Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van DSV, Diessen

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 396 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 16 : van dinsdag 16 april 2019 t/m maandag 22 april 2019
 
Dames 1e klasse A (veld)
DOT 1- Vessem 14 - 10
NeCa 1- Eyckelkorf 16 -   7

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 06 (voorjaar)
Springfield 1- Vessem 210 -   8
Tuldania 2- FSC 23 -   9
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 08 (voorjaar)
Tuldania 3- Stormvogels 41 - 11
DSV 4- Kraanvogels 28 -   6
Dames 1e klasse A (veld)
Spoordonkse Girls 1- DSV 18 - 17
Tuldania 1- Arcades 110 -   6
Midweek Dames poule 07 (voorjaar)
Rosolo MW2- ZIGO MW116 -   8
Bladella MW1- DSV MW15 -   8
Midweek Dames poule 09 (voorjaar)
DSV MW2- DDW MW24 -   3
Vessem MW1- FSC MW18 -   6
BIO MW2- Rietvogels MW28 -   9
Midweek Dames poule 08 (voorjaar)
Rosolo MW1- Melmac MW18 -   5
DDW MW1- DSV MW312 - 14
Dames A-junioren 1e klasse (veld)
Spes A1- Prinses Irene A18 -   8
Altior A1- De Peelkorf A25 -   5
DDW A1- DSV A15 -   9
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (voorjaar)
VVO A2- Stormvogels A19 -   4
Tuldania A1- SDO '99 A1
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-08 (voorjaar)
Spoordonkse Girls B1- Stormvogels B15 -   8
Springfield B1- Kraanvogels B1
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 08 (voorjaar)
DDW / SDO '99 C2- VVO C11 -   5
Vessem C1- Bladella C17 -   5
Rosolo C2- Klimroos C16 -   1
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (voorjaar)
Tovido C1- Winty C110 -   5
Spoordonkse Girls C1- NeCa C15 -   3
BIO C1- Bladella C24 -   3
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 10 (voorjaar)
BIO D1- Spoordonkse Girls D16 -   0
Euro Girls D1- Rosolo D22 -   7

Team TV
Dames E-pupillen poule 06 (voorjaar)
Bladella E1- Rosolo E217 -   2
Stormvogels E2- DSV E12 -   3
BIO E1- Klimroos E110 -   4
Dames E-pupillen poule 07 (voorjaar)
Rosolo E1- SDO '99 / DDW E312 -   8
Stormvogels E1- DSV E23 -   2
Dames E-pupillen poule 10 (voorjaar)
NKV E2- Corridor E14 - 13
Bladella E3- Rooi E22 -   7
Winty E1- Spoordonkse Girls E11 -   7
F-pupillen poule 097 (voorjaar)
VVO F1- DSV F16 -   6
Winty F1- DSC F113 -   9
week 15 : van dinsdag 9 april 2019 t/m maandag 15 april 2019
 
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 06 (voorjaar)
Tuldania 2- Rosolo 44 -   4
DSV 3- Vessem 22 -   6
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 08 (voorjaar)
DSV 4- Tuldania 32 - 10
Dames A-junioren 1e klasse (veld)
Be Quick A1- Altior A114 - 11
De Peelkorf A2- DDW A17 -   7
DSV A1- Spes A16 -   4
Prinses Irene A1- DAW Schaijk A18 -   4
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (voorjaar)
VVO A2- SDO '99 A110 -   5
Rosolo A3- DSV A28 -   5
Euro Girls A1- Tuldania A17 -   1
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-08 (voorjaar)
Spoordonkse Girls B1- Kraanvogels B14 -   2
Winty B1- DSV B15 -   7
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 08 (voorjaar)
DSV C1- Klimroos C13 -   5
Rosolo C2- Vessem C13 -   6
DDW / SDO '99 C2- Bladella C11 -   6
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (voorjaar)
DSV C2- Winty C10 -   4
Spoordonkse Girls C1- Bladella C23 -   2
Tovido C1- BIO C17 -   1
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 10 (voorjaar)
DSV D1- Rosolo D21 -   5

advertentie Lancyr Deelen
Dames E-pupillen poule 06 (voorjaar)
Bladella E1- Klimroos E115 -   1
Stormvogels E2- BIO E13 -   4
Dames E-pupillen poule 07 (voorjaar)
Stormvogels E1- Rosolo E13 -   6
DSV E2- SDO '99 / DDW E33 -   3
Dames E-pupillen poule 10 (voorjaar)
Bladella E3- Spoordonkse Girls E12 -   5
DSV E3- Corridor E14 -   3
NKV E2- Winty E13 -   8
week 14 : van dinsdag 2 april 2019 t/m maandag 8 april 2019
 
