Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van WWSV, Wijdewormer

182 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 23 : van dinsdag 5 juni 2018 t/m maandag 11 juni 2018
 
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
Apollo E3- WWSV E27 -   8

advertentie Lancyr Deelen
F-pupillen poule 014 (voorjaar)
Oranje Nassau F1- Roda F15 - 16
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
 
KNKV 4e klasse C (veld)
Aurora 1- HBC 115 - 11
SF Deinum 1- Aurora 116 - 16
Oosterkwartier 1- Amsterdam 114 -   9
Westergo 1- HBC 115 - 12
WWSV 1- Leeuwarden 111 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 241 (voorjaar)
WWSV 2- Sporting West 410 - 13
OKV 7- Purmer 514 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 117 (voorjaar)
Apollo C2- Furore C34 -   2
WWSV C1- Purmer C14 -   2
E-pupillen poule 058 (voorjaar)
WWSV E1- Ados E16 -   1
Roda E1- Groen Geel E24 - 13
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
WWSV E2- BEP E21 - 11
Apollo E3- Furore E45 -   9
F-pupillen poule 014 (voorjaar)
DKV Victoria F1- Roda F15 -   4
WWSV F1- Oranje Nassau F110 -   5
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
 
KNKV 4e klasse C (veld)
Leeuwarden 1- Oosterkwartier 111 - 11
Aurora 1- Westergo 120 - 11
Amsterdam 1- WWSV 111 - 11
HBC 1- SF Deinum 114 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 241 (voorjaar)
Sporting West 4- OKV 713 -   2
Purmer 5- WWSV 213 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 117 (voorjaar)
Purmer C1- Furore C33 -   3
Furore C3- WWSV C17 -   1
E-pupillen poule 058 (voorjaar)
Groen Geel E2- WWSV E18 - 17
Ados E1- Roda E14 -   3
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
Furore E4- WWSV E27 -   5
F-pupillen poule 014 (voorjaar)
Roda F1- WWSV F120 - 12
Oranje Nassau F1- DKV Victoria F17 - 13
week 19 : van dinsdag 8 mei 2018 t/m maandag 14 mei 2018
 
KNKV 4e klasse C (veld)
SF Deinum 1- Amsterdam 121 - 15
Oosterkwartier 1- WWSV 118 -   9
Westergo 1- Leeuwarden 113 - 13

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal Senioren poule 241 (voorjaar)
OKV 7- WWSV 29 -   6
Sporting West 4- Purmer 515 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 117 (voorjaar)
Apollo C2- WWSV C111 -   3
E-pupillen poule 058 (voorjaar)
Ados E1- Groen Geel E211 -   8
Roda E1- WWSV E19 - 11
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
BEP E2- Furore E43 -   3
F-pupillen poule 014 (voorjaar)
DKV Victoria F1- WWSV F116 - 14
week 18 : van dinsdag 1 mei 2018 t/m maandag 7 mei 2018
 
KNKV 4e klasse C (veld)
Amsterdam 1- HBC 115 - 13
HBC 1- Oosterkwartier 113 - 11
week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
 
KNKV 4e klasse C (veld)
Westergo 1- Amsterdam 111 - 12
Oosterkwartier 1- SF Deinum 115 - 13

Korfbal Deals
week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
 
KNKV 4e klasse C (veld)
WWSV 1- Westergo 113 -   2
Leeuwarden 1- SF Deinum 116 - 20
Oosterkwartier 1- Aurora 19 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 241 (voorjaar)
Purmer 5- Sporting West 410 - 11
WWSV 2- OKV 711 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 117 (voorjaar)
Furore C3- Purmer C14 -   2
WWSV C1- Apollo C21 -   4
E-pupillen poule 058 (voorjaar)
Groen Geel E2- Ados E110 -   8
WWSV E1- Roda E110 -   2
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
Furore E4- BEP E25 -   6
WWSV E2- Apollo E32 -   8
F-pupillen poule 014 (voorjaar)
WWSV F1- DKV Victoria F114 - 17
Roda F1- Oranje Nassau F110 -   7
week 15 : van dinsdag 10 april 2018 t/m maandag 16 april 2018
 
KNKV 4e klasse C (veld)
SF Deinum 1- WWSV 112 - 12
Aurora 1- Amsterdam 123 - 11
HBC 1- Leeuwarden 123 - 13
Westergo 1- Oosterkwartier 111 - 13

