Zaalcompetitie 2017 - 2018

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van ZKV, Zaandam

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 12 : van dinsdag 20 maart 2018 t/m maandag 26 maart 2018
 
B-aspiranten Hoofdklasse Play Off
Harkema / Frigro B1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen B123 - 18

Korfbal Deals
week 11 : van dinsdag 13 maart 2018 t/m maandag 19 maart 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 014
Ados / Sporting Andijk 3- DKV 214 - 11
Rapid 5- DTS 211 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 001
DKV Victoria / Triaz A1- DTS A113 -   6
KZ / Hiltex A4- KZ / Hiltex A37 - 17
Breedtekorfbal Junioren poule 035
HBC A1- ZKV A312 -   4
KZ / Hiltex A5- Furore A26 -   5
B-aspiranten Hoofdklasse Play Off
Harkema / Frigro B1- DSC B120 - 18
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1- DVO / Accountor B128 - 27
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019
ZKV B2- Rapid B211 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 050
OKV B2- Celeritas B212 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 025
ZKV D1- KZ / Hiltex D37 -   7
E-pupillen poule 094
DKV Victoria E2- Furore E610 -   0
ZKV E2- DKV Victoria E29 -   7
Furore E5- ZKV E24 -   7
F-pupillen poule 006
ZKV F1- ZKC '31 F110 -   7
F-pupillen poule 072
BEP F1- KZ / Hiltex F24 - 22
ZKV F2- DSO F26 -   4

Team TV
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
 
Overgangsklasse C
BEP 1- HKV / Ons Eibernest 117 - 26
De Meervogels 1- DOS 120 - 22
KVA 1- ZKV 124 - 23
KVS / Maritiem 1- Achilles 129 - 21
Reserve Overgangsklasse C
KVS / Maritiem 2- RWA 232 - 18
Excelsior 2- HKV / Ons Eibernest 237 - 16
KCC / SO natural 3- PKC / SWKGroep 429 - 15
Die Haghe 2- ZKV 227 - 15
KNKV Reserve 3e klasse O
DKV Victoria 2- OKV 213 -   9
Furore 2- Swift 313 - 10
ZKV 3- Sporting West 321 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 014
DKV 2- Ados / Sporting Andijk 317 - 12
ZKV 5- KVA 69 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 215
ZKV 4- BEP 713 - 29
Sporting West 4- KZ / Hiltex 1015 - 12
Purmer 4- OKV 616 - 10
A-junioren Overgangsklasse B
OVVO / De Kroon A1- ZKV A123 - 20
Antilopen / Lancyr Deelen A1- KZ / Hiltex A121 - 37
SKF A1- TOP / SolarCompleet A232 - 16
BEP A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A223 - 19
Breedtekorfbal Junioren poule 001
EKVA A3- Groen Geel A320 - 16
DKV Victoria / Triaz A1- KZ / Hiltex A325 - 12
Groen Geel A3- DKV Victoria / Triaz A14 - 16
Breedtekorfbal Junioren poule 035
ZKV A3- Swift A15 - 19
Velocitas A4- Furore A29 -   7
KZ / Hiltex A5- HBC A17 - 14
B-aspiranten Hoofdklasse Play Off
Die Haghe B1- DVO / Accountor B119 - 20
ZKV B1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen B115 - 17
DSC B1- Achilles B118 - 11
Harkema / Frigro B1- PKC / SWKGroep B126 - 15
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019
Rapid B2- BEP B37 -   9
ZKV B2- Badhoevedorp B19 -   3
Sporting West B2- Groen Geel B312 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 050
Kleine Sluis B1- ZKV B313 -   4
Groen Geel B4- Furore B310 -   5
OKV B2- DSO B111 -   9
C-aspiranten 1e klasse C
KZ / Hiltex C2- ZKV C111 - 13
MIA C1- Fortissimo C19 -   6
ZKC '31 C1- Synergo C111 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044
Apollo C2- ZKC '31 C21 - 14
ZKV C2- Groen Geel C311 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 025
Apollo D1- BEP D29 -   9
ZKV D1- Groen Geel D312 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 061
BEP D3- Apollo D23 -   2
KZ / Hiltex D6- ZKV D20 -   5
E-pupillen poule 057
ZKV E1- EKVA E15 -   9
AW.DTV E1- Furore E19 - 15
Blauw-Wit E1- KZ / Hiltex E224 - 10
E-pupillen poule 094
Helios E1- Groen Geel E65 -   6
ZKC '31 E3- KZ / Hiltex E59 -   1
ZKV E2- Furore E63 -   1
F-pupillen poule 006
ZKC '31 F1- KVA F123 -   3
ZKV F1- WWSV F115 - 17
Groen Geel F1- OKV F15 - 14
F-pupillen poule 072
Oranje Nassau F2- DSO F28 -   3
ZKV F2- Purmer F116 -   4
Groen Geel F5- OKV F26 -   4
DSO F2- Groen Geel F56 -   7
week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 014
DTS 2- Ados / Sporting Andijk 317 - 15

