Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Devinco, Deventer

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 398 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 24 : van dinsdag 12 juni 2018 t/m maandag 18 juni 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 089 (voorjaar)
Rivalen 3- SEV 47 - 13

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 088 (voorjaar)
Devinco C3- Wiko / Aladna C1niet gespeeld
week 23 : van dinsdag 5 juni 2018 t/m maandag 11 juni 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 089 (voorjaar)
Devinco 5- Rivalen 315 -   7
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (voorjaar)
HKC A2- Devinco A19 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (voorjaar)
SDO B1- AKC B17 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 098 (voorjaar)
Regio '72 B1- Devinco B35 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 088 (voorjaar)
Olympia '22 / 't Overschotje C2- Wiko / Aladna C17 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 029 (voorjaar)
Devinco D1- Mélynas / Domatrac D19 -   4
E-pupillen poule 159 (voorjaar)
Achilles E2- EKC Nääs E21 - 15
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
 
KNKV 3e klasse E (veld)
Keizer Karel 1- Tiel '72 118 - 18
Achilles 1- VIKO 112 - 15
Regio '72 1- De Eemvogels 122 - 13
Devinco 1- Midlandia 120 - 14
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Achilles 2- VIKO 212 - 10
Devinco 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 612 - 20
Regio '72 2- HKC 317 - 14
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Nova 2- Rheko 315 - 15
Devinco 3- Rigtersbleek / Cottus 210 - 15
NKC '51 3- Rigtersbleek / Cottus 216 - 13
Juventa 2- NKC '51 321 - 15
Revival 2- Rheko 326 - 18
Noviomagum 4- Nova 213 - 29
Breedtekorfbal Senioren poule 018 (voorjaar)
Mélynas / Domatrac 2- SEV 215 - 13
Mélynas / Domatrac 2- Regio '72 316 -   7
SEV 2- Devinco 412 - 21
Breedtekorfbal Senioren poule 089 (voorjaar)
SEV 4- Devinco 54 - 11
EKCA / CIBOD 5- Rivalen 316 - 11
G4-korfbal poule 01 (voorjaar)
Devinco G1- KVZ G125 -   9
G4-korfbal poule 02 (voorjaar)
Devinco G2- DVO / Accountor G26 -   4
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (voorjaar)
HKC A2- Achilles A111 - 12
Amicitia A2- Devinco A1
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (voorjaar)
Devinco B1- AKC B112 -   6
AKC B1- SDO B16 - 18
SDO B1- Zwart Wit B28 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (voorjaar)
NKC '51 B2- Devinco B26 -   7
Blauw Zwart B2- Achilles B1
Achilles B1- NKC '51 B213 -   2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 098 (voorjaar)
Atalante / Steeds Hooger B3- Wesstar B15 -   5
C-aspiranten 2e klasse G-A (voorjaar)
Devinco C1- DVO / Accountor C22 -   5
DOS-WK C1- Rheko C1gestaakt
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 063 (voorjaar)
EKCA / CIBOD C1- Oost-Arnhem C26 -   4
KVZ C4- Devinco C26 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 088 (voorjaar)
Olympia '22 / 't Overschotje C2- Devinco C312 -   5
Olympus '58 C1- Wiko / Aladna C16 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 029 (voorjaar)
Mélynas / Domatrac D1- Devinco D15 -   7
Atalante / Steeds Hooger D1- Oost-Arnhem D113 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 121 (voorjaar)
Olympia '22 D1- KVZ D33 -   3
Olympus '58 D1- Devinco D25 -   6

Analyze Team
E-pupillen poule 014 (voorjaar)
Wesstar E1- Devinco E12 - 10
Atalante / Steeds Hooger E1- Zwaluwen E19 -   3
E-pupillen poule 070 (voorjaar)
KVZ E3- EKC Nääs E19 -   8
Zwart Wit E2- Devinco E26 -   4
E-pupillen poule 159 (voorjaar)
Amicitia E3- Devinco E34 - 16
E-pupillen poule 196 (voorjaar)
Rheko E2- Rivalen E13 -   5
Devinco E4- KVZ E53 - 12
F-pupillen poule 070 (voorjaar)
Olympia '22 F1- Achilles F17 - 13
Devinco F1- DOS-WK F112 -   2
F-pupillen poule 124 (voorjaar)
Atalante / Steeds Hooger F2- Rheko F31 - 22
Devinco F2- KVZ F313 -   2
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
 
