Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van ZKV, Zaandam

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 399 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
 
KNKV 1e klasse E (zaal)
Valto 1- Ten Donck 144 - 18
Rapid 1- Roda 120 - 22
ONDO 1- Tilburg 134 - 22
ZKV 1- Excelsior 123 - 19

Antilopen Banner
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
DOS '46 3- Tempo 325 - 18
De Wâlden 2- Drachten / van der Wiel 221 - 21
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- DVO / Accountor 333 - 13
ZKV 2- LDODK / Rinsma Fashion 323 - 28
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Groen Geel 4- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 518 - 28
Apeldoorn 2- KZ / Thermo4U 514 - 17
Swift 2- ZKV 317 - 19
KNKV Reserve 4e klasse C (zaal)
BEP 4- AW.DTV 434 - 13
KZ Danaiden 4- OKV 413 - 12
Refleks 5- Sporting Trigon 521 - 31
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
Apollo 4- ZKV 58 - 14
Purmer 5- KZ / Thermo4U 87 - 12
Zaandam Zuid 3- Hilversum 18 - 19
Oosterkwartier 3- WWSV 213 -   9
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
Meervogels / Física A1- AW.DTV A121 - 21
KZ / Thermo4U A1- Tempo A137 - 25
KVA A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A228 - 25
ZKV A1- BEP A128 - 16
A-junioren 2e klasse G (zaal)
BEP A2- Huizen A19 - 13
KVA A2- ZKV A214 - 12
Furore A1- AW.DTV A211 - 15
Rohda A1- ZKC '31 A113 - 25
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 014 (zaal)
OKV B1- Furore B221 -   5
BEP B2- Groen Geel B321 -   6
Purmer B1- DTS B16 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 036 (zaal)
ZKC '31 B2- DTS B28 - 11
Celeritas B1- ZKV B33 -   9
OKV B2- Apollo B111 -   8
C-aspiranten 1e klasse D (zaal)
Velocitas C1- Haarlem C113 - 13
KZ Danaiden C1- ZKV C122 -   6
ZKC '31 C1- BEP C114 - 17
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044 (zaal)
DSO C2- ZKV C27 -   4
EKVA C2- Groen Geel C36 -   3
BEP C3- ZKC '31 C29 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 012 (zaal)
BEP D1- Furore D110 -   2
DSO D1- ZKC '31 D18 - 17
Groen Geel D2- ZKV D121 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 070 (zaal)
Rohda D1- DTS D113 -   5
Apollo D2- ZKC '31 D36 - 12
Furore D3- ZKV D23 -   4
E-pupillen poule 034 (zaal)
Furore E2- KZ / Thermo4U E210 - 16
Apollo E3- OKV E35 - 16
ZKV E1- Roda E29 -   4
E-pupillen poule 070 (zaal)
Zaandam Zuid E1- OKV E45 -   0
ZKV E2- DTS E16 -   3
Sporting Andijk E1- ZKC '31 E28 - 11
ZKV E2- Sporting Andijk E12 -   0
F-pupillen poule 023 (zaal)
Groen Geel F3- WWSV F110 -   8
Groen Geel F4- OKV F210 -   9
ZKV F1- KZ / Thermo4U F213 - 13
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
 
KNKV 1e klasse E (zaal)
Roda 1- Valto 122 - 31
Tilburg 1- ZKV 121 - 26
Excelsior 1- ONDO 124 - 17
Ten Donck 1- Rapid 1gestaakt
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
DVO / Accountor 3- DOS '46 323 - 18
Drachten / van der Wiel 2- ZKV 219 - 14
LDODK / Rinsma Fashion 3- De Wâlden 230 - 17
Tempo 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 413 - 25
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
ZKV 3- Apeldoorn 225 - 16
KZ / Thermo4U 5- Swift 222 - 18
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5- HKC 235 - 13
KNKV Reserve 4e klasse C (zaal)
AW.DTV 4- Refleks 520 - 16
ZKV 4- KZ Danaiden 412 - 18
Sporting Trigon 5- BEP 428 - 21
AW.DTV 4- Sporting Trigon 525 - 25
ZKV 4- OKV 416 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
Hilversum 1- Purmer 519 -   7
KZ / Thermo4U 8- Zaandam Zuid 321 - 14
ZKV 5- Oosterkwartier 313 -   7
WWSV 2- Apollo 44 - 15
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2- ZKV A122 - 29
AW.DTV A1- KZ / Thermo4U A118 - 32
BEP A1- KVA A119 - 21
Tempo A1- Meervogels / Física A120 - 19
A-junioren 2e klasse G (zaal)
Huizen A1- Furore A112 -   9
AW.DTV A2- BEP A223 - 13
ZKC '31 A1- KVA A222 - 12
ZKV A2- Rohda A113 - 13

