Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Quick '21, Oudega

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 14 : van dinsdag 31 maart 2020 t/m maandag 6 april 2020
 
Breedtekorfbal Junioren poule 004 (zaal)
Noordenveld A2- Udiros A2afgelast
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (zaal)
De Wâlden B2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4afgelast
Quick '21 B1- Leeuwarden / Wez Warber en Fluch B1afgelast
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 005 (zaal)
Quick '21 C1- Veenwouden C1afgelast
F-pupillen poule 002 (zaal)
Quick '21 F1- Des F1afgelast
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
 
KNKV 1e klasse B (zaal)
Apeldoorn 1- Quick '21 / Vlug & Vaardig 1afgelast
Juventa 1- De Parabool 1afgelast
CSL 1- Ritola 1afgelast
Rigtersbleek / Cottus 1- De Wâlden 1afgelast
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Drachten / van der Wiel 4- De Wâlden 4afgelast
CSL 2- Ritola 2afgelast
Apeldoorn 2- Quick '21 / Vlug & Vaardig 2afgelast
Sparta 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- De Parabool 3afgelast
Invicta / Frigro 3- Harich 3afgelast
De Hoeve 3- ROG 3afgelast
Lemmer 2- Quick '21 / Vlug & Vaardig 3afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
Drachten / van der Wiel 5- Quick '21 / Vlug & Vaardig 4afgelast
Sparta 3- Noordenveld 3afgelast

advertentie Lancyr Deelen
A-junioren 2e klasse B (zaal)
Quick '21 / Vlug & Vaardig A1- Rood-Wit A1afgelast
Leonidas A1- ZKC '19 A1afgelast
Elburg A1- Exakwa A1afgelast
Breedtekorfbal Junioren poule 004 (zaal)
Vlug & Vaardig / Quick '21 A2- Noordenveld A2afgelast
Drachten / van der Wiel A2- WIK '34 A2afgelast
Udiros A2- CSL A2afgelast
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (zaal)
Quick '21 B1- Vitesse B1afgelast
Wez Handich / Dow B2- De Wâlden B2afgelast
VZK / Donkerbroek B1- Leeuwarden / Wez Warber en Fluch B1afgelast
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 005 (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C3- Quick '21 C1afgelast
Noordenveld C2- Drachten / van der Wiel C2afgelast
Invicta / Frigro C2- DTL C2afgelast
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
Drachten / van der Wiel D1- Vlug & Vaardig D1afgelast
Harkema D1- Quick '21 D1afgelast
Rodenburg / OWK D2- It Fean / Boelenslaan D1afgelast
E-pupillen poule 006 (zaal)
WWC E2- Flamingo's E3afgelast
Quick '21 E1- De Pein E2afgelast
Invicta E1- Dow E2afgelast
F-pupillen poule 002 (zaal)
Flamingo's F1- LDODK / Rinsma Fashion F2afgelast
Des F1- VZK / Donkerbroek F1afgelast
Quick '21 F1- It Fean F1afgelast
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
 
KNKV 1e klasse B (zaal)
Quick '21 / Vlug & Vaardig 1- CSL 1afgelast
De Wâlden 1- Juventa 1afgelast
De Parabool 1- Rigtersbleek / Cottus 1afgelast
Ritola 1- Apeldoorn 1afgelast
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
De Wâlden 4- Sparta 3afgelast
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- Drachten / van der Wiel 4afgelast
Quick '21 / Vlug & Vaardig 2- CSL 2afgelast
Ritola 2- Apeldoorn 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
Harich 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5afgelast
ROG 3- Lemmer 2afgelast
Quick '21 / Vlug & Vaardig 3- De Hoeve 3afgelast
De Parabool 3- Invicta / Frigro 3afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
It Fean / Boelenslaan 3- Sparta 3afgelast
Flamingo's 4- Drachten / van der Wiel 5afgelast
A-junioren 2e klasse B (zaal)
ZKC '19 A1- Elburg A1afgelast
Exakwa A1- Leonidas A1afgelast
Rood-Wit A1- Udiros A1afgelast
Breedtekorfbal Junioren poule 004 (zaal)
CSL A2- Wez Handich / Dow A1afgelast
Noordenveld A2- Drachten / van der Wiel A2afgelast
WIK '34 A2- Vlug & Vaardig / Quick '21 A2afgelast
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4- Wez Handich / Dow B2afgelast
Vitesse B1- VZK / Donkerbroek B1afgelast
Leeuwarden / Wez Warber en Fluch B1- Quick '21 B1afgelast

