Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Roreko, De Wijk

327 wedstrijden zijn geselecteerd. 326 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
 
Midweek poule 008 (zaal)
Elko MW1- Noveas MW121 -   8

Antilopen Banner
Breedtekorfbal Junioren poule 010 (zaal)
Koru A1- ZKC '19 A2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
DWA / Argo C3- Korvesta C110 -   2
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
Des 1- Leeuwarden 112 - 12
Midweek poule 008 (zaal)
Roreko MW1- Noveas MW113 - 10
Thrianta MW1- Elko MW111 - 12
HHV MW1- KIA MW114 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 010 (zaal)
Koru A1- Roreko A116 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
Thrianta B2- d'Ommerdieck B114 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
EKC 2000 C1- Zunobri C16 -   4
Hoogkerk / Nic. C4- ROG C18 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 021 (zaal)
Lintjo D1- SIOS D213 - 10
E-pupillen poule 049 (zaal)
Noveas E1- Roreko E29 -   7
F-pupillen poule 053 (zaal)
SIOS F1- DOS '46 F220 -   3
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
Des 1- Korwi 120 - 17
Roreko 1- SDO 120 - 13
De Pein 1- Leeuwarden 118 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
Des 2- Dow / Wez Handich 59 - 15
Vefo 1- Vitesse 418 -   8
Roreko 2- Kinea 320 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 201 (zaal)
Roreko 3- Goorecht 128 - 16
NKC 2- Wez Handich / Dow 620 -   9
Lintjo 3- Wez Warber en Fluch 110 -   6
Midweek poule 008 (zaal)
Noveas MW1- KIA MW110 - 11
Roreko MW1- HHV MW17 - 24
Elko MW1- Thrianta MW120 - 16
Breedtekorfbal Junioren poule 010 (zaal)
ZKC '19 A2- Vitesse A14 - 10
SIOS A2- Koru A117 - 10
Roreko A1- Leonidas A17 - 17
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
SIOS B2- Samen Een B19 -   1
KIOS B2- Elko B113 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
Kinea C1- Meko '74 C15 - 13
Wordt Kwiek C2- DOS '46 C30 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
Roreko C2- EKC 2000 C13 -   5
Korvesta C1- DWA / Argo C31 - 10
Breedtekorfbal D-pupillen poule 021 (zaal)
Roreko D1- DOS '46 D215 -   2
SCO D1- Vitesse D118 -   7
E-pupillen poule 020 (zaal)
Lintjo E1- Heerenveen E210 -   6
SCO E2- DOS '46 E113 - 11
KIOS E1- SIOS E111 - 13

