Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van DSV, Diessen

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 394 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 14 : van dinsdag 31 maart 2020 t/m maandag 6 april 2020
 
Midweek Dames poule 01 (zaal)
DSV MW3- BIO MW1afgelast

Alles voor je sport!
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
 
Dames Overgangsklasse B (zaal)
Odisco 1- Rietvogels 1afgelast
DSV 1- MKV 1afgelast
Tovido 1- Klimroos / VVO 1afgelast
DAW Schaijk 1- Bladella 1afgelast
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
Altior 2- DAKOS 2afgelast
DSV 2- Oranje Wit 2afgelast
Be Quick 3- Prinses Irene 2afgelast
Stormvogels 2- Bladella 2afgelast
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 07 (zaal)
Rosolo 4- Rietvogels 3afgelast
DSV 3- DDW / SDO '99 4afgelast
Tilburg 1- Tuldania 2afgelast
Stormvogels 4- Kraanvogels 2afgelast
Midweek Dames poule 01 (zaal)
Klimroos / VVO MW1- DSV MW3afgelast
NeCa MW1- DDW MW2afgelast
Midweek Dames poule 10 (zaal)
Rietvogels MW3- ZIGO MW2afgelast
FSC MW1- Vessem / Winty MW1afgelast
Tuldania MW2- Rietvogels MW1afgelast
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
Spes A1- Oranje Wit A1afgelast
DAW Schaijk A1- Prinses Irene A1afgelast
De Peelkorf A2- DSV A1afgelast
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (zaal)
Springfield A1- Eyckelkorf A1afgelast
Tuldania A1- Spoordonkse Girls A1afgelast
Klimroos / VVO A2- Stormvogels A1afgelast
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-03 (zaal)
Klimroos / VVO B1- Stormvogels B1afgelast
NKV B1- Spoordonkse Girls B1afgelast
DSV B1- DDW / SDO '99 B2afgelast

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
Altior C2- DSV C1afgelast
Tovido C1- Springfield C1afgelast
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 11 (zaal)
Tuldania D1- DSV D1afgelast
Klimroos / VVO D1- Euro Girls D1afgelast
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 12 (zaal)
Stormvogels D2- DDW / SDO '99 D2afgelast
Dames E-pupillen poule 14 (zaal)
DDW / SDO '99 E1- DSV E1afgelast
Klimroos / VVO E1- Vessem / Winty E1afgelast
Stormvogels E1- Klimop E4afgelast
Bladella E1- Spoordonkse Girls E1afgelast
Dames E-pupillen poule 16 (zaal)
DDW / SDO '99 E2- DSV E2afgelast
Klimroos / VVO E4- BIO E1afgelast
F-pupillen poule 060 (zaal)
NeCa F1- BIO F1afgelast
Corridor F1- SDO F1afgelast
Rust Roest F1- Klimroos / VVO F1afgelast
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
 
Dames Overgangsklasse B (zaal)
MKV 1- DAW Schaijk 1afgelast
Bladella 1- DSV 1afgelast
Rietvogels 1- Tovido 1afgelast
Klimroos / VVO 1- Odisco 1afgelast
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
DAKOS 2- Be Quick 3afgelast
Oranje Wit 2- Stormvogels 2afgelast
Bladella 2- DSV 2afgelast
Prinses Irene 2- Altior 2afgelast