Team TV
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 005 (zaal)
DTL C2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C3afgelast
Veenwouden C1- Noordenveld C2afgelast
Quick '21 C1- Invicta / Frigro C2afgelast
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
Quick '21 D1- Rodenburg / OWK D2afgelast
It Fean / Boelenslaan D1- Harkema D1afgelast
Flamingo's D1- Drachten / van der Wiel D1afgelast
E-pupillen poule 006 (zaal)
Dow E2- WWC E2afgelast
Flamingo's E3- Invicta E1afgelast
De Pein E2- Drachten / van der Wiel E2afgelast
F-pupillen poule 002 (zaal)
VZK / Donkerbroek F1- Quick '21 F1afgelast
LDODK / Rinsma Fashion F2- DTS F1afgelast
It Fean F1- Des F1afgelast
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
 
KNKV 1e klasse B (zaal)
Rigtersbleek / Cottus 1- Quick '21 / Vlug & Vaardig 1afgelast
De Wâlden 1- Apeldoorn 1afgelast
Juventa 1- Ritola 1afgelast
De Parabool 1- CSL 1afgelast
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- CSL 2afgelast
Drachten / van der Wiel 4- Quick '21 / Vlug & Vaardig 2afgelast
Sparta 3- Ritola 2afgelast
De Wâlden 4- Apeldoorn 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- Quick '21 / Vlug & Vaardig 3afgelast
Invicta / Frigro 3- ROG 3afgelast
De Parabool 3- Lemmer 2afgelast
Harich 3- De Hoeve 3afgelast

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
Drachten / van der Wiel 5- It Fean / Boelenslaan 3afgelast
Flamingo's 4- Sparta 3afgelast
A-junioren 2e klasse B (zaal)
Quick '21 / Vlug & Vaardig A1- ZKC '19 A1afgelast
Rood-Wit A1- Leonidas A1afgelast
Udiros A1- Exakwa A1afgelast
Breedtekorfbal Junioren poule 004 (zaal)
Udiros A2- Noordenveld A2afgelast
CSL A2- Vlug & Vaardig / Quick '21 A2afgelast
Wez Handich / Dow A1- WIK '34 A2afgelast
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4- Quick '21 B1afgelast
Wez Handich / Dow B2- Leeuwarden / Wez Warber en Fluch B1afgelast
De Wâlden B2- VZK / Donkerbroek B1afgelast
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 005 (zaal)
Drachten / van der Wiel C2- Invicta / Frigro C2afgelast
Veenwouden C1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C3afgelast
Noordenveld C2- DTL C2afgelast
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
Vlug & Vaardig D1- Harkema D1afgelast
Rodenburg / OWK D2- Drachten / van der Wiel D1afgelast
Flamingo's D1- It Fean / Boelenslaan D1afgelast
E-pupillen poule 006 (zaal)
De Pein E2- Invicta E1afgelast
Quick '21 E1- Dow E2afgelast
Drachten / van der Wiel E2- Flamingo's E3afgelast

Antilopen Banner
F-pupillen poule 002 (zaal)
Des F1- LDODK / Rinsma Fashion F2afgelast
VZK / Donkerbroek F1- Flamingo's F1afgelast
It Fean F1- DTS F1afgelast
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
 