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 014 (zaal)
Groen Geel B3- ZKV B26 -   8
DTS B1- OKV B110 -   8
Furore B2- Purmer B17 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 036 (zaal)
DTS B2- Celeritas B115 -   7
ZKV B3- KZ / Thermo4U B35 -   8
Apollo B1- OKV B214 - 10
C-aspiranten 1e klasse D (zaal)
ZKV C1- ZKC '31 C13 - 13
KZ / Thermo4U C2- Velocitas C114 -   7
BEP C1- KZ Danaiden C113 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044 (zaal)
ZKV C2- BEP C31 -   4
Groen Geel C3- ZKC '31 C28 -   5
Triaz C1- DSO C213 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 012 (zaal)
Furore D1- Groen Geel D25 - 14
KZ / Thermo4U D2- DSO D112 -   2
ZKV D1- BEP D14 - 14
Breedtekorfbal D-pupillen poule 070 (zaal)
ZKC '31 D3- Rohda D14 -   7
KZ / Thermo4U D4- Furore D35 -   4
DTS D1- Apollo D26 -   4
E-pupillen poule 034 (zaal)
Roda E2- Apollo E33 -   1
KZ / Thermo4U E2- Groen Geel E210 - 17
OKV E3- ZKV E18 -   6
E-pupillen poule 070 (zaal)
OKV E4- ZKV E20 - 10
ZKC '31 E2- Furore E34 -   3
DTS E1- Zaandam Zuid E12 -   6
F-pupillen poule 023 (zaal)
OKV F2- Purmer F112 -   7
KZ / Thermo4U F2- Groen Geel F37 - 12
WWSV F1- ZKV F19 - 19
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
 
KNKV 1e klasse E (zaal)
Valto 1- Excelsior 124 - 23
Rapid 1- Tilburg 115 - 28
ZKV 1- Ten Donck 135 - 20
ONDO 1- Roda 130 - 21
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
De Wâlden 2- DVO / Accountor 323 - 36
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- Drachten / van der Wiel 227 - 26
DOS '46 3- LDODK / Rinsma Fashion 319 - 29
ZKV 2- Tempo 319 - 15
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Swift 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 517 - 22
HKC 2- KZ / Thermo4U 515 - 22
Groen Geel 4- ZKV 317 - 23
KNKV Reserve 4e klasse C (zaal)
Refleks 5- ZKV 416 - 12
BEP 4- OKV 422 - 18
KZ Danaiden 4- AW.DTV 420 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
Purmer 5- ZKV 58 - 22
Oosterkwartier 3- Hilversum 111 - 13
Zaandam Zuid 3- WWSV 210 - 11
Apollo 4- KZ / Thermo4U 816 - 13
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
KZ / Thermo4U A1- BEP A136 -   6
Meervogels / Física A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A226 - 15
ZKV A1- Tempo A120 - 21
KVA A1- AW.DTV A119 - 16
A-junioren 2e klasse G (zaal)
KVA A2- AW.DTV A215 - 24
BEP A2- ZKC '31 A18 - 29
Furore A1- ZKV A213 - 11
Rohda A1- Huizen A113 - 10
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1- Meervogels / Física B122 - 15
DVO / Accountor B1- BEP B124 - 16
KZ / Thermo4U B1- ZKV B133 -   9
Groen Geel B1- SKF B127 - 26
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 014 (zaal)
Purmer B1- Groen Geel B38 -   6
ZKV B2- Furore B210 -   3
BEP B2- DTS B116 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 036 (zaal)
ZKC '31 B2- ZKV B36 -   5
OKV B2- DTS B28 -   9
Celeritas B1- Apollo B110 - 13
C-aspiranten 1e klasse D (zaal)
KZ Danaiden C1- Haarlem C114 -   7
Velocitas C1- ZKV C112 -   5
ZKC '31 C1- KZ / Thermo4U C27 - 15
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044 (zaal)
BEP C3- Groen Geel C34 -   7
ZKC '31 C2- ZKV C21 -   7
EKVA C2- Triaz C18 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 012 (zaal)
DSO D1- ZKV D15 -   4
BEP D1- KZ / Thermo4U D212 -   6

