de opgegeven parameter voor de competitie is niet gevonden. Korfbal Competitie Overzicht | uitslagen1920zaal

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van ZKV, Zaandam

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
 
KNKV 1e klasse C (zaal)
RWA 1- Fiducia 1afgelast
Synergo 1- ZKV 1afgelast
Spirit 1- Victum 1afgelast
BEP 1- Excelsior 1afgelast

Alles voor je sport!
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
TOP 2- ZKV 2afgelast
TOP / SolarCompleet 4- AW.DTV 2afgelast
BEP 2- Excelsior 2afgelast
RWA 2- KCC 4afgelast
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
KZ / Thermo4U 3- AW.DTV 3afgelast
ZKV 3- Avanti / Post Makelaardij 3afgelast
Tempo 3- Achilles 3afgelast
Phoenix 2- Die Haghe 3afgelast
KNKV Reserve 4e klasse K (zaal)
Furore 3- OKV 3afgelast
Blauw-Wit 5- Triaz 3afgelast
ZKV 4- BEP 4afgelast
A-junioren 1e klasse E (zaal)
BEP A1- KZ / Thermo4U A2afgelast
Groen Geel / IJskoud de Beste A2- Fiks A1afgelast
KVA A1- Pernix A1afgelast
ZKC '31 A1- ZKV A1afgelast
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
ZKV A2- Groen Geel / IJskoud de Beste A3afgelast
Helios A2- DTS A1afgelast
OKV A2- Apollo A1afgelast
B-aspiranten 2e klasse D (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste B2- KVA B1afgelast
Apollo B1- ZKV B1afgelast
Haarlem B2- KZ / Thermo4U B2afgelast
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
ZKV B2- Furore B1afgelast
AW.DTV B2- Ados B1afgelast
BEP B2- DSO B1afgelast
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
AW.DTV C1- SDO C1afgelast
DKV C1- Rapid C2afgelast
Swift C2- ZKV C1afgelast

Korfbal Deals
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
Haarlem D1- Roda D1afgelast
Blauw-Wit D1- ZKV D1afgelast
Rohda D1- Rapid D1afgelast
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Kleine Sluis D1- Triaz D1afgelast
Madjoe D4- Sporting Trigon D2afgelast
Helios D1- WWSV D2afgelast
E-pupillen poule 063 (zaal)
KZ / Thermo4U E4- Apollo E2afgelast
KZ / Thermo4U E6- Groen Geel / IJskoud de Beste E8afgelast
ZKV E1- Furore E2afgelast
F-pupillen poule 030 (zaal)
ZKV F1- Roda F2afgelast
Furore F1- Badhoevedorp F1afgelast
Groen Geel / IJskoud de Beste F3- DSO F1afgelast
Rohda F1- ZKC '31 F1afgelast
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
 
KNKV 1e klasse C (zaal)
Excelsior 1- Spirit 1afgelast
ZKV 1- RWA 1afgelast
Victum 1- BEP 1afgelast
Fiducia 1- Synergo 1afgelast
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
ZKV 2- RWA 2afgelast
TOP / SolarCompleet 4- KCC 4afgelast
KCC 4- TOP 2afgelast
Excelsior 2- TOP / SolarCompleet 4afgelast
AW.DTV 2- BEP 2afgelast
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
Die Haghe 3- Tempo 3afgelast
Avanti / Post Makelaardij 3- KZ / Thermo4U 3afgelast
Achilles 3- Phoenix 2afgelast
AW.DTV 3- ZKV 3afgelast
KNKV Reserve 4e klasse K (zaal)
OKV 3- ZKV 4afgelast
BEP 4- Furore 3afgelast
Triaz 3- Purmer 2afgelast