KNKV 1e klasse B (zaal)
Ritola 1- De Parabool 131 - 16
Quick '21 / Vlug & Vaardig 1- Juventa 129 - 27
CSL 1- De Wâlden 117 - 17
Apeldoorn 1- Rigtersbleek / Cottus 117 - 20
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Apeldoorn 2- Drachten / van der Wiel 431 - 15
Ritola 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 427 - 17
CSL 2- De Wâlden 422 - 22
Quick '21 / Vlug & Vaardig 2- Sparta 321 - 18
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
ROG 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 519 -   9
Quick '21 / Vlug & Vaardig 3- De Parabool 316 - 21
De Hoeve 3- Invicta / Frigro 326 - 15
Lemmer 2- Harich 314 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
Noordenveld 3- Flamingo's 423 - 13
Sparta 3- Quick '21 / Vlug & Vaardig 418 -   9
A-junioren 2e klasse B (zaal)
Elburg A1- Rood-Wit A19 - 17
Leonidas A1- Quick '21 / Vlug & Vaardig A111 - 13
ZKC '19 A1- Udiros A130 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 004 (zaal)
Drachten / van der Wiel A2- Wez Handich / Dow A114 - 12
Noordenveld A2- CSL A28 - 10
WIK '34 A2- Udiros A25 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (zaal)
Vitesse B1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B410 -   8
VZK / Donkerbroek B1- Wez Handich / Dow B27 - 13
Quick '21 B1- De Wâlden B25 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 005 (zaal)
Invicta / Frigro C2- Veenwouden C17 -   8
DTL C2- Drachten / van der Wiel C28 -   8
Quick '21 C1- Noordenveld C27 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
Harkema D1- Flamingo's D14 - 12
Quick '21 D1- Vlug & Vaardig D111 -   4
It Fean / Boelenslaan D1- Drachten / van der Wiel D13 -   8
E-pupillen poule 006 (zaal)
Dow E2- De Pein E29 -   1
Flamingo's E3- Quick '21 E111 -   1
WWC E2- Drachten / van der Wiel E27 -   7
F-pupillen poule 002 (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion F2- Quick '21 F111 -   8
DTS F1- VZK / Donkerbroek F116 -   3
It Fean F1- Flamingo's F114 -   7
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
 
KNKV 1e klasse B (zaal)
De Wâlden 1- Quick '21 / Vlug & Vaardig 115 - 19
Juventa 1- CSL 119 - 20
De Parabool 1- Apeldoorn 115 - 24
Rigtersbleek / Cottus 1- Ritola 117 - 24
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Drachten / van der Wiel 4- Ritola 237 - 21
De Wâlden 4- Quick '21 / Vlug & Vaardig 217 - 19
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- Apeldoorn 216 - 18
Sparta 3- CSL 224 - 11

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
De Parabool 3- De Hoeve 319 - 20
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- Lemmer 212 - 19
Invicta / Frigro 3- Quick '21 / Vlug & Vaardig 314 - 15
Harich 3- ROG 319 - 19
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
Drachten / van der Wiel 5- Noordenveld 316 - 17
Quick '21 / Vlug & Vaardig 4- It Fean / Boelenslaan 315 - 16
A-junioren 2e klasse B (zaal)
Udiros A1- Elburg A114 - 19
Quick '21 / Vlug & Vaardig A1- Exakwa A19 - 28
Rood-Wit A1- ZKC '19 A120 - 25
Breedtekorfbal Junioren poule 004 (zaal)
Udiros A2- Vlug & Vaardig / Quick '21 A211 - 15
CSL A2- Drachten / van der Wiel A212 - 11
Wez Handich / Dow A1- Noordenveld A29 - 15
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4- VZK / Donkerbroek B113 - 13
De Wâlden B2- Leeuwarden / Wez Warber en Fluch B19 -   6
Wez Handich / Dow B2- Vitesse B15 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 005 (zaal)
Drachten / van der Wiel C2- Quick '21 C12 -   2
Noordenveld C2- Invicta / Frigro C214 -   1
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C3- DTL C212 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
Drachten / van der Wiel D1- Harkema D112 -   3
Vlug & Vaardig D1- Rodenburg / OWK D27 -   6
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
 