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal D-pupillen poule 070 (zaal)
Apollo D2- KZ / Thermo4U D44 -   7
Rohda D1- ZKV D215 -   3
Furore D3- DTS D18 -   7
E-pupillen poule 034 (zaal)
Furore E2- Roda E212 -   4
ZKV E1- KZ / Thermo4U E210 -   7
Groen Geel E2- OKV E311 -   9
E-pupillen poule 070 (zaal)
Furore E3- OKV E415 -   3
ZKV E2- ZKC '31 E22 -   3
Sporting Andijk E1- DTS E1
F-pupillen poule 023 (zaal)
Groen Geel F3- OKV F212 -   8
Groen Geel F4- WWSV F16 -   9
Purmer F1- KZ / Thermo4U F25 -   7
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
 
KNKV 1e klasse E (zaal)
Tilburg 1- Roda 130 - 24
ONDO 1- Ten Donck 127 - 11
Excelsior 1- Rapid 126 - 15
ZKV 1- Valto 125 - 22
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
ZKV 2- DOS '46 319 - 17
Drachten / van der Wiel 2- DVO / Accountor 322 - 17
De Wâlden 2- Tempo 323 - 22
LDODK / Rinsma Fashion 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 425 - 20
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Groen Geel 4- Swift 216 - 18
HKC 2- ZKV 37 - 21
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5- Apeldoorn 219 - 17
KNKV Reserve 4e klasse C (zaal)
Sporting Trigon 5- KZ Danaiden 417 - 18
AW.DTV 4- OKV 419 - 29
BEP 4- ZKV 424 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
KZ / Thermo4U 8- Oosterkwartier 310 -   8
Purmer 5- Apollo 45 - 13
Hilversum 1- WWSV 217 -   5
Zaandam Zuid 3- ZKV 510 - 13
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
BEP A1- Meervogels / Física A119 - 21
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2- AW.DTV A113 - 25
KVA A1- Tempo A120 - 18
ZKV A1- KZ / Thermo4U A121 - 21
A-junioren 2e klasse G (zaal)
KVA A2- Huizen A115 - 20
ZKV A2- AW.DTV A215 - 16
ZKC '31 A1- Furore A130 -   7
Rohda A1- BEP A216 -   9

