Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van ZKV, Zaandam

286 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 44 : van dinsdag 29 oktober 2019 t/m maandag 4 november 2019
 
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
Blauw-Wit 5- HKV / Ons Eibernest 519 -   6

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 43 : van dinsdag 22 oktober 2019 t/m maandag 28 oktober 2019
 
KNKV 1e klasse D (veld)
ZKV 1- Achilles 116 - 10
Victum 1- Roda 122 - 14
KIOS 1- Die Haghe 124 - 15
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
HKV / Ons Eibernest 2- VEO 311 - 14
KIOS 2- Die Haghe 213 - 15
ZKV 2- Achilles 218 - 12
Victum 2- Roda 217 - 12
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Groen Geel / IJskoud de Beste 4- KZ / Thermo4U 610 - 12
Die Haghe 3- Sporting Trigon 319 - 14
ZKV 3- Phoenix 320 -   6
HKV / Ons Eibernest 3- ALO 216 - 16
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
HKV / Ons Eibernest 5- Blauw-Wit 516 - 18
Movado 3- Furore 320 - 12
ZKV 4- Purmer 212 - 12
Groen Geel / IJskoud de Beste 5- Sporting West 44 -   9
A-junioren 1e klasse E (veld)
Groen Geel / IJskoud de Beste A2- KZ Danaiden A110 - 15
Velocitas A1- Fiks A130 -   7
KZ / Thermo4U A2- TOP / SolarCompleet A316 - 10
ZKV A1- ZKC '31 A12 - 13
A-junioren 2e klasse G (veld)
Haarlem A1- Sporting West A113 - 10
KVA A1- ZKV A223 -   6
AW.DTV A2- OKV A112 -   8
Furore A2- ZKC '31 A26 - 11
B-aspiranten 2e klasse H (najaar)
ZKV B1- OKV B18 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 022 (najaar)
Purmer B1- Apollo B27 -   7

Antilopen Banner
F-pupillen poule 086 (najaar)
ZKV F1- Badhoevedorp F16 - 15
week 42 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
 
KNKV 1e klasse D (veld)
Die Haghe 1- Roda 114 - 10
Victum 1- KIOS 114 - 19
HKV / Ons Eibernest 1- ZKV 19 - 11
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Achilles 2- VEO 317 - 15
Die Haghe 2- Roda 213 - 10
HKV / Ons Eibernest 2- ZKV 211 - 16
Victum 2- KIOS 210 - 13
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Phoenix 3- Sporting Trigon 315 - 16
Die Haghe 3- ZKV 317 - 18
ALO 2- KZ / Thermo4U 619 - 14
Groen Geel / IJskoud de Beste 4- HKV / Ons Eibernest 311 - 19
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
Groen Geel / IJskoud de Beste 5- HKV / Ons Eibernest 512 - 14
Blauw-Wit 5- Sporting West 418 - 10
Purmer 2- Furore 316 - 18
Movado 3- ZKV 416 - 10
A-junioren 1e klasse E (veld)
ZKC '31 A1- Fiks A124 -   6
Velocitas A1- ZKV A127 - 10
KZ Danaiden A1- TOP / SolarCompleet A317 -   9
KZ / Thermo4U A2- Groen Geel / IJskoud de Beste A225 - 15
A-junioren 2e klasse G (veld)
Haarlem A1- Furore A230 -   3
Furore A2- AW.DTV A26 - 15
ZKC '31 A2- Sporting West A17 - 15
ZKV A2- OKV A17 -   9
AW.DTV A2- KVA A110 - 11
B-aspiranten 2e klasse H (najaar)
Apollo B1- Rapid B16 -   7
ZKV B1- KZ / Thermo4U B24 -   6
Haarlem B2- OKV B12 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 022 (najaar)
BEP B2- Purmer B112 -   1
F-pupillen poule 086 (najaar)
Roda F2- DKV Victoria F11 -   6
ZKC '31 F1- Rohda F13 -   9
week 41 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
 
