Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Quick '21, Oudega

212 wedstrijden zijn geselecteerd. 176 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 43 : van dinsdag 20 oktober 2020 t/m maandag 26 oktober 2020
 
KNKV 1e klasse B (veld)
CSL 1- De Parabool 1
Vlug & Vaardig / Quick '21 1- De Hoeve 1
De Wâlden 1- MIA 1
Spirit 1- ODIK 1

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
CSL 2- De Parabool 3
De Wâlden 3- Pallas '08 2
ROG 3- Invicta / Frigro 2
Vlug & Vaardig / Quick '21 2- De Hoeve 2
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
DTS 2- De Parabool 4
It Fean / Boelenslaan 2- Invicta / Frigro 3
Vlug & Vaardig / Quick '21 3- Flamingo's 3
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 4- De Wâlden 5
week 42 : van dinsdag 13 oktober 2020 t/m maandag 19 oktober 2020
 
Midweek poule 003 (najaar)
Noordenveld MW1- Harkema MW1
week 43 : van dinsdag 20 oktober 2020 t/m maandag 26 oktober 2020
 
A-junioren 2e klasse A (veld)
De Wâlden A1- DWA / Argo A1
OWK / Rodenburg A1- Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. A2vervallen
Quick '21 / Vlug & Vaardig A1- OKO | Bies A2
Drachten | van der Wiel A2- OKO | Bies A2
Flamingo's A1- Drachten | van der Wiel A2
Breedtekorfbal Junioren poule 007 (najaar)
De Wâlden A2- De Granaet A1
week 42 : van dinsdag 13 oktober 2020 t/m maandag 19 oktober 2020
 
KNKV 1e klasse B (veld)
ODIK 1- De Hoeve 138 - 11
De Hoeve 1- MIA 1
ODIK 1- De Parabool 1
CSL 1- Spirit 1
De Wâlden 1- Vlug & Vaardig / Quick '21 1
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
ROG 3- De Parabool 313 - 10
De Wâlden 3- Vlug & Vaardig / Quick '21 2
Invicta / Frigro 2- De Parabool 3
CSL 2- ROG 3
De Hoeve 2- Pallas '08 2
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
Invicta / Frigro 3- De Parabool 4
De Parabool 4- De Wâlden 5
Flamingo's 3- De Wâlden 5
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 4- Vlug & Vaardig / Quick '21 3
DTS 2- It Fean / Boelenslaan 2vervallen
week 41 : van dinsdag 6 oktober 2020 t/m maandag 12 oktober 2020
 
Midweek poule 003 (najaar)
Noordenveld MW1- Vlug & Vaardig / Quick '21 MW120 - 19
week 42 : van dinsdag 13 oktober 2020 t/m maandag 19 oktober 2020
 
Midweek poule 003 (najaar)
Harkema MW1- Vlug & Vaardig / Quick '21 MW1
ROG MW1- Noordenveld MW1
A-junioren 2e klasse A (veld)
OKO | Bies A2- Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. A2
De Wâlden A1- Flamingo's A1
Drachten | van der Wiel A2- DWA / Argo A1
OWK / Rodenburg A1- Quick '21 / Vlug & Vaardig A1
Breedtekorfbal Junioren poule 007 (najaar)
De Granaet A1- Vlug & Vaardig / Quick '21 A213 -   5

