Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van WWSV, Wijdewormer

201 wedstrijden zijn geselecteerd. 195 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
 
KNKV 4e klasse D (veld)
Oosterkwartier 1- HBC 118 - 11
Purmer 1- SDO 113 - 15
WWSV 1- DKV 18 - 16

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren poule 237 (voorjaar)
WWSV 2- Celeritas 210 -   8
Purmer 5- WWSV 27 -   4
OKV 6- Celeritas 28 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 098 (voorjaar)
Furore C3- Apollo C36 -   3
WWSV C1- Zaandam Zuid C16 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (voorjaar)
OKV D1- Furore D26 -   0
WWSV D1- Blauw-Wit D24 -   2
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (voorjaar)
Sporting Andijk D1- DSO D28 -   6
WWSV D2- Kleine Sluis D114 -   4
Purmer D1- Ados D216 - 12
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
WWSV E1- Groen Geel E226 -   6
F-pupillen poule 067 (voorjaar)
WWSV F1- Furore F112 -   5
KZ / Thermo4U F2- OKV F311 -   8
week 23 : van dinsdag 4 juni 2019 t/m maandag 10 juni 2019
 
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (voorjaar)
Ados D2- WWSV D217 -   6

Antilopen Banner
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
OKV E2- BEP E13 -   5
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
 
KNKV 4e klasse D (veld)
DKV 1- Fluks 115 - 11
HBC 1- Purmer 110 -   4
SDO 1- Oosterkwartier 120 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 237 (voorjaar)
Celeritas 2- Purmer 55 -   7
WWSV 2- OKV 66 - 13
week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
 
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 098 (voorjaar)
Apollo C3- Zaandam Zuid C12 - 11
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
 
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 098 (voorjaar)
Zaandam Zuid C1- Furore C33 -   3
Apollo C3- WWSV C13 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (voorjaar)
Blauw-Wit D2- OKV D13 -   6
Furore D2- WWSV D14 -   9
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (voorjaar)
DSO D2- Stormvogels D210 -   4
Stormvogels D2- WWSV D2
Kleine Sluis D1- Purmer D12 - 17
DSO D2- Kleine Sluis D1
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
BEP E1- WWSV E111 -   6
Groen Geel E2- OKV E24 -   6
F-pupillen poule 067 (voorjaar)
OKV F3- WWSV F15 - 23
Furore F1- KZ / Thermo4U F28 - 14
week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
 
KNKV 4e klasse D (veld)
Oosterkwartier 1- Fluks 119 -   6
WWSV 1- Purmer 17 -   5
SDO 1- HBC 110 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 237 (voorjaar)
OKV 6- Purmer 58 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 098 (voorjaar)
WWSV C1- Furore C37 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (voorjaar)
WWSV D1- OKV D15 -   9
Furore D2- Blauw-Wit D21 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (voorjaar)
Stormvogels D2- DSO D2
WWSV D2- DSO D28 -   7
Stormvogels D2- Sporting Andijk D17 -   8
Ados D2- Kleine Sluis D19 -   3

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
WWSV E1- OKV E29 - 15
BEP E1- Groen Geel E214 -   4
F-pupillen poule 067 (voorjaar)
WWSV F1- KZ / Thermo4U F212 -   8
OKV F3- Furore F111 -   6
week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
 
KNKV 4e klasse D (veld)
DKV 1- SDO 115 - 25
Fluks 1- WWSV 112 - 15
Purmer 1- Oosterkwartier 110 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 237 (voorjaar)
OKV 6- WWSV 29 -   9
Celeritas 2- WWSV 26 -   8
Purmer 5- OKV 65 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 098 (voorjaar)
Zaandam Zuid C1- Apollo C36 -   6
Furore C3- WWSV C17 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (voorjaar)
OKV D1- WWSV D17 -   2
Blauw-Wit D2- Furore D27 -   3
OKV D1- Blauw-Wit D23 -   6
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (voorjaar)
Kleine Sluis D1- WWSV D2
DSO D2- Ados D213 -   4
Stormvogels D2- Purmer D13 - 13
Sporting Andijk D1- Kleine Sluis D114 -   0
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
OKV E2- WWSV E117 - 11
Groen Geel E2- BEP E12 -   5
F-pupillen poule 067 (voorjaar)
Furore F1- OKV F316 -   2
week 19 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019
 