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren poule 215
ZKV 4- Crescendo 610 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 001
KZ / Hiltex A4- DKV Victoria / Triaz A16 - 24
ZKV A2- DTS A121 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 035
ZKV A3- KVA A311 - 13
HBC A1- Furore A214 -   7
B-aspiranten Hoofdklasse C
Groen Geel B1- HKV / Ons Eibernest B139 - 10
KZ / Hiltex B1- BEP B124 - 17
TOP / SolarCompleet B1- ZKV B111 - 25
De Meervogels B1- Achilles B113 - 22
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044
Furore C1- DTS C114 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 025
KZ / Hiltex D3- Roda D28 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 061
Furore D3- Apollo D27 -   1
ZKV D2- DSO D12 -   1
E-pupillen poule 057
Furore E1- KZ / Hiltex E215 -   9
ZKV E1- Blauw-Wit E13 - 15
E-pupillen poule 094
Furore E5- DKV Victoria E21 -   7
ZKV E2- KZ / Hiltex E54 -   2
F-pupillen poule 006
Roda F1- OKV F110 - 11
ZKV F1- KVA F136 -   2
week 8 : van dinsdag 20 februari 2018 t/m maandag 26 februari 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 014
DKV 2- Rapid 518 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 215
Purmer 4- Crescendo 612 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 035
Furore A2- HBC A12 - 16
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019
Groen Geel B3- ZKV B26 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044
Furore C1- Zaandam Zuid C112 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 025
KZ / Hiltex D3- Groen Geel D311 -   5
Apollo D1- KZ / Hiltex D35 -   9
Blauw-Wit D2- BEP D24 -   9
Roda D2- Apollo D15 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 061
Furore D3- BEP D35 - 10
KZ / Hiltex D6- Apollo D210 -   3
E-pupillen poule 094
Furore E5- Groen Geel E61 -   6
DKV Victoria E2- Helios E15 -   3
KZ / Hiltex E5- Furore E65 -   1
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
 
Overgangsklasse C
HKV / Ons Eibernest 1- KVA 128 - 24
DOS 1- KVS / Maritiem 121 - 21
Achilles 1- De Meervogels 118 - 27
ZKV 1- BEP 120 - 19
Reserve Overgangsklasse C
RWA 2- KCC / SO natural 321 - 18
PKC / SWKGroep 4- KVS / Maritiem 214 - 26
HKV / Ons Eibernest 2- Die Haghe 223 - 20
ZKV 2- Excelsior 226 - 16

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse O
ZKC '31 3- Furore 29 -   9
Sporting West 3- DKV Victoria 218 - 19
OKV 2- ZKV 315 - 22
Breedtekorfbal Senioren poule 014
KVA 6- ZKV 518 - 12
Swift 6- Ados / Sporting Andijk 319 - 14
DTS 2- DKV 212 - 21
Breedtekorfbal Senioren poule 215
Purmer 4- BEP 78 - 14
BEP 7- Sporting West 416 - 14
KZ / Hiltex 10- ZKV 414 -   8
Crescendo 6- Purmer 413 - 10
A-junioren Overgangsklasse B
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2- OVVO / De Kroon A130 - 25
KZ / Hiltex A1- SKF A123 - 24
TOP / SolarCompleet A2- Antilopen / Lancyr Deelen A121 - 17
ZKV A1- BEP A119 - 22
Breedtekorfbal Junioren poule 001
DTS A1- KZ / Hiltex A418 -   9
ZKV A2- EKVA A318 - 15
KZ / Hiltex A3- DKV Victoria / Triaz A110 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 035
HBC A1- Velocitas A48 -   9
Furore A2- KZ / Hiltex A58 - 15
KVA A3- ZKV A36 -   6
B-aspiranten Hoofdklasse C
HKV / Ons Eibernest B1- KZ / Hiltex B119 - 39
ZKV B1- De Meervogels B131 - 14
BEP B1- Groen Geel B110 - 18
Achilles B1- TOP / SolarCompleet B120 - 17
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019
BEP B3- ZKV B27 - 13
Groen Geel B3- Helios B19 - 13
Badhoevedorp B1- Rapid B27 -   4
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 050
DSO B1- Kleine Sluis B12 -   6
Celeritas B2- ZKV B36 -   6
Furore B3- OKV B23 -   6
C-aspiranten 1e klasse C
OVVO / De Kroon C1- ZKC '31 C19 -   6
Fortissimo C1- KZ / Hiltex C214 -   4
ZKV C1- MIA C17 - 14