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 049 (zaal)
Kinea E2- Koru E16 -   5
Noveas E1- DOS '46 E210 -   6
Lintjo E2- SIOS E28 -   4
F-pupillen poule 053 (zaal)
SIOS F1- Heerenveen F214 -   8
Roreko F1- Harich F116 - 21
LDODK / Rinsma Fashion F3- Leonidas F21 - 16
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
SDO 1- Des 114 - 11
Korwi 1- Roreko 19 - 23
Leeuwarden 1- Leonidas 123 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
Kinea 3- Des 214 -   6
Dow / Wez Handich 5- Roreko 210 - 16
DOS '46 / KIOS 5- Vefo 119 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 201 (zaal)
Wez Handich / Dow 6- Roreko 313 - 12
Wez Warber en Fluch 1- DOS '46 410 - 34
Goorecht 1- NKC 216 -   8
Midweek poule 008 (zaal)
Sparta MW1- Roreko MW111 -   9
KIA MW1- Elko MW18 - 22
HHV MW1- Noveas MW113 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 010 (zaal)
SCO A1- ZKC '19 A221 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
SIOS B2- Elko B19 - 10
Samen Een B1- Roreko B12 - 11
Thrianta B2- KIOS B24 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
SIOS C2- Wordt Kwiek C27 -   4
Meko '74 C1- Forward / De Hoeve C17 -   9
DOS '46 C3- Roreko C16 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
ROG C1- Roreko C25 -   3
Zunobri C1- Korvesta C110 -   5
EKC 2000 C1- Korvesta C110 -   0
EKC 2000 C1- Hoogkerk / Nic. C48 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 021 (zaal)
HHV D1- Roreko D111 -   2
SIOS D2- SCO D13 -   9
E-pupillen poule 020 (zaal)
DOS '46 E1- Lintjo E111 -   6
Heerenveen E2- SCO E216 -   6
SIOS E1- KIOS E119 -   8
E-pupillen poule 049 (zaal)
Koru E1- Roreko E211 -   4
DOS '46 E2- Lintjo E26 -   8
SIOS E2- Noveas E15 - 13
F-pupillen poule 053 (zaal)
Heerenveen F2- Roreko F113 - 12
DOS '46 F2- LDODK / Rinsma Fashion F35 - 16
Leonidas F2- Harich F127 - 15
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
Roreko 1- Leeuwarden 124 - 15
Korwi 1- Leonidas 115 - 16
SDO 1- De Pein 118 - 19
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
Roreko 2- DOS '46 / KIOS 511 - 24
Des 2- Vitesse 416 -   9
Dow / Wez Handich 5- Vefo 111 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 201 (zaal)
Roreko 3- Wez Warber en Fluch 113 - 13
Goorecht 1- Lintjo 34 - 12
Wez Handich / Dow 6- DOS '46 413 - 22
Midweek poule 008 (zaal)
HHV MW1- Elko MW113 - 15
Noveas MW1- Roreko MW19 - 13
Sparta MW1- Thrianta MW17 - 20
Breedtekorfbal Junioren poule 010 (zaal)
SIOS A2- Vitesse A111 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
Roreko B1- Thrianta B210 -   7
d'Ommerdieck B1- SIOS B23 -   6
Samen Een B1- KIOS B24 - 10

Korfbal Deals
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
DOS '46 C3- Forward / De Hoeve C17 -   2
SIOS C2- Kinea C111 -   4
Roreko C1- Wordt Kwiek C214 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
Hoogkerk / Nic. C4- Zunobri C116 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 021 (zaal)
SIOS D2- Roreko D16 -   5
DOS '46 D2- Lintjo D11 - 14
HHV D1- SCO D111 - 10
E-pupillen poule 020 (zaal)
Roreko E1- Heerenveen E211 -   7
KIOS E1- DOS '46 E19 - 12
SIOS E1- Lintjo E113 -   9
E-pupillen poule 049 (zaal)
Roreko E2- SIOS E21 -   1
Kinea E2- DOS '46 E29 -   2
Koru E1- Noveas E13 - 11
F-pupillen poule 053 (zaal)
Roreko F1- Leonidas F23 - 21
Heerenveen F2- Harich F19 - 10
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
Leonidas 1- Des 114 - 13
De Pein 1- Roreko 114 - 24
Leeuwarden 1- SDO 120 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
Vefo 1- Des 218 -   7
DOS '46 / KIOS 5- Kinea 314 -   7
Vitesse 4- Dow / Wez Handich 59 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 201 (zaal)
Wez Warber en Fluch 1- Goorecht 112 - 29
Lintjo 3- Roreko 317 - 10
DOS '46 4- NKC 221 - 16
Midweek poule 008 (zaal)
Thrianta MW1- Noveas MW123 - 10
KIA MW1- Sparta MW18 -   9
Elko MW1- Roreko MW123 - 10