Analyze Team
Breedtekorfbal Senioren poule 241 (voorjaar)
Sporting West 4- WWSV 213 -   7
Purmer 5- OKV 79 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 117 (voorjaar)
Purmer C1- WWSV C14 -   7
Furore C3- Apollo C23 -   6
E-pupillen poule 058 (voorjaar)
Ados E1- WWSV E12 -   4
Groen Geel E2- Roda E111 -   4
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
BEP E2- WWSV E26 -   6
Furore E4- Apollo E33 -   1
F-pupillen poule 014 (voorjaar)
Oranje Nassau F1- WWSV F11 - 25
Roda F1- DKV Victoria F112 - 11
week 14 : van dinsdag 3 april 2018 t/m maandag 9 april 2018
 
KNKV 4e klasse C (veld)
WWSV 1- HBC 116 - 14
Leeuwarden 1- Aurora 110 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 117 (voorjaar)
Purmer C1- Apollo C23 -   7
week 13 : van dinsdag 27 maart 2018 t/m maandag 2 april 2018
 
KNKV 4e klasse C (veld)
SF Deinum 1- Westergo 116 - 13
Aurora 1- WWSV 121 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 241 (voorjaar)
WWSV 2- Purmer 513 -   5
OKV 7- Sporting West 42 - 24
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 117 (voorjaar)
WWSV C1- Furore C34 -   4
Apollo C2- Purmer C15 -   3
E-pupillen poule 058 (voorjaar)
WWSV E1- Groen Geel E212 -   3
Roda E1- Ados E18 - 11
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
Apollo E3- BEP E24 -   6
WWSV E2- Furore E47 -   4
F-pupillen poule 014 (voorjaar)
WWSV F1- Roda F111 -   3
DKV Victoria F1- Oranje Nassau F114 -   5
week 12 : van dinsdag 20 maart 2018 t/m maandag 26 maart 2018
 
KNKV 4e klasse C (veld)
Amsterdam 1- Leeuwarden 116 - 16

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
BEP E2- Apollo E312 -   9
week 43 : van dinsdag 24 oktober 2017 t/m maandag 30 oktober 2017
 
Breedtekorfbal Senioren poule 242 (najaar)
Celeritas 2- Zaandam Zuid 47 - 14
week 42 : van dinsdag 17 oktober 2017 t/m maandag 23 oktober 2017
 
Breedtekorfbal Senioren poule 242 (najaar)
Zaandam Zuid 4- OKV 77 -   7
Apollo 4- Purmer 512 -   6
WWSV 2- KZ / Hiltex 129 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 122 (najaar)
WWSV C1- Sporting West C22 -   1
week 41 : van dinsdag 10 oktober 2017 t/m maandag 16 oktober 2017
 
KNKV 4e klasse C (veld)
Leeuwarden 1- WWSV 19 - 10
HBC 1- Westergo 115 - 14
Aurora 1- SF Deinum 115 - 13
Amsterdam 1- Oosterkwartier 110 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 242 (najaar)
KZ / Hiltex 12- OKV 717 - 13
Purmer 5- Zaandam Zuid 412 - 12
Celeritas 2- WWSV 210 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 122 (najaar)
Purmer C1- Sporting West C21 -   3
Furore C3- WWSV C12 -   4
E-pupillen poule 015 (najaar)
Groen Geel E1- WWSV E125 -   3
Roda E1- KZ / Hiltex E11 - 25
E-pupillen poule 154 (najaar)
Groen Geel E5- Furore E311 -   0
KZ / Hiltex E3- WWSV E21 - 16
F-pupillen poule 009 (najaar)
OKV F1- WWSV F114 - 10
week 40 : van dinsdag 3 oktober 2017 t/m maandag 9 oktober 2017
 
KNKV 4e klasse C (veld)
Oosterkwartier 1- Leeuwarden 18 - 14
Westergo 1- Aurora 18 - 17
Amsterdam 1- Aurora 19 - 15
WWSV 1- Amsterdam 15 - 13
SF Deinum 1- HBC 112 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 242 (najaar)
Apollo 4- Celeritas 210 -   8
OKV 7- Purmer 56 -   3
Zaandam Zuid 4- KZ / Hiltex 1211 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 122 (najaar)
Furore C3- Sporting West C23 -   0
Purmer C1- WWSV C11 -   0
E-pupillen poule 015 (najaar)
Roda E1- WWSV E13 -   7
Groen Geel E1- KZ / Hiltex E112 -   6

