Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Roreko, De Wijk

225 wedstrijden zijn geselecteerd. 223 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
 
KNKV 3e klasse A (veld)
Koru 1- Des 122 -   8
VZK / Donkerbroek 1- WSS 1
DTL 1- De Pein 112 - 11
Roreko 1- TFS 115 - 16

Analyze Team
Breedtekorfbal Senioren poule 223 (voorjaar)
Wordt Kwiek 1- Meko '74 / DOS '46 618 - 16
KIOS 4- Forward 112 -   9
Roreko 2- Lintjo 421 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 212 (voorjaar)
Roreko 3- Leonidas 1
KIOS / DOS '46 5- SCO 517 - 10
KIOS / DOS '46 5- Leonidas 18 - 14
Midweek poule 031 (voorjaar)
Moedig Voorwaarts MW1- KIA MW116 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 074 (voorjaar)
Leonidas / Forward A1- EKC 2000 A218 - 13
DOS '46 A4- Roreko A111 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 001 (voorjaar)
Roreko C1- SCO C110 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 097 (voorjaar)
Thrianta C2- Koru / Udi C15 -   6
Roreko C2- DOS '46 C46 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 094 (voorjaar)
Roreko D1- Udiros D110 -   3
Meko '74 D1- Lintjo D22 -   7
E-pupillen poule 049 (voorjaar)
Elko E1- DOS '46 E14 -   2
ZKC '19 E1- Roreko E19 -   7
E-pupillen poule 117 (voorjaar)
Leonidas / Forward E1- VZK E13 -   6
Roreko E2- Meko '74 E17 -   2
F-pupillen poule 068 (voorjaar)
Noveas F1- Roreko F13 - 13
De Hoeve / Forward F2- SCO F36 -   5
week 15 : van dinsdag 10 april 2018 t/m maandag 16 april 2018
 
KNKV 3e klasse A (veld)
Des 1- Roreko 114 - 17
WSS 1- DTL 14 - 16
De Pein 1- Koru 110 - 21
TFS 1- VZK / Donkerbroek 116 - 19
Breedtekorfbal Senioren poule 223 (voorjaar)
SIOS 3- KIOS 414 - 10
Forward 1- Wordt Kwiek 112 - 14
Meko '74 / DOS '46 6- Roreko 212 - 23
Breedtekorfbal Senioren poule 212 (voorjaar)
SCO 5- Roreko 317 - 20
Midweek poule 031 (voorjaar)
KIA MW1- Roreko MW17 -   9
Moedig Voorwaarts MW1- Vefo MW111 - 20
Breedtekorfbal Junioren poule 074 (voorjaar)
Leonidas / Forward A1- Roreko A19 - 14
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 001 (voorjaar)
SCO C1- Thrianta C14 -   4
Roreko C1- ZKC '19 C11 -   6

Antilopen Banner
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 097 (voorjaar)
DOS '46 C4- Thrianta C214 -   1
Roreko C2- Koru / Udi C13 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 094 (voorjaar)
Udiros D1- Meko '74 D15 -   4
Roreko D1- Lintjo D23 -   2
E-pupillen poule 049 (voorjaar)
Elko E1- Roreko E17 -   7
DOS '46 E1- ZKC '19 E18 -   8
E-pupillen poule 117 (voorjaar)
Leonidas / Forward E1- Meko '74 E15 -   5
VZK E1- Roreko E21 -   3
F-pupillen poule 068 (voorjaar)
Noveas F1- SCO F36 -   6
Roreko F1- De Hoeve / Forward F211 -   6
week 14 : van dinsdag 3 april 2018 t/m maandag 9 april 2018
 
KNKV 3e klasse A (veld)
Koru 1- WSS 124 - 16
Des 1- VZK / Donkerbroek 110 - 27
Roreko 1- De Pein 122 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 223 (voorjaar)
Wordt Kwiek 1- SIOS 321 - 11
Roreko 2- Forward 121 - 10
KIOS 4- Lintjo 412 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 212 (voorjaar)
Leonidas 1- SCO 512 - 15

advertentie Lancyr Deelen
Midweek poule 031 (voorjaar)
Vefo MW1- KIA MW113 - 15
Roreko MW1- Moedig Voorwaarts MW110 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 097 (voorjaar)
Koru / Udi C1- Roreko C25 -   8
week 13 : van dinsdag 27 maart 2018 t/m maandag 2 april 2018
 