KNKV 3e klasse E (veld)
Midlandia 1- Regio '72 113 - 20
VIKO 1- Keizer Karel 126 - 13
De Eemvogels 1- Devinco 111 - 17
Tiel '72 1- Achilles 124 - 14
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
VIKO 2- Keizer Karel 221 - 18
Keizer Karel 2- Tiel '72 218 - 32
Tiel '72 2- Achilles 220 - 10
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- Regio '72 229 - 21
HKC 3- Devinco 215 - 15
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Nova 2- Juventa 220 -   7
Rigtersbleek / Cottus 2- Revival 216 - 15
Rheko 3- Devinco 316 - 10
NKC '51 3- Noviomagum 413 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 018 (voorjaar)
Devinco 4- Mélynas / Domatrac 214 - 10
Regio '72 3- SEV 217 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 089 (voorjaar)
Devinco 5- EKCA / CIBOD 517 - 10
Midweek poule 037 (voorjaar)
Devinco MW1- Atalante / Steeds Hooger MW26 - 15
Zwaluwen MW2- Duko MW213 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (voorjaar)
Achilles A1- Amicitia A219 - 10
Devinco A1- HKC A27 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (voorjaar)
Zwart Wit B2- Devinco B115 - 13
Zwart Wit B2- AKC B118 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (voorjaar)
Devinco B2- Blauw Zwart B214 -   3
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 098 (voorjaar)
Devinco B3- Atalante / Steeds Hooger B38 - 12
Wesstar B1- Regio '72 B19 -   7
C-aspiranten 2e klasse G-A (voorjaar)
Rheko C1- Devinco C18 - 10
DVO / Accountor C2- DOS-WK C110 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 063 (voorjaar)
Oost-Arnhem C2- KVZ C46 - 11
Devinco C2- EKCA / CIBOD C17 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 088 (voorjaar)
Devinco C3- Olympus '58 C19 -   3
Wiko / Aladna C1- Olympia '22 / 't Overschotje C23 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 029 (voorjaar)
Devinco D1- Atalante / Steeds Hooger D16 - 10
Oost-Arnhem D1- Mélynas / Domatrac D110 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 121 (voorjaar)
KVZ D3- Olympus '58 D12 - 10
Devinco D2- Olympia '22 D19 -   5
E-pupillen poule 014 (voorjaar)
Zwaluwen E1- Wesstar E122 -   1
Devinco E1- Atalante / Steeds Hooger E110 -   5
E-pupillen poule 070 (voorjaar)
EKC Nääs E1- Zwart Wit E25 -   5
Devinco E2- KVZ E311 -   5
E-pupillen poule 159 (voorjaar)
EKC Nääs E2- Amicitia E310 - 15
Devinco E3- Achilles E227 -   3

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 196 (voorjaar)
KVZ E5- Rheko E22 -   3
Rivalen E1- Devinco E413 -   4
F-pupillen poule 070 (voorjaar)
Achilles F1- Devinco F111 -   5
DOS-WK F1- Olympia '22 F19 -   6
F-pupillen poule 124 (voorjaar)
Rheko F3- Devinco F218 - 11
KVZ F3- Atalante / Steeds Hooger F26 -   4
week 20 : van dinsdag 15 mei 2018 t/m maandag 21 mei 2018
 
Midweek poule 037 (voorjaar)
Atalante / Steeds Hooger MW2- Zwaluwen MW215 -   1
Duko MW2- Devinco MW117 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (voorjaar)
AKC B1- Zwart Wit B29 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 063 (voorjaar)
Oost-Arnhem C2- Devinco C20 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 088 (voorjaar)
Olympus '58 C1- Olympia '22 / 't Overschotje C210 - 10
Breedtekorfbal D-pupillen poule 029 (voorjaar)
Mélynas / Domatrac D1- Atalante / Steeds Hooger D17 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 121 (voorjaar)
Olympus '58 D1- Olympia '22 D16 -   3
E-pupillen poule 014 (voorjaar)
Wesstar E1- Atalante / Steeds Hooger E13 - 25
week 19 : van dinsdag 8 mei 2018 t/m maandag 14 mei 2018
 