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (voorjaar)
Euro Girls A1- DSV A2
week 44 : van dinsdag 30 oktober 2018 t/m maandag 5 november 2018
 
Dames A-junioren 1e klasse (veld)
De Peelkorf A2- Spes A17 -   2
Be Quick A1- DDW A112 -   4
DSV A1- DAW Schaijk A14 -   8
Prinses Irene A1- ODC A12 -   6
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
 
Dames 1e klasse A (veld)
DSV 1- NeCa 114 -   2
Eyckelkorf 1- Spoordonkse Girls 19 -   4
Arcades 1- DOT 14 -   4
NeCa 1- Spoordonkse Girls 17 -   6
Vessem 1- Tuldania 15 -   6
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 02 (najaar)
DSV 3- Tuldania 25 - 11
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 08 (najaar)
DSV 4- Stormvogels 45 -   6
Euro Girls 1- SDO '99 16 -   4
Midweek Dames poule 01 (najaar)
Rosolo MW2- DSV MW17 -   6
Bladella MW1- Klimroos / VVO MW16 -   6
Melmac MW1- ZIGO MW16 -   9
Midweek Dames poule 10 (najaar)
Tuldania MW1- Stormvogels MW212 -   5
Rietvogels MW2- DDW MW25 -   7
Vessem MW1- DSV MW27 - 13
Midweek Dames poule 05 (najaar)
DDW MW1- Rietvogels MW110 -   9
DSV MW3- NeCa MW18 -   3
Rosolo MW1- Stormvogels MW16 - 15
Dames A-junioren 1e klasse (veld)
ODC A1- DSV A110 -   7
DAW Schaijk A1- De Peelkorf A25 - 13
Spes A1- Be Quick A15 -   7
DDW A1- Altior A15 - 14

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 04 (najaar)
Klimroos C1- Vessem C15 -   2
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 06 (najaar)
NeCa C1- Winty C13 -   4
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 06 (najaar)
Klimroos D1- Stormvogels D28 -   7
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
Dames E-pupillen poule 05 (najaar)
SDO '99 / DDW E3- Bladella E24 -   1
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
 
Dames E-pupillen poule 06 (najaar)
KVS ’17 E1- Altior E20 - 34
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
Dames 1e klasse A (veld)
Arcades 1- Eyckelkorf 17 -   6
Tuldania 1- NeCa 111 -   6
Spoordonkse Girls 1- DOT 17 -   9
DSV 1- Vessem 111 -   5

Korfbal Deals
Dames Reserve Topklasse B (veld)
Rosolo 2- Altior 217 - 13
DSV 2- Be Quick 210 - 13
Swift 3- DDW 27 - 15
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 02 (najaar)
Tuldania 2- Kraanvogels 17 -   6
Vessem 2- FSC 17 - 10
VVO / Klimroos 5- Rosolo 410 -   3
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 08 (najaar)
Stormvogels 4- Rietvogels 32 - 10
DDW 3- Euro Girls 18 -   7
SDO '99 1- Tuldania 310 -   9
Midweek Dames poule 01 (najaar)
BIO MW1- Bladella MW17 -   6
DSV MW1- Melmac MW116 -   7
ZIGO MW1- Rosolo MW212 - 11
Midweek Dames poule 10 (najaar)
FSC MW1- Vessem MW13 - 10
Stormvogels MW2- Rietvogels MW24 -   5
Midweek Dames poule 05 (najaar)
BIO MW2- DDW MW14 -   1
Stormvogels MW1- DSV MW36 -   8
NeCa MW1- Rosolo MW116 -   6