Korfbal Deals
week 41 : van dinsdag 6 oktober 2020 t/m maandag 12 oktober 2020
 
KNKV 1e klasse B (veld)
Spirit 1- De Wâlden 117 - 10
MIA 1- ODIK 118 - 18
Vlug & Vaardig / Quick '21 1- CSL 116 - 15
De Parabool 1- De Hoeve 120 - 13
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
Vlug & Vaardig / Quick '21 2- CSL 213 - 13
De Parabool 3- De Hoeve 218 - 12
Pallas '08 2- Invicta / Frigro 222 - 17
ROG 3- De Wâlden 39 -   9
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
De Parabool 4- Flamingo's 310 - 18
Vlug & Vaardig / Quick '21 3- DTS 210 - 10
It Fean / Boelenslaan 2- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 411 -   8
De Wâlden 5- Invicta / Frigro 39 - 15
Midweek poule 003 (najaar)
Vlug & Vaardig / Quick '21 MW1- ROG MW110 - 14
A-junioren 2e klasse A (veld)
DWA / Argo A1- OKO | Bies A211 -   4
Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. A2- Drachten | van der Wiel A213 - 13
Quick '21 / Vlug & Vaardig A1- De Wâlden A115 -   6
Flamingo's A1- OWK / Rodenburg A115 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 007 (najaar)
Vlug & Vaardig / Quick '21 A2- Flamingo's A216 -   1
De Wâlden A2- Flamingo's A213 -   4
B-aspiranten 2e klasse A (najaar)
DOS '46 B2- It Fean / Boelenslaan B19 - 18
Quick '21 / Vlug & Vaardig B1- SIOS B17 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 005 (najaar)
OKO | Bies B2- Oerterp / VKC | AROB antennebouw B110 - 11
Quick '21 / Vlug & Vaardig B2- LDODK | Rinsma Fashion B36 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 003 (najaar)
DWA / Argo C1- Quick '21 C16 -   9
It Fean / Boelenslaan C1- Drachten | van der Wiel C28 -   4
E-pupillen poule 004 (najaar)
Drachten | van der Wiel E1- WWMD E15 - 12
Heerenveen E1- Quick '21 E114 -   8
F-pupillen poule 003 (najaar)
Quick '21 F1- LDODK | Rinsma Fashion F13 - 16
Donkerbroek / VZK F1- Rodenburg F26 -   4
week 40 : van dinsdag 29 september 2020 t/m maandag 5 oktober 2020
 
KNKV 1e klasse B (veld)
MIA 1- Vlug & Vaardig / Quick '21 112 - 27
Spirit 1- De Parabool 119 - 13
De Wâlden 1- CSL 113 - 16

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
Pallas '08 2- Vlug & Vaardig / Quick '21 26 - 16
De Wâlden 3- CSL 212 - 24
Invicta / Frigro 2- De Hoeve 217 - 18
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
Invicta / Frigro 3- Flamingo's 313 - 12
De Wâlden 5- Vlug & Vaardig / Quick '21 312 - 10
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 4- DTS 211 - 12
It Fean / Boelenslaan 2- De Parabool 429 - 14
Midweek poule 003 (najaar)
Harkema MW1- ROG MW117 - 12
A-junioren 2e klasse A (veld)
OWK / Rodenburg A1- De Wâlden A110 - 14
Flamingo's A1- DWA / Argo A110 - 20
Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. A2- Quick '21 / Vlug & Vaardig A115 - 18
B-aspiranten 2e klasse A (najaar)
Quick '21 / Vlug & Vaardig B1- It Fean / Boelenslaan B16 - 11
SIOS B1- DOS '46 B27 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 005 (najaar)
Quick '21 / Vlug & Vaardig B2- Oerterp / VKC | AROB antennebouw B13 -   7
LDODK | Rinsma Fashion B3- OKO | Bies B28 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 003 (najaar)
It Fean / Boelenslaan C1- Quick '21 C14 -   6
Drachten | van der Wiel C2- DWA / Argo C16 -   8
E-pupillen poule 004 (najaar)
Drachten | van der Wiel E1- Quick '21 E112 -   6
WWMD E1- Heerenveen E111 -   5
F-pupillen poule 003 (najaar)
LDODK | Rinsma Fashion F1- Donkerbroek / VZK F128 -   1
Quick '21 F1- Rodenburg F28 - 18
week 39 : van dinsdag 22 september 2020 t/m maandag 28 september 2020
 