KNKV 3e klasse A (veld)
WSS 1- Roreko 120 - 13
TFS 1- Koru 17 - 25
De Pein 1- Des 121 - 14
VZK / Donkerbroek 1- DTL 116 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 212 (voorjaar)
Roreko 3- KIOS / DOS '46 522 - 21
Breedtekorfbal Junioren poule 074 (voorjaar)
Roreko A1- EKC 2000 A214 - 10
DOS '46 A4- Leonidas / Forward A110 - 16
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 001 (voorjaar)
ZKC '19 C1- SCO C111 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 097 (voorjaar)
Thrianta C2- Roreko C26 - 10
Koru / Udi C1- DOS '46 C43 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 094 (voorjaar)
Meko '74 D1- Roreko D16 -   6
Lintjo D2- Udiros D12 -   1
E-pupillen poule 049 (voorjaar)
Roreko E1- DOS '46 E19 -   5
ZKC '19 E1- Elko E17 -   7
E-pupillen poule 117 (voorjaar)
Roreko E2- Leonidas / Forward E14 -   3
Meko '74 E1- VZK E13 -   1
F-pupillen poule 068 (voorjaar)
SCO F3- Roreko F16 - 11
De Hoeve / Forward F2- Noveas F17 -   9
week 43 : van dinsdag 24 oktober 2017 t/m maandag 30 oktober 2017
 
Midweek poule 023 (najaar)
Wordt Kwiek MW1- Moedig Voorwaarts MW213 -   8
week 42 : van dinsdag 17 oktober 2017 t/m maandag 23 oktober 2017
 
Midweek poule 023 (najaar)
AVO MW1- Wordt Kwiek MW126 - 19
Moedig Voorwaarts MW2- Noveas MW113 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 093 (najaar)
TOP C2- Roreko C23 -   7
Juventa C3- Centrum C11 -   5
KIOS '45 C1- Thrianta C26 -   3
E-pupillen poule 065 (najaar)
Samen Een E1- DOS '46 E11 - 10
week 41 : van dinsdag 10 oktober 2017 t/m maandag 16 oktober 2017
 
KNKV 3e klasse A (veld)
WSS 1- Des 127 - 13
TFS 1- De Pein 112 - 11
DTL 1- Koru 113 -   7
VZK / Donkerbroek 1- Roreko 116 - 19

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren poule 225 (najaar)
DOS '46 / Meko '74 6- Forward 110 - 18
Roreko 2- KIOS 410 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 213 (najaar)
Leonidas 1- SCO 513 - 10
Roreko 3- SIOS 317 - 13
Midweek poule 023 (najaar)
Vefo MW1- Ritola MW114 - 11
Noveas MW1- Vefo MW15 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 054 (najaar)
Forward / De Hoeve A1- Roreko A112 - 12
SIOS A2- ZKC '19 A23 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 012 (najaar)
Leonidas / De Hoeve C1- DOS '46 C25 -   9
KIOS C2- Roreko C15 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 093 (najaar)
Centrum C1- KIOS '45 C14 -   4
Elko C2- TOP C27 -   5
Roreko C2- Thrianta C22 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 110 (najaar)
Leonidas / De Hoeve D2- ZKC '19 D11 -   8
Meko '74 D1- Roreko D13 -   3
E-pupillen poule 065 (najaar)
SCO E1- Samen Een E18 -   5
DOS '46 E1- Roreko E15 - 11
E-pupillen poule 081 (najaar)
SIOS E2- Roreko E210 -   0
DOS '46 E2- Lintjo E27 -   5
week 40 : van dinsdag 3 oktober 2017 t/m maandag 9 oktober 2017
 
