- Roda F17 -   5
OKV F1- Groen Geel F118 -   7
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
 
KNKV 4e klasse F
WWSV 1- Purmer 13 - 16
Oosterkwartier 1- Aurora 112 - 17
Fluks 1- Zaandam Zuid 19 - 21
Breedtekorfbal Senioren poule 224
WWSV 2- Apollo 49 -   8
KZ / Hiltex 12- Celeritas 217 - 11
Purmer 5- Zaandam Zuid 411 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
Furore C2- Sporting Andijk C13 -   4
WWSV C1- KZ / Hiltex C41 -   5
E-pupillen poule 011
Groen Geel E1- WWSV E129 -   7
BEP E1- KZ / Hiltex E110 - 11
Aurora E1- ZKC '31 E16 - 11
E-pupillen poule 071
BEP E2- WWSV E216 - 12
F-pupillen poule 006
Groen Geel F1- WWSV F19 - 23
Roda F1- ZKC '31 F111 -   4
OKV F1- KVA F127 -   7
week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
 
KNKV 4e klasse F
Purmer 1- HBC 121 - 20
Aurora 1- Fluks 123 -   7
Zaandam Zuid 1- Oosterkwartier 114 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 224
Apollo 4- OKV 720 -   5
Celeritas 2- Purmer 512 - 10
Zaandam Zuid 4- KZ / Hiltex 1210 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
Sporting Andijk C1- KZ / Hiltex C46 -   4
Purmer C1- Furore C20 - 10
OKV C2- Swift C210 -   2
E-pupillen poule 011
ZKC '31 E1- BEP E112 - 16
WWSV E1- Rapid E16 - 15

Alles voor je sport!
E-pupillen poule 071
Celeritas E1- Apollo E21 - 20
WWSV E2- OKV E415 -   2
ZKC '31 E2- Blauw-Wit E27 -   5
F-pupillen poule 006
Roda F1- Groen Geel F123 - 11
WWSV F1- ZKC '31 F18 -   6
ZKV F1- OKV F17 -   9
week 3 : van dinsdag 16 januari 2018 t/m maandag 22 januari 2018
 
KNKV 4e klasse F
WWSV 1- Fluks 112 -   8
HBC 1- Oosterkwartier 113 - 10
Purmer 1- Aurora 118 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 224
OKV 7- WWSV 211 - 12
Apollo 4- Celeritas 212 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
Sporting Andijk C1- OKV C24 -   3
Purmer C1- Swift C21 -   6
E-pupillen poule 011
WWSV E1- ZKC '31 E15 - 16
Rapid E1- BEP E112 - 11
Groen Geel E1- Aurora E131 -   1
E-pupillen poule 071
WWSV E2- Celeritas E116 -   0
OKV E4- BEP E21 - 11
Blauw-Wit E2- ZKC '31 E25 -   4
F-pupillen poule 006
WWSV F1- KVA F140 -   2
ZKC '31 F1- ZKV F12 - 13
week 2 : van dinsdag 9 januari 2018 t/m maandag 15 januari 2018
 
KNKV 4e klasse F
Oosterkwartier 1- Purmer 115 - 22
Fluks 1- Aurora 17 - 24
Zaandam Zuid 1- WWSV 124 - 10
Aurora 1- HBC 118 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 224
Celeritas 2- OKV 712 - 10
KZ / Hiltex 12- Apollo 413 - 14
Zaandam Zuid 4- WWSV 28 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
WWSV C1- Purmer C16 -   3
OKV C2- Sporting Andijk C19 -   2
Swift C2- Furore C22 - 18
E-pupillen poule 011
KZ / Hiltex E1- Rapid E111 -   9
BEP E1- WWSV E121 -   6

Korfbal Deals
E-pupillen poule 071
Apollo E2- WWSV E211 - 13
BEP E2- Blauw-Wit E210 - 10
Celeritas E1- OKV E42 -   6
F-pupillen poule 006
ZKV F1- Groen Geel F118 -   3
KVA F1- Roda F112 - 20
OKV F1- WWSV F116 -   9
week 1 : van dinsdag 2 januari 2018 t/m maandag 8 januari 2018
 