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
It Fean / Boelenslaan D1- Quick '21 D16 -   4
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
 
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
Flamingo's D1- Quick '21 D16 -   9
E-pupillen poule 006 (zaal)
De Pein E2- WWC E23 -   3
Quick '21 E1- Invicta E13 -   7
Drachten / van der Wiel E2- Dow E27 -   2
F-pupillen poule 002 (zaal)
VZK / Donkerbroek F1- LDODK / Rinsma Fashion F23 - 12
Quick '21 F1- DTS F12 - 14
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
 
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (zaal)
Quick '21 B1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B49 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
Quick '21 D1- Flamingo's D112 -   7
Vlug & Vaardig D1- It Fean / Boelenslaan D12 - 10
F-pupillen poule 002 (zaal)
Flamingo's F1- Des F18 -   2
It Fean F1- LDODK / Rinsma Fashion F214 - 11

Alles voor je sport!
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
Noordenveld 3- Quick '21 / Vlug & Vaardig 425 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 005 (zaal)
Veenwouden C1- Quick '21 C14 -   4
Veenwouden C1- Drachten / van der Wiel C21 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
Harkema D1- Rodenburg / OWK D29 -   6
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
 
KNKV 1e klasse B (zaal)
CSL 1- Apeldoorn 129 - 16
Juventa 1- Rigtersbleek / Cottus 123 - 19
De Wâlden 1- De Parabool 119 - 17
Quick '21 / Vlug & Vaardig 1- Ritola 125 - 25
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
CSL 2- Apeldoorn 213 - 21
Quick '21 / Vlug & Vaardig 2- Ritola 219 - 20
Sparta 3- Drachten / van der Wiel 415 - 22
De Wâlden 4- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 422 - 23
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
ROG 3- Quick '21 / Vlug & Vaardig 313 - 14
Lemmer 2- De Hoeve 317 - 32
Harich 3- De Parabool 312 - 23
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- Invicta / Frigro 313 - 21
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
It Fean / Boelenslaan 3- Noordenveld 312 - 16
Quick '21 / Vlug & Vaardig 4- Flamingo's 416 - 14

Korfbal Deals
A-junioren 2e klasse B (zaal)
Udiros A1- Quick '21 / Vlug & Vaardig A113 - 12
Elburg A1- Leonidas A123 - 15
ZKC '19 A1- Exakwa A113 - 20
Breedtekorfbal Junioren poule 004 (zaal)
Vlug & Vaardig / Quick '21 A2- Drachten / van der Wiel A212 - 16
Udiros A2- Wez Handich / Dow A111 - 12
WIK '34 A2- Noordenveld A27 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (zaal)
Quick '21 B1- VZK / Donkerbroek B114 -   4
Leeuwarden / Wez Warber en Fluch B1- VZK / Donkerbroek B16 -   4
Leeuwarden / Wez Warber en Fluch B1- Vitesse B17 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 005 (zaal)
Quick '21 C1- DTL C28 -   8
Invicta / Frigro C2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C33 - 12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
Rodenburg / OWK D2- Flamingo's D19 -   7
Harkema D1- Vlug & Vaardig D16 - 10
E-pupillen poule 006 (zaal)
Flamingo's E3- Dow E27 -   2
Flamingo's E3- WWC E226 -   6
Quick '21 E1- Drachten / van der Wiel E27 -   1
Invicta E1- WWC E223 -   3
F-pupillen poule 002 (zaal)
VZK / Donkerbroek F1- It Fean F14 - 17
DTS F1- Flamingo's F19 -   3

