Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van ZKV, Zaandam

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 223 (voorjaar)
Groen Geel 6- Purmer 310 - 11
week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
 
KNKV 1e klasse A (veld)
AKC 1- EKC Nääs 115 - 13
OKO / Bies 1- MIA 125 - 21
Apeldoorn 1- ZKV 117 - 16
Apollo 1- Dindoa 117 - 17
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Tempo 3- ZKV 217 - 15
Groen Geel 3- Fortuna / Delta Logistiek 312 - 14
AW.DTV 3- DES 213 - 12
HKV / Ons Eibernest 3- Die Haghe 314 - 15
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ZKV 3- Swift 316 - 11
Rohda 5- Sporting West 319 - 18
Blauw-Wit 5- ZKC '31 27 - 17
ALO 2- OKV 313 -   9
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
ZKV 4- HKV / Ons Eibernest 517 - 13
Sporting Trigon 5- Refleks 517 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 223 (voorjaar)
ZKV 5- Hilversum 112 - 10
Hilversum 1- OKV 514 -   6
HBC 3- ZKV 59 -   8
A-junioren Overgangsklasse B (veld)
DVO / Accountor A2- KZ / Thermo4U A218 - 10
OVVO / De Kroon A1- ZKV A111 - 21
SKF A1- AW.DTV A115 - 16
A-junioren 1e klasse D (veld)
ZKV A2- Fiducia A112 - 17
KVA A1- ZKC '31 A118 - 11
Tempo A2- SDO / BlijWerkt A116 - 11
Groen Geel A2- Fortissimo A112 - 13

Alles voor je sport!
B-aspiranten 2e klasse H (voorjaar)
AW.DTV B1- ZKV B18 - 14
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 025 (voorjaar)
Badhoevedorp B1- DTS B16 - 11
ZKV B2- Purmer B113 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (voorjaar)
ZKV B3- OKV B213 - 14
Furore B2- Groen Geel B312 - 11
C-aspiranten 2e klasse H (voorjaar)
Velocitas C1- Apollo C113 - 16
ZKV C1- Apollo C112 - 10
ZKC '31 C1- ZKV C119 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 075 (voorjaar)
ZKC '31 C2- Helios C110 -   7
Haarlem C2- ZKV C212 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 057 (voorjaar)
BEP D2- ZKV D113 - 12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 126 (voorjaar)
ZKV D2- Furore D34 -   4
DKV D1- DTS D17 -   8

Korfbal Deals
E-pupillen poule 054 (voorjaar)
Roda E1- Furore E215 -   7
E-pupillen poule 125 (voorjaar)
Zaandam Zuid E1- ZKV E210 -   8
F-pupillen poule 003 (voorjaar)
ZKV F1- Groen Geel F114 -   5
AW.DTV F1- KZ / Thermo4U F14 - 19
week 19 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019
 
KNKV 1e klasse A (veld)
Apollo 1- EKC Nääs 113 - 10
MIA 1- AKC 120 - 23
ZKV 1- OKO / Bies 119 - 13
Apeldoorn 1- Dindoa 118 - 19
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
ZKV 2- Groen Geel 314 - 15
AW.DTV 3- Die Haghe 326 - 13
Fortuna / Delta Logistiek 3- HKV / Ons Eibernest 322 - 10
Tempo 3- DES 28 - 14
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ALO 2- Sporting West 311 - 16
ZKC '31 2- ZKV 313 - 22
Blauw-Wit 5- OKV 318 - 14
Swift 3- Rohda 520 - 15
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
HKV / Ons Eibernest 5- KZ Danaiden 55 -   7
Refleks 5- ZKV 415 -   9
OKV 4- HKV / Ons Eibernest 518 -   8
ZKV 4- AW.DTV 415 - 12
Sporting Trigon 5- OKV 418 -   9

