Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Roreko, De Wijk

250 wedstrijden zijn geselecteerd. 249 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
 
KNKV 3e klasse A (veld)
SDO 1- Dio 111 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (voorjaar)
Roreko 2- SIOS 413 - 21
Midweek poule 021 (voorjaar)
HHV MW1- DOS '46 MW110 - 17
KIA MW1- Roreko MW19 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 062 (voorjaar)
Elko D1- Vefo / KIA D116 -   2
week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
 
KNKV 3e klasse A (veld)
WSS 1- Donkerbroek / VZK 115 - 17
Roreko 1- TFS 114 - 13
Dio 1- Club Brothers 112 - 22
Vitesse 1- SDO 120 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (voorjaar)
SIOS 4- KIOS / DOS '46 524 - 17
Roreko 2- Lintjo 310 - 12
Midweek poule 021 (voorjaar)
Roreko MW1- KIA MW17 - 10
DOS '46 MW1- HHV MW19 - 16
Breedtekorfbal Junioren poule 037 (voorjaar)
Koru A1- Forward / De Hoeve A19 - 13
ZKC '19 A2- Roreko A114 - 14
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 063 (voorjaar)
Leonidas B1- Forward / De Hoeve B14 -   6
DOS '46 B4- Roreko B18 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 114 (voorjaar)
DOS '46 C3- Roreko C17 - 11
Meko '74 C1- Thrianta C25 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 081 (voorjaar)
Udiros C1- Roreko C24 -   6

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal D-pupillen poule 062 (voorjaar)
Noveas D1- Elko D18 - 11
Vefo / KIA D1- Roreko D12 - 11
E-pupillen poule 025 (voorjaar)
DOS '46 E1- Lintjo E16 -   5
SCO E1- Roreko E122 -   3
Roreko E1- DOS '46 E17 -   1
E-pupillen poule 117 (voorjaar)
De Hoeve / Forward E2- Thrianta E21 -   9
ZKC '19 E1- Roreko E23 - 12
F-pupillen poule 077 (voorjaar)
Juventa F2- Roreko F110 -   8
week 19 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019
 
KNKV 3e klasse A (veld)
WSS 1- Club Brothers 110 - 16
TFS 1- Dio 114 - 11
Vitesse 1- Donkerbroek / VZK 111 - 10
SDO 1- Roreko 17 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (voorjaar)
Roreko 2- KIOS / DOS '46 58 - 12
Lintjo 3- SIOS 413 - 16
Midweek poule 021 (voorjaar)
DOS '46 MW1- KIA MW114 -   6
HHV MW1- Roreko MW117 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 037 (voorjaar)
Koru A1- Roreko A115 -   7
Forward / De Hoeve A1- ZKC '19 A211 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 063 (voorjaar)
Leonidas B1- Roreko B17 - 13
Forward / De Hoeve B1- DOS '46 B410 -   8
DOS '46 B4- Leonidas B112 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 114 (voorjaar)
Thrianta C2- DOS '46 C35 -   7
Meko '74 C1- Roreko C17 -   5

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 081 (voorjaar)
Wordt Kwiek C2- Udiros C17 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 062 (voorjaar)
Noveas D1- Roreko D18 -   7
E-pupillen poule 025 (voorjaar)
Lintjo E1- SCO E19 - 16
DOS '46 E1- Roreko E113 -   4
E-pupillen poule 117 (voorjaar)
Thrianta E2- ZKC '19 E19 -   3
De Hoeve / Forward E2- Roreko E21 -   8
F-pupillen poule 077 (voorjaar)
Juventa F2- HHV F15 -   5
Roreko F1- TOP F29 -   4
week 17 : van dinsdag 23 april 2019 t/m maandag 29 april 2019
 
Midweek poule 021 (voorjaar)
KIA MW1- HHV MW16 - 10
Roreko MW1- DOS '46 MW113 - 16
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 081 (voorjaar)
Udiros C1- Koru C13 -   6
week 16 : van dinsdag 16 april 2019 t/m maandag 22 april 2019
 