Korfbal Deals
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
Groen Geel B1- ZKV B132 - 10
BEP B1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen B117 - 25
Meervogels / Física B1- SKF B116 - 28
KZ / Thermo4U B1- DVO / Accountor B117 - 20
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 014 (zaal)
DTS B1- ZKV B25 - 13
OKV B1- Groen Geel B318 -   3
Purmer B1- BEP B23 - 14
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 036 (zaal)
ZKC '31 B2- OKV B26 -   6
DTS B2- Apollo B19 -   9
C-aspiranten 1e klasse D (zaal)
BEP C1- Velocitas C111 -   9
ZKV C1- Haarlem C13 - 15
KZ Danaiden C1- KZ / Thermo4U C215 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044 (zaal)
EKVA C2- ZKV C28 -   3
Groen Geel C3- Triaz C15 -   3
ZKC '31 C2- DSO C27 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 012 (zaal)
BEP D1- ZKC '31 D15 - 11
Furore D1- KZ / Thermo4U D26 -   5
Groen Geel D2- DSO D121 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 070 (zaal)
Apollo D2- ZKV D22 -   6
ZKC '31 D3- KZ / Thermo4U D412 -   5
Rohda D1- Furore D312 -   0
E-pupillen poule 034 (zaal)
Apollo E3- KZ / Thermo4U E23 - 15
Roda E2- Groen Geel E27 - 14
ZKV E1- Furore E211 -   5
E-pupillen poule 070 (zaal)
DTS E1- Furore E35 - 18
Zaandam Zuid E1- ZKC '31 E27 -   2
F-pupillen poule 023 (zaal)
Groen Geel F4- Purmer F18 -   6
Purmer F1- ZKV F11 - 29
Groen Geel F4- KZ / Thermo4U F25 -   4
OKV F2- WWSV F16 -   7
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
 
KNKV 1e klasse E (zaal)
Roda 1- ZKV 121 - 23
Rapid 1- ONDO 120 - 25

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
ZKV 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 516 - 17
KZ / Thermo4U 5- Groen Geel 415 - 19
KNKV Reserve 4e klasse C (zaal)
OKV 4- Refleks 513 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
Apollo 4- Hilversum 111 - 15
WWSV 2- Purmer 512 -   5
ZKV 5- KZ / Thermo4U 814 - 13
Oosterkwartier 3- Zaandam Zuid 326 -   9
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
KZ / Thermo4U A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A243 - 14
A-junioren 2e klasse G (zaal)
Furore A1- KVA A218 - 10
Huizen A1- ZKC '31 A18 - 21
BEP A2- ZKV A28 - 14
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
KZ / Thermo4U B1- BEP B127 - 11
DVO / Accountor B1- ZKV B141 -   5
Groen Geel B1- Meervogels / Física B128 - 17
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1- SKF B117 - 18
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 014 (zaal)
Groen Geel B3- DTS B19 - 15
BEP B2- Furore B222 -   2
ZKV B2- OKV B18 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 036 (zaal)
ZKV B3- DTS B210 -   8
KZ / Thermo4U B3- Celeritas B120 -   1
Apollo B1- ZKC '31 B212 -   6
C-aspiranten 1e klasse D (zaal)
Haarlem C1- ZKC '31 C114 - 12
KZ / Thermo4U C2- BEP C18 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044 (zaal)
BEP C3- EKVA C23 -   8
Triaz C1- ZKC '31 C210 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 012 (zaal)
KZ / Thermo4U D2- Groen Geel D22 - 15
ZKC '31 D1- ZKV D116 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 070 (zaal)
ZKV D2- DTS D19 -   3
Furore D3- ZKC '31 D34 -   3
E-pupillen poule 034 (zaal)
KZ / Thermo4U E2- Roda E216 -   5
Furore E2- OKV E36 - 17
Groen Geel E2- Apollo E322 -   2
E-pupillen poule 070 (zaal)
Furore E3- Zaandam Zuid E17 -   2
ZKC '31 E2- DTS E114 -   3
F-pupillen poule 023 (zaal)
WWSV F1- Purmer F16 -   9
ZKV F1- OKV F225 -   4
Groen Geel F3- Groen Geel F48 -   5
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
 
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Swift 2- HKC 240 -   5
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
Hilversum 1- ZKV 510 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 036 (zaal)
KZ / Thermo4U B3- Apollo B110 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044 (zaal)
ZKV C2- ZKC '31 C25 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 012 (zaal)
ZKV D1- Furore D18 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 070 (zaal)
KZ / Thermo4U D4- Rohda D11 - 12
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
 
KNKV 1e klasse E (zaal)
Ten Donck 1- Excelsior 118 - 30
Valto 1- Tilburg 126 - 16