Team TV
Breedtekorfbal Senioren poule 223 (voorjaar)
HBC 3- Purmer 310 -   8
Groen Geel 6- ZKV 59 - 10
OKV 5- Groen Geel 66 - 10
Hilversum 1- Stormvogels 315 - 10
A-junioren Overgangsklasse B (veld)
AW.DTV A1- DVO / Accountor A219 -   9
ZKV A1- SKF A122 - 10
BEP A1- KZ / Thermo4U A222 - 14
A-junioren 1e klasse D (veld)
SDO / BlijWerkt A1- ZKV A211 -   9
Groen Geel A2- ZKC '31 A19 - 12
Fiducia A1- KVA A14 -   7
Tempo A2- Fortissimo A120 - 10
B-aspiranten 2e klasse H (voorjaar)
TOP / SolarCompleet B2- ZKV B111 -   6
Rapid B1- AW.DTV B19 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 025 (voorjaar)
DTS B1- ZKV B28 -   6
Badhoevedorp B1- Purmer B18 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (voorjaar)
Furore B2- ZKV B311 -   9
OKV B2- Furore B210 - 10
C-aspiranten 2e klasse H (voorjaar)
Apollo C1- ZKC '31 C18 -   8
Velocitas C1- ZKV C113 -   2

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 075 (voorjaar)
Haarlem C2- Helios C12 -   2
ZKV C2- ZKC '31 C210 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 057 (voorjaar)
BEP D2- Roda D14 -   9
ZKV D1- KZ / Thermo4U D35 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 126 (voorjaar)
DKV D1- Furore D30 -   2
E-pupillen poule 054 (voorjaar)
Roda E1- ZKV E111 -   8
Furore E2- KZ / Thermo4U E23 -   9
E-pupillen poule 125 (voorjaar)
Zaandam Zuid E1- KZ / Thermo4U E35 -   5
F-pupillen poule 003 (voorjaar)
KZ / Thermo4U F1- Groen Geel F110 -   3
ZKV F1- KZ / Thermo4U F14 -   7
Groen Geel F1- AW.DTV F111 -   6
week 18 : van dinsdag 30 april 2019 t/m maandag 6 mei 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 223 (voorjaar)
Purmer 3- Hilversum 19 -   9

Antilopen Banner
week 17 : van dinsdag 23 april 2019 t/m maandag 29 april 2019
 
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
OKV 3- Swift 312 - 17
week 16 : van dinsdag 16 april 2019 t/m maandag 22 april 2019
 
KNKV 1e klasse A (veld)
AKC 1- Apeldoorn 115 - 14
Dindoa 1- MIA 122 - 19
EKC Nääs 1- ZKV 113 - 20
OKO / Bies 1- Apollo 118 - 22
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
HKV / Ons Eibernest 3- Tempo 313 - 15
DES 2- Fortuna / Delta Logistiek 315 - 12
Die Haghe 3- ZKV 213 - 13
Groen Geel 3- AW.DTV 319 - 13
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Sporting West 3- ZKC '31 213 - 12
ZKV 3- ALO 218 -   9
Rohda 5- Blauw-Wit 523 - 13
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
KZ Danaiden 5- Sporting Trigon 59 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 223 (voorjaar)
Stormvogels 3- Groen Geel 613 - 17
OKV 5- HBC 39 -   4
A-junioren Overgangsklasse B (veld)
SKF A1- BEP A130 - 11
DVO / Accountor A2- OVVO / De Kroon A17 - 13
KZ / Thermo4U A2- ZKV A114 - 19
A-junioren 1e klasse D (veld)
Fortissimo A1- Fiducia A112 - 13
ZKC '31 A1- SDO / BlijWerkt A114 - 14
ZKV A2- Groen Geel A210 - 15
KVA A1- Tempo A225 -   9
B-aspiranten 2e klasse H (voorjaar)
AW.DTV B1- TOP / SolarCompleet B213 - 12
ZKV B1- Rapid B110 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 025 (voorjaar)
ZKV B2- Badhoevedorp B17 - 10
Purmer B1- DTS B19 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (voorjaar)
Groen Geel B3- OKV B213 - 15
C-aspiranten 2e klasse H (voorjaar)
ZKC '31 C1- Velocitas C19 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 075 (voorjaar)
ZKC '31 C2- Haarlem C24 -   5
Helios C1- ZKV C26 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 057 (voorjaar)
Roda D1- ZKV D115 -   4

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal D-pupillen poule 126 (voorjaar)
Furore D3- DTS D12 -   3
E-pupillen poule 054 (voorjaar)
ZKV E1- Furore E212 -   8
KZ / Thermo4U E2- Roda E112 -   8
E-pupillen poule 125 (voorjaar)
ZKC '31 E3- Zaandam Zuid E11 -   5
KZ / Thermo4U E3- ZKV E22 -   3
week 15 : van dinsdag 9 april 2019 t/m maandag 15 april 2019
 