KNKV 1e klasse B (veld)
CSL 1- ODIK 119 - 12
De Parabool 1- MIA 121 - 21
De Hoeve 1- De Wâlden 112 - 20
Vlug & Vaardig / Quick '21 1- Spirit 119 - 20
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
CSL 2- Invicta / Frigro 219 - 16
Vlug & Vaardig / Quick '21 2- ROG 313 - 12
De Parabool 3- Pallas '08 213 - 16
De Hoeve 2- De Wâlden 315 - 14
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
DTS 2- Invicta / Frigro 310 - 13
Vlug & Vaardig / Quick '21 3- It Fean / Boelenslaan 214 - 17
Flamingo's 3- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 49 - 12
Midweek poule 003 (najaar)
Vlug & Vaardig / Quick '21 MW1- Noordenveld MW118 -   9
ROG MW1- Harkema MW18 - 13
A-junioren 2e klasse A (veld)
DWA / Argo A1- Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. A219 - 14
De Wâlden A1- Drachten | van der Wiel A28 -   6
Quick '21 / Vlug & Vaardig A1- Flamingo's A115 - 11
OKO | Bies A2- OWK / Rodenburg A18 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 007 (najaar)
Vlug & Vaardig / Quick '21 A2- De Wâlden A212 -   8
Flamingo's A2- De Granaet A15 - 29
B-aspiranten 2e klasse A (najaar)
It Fean / Boelenslaan B1- SIOS B18 -   7
DOS '46 B2- Quick '21 / Vlug & Vaardig B112 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 005 (najaar)
Oerterp / VKC | AROB antennebouw B1- LDODK | Rinsma Fashion B317 - 12
OKO | Bies B2- Quick '21 / Vlug & Vaardig B29 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 003 (najaar)
Quick '21 C1- Drachten | van der Wiel C211 -   3
DWA / Argo C1- It Fean / Boelenslaan C16 - 10
E-pupillen poule 004 (najaar)
Quick '21 E1- WWMD E13 -   7
Heerenveen E1- Drachten | van der Wiel E16 -   6
F-pupillen poule 003 (najaar)
Donkerbroek / VZK F1- Quick '21 F12 -   9
Rodenburg F2- LDODK | Rinsma Fashion F15 - 18
week 38 : van dinsdag 15 september 2020 t/m maandag 21 september 2020
 
KNKV 1e klasse B (veld)
ODIK 1- Vlug & Vaardig / Quick '21 113 - 14
MIA 1- CSL 119 - 22
De Parabool 1- De Wâlden 114 - 18
De Hoeve 1- Spirit 19 - 27
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
De Parabool 3- De Wâlden 311 - 13
Pallas '08 2- CSL 211 - 13
De Hoeve 2- ROG 321 -   9
Invicta / Frigro 2- Vlug & Vaardig / Quick '21 210 - 14
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
Flamingo's 3- It Fean / Boelenslaan 213 - 16
De Wâlden 5- DTS 29 - 19
Invicta / Frigro 3- Vlug & Vaardig / Quick '21 312 - 16
De Parabool 4- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 410 - 17
week 37 : van dinsdag 8 september 2020 t/m maandag 14 september 2020
 
Midweek poule 003 (najaar)
Noordenveld MW1- ROG MW110 - 13

advertentie Lancyr Deelen
week 38 : van dinsdag 15 september 2020 t/m maandag 21 september 2020
 
Midweek poule 003 (najaar)
Vlug & Vaardig / Quick '21 MW1- Harkema MW115 -   9
A-junioren 2e klasse A (veld)
DWA / Argo A1- OWK / Rodenburg A121 -   7
OKO | Bies A2- Flamingo's A119 - 18
Drachten | van der Wiel A2- Quick '21 / Vlug & Vaardig A114 - 11
Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. A2- De Wâlden A17 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 007 (najaar)
De Granaet A1- De Wâlden A222 - 10
Flamingo's A2- Vlug & Vaardig / Quick '21 A24 - 15
B-aspiranten 2e klasse A (najaar)
It Fean / Boelenslaan B1- DOS '46 B216 -   6
SIOS B1- Quick '21 / Vlug & Vaardig B110 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 005 (najaar)
Oerterp / VKC | AROB antennebouw B1- OKO | Bies B26 -   8
LDODK | Rinsma Fashion B3- Quick '21 / Vlug & Vaardig B27 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 003 (najaar)
Quick '21 C1- DWA / Argo C111 -   5
Drachten | van der Wiel C2- It Fean / Boelenslaan C13 -   8
E-pupillen poule 004 (najaar)
WWMD E1- Drachten | van der Wiel E13 -   2
Quick '21 E1- Heerenveen E11 - 16
F-pupillen poule 003 (najaar)
LDODK | Rinsma Fashion F1- Quick '21 F112 -   3
Rodenburg F2- Donkerbroek / VZK F113 -   8
week 37 : van dinsdag 8 september 2020 t/m maandag 14 september 2020
 