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044
ZKC '31 C2- Furore C13 - 11
DTS C1- Apollo C214 -   1
Groen Geel C3- Zaandam Zuid C16 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 025
Groen Geel D3- Roda D213 -   4
KZ / Hiltex D3- ZKV D18 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 061
KZ / Hiltex D6- BEP D32 -   8
Apollo D2- Furore D36 -   3
E-pupillen poule 057
EKVA E1- Blauw-Wit E17 - 11
KZ / Hiltex E2- ZKV E131 -   5
DKV Victoria E1- AW.DTV E13 - 17
E-pupillen poule 094
KZ / Hiltex E5- ZKV E21 -   4
Groen Geel E6- Furore E510 -   0
Furore E6- ZKC '31 E31 - 10
F-pupillen poule 006
ZKC '31 F1- Groen Geel F110 -   7
KVA F1- ZKV F111 - 13
WWSV F1- Roda F113 - 12
F-pupillen poule 072
OKV F2- KZ / Hiltex F22 - 17
BEP F1- Groen Geel F58 -   5
Purmer F1- Oranje Nassau F25 -   3
DSO F2- ZKV F26 - 19
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
 
Overgangsklasse C
BEP 1- DOS 123 - 21
De Meervogels 1- HKV / Ons Eibernest 129 - 19
KVS / Maritiem 1- ZKV 132 - 21
KVA 1- Achilles 128 - 28
Reserve Overgangsklasse C
Excelsior 2- PKC / SWKGroep 423 - 18
KCC / SO natural 3- HKV / Ons Eibernest 228 - 14
KVS / Maritiem 2- ZKV 230 - 16
Die Haghe 2- RWA 231 - 15
KNKV Reserve 3e klasse O
ZKV 3- Swift 326 - 16
Furore 2- Sporting West 319 - 15
DKV Victoria 2- ZKC '31 316 - 15

Antilopen Banner
Breedtekorfbal Senioren poule 014
ZKV 5- DTS 213 - 10
Rapid 5- KVA 615 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 215
ZKV 4- OKV 66 -   8
Sporting West 4- Crescendo 612 - 10
A-junioren Overgangsklasse B
Antilopen / Lancyr Deelen A1- ZKV A119 - 25
BEP A1- TOP / SolarCompleet A227 - 14
OVVO / De Kroon A1- KZ / Hiltex A121 - 27
SKF A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A226 - 17
Breedtekorfbal Junioren poule 001
EKVA A3- KZ / Hiltex A311 - 12
DKV Victoria / Triaz A1- ZKV A224 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 035
Velocitas A4- Swift A115 - 12
ZKV A3- Furore A28 -   5
KZ / Hiltex A5- KVA A325 - 17
B-aspiranten Hoofdklasse C
Groen Geel B1- ZKV B125 - 13
KZ / Hiltex B1- Achilles B120 - 22
TOP / SolarCompleet B1- HKV / Ons Eibernest B126 - 15
De Meervogels B1- BEP B122 - 18
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019
Rapid B2- Groen Geel B37 - 12
Sporting West B2- BEP B310 -   3
Helios B1- Badhoevedorp B119 -   3
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 050
Kleine Sluis B1- Furore B38 -   5
Groen Geel B4- Celeritas B214 -   5
ZKV B3- DSO B114 -   1
C-aspiranten 1e klasse C
KZ / Hiltex C2- OVVO / De Kroon C17 -   8
ZKC '31 C1- Fortissimo C11 - 11
MIA C1- Synergo C112 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044
Furore C1- ZKC '31 C216 -   4
Apollo C2- Groen Geel C38 -   5
Zaandam Zuid C1- DTS C14 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 025
ZKV D1- Apollo D115 - 11
BEP D2- Blauw-Wit D211 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 061
BEP D3- ZKV D24 -   5
E-pupillen poule 057
AW.DTV E1- EKVA E17 -   6
ZKV E1- Furore E18 - 18
E-pupillen poule 094
Helios E1- Furore E64 -   3
ZKC '31 E3- DKV Victoria E22 -   3
F-pupillen poule 006
ZKC '31 F1- WWSV F18 - 14
ZKV F1- Roda F17 -   5
OKV F1- Groen Geel F118 -   7
F-pupillen poule 072
KZ / Hiltex F2- DSO F229 -   0
ZKV F2- OKV F23 -   5
Groen Geel F5- Purmer F18 -   4
Oranje Nassau F2- BEP F14 - 10
KZ / Hiltex F2- Oranje Nassau F219 -   1
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
 