Team TV
Breedtekorfbal Junioren poule 010 (zaal)
ZKC '19 A2- SIOS A215 - 15
Vitesse A1- Koru A110 -   8
SCO A1- Leonidas A113 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
Roreko B1- d'Ommerdieck B118 -   1
Elko B1- Samen Een B19 -   1
KIOS B2- SIOS B27 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
Kinea C1- SIOS C212 -   8
Forward / De Hoeve C1- Wordt Kwiek C27 -   7
Meko '74 C1- DOS '46 C35 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
Zunobri C1- ROG C18 -   3
DWA / Argo C3- EKC 2000 C18 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 021 (zaal)
SIOS D2- DOS '46 D212 -   2
Lintjo D1- Roreko D111 -   2
Vitesse D1- HHV D19 -   3
E-pupillen poule 020 (zaal)
Lintjo E1- Roreko E15 -   9
SCO E2- KIOS E15 -   5
Heerenveen E2- SIOS E19 - 15
E-pupillen poule 049 (zaal)
Noveas E1- Kinea E25 -   8
Lintjo E2- Roreko E24 -   6
DOS '46 E2- Koru E15 -   5
F-pupillen poule 053 (zaal)
Harich F1- SIOS F122 - 20
DOS '46 F2- Heerenveen F213 - 11
LDODK / Rinsma Fashion F3- Roreko F111 -   6
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
SDO 1- Leonidas 118 -   9
Korwi 1- De Pein 111 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
Roreko 2- Vitesse 415 - 12
Des 2- DOS '46 / KIOS 511 - 24
Kinea 3- Vefo 15 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 201 (zaal)
NKC 2- Wez Warber en Fluch 118 - 13
Wez Handich / Dow 6- Lintjo 319 - 12
Goorecht 1- DOS '46 416 - 28
Midweek poule 008 (zaal)
Sparta MW1- Elko MW114 - 13
HHV MW1- Thrianta MW110 - 13
Roreko MW1- KIA MW14 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 010 (zaal)
Roreko A1- Vitesse A114 - 11
SIOS A2- SCO A19 -   9
Leonidas A1- ZKC '19 A220 - 14
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
Roreko B1- Elko B113 -   8
d'Ommerdieck B1- KIOS B28 -   8
SIOS B2- Thrianta B25 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
DOS '46 C3- Kinea C14 - 14
Wordt Kwiek C2- Meko '74 C12 -   3
SIOS C2- Forward / De Hoeve C15 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
Roreko C2- Zunobri C111 -   2
Hoogkerk / Nic. C4- DWA / Argo C310 - 12
ROG C1- Korvesta C13 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 021 (zaal)
Roreko D1- Vitesse D15 -   8
HHV D1- Lintjo D16 -   9
DOS '46 D2- SCO D15 - 12
E-pupillen poule 020 (zaal)
Roreko E1- DOS '46 E16 -   8
KIOS E1- Lintjo E18 - 10
SIOS E1- SCO E220 -   1
E-pupillen poule 049 (zaal)
Koru E1- Lintjo E27 -   9
Kinea E2- SIOS E211 -   1
Roreko E2- DOS '46 E23 -   9
F-pupillen poule 053 (zaal)
Roreko F1- DOS '46 F29 -   5
SIOS F1- Leonidas F213 - 17
Heerenveen F2- LDODK / Rinsma Fashion F311 - 10

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
 
Breedtekorfbal Junioren poule 010 (zaal)
SIOS A2- Roreko A122 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
DWA / Argo C3- Zunobri C113 -   5
F-pupillen poule 053 (zaal)
Harich F1- DOS '46 F219 -   5
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
 
Midweek poule 008 (zaal)
Roreko MW1- Thrianta MW110 - 10
HHV MW1- Sparta MW17 -   7
Breedtekorfbal Junioren poule 010 (zaal)
Roreko A1- SCO A19 - 21
Koru A1- Leonidas A112 - 17
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
Thrianta B2- Elko B18 -   7
Samen Een B1- SIOS B24 -   9
Roreko B1- KIOS B28 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
Roreko C1- Forward / De Hoeve C13 - 11
Kinea C1- DOS '46 C39 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
Korvesta C1- Zunobri C110 -   5
Roreko C2- DWA / Argo C313 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 021 (zaal)
Roreko D1- SCO D14 -   6
E-pupillen poule 020 (zaal)
Heerenveen E2- KIOS E113 -   6
Roreko E1- SIOS E16 - 13