KNKV 1e klasse A (veld)
OKO / Bies 1- EKC Nääs 120 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 223 (voorjaar)
Purmer 3- Stormvogels 317 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 057 (voorjaar)
KZ / Thermo4U D3- Roda D15 -   6
E-pupillen poule 054 (voorjaar)
KZ / Thermo4U E2- ZKV E18 -   9
E-pupillen poule 125 (voorjaar)
ZKC '31 E3- KZ / Thermo4U E312 -   6
week 44 : van dinsdag 30 oktober 2018 t/m maandag 5 november 2018
 
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
DES 2- ZKV 219 - 18
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Sporting West 3- Swift 37 - 17
A-junioren 1e klasse D (veld)
Fortissimo A1- Tempo A212 -   6
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse A (veld)
MIA 1- EKC Nääs 119 - 10
ZKV 1- Dindoa 118 - 20
Apeldoorn 1- OKO / Bies 112 -   8
Apollo 1- AKC 116 - 15
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Tempo 3- Groen Geel 312 - 13
Fortuna / Delta Logistiek 3- Die Haghe 313 - 12
AW.DTV 3- HKV / Ons Eibernest 314 -   9
ZKV 2- DES 215 - 10
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Swift 3- Sporting West 312 - 11
ZKC '31 2- OKV 314 - 14
Blauw-Wit 5- ZKV 39 - 16
ALO 2- Rohda 520 - 15

Team TV
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
AW.DTV 4- KZ Danaiden 512 - 11
Sporting Trigon 5- ZKV 421 -   5
Refleks 5- OKV 413 - 12
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 035 (najaar)
Zaandam Zuid 2- Celeritas 221 -   7
A-junioren Overgangsklasse B (veld)
AW.DTV A1- KZ / Thermo4U A220 -   8
OVVO / De Kroon A1- SKF A112 -   7
BEP A1- DVO / Accountor A216 - 14
A-junioren 1e klasse D (veld)
Groen Geel A2- KVA A15 - 27
SDO / BlijWerkt A1- Fortissimo A110 - 15
Fiducia A1- ZKC '31 A116 - 15
Tempo A2- ZKV A214 -   8
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse A (veld)
MIA 1- Apeldoorn 114 - 13
Apollo 1- ZKV 119 - 24
Dindoa 1- AKC 134 - 21
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Groen Geel 3- Die Haghe 314 - 12
DES 2- HKV / Ons Eibernest 318 - 13
Fortuna / Delta Logistiek 3- Tempo 320 - 13
AW.DTV 3- ZKV 222 - 19
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ZKV 3- Sporting West 328 - 13
OKV 3- Rohda 514 - 17
Swift 3- Blauw-Wit 510 - 11
ALO 2- ZKC '31 214 - 19
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
HKV / Ons Eibernest 5- Sporting Trigon 515 - 19
AW.DTV 4- Refleks 512 - 24
OKV 4- KZ Danaiden 517 - 11
A-junioren Overgangsklasse B (veld)
SKF A1- KZ / Thermo4U A221 - 16
BEP A1- ZKV A111 - 18
AW.DTV A1- OVVO / De Kroon A113 - 12
A-junioren 1e klasse D (veld)
Fiducia A1- Tempo A211 - 14
ZKV A2- ZKC '31 A116 - 18
Fortissimo A1- KVA A112 - 16
Groen Geel A2- SDO / BlijWerkt A113 -   7
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
A-junioren 1e klasse D (veld)
SDO / BlijWerkt A1- Fiducia A114 - 14
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
F-pupillen poule 053 (najaar)
BEP F1- Groen Geel F34 - 10
DSO F1- Apollo F11 - 15
ZKV F1- Purmer F124 -   2
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse A (veld)
AKC 1- OKO / Bies 115 - 15
ZKV 1- MIA 118 - 22
EKC Nääs 1- Dindoa 114 - 23
Apeldoorn 1- Apollo 118 - 13
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
HKV / Ons Eibernest 3- Groen Geel 313 - 21
ZKV 2- Fortuna / Delta Logistiek 310 - 13
Tempo 3- AW.DTV 313 - 18
Die Haghe 3- DES 219 - 11