Overgangsklasse C
HKV / Ons Eibernest 1- DOS 120 - 19
BEP 1- Achilles 123 - 27
KVA 1- KVS / Maritiem 124 - 26
ZKV 1- De Meervogels 116 - 30
Reserve Overgangsklasse C
Die Haghe 2- KVS / Maritiem 220 - 16
HKV / Ons Eibernest 2- PKC / SWKGroep 428 - 20
Excelsior 2- RWA 223 - 20
ZKV 2- KCC / SO natural 315 - 22
KNKV Reserve 3e klasse O
Sporting West 3- Swift 315 - 16
OKV 2- Furore 221 - 20
ZKV 3- ZKC '31 317 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 014
DTS 2- Swift 612 - 18
Rapid 5- ZKV 59 - 14
DKV 2- KVA 625 - 12

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren poule 215
OKV 6- Sporting West 410 -   6
Purmer 4- ZKV 49 - 12
Crescendo 6- KZ / Hiltex 109 -   7
A-junioren Overgangsklasse B
OVVO / De Kroon A1- Antilopen / Lancyr Deelen A119 - 19
BEP A1- KZ / Hiltex A125 - 25
ZKV A1- SKF A124 - 24
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2- TOP / SolarCompleet A226 - 18
Breedtekorfbal Junioren poule 001
DTS A1- EKVA A311 - 14
KZ / Hiltex A3- Groen Geel A310 -   8
KZ / Hiltex A4- ZKV A213 - 23
Breedtekorfbal Junioren poule 035
Furore A2- Swift A14 - 16
Velocitas A4- KVA A315 - 10
B-aspiranten Hoofdklasse C
ZKV B1- KZ / Hiltex B118 - 16
De Meervogels B1- HKV / Ons Eibernest B129 - 20
Achilles B1- BEP B123 - 11
TOP / SolarCompleet B1- Groen Geel B116 - 17
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019
Helios B1- ZKV B210 - 12
Sporting West B2- Badhoevedorp B16 -   4
Groen Geel B3- BEP B312 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 050
Furore B3- Celeritas B28 -   6
OKV B2- ZKV B37 -   6
DSO B1- Groen Geel B48 - 11
C-aspiranten 1e klasse C
MIA C1- OVVO / De Kroon C17 -   9
ZKV C1- ZKC '31 C111 - 10
Fortissimo C1- Synergo C117 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044
ZKC '31 C2- Groen Geel C314 -   2
DTS C1- ZKV C28 - 10
Breedtekorfbal D-pupillen poule 025
Blauw-Wit D2- KZ / Hiltex D36 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 061
BEP D3- KZ / Hiltex D610 -   1
DSO D1- Furore D34 -   4
E-pupillen poule 057
AW.DTV E1- ZKV E117 -   2
Furore E1- Blauw-Wit E115 -   8
DKV Victoria E1- KZ / Hiltex E24 - 15
E-pupillen poule 094
Helios E1- ZKV E24 -   5
Groen Geel E6- ZKC '31 E33 -   3
Furore E5- Furore E63 -   0
DKV Victoria E2- KZ / Hiltex E57 -   3
F-pupillen poule 006
Groen Geel F1- WWSV F19 - 23
Roda F1- ZKC '31 F111 -   4
OKV F1- KVA F127 -   7
F-pupillen poule 072
Groen Geel F5- ZKV F25 - 14
KZ / Hiltex F2- Purmer F128 -   6
OKV F2- Oranje Nassau F218 -   0
BEP F1- DSO F28 -   4
week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
 