KNKV 1e klasse D (veld)
KIOS 1- HKV / Ons Eibernest 112 - 13
Roda 1- Achilles 117 - 18
ZKV 1- Victum 125 - 16
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
KIOS 2- HKV / Ons Eibernest 211 - 11
VEO 3- Die Haghe 216 - 16
Roda 2- Achilles 217 - 17
ZKV 2- Victum 219 - 11
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
ALO 2- ZKV 310 - 12
HKV / Ons Eibernest 3- Die Haghe 312 - 19
ZKV 3- Groen Geel / IJskoud de Beste 417 - 15
KZ / Thermo4U 6- Phoenix 317 - 11
Sporting Trigon 3- ALO 218 - 12
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
Furore 3- Blauw-Wit 510 - 13
ZKV 4- Groen Geel / IJskoud de Beste 511 - 10
Sporting West 4- Purmer 212 - 14
HKV / Ons Eibernest 5- Movado 312 - 11
A-junioren 1e klasse E (veld)
ZKV A1- KZ / Thermo4U A28 - 20
Groen Geel / IJskoud de Beste A2- Velocitas A115 - 17
TOP / SolarCompleet A3- ZKC '31 A111 - 16
Fiks A1- KZ Danaiden A16 - 20
A-junioren 2e klasse G (veld)
OKV A1- ZKC '31 A29 - 12
OKV A1- KVA A18 - 11
Sporting West A1- ZKV A219 -   6
KVA A1- Haarlem A16 - 16

Alles voor je sport!
B-aspiranten 2e klasse H (najaar)
Rapid B1- ZKV B110 -   9
OKV B1- Apollo B118 -   8
Rohda B1- Haarlem B27 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 022 (najaar)
BEP B2- Apollo B210 -   0
ZKV B2- Purmer B16 -   7
C-aspiranten 2e klasse F (najaar)
Groen Geel / IJskoud de Beste C2- ZKC '31 C17 -   9
DKV Victoria C1- ZKV C17 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 072 (najaar)
BEP D2- Apollo D22 - 10
ZKV D1- Haarlem D213 -   1
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (najaar)
Sporting Andijk D1- KZ / Thermo4U D44 -   3
ZKV D2- Kleine Sluis D13 -   3
E-pupillen poule 200 (najaar)
KZ / Thermo4U E6- Furore E31 -   5
ZKV E1- BEP E33 -   5
F-pupillen poule 086 (najaar)
Badhoevedorp F1- DKV Victoria F15 -   4
Rohda F1- Roda F24 -   2
Badhoevedorp F1- ZKC '31 F17 -   5
Groen Geel / IJskoud de Beste F3- ZKV F113 -   6
week 40 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
 
KNKV 1e klasse D (veld)
Achilles 1- Die Haghe 121 - 18
Victum 1- HKV / Ons Eibernest 116 - 18
Roda 1- KIOS 113 - 10

Korfbal Deals
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Achilles 2- Die Haghe 216 - 11
Victum 2- HKV / Ons Eibernest 217 - 13
Roda 2- KIOS 213 - 14
ZKV 2- VEO 316 - 10
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Sporting Trigon 3- ZKV 310 - 10
HKV / Ons Eibernest 3- KZ / Thermo4U 69 -   8
Die Haghe 3- Groen Geel / IJskoud de Beste 47 -   8
ALO 2- Phoenix 313 - 11
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
Movado 3- Groen Geel / IJskoud de Beste 57 -   3
Blauw-Wit 5- Purmer 213 - 12
HKV / Ons Eibernest 5- Sporting West 48 - 14
Furore 3- ZKV 410 -   9
A-junioren 1e klasse E (veld)
KZ / Thermo4U A2- Velocitas A122 - 11
TOP / SolarCompleet A3- Groen Geel / IJskoud de Beste A212 - 10
ZKC '31 A1- KZ Danaiden A119 - 10
ZKV A1- Fiks A120 - 12
A-junioren 2e klasse G (veld)
Furore A2- Sporting West A16 - 18
ZKC '31 A2- ZKV A219 -   5
AW.DTV A2- Haarlem A110 - 15
B-aspiranten 2e klasse H (najaar)
Apollo B1- Rohda B18 -   5
KZ / Thermo4U B2- Rapid B115 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 022 (najaar)
Apollo B2- ZKV B26 -   9
Purmer B1- BEP B26 - 15
C-aspiranten 2e klasse F (najaar)
ZKV C1- Groen Geel / IJskoud de Beste C21 -   5
ZKC '31 C1- DKV Victoria C12 - 14