KNKV 3e klasse A (veld)
Club Brothers 1- SDO 122 -   7
Donkerbroek / VZK 1- TFS 119 - 11
Roreko 1- WSS 115 - 14
Dio 1- Vitesse 115 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 203 (voorjaar)
KIOS / DOS '46 5- Lintjo 310 - 11
SIOS 4- Roreko 217 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 037 (voorjaar)
ZKC '19 A2- Koru A16 - 15
Roreko A1- Forward / De Hoeve A114 - 19

Antilopen Banner
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 063 (voorjaar)
Roreko B1- Forward / De Hoeve B110 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 114 (voorjaar)
Roreko C1- Thrianta C211 -   3
DOS '46 C3- Meko '74 C14 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 081 (voorjaar)
Roreko C2- Wordt Kwiek C25 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 062 (voorjaar)
Vefo / KIA D1- Noveas D17 - 10
Roreko D1- Elko D12 -   5
E-pupillen poule 025 (voorjaar)
SCO E1- DOS '46 E111 - 10
Roreko E1- Lintjo E12 -   7
E-pupillen poule 117 (voorjaar)
ZKC '19 E1- De Hoeve / Forward E25 -   8
Roreko E2- Thrianta E23 -   8
F-pupillen poule 077 (voorjaar)
TOP F2- Juventa F25 -   4
HHV F1- Roreko F112 - 10
week 15 : van dinsdag 9 april 2019 t/m maandag 15 april 2019
 
KNKV 3e klasse A (veld)
WSS 1- SDO 118 - 11
TFS 1- Vitesse 126 -   6
Roreko 1- Club Brothers 111 - 20
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 063 (voorjaar)
DOS '46 B4- Forward / De Hoeve B11 -   2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 114 (voorjaar)
DOS '46 C3- Thrianta C24 -   3
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
 
KNKV 3e klasse A (veld)
TFS 1- Club Brothers 113 - 13
WSS 1- Dio 111 - 15
Vitesse 1- Roreko 19 - 16
SDO 1- Donkerbroek / VZK 18 - 19
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 001 (najaar)
HKC 5- AKC 410 -   2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
DOS '46 B4- KIOS B18 -   6
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
KNKV 3e klasse A (veld)
Donkerbroek / VZK 1- Dio 115 - 13
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 012 (najaar)
Vefo 1- Roreko 222 -   9
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 001 (najaar)
Roreko 3- Apeldoorn 410 - 19
Midweek poule 022 (najaar)
Wordt Kwiek MW1- Drachten / van der Wiel MW19 -   7
Roreko MW1- Leonidas / De Hoeve MW117 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 055 (najaar)
Meko '74 C1- SIOS C25 -   1
Roreko C1- Thrianta C15 -   4
DOS '46 C3- Elko C18 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 107 (najaar)
Korvesta C1- Koru C12 -   8
E-pupillen poule 042 (najaar)
Elko E2- SCO E21 -   7

Alles voor je sport!
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
KNKV 3e klasse A (veld)
Dio 1- Roreko 119 - 16
SDO 1- TFS 16 - 19
Vitesse 1- WSS 19 - 17
Club Brothers 1- Donkerbroek / VZK 118 - 12
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 012 (najaar)
SIOS 3- KIOS / DOS '46 511 -   8
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 001 (najaar)
AKC 4- Roreko 318 -   8
Apeldoorn 4- HKC 526 -   7
Midweek poule 022 (najaar)
Drachten / van der Wiel MW1- Roreko MW114 - 11
Leonidas / De Hoeve MW1- Wordt Kwiek MW16 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
Udiros A2- Emmeloord A39 -   3
Harich A2- Roreko A113 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
DOS '46 B4- Roreko B17 - 11
HHV B1- KIOS B121 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 055 (najaar)
SIOS C2- DOS '46 C36 -   1
Forward / De Hoeve C1- Meko '74 C17 -   8
Elko C1- Roreko C110 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 107 (najaar)
Roreko C2- Thrianta C21 -   7
Koru C1- Korvesta C19 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (najaar)
SIOS D2- Roreko D15 -   0
ZKC '19 D1- Lintjo D28 -   8
E-pupillen poule 042 (najaar)
ZKC '19 E2- SCO E21 -   8
Elko E2- Roreko E10 -   9