Team TV
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 07 (zaal)
Kraanvogels 2- Rosolo 4afgelast
DDW / SDO '99 4- Tilburg 1afgelast
Tuldania 2- DSV 3afgelast
Rietvogels 3- Stormvogels 4afgelast
Midweek Dames poule 01 (zaal)
DDW MW2- DSV MW1afgelast
Flash MW2- NeCa MW1afgelast
Midweek Dames poule 10 (zaal)
Rietvogels MW1- FSC MW1afgelast
Vessem / Winty MW1- Tuldania MW2afgelast
ZIGO MW2- DSV MW2afgelast
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
DSV A1- DAW Schaijk A1afgelast
Altior A1- Spes A1afgelast
Prinses Irene A1- De Peelkorf A2afgelast
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (zaal)
Spoordonkse Girls A1- Klimroos / VVO A2afgelast
Stormvogels A1- Tuldania A1afgelast
Eyckelkorf A1- DSV A2afgelast
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-03 (zaal)
Stormvogels B1- NKV B1afgelast
DDW / SDO '99 B2- Winty / Vessem B1afgelast
Spoordonkse Girls B1- Klimroos / VVO B1afgelast
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
Spoordonkse Girls C1- Tovido C1afgelast
Springfield C1- NDZW C1afgelast
Eyckelkorf C1- DSV C1afgelast
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 11 (zaal)
DSV D1- Tovido D1afgelast
Euro Girls D1- DDW / SDO '99 D1afgelast
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 12 (zaal)
Vessem / Winty D2- Rosolo D2afgelast
DSV D2- NDZW D2afgelast
DDW / SDO '99 D2- Bladella D2afgelast
Dames E-pupillen poule 14 (zaal)
Klimop E4- DDW / SDO '99 E1afgelast
Vessem / Winty E1- Bladella E1afgelast
DSV E1- Stormvogels E1afgelast
Spoordonkse Girls E1- Klimroos / VVO E1afgelast
Dames E-pupillen poule 16 (zaal)
Rietvogels E1- Klimroos / VVO E4afgelast
NeCa E2- DDW / SDO '99 E2afgelast
BIO E1- Rosolo E2afgelast
F-pupillen poule 060 (zaal)
SDO F1- NeCa F1afgelast
BIO F1- Corridor F1afgelast
DSV F1- Rust Roest F1afgelast
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
 
Dames Overgangsklasse B (zaal)
DSV 1- Klimroos / VVO 1afgelast
MKV 1- Tovido 1afgelast
Bladella 1- Odisco 1afgelast
DAW Schaijk 1- Rietvogels 1afgelast
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
DSV 2- Prinses Irene 2afgelast
Bladella 2- Altior 2afgelast
Stormvogels 2- DAKOS 2afgelast
Oranje Wit 2- Be Quick 3afgelast
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 07 (zaal)
DDW / SDO '99 4- Stormvogels 4afgelast
DSV 3- Kraanvogels 2afgelast
Tuldania 2- Rosolo 4afgelast
Tilburg 1- Rietvogels 3afgelast
Midweek Dames poule 01 (zaal)
DSV MW3- DSV MW1
BIO MW1- DDW MW2
Klimroos / VVO MW1- Flash MW2

advertentie Lancyr Deelen
Midweek Dames poule 10 (zaal)
DSV MW2- Vessem / Winty MW1
ZIGO MW2- Tuldania MW2
Rietvogels MW3- Rietvogels MW1
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
Oranje Wit A1- DAW Schaijk A1afgelast
Spes A1- Prinses Irene A1afgelast
Altior A1- De Peelkorf A2afgelast
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (zaal)
Springfield A1- Stormvogels A1afgelast
DSV A2- Spoordonkse Girls A1afgelast
Eyckelkorf A1- Klimroos / VVO A2afgelast
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-03 (zaal)
DDW / SDO '99 B2- NKV B1afgelast
DSV B1- Spoordonkse Girls B1afgelast
Winty / Vessem B1- Stormvogels B1afgelast
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
DSV C1- NDZW C1afgelast
Eyckelkorf C1- Tovido C1afgelast
Altior C2- Spoordonkse Girls C1afgelast
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 11 (zaal)
Klimroos / VVO D1- Tovido D1afgelast
Euro Girls D1- Tuldania D1afgelast
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 12 (zaal)
Stormvogels D2- Vessem / Winty D2afgelast
DDW / SDO '99 D2- NDZW D2afgelast
Bladella D2- DSV D2afgelast
Dames E-pupillen poule 14 (zaal)
Stormvogels E1- Vessem / Winty E1afgelast
Klimop E4- Klimroos / VVO E1afgelast
DDW / SDO '99 E1- Spoordonkse Girls E1afgelast
DSV E1- Bladella E1afgelast
Dames E-pupillen poule 16 (zaal)
NeCa E2- Klimroos / VVO E4afgelast
DSV E2- Rosolo E2afgelast
DDW / SDO '99 E2- Rietvogels E1afgelast
F-pupillen poule 060 (zaal)
Klimroos / VVO F1- NeCa F1afgelast
DSV F1- Corridor F1afgelast
Rust Roest F1- BIO F1afgelast
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
 