Team TV
A-junioren 1e klasse E (zaal)
Pernix A1- ZKC '31 A1afgelast
ZKV A1- KVA A1afgelast
Fiks A1- BEP A1afgelast
Fiks A1- KVA A1afgelast
KZ / Thermo4U A2- Groen Geel / IJskoud de Beste A2afgelast
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste A3- DKV / Aurora A2afgelast
Apollo A1- Helios A2afgelast
DTS A1- OKV A2afgelast
B-aspiranten 2e klasse D (zaal)
KZ / Thermo4U B2- Apollo B1afgelast
ZKV B1- Haarlem B2afgelast
OKV B1- Groen Geel / IJskoud de Beste B2afgelast
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
DSO B1- ZKV B2afgelast
Ados B1- KZ / Thermo4U B3afgelast
Furore B1- BEP B2afgelast
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
Furore C2- AW.DTV C1afgelast
Rapid C2- Swift C2afgelast
ZKV C1- DKV C1afgelast
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
Swift D1- Rohda D1afgelast
Blauw-Wit D1- Rapid D1afgelast
ZKV D1- Haarlem D1afgelast
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
WWSV D2- ZKV D2afgelast
Triaz D1- Helios D1afgelast
Sporting Trigon D2- Kleine Sluis D1afgelast
E-pupillen poule 063 (zaal)
Furore E2- KZ / Thermo4U E4afgelast
Apollo E2- ZKV E1afgelast
Groen Geel / IJskoud de Beste E8- Furore E3afgelast
Furore E3- Furore E2afgelast

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
F-pupillen poule 030 (zaal)
ZKC '31 F1- ZKV F1afgelast
DSO F1- Furore F1afgelast
Roda F2- Rohda F1afgelast
Badhoevedorp F1- Groen Geel / IJskoud de Beste F3afgelast
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
 
KNKV 1e klasse C (zaal)
Spirit 1- Fiducia 1afgelast
BEP 1- ZKV 1afgelast
Excelsior 1- Synergo 1afgelast
Victum 1- RWA 1afgelast
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
Excelsior 2- TOP 2afgelast
BEP 2- ZKV 2afgelast
AW.DTV 2- RWA 2afgelast
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
AW.DTV 3- Phoenix 2afgelast
ZKV 3- Achilles 3afgelast
Avanti / Post Makelaardij 3- Tempo 3afgelast
KZ / Thermo4U 3- Die Haghe 3afgelast
KNKV Reserve 4e klasse K (zaal)
OKV 3- Blauw-Wit 5afgelast
Furore 3- Triaz 3afgelast
BEP 4- Purmer 2afgelast
A-junioren 1e klasse E (zaal)
BEP A1- ZKV A1afgelast
KZ / Thermo4U A2- ZKC '31 A1afgelast
Groen Geel / IJskoud de Beste A2- Pernix A1afgelast
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
ZKV A2- Apollo A1afgelast
DKV / Aurora A2- Helios A2afgelast
B-aspiranten 2e klasse D (zaal)
OKV B1- Apollo B1afgelast
Groen Geel / IJskoud de Beste B2- KZ / Thermo4U B2afgelast
KVA B1- Haarlem B2afgelast

Antilopen Banner
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
DSO B1- AW.DTV B2afgelast
Furore B1- KZ / Thermo4U B3afgelast
BEP B2- Ados B1afgelast
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
Rapid C2- AW.DTV C1afgelast
Swift C2- Furore C2afgelast
DKV C1- SDO C1afgelast
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
Blauw-Wit D1- Rohda D1afgelast
Roda D1- ZKV D1afgelast
Haarlem D1- Rapid D1afgelast
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Madjoe D4- WWSV D2afgelast
ZKV D2- Triaz D1afgelast
Sporting Trigon D2- Helios D1afgelast
E-pupillen poule 063 (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste E8- KZ / Thermo4U E4afgelast
KZ / Thermo4U E6- Apollo E2afgelast
F-pupillen poule 030 (zaal)
Furore F1- ZKV F1afgelast
DSO F1- Rohda F1afgelast
Groen Geel / IJskoud de Beste F3- ZKC '31 F1afgelast
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
 