Team TV
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
 
KNKV 1e klasse B (zaal)
Ritola 1- De Wâlden 130 - 15
Rigtersbleek / Cottus 1- CSL 117 - 22
De Parabool 1- Quick '21 / Vlug & Vaardig 123 - 26
Apeldoorn 1- Juventa 131 - 23
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Apeldoorn 2- Sparta 318 - 11
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- Quick '21 / Vlug & Vaardig 221 - 24
Drachten / van der Wiel 4- CSL 216 -   9
Ritola 2- De Wâlden 420 - 22
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
De Hoeve 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 524 - 16
Invicta / Frigro 3- Lemmer 223 - 16
Quick '21 / Vlug & Vaardig 3- Harich 317 - 13
De Parabool 3- ROG 317 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
Drachten / van der Wiel 5- Sparta 316 - 11
Flamingo's 4- It Fean / Boelenslaan 312 - 24
A-junioren 2e klasse B (zaal)
Exakwa A1- Rood-Wit A124 - 12
Leonidas A1- Rood-Wit A116 - 23
Quick '21 / Vlug & Vaardig A1- Elburg A110 - 13
Leonidas A1- Udiros A115 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 004 (zaal)
Wez Handich / Dow A1- Vlug & Vaardig / Quick '21 A29 - 12
CSL A2- WIK '34 A221 -   6
Drachten / van der Wiel A2- Udiros A212 - 16
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4- Leeuwarden / Wez Warber en Fluch B14 - 12
Vitesse B1- De Wâlden B29 -   5
Wez Handich / Dow B2- Quick '21 B17 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 005 (zaal)
DTL C2- Noordenveld C29 -   9
Drachten / van der Wiel C2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C37 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
Drachten / van der Wiel D1- Rodenburg / OWK D216 -   5
E-pupillen poule 006 (zaal)
WWC E2- Quick '21 E15 -   9
De Pein E2- Flamingo's E32 - 15
Drachten / van der Wiel E2- Invicta E17 -   2
F-pupillen poule 002 (zaal)
Flamingo's F1- Quick '21 F19 -   1
Des F1- DTS F12 - 26
It Fean F1- Quick '21 F127 -   1
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
 
KNKV 1e klasse B (zaal)
De Parabool 1- Juventa 121 - 25
Ritola 1- CSL 127 - 22
De Wâlden 1- Rigtersbleek / Cottus 126 - 27
Quick '21 / Vlug & Vaardig 1- Apeldoorn 127 - 22
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Ritola 2- CSL 223 - 14
De Wâlden 4- Drachten / van der Wiel 421 - 27
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- Sparta 325 - 21
Quick '21 / Vlug & Vaardig 2- Apeldoorn 212 - 16
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
Quick '21 / Vlug & Vaardig 3- Lemmer 222 - 18
Harich 3- Invicta / Frigro 312 - 13
De Parabool 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 528 - 17
ROG 3- De Hoeve 315 - 18

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
Drachten / van der Wiel 5- WSS 417 - 11
Noordenveld 3- Sparta 322 - 14
Quick '21 / Vlug & Vaardig 4- Drachten / van der Wiel 58 - 15
It Fean / Boelenslaan 3- WSS 421 - 21
A-junioren 2e klasse B (zaal)
Rood-Wit A1- Quick '21 / Vlug & Vaardig A123 -   9
ZKC '19 A1- Leonidas A125 - 15
Exakwa A1- Elburg A117 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 004 (zaal)
WIK '34 A2- Drachten / van der Wiel A24 - 22
Noordenveld A2- Vlug & Vaardig / Quick '21 A211 - 12
CSL A2- Udiros A213 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (zaal)
Vitesse B1- Quick '21 B114 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 005 (zaal)
DTL C2- Invicta / Frigro C217 -   1
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C3- Veenwouden C16 -   2
Drachten / van der Wiel C2- Noordenveld C24 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
Flamingo's D1- Vlug & Vaardig D110 -   4
Drachten / van der Wiel D1- Quick '21 D111 -   4
E-pupillen poule 006 (zaal)
Dow E2- Invicta E12 -   5
De Pein E2- Quick '21 E12 -   8

Antilopen Banner
F-pupillen poule 002 (zaal)
VZK / Donkerbroek F1- Des F117 -   4
LDODK / Rinsma Fashion F2- Flamingo's F113 -   5
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
 