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
ZKC '31 2- Swift 314 - 10
Blauw-Wit 5- ALO 212 - 11
Rohda 5- ZKV 310 - 13
Sporting West 3- OKV 39 - 12
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
Refleks 5- HKV / Ons Eibernest 513 - 10
KZ Danaiden 5- ZKV 49 -   9
Sporting Trigon 5- AW.DTV 423 -   7
OKV 4- AW.DTV 427 - 14
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 035 (najaar)
Celeritas 2- Oosterkwartier 39 -   9
Oosterkwartier 3- Celeritas 210 -   6
ZKV 5- Zaandam Zuid 212 - 11
A-junioren Overgangsklasse B (veld)
DVO / Accountor A2- SKF A116 - 16
ZKV A1- AW.DTV A119 - 13
OVVO / De Kroon A1- BEP A121 - 11
A-junioren 1e klasse D (veld)
Tempo A2- Groen Geel A218 - 17
KVA A1- ZKV A218 -   9
ZKC '31 A1- Fortissimo A15 -   9
B-aspiranten 1e klasse J (najaar)
ZKC '31 B1- Groen Geel B215 -   7
Haarlem B1- ZKV B111 -   2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 053 (najaar)
ZKV B2- Haarlem B28 -   7
Rapid B2- Groen Geel B39 -   6

Antilopen Banner
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 061 (najaar)
OKV B2- ZKV B315 -   8
Celeritas B1- Purmer B17 - 18
C-aspiranten 1e klasse D (najaar)
KZ / Thermo4U C2- BEP C18 -   8
OKV C1- ZKV C110 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 085 (najaar)
ZKV C2- Apollo C20 -   7
KZ / Thermo4U C5- ZKC '31 C23 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
WWSV D1- ZKV D18 -   6
DSO D1- ZKC '31 D26 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 124 (najaar)
ZKV D2- Apollo D20 -   8
KZ / Thermo4U D4- Furore D22 -   8
E-pupillen poule 051 (najaar)
WWSV E1- Groen Geel E23 -   8
ZKV E1- Furore E17 - 11
E-pupillen poule 091 (najaar)
Roda E1- ZKC '31 E28 -   7
Groen Geel E6- ZKV E215 -   7

advertentie Lancyr Deelen
F-pupillen poule 053 (najaar)
Apollo F1- BEP F18 -   6
Groen Geel F3- DSO F119 -   4
OKV F2- ZKV F13 - 23
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse A (veld)
Apeldoorn 1- EKC Nääs 121 - 12
Apollo 1- MIA 115 - 14
AKC 1- ZKV 117 - 22
OKO / Bies 1- Dindoa 122 - 21
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Groen Geel 3- DES 215 -   8
AW.DTV 3- Fortuna / Delta Logistiek 38 - 16
HKV / Ons Eibernest 3- ZKV 211 - 19
ZKV 2- Die Haghe 322 - 13
Tempo 3- Die Haghe 319 - 12
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Rohda 5- ZKC '31 214 - 21
ALO 2- Swift 312 - 10
ZKV 3- OKV 325 - 12
Blauw-Wit 5- Sporting West 314 - 10
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
KZ Danaiden 5- Refleks 511 -   8
AW.DTV 4- HKV / Ons Eibernest 515 - 25
ZKV 4- OKV 411 - 11
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 035 (najaar)
Zaandam Zuid 2- Oosterkwartier 314 - 12
Celeritas 2- ZKV 53 - 10
A-junioren Overgangsklasse B (veld)
OVVO / De Kroon A1- KZ / Thermo4U A222 - 13
BEP A1- AW.DTV A110 - 15
DVO / Accountor A2- ZKV A115 - 22
A-junioren 1e klasse D (veld)
Groen Geel A2- Fiducia A115 -   9
Tempo A2- ZKC '31 A120 - 17
ZKV A2- Fortissimo A19 - 16
KVA A1- SDO / BlijWerkt A131 -   9
B-aspiranten 1e klasse J (najaar)
Groen Geel B2- Haarlem B112 - 11
ZKV B1- ZKC '31 B17 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 053 (najaar)
Groen Geel B3- ZKV B27 -   7
Haarlem B2- Rapid B27 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 061 (najaar)
Purmer B1- OKV B212 -   8
ZKV B3- Celeritas B110 -   9
C-aspiranten 1e klasse D (najaar)
BEP C1- OKV C17 -   3
ZKV C1- KZ / Thermo4U C24 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 085 (najaar)
Apollo C2- KZ / Thermo4U C528 -   0
ZKC '31 C2- ZKV C27 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
ZKC '31 D2- WWSV D16 -   3
ZKV D1- DSO D13 -   3