Antilopen Banner
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
De Pein 1- Des 113 - 17
Roreko 1- Leonidas 126 - 18
SDO 1- Korwi 18 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
DOS '46 / KIOS 5- Vitesse 423 -   6
Roreko 2- Vefo 118 - 17
Kinea 3- Dow / Wez Handich 59 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 201 (zaal)
Roreko 3- DOS '46 421 - 26
Lintjo 3- NKC 216 - 11
Goorecht 1- Wez Handich / Dow 618 -   9
Midweek poule 008 (zaal)
KIA MW1- HHV MW15 - 20
Noveas MW1- Sparta MW15 - 11
Thrianta MW1- Roreko MW119 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 010 (zaal)
SCO A1- Vitesse A110 - 19
Leonidas A1- Koru A119 - 10
Roreko A1- ZKC '19 A216 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
KIOS B2- Thrianta B25 -   5
d'Ommerdieck B1- Samen Een B14 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
Kinea C1- Wordt Kwiek C26 -   4
SIOS C2- DOS '46 C38 -   2
Meko '74 C1- Roreko C17 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
EKC 2000 C1- ROG C114 -   7
Korvesta C1- Hoogkerk / Nic. C44 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 021 (zaal)
SCO D1- Roreko D120 -   1
SIOS D2- Vitesse D13 -   5
DOS '46 D2- HHV D11 - 14
E-pupillen poule 020 (zaal)
Heerenveen E2- DOS '46 E116 - 18
Lintjo E1- KIOS E16 -   5
SCO E2- Roreko E16 -   8

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 049 (zaal)
SIOS E2- DOS '46 E26 - 11
Lintjo E2- Kinea E23 - 11
F-pupillen poule 053 (zaal)
Leonidas F2- DOS '46 F216 -   4
LDODK / Rinsma Fashion F3- SIOS F17 - 12
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
Leonidas 1- De Pein 17 - 24
Korwi 1- Leeuwarden 110 - 15
Des 1- Roreko 116 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
Des 2- Roreko 214 - 18
Dow / Wez Handich 5- DOS '46 / KIOS 57 - 23
Vitesse 4- Kinea 36 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 201 (zaal)
NKC 2- Roreko 325 -   8
DOS '46 4- Lintjo 322 - 18
Wez Handich / Dow 6- Wez Warber en Fluch 118 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 010 (zaal)
Koru A1- SCO A111 - 18
Vitesse A1- Leonidas A19 - 20
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
Elko B1- d'Ommerdieck B114 - 12
Samen Een B1- Thrianta B22 - 10
SIOS B2- Roreko B16 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
Wordt Kwiek C2- Roreko C15 -   6
Forward / De Hoeve C1- SIOS C21 -   6
DOS '46 C3- Meko '74 C13 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
Hoogkerk / Nic. C4- Roreko C25 -   8
Zunobri C1- EKC 2000 C15 - 10
ROG C1- DWA / Argo C35 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 021 (zaal)
Vitesse D1- DOS '46 D215 -   6
SCO D1- Lintjo D15 -   9
HHV D1- SIOS D211 -   9
E-pupillen poule 020 (zaal)
KIOS E1- Roreko E16 -   6
SCO E2- Lintjo E16 - 14
DOS '46 E1- SIOS E17 - 17
E-pupillen poule 049 (zaal)
Noveas E1- Lintjo E27 -   5
Kinea E2- Roreko E213 -   3
Koru E1- SIOS E211 -   1
F-pupillen poule 053 (zaal)
Harich F1- LDODK / Rinsma Fashion F319 - 12
SIOS F1- Roreko F119 -   5
Heerenveen F2- Leonidas F22 - 11
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
Leeuwarden 1- De Pein 114 - 16
SDO 1- Roreko 113 - 26
Korwi 1- Des 112 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
Vitesse 4- Vefo 116 - 14
Dow / Wez Handich 5- Des 219 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 201 (zaal)
Goorecht 1- Roreko 315 -   8
Wez Handich / Dow 6- NKC 213 - 12
Wez Warber en Fluch 1- Lintjo 319 - 12
Midweek poule 008 (zaal)
HHV MW1- Roreko MW18 -   7
KIA MW1- Thrianta MW112 - 20
Breedtekorfbal Junioren poule 010 (zaal)
Leonidas A1- Roreko A129 -   7
Vitesse A1- ZKC '19 A211 - 10
Koru A1- SIOS A212 - 14
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
d'Ommerdieck B1- Roreko B17 - 10
Elko B1- KIOS B27 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
Meko '74 C1- Kinea C14 -   2
DOS '46 C3- Wordt Kwiek C25 -   6
SIOS C2- Roreko C17 -   8