KNKV 4e klasse F
Purmer 1- Zaandam Zuid 115 - 12
Oosterkwartier 1- WWSV 113 - 14
HBC 1- Fluks 123 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 224
OKV 7- Purmer 58 -   7
Apollo 4- Zaandam Zuid 413 - 11
KZ / Hiltex 12- WWSV 211 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
WWSV C1- Swift C23 -   2
Purmer C1- OKV C23 - 15
KZ / Hiltex C4- Furore C26 -   5
E-pupillen poule 011
Rapid E1- Aurora E122 -   6
WWSV E1- KZ / Hiltex E17 - 15
ZKC '31 E1- Groen Geel E15 - 21
E-pupillen poule 071
OKV E4- Apollo E21 - 19
Celeritas E1- Blauw-Wit E20 - 17
WWSV E2- ZKC '31 E214 -   2
F-pupillen poule 006
KVA F1- ZKC '31 F110 - 21
OKV F1- Roda F123 -   3
WWSV F1- ZKV F112 - 12
week 51 : van dinsdag 19 december 2017 t/m maandag 25 december 2017
 
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
Furore C2- WWSV C19 -   1
E-pupillen poule 011
KZ / Hiltex E1- Groen Geel E18 - 13
E-pupillen poule 071
Blauw-Wit E2- BEP E24 - 13
F-pupillen poule 006
Roda F1- ZKV F113 - 13

Team TV
week 50 : van dinsdag 12 december 2017 t/m maandag 18 december 2017
 
KNKV 4e klasse F
Zaandam Zuid 1- Aurora 117 - 12
Fluks 1- Oosterkwartier 112 - 13
WWSV 1- HBC 18 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 224
Purmer 5- KZ / Hiltex 127 - 13
Zaandam Zuid 4- Celeritas 212 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
KZ / Hiltex C4- WWSV C15 -   2
Sporting Andijk C1- Purmer C111 -   1
E-pupillen poule 011
Aurora E1- BEP E17 - 14
ZKC '31 E1- KZ / Hiltex E111 - 24
Groen Geel E1- Rapid E19 -   9
E-pupillen poule 071
Blauw-Wit E2- WWSV E25 - 16
Apollo E2- BEP E215 - 12
ZKC '31 E2- Celeritas E11 -   6
F-pupillen poule 006
ZKC '31 F1- OKV F16 - 12
Groen Geel F1- KVA F14 - 16
week 49 : van dinsdag 5 december 2017 t/m maandag 11 december 2017
 
KNKV 4e klasse F
Purmer 1- Fluks 122 - 12
Aurora 1- WWSV 128 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 224
Apollo 4- Purmer 519 -   4
OKV 7- Zaandam Zuid 410 - 18
Celeritas 2- WWSV 211 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
Furore C2- OKV C23 -   5
Purmer C1- WWSV C14 -   0
Swift C2- KZ / Hiltex C48 -   4
E-pupillen poule 011
Rapid E1- ZKC '31 E124 -   5
E-pupillen poule 071
OKV E4- ZKC '31 E21 -   6
WWSV E2- Apollo E27 -   7
BEP E2- Celeritas E19 -   1
F-pupillen poule 006
KVA F1- Groen Geel F118 - 12
OKV F1- ZKC '31 F113 -   5
week 48 : van dinsdag 28 november 2017 t/m maandag 4 december 2017
 