Team TV
Dames A-junioren 1e klasse (veld)
Be Quick A1- DAW Schaijk A114 -   1
Altior A1- Spes A120 - 10
De Peelkorf A2- ODC A113 -   9
DSV A1- Prinses Irene A17 -   9
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (najaar)
Stormvogels A1- Bladella A13 - 11
Rosolo A3- DSV A212 -   4
Eyckelkorf A1- Euro Girls A18 -   7
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-05 (najaar)
Stormvogels B1- Bladella B11 -   1
Rosolo B2- DSV B13 -   4
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 04 (najaar)
VVO C1- Rosolo C23 -   1
DSV C1- Bladella C12 -   4
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 06 (najaar)
NeCa C1- Bladella C24 -   2
Winty C1- Spoordonkse Girls C14 -   3
DSV C2- BIO C14 -   1
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 06 (najaar)
DSV D1- Bladella D11 - 12
Rosolo D3- NeCa D13 -   0

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Dames E-pupillen poule 09 (najaar)
Rosolo E1- Winty E29 -   0
NeCa E1- DSV E13 -   7
Vessem E2- Bladella E318 -   0
Dames E-pupillen poule 05 (najaar)
Tuldania E2- Rietvogels E12 -   2
Stormvogels E1- DSV E25 -   2
Dames E-pupillen poule 06 (najaar)
Be Quick E3- Vessem E11 -   7
DSV E3- Flash E12 -   1
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
Dames 1e klasse A (veld)
Vessem 1- Arcades 16 -   4
Eyckelkorf 1- DSV 14 - 10
DOT 1- Tuldania 12 -   3
Dames Reserve Topklasse B (veld)
Altior 2- Swift 36 -   8
Be Quick 2- Rosolo 211 -   6
DDW 2- DSV 28 -   8
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 02 (najaar)
Kraanvogels 1- VVO / Klimroos 58 -   7
Rosolo 4- Vessem 27 -   5

Antilopen Banner
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 08 (najaar)
Rietvogels 3- SDO '99 14 -   2
Tuldania 3- DDW 33 - 10
Midweek Dames poule 01 (najaar)
Rosolo MW2- Melmac MW114 -   6
Klimroos / VVO MW1- BIO MW111 - 17
Midweek Dames poule 10 (najaar)
DSV MW2- FSC MW18 -   9
Tuldania MW1- Rietvogels MW214 -   4
Vessem MW1- Stormvogels MW210 -   5
Midweek Dames poule 05 (najaar)
Rietvogels MW1- BIO MW211 - 10
DDW MW1- Stormvogels MW15 -   8
Rosolo MW1- DSV MW35 - 15
Dames A-junioren 1e klasse (veld)
Prinses Irene A1- De Peelkorf A28 -   8
DAW Schaijk A1- Altior A19 - 14
ODC A1- Be Quick A16 - 10
Spes A1- DDW A17 -   8
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (najaar)
Bladella A1- Rosolo A35 -   4
NeCa A1- Stormvogels A13 -   5
DSV A2- Eyckelkorf A19 -   0
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-05 (najaar)
Bladella B1- Rosolo B29 -   1
NeCa B2- Stormvogels B13 -   5
DSV B1- Winty B13 -   6
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 04 (najaar)
Vessem C1- VVO C14 -   3
Bladella C1- Klimroos C15 -   6
SDO '99 / DDW C2- DSV C17 -   1
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 06 (najaar)
Bladella C2- Winty C15 -   5
BIO C1- NeCa C13 -   6
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 06 (najaar)
Bladella D1- Klimroos D16 -   4
SDO '99 D1- DSV D111 -   0
Stormvogels D2- Rosolo D36 -   1
Dames E-pupillen poule 09 (najaar)
Spoordonkse Girls E1- Vessem E24 -   2
Bladella E3- NeCa E11 -   4
DSV E1- Rosolo E14 -   5
Dames E-pupillen poule 05 (najaar)
DSV E2- Tuldania E25 -   1
Rosolo E2- SDO '99 / DDW E37 -   5
Bladella E2- Stormvogels E19 -   2

advertentie Lancyr Deelen
Dames E-pupillen poule 06 (najaar)
Flash E1- Be Quick E38 -   8
Rooi E1- DSV E37 -   4
Vessem E1- KVS ’17 E113 -   0
F-pupillen poule 098 (najaar)
VVO F1- DSV F10 -   3
Klimroos F1- SDO F16 -   3
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
 