Korfbal Deals
E-pupillen poule 055 (najaar)
Roreko E2- DOS '46 E12 - 17
Centrum E1- SCO E17 -   6
F-pupillen poule 064 (najaar)
HHV F1- DOS '46 F110 - 13
Roreko F1- SIOS F13 -   7
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
 
KNKV 3e klasse A (veld)
Vitesse 1- Club Brothers 110 - 24
Roreko 1- Donkerbroek / VZK 113 - 20
Dio 1- SDO 117 -   7
WSS 1- TFS 114 - 14
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 012 (najaar)
KIOS / DOS '46 5- Vefo 114 - 10
Roreko 2- SIOS 316 - 19
Midweek poule 022 (najaar)
Leonidas / De Hoeve MW1- Drachten / van der Wiel MW16 -   8
Wordt Kwiek MW1- Roreko MW110 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
Roreko A1- Udiros A211 - 16
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
 
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
Harich A2- Udiros A24 -   9
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
 
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
Emmeloord A3- Harich A27 - 19
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
KIOS B1- DOS '46 B412 -   6
Roreko B1- HHV B16 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 055 (najaar)
DOS '46 C3- Forward / De Hoeve C14 -   6
Roreko C1- SIOS C27 -   6
Thrianta C1- Elko C18 -   4

Team TV
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 107 (najaar)
Korvesta C1- Roreko C24 - 10
Thrianta C2- Koru C18 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (najaar)
Lintjo D2- SIOS D22 -   9
Lintjo D2- Roreko D19 -   6
Roreko D1- ZKC '19 D17 -   9
E-pupillen poule 042 (najaar)
SCO E2- Elko E215 -   1
Roreko E1- ZKC '19 E212 -   4
E-pupillen poule 055 (najaar)
SCO E1- Roreko E219 -   3
DOS '46 E1- Centrum E114 -   4
F-pupillen poule 064 (najaar)
SIOS F1- HHV F17 -   7
DOS '46 F1- Roreko F112 -   6
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
 
KNKV 3e klasse A (veld)
Donkerbroek / VZK 1- WSS 118 - 15
SDO 1- Vitesse 17 - 20
Club Brothers 1- Dio 113 - 11
TFS 1- Roreko 113 - 16
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 012 (najaar)
Vefo 1- SIOS 311 - 12
KIOS / DOS '46 5- Roreko 218 - 11
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 001 (najaar)
Apeldoorn 4- AKC 418 - 14
Roreko 3- HKC 513 -   8
Midweek poule 022 (najaar)
Drachten / van der Wiel MW1- Leonidas / De Hoeve MW19 -   6
Roreko MW1- Wordt Kwiek MW112 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
Emmeloord A3- Roreko A19 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
Roreko B1- KIOS B17 -   6
HHV B1- DOS '46 B427 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 055 (najaar)
Elko C1- Meko '74 C14 -   5
Thrianta C1- DOS '46 C310 -   2
Forward / De Hoeve C1- Elko C16 -   3
Forward / De Hoeve C1- Roreko C110 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 107 (najaar)
Thrianta C2- Korvesta C16 -   3
Koru C1- Roreko C26 -   0
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (najaar)
SIOS D2- ZKC '19 D19 -   3
Roreko D1- SIOS D21 -   7
E-pupillen poule 042 (najaar)
SCO E2- Roreko E18 - 13
Elko E2- ZKC '19 E23 -   1
E-pupillen poule 055 (najaar)
DOS '46 E1- SCO E19 -   9
Centrum E1- Roreko E213 -   0
F-pupillen poule 064 (najaar)
DOS '46 F1- SIOS F12 - 14
Roreko F1- HHV F114 -   4
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
 