Team TV
Breedtekorfbal D-pupillen poule 072 (najaar)
Haarlem D2- BEP D210 -   0
Apollo D2- ZKV D13 -   7
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (najaar)
Kleine Sluis D1- Sporting Andijk D16 -   1
KZ / Thermo4U D4- ZKV D23 -   3
E-pupillen poule 200 (najaar)
Furore E3- ZKV E14 -   3
BEP E3- KZ / Thermo4U E61 -   0
F-pupillen poule 086 (najaar)
Roda F2- Badhoevedorp F11 -   3
DKV Victoria F1- Rohda F12 - 10
ZKC '31 F1- Groen Geel / IJskoud de Beste F32 -   5
week 39 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
 
KNKV 1e klasse D (veld)
Die Haghe 1- Victum 127 - 17
HKV / Ons Eibernest 1- Achilles 112 - 13
KIOS 1- ZKV 112 - 13
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Die Haghe 2- Victum 213 - 13
VEO 3- Roda 28 -   9
KIOS 2- ZKV 212 - 17
HKV / Ons Eibernest 2- Achilles 26 - 10
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Groen Geel / IJskoud de Beste 4- ALO 214 -   7
KZ / Thermo4U 6- Die Haghe 312 - 17
Phoenix 3- Die Haghe 38 - 14
ZKV 3- HKV / Ons Eibernest 324 - 23
KZ / Thermo4U 6- Sporting Trigon 39 - 11
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
Purmer 2- Movado 38 - 10
Groen Geel / IJskoud de Beste 5- Blauw-Wit 56 - 14
Sporting West 4- Furore 39 - 12
ZKV 4- HKV / Ons Eibernest 526 - 12
A-junioren 1e klasse E (veld)
Fiks A1- TOP / SolarCompleet A37 - 14
Groen Geel / IJskoud de Beste A2- ZKV A112 - 10
Velocitas A1- ZKC '31 A112 -   9
KZ Danaiden A1- KZ / Thermo4U A25 - 11
A-junioren 2e klasse G (veld)
Haarlem A1- ZKC '31 A210 -   5
Sporting West A1- OKV A118 -   8
ZKV A2- AW.DTV A25 - 21
KVA A1- Furore A216 - 12
B-aspiranten 2e klasse H (najaar)
Rohda B1- ZKV B13 - 10
KZ / Thermo4U B2- Apollo B118 -   5
Rapid B1- Haarlem B24 -   2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 022 (najaar)
BEP B2- ZKV B210 -   5
C-aspiranten 2e klasse F (najaar)
DKV Victoria C1- Groen Geel / IJskoud de Beste C28 -   3
ZKC '31 C1- ZKV C115 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 072 (najaar)
Apollo D2- Haarlem D25 -   2
ZKV D1- BEP D213 -   0
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (najaar)
Sporting Andijk D1- ZKV D22 -   4
Kleine Sluis D1- KZ / Thermo4U D46 -   2
E-pupillen poule 200 (najaar)
Furore E3- BEP E32 -   3
ZKV E1- KZ / Thermo4U E65 -   4

advertentie Lancyr Deelen
F-pupillen poule 086 (najaar)
DKV Victoria F1- ZKC '31 F12 -   5
Groen Geel / IJskoud de Beste F3- Roda F22 -   3
Rohda F1- ZKV F16 -   7
week 38 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
 