Dames 1e klasse A (veld)
Tuldania 1- Spoordonkse Girls 18 -   8
DOT 1- Eyckelkorf 16 -   6
Arcades 1- DSV 15 - 13
Vessem 1- NeCa 110 -   3
Dames Reserve Topklasse B (veld)
Altior 2- Be Quick 25 -   7
Rosolo 2- DDW 211 -   9
DSV 2- Swift 34 -   7
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 02 (najaar)
FSC 1- Rosolo 47 -   6
Vessem 2- Kraanvogels 16 -   3
VVO / Klimroos 5- DSV 37 -   3
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 08 (najaar)
Euro Girls 1- Tuldania 35 -   1
SDO '99 1- DSV 410 -   3
DDW 3- Rietvogels 36 -   8
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
 
Midweek Dames poule 01 (najaar)
ZIGO MW1- BIO MW13 - 13
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
 
Midweek Dames poule 01 (najaar)
Melmac MW1- BIO MW13 -   9
DSV MW1- Klimroos / VVO MW111 -   5
ZIGO MW1- Bladella MW116 -   6
Midweek Dames poule 10 (najaar)
Stormvogels MW2- DSV MW22 -   9
DDW MW2- Tuldania MW14 -   7
Rietvogels MW2- FSC MW18 -   5
DDW MW2- Vessem MW17 - 13
Midweek Dames poule 05 (najaar)
DSV MW3- BIO MW215 -   5
Stormvogels MW1- Rietvogels MW117 -   7
NeCa MW1- DDW MW113 -   4
Dames A-junioren 1e klasse (veld)
De Peelkorf A2- DSV A110 -   6
DDW A1- DAW Schaijk A16 -   9
Be Quick A1- Prinses Irene A19 -   5
Altior A1- ODC A16 -   4
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (najaar)
Euro Girls A1- DSV A25 -   5
Eyckelkorf A1- Bladella A14 - 12
Rosolo A3- NeCa A17 -   7

Team TV
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-05 (najaar)
Rosolo B2- NeCa B26 - 12
Winty B1- Spoordonkse Girls B12 -   2
Spoordonkse Girls B1- DSV B17 -   2
Winty B1- Bladella B14 -   6
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 04 (najaar)
Rosolo C2- Vessem C15 -   5
VVO C1- Bladella C16 -   1
Klimroos C1- SDO '99 / DDW C26 -   2
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 06 (najaar)
Winty C1- BIO C12 -   3
Spoordonkse Girls C1- Bladella C214 -   0
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 06 (najaar)
Klimroos D1- SDO '99 D14 - 10
Rosolo D3- Bladella D13 -   4
NeCa D1- Stormvogels D22 -   4
Dames E-pupillen poule 09 (najaar)
Rosolo E1- Bladella E38 -   0
Winty E2- DSV E14 - 17
NeCa E1- Spoordonkse Girls E12 -   6
Dames E-pupillen poule 05 (najaar)
Tuldania E2- Bladella E23 -   3
Stormvogels E1- Rosolo E26 -   5
Rietvogels E1- DSV E20 -   7
Dames E-pupillen poule 06 (najaar)
Be Quick E3- Rooi E11 -   6
Altior E2- Vessem E113 -   3
KVS ’17 E1- Flash E10 -   5
F-pupillen poule 098 (najaar)
DSV F1- Klimroos F10 -   4
SDO F1- VVO F19 -   0
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
 
Dames 1e klasse A (veld)
Eyckelkorf 1- Vessem 15 - 11
Spoordonkse Girls 1- Arcades 17 -   7
DSV 1- Tuldania 17 -   4
NeCa 1- DOT 17 -   8
Dames Reserve Topklasse B (veld)
DSV 2- Rosolo 25 - 16
DDW 2- Altior 28 -   7
Swift 3- Be Quick 26 - 10
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 02 (najaar)
Rosolo 4- Tuldania 23 -   7
DSV 3- Vessem 23 -   5
FSC 1- VVO / Klimroos 57 -   6
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 08 (najaar)
Tuldania 3- Stormvogels 44 -   2
DSV 4- DDW 36 -   8

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Midweek Dames poule 01 (najaar)
Klimroos / VVO MW1- ZIGO MW18 - 12
Bladella MW1- Rosolo MW24 - 16
BIO MW1- DSV MW110 - 13
Midweek Dames poule 10 (najaar)
Vessem MW1- Tuldania MW13 -   9
DSV MW2- DDW MW27 -   3
FSC MW1- Stormvogels MW26 -   3
Midweek Dames poule 05 (najaar)
DDW MW1- Rosolo MW14 -   9
BIO MW2- Stormvogels MW110 -   7
Rietvogels MW1- NeCa MW12 - 10
Dames A-junioren 1e klasse (veld)
DSV A1- Be Quick A16 - 12
ODC A1- DDW A112 -   5
DAW Schaijk A1- Spes A15 -   1
Prinses Irene A1- Altior A110 - 13
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (najaar)
NeCa A1- Eyckelkorf A110 -   3
Euro Girls A1- Rosolo A310 - 16
DSV A2- Stormvogels A12 -   5
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-05 (najaar)
DSV B1- Stormvogels B12 -   3
NeCa B2- Winty B114 -   2
Spoordonkse Girls B1- Rosolo B210 -   3