KNKV 3e klasse E (veld)
Devinco 1- Tiel '72 113 - 18
De Eemvogels 1- Midlandia 112 - 13
Achilles 1- Keizer Karel 116 - 17
Regio '72 1- VIKO 126 - 22
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Regio '72 2- VIKO 29 - 18
Devinco 2- Tiel '72 220 - 12
Achilles 2- Keizer Karel 211 - 11
HKC 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 613 - 28
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Rheko 3- Rigtersbleek / Cottus 219 -   9
Juventa 2- Noviomagum 421 -   9
Devinco 3- Nova 28 - 15
Revival 2- NKC '51 322 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 018 (voorjaar)
Devinco 4- Regio '72 321 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 089 (voorjaar)
Rivalen 3- Devinco 55 - 16
SEV 4- EKCA / CIBOD 515 - 15
G4-korfbal poule 01 (voorjaar)
Atalante / Steeds Hooger G1- Devinco G17 - 15
G4-korfbal poule 02 (voorjaar)
Atalante / Steeds Hooger G2- Devinco G25 -   4
Midweek poule 037 (voorjaar)
Atalante / Steeds Hooger MW2- Duko MW216 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (voorjaar)
Amicitia A2- HKC A222 -   8
Achilles A1- Devinco A118 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (voorjaar)
Devinco B1- SDO B113 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (voorjaar)
Achilles B1- Devinco B28 -   5
NKC '51 B2- Blauw Zwart B28 - 15
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 098 (voorjaar)
Regio '72 B1- Atalante / Steeds Hooger B310 -   9
Wesstar B1- Devinco B319 -   8
C-aspiranten 2e klasse G-A (voorjaar)
Devinco C1- DOS-WK C16 - 12
Rheko C1- DVO / Accountor C24 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 063 (voorjaar)
KVZ C4- EKCA / CIBOD C15 - 10

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal D-pupillen poule 029 (voorjaar)
Oost-Arnhem D1- Devinco D18 -   5
E-pupillen poule 070 (voorjaar)
Zwart Wit E2- KVZ E35 -   5
EKC Nääs E1- Devinco E28 - 13
E-pupillen poule 159 (voorjaar)
EKC Nääs E2- Devinco E33 - 11
E-pupillen poule 196 (voorjaar)
Rivalen E1- KVZ E59 -   6
F-pupillen poule 070 (voorjaar)
Devinco F1- Olympia '22 F117 -   8
Achilles F1- DOS-WK F111 -   3
F-pupillen poule 124 (voorjaar)
Rheko F3- KVZ F315 -   6
Devinco F2- Atalante / Steeds Hooger F211 -   0
week 18 : van dinsdag 1 mei 2018 t/m maandag 7 mei 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 018 (voorjaar)
SEV 2- Regio '72 311 - 17
week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
 
KNKV 3e klasse E (veld)
Keizer Karel 1- Midlandia 115 - 15
Devinco 1- VIKO 113 - 27
Achilles 1- Regio '72 115 - 17
Tiel '72 1- De Eemvogels 114 - 13
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Achilles 2- Regio '72 211 - 17
Tiel '72 2- HKC 311 - 24
Keizer Karel 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 612 - 32
Devinco 2- VIKO 214 - 10
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Noviomagum 4- Rigtersbleek / Cottus 29 - 16
Juventa 2- Revival 223 - 12
Devinco 3- NKC '51 311 - 13
Midweek poule 037 (voorjaar)
Devinco MW1- Zwaluwen MW27 -   7
Duko MW2- Atalante / Steeds Hooger MW26 - 25
week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
 
Breedtekorfbal D-pupillen poule 029 (voorjaar)
Atalante / Steeds Hooger D1- Mélynas / Domatrac D18 -   4

Korfbal Deals
week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
 
E-pupillen poule 014 (voorjaar)
Devinco E1- Wesstar E124 -   0
week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
 