Analyze Team
E-pupillen poule 154 (najaar)
Groen Geel E5- WWSV E24 - 12
KZ / Hiltex E3- Furore E30 -   1
F-pupillen poule 009 (najaar)
OKV F1- Roda F16 -   6
week 39 : van dinsdag 26 september 2017 t/m maandag 2 oktober 2017
 
KNKV 4e klasse C (veld)
Amsterdam 1- SF Deinum 111 - 22
Leeuwarden 1- Westergo 121 - 18
WWSV 1- Oosterkwartier 113 -   8
HBC 1- Aurora 19 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 242 (najaar)
WWSV 2- Apollo 46 - 12
Purmer 5- KZ / Hiltex 124 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 122 (najaar)
WWSV C1- Furore C33 -   2
Sporting West C2- Purmer C14 -   3
WWSV C1- Purmer C17 -   1
E-pupillen poule 015 (najaar)
KZ / Hiltex E1- Roda E120 -   1
WWSV E1- Groen Geel E11 - 11
E-pupillen poule 154 (najaar)
KZ / Hiltex E3- Groen Geel E50 -   3
WWSV E2- KZ / Hiltex E312 -   0
Furore E3- Groen Geel E51 - 10

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
F-pupillen poule 009 (najaar)
WWSV F1- OKV F16 -   5
week 38 : van dinsdag 19 september 2017 t/m maandag 25 september 2017
 
KNKV 4e klasse C (veld)
Aurora 1- Oosterkwartier 117 -   9
HBC 1- Amsterdam 117 -   3
SF Deinum 1- Leeuwarden 115 - 14
Westergo 1- WWSV 112 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 242 (najaar)
Zaandam Zuid 4- WWSV 211 -   9
OKV 7- Celeritas 28 - 10
KZ / Hiltex 12- Apollo 410 - 17
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 122 (najaar)
Purmer C1- Furore C32 -   2
Sporting West C2- WWSV C11 -   5
E-pupillen poule 015 (najaar)
KZ / Hiltex E1- WWSV E115 -   3
Roda E1- Groen Geel E15 - 39
E-pupillen poule 154 (najaar)
Furore E3- WWSV E25 -   7
Groen Geel E5- KZ / Hiltex E34 -   0
F-pupillen poule 009 (najaar)
Roda F1- WWSV F113 - 10
Purmer F1- OKV F11 - 41

Antilopen Banner
week 37 : van dinsdag 12 september 2017 t/m maandag 18 september 2017
 
KNKV 4e klasse C (veld)
Leeuwarden 1- HBC 115 - 15
Oosterkwartier 1- Westergo 116 -   6
Oosterkwartier 1- HBC 17 - 12
WWSV 1- SF Deinum 112 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 242 (najaar)
Celeritas 2- Purmer 55 -   3
Apollo 4- Zaandam Zuid 415 -   8
WWSV 2- OKV 713 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 122 (najaar)
Furore C3- Purmer C10 -   2
E-pupillen poule 015 (najaar)
Groen Geel E1- Roda E134 -   0
WWSV E1- KZ / Hiltex E15 - 12
E-pupillen poule 154 (najaar)
WWSV E2- Furore E38 -   1
F-pupillen poule 009 (najaar)
WWSV F1- Roda F111 -   8
OKV F1- Purmer F126 -   0
week 36 : van dinsdag 5 september 2017 t/m maandag 11 september 2017
 
KNKV 4e klasse C (veld)
Amsterdam 1- Westergo 111 - 10
Aurora 1- Leeuwarden 116 -   7
HBC 1- WWSV 113 -   6
SF Deinum 1- Oosterkwartier 116 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 242 (najaar)
Purmer 5- WWSV 29 -   5
KZ / Hiltex 12- Celeritas 213 - 12
OKV 7- Apollo 48 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 122 (najaar)
Sporting West C2- Furore C33 -   0
E-pupillen poule 015 (najaar)
WWSV E1- Roda E18 -   1
KZ / Hiltex E1- Groen Geel E16 - 16
E-pupillen poule 154 (najaar)
Furore E3- KZ / Hiltex E31 -   3
WWSV E2- Groen Geel E54 -   5
F-pupillen poule 009 (najaar)
WWSV F1- Purmer F122 -   1
Roda F1- OKV F110 - 15
week 35 : van dinsdag 29 augustus 2017 t/m maandag 4 september 2017
 
KNKV 4e klasse C (veld)
Westergo 1- SF Deinum 113 - 17
WWSV 1- Aurora 19 - 12
Leeuwarden 1- Amsterdam 119 -   6

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017