KNKV 1e klasse C (zaal)
Synergo 1- Victum 123 - 19
ZKV 1- Excelsior 121 - 22
Fiducia 1- BEP 126 - 25
RWA 1- Spirit 128 - 32
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
KCC 4- BEP 220 - 18
RWA 2- TOP / SolarCompleet 419 - 26
ZKV 2- Excelsior 223 - 22
TOP 2- AW.DTV 229 - 21
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
Die Haghe 3- ZKV 323 - 29
Achilles 3- Avanti / Post Makelaardij 315 - 15
Tempo 3- AW.DTV 315 - 16
Phoenix 2- KZ / Thermo4U 320 - 25
KNKV Reserve 4e klasse K (zaal)
Purmer 2- ZKV 415 -   7
Triaz 3- OKV 311 - 14
Blauw-Wit 5- BEP 419 - 16
A-junioren 1e klasse E (zaal)
KVA A1- Groen Geel / IJskoud de Beste A215 - 16
ZKV A1- KZ / Thermo4U A26 - 27
Pernix A1- BEP A122 - 18
ZKC '31 A1- Fiks A140 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
Apollo A1- Groen Geel / IJskoud de Beste A37 -   7
Helios A2- DKV / Aurora A214 - 12
Groen Geel / IJskoud de Beste A3- OKV A212 -   9
DTS A1- ZKV A214 -   9
B-aspiranten 2e klasse D (zaal)
Haarlem B2- Groen Geel / IJskoud de Beste B24 - 12
ZKV B1- OKV B19 -   6
Apollo B1- KVA B112 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
Ados B1- ZKV B24 -   8
AW.DTV B2- BEP B27 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
Furore C2- ZKV C14 -   7
SDO C1- Swift C24 -   7
AW.DTV C1- DKV C14 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
Rohda D1- Haarlem D15 - 16
Swift D1- ZKV D111 -   2
Rapid D1- Blauw-Wit D11 - 17

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Kleine Sluis D1- Sporting Trigon D28 -   9
Helios D1- Madjoe D412 -   7
E-pupillen poule 063 (zaal)
KZ / Thermo4U E4- KZ / Thermo4U E69 -   0
ZKV E1- Groen Geel / IJskoud de Beste E88 -   6
Apollo E2- Furore E39 -   2
F-pupillen poule 030 (zaal)
ZKC '31 F1- Furore F112 -   9
Roda F2- DSO F19 -   8
Rohda F1- Groen Geel / IJskoud de Beste F39 -   4
ZKV F1- Badhoevedorp F15 - 15
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
 
KNKV 1e klasse C (zaal)
BEP 1- Synergo 126 - 20
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
AW.DTV 2- KCC 430 - 17
BEP 2- TOP 224 - 28
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
AW.DTV 3- Die Haghe 323 - 18
ZKV 3- Tempo 321 - 19
KZ / Thermo4U 3- Achilles 325 - 18
KNKV Reserve 4e klasse K (zaal)
Furore 3- Blauw-Wit 518 - 12
OKV 3- Purmer 212 - 10
ZKV 4- Triaz 313 - 12
A-junioren 1e klasse E (zaal)
ZKC '31 A1- KVA A122 - 11
Groen Geel / IJskoud de Beste A2- ZKV A120 - 13
BEP A1- ZKC '31 A119 - 16
KZ / Thermo4U A2- KVA A135 -   7
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste A3- Helios A28 -   7
ZKV A2- OKV A216 - 10
B-aspiranten 2e klasse D (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste B2- ZKV B110 -   7
OKV B1- Haarlem B29 -   6
KVA B1- KZ / Thermo4U B29 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
Furore B1- AW.DTV B26 -   6
DSO B1- Ados B19 -   7
ZKV B2- KZ / Thermo4U B36 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
DKV C1- Furore C26 -   4
ZKV C1- AW.DTV C113 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
Roda D1- Rapid D14 - 11
ZKV D1- Rohda D16 -   7
Haarlem D1- Swift D18 -   8
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
ZKV D2- Kleine Sluis D110 -   5
WWSV D2- Sporting Trigon D210 -   6
E-pupillen poule 063 (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste E8- Apollo E211 -   4
Furore E3- ZKV E12 - 11
KZ / Thermo4U E6- Furore E27 -   7
F-pupillen poule 030 (zaal)
Furore F1- Roda F27 -   8
Badhoevedorp F1- Rohda F17 -   4
Groen Geel / IJskoud de Beste F3- ZKV F117 -   4
DSO F1- ZKC '31 F16 - 23