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal D-pupillen poule 124 (najaar)
Apollo D2- KZ / Thermo4U D44 -   5
Furore D2- ZKV D27 -   0
E-pupillen poule 051 (najaar)
Groen Geel E2- ZKV E112 -   2
Furore E1- WWSV E122 -   4
E-pupillen poule 091 (najaar)
ZKC '31 E2- Groen Geel E64 -   5
ZKV E2- Roda E17 -   9
F-pupillen poule 053 (najaar)
ZKV F1- Apollo F126 -   1
Purmer F1- OKV F214 - 12
DSO F1- BEP F15 - 12
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse A (veld)
Dindoa 1- Apollo 120 - 14
MIA 1- OKO / Bies 128 - 21
EKC Nääs 1- AKC 119 - 16
ZKV 1- Apeldoorn 113 - 11
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Die Haghe 3- HKV / Ons Eibernest 322 - 14
Fortuna / Delta Logistiek 3- Groen Geel 317 - 13
ZKV 2- Tempo 318 - 13
DES 2- AW.DTV 312 - 14
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
OKV 3- ALO 210 - 13
Sporting West 3- Rohda 517 - 11
ZKC '31 2- Blauw-Wit 514 - 13
Swift 3- ZKV 315 - 19

Korfbal Deals
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
HKV / Ons Eibernest 5- ZKV 411 - 13
Refleks 5- Sporting Trigon 513 - 19
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 035 (najaar)
Celeritas 2- Zaandam Zuid 23 - 18
ZKV 5- Oosterkwartier 319 -   7
A-junioren Overgangsklasse B (veld)
KZ / Thermo4U A2- DVO / Accountor A212 - 22
AW.DTV A1- SKF A112 - 25
ZKV A1- OVVO / De Kroon A120 - 13
A-junioren 1e klasse D (veld)
ZKC '31 A1- KVA A115 - 21
Fortissimo A1- Groen Geel A212 - 18
Fiducia A1- ZKV A216 - 12
SDO / BlijWerkt A1- Tempo A213 - 16
B-aspiranten 1e klasse J (najaar)
ZKC '31 B1- Haarlem B15 -   7
ZKV B1- Groen Geel B215 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 053 (najaar)
Haarlem B2- Groen Geel B310 -   6
Rapid B2- ZKV B25 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 061 (najaar)
Celeritas B1- OKV B22 - 12
ZKV B3- Purmer B111 - 17

Team TV
C-aspiranten 1e klasse D (najaar)
BEP C1- ZKV C113 -   2
OKV C1- KZ / Thermo4U C26 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 085 (najaar)
ZKC '31 C2- Apollo C22 - 11
ZKV C2- KZ / Thermo4U C54 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
WWSV D1- DSO D13 -   9
ZKC '31 D2- ZKV D16 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 124 (najaar)
ZKV D2- KZ / Thermo4U D46 -   9
Furore D2- Apollo D28 -   1
E-pupillen poule 051 (najaar)
WWSV E1- ZKV E14 -   4
Furore E1- Groen Geel E210 -   1
E-pupillen poule 091 (najaar)
ZKV E2- ZKC '31 E27 -   4
Roda E1- Groen Geel E614 -   5
F-pupillen poule 053 (najaar)
Apollo F1- Purmer F15 -   8
Groen Geel F3- ZKV F11 - 12
BEP F1- OKV F23 -   5
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
 
KNKV 1e klasse A (veld)
Dindoa 1- Apeldoorn 115 - 12
EKC Nääs 1- Apollo 19 - 16
OKO / Bies 1- ZKV 119 - 21
AKC 1- MIA 112 - 11
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
HKV / Ons Eibernest 3- Fortuna / Delta Logistiek 310 - 13
DES 2- Tempo 310 - 10
Groen Geel 3- ZKV 212 - 10
Die Haghe 3- AW.DTV 314 - 19
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
OKV 3- Blauw-Wit 513 - 14
Rohda 5- Swift 314 - 17
Sporting West 3- ALO 210 - 10
ZKV 3- ZKC '31 222 -   9
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
ZKV 4- Refleks 512 - 11
OKV 4- Sporting Trigon 511 - 13
KZ Danaiden 5- HKV / Ons Eibernest 515 -   8
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 035 (najaar)
Oosterkwartier 3- ZKV 510 -   4
A-junioren Overgangsklasse B (veld)
KZ / Thermo4U A2- BEP A110 - 22
SKF A1- ZKV A114 - 18
DVO / Accountor A2- AW.DTV A119 -   9
A-junioren 1e klasse D (veld)
ZKV A2- SDO / BlijWerkt A114 - 13
ZKC '31 A1- Groen Geel A217 - 14
KVA A1- Fiducia A115 -   7