Dames Overgangsklasse B (zaal)
Odisco 1- DAW Schaijk 19 - 16
Klimroos / VVO 1- MKV 116 - 11
Rietvogels 1- DSV 110 -   7
Tovido 1- Bladella 14 - 12
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
Prinses Irene 2- Oranje Wit 211 - 17
Be Quick 3- Bladella 215 -   6
Altior 2- Stormvogels 211 -   9
DAKOS 2- DSV 217 - 12
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 07 (zaal)
Stormvogels 4- Tuldania 26 -   4
Rosolo 4- Tilburg 126 -   5
Kraanvogels 2- DDW / SDO '99 415 -   9
Rietvogels 3- DSV 311 - 11
Midweek Dames poule 01 (zaal)
NeCa MW1- DSV MW37 -   6
Flash MW2- BIO MW17 -   9
Midweek Dames poule 10 (zaal)
FSC MW1- ZIGO MW27 - 12
Tuldania MW2- Rietvogels MW312 -   3
Rietvogels MW1- DSV MW26 -   4
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
DAW Schaijk A1- Altior A17 -   6
Prinses Irene A1- Oranje Wit A16 - 10
DSV A1- Spes A111 -   9
DAW Schaijk A1- Oranje Wit A115 -   8

Team TV
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (zaal)
Spoordonkse Girls A1- Springfield A15 -   7
Tuldania A1- DSV A24 -   2
Stormvogels A1- Eyckelkorf A113 -   0
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-03 (zaal)
Spoordonkse Girls B1- Winty / Vessem B14 - 22
NKV B1- DSV B119 -   4
Klimroos / VVO B1- DDW / SDO '99 B213 -   3
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
Tovido C1- DSV C14 -   6
Springfield C1- Eyckelkorf C19 -   1
NDZW C1- Altior C218 -   1
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 11 (zaal)
DSV D1- DDW / SDO '99 D13 -   9
Tuldania D1- Klimroos / VVO D14 -   3
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 12 (zaal)
Vessem / Winty D2- DDW / SDO '99 D24 - 12
Rosolo D2- Bladella D28 -   3
DSV D2- Stormvogels D23 -   1
Dames E-pupillen poule 14 (zaal)
Bladella E1- DDW / SDO '99 E112 -   3
Klimroos / VVO E1- DSV E16 -   8
Vessem / Winty E1- Klimop E49 -   2
Spoordonkse Girls E1- Stormvogels E11 - 21
Dames E-pupillen poule 16 (zaal)
Rosolo E2- DDW / SDO '99 E211 -   2
Klimroos / VVO E4- DSV E22 -   1
BIO E1- NeCa E27 -   7
F-pupillen poule 060 (zaal)
SDO F1- Rust Roest F113 - 11
NeCa F1- DSV F112 -   8
BIO F1- Klimroos / VVO F11 -   9

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
 
Midweek Dames poule 01 (zaal)
DSV MW1- Flash MW211 -   5
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
NDZW C1- Spoordonkse Girls C117 -   0
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 12 (zaal)
NDZW D2- Vessem / Winty D24 - 14
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
 
Midweek Dames poule 01 (zaal)
DSV MW1- Klimroos / VVO MW112 -   8
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
 
Dames Overgangsklasse B (zaal)
Bladella 1- Rietvogels 112 -   8
DAW Schaijk 1- Klimroos / VVO 17 - 10
MKV 1- Odisco 116 - 11
DSV 1- Tovido 115 -   8
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
Oranje Wit 2- Altior 214 -   8
DSV 2- Be Quick 36 - 13
Bladella 2- DAKOS 218 - 11
Stormvogels 2- Prinses Irene 218 -   9
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 07 (zaal)
Tuldania 2- Rietvogels 38 -   5
DSV 3- Stormvogels 48 -   6
Tilburg 1- Kraanvogels 29 - 10
DDW / SDO '99 4- Rosolo 411 -   7
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
 
Midweek Dames poule 01 (zaal)
DSV MW3- Flash MW29 -   4

Antilopen Banner
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
 
Midweek Dames poule 01 (zaal)
BIO MW1- NeCa MW19 -   9
Klimroos / VVO MW1- DDW MW213 -   9
Midweek Dames poule 10 (zaal)
ZIGO MW2- Rietvogels MW16 - 12
DSV MW2- FSC MW17 -   5
Rietvogels MW3- Vessem / Winty MW110 - 17
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
Oranje Wit A1- De Peelkorf A212 - 24
Spes A1- DAW Schaijk A16 - 13
Altior A1- DSV A19 -   9
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (zaal)
DSV A2- Stormvogels A18 - 11
Eyckelkorf A1- Tuldania A15 -   9
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
 