Team TV
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
ROG C1- Hoogkerk / Nic. C45 -   4
EKC 2000 C1- Roreko C23 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 021 (zaal)
Vitesse D1- SCO D12 - 10
DOS '46 D2- Roreko D12 -   8
SIOS D2- Lintjo D13 - 16
E-pupillen poule 020 (zaal)
Heerenveen E2- Lintjo E122 - 10
SIOS E1- Roreko E114 -   4
DOS '46 E1- SCO E25 -   2
E-pupillen poule 049 (zaal)
DOS '46 E2- Noveas E18 -   6
Koru E1- Kinea E26 -   5
SIOS E2- Lintjo E210 -   1
F-pupillen poule 053 (zaal)
Leonidas F2- LDODK / Rinsma Fashion F318 -   4
Heerenveen F2- SIOS F18 - 12
DOS '46 F2- Harich F15 - 16
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
 
KNKV 4e klasse A (zaal)
Des 1- SDO 112 - 19
Leonidas 1- Leeuwarden 111 - 21
Roreko 1- Korwi 134 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (zaal)
Des 2- Kinea 313 - 17
Vefo 1- DOS '46 / KIOS 514 - 14
Roreko 2- Dow / Wez Handich 513 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 201 (zaal)
DOS '46 4- Wez Warber en Fluch 116 - 11
NKC 2- Goorecht 116 - 11
Roreko 3- Wez Handich / Dow 619 - 11
Midweek poule 008 (zaal)
Roreko MW1- Sparta MW117 - 10
Noveas MW1- HHV MW19 - 13
Elko MW1- KIA MW129 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 010 (zaal)
Roreko A1- Koru A119 - 13
ZKC '19 A2- SCO A113 - 16
SIOS A2- Leonidas A115 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
SIOS B2- d'Ommerdieck B115 -   7
Roreko B1- Samen Een B118 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
Roreko C1- DOS '46 C310 -   3
Forward / De Hoeve C1- Meko '74 C18 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
Hoogkerk / Nic. C4- EKC 2000 C14 -   8
Roreko C2- ROG C111 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 021 (zaal)
Roreko D1- HHV D17 -   9
SCO D1- SIOS D213 -   3
Lintjo D1- Vitesse D110 -   7
E-pupillen poule 020 (zaal)
SCO E2- SIOS E16 - 16
Lintjo E1- DOS '46 E112 -   7
KIOS E1- Heerenveen E25 - 25
E-pupillen poule 049 (zaal)
Noveas E1- SIOS E214 -   0
Roreko E2- Koru E15 -   5
Lintjo E2- DOS '46 E23 -   7
F-pupillen poule 053 (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion F3- DOS '46 F28 - 12
Roreko F1- Heerenveen F24 -   9
Harich F1- Leonidas F210 - 12

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017