KNKV 1e klasse B (veld)
Spirit 1- MIA 123 - 15
De Wâlden 1- ODIK 112 - 20
CSL 1- De Hoeve 119 - 15
Vlug & Vaardig / Quick '21 1- De Parabool 116 - 22
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
CSL 2- De Hoeve 215 - 11
ROG 3- Pallas '08 211 - 14
Vlug & Vaardig / Quick '21 2- De Parabool 311 -   5
De Wâlden 3- Invicta / Frigro 221 -   7
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 4- Invicta / Frigro 314 - 10
Vlug & Vaardig / Quick '21 3- De Parabool 46 - 11
It Fean / Boelenslaan 2- De Wâlden 522 -   8
DTS 2- Flamingo's 39 - 12
Midweek poule 003 (najaar)
ROG MW1- Vlug & Vaardig / Quick '21 MW114 - 10
Harkema MW1- Noordenveld MW127 - 20
A-junioren 2e klasse A (veld)
Quick '21 / Vlug & Vaardig A1- DWA / Argo A115 - 16
Flamingo's A1- Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. A211 - 11
De Wâlden A1- OKO | Bies A219 - 15
OWK / Rodenburg A1- Drachten | van der Wiel A27 -   7
Breedtekorfbal Junioren poule 007 (najaar)
Vlug & Vaardig / Quick '21 A2- De Granaet A13 - 14
Flamingo's A2- De Wâlden A25 -   7
B-aspiranten 2e klasse A (najaar)
It Fean / Boelenslaan B1- Quick '21 / Vlug & Vaardig B116 - 10
DOS '46 B2- SIOS B17 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 005 (najaar)
OKO | Bies B2- LDODK | Rinsma Fashion B39 - 12
Oerterp / VKC | AROB antennebouw B1- Quick '21 / Vlug & Vaardig B27 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 003 (najaar)
DWA / Argo C1- Drachten | van der Wiel C25 -   7
Quick '21 C1- It Fean / Boelenslaan C19 -   4
E-pupillen poule 004 (najaar)
Quick '21 E1- Drachten | van der Wiel E114 -   9
Heerenveen E1- WWMD E113 -   8
F-pupillen poule 003 (najaar)
Donkerbroek / VZK F1- LDODK | Rinsma Fashion F11 - 16
Rodenburg F2- Quick '21 F110 -   6
week 36 : van dinsdag 1 september 2020 t/m maandag 7 september 2020
 
KNKV 1e klasse B (veld)
MIA 1- De Wâlden 119 - 10
De Parabool 1- CSL 113 - 18
ODIK 1- Spirit 114 - 15
De Hoeve 1- Vlug & Vaardig / Quick '21 113 - 22
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
De Hoeve 2- Vlug & Vaardig / Quick '21 27 -   8
Pallas '08 2- De Wâlden 311 -   8
Invicta / Frigro 2- ROG 39 - 12
De Parabool 3- CSL 26 - 21
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
De Parabool 4- DTS 24 - 18
Flamingo's 3- Vlug & Vaardig / Quick '21 315 -   9
De Wâlden 5- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 411 - 16
Invicta / Frigro 3- It Fean / Boelenslaan 27 - 16
A-junioren 2e klasse A (veld)
Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. A2- OWK / Rodenburg A118 - 16
Drachten | van der Wiel A2- Flamingo's A18 - 11
DWA / Argo A1- De Wâlden A110 - 10
OKO | Bies A2- Quick '21 / Vlug & Vaardig A19 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 007 (najaar)
De Granaet A1- Flamingo's A220 -   2
De Wâlden A2- Vlug & Vaardig / Quick '21 A25 -   5

Team TV
B-aspiranten 2e klasse A (najaar)
SIOS B1- It Fean / Boelenslaan B112 -   6
Quick '21 / Vlug & Vaardig B1- DOS '46 B23 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 005 (najaar)
LDODK | Rinsma Fashion B3- Oerterp / VKC | AROB antennebouw B111 -   6
Quick '21 / Vlug & Vaardig B2- OKO | Bies B29 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 003 (najaar)
Drachten | van der Wiel C2- Quick '21 C16 -   4
It Fean / Boelenslaan C1- DWA / Argo C116 -   9
E-pupillen poule 004 (najaar)
Drachten | van der Wiel E1- Heerenveen E18 -   8
WWMD E1- Quick '21 E16 -   1
F-pupillen poule 003 (najaar)
Quick '21 F1- Donkerbroek / VZK F18 -   2
LDODK | Rinsma Fashion F1- Rodenburg F211 -   7

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017