Team TV
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
 
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
KZ / Thermo4U B3- DSO B12 -   5
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
 
KNKV 1e klasse C (zaal)
Victum 1- Fiducia 128 - 21
Spirit 1- ZKV 119 - 19
Excelsior 1- RWA 124 - 26
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
TOP / SolarCompleet 4- ZKV 232 - 12
Excelsior 2- RWA 220 - 17
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
Avanti / Post Makelaardij 3- Phoenix 226 - 13
A-junioren 1e klasse E (zaal)
Fiks A1- Pernix A111 - 24
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
DKV / Aurora A2- Apollo A16 - 19
Groen Geel / IJskoud de Beste A3- DTS A110 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
KZ / Thermo4U B3- Ados B16 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
Rapid C2- SDO C15 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
Rapid D1- ZKV D16 -   8
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Sporting Trigon D2- WWSV D214 - 15
Madjoe D4- Triaz D11 - 24
E-pupillen poule 063 (zaal)
KZ / Thermo4U E4- Furore E311 -   1
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
 
KNKV 1e klasse C (zaal)
Fiducia 1- ZKV 123 - 26
Victum 1- Excelsior 132 - 19
Synergo 1- RWA 124 - 32
BEP 1- Spirit 135 - 21
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
AW.DTV 2- Excelsior 229 - 17
TOP 2- RWA 229 - 20
KCC 4- ZKV 218 - 22
BEP 2- TOP / SolarCompleet 421 - 28
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
ZKV 3- KZ / Thermo4U 326 - 28
Die Haghe 3- Achilles 321 - 22
AW.DTV 3- Avanti / Post Makelaardij 317 - 20
Tempo 3- Phoenix 226 - 13
KNKV Reserve 4e klasse K (zaal)
Furore 3- ZKV 414 - 15
BEP 4- OKV 325 - 20
Blauw-Wit 5- Purmer 224 - 13
A-junioren 1e klasse E (zaal)
BEP A1- Groen Geel / IJskoud de Beste A233 - 20
Fiks A1- KZ / Thermo4U A210 - 28
Pernix A1- ZKV A123 - 15

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
OKV A2- Groen Geel / IJskoud de Beste A316 - 10
DTS A1- Apollo A111 -   9
ZKV A2- DKV / Aurora A210 -   5
B-aspiranten 2e klasse D (zaal)
Apollo B1- Haarlem B210 -   8
KZ / Thermo4U B2- ZKV B114 -   0
KVA B1- OKV B17 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
ZKV B2- BEP B26 - 15
KZ / Thermo4U B3- AW.DTV B26 - 12
DSO B1- Furore B19 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
Swift C2- DKV C15 -   4
SDO C1- Furore C29 -   2
Rapid C2- ZKV C14 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
Roda D1- Blauw-Wit D15 - 13
Rapid D1- Rohda D17 - 13
ZKV D1- Swift D13 - 12
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
ZKV D2- Madjoe D47 -   5
Kleine Sluis D1- Helios D120 -   1
WWSV D2- Triaz D18 - 14
E-pupillen poule 063 (zaal)
Apollo E2- Furore E22 -   6
ZKV E1- KZ / Thermo4U E46 - 12
Furore E3- KZ / Thermo4U E60 -   8
F-pupillen poule 030 (zaal)
ZKV F1- Rohda F11 - 19
Roda F2- ZKV F16 -   8
DSO F1- Badhoevedorp F11 -   9
ZKC '31 F1- Roda F29 -   6
Furore F1- Groen Geel / IJskoud de Beste F36 - 10