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (zaal)
DSV A2- Eyckelkorf A112 -   7
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
 
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (zaal)
Springfield A1- Klimroos / VVO A28 - 14
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-03 (zaal)
DSV B1- Stormvogels B11 -   9
Winty / Vessem B1- Klimroos / VVO B14 -   4
DDW / SDO '99 B2- Spoordonkse Girls B16 -   3
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
DSV C1- Spoordonkse Girls C18 -   0
Eyckelkorf C1- NDZW C11 - 26
Springfield C1- Altior C27 -   4
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 11 (zaal)
Euro Girls D1- DSV D15 -   6
DDW / SDO '99 D1- Tovido D19 -   4
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 12 (zaal)
DDW / SDO '99 D2- Rosolo D26 -   4
Bladella D2- Vessem / Winty D24 -   6
Stormvogels D2- NDZW D27 -   0
Dames E-pupillen poule 14 (zaal)
DDW / SDO '99 E1- Vessem / Winty E16 -   7
DSV E1- Spoordonkse Girls E112 -   2
Klimop E4- Bladella E10 - 10
Stormvogels E1- Klimroos / VVO E116 -   3
Dames E-pupillen poule 16 (zaal)
NeCa E2- Rosolo E26 -   7
DSV E2- Rietvogels E14 -   1
DDW / SDO '99 E2- BIO E16 -   9
F-pupillen poule 060 (zaal)
Rust Roest F1- NeCa F122 -   8
DSV F1- SDO F19 -   9
Klimroos / VVO F1- Corridor F12 - 11
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
 
Dames Overgangsklasse B (zaal)
Bladella 1- MKV 114 - 17
Tovido 1- Odisco 14 - 22
Rietvogels 1- Klimroos / VVO 16 - 11
DSV 1- DAW Schaijk 18 - 12
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
DSV 2- Stormvogels 212 - 13
Bladella 2- Oranje Wit 29 - 18
Be Quick 3- Altior 212 - 10
DAKOS 2- Prinses Irene 216 -   9
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 07 (zaal)
Rietvogels 3- Kraanvogels 28 -   4
DSV 3- Tilburg 121 -   6
Tuldania 2- DDW / SDO '99 47 -   6
Stormvogels 4- Rosolo 45 -   6

advertentie Lancyr Deelen
Midweek Dames poule 01 (zaal)
BIO MW1- Klimroos / VVO MW15 -   7
NeCa MW1- DSV MW13 - 20
Flash MW2- DDW MW27 - 11
Midweek Dames poule 10 (zaal)
Rietvogels MW1- Vessem / Winty MW16 -   7
FSC MW1- Tuldania MW25 -   6
DSV MW2- Rietvogels MW37 -   5
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
Altior A1- Oranje Wit A115 -   4
DAW Schaijk A1- De Peelkorf A29 -   8
DSV A1- Prinses Irene A17 -   4
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (zaal)
Klimroos / VVO A2- Tuldania A119 -   4
Tuldania A1- Stormvogels A14 - 17
Spoordonkse Girls A1- Stormvogels A15 -   7
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-03 (zaal)
Klimroos / VVO B1- NKV B18 -   3
Spoordonkse Girls B1- Stormvogels B12 - 11
Winty / Vessem B1- DSV B115 -   0
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
Tovido C1- NDZW C12 - 19
DSV C1- Eyckelkorf C15 -   1
Spoordonkse Girls C1- Springfield C12 -   6
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 11 (zaal)
Euro Girls D1- Tovido D19 -   4
Tuldania D1- DDW / SDO '99 D12 -   8
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 12 (zaal)
NDZW D2- Rosolo D20 - 20
DSV D2- Vessem / Winty D25 -   0
Stormvogels D2- Bladella D23 -   3
Dames E-pupillen poule 14 (zaal)
DSV E1- Klimop E428 -   0
Spoordonkse Girls E1- Vessem / Winty E15 -   6
Klimroos / VVO E1- Bladella E14 -   5
Stormvogels E1- DDW / SDO '99 E112 -   7
Dames E-pupillen poule 16 (zaal)
Rietvogels E1- BIO E10 -   5
Klimroos / VVO E4- Rosolo E20 -   3
DSV E2- NeCa E23 - 13
F-pupillen poule 060 (zaal)
DSV F1- Klimroos / VVO F19 -   4
NeCa F1- Corridor F16 - 14
SDO F1- BIO F17 -   5
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
 