KNKV 3e klasse E (veld)
Achilles 1- De Eemvogels 119 - 11
Keizer Karel 1- Devinco 116 - 19
Tiel '72 1- Regio '72 117 - 19
VIKO 1- Midlandia 123 - 16
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Tiel '72 2- Regio '72 224 - 16
VIKO 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 613 - 25
Achilles 2- HKC 39 - 18
Keizer Karel 2- Devinco 216 - 19
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Juventa 2- Rheko 314 - 17
Nova 2- Revival 222 -   9
week 15 : van dinsdag 10 april 2018 t/m maandag 16 april 2018
 
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Revival 2- Noviomagum 430 - 18
week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
 
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Noviomagum 4- Devinco 319 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 018 (voorjaar)
SEV 2- Mélynas / Domatrac 211 - 16
Regio '72 3- Devinco 412 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 089 (voorjaar)
EKCA / CIBOD 5- SEV 422 -   8
G4-korfbal poule 02 (voorjaar)
DVO / Accountor G2- Atalante / Steeds Hooger G27 -   4
Midweek poule 037 (voorjaar)
Zwaluwen MW2- Devinco MW14 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (voorjaar)
HKC A2- Amicitia A220 -   5
Devinco A1- Achilles A16 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (voorjaar)
SDO B1- Devinco B16 -   6

Analyze Team
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (voorjaar)
Devinco B2- Achilles B111 -   7
Blauw Zwart B2- NKC '51 B28 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 098 (voorjaar)
Devinco B3- Wesstar B18 - 14
Atalante / Steeds Hooger B3- Regio '72 B111 -   5
C-aspiranten 2e klasse G-A (voorjaar)
DOS-WK C1- Devinco C16 -   6
DVO / Accountor C2- Rheko C114 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 063 (voorjaar)
Devinco C2- Oost-Arnhem C29 -   8
EKCA / CIBOD C1- KVZ C47 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 088 (voorjaar)
Olympia '22 / 't Overschotje C2- Olympus '58 C19 -   6
Wiko / Aladna C1- Devinco C35 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 029 (voorjaar)
Devinco D1- Oost-Arnhem D17 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 121 (voorjaar)
Olympia '22 D1- Olympus '58 D15 -   2
Devinco D2- KVZ D36 -   3
E-pupillen poule 014 (voorjaar)
Atalante / Steeds Hooger E1- Wesstar E130 -   3
Devinco E1- Zwaluwen E111 -   6
E-pupillen poule 070 (voorjaar)
KVZ E3- Zwart Wit E210 -   6
Devinco E2- EKC Nääs E17 -   6
E-pupillen poule 159 (voorjaar)
Devinco E3- EKC Nääs E210 -   5
Achilles E2- Amicitia E32 -   9
E-pupillen poule 196 (voorjaar)
KVZ E5- Rivalen E113 -   2
Rheko E2- Devinco E48 -   7
F-pupillen poule 070 (voorjaar)
Olympia '22 F1- Devinco F13 - 18
DOS-WK F1- Achilles F14 - 14

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
F-pupillen poule 124 (voorjaar)
Atalante / Steeds Hooger F2- Devinco F21 - 23
KVZ F3- Rheko F30 - 20
week 15 : van dinsdag 10 april 2018 t/m maandag 16 april 2018
 
KNKV 3e klasse E (veld)
Regio '72 1- Keizer Karel 118 - 12
De Eemvogels 1- VIKO 117 - 24
Devinco 1- Achilles 118 -   9
Midlandia 1- Tiel '72 120 - 22
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
HKC 3- VIKO 216 - 12
Regio '72 2- Keizer Karel 217 - 12
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- Tiel '72 239 - 16
Devinco 2- Achilles 217 -   7
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Rigtersbleek / Cottus 2- Nova 29 - 14
Rheko 3- NKC '51 316 - 14
Devinco 3- Juventa 211 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 018 (voorjaar)
Regio '72 3- Mélynas / Domatrac 212 - 15
Devinco 4- SEV 222 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 089 (voorjaar)
Devinco 5- SEV 49 - 10
Rivalen 3- EKCA / CIBOD 510 - 13
G4-korfbal poule 01 (voorjaar)
KVZ G1- Atalante / Steeds Hooger G14 -   7
Midweek poule 037 (voorjaar)
Duko MW2- Zwaluwen MW28 -   8
Atalante / Steeds Hooger MW2- Devinco MW114 -   5
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (voorjaar)
Devinco A1- Amicitia A220 - 11
Achilles A1- HKC A29 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (voorjaar)
AKC B1- Devinco B18 -   4
Zwart Wit B2- SDO B110 -   3
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (voorjaar)
Devinco B2- NKC '51 B28 -   5
Achilles B1- Blauw Zwart B28 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 098 (voorjaar)
Devinco B3- Regio '72 B13 -   2
Wesstar B1- Atalante / Steeds Hooger B312 -   7