KNKV 1e klasse D (veld)
Achilles 1- KIOS 121 - 10
Roda 1- HKV / Ons Eibernest 112 - 14
Die Haghe 1- ZKV 114 - 19
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Roda 2- HKV / Ons Eibernest 210 - 19
Die Haghe 2- ZKV 212 - 13
Achilles 2- KIOS 218 - 18
VEO 3- Victum 217 - 13
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Phoenix 3- HKV / Ons Eibernest 39 - 19
Sporting Trigon 3- Groen Geel / IJskoud de Beste 412 -   8
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
Blauw-Wit 5- ZKV 417 - 13
Furore 3- Groen Geel / IJskoud de Beste 519 -   6
Purmer 2- HKV / Ons Eibernest 515 - 12
Sporting West 4- Movado 38 - 16
A-junioren 1e klasse E (veld)
TOP / SolarCompleet A3- Velocitas A115 - 21
KZ Danaiden A1- ZKV A116 -   7
Fiks A1- KZ / Thermo4U A27 - 31
ZKC '31 A1- Groen Geel / IJskoud de Beste A220 - 10
A-junioren 2e klasse G (veld)
ZKC '31 A2- KVA A19 -   4
ZKV A2- Furore A26 - 10
OKV A1- Haarlem A15 - 19
Sporting West A1- AW.DTV A29 - 10
B-aspiranten 2e klasse H (najaar)
OKV B1- Rohda B127 -   2
Haarlem B2- KZ / Thermo4U B25 -   7
Apollo B1- ZKV B16 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 022 (najaar)
Apollo B2- Purmer B12 -   7
ZKV B2- BEP B25 - 14
C-aspiranten 2e klasse F (najaar)
Groen Geel / IJskoud de Beste C2- DKV Victoria C14 - 12
ZKV C1- ZKC '31 C11 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 072 (najaar)
BEP D2- ZKV D10 - 16
Haarlem D2- Apollo D25 -   9
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (najaar)
KZ / Thermo4U D4- Kleine Sluis D11 -   2
ZKV D2- Sporting Andijk D18 -   1
E-pupillen poule 200 (najaar)
BEP E3- Furore E32 -   2
KZ / Thermo4U E6- ZKV E111 -   5
F-pupillen poule 086 (najaar)
ZKC '31 F1- Roda F25 -   6
Badhoevedorp F1- Groen Geel / IJskoud de Beste F38 -   7
ZKV F1- DKV Victoria F16 -   6
week 37 : van dinsdag 10 september 2019 t/m maandag 16 september 2019
 
KNKV 1e klasse D (veld)
HKV / Ons Eibernest 1- Die Haghe 127 - 25
Victum 1- Achilles 111 - 20
ZKV 1- Roda 113 - 10
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
ZKV 2- Roda 218 -   8
HKV / Ons Eibernest 2- Die Haghe 219 - 15
Victum 2- Achilles 214 - 17
KIOS 2- VEO 317 - 17