KNKV 1e klasse B (zaal)
Rigtersbleek / Cottus 1- De Parabool 120 - 13
Apeldoorn 1- Ritola 128 - 28
Juventa 1- De Wâlden 120 - 26
CSL 1- Quick '21 / Vlug & Vaardig 130 - 16
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Apeldoorn 2- Ritola 217 -   9
Drachten / van der Wiel 4- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 419 - 19
Sparta 3- De Wâlden 421 - 17
CSL 2- Quick '21 / Vlug & Vaardig 217 - 23
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
Lemmer 2- ROG 311 - 35
Invicta / Frigro 3- De Parabool 315 - 18
De Hoeve 3- Quick '21 / Vlug & Vaardig 324 - 13
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- Harich 310 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
Sparta 3- It Fean / Boelenslaan 314 - 10
Drachten / van der Wiel 5- Flamingo's 414 -   7
WSS 4- Noordenveld 315 - 19
A-junioren 2e klasse B (zaal)
Elburg A1- ZKC '19 A110 - 18
Leonidas A1- Exakwa A110 - 24
Udiros A1- Rood-Wit A110 - 22
Breedtekorfbal Junioren poule 004 (zaal)
Wez Handich / Dow A1- CSL A29 - 13
Drachten / van der Wiel A2- Noordenveld A211 -   4
Vlug & Vaardig / Quick '21 A2- WIK '34 A222 -   6

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (zaal)
Wez Handich / Dow B2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B414 - 13
VZK / Donkerbroek B1- Vitesse B14 - 14
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 005 (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C3- Drachten / van der Wiel C23 -   7
Invicta / Frigro C2- Quick '21 C17 -   7
Noordenveld C2- Veenwouden C113 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
Rodenburg / OWK D2- Quick '21 D14 -   5
Drachten / van der Wiel D1- Flamingo's D18 -   4
Harkema D1- It Fean / Boelenslaan D14 -   6
E-pupillen poule 006 (zaal)
Drachten / van der Wiel E2- De Pein E216 -   5
Invicta E1- Flamingo's E35 -   8
WWC E2- Dow E26 -   5
F-pupillen poule 002 (zaal)
Quick '21 F1- VZK / Donkerbroek F15 -   5
Des F1- It Fean F12 - 32
DTS F1- LDODK / Rinsma Fashion F29 - 10
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
 
KNKV 1e klasse B (zaal)
Quick '21 / Vlug & Vaardig 1- Rigtersbleek / Cottus 120 - 25
Apeldoorn 1- De Wâlden 121 - 22
CSL 1- De Parabool 125 - 14
Ritola 1- Juventa 123 - 16
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Ritola 2- Sparta 323 - 12
CSL 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 417 - 21
Apeldoorn 2- De Wâlden 421 - 12
Quick '21 / Vlug & Vaardig 2- Drachten / van der Wiel 410 - 15
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
De Hoeve 3- Harich 322 - 12
Quick '21 / Vlug & Vaardig 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 515 - 13
ROG 3- Invicta / Frigro 319 - 14
De Parabool 3- Quick '21 / Vlug & Vaardig 329 - 18
Lemmer 2- De Parabool 312 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
It Fean / Boelenslaan 3- Drachten / van der Wiel 521 - 17
Sparta 3- Flamingo's 416 - 12
A-junioren 2e klasse B (zaal)
ZKC '19 A1- Quick '21 / Vlug & Vaardig A122 -   8
Exakwa A1- Udiros A125 - 10
Leonidas A1- Elburg A18 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 004 (zaal)
WIK '34 A2- Wez Handich / Dow A112 - 21
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (zaal)
VZK / Donkerbroek B1- De Wâlden B26 - 10
Leeuwarden / Wez Warber en Fluch B1- Wez Handich / Dow B26 -   2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 005 (zaal)
Invicta / Frigro C2- Drachten / van der Wiel C26 - 11
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C3- Noordenveld C26 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
Quick '21 D1- Drachten / van der Wiel D15 - 14
It Fean / Boelenslaan D1- Vlug & Vaardig D14 -   7