Antilopen Banner
C-aspiranten 2e klasse G-A (voorjaar)
DVO / Accountor C2- Devinco C18 -   5
Rheko C1- DOS-WK C16 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 063 (voorjaar)
Oost-Arnhem C2- EKCA / CIBOD C14 -   6
Devinco C2- KVZ C42 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 088 (voorjaar)
Wiko / Aladna C1- Olympus '58 C16 -   5
Devinco C3- Olympia '22 / 't Overschotje C27 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 029 (voorjaar)
Oost-Arnhem D1- Atalante / Steeds Hooger D17 - 12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 121 (voorjaar)
Devinco D2- Olympus '58 D15 -   7
KVZ D3- Olympia '22 D11 -   4
E-pupillen poule 014 (voorjaar)
Zwaluwen E1- Atalante / Steeds Hooger E16 - 13
E-pupillen poule 070 (voorjaar)
Devinco E2- Zwart Wit E23 -   6
EKC Nääs E1- KVZ E37 -   5
E-pupillen poule 159 (voorjaar)
Devinco E3- Amicitia E37 -   1
EKC Nääs E2- Achilles E210 -   5
E-pupillen poule 196 (voorjaar)
Rivalen E1- Rheko E23 -   9
KVZ E5- Devinco E45 -   5
F-pupillen poule 070 (voorjaar)
DOS-WK F1- Devinco F18 - 10
Achilles F1- Olympia '22 F113 -   4
F-pupillen poule 124 (voorjaar)
KVZ F3- Devinco F22 - 11
Rheko F3- Atalante / Steeds Hooger F227 -   2
week 14 : van dinsdag 3 april 2018 t/m maandag 9 april 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 089 (voorjaar)
SEV 4- Rivalen 320 -   9
Midweek poule 037 (voorjaar)
Zwaluwen MW2- Atalante / Steeds Hooger MW26 - 14
Devinco MW1- Duko MW27 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 121 (voorjaar)
KVZ D3- Devinco D24 -   9
E-pupillen poule 014 (voorjaar)
Zwaluwen E1- Devinco E111 -   6
E-pupillen poule 159 (voorjaar)
Amicitia E3- Achilles E219 -   2
E-pupillen poule 196 (voorjaar)
Devinco E4- Rheko E24 -   4
week 13 : van dinsdag 27 maart 2018 t/m maandag 2 april 2018
 
KNKV 3e klasse E (veld)
VIKO 1- Tiel '72 128 - 20
Regio '72 1- Devinco 113 - 16
Midlandia 1- Achilles 113 - 15
De Eemvogels 1- Keizer Karel 116 - 17
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Regio '72 2- Devinco 216 - 17
VIKO 2- Tiel '72 219 - 11
HKC 3- Keizer Karel 223 - 11
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- Achilles 238 - 11
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Revival 2- Devinco 313 - 16
Rheko 3- Noviomagum 411 -   6
Rigtersbleek / Cottus 2- Juventa 217 - 15
NKC '51 3- Nova 214 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 018 (voorjaar)
Mélynas / Domatrac 2- Devinco 49 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 089 (voorjaar)
EKCA / CIBOD 5- Devinco 59 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (voorjaar)
Amicitia A2- Achilles A18 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (voorjaar)
Devinco B1- Zwart Wit B28 -   8