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
DVO / Accountor 3- ZKV 220 - 21
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- De Wâlden 231 - 23
Tempo 3- LDODK / Rinsma Fashion 316 - 29
DOS '46 3- Drachten / van der Wiel 220 - 27
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Apeldoorn 2- HKC 222 - 13
KNKV Reserve 4e klasse C (zaal)
ZKV 4- Sporting Trigon 513 - 29
KZ Danaiden 4- BEP 419 - 18
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
Tempo A1- BEP A117 - 10
Meervogels / Física A1- KVA A119 - 22
AW.DTV A1- ZKV A119 - 16
A-junioren 2e klasse G (zaal)
ZKC '31 A1- Rohda A123 - 12
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
DVO / Accountor B1- Meervogels / Física B124 -   8
SKF B1- KZ / Thermo4U B117 - 23
ZKV B1- BEP B110 - 29
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1- Groen Geel B117 - 18
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 014 (zaal)
ZKV B2- DTS B112 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 036 (zaal)
ZKV B3- Apollo B110 - 14
C-aspiranten 1e klasse D (zaal)
Velocitas C1- KZ Danaiden C110 - 14
Haarlem C1- ZKV C110 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044 (zaal)
ZKV C2- EKVA C23 -   7
DSO C2- Groen Geel C36 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 012 (zaal)
DSO D1- Furore D18 -   7

Antilopen Banner
Breedtekorfbal D-pupillen poule 070 (zaal)
ZKV D2- Apollo D25 - 12
E-pupillen poule 070 (zaal)
Sporting Andijk E1- OKV E43 -   7
F-pupillen poule 023 (zaal)
ZKV F1- Purmer F126 -   5
Groen Geel F3- KZ / Thermo4U F29 -   8
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
 
KNKV 1e klasse E (zaal)
ONDO 1- ZKV 123 - 24
Excelsior 1- Tilburg 117 - 16
Ten Donck 1- Roda 110 - 26
Rapid 1- Valto 125 - 35
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
Tempo 3- DVO / Accountor 315 - 26
De Wâlden 2- ZKV 222 - 21
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- DOS '46 323 - 18
LDODK / Rinsma Fashion 3- Drachten / van der Wiel 225 - 20
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Apeldoorn 2- Swift 215 - 18
HKC 2- Groen Geel 420 - 21
ZKV 3- KZ / Thermo4U 525 - 15
KNKV Reserve 4e klasse C (zaal)
BEP 4- Refleks 521 - 17
Sporting Trigon 5- AW.DTV 438 - 22
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
Zaandam Zuid 3- Purmer 59 -   8
Oosterkwartier 3- Apollo 410 - 15
KZ / Thermo4U 8- Hilversum 19 - 10
ZKV 5- WWSV 216 -   6
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
Tempo A1- AW.DTV A124 - 20
KVA A1- ZKV A119 - 31
Meervogels / Física A1- KZ / Thermo4U A126 - 34
BEP A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A219 - 19
A-junioren 2e klasse G (zaal)
AW.DTV A2- Rohda A127 - 16
Furore A1- BEP A218 - 12
KVA A2- Rohda A128 - 14
ZKC '31 A1- ZKV A214 -   9
Huizen A1- AW.DTV A210 - 13
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
BEP B1- Meervogels / Física B123 - 17
ZKV B1- SKF B110 - 33
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1- DVO / Accountor B116 - 32
Groen Geel B1- KZ / Thermo4U B123 - 34

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 014 (zaal)
OKV B1- Purmer B118 -   5
DTS B1- Furore B213 -   8
ZKV B2- BEP B29 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 036 (zaal)
KZ / Thermo4U B3- OKV B214 -   6
Celeritas B1- ZKC '31 B28 - 12
C-aspiranten 1e klasse D (zaal)
KZ / Thermo4U C2- Haarlem C116 -   8
KZ Danaiden C1- ZKC '31 C112 - 12
BEP C1- ZKV C111 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044 (zaal)
ZKV C2- Triaz C16 -   9
BEP C3- DSO C212 -   7
EKVA C2- ZKC '31 C212 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 012 (zaal)
ZKC '31 D1- KZ / Thermo4U D214 -   3
BEP D1- Groen Geel D24 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 070 (zaal)
DTS D1- ZKC '31 D39 - 13
Apollo D2- Rohda D11 - 16
E-pupillen poule 034 (zaal)
Roda E2- OKV E36 - 24
Apollo E3- ZKV E11 - 16
Groen Geel E2- Furore E210 -   5
E-pupillen poule 070 (zaal)
DTS E1- OKV E44 -   7
Furore E3- Sporting Andijk E110 -   3
Zaandam Zuid E1- ZKV E26 -   4
F-pupillen poule 023 (zaal)
Groen Geel F3- ZKV F17 - 12
KZ / Thermo4U F2- WWSV F112 -   9
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
 