KNKV 4e klasse D (veld)
Fluks 1- SDO 113 - 11
WWSV 1- HBC 113 -   9
DKV 1- Oosterkwartier 16 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 237 (voorjaar)
Celeritas 2- OKV 67 -   5
WWSV 2- Purmer 53 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 098 (voorjaar)
Zaandam Zuid C1- WWSV C14 -   4
Apollo C3- Furore C32 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (voorjaar)
Blauw-Wit D2- WWSV D15 -   7
Furore D2- OKV D16 -   1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (voorjaar)
DSO D2- WWSV D2
Stormvogels D2- Ados D26 - 13
Sporting Andijk D1- WWSV D212 -   7
DSO D2- Purmer D11 - 12
Stormvogels D2- Kleine Sluis D1

Alles voor je sport!
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
Groen Geel E2- WWSV E18 -   7
BEP E1- OKV E24 -   5
F-pupillen poule 067 (voorjaar)
Furore F1- WWSV F14 - 16
OKV F3- KZ / Thermo4U F27 - 21
week 18 : van dinsdag 30 april 2019 t/m maandag 6 mei 2019
 
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (voorjaar)
Kleine Sluis D1- Stormvogels D26 -   9
Ados D2- Sporting Andijk D14 -   1
Purmer D1- WWSV D215 -   2
week 16 : van dinsdag 16 april 2019 t/m maandag 22 april 2019
 
KNKV 4e klasse D (veld)
Purmer 1- Fluks 117 -   3
Oosterkwartier 1- WWSV 114 -   5
HBC 1- DKV 114 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 237 (voorjaar)
Purmer 5- Celeritas 23 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 098 (voorjaar)
Furore C3- Zaandam Zuid C17 -   3
WWSV C1- Apollo C39 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 079 (voorjaar)
WWSV D1- Furore D22 -   1

Korfbal Deals
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 15 (voorjaar)
Kleine Sluis D1- DSO D27 -   9
WWSV D2- Stormvogels D210 -   8
Purmer D1- Sporting Andijk D113 -   4
E-pupillen poule 093 (voorjaar)
OKV E2- Groen Geel E27 -   5
WWSV E1- BEP E15 - 10
F-pupillen poule 067 (voorjaar)
KZ / Thermo4U F2- Furore F113 -   9
WWSV F1- OKV F310 -   3
week 15 : van dinsdag 9 april 2019 t/m maandag 15 april 2019
 
F-pupillen poule 067 (voorjaar)
KZ / Thermo4U F2- WWSV F13 -   9
week 44 : van dinsdag 30 oktober 2018 t/m maandag 5 november 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
WWSV 1- SDO 18 - 11
DKV 1- Purmer 116 -   8
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
 
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
Zaandam Zuid 3- WWSV 210 - 10
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
HBC 1- Oosterkwartier 14 - 11
SDO 1- Purmer 114 - 12

Team TV
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
Fluks 1- HBC 19 - 16
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
Oosterkwartier 1- SDO 114 - 14
DKV 1- WWSV 113 -   8
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
Purmer 1- HBC 110 - 14
Fluks 1- DKV 114 - 10
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
OKV 7- Zaandam Zuid 36 -   7
Purmer 5- WWSV 28 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
Oosterkwartier C1- Swift C24 -   9
WWSV C1- KVA C13 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
WWSV D1- ZKV D18 -   6
DSO D1- ZKC '31 D26 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
Furore D3- Purmer D10 - 18
WWSV D2- Stormvogels D29 -   2
E-pupillen poule 051 (najaar)
WWSV E1- Groen Geel E23 -   8
ZKV E1- Furore E17 - 11
F-pupillen poule 076 (najaar)
WWSV F1- KZ / Thermo4U F26 -   3
Groen Geel F4- Furore F15 -   3
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
Purmer 1- WWSV 112 -   5
Fluks 1- Oosterkwartier 114 - 19
HBC 1- SDO 111 -   9
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
WWSV 2- OKV 711 -   3
Zaandam Zuid 3- Purmer 57 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
Swift C2- WWSV C18 -   4
KVA C1- Oosterkwartier C110 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
ZKC '31 D2- WWSV D16 -   3
ZKV D1- DSO D13 -   3
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
Furore D3- WWSV D28 - 15
Purmer D1- WWSV D28 -   9
Stormvogels D2- Furore D36 -   6