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (voorjaar)
Blauw Zwart B2- Devinco B25 -   6
NKC '51 B2- Achilles B14 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 098 (voorjaar)
Atalante / Steeds Hooger B3- Devinco B310 -   3
Regio '72 B1- Wesstar B15 -   7
C-aspiranten 2e klasse G-A (voorjaar)
DOS-WK C1- DVO / Accountor C25 - 11
Devinco C1- Rheko C13 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 063 (voorjaar)
EKCA / CIBOD C1- Devinco C26 -   6
KVZ C4- Oost-Arnhem C28 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 088 (voorjaar)
Olympus '58 C1- Devinco C36 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 029 (voorjaar)
Atalante / Steeds Hooger D1- Devinco D114 -   6
Mélynas / Domatrac D1- Oost-Arnhem D18 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 121 (voorjaar)
Olympus '58 D1- KVZ D37 -   3
Olympia '22 D1- Devinco D24 -   5
E-pupillen poule 014 (voorjaar)
Atalante / Steeds Hooger E1- Devinco E112 -   9
Wesstar E1- Zwaluwen E11 - 15
E-pupillen poule 070 (voorjaar)
Zwart Wit E2- EKC Nääs E114 -   6
KVZ E3- Devinco E21 -   2
E-pupillen poule 159 (voorjaar)
Amicitia E3- EKC Nääs E213 -   8
Achilles E2- Devinco E30 - 15
E-pupillen poule 196 (voorjaar)
Devinco E4- Rivalen E13 -   2
Rheko E2- KVZ E512 -   7
F-pupillen poule 070 (voorjaar)
Olympia '22 F1- DOS-WK F17 - 10
Devinco F1- Achilles F14 -   5
F-pupillen poule 124 (voorjaar)
Devinco F2- Rheko F35 -   4
Atalante / Steeds Hooger F2- KVZ F310 -   8
week 42 : van dinsdag 17 oktober 2017 t/m maandag 23 oktober 2017
 
Midweek poule 035 (najaar)
Oranje Zwart MW1- ASVD | PV Systems MW118 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 020 (najaar)
Devinco A1- Zwaluwen A111 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 096 (najaar)
Regio '72 B1- Devinco B31 -   3
E-pupillen poule 118 (najaar)
Devinco E3- Mélynas / Domatrac E15 -   5
week 41 : van dinsdag 10 oktober 2017 t/m maandag 16 oktober 2017
 
KNKV 3e klasse E (veld)
De Eemvogels 1- Regio '72 19 - 18
VIKO 1- Achilles 121 - 11
Tiel '72 1- Keizer Karel 127 - 12
Midlandia 1- Devinco 113 -   9
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- Devinco 217 - 14
Tiel '72 2- Keizer Karel 217 - 11
HKC 3- Regio '72 225 - 17
VIKO 2- Achilles 222 - 12
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
NKC '51 3- Juventa 212 - 11
Rheko 3- Revival 217 -   8
Nova 2- Noviomagum 428 - 16
Rigtersbleek / Cottus 2- Devinco 316 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 025 (najaar)
SEV 2- Devinco 411 - 12
Mélynas / Domatrac 2- Oost-Arnhem 420 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 094 (najaar)
Rivalen 3- Devinco 512 - 11
SEV 4- Rheko 415 - 12
G4-korfbal poule 02 (najaar)
DVO / Accountor G2- Devinco G25 -   4
Midweek poule 035 (najaar)
Oranje Zwart MW1- NKC '51 MW212 -   6
Devinco MW1- ASVD | PV Systems MW18 -   9

Analyze Team
Breedtekorfbal Junioren poule 020 (najaar)
Devinco A1- SEV A15 -   6
SEV A1- Devinco A111 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (najaar)
Rivalen B1- Devinco B14 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 027 (najaar)
Devinco B2- Duko B112 -   4
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 096 (najaar)
Devinco B3- NKC '51 B25 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 008 (najaar)
Duko C1- Devinco C17 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 032 (najaar)
Mélynas / Domatrac C1- Devinco C24 -   2
Devinco C2- Mélynas / Domatrac C14 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 045 (najaar)
KVZ C4- Devinco C37 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 015 (najaar)
Devinco D1- Rheko D12 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 073 (najaar)
Oost-Arnhem D2- Devinco D23 -   4
SIOS '61 D1- Duko D12 -   3
E-pupillen poule 013 (najaar)
Atalante / Steeds Hooger E1- Devinco E110 -   7
E-pupillen poule 091 (najaar)
Atalante / Steeds Hooger E3- Devinco E23 -   4
E-pupillen poule 118 (najaar)
Devinco E3- Rheko E12 -   2
E-pupillen poule 187 (najaar)
Rheko E2- Devinco E410 -   0
F-pupillen poule 061 (najaar)
Devinco F1- Atalante / Steeds Hooger F19 -   3
week 40 : van dinsdag 3 oktober 2017 t/m maandag 9 oktober 2017
 