advertentie Lancyr Deelen
B-aspiranten 1e klasse J (najaar)
Haarlem B1- ZKC '31 B110 -   6
Groen Geel B2- ZKV B111 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 053 (najaar)
ZKV B2- Rapid B26 - 10
Groen Geel B3- Haarlem B212 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 061 (najaar)
Purmer B1- ZKV B318 -   2
OKV B2- Celeritas B19 -   2
C-aspiranten 1e klasse D (najaar)
ZKV C1- BEP C12 - 13
KZ / Thermo4U C2- OKV C110 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 085 (najaar)
KZ / Thermo4U C5- ZKV C20 -   8
Apollo C2- ZKC '31 C25 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
ZKV D1- ZKC '31 D210 -   5
DSO D1- WWSV D111 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 124 (najaar)
KZ / Thermo4U D4- ZKV D28 -   5
Apollo D2- Furore D23 -   2
E-pupillen poule 051 (najaar)
ZKV E1- WWSV E110 -   5
Groen Geel E2- Furore E16 - 16
E-pupillen poule 091 (najaar)
ZKC '31 E2- ZKV E26 -   5
Groen Geel E6- Roda E13 - 19
F-pupillen poule 053 (najaar)
ZKV F1- DSO F137 -   0
OKV F2- Apollo F110 -   2
Purmer F1- Groen Geel F37 -   9
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
 
KNKV 1e klasse A (veld)
MIA 1- Dindoa 119 - 19
Apeldoorn 1- AKC 116 - 14
Apollo 1- OKO / Bies 118 - 20
ZKV 1- EKC Nääs 122 - 15
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 3- DES 217 -   9
Tempo 3- HKV / Ons Eibernest 310 -   9
AW.DTV 3- Groen Geel 315 - 20
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Blauw-Wit 5- Rohda 514 - 16
ZKC '31 2- Sporting West 310 - 10
ALO 2- ZKV 37 - 11
Swift 3- OKV 318 -   7
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
HKV / Ons Eibernest 5- OKV 49 - 14
Sporting Trigon 5- KZ Danaiden 519 -   8
AW.DTV 4- ZKV 46 - 15

Team TV
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 035 (najaar)
Zaandam Zuid 2- ZKV 514 -   7
A-junioren Overgangsklasse B (veld)
OVVO / De Kroon A1- DVO / Accountor A218 - 14
BEP A1- SKF A111 - 14
ZKV A1- KZ / Thermo4U A220 -   6
A-junioren 1e klasse D (veld)
Tempo A2- KVA A112 - 16
Fiducia A1- Fortissimo A112 -   9
Groen Geel A2- ZKV A212 -   8
SDO / BlijWerkt A1- ZKC '31 A112 - 18
B-aspiranten 1e klasse J (najaar)
ZKV B1- Haarlem B17 - 10
Groen Geel B2- ZKC '31 B19 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 053 (najaar)
Groen Geel B3- Rapid B24 -   4
Haarlem B2- ZKV B26 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 061 (najaar)
ZKV B3- OKV B27 - 10
Purmer B1- Celeritas B112 -   7
C-aspiranten 1e klasse D (najaar)
BEP C1- KZ / Thermo4U C28 -   6
ZKV C1- OKV C14 - 13

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 085 (najaar)
ZKC '31 C2- KZ / Thermo4U C513 -   1
Apollo C2- ZKV C212 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069 (najaar)
ZKV D1- WWSV D17 -   4
ZKC '31 D2- DSO D18 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 124 (najaar)
Furore D2- KZ / Thermo4U D47 -   2
Apollo D2- ZKV D20 -   6
E-pupillen poule 051 (najaar)
Groen Geel E2- WWSV E119 -   5
Furore E1- ZKV E125 -   2
E-pupillen poule 091 (najaar)
ZKV E2- Groen Geel E66 -   7

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017