KNKV 3e klasse A (veld)
Donkerbroek / VZK 1- Vitesse 111 -   7
Roreko 1- SDO 113 -   4
Dio 1- TFS 119 - 13
Club Brothers 1- WSS 120 - 13
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 012 (najaar)
SIOS 3- Vefo 112 - 15
Roreko 2- KIOS / DOS '46 59 -   6
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 001 (najaar)
AKC 4- Apeldoorn 411 - 18
HKC 5- Roreko 320 - 13

advertentie Lancyr Deelen
Midweek poule 022 (najaar)
Leonidas / De Hoeve MW1- Roreko MW111 -   7
Drachten / van der Wiel MW1- Wordt Kwiek MW112 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
Roreko A1- Emmeloord A318 -   4
Udiros A2- Harich A29 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
KIOS B1- Roreko B14 -   7
DOS '46 B4- HHV B11 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 055 (najaar)
Meko '74 C1- DOS '46 C312 -   1
SIOS C2- Forward / De Hoeve C14 -   5
Meko '74 C1- Thrianta C16 -   5
DOS '46 C3- Roreko C14 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 107 (najaar)
Korvesta C1- Thrianta C23 -   7
Roreko C2- Koru C11 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (najaar)
ZKC '19 D1- SIOS D24 -   6
Roreko D1- Lintjo D23 -   4
E-pupillen poule 042 (najaar)
Roreko E1- SCO E26 -   0
ZKC '19 E2- Elko E24 -   2
E-pupillen poule 055 (najaar)
SCO E1- DOS '46 E112 - 13
Roreko E2- Centrum E12 -   6
F-pupillen poule 064 (najaar)
SIOS F1- DOS '46 F12 -   5
HHV F1- Roreko F15 -   6
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
 
KNKV 3e klasse A (veld)
Vitesse 1- Dio 114 - 21
WSS 1- Roreko 115 - 20
SDO 1- Club Brothers 18 - 17
TFS 1- Donkerbroek / VZK 116 - 18
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 012 (najaar)
Roreko 2- Vefo 114 - 11
Vefo 1- KIOS / DOS '46 517 - 18
KIOS / DOS '46 5- SIOS 310 -   9
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 001 (najaar)
HKC 5- Apeldoorn 49 - 17
Roreko 3- AKC 419 - 12
Midweek poule 022 (najaar)
Roreko MW1- Drachten / van der Wiel MW110 -   9
Wordt Kwiek MW1- Leonidas / De Hoeve MW114 -   5
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
Emmeloord A3- Udiros A25 - 10
Roreko A1- Harich A214 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
KIOS B1- HHV B12 - 17
Roreko B1- DOS '46 B411 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 055 (najaar)
Elko C1- SIOS C25 -   1
Roreko C1- Meko '74 C13 -   3
Thrianta C1- Forward / De Hoeve C16 -   2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 107 (najaar)
Thrianta C2- Roreko C28 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (najaar)
Lintjo D2- ZKC '19 D13 -   3
E-pupillen poule 042 (najaar)
Roreko E1- Elko E220 -   0
SCO E2- ZKC '19 E217 -   3
E-pupillen poule 055 (najaar)
DOS '46 E1- Roreko E28 -   2
SCO E1- Centrum E113 - 10

Team TV
F-pupillen poule 064 (najaar)
SIOS F1- Roreko F17 -   2
DOS '46 F1- HHV F14 - 11
week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
 
KNKV 3e klasse A (veld)
Donkerbroek / VZK 1- SDO 127 - 11
Roreko 1- Vitesse 119 -   9
Club Brothers 1- TFS 118 - 11
Dio 1- WSS 114 - 16
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 012 (najaar)
SIOS 3- Roreko 211 -   7
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 001 (najaar)
AKC 4- HKC 515 -   6
Apeldoorn 4- Roreko 322 -   6
Breedtekorfbal Junioren poule 043 (najaar)
Harich A2- Emmeloord A320 -   6
Udiros A2- Roreko A110 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (najaar)
HHV B1- Roreko B112 -   1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 055 (najaar)
SIOS C2- Thrianta C14 -   8
Forward / De Hoeve C1- Thrianta C1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 107 (najaar)
Roreko C2- Korvesta C13 -   2
Koru C1- Thrianta C28 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (najaar)
ZKC '19 D1- Roreko D16 -   4
SIOS D2- Lintjo D26 -   0
E-pupillen poule 042 (najaar)
ZKC '19 E2- Roreko E11 - 10

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
E-pupillen poule 055 (najaar)
Roreko E2- SCO E10 - 13
Centrum E1- DOS '46 E14 - 20
F-pupillen poule 064 (najaar)
Roreko F1- DOS '46 F12 -   8
HHV F1- SIOS F16 -   5

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017