KNKV 3e klasse E (veld)
Devinco 1- De Eemvogels 113 -   7
Regio '72 1- Midlandia 113 - 12
Achilles 1- Tiel '72 19 - 13
Keizer Karel 1- VIKO 117 - 24
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Devinco 2- HKC 37 - 14
Regio '72 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 611 - 16
Achilles 2- Tiel '72 28 - 17
Keizer Karel 2- VIKO 211 - 26
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Noviomagum 4- NKC '51 313 - 16
Juventa 2- Nova 29 - 11
Devinco 3- Rheko 35 - 10
Revival 2- Rigtersbleek / Cottus 210 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 025 (najaar)
Oost-Arnhem 4- Devinco 47 -   7
SEV 2- Mélynas / Domatrac 216 -   9
Oost-Arnhem 4- SEV 210 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 094 (najaar)
Rheko 4- Devinco 57 -   6
Rivalen 3- SEV 48 -   8
G4-korfbal poule 01 (najaar)
KVZ G1- Devinco G17 - 10
Midweek poule 035 (najaar)
NKC '51 MW2- Devinco MW117 -   6
ASVD | PV Systems MW1- Oranje Zwart MW17 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 020 (najaar)
KVZ A3- Devinco A14 - 14
SEV A1- Zwaluwen A114 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (najaar)
Atalante / Steeds Hooger B2- Devinco B110 -   7
Rivalen B1- SEV B12 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 027 (najaar)
Olympus '58 B1- Duko B117 -   2
Devinco B2- KVZ B39 -   5

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 096 (najaar)
Devinco B3- Regio '72 B14 -   6
Elburg B4- NKC '51 B212 -   2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 008 (najaar)
Duko C1- Oost-Arnhem C14 -   4
Rheko C1- Devinco C15 -   0
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 032 (najaar)
Devinco C2- Oost-Arnhem C27 -   3
Rheko C2- Mélynas / Domatrac C13 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 045 (najaar)
KVZ C4- Atalante / Steeds Hooger C21 -   2
Duko C2- Devinco C36 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 015 (najaar)
Devinco D1- Atalante / Steeds Hooger D14 -   8
Oost-Arnhem D1- Rheko D13 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 073 (najaar)
Oost-Arnhem D2- SIOS '61 D12 -   8
Duko D1- Devinco D218 -   2
E-pupillen poule 013 (najaar)
Atalante / Steeds Hooger E1- KVZ E15 -   5
Zwaluwen E1- Devinco E11 - 25
E-pupillen poule 091 (najaar)
Atalante / Steeds Hooger E3- KVZ E20 -   4
Wesstar E2- Devinco E22 -   7
E-pupillen poule 118 (najaar)
Oost-Arnhem E1- Rheko E125 -   3
E-pupillen poule 187 (najaar)
Rivalen E1- Devinco E49 -   2
Rheko E2- SEV E20 - 16
F-pupillen poule 061 (najaar)
Devinco F1- Rheko F28 - 10
KVZ F2- Atalante / Steeds Hooger F13 -   2
week 39 : van dinsdag 26 september 2017 t/m maandag 2 oktober 2017
 
KNKV 3e klasse E (veld)
Tiel '72 1- Devinco 112 - 13
Midlandia 1- De Eemvogels 113 - 14
VIKO 1- Regio '72 119 - 13
Keizer Karel 1- Achilles 115 - 12

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Tiel '72 2- Devinco 218 - 16
VIKO 2- Regio '72 220 - 11
Keizer Karel 2- Achilles 210 - 21

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017