Antilopen Banner
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
 
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 04 (najaar)
Bladella C1- SDO '99 / DDW C22 -   8
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
 
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 04 (najaar)
SDO '99 / DDW C2- VVO C12 -   2
Vessem C1- DSV C19 -   2
Rosolo C2- Klimroos C15 -   3
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 06 (najaar)
Bladella C2- DSV C22 -   3
Spoordonkse Girls C1- NeCa C19 -   2
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 06 (najaar)
Stormvogels D2- DSV D19 -   6
SDO '99 D1- Rosolo D313 -   0
NeCa D1- Klimroos D12 -   4
Dames E-pupillen poule 09 (najaar)
Winty E2- NeCa E13 -   6
Spoordonkse Girls E1- Rosolo E12 -   8
DSV E1- Vessem E29 -   4
Dames E-pupillen poule 05 (najaar)
Rosolo E2- Tuldania E25 -   2
Rietvogels E1- Stormvogels E10 -   7
DSV E2- SDO '99 / DDW E31 -   6

advertentie Lancyr Deelen
Dames E-pupillen poule 06 (najaar)
Rooi E1- KVS ’17 E113 -   0
Altior E2- Be Quick E321 -   0
Vessem E1- DSV E38 -   1
F-pupillen poule 098 (najaar)
VVO F1- Klimroos F12 -   8
SDO F1- DSV F113 -   1
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
 
Dames 1e klasse A (veld)
Tuldania 1- Eyckelkorf 112 -   8
Spoordonkse Girls 1- Vessem 14 - 14
NeCa 1- Arcades 15 -   5
DOT 1- DSV 17 - 10
Dames Reserve Topklasse B (veld)
Rosolo 2- Swift 311 -   5
Be Quick 2- DDW 23 -   7
Altior 2- DSV 24 -   5
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 02 (najaar)
VVO / Klimroos 5- Vessem 25 -   5
Kraanvogels 1- DSV 36 -   6
Tuldania 2- FSC 14 -   7
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 08 (najaar)
Stormvogels 4- Euro Girls 11 - 11
SDO '99 1- DDW 39 -   6
Rietvogels 3- DSV 412 -   6
Midweek Dames poule 01 (najaar)
Melmac MW1- Bladella MW18 -   8
Rosolo MW2- Klimroos / VVO MW112 -   4
Midweek Dames poule 10 (najaar)
DDW MW2- FSC MW19 -   6
Rietvogels MW2- Vessem MW15 - 11
Tuldania MW1- DSV MW28 -   7
Midweek Dames poule 05 (najaar)
DSV MW3- DDW MW19 -   7
NeCa MW1- BIO MW210 -   6
Rosolo MW1- Rietvogels MW110 -   5
Dames A-junioren 1e klasse (veld)
DDW A1- Prinses Irene A17 -   5
Altior A1- DSV A19 -   9
Be Quick A1- De Peelkorf A26 -   6
Spes A1- ODC A14 -   2
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (najaar)
Rosolo A3- Eyckelkorf A113 -   7
Bladella A1- NeCa A16 -   5
Euro Girls A1- NeCa A12 -   5
Stormvogels A1- Euro Girls A17 -   5
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-05 (najaar)
Stormvogels B1- Spoordonkse Girls B15 -   1
Rosolo B2- Winty B18 -   5
Bladella B1- NeCa B29 -   5