KNKV 1e klasse E (zaal)
Roda 1- Excelsior 116 - 21
ZKV 1- Rapid 129 - 17
Valto 1- ONDO 129 - 20
Tilburg 1- Ten Donck 131 - 26
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
Drachten / van der Wiel 2- Tempo 321 - 17
ZKV 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 418 - 27
DVO / Accountor 3- LDODK / Rinsma Fashion 320 - 27
DOS '46 3- De Wâlden 222 - 11
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
KZ / Thermo4U 5- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 519 - 20
Groen Geel 4- Apeldoorn 218 - 12
KNKV Reserve 4e klasse C (zaal)
Refleks 5- KZ Danaiden 414 - 18
OKV 4- Sporting Trigon 519 - 22
AW.DTV 4- ZKV 411 - 22
Breedtekorfbal Senioren poule 217 (zaal)
Purmer 5- Oosterkwartier 33 - 14
WWSV 2- KZ / Thermo4U 815 - 10
Apollo 4- Zaandam Zuid 313 - 16
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2- Tempo A18 - 27
KZ / Thermo4U A1- KVA A131 - 26
ZKV A1- Meervogels / Física A117 - 21
AW.DTV A1- BEP A128 - 17
A-junioren 2e klasse G (zaal)
ZKV A2- Huizen A115 - 18
BEP A2- KVA A214 - 22
Rohda A1- Furore A114 - 11
AW.DTV A2- ZKC '31 A115 - 16
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
SKF B1- BEP B123 - 23
Meervogels / Física B1- ZKV B137 - 11
DVO / Accountor B1- Groen Geel B121 -   7
KZ / Thermo4U B1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen B122 - 20
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 014 (zaal)
Purmer B1- ZKV B23 -   4
Furore B2- Groen Geel B34 -   4
BEP B2- OKV B15 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 036 (zaal)
OKV B2- Celeritas B15 -   4
ZKC '31 B2- KZ / Thermo4U B39 -   9
C-aspiranten 1e klasse D (zaal)
Haarlem C1- BEP C19 -   9
ZKC '31 C1- Velocitas C112 - 12
ZKV C1- KZ / Thermo4U C23 - 17
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044 (zaal)
ZKC '31 C2- BEP C32 -   5
Groen Geel C3- ZKV C210 -   0
DSO C2- Triaz C15 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 012 (zaal)
Furore D1- ZKC '31 D13 - 15
DSO D1- BEP D18 - 14

Team TV
Breedtekorfbal D-pupillen poule 070 (zaal)
ZKC '31 D3- ZKV D24 - 10
Furore D3- Apollo D24 -   7
E-pupillen poule 034 (zaal)
OKV E3- KZ / Thermo4U E223 -   4
Furore E2- Apollo E314 -   2
ZKV E1- Groen Geel E25 - 13
E-pupillen poule 070 (zaal)
ZKV E2- Furore E36 - 12
OKV E4- ZKC '31 E22 -   5
Sporting Andijk E1- Zaandam Zuid E14 -   3
F-pupillen poule 023 (zaal)
ZKV F1- Groen Geel F419 -   4
Purmer F1- Groen Geel F310 - 12
OKV F2- KZ / Thermo4U F28 -   7
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
 
KNKV 1e klasse E (zaal)
Excelsior 1- ZKV 128 - 20

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017