Dames Overgangsklasse B (zaal)
DAW Schaijk 1- Tovido 122 -   6
Klimroos / VVO 1- Bladella 114 - 15
MKV 1- Rietvogels 115 - 12
Odisco 1- DSV 113 - 14
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
Altior 2- DSV 215 -   5
Stormvogels 2- Be Quick 311 - 18
Oranje Wit 2- DAKOS 211 - 12
Prinses Irene 2- Bladella 212 -   9
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 07 (zaal)
Tilburg 1- Stormvogels 414 -   7
DDW / SDO '99 4- Rietvogels 314 -   7
Kraanvogels 2- Tuldania 23 -   5
Rosolo 4- DSV 36 -   6
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
 
Midweek Dames poule 01 (zaal)
DSV MW1- BIO MW114 -   9
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
 
Midweek Dames poule 01 (zaal)
DDW MW2- DSV MW37 - 10
Klimroos / VVO MW1- NeCa MW111 -   7

Alles voor je sport!
Midweek Dames poule 10 (zaal)
Rietvogels MW3- FSC MW114 -   7
Vessem / Winty MW1- ZIGO MW28 -   7
Tuldania MW2- DSV MW218 -   4
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
Oranje Wit A1- DSV A112 - 12
Prinses Irene A1- Altior A17 - 17
De Peelkorf A2- Spes A118 - 12
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (zaal)
Tuldania A1- Springfield A11 -   3
Eyckelkorf A1- Spoordonkse Girls A13 - 12
DSV A2- Klimroos / VVO A20 - 14
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-03 (zaal)
NKV B1- Winty / Vessem B13 -   5
DSV B1- Klimroos / VVO B11 - 11
Stormvogels B1- DDW / SDO '99 B211 -   1
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
Springfield C1- DSV C17 -   5
Eyckelkorf C1- Spoordonkse Girls C11 -   1
Altior C2- Tovido C13 -   2
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 11 (zaal)
Klimroos / VVO D1- DDW / SDO '99 D10 - 12
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 12 (zaal)
Rosolo D2- Stormvogels D27 -   3
Bladella D2- NDZW D29 -   0
DDW / SDO '99 D2- DSV D22 -   2
Dames E-pupillen poule 14 (zaal)
Klimop E4- Spoordonkse Girls E10 -   8
Bladella E1- Stormvogels E19 - 12
Vessem / Winty E1- DSV E11 - 10
DDW / SDO '99 E1- Klimroos / VVO E18 -   7

Korfbal Deals
Dames E-pupillen poule 16 (zaal)
DDW / SDO '99 E2- Klimroos / VVO E49 -   3
BIO E1- DSV E210 -   2
NeCa E2- Rietvogels E115 -   1
F-pupillen poule 060 (zaal)
Klimroos / VVO F1- SDO F14 - 10
Corridor F1- Rust Roest F116 -   9
BIO F1- DSV F12 -   5
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
 
Dames Overgangsklasse B (zaal)
Rietvogels 1- Odisco 17 - 11
Klimroos / VVO 1- Tovido 121 -   6
MKV 1- DSV 121 -   8
Bladella 1- DAW Schaijk 113 -   7
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
Oranje Wit 2- DSV 213 -   5
Prinses Irene 2- Be Quick 315 - 15
DAKOS 2- Altior 211 - 16
Bladella 2- Stormvogels 27 - 14
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 07 (zaal)
Rietvogels 3- Rosolo 49 -   7
Kraanvogels 2- Stormvogels 46 -   9
DDW / SDO '99 4- DSV 35 -   8
Tuldania 2- Tilburg 115 -   5
Midweek Dames poule 01 (zaal)
DDW MW2- NeCa MW120 - 12
Flash MW2- DSV MW15 - 10
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
 
Midweek Dames poule 01 (zaal)
DSV MW3- Klimroos / VVO MW111 -   5
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
 
Midweek Dames poule 10 (zaal)
Vessem / Winty MW1- FSC MW19 -   6
Rietvogels MW1- Tuldania MW212 - 14
ZIGO MW2- Rietvogels MW34 - 11