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 04 (najaar)
Klimroos C1- VVO C14 -   4
DSV C1- Rosolo C23 -   6
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 06 (najaar)
DSV C2- Spoordonkse Girls C11 -   2
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 06 (najaar)
Klimroos D1- Rosolo D312 -   1
Bladella D1- SDO '99 D15 -   8
DSV D1- NeCa D14 -   1
Dames E-pupillen poule 09 (najaar)
NeCa E1- Rosolo E14 -   8
Bladella E3- Spoordonkse Girls E11 -   5
Vessem E2- Winty E21 -   1
Dames E-pupillen poule 05 (najaar)
Bladella E2- Rosolo E22 -   4
SDO '99 / DDW E3- Rietvogels E111 -   0
Stormvogels E1- Tuldania E23 -   2
Dames E-pupillen poule 06 (najaar)
DSV E3- Altior E21 - 10
Be Quick E3- KVS ’17 E16 -   1
Flash E1- Rooi E11 -   5

Korfbal Deals
F-pupillen poule 098 (najaar)
Klimroos F1- VVO F110 -   1
DSV F1- SDO F11 - 10
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
 
Dames 1e klasse A (veld)
DSV 1- Spoordonkse Girls 112 -   4
Vessem 1- DOT 18 -   6
Eyckelkorf 1- NeCa 16 -   5
Arcades 1- Tuldania 19 -   8
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 02 (najaar)
FSC 1- DSV 37 -   4
Rosolo 4- Kraanvogels 19 -   6
Vessem 2- Tuldania 23 -   7
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 08 (najaar)
DDW 3- Stormvogels 413 -   3
Tuldania 3- Rietvogels 32 -   5
Euro Girls 1- DSV 49 -   2
Midweek Dames poule 01 (najaar)
Klimroos / VVO MW1- Melmac MW14 -   4
DSV MW1- ZIGO MW111 -   7
BIO MW1- Rosolo MW26 - 11
Midweek Dames poule 10 (najaar)
FSC MW1- Tuldania MW19 -   3
Stormvogels MW2- DDW MW24 -   8
DSV MW2- Rietvogels MW23 -   3

Team TV
Midweek Dames poule 05 (najaar)
BIO MW2- Rosolo MW110 -   8
Rietvogels MW1- DSV MW37 - 13
Stormvogels MW1- NeCa MW15 -   4
Dames A-junioren 1e klasse (veld)
DSV A1- DDW A110 -   9
ODC A1- DAW Schaijk A13 -   6
De Peelkorf A2- Altior A110 -   6
Prinses Irene A1- Spes A19 -   6
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 08 (najaar)
DSV A2- Bladella A13 -   7
Eyckelkorf A1- Stormvogels A12 -   9
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-05 (najaar)
DSV B1- Bladella B12 - 10
Winty B1- Stormvogels B13 -   6
Spoordonkse Girls B1- NeCa B24 -   9
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 04 (najaar)
Vessem C1- Bladella C17 -   2
Rosolo C2- SDO '99 / DDW C22 -   3
VVO C1- DSV C14 -   0
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 06 (najaar)
Bladella C2- BIO C16 -   3
Winty C1- DSV C22 -   2
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 06 (najaar)
NeCa D1- SDO '99 D15 -   6
Rosolo D3- DSV D15 -   0
Stormvogels D2- Bladella D13 -   1
Dames E-pupillen poule 09 (najaar)
Rosolo E1- Vessem E217 -   2
DSV E1- Bladella E313 -   0
Winty E2- Spoordonkse Girls E17 -   2
Dames E-pupillen poule 05 (najaar)
DSV E2- Bladella E2
Tuldania E2- SDO '99 / DDW E33 -   1
Rietvogels E1- Rosolo E22 -   6
Dames E-pupillen poule 06 (najaar)
Altior E2- Rooi E117 -   1
KVS ’17 E1- DSV E30 - 15
Vessem E1- Flash E113 -   1
F-pupillen poule 098 (najaar)
DSV F1- VVO F11 -   1
SDO F1- Klimroos F19 -   8
week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
 
Dames 1e klasse A (veld)
Tuldania 1- Vessem 14 -   8
NeCa 1- DSV 15 - 14
DOT 1- Arcades 19 -   9
Spoordonkse Girls 1- Eyckelkorf 19 -   8

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 02 (najaar)
Tuldania 2- VVO / Klimroos 58 -   9
DSV 3- Rosolo 48 -   5
Kraanvogels 1- FSC 16 - 10
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 08 (najaar)
DSV 4- Tuldania 36 -   6
Rietvogels 3- Euro Girls 110 -   7
Stormvogels 4- SDO '99 15 - 18
Midweek Dames poule 01 (najaar)
Bladella MW1- DSV MW16 -   9

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017