KNKV 4e klasse F
Aurora 1- Oosterkwartier 114 - 15
Zaandam Zuid 1- Fluks 127 -   9
Purmer 1- WWSV 122 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 224
Zaandam Zuid 4- Purmer 512 -   5
Celeritas 2- KZ / Hiltex 128 - 14
Apollo 4- WWSV 212 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
Swift C2- OKV C21 - 16
Purmer C1- KZ / Hiltex C42 - 10
Sporting Andijk C1- Furore C27 -   4
E-pupillen poule 011
WWSV E1- Groen Geel E14 - 20
ZKC '31 E1- Aurora E118 -   7
KZ / Hiltex E1- BEP E119 -   7
E-pupillen poule 071
ZKC '31 E2- Apollo E23 - 15
Celeritas E1- BEP E20 - 16
Blauw-Wit E2- OKV E47 -   2
F-pupillen poule 006
ZKC '31 F1- Roda F112 - 17
WWSV F1- Groen Geel F119 -   7
KVA F1- OKV F16 - 21
week 47 : van dinsdag 21 november 2017 t/m maandag 27 november 2017
 
KNKV 4e klasse F
Oosterkwartier 1- Zaandam Zuid 19 - 22
HBC 1- Purmer 110 - 19
Breedtekorfbal Senioren poule 224
KZ / Hiltex 12- Zaandam Zuid 412 -   8
OKV 7- Apollo 46 - 19
Purmer 5- Celeritas 23 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
KZ / Hiltex C4- Sporting Andijk C14 -   7
WWSV C1- OKV C22 - 12
Furore C2- Purmer C110 -   2
E-pupillen poule 011
Aurora E1- KZ / Hiltex E11 - 24
Rapid E1- WWSV E120 -   7
BEP E1- ZKC '31 E19 -   9
E-pupillen poule 071
OKV E4- WWSV E23 - 17
BEP E2- ZKC '31 E213 -   0
Apollo E2- Celeritas E13 -   3
F-pupillen poule 006
OKV F1- ZKV F123 -   9
Groen Geel F1- ZKC '31 F15 -   6
Roda F1- WWSV F111 -   8

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 46 : van dinsdag 14 november 2017 t/m maandag 20 november 2017
 
KNKV 4e klasse F
Aurora 1- Purmer 112 - 14
Fluks 1- WWSV 111 - 21
Oosterkwartier 1- HBC 112 - 19
Breedtekorfbal Senioren poule 224
Celeritas 2- Apollo 413 - 13
KZ / Hiltex 12- OKV 718 -   5
Purmer 5- WWSV 22 - 19
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
WWSV C1- Furore C21 -   5
Swift C2- Sporting Andijk C10 -   5
E-pupillen poule 011
BEP E1- Rapid E17 -   8
KZ / Hiltex E1- WWSV E112 -   3
Aurora E1- Groen Geel E11 - 23
E-pupillen poule 071
Celeritas E1- WWSV E21 - 17
BEP E2- OKV E418 -   2
Apollo E2- ZKC '31 E26 -   1
F-pupillen poule 006
KVA F1- WWSV F14 - 24
Groen Geel F1- Roda F112 - 17
week 45 : van dinsdag 7 november 2017 t/m maandag 13 november 2017
 
KNKV 4e klasse F
HBC 1- Aurora 119 - 15
Purmer 1- Oosterkwartier 120 - 13
WWSV 1- Zaandam Zuid 14 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 224
WWSV 2- Zaandam Zuid 410 - 12
Apollo 4- KZ / Hiltex 1213 - 22
OKV 7- Celeritas 210 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 059
WWSV C1- Sporting Andijk C11 -   7
Swift C2- Purmer C18 -   5
OKV C2- KZ / Hiltex C46 -   1
E-pupillen poule 011
WWSV E1- BEP E13 -   6
Rapid E1- KZ / Hiltex E110 -   7
Groen Geel E1- ZKC '31 E122 -   2
E-pupillen poule 071
Blauw-Wit E2- Apollo E29 -   7
OKV E4- Celeritas E17 -   1
ZKC '31 E2- BEP E22 -   8
F-pupillen poule 006
WWSV F1- OKV F18 - 13
Groen Geel F1- ZKV F12 - 16
Roda F1- KVA F129 -   3

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017