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
ZKV 3- KZ / Thermo4U 624 - 12
Die Haghe 3- ALO 217 -   9
Groen Geel / IJskoud de Beste 4- Phoenix 315 - 10
HKV / Ons Eibernest 3- Sporting Trigon 318 - 11
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
Movado 3- Blauw-Wit 59 - 11
ZKV 4- Sporting West 413 - 16
Groen Geel / IJskoud de Beste 5- Purmer 213 - 14
HKV / Ons Eibernest 5- Furore 38 -   8
A-junioren 1e klasse E (veld)
ZKV A1- TOP / SolarCompleet A312 - 15
Groen Geel / IJskoud de Beste A2- Fiks A113 - 13
KZ / Thermo4U A2- ZKC '31 A114 - 14
Velocitas A1- KZ Danaiden A124 - 12
A-junioren 2e klasse G (veld)
AW.DTV A2- ZKC '31 A211 -   7
Furore A2- OKV A19 -   8
KVA A1- Sporting West A15 - 13
Haarlem A1- ZKV A218 -   1
B-aspiranten 2e klasse H (najaar)
ZKV B1- Haarlem B213 -   7
Rapid B1- OKV B16 - 11
KZ / Thermo4U B2- Rohda B140 -   2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 022 (najaar)
Apollo B2- BEP B27 - 21
Purmer B1- ZKV B25 -   8
C-aspiranten 2e klasse F (najaar)
ZKC '31 C1- Groen Geel / IJskoud de Beste C25 -   6
ZKV C1- DKV Victoria C14 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 072 (najaar)
Apollo D2- BEP D29 -   2
Haarlem D2- ZKV D12 -   8

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (najaar)
KZ / Thermo4U D4- Sporting Andijk D11 -   2
Kleine Sluis D1- ZKV D23 -   0
E-pupillen poule 200 (najaar)
Furore E3- KZ / Thermo4U E64 -   2
BEP E3- ZKV E14 -   6
F-pupillen poule 086 (najaar)
Rohda F1- Badhoevedorp F12 -   6
Roda F2- ZKV F14 -   3
DKV Victoria F1- Groen Geel / IJskoud de Beste F32 -   3
week 36 : van dinsdag 3 september 2019 t/m maandag 9 september 2019
 
KNKV 1e klasse D (veld)
Achilles 1- ZKV 114 - 10
Die Haghe 1- KIOS 115 - 17
Roda 1- Victum 110 - 13
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Achilles 2- ZKV 217 - 20
Roda 2- Victum 213 - 14
VEO 3- HKV / Ons Eibernest 216 -   3
Die Haghe 2- KIOS 215 - 15
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
KZ / Thermo4U 6- Groen Geel / IJskoud de Beste 410 - 14
Phoenix 3- ZKV 316 - 27
ALO 2- HKV / Ons Eibernest 38 - 15
Sporting Trigon 3- Die Haghe 313 - 12
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
Sporting West 4- Groen Geel / IJskoud de Beste 56 -   5
Furore 3- Movado 36 - 11
Purmer 2- ZKV 412 -   5
A-junioren 1e klasse E (veld)
TOP / SolarCompleet A3- KZ / Thermo4U A211 - 21
KZ Danaiden A1- Groen Geel / IJskoud de Beste A210 -   5
Fiks A1- Velocitas A17 - 21
ZKC '31 A1- ZKV A119 -   5

Antilopen Banner
A-junioren 2e klasse G (veld)
ZKC '31 A2- Furore A214 -   7
Sporting West A1- Haarlem A18 - 10
ZKV A2- KVA A12 - 17
OKV A1- AW.DTV A210 - 16
B-aspiranten 2e klasse H (najaar)
OKV B1- KZ / Thermo4U B28 -   9
Haarlem B2- Apollo B16 -   2
Rohda B1- Rapid B13 - 17
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 022 (najaar)
ZKV B2- Apollo B210 -   5
C-aspiranten 2e klasse F (najaar)
DKV Victoria C1- ZKC '31 C112 -   3
Groen Geel / IJskoud de Beste C2- ZKV C17 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 072 (najaar)
BEP D2- Haarlem D20 -   4
ZKV D1- Apollo D210 -   3
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (najaar)
ZKV D2- KZ / Thermo4U D47 -   0
Sporting Andijk D1- Kleine Sluis D11 -   3
E-pupillen poule 200 (najaar)
ZKV E1- Furore E33 -   7
KZ / Thermo4U E6- BEP E32 -   4
F-pupillen poule 086 (najaar)
ZKV F1- ZKC '31 F15 -   5
Groen Geel / IJskoud de Beste F3- Rohda F14 - 21

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017