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
E-pupillen poule 051 (najaar)
Furore E1- WWSV E122 -   4
Groen Geel E2- ZKV E112 -   2
F-pupillen poule 076 (najaar)
Furore F1- WWSV F12 -   9
KZ / Thermo4U F2- Groen Geel F44 -   3
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
Oosterkwartier 1- Purmer 115 - 17
SDO 1- DKV 114 -   6
WWSV 1- Fluks 120 - 14
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
WWSV 2- Zaandam Zuid 37 -   9
OKV 7- Purmer 514 - 15
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
WWSV C1- Oosterkwartier C16 -   5
Swift C2- KVA C12 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
WWSV D1- DSO D13 -   9
ZKC '31 D2- ZKV D16 -   8
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
Purmer D1- Stormvogels D28 -   2
WWSV D2- Furore D39 -   1

Antilopen Banner
E-pupillen poule 051 (najaar)
Furore E1- Groen Geel E210 -   1
WWSV E1- ZKV E14 -   4
F-pupillen poule 076 (najaar)
Furore F1- KZ / Thermo4U F29 -   8
WWSV F1- Groen Geel F48 -   2
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
HBC 1- WWSV 111 -   4
SDO 1- Fluks 113 - 11
Oosterkwartier 1- DKV 111 - 12
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
Purmer 5- OKV 78 -   7
Zaandam Zuid 3- OKV 710 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
KVA C1- Swift C26 -   3
Oosterkwartier C1- WWSV C11 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
DSO D1- WWSV D111 -   1
ZKV D1- ZKC '31 D210 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
Stormvogels D2- Purmer D10 -   5

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 051 (najaar)
Groen Geel E2- Furore E16 - 16
ZKV E1- WWSV E110 -   5
F-pupillen poule 076 (najaar)
KZ / Thermo4U F2- Furore F17 -   5
Groen Geel F4- WWSV F110 -   7
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
WWSV 1- Oosterkwartier 15 - 11
DKV 1- HBC 110 - 13
HBC 1- Fluks 119 - 10
Fluks 1- Purmer 111 -   8
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
WWSV 2- Purmer 59 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
Swift C2- Oosterkwartier C18 -   5
KVA C1- WWSV C111 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
ZKC '31 D2- DSO D18 -   9
ZKV D1- WWSV D17 -   4
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
Stormvogels D2- WWSV D23 -   9
Purmer D1- Furore D324 -   1
WWSV D2- Purmer D18 -   8
E-pupillen poule 051 (najaar)
Groen Geel E2- WWSV E119 -   5
Furore E1- ZKV E125 -   2
F-pupillen poule 076 (najaar)
Furore F1- Groen Geel F41 -   4
KZ / Thermo4U F2- WWSV F13 -   8
week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
 
KNKV 4e klasse D (veld)
SDO 1- WWSV 111 - 12
Purmer 1- DKV 18 - 12
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 040 (najaar)
Purmer 5- Zaandam Zuid 38 - 11
OKV 7- WWSV 26 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 112 (najaar)
Oosterkwartier C1- KVA C11 -   6
WWSV C1- Swift C22 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
DSO D1- ZKV D15 -   3
WWSV D1- ZKC '31 D27 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
Furore D3- Stormvogels D20 -   8

Team TV
E-pupillen poule 051 (najaar)
ZKV E1- Groen Geel E25 -   6
WWSV E1- Furore E10 - 17
F-pupillen poule 076 (najaar)
WWSV F1- Furore F18 -   1
Groen Geel F4- KZ / Thermo4U F26 -   5

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017