KNKV 3e klasse A (veld)
Des 1- TFS 114 - 23
Koru 1- VZK / Donkerbroek 126 - 12
Roreko 1- DTL 111 - 13
De Pein 1- WSS 122 - 20
Breedtekorfbal Senioren poule 225 (najaar)
Roreko 2- Forward 18 - 12
DOS '46 / Meko '74 6- KIOS 48 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 213 (najaar)
Leonidas 1- SIOS 317 -   4
Roreko 3- SCO 514 - 15
Midweek poule 023 (najaar)
AVO MW1- Moedig Voorwaarts MW212 - 10
Vefo MW1- Wordt Kwiek MW15 - 19
Ritola MW1- Noveas MW127 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 054 (najaar)
Roreko A1- ZKC '19 A27 - 15
SIOS A2- Roreko A111 -   2
Forward / De Hoeve A1- ZKC '19 A213 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 012 (najaar)
Leonidas / De Hoeve C1- Roreko C14 -   1
KIOS C2- DOS '46 C24 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 093 (najaar)
Thrianta C2- Centrum C12 -   6
KIOS '45 C1- TOP C23 -   3
Juventa C3- Elko C22 -   3
KIOS '45 C1- Roreko C24 -   2

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal D-pupillen poule 110 (najaar)
Roreko D1- ZKC '19 D12 -   2
Leonidas / De Hoeve D2- Roreko D12 -   5
Meko '74 D1- ZKC '19 D12 -   8
E-pupillen poule 065 (najaar)
DOS '46 E1- Samen Een E18 -   2
SCO E1- Roreko E14 -   5
E-pupillen poule 081 (najaar)
SIOS E2- Lintjo E25 -   0
DOS '46 E2- Roreko E25 -   3
week 39 : van dinsdag 26 september 2017 t/m maandag 2 oktober 2017
 
KNKV 3e klasse A (veld)
VZK / Donkerbroek 1- De Pein 115 - 15
Koru 1- Roreko 116 -   8
WSS 1- TFS 112 - 10
DTL 1- Des 120 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 225 (najaar)
Forward 1- DOS '46 / Meko '74 611 - 12
KIOS 4- Roreko 29 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 213 (najaar)
SIOS 3- Roreko 315 - 15
SCO 5- Leonidas 19 - 18
SCO 5- SIOS 320 - 12
Midweek poule 023 (najaar)
Wordt Kwiek MW1- Ritola MW111 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 054 (najaar)
ZKC '19 A2- SIOS A211 - 19
Roreko A1- Forward / De Hoeve A113 - 12

Korfbal Deals
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 012 (najaar)
DOS '46 C2- Leonidas / De Hoeve C14 -   4
Roreko C1- KIOS C25 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 093 (najaar)
Centrum C1- Roreko C27 -   2
Elko C2- KIOS '45 C15 - 11
TOP C2- Juventa C32 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 110 (najaar)
Roreko D1- Meko '74 D18 -   4
ZKC '19 D1- Leonidas / De Hoeve D28 -   0
E-pupillen poule 065 (najaar)
Samen Een E1- SCO E12 -   7
Roreko E1- DOS '46 E111 -   5
E-pupillen poule 081 (najaar)
Lintjo E2- DOS '46 E27 -   5
Roreko E2- SIOS E20 -   4
week 38 : van dinsdag 19 september 2017 t/m maandag 25 september 2017
 
KNKV 3e klasse A (veld)
TFS 1- Roreko 121 - 22
WSS 1- VZK / Donkerbroek 121 - 24
De Pein 1- DTL 19 - 16
Des 1- Koru 15 - 21
Breedtekorfbal Senioren poule 225 (najaar)
DOS '46 / Meko '74 6- Roreko 29 - 24
Forward 1- KIOS 415 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 213 (najaar)
Leonidas 1- Roreko 37 - 14