Antilopen Banner
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
 
KNKV 1e klasse C (zaal)
RWA 1- BEP 119 - 29
Spirit 1- Synergo 112 - 12
Excelsior 1- Fiducia 124 - 17
ZKV 1- Victum 120 - 15
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
ZKV 2- AW.DTV 213 - 26
RWA 2- BEP 219 - 23
Excelsior 2- KCC 415 - 25
TOP / SolarCompleet 4- TOP 227 - 29
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
Avanti / Post Makelaardij 3- Die Haghe 320 -   9
Phoenix 2- ZKV 318 - 24
Achilles 3- AW.DTV 323 - 21
KZ / Thermo4U 3- Tempo 324 - 18
KNKV Reserve 4e klasse K (zaal)
Purmer 2- Furore 313 - 11
ZKV 4- Blauw-Wit 515 - 17
Triaz 3- BEP 421 - 17
A-junioren 1e klasse E (zaal)
ZKV A1- Fiks A112 - 11
KZ / Thermo4U A2- Pernix A123 - 12
Groen Geel / IJskoud de Beste A2- ZKC '31 A113 - 21
KVA A1- BEP A114 - 27
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
Helios A2- Apollo A16 -   6
DKV / Aurora A2- OKV A28 - 17
ZKV A2- DTS A110 - 18
B-aspiranten 2e klasse D (zaal)
ZKV B1- KVA B110 -   6
Groen Geel / IJskoud de Beste B2- Apollo B114 -   6
OKV B1- KZ / Thermo4U B213 - 16
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
AW.DTV B2- DSO B17 -   4
Furore B1- Ados B17 -   4
BEP B2- KZ / Thermo4U B39 -   8

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
ZKV C1- SDO C18 -   6
Furore C2- Rapid C27 -   3
AW.DTV C1- Swift C26 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
Swift D1- Roda D110 -   5
Rohda D1- ZKV D116 -   1
Blauw-Wit D1- Haarlem D111 - 11
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Madjoe D4- Kleine Sluis D16 - 20
Helios D1- ZKV D24 -   9
Triaz D1- Sporting Trigon D216 -   5
E-pupillen poule 063 (zaal)
Furore E2- Groen Geel / IJskoud de Beste E86 -   7
F-pupillen poule 030 (zaal)
Rohda F1- Furore F113 -   5
ZKV F1- DSO F114 -   8
Groen Geel / IJskoud de Beste F3- Roda F217 -   7
Badhoevedorp F1- ZKC '31 F16 -   3
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
 
KNKV 1e klasse C (zaal)
Excelsior 1- BEP 125 - 20
ZKV 1- Synergo 123 - 20
Fiducia 1- RWA 112 - 22
Victum 1- Spirit 120 - 21
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
AW.DTV 2- TOP / SolarCompleet 421 - 21
Excelsior 2- BEP 215 - 23
KCC 4- RWA 227 - 20
ZKV 2- TOP 225 - 23
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
Avanti / Post Makelaardij 3- ZKV 315 - 14
AW.DTV 3- KZ / Thermo4U 316 - 20
Achilles 3- Tempo 320 - 21
Die Haghe 3- Phoenix 226 - 16
KNKV Reserve 4e klasse K (zaal)
Triaz 3- Blauw-Wit 514 - 18
BEP 4- ZKV 426 - 10
OKV 3- Triaz 314 - 12
OKV 3- Furore 312 - 12
A-junioren 1e klasse E (zaal)
ZKV A1- ZKC '31 A113 - 22
Pernix A1- KVA A120 -   7
Fiks A1- Groen Geel / IJskoud de Beste A214 - 15
KZ / Thermo4U A2- BEP A120 - 22
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste A3- ZKV A212 - 11
DTS A1- Helios A29 -   3
Apollo A1- OKV A24 -   8
B-aspiranten 2e klasse D (zaal)
KVA B1- Groen Geel / IJskoud de Beste B212 - 19
ZKV B1- Apollo B117 - 10
KZ / Thermo4U B2- Haarlem B221 -   4
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
Furore B1- ZKV B212 - 12
Ados B1- AW.DTV B24 -   9
DSO B1- BEP B27 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
SDO C1- AW.DTV C19 -   8
Rapid C2- DKV C17 -   6
ZKV C1- Swift C28 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
Rapid D1- Swift D12 - 17
ZKV D1- Blauw-Wit D12 - 13
Roda D1- Haarlem D19 - 20
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
ZKV D2- Helios D111 - 10
WWSV D2- Kleine Sluis D124 -   8
Sporting Trigon D2- Madjoe D419 -   4