Team TV
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
Prinses Irene A1- DAW Schaijk A110 - 15
DSV A1- De Peelkorf A29 - 13
Oranje Wit A1- Spes A17 -   8
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (zaal)
Eyckelkorf A1- Springfield A15 -   9
Spoordonkse Girls A1- Tuldania A17 -   3
Stormvogels A1- Klimroos / VVO A28 - 14
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-03 (zaal)
Stormvogels B1- Klimroos / VVO B15 -   6
DDW / SDO '99 B2- DSV B12 -   1
Spoordonkse Girls B1- NKV B10 - 14
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
DSV C1- Altior C21 -   7
Spoordonkse Girls C1- NDZW C11 - 15
Springfield C1- Tovido C19 -   4
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 11 (zaal)
Tovido D1- DDW / SDO '99 D15 -   9
Euro Girls D1- Klimroos / VVO D17 -   1
DSV D1- Tuldania D19 -   4
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 12 (zaal)
DDW / SDO '99 D2- Stormvogels D26 -   2
DSV D2- Rosolo D24 -   3
Vessem / Winty D2- NDZW D29 -   1
Dames E-pupillen poule 14 (zaal)
Spoordonkse Girls E1- Bladella E12 - 10
DSV E1- DDW / SDO '99 E15 -   6
Vessem / Winty E1- Klimroos / VVO E14 - 12
Klimop E4- Stormvogels E10 - 18
Dames E-pupillen poule 16 (zaal)
BIO E1- Klimroos / VVO E42 -   7
DSV E2- DDW / SDO '99 E20 -   6
Rietvogels E1- Rosolo E20 - 16
F-pupillen poule 060 (zaal)
SDO F1- Corridor F14 - 10
BIO F1- NeCa F19 - 12
Klimroos / VVO F1- Rust Roest F110 - 13
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
 
Dames Overgangsklasse B (zaal)
DSV 1- Bladella 19 -   9
DAW Schaijk 1- MKV 18 - 10
Odisco 1- Klimroos / VVO 17 - 12
Tovido 1- Rietvogels 11 - 10
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
Stormvogels 2- Oranje Wit 29 - 11
DSV 2- Bladella 212 - 10
Altior 2- Prinses Irene 212 - 11
Be Quick 3- DAKOS 217 - 12
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 07 (zaal)
Rosolo 4- Kraanvogels 215 -   2
Stormvogels 4- Rietvogels 36 -   5
Tilburg 1- DDW / SDO '99 47 - 13
DSV 3- Tuldania 211 -   7
Midweek Dames poule 01 (zaal)
NeCa MW1- Flash MW28 -   6
BIO MW1- DSV MW315 -   3
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
 
Midweek Dames poule 01 (zaal)
DSV MW1- DDW MW211 - 10
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
 
Midweek Dames poule 10 (zaal)
FSC MW1- Rietvogels MW15 - 12
Tuldania MW2- Vessem / Winty MW112 -   6
DSV MW2- ZIGO MW25 -   5
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
DAW Schaijk A1- DSV A114 -   6
Spes A1- Altior A16 - 15
De Peelkorf A2- Prinses Irene A18 - 14

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (zaal)
Springfield A1- Spoordonkse Girls A16 - 14
Klimroos / VVO A2- Spoordonkse Girls A117 -   5
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-03 (zaal)
NKV B1- Stormvogels B110 -   5
Klimroos / VVO B1- Spoordonkse Girls B16 -   5
Winty / Vessem B1- DDW / SDO '99 B222 -   6
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
NDZW C1- Springfield C113 -   2
Tovido C1- Spoordonkse Girls C14 -   5
Altior C2- Eyckelkorf C18 -   5
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 11 (zaal)
Tuldania D1- Euro Girls D12 -   6
Tovido D1- DSV D10 -   3
DDW / SDO '99 D1- Klimroos / VVO D114 -   4
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 12 (zaal)
Bladella D2- DDW / SDO '99 D22 - 10
Rosolo D2- Vessem / Winty D26 -   4
NDZW D2- DSV D20 -   7
Dames E-pupillen poule 14 (zaal)
Klimroos / VVO E1- Spoordonkse Girls E111 -   6
DDW / SDO '99 E1- Klimop E422 -   0
Stormvogels E1- DSV E112 -   4
Bladella E1- Vessem / Winty E115 -   7
Dames E-pupillen poule 16 (zaal)
Rosolo E2- BIO E18 -   8

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017