Analyze Team
Midweek poule 023 (najaar)
Noveas MW1- Wordt Kwiek MW111 - 16
Vefo MW1- AVO MW17 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 054 (najaar)
Forward / De Hoeve A1- SIOS A212 - 17
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 012 (najaar)
KIOS C2- Leonidas / De Hoeve C15 -   9
DOS '46 C2- KIOS C28 -   5
Roreko C1- DOS '46 C24 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 093 (najaar)
Roreko C2- Juventa C32 -   9
Thrianta C2- Elko C21 -   6
Thrianta C2- Juventa C35 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 110 (najaar)
Meko '74 D1- Leonidas / De Hoeve D210 -   6
E-pupillen poule 065 (najaar)
DOS '46 E1- SCO E19 - 11
Roreko E1- Samen Een E19 -   1
E-pupillen poule 081 (najaar)
SIOS E2- DOS '46 E27 -   2
Roreko E2- Lintjo E20 -   1
week 37 : van dinsdag 12 september 2017 t/m maandag 18 september 2017
 
KNKV 3e klasse A (veld)
VZK / Donkerbroek 1- TFS 121 - 17
DTL 1- WSS 120 - 14
Roreko 1- Des 117 - 12
Koru 1- De Pein 118 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 225 (najaar)
KIOS 4- Forward 112 - 16
KIOS 4- DOS '46 / Meko '74 68 - 13
Roreko 2- DOS '46 / Meko '74 612 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 213 (najaar)
Roreko 3- Leonidas 119 - 13
SIOS 3- SCO 59 - 19
Midweek poule 023 (najaar)
Moedig Voorwaarts MW2- Vefo MW112 -   9
AVO MW1- Ritola MW112 - 14
Roreko MW1- Noveas MW118 -   6
Breedtekorfbal Junioren poule 054 (najaar)
ZKC '19 A2- Roreko A111 -   8
SIOS A2- Forward / De Hoeve A116 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 012 (najaar)
Leonidas / De Hoeve C1- KIOS C22 -   3
DOS '46 C2- Roreko C17 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 093 (najaar)
TOP C2- Thrianta C27 -   0
Elko C2- Centrum C14 -   9
Roreko C2- Elko C22 -   7
Juventa C3- KIOS '45 C15 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 110 (najaar)
ZKC '19 D1- Roreko D19 -   4
Leonidas / De Hoeve D2- Meko '74 D14 -   4
E-pupillen poule 065 (najaar)
SCO E1- DOS '46 E18 -   9
Samen Een E1- Roreko E13 -   5

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 081 (najaar)
DOS '46 E2- SIOS E21 -   6
Lintjo E2- Roreko E24 -   1
week 36 : van dinsdag 5 september 2017 t/m maandag 11 september 2017
 
KNKV 3e klasse A (veld)
VZK / Donkerbroek 1- Des 121 - 11
WSS 1- Koru 118 - 18
De Pein 1- Roreko 123 - 18
TFS 1- DTL 114 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 225 (najaar)
Forward 1- Roreko 29 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 213 (najaar)
SCO 5- Roreko 318 - 14
SIOS 3- Leonidas 19 - 11
Midweek poule 023 (najaar)
Ritola MW1- Moedig Voorwaarts MW216 -   5
Wordt Kwiek MW1- Roreko MW118 - 13
Noveas MW1- AVO MW110 - 35
Breedtekorfbal Junioren poule 054 (najaar)
Roreko A1- SIOS A211 - 16
ZKC '19 A2- Forward / De Hoeve A111 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 012 (najaar)
Roreko C1- Leonidas / De Hoeve C14 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 093 (najaar)
Centrum C1- TOP C26 -   0
Breedtekorfbal D-pupillen poule 110 (najaar)
Roreko D1- Leonidas / De Hoeve D29 -   1
ZKC '19 D1- Meko '74 D15 -   2
E-pupillen poule 065 (najaar)
Roreko E1- SCO E15 -   3
E-pupillen poule 081 (najaar)
Roreko E2- DOS '46 E20 -   1
Lintjo E2- SIOS E23 - 14
week 35 : van dinsdag 29 augustus 2017 t/m maandag 4 september 2017
 
KNKV 3e klasse A (veld)
Des 1- De Pein 122 - 18
DTL 1- VZK / Donkerbroek 121 - 22
Koru 1- TFS 125 -   9
Roreko 1- WSS 111 - 16

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017