Alles voor je sport!
E-pupillen poule 063 (zaal)
Furore E2- ZKV E17 -   8
Groen Geel / IJskoud de Beste E8- KZ / Thermo4U E615 -   0
Apollo E2- KZ / Thermo4U E44 - 10
F-pupillen poule 030 (zaal)
DSO F1- Groen Geel / IJskoud de Beste F33 -   5
Badhoevedorp F1- Furore F16 -   7
ZKC '31 F1- Rohda F14 - 11
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
 
KNKV 1e klasse C (zaal)
Spirit 1- Excelsior 116 - 21
RWA 1- ZKV 121 - 21
BEP 1- Victum 134 - 23
Synergo 1- Fiducia 125 - 23
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
BEP 2- AW.DTV 223 - 23
TOP / SolarCompleet 4- Excelsior 225 - 16
TOP 2- KCC 419 - 17
RWA 2- ZKV 222 - 24
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
Tempo 3- Die Haghe 321 - 23
KZ / Thermo4U 3- Avanti / Post Makelaardij 313 - 16
ZKV 3- AW.DTV 320 - 20
Phoenix 2- Achilles 329 - 29
KNKV Reserve 4e klasse K (zaal)
ZKV 4- OKV 315 - 26
Purmer 2- Triaz 312 - 14
Furore 3- BEP 418 - 19
A-junioren 1e klasse E (zaal)
KVA A1- ZKV A118 - 11
Groen Geel / IJskoud de Beste A2- KZ / Thermo4U A210 - 21
BEP A1- Fiks A139 -   9
ZKC '31 A1- Pernix A120 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (zaal)
OKV A2- DTS A15 - 17
Helios A2- ZKV A29 -   7
DKV / Aurora A2- Groen Geel / IJskoud de Beste A37 - 11

Korfbal Deals
B-aspiranten 2e klasse D (zaal)
Haarlem B2- ZKV B16 -   6
Groen Geel / IJskoud de Beste B2- OKV B16 - 10
Apollo B1- KZ / Thermo4U B24 - 14
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (zaal)
ZKV B2- Ados B15 -   6
BEP B2- Furore B111 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 038 (zaal)
DKV C1- ZKV C14 -   4
Swift C2- Rapid C29 -   3
AW.DTV C1- Furore C28 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
Haarlem D1- ZKV D118 -   2
Rohda D1- Swift D18 - 13
Blauw-Wit D1- Roda D16 -   5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
Helios D1- Triaz D15 - 35
ZKV D2- Sporting Trigon D21 - 14
Kleine Sluis D1- WWSV D26 - 17
E-pupillen poule 063 (zaal)
Furore E3- Groen Geel / IJskoud de Beste E80 - 18
ZKV E1- Apollo E216 -   5
F-pupillen poule 030 (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste F3- Badhoevedorp F12 - 14
Furore F1- DSO F116 -   2
Rohda F1- Roda F221 -   4
ZKV F1- ZKC '31 F15 -   9
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
 
KNKV 1e klasse C (zaal)
Synergo 1- Excelsior 122 - 24
Fiducia 1- Spirit 121 - 28
ZKV 1- BEP 123 - 15
RWA 1- Victum 122 - 25

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017