Team TV
E-pupillen poule 006 (zaal)
Invicta E1- De Pein E29 -   2
Dow E2- Quick '21 E15 -   4
F-pupillen poule 002 (zaal)
DTS F1- It Fean F110 -   8
LDODK / Rinsma Fashion F2- Des F120 -   3
week 1 : van dinsdag 31 december 2019 t/m maandag 6 januari 2020
 
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (zaal)
De Wâlden B2- Wez Handich / Dow B27 -   2
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
WSS 4- Flamingo's 424 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 004 (zaal)
Vlug & Vaardig / Quick '21 A2- CSL A212 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
Vlug & Vaardig D1- Flamingo's D16 -   9
Quick '21 D1- Harkema D19 -   0
E-pupillen poule 006 (zaal)
Flamingo's E3- Drachten / van der Wiel E214 -   4
F-pupillen poule 002 (zaal)
Flamingo's F1- VZK / Donkerbroek F14 -   5
week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
 
KNKV 1e klasse B (zaal)
De Wâlden 1- CSL 120 - 24
De Parabool 1- Ritola 117 - 22
Juventa 1- Quick '21 / Vlug & Vaardig 122 - 27
Rigtersbleek / Cottus 1- Apeldoorn 129 - 13
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- Ritola 223 - 20
De Wâlden 4- CSL 224 - 21
Drachten / van der Wiel 4- Apeldoorn 29 - 15
Sparta 3- Quick '21 / Vlug & Vaardig 219 - 15
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
Invicta / Frigro 3- De Hoeve 320 - 21
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- ROG 312 - 20
Harich 3- Lemmer 218 -   5
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
Quick '21 / Vlug & Vaardig 4- Sparta 310 - 21
Flamingo's 4- Noordenveld 312 - 20
A-junioren 2e klasse B (zaal)
Rood-Wit A1- Elburg A122 - 11
Quick '21 / Vlug & Vaardig A1- Leonidas A18 - 18
Udiros A1- ZKC '19 A113 - 26
Breedtekorfbal Junioren poule 004 (zaal)
CSL A2- Noordenveld A218 - 11
Udiros A2- WIK '34 A217 - 11
Wez Handich / Dow A1- Drachten / van der Wiel A210 - 10

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (zaal)
Wez Handich / Dow B2- VZK / Donkerbroek B19 -   6
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4- Vitesse B15 -   7
De Wâlden B2- Quick '21 B18 -   2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 005 (zaal)
Veenwouden C1- Invicta / Frigro C212 -   4
Drachten / van der Wiel C2- DTL C214 -   4
Noordenveld C2- Quick '21 C18 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
Flamingo's D1- Rodenburg / OWK D211 -   7
Vlug & Vaardig D1- Quick '21 D16 -   8
Drachten / van der Wiel D1- It Fean / Boelenslaan D18 -   6
E-pupillen poule 006 (zaal)
De Pein E2- Dow E23 -   4
Drachten / van der Wiel E2- WWC E211 -   5
Quick '21 E1- Flamingo's E35 - 13
F-pupillen poule 002 (zaal)
VZK / Donkerbroek F1- DTS F11 -   7
Quick '21 F1- LDODK / Rinsma Fashion F26 - 17
Des F1- Flamingo's F11 - 20
Des F1- Quick '21 F13 -   1
week 49 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
 
KNKV 1e klasse B (zaal)
CSL 1- Juventa 134 - 20
Apeldoorn 1- De Parabool 120 - 22
Quick '21 / Vlug & Vaardig 1- De Wâlden 123 - 23
Ritola 1- Rigtersbleek / Cottus 121 - 17
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Apeldoorn 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 418 - 15
Quick '21 / Vlug & Vaardig 2- De Wâlden 423 - 23
CSL 2- Sparta 316 - 24

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017