Overgangsklasse C
DOS 1- KVA 127 - 34
De Meervogels 1- BEP 125 - 21
KVS / Maritiem 1- HKV / Ons Eibernest 125 - 28
Achilles 1- ZKV 119 - 19
Reserve Overgangsklasse C
PKC / SWKGroep 4- Die Haghe 213 - 24
KCC / SO natural 3- Excelsior 214 - 16
KVS / Maritiem 2- HKV / Ons Eibernest 230 - 20
RWA 2- ZKV 220 - 23
KNKV Reserve 3e klasse O
ZKC '31 3- OKV 211 - 14
Furore 2- ZKV 316 - 22
Swift 3- DKV Victoria 212 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 014
ZKV 5- Ados / Sporting Andijk 314 - 14
KVA 6- DTS 217 - 12
Swift 6- DKV 213 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 215
Crescendo 6- ZKV 412 - 14
BEP 7- OKV 620 - 11
KZ / Hiltex 10- Purmer 410 - 15

Alles voor je sport!
A-junioren Overgangsklasse B
Antilopen / Lancyr Deelen A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A222 - 19
SKF A1- BEP A130 - 19
TOP / SolarCompleet A2- OVVO / De Kroon A126 - 20
KZ / Hiltex A1- ZKV A124 - 20
Breedtekorfbal Junioren poule 001
DKV Victoria / Triaz A1- Groen Geel A320 -   7
EKVA A3- KZ / Hiltex A49 - 11
KZ / Hiltex A3- DTS A116 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 035
Swift A1- ZKV A326 -   7
KZ / Hiltex A5- Velocitas A411 - 11
KVA A3- HBC A110 - 11
B-aspiranten Hoofdklasse C
BEP B1- TOP / SolarCompleet B111 - 33
KZ / Hiltex B1- De Meervogels B126 - 16
HKV / Ons Eibernest B1- ZKV B111 - 33
Groen Geel B1- Achilles B116 - 20
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019
Rapid B2- Badhoevedorp B15 -   8
ZKV B2- Groen Geel B36 -   4
BEP B3- Helios B15 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 050
ZKV B3- Furore B37 -   2
Celeritas B2- OKV B24 -   8
Groen Geel B4- Kleine Sluis B110 - 10
C-aspiranten 1e klasse C
ZKC '31 C1- MIA C16 -   9
OVVO / De Kroon C1- ZKV C118 -   8
Synergo C1- KZ / Hiltex C210 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044
ZKV C2- Apollo C220 -   1
Zaandam Zuid C1- ZKC '31 C22 - 16
Groen Geel C3- Furore C11 - 17
Breedtekorfbal D-pupillen poule 025
BEP D2- Roda D25 -   5
ZKV D1- Blauw-Wit D29 - 10
Apollo D1- Groen Geel D38 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 061
Apollo D2- DSO D15 -   4
Furore D3- KZ / Hiltex D63 -   1

Korfbal Deals
E-pupillen poule 057
KZ / Hiltex E2- AW.DTV E112 -   8
ZKV E1- DKV Victoria E115 -   3
EKVA E1- Furore E15 - 11
E-pupillen poule 094
ZKC '31 E3- Furore E57 -   1
KZ / Hiltex E5- Helios E15 -   3
Furore E6- Groen Geel E61 -   3
F-pupillen poule 006
ZKV F1- OKV F17 -   9
Roda F1- Groen Geel F123 - 11
WWSV F1- ZKC '31 F18 -   6
F-pupillen poule 072
Purmer F1- OKV F21 - 24
Oranje Nassau F2- KZ / Hiltex F21 - 22
ZKV F2- BEP F112 -   8
week 3 : van dinsdag 16 januari 2018 t/m maandag 22 januari 2018
 
Overgangsklasse C
De Meervogels 1- KVS / Maritiem 128 - 18
Achilles 1- DOS 119 - 19
ZKV 1- HKV / Ons Eibernest 119 - 25
BEP 1- KVA 120 - 27
Reserve Overgangsklasse C
Excelsior 2- Die Haghe 223 - 23
ZKV 2- HKV / Ons Eibernest 224 - 19
KCC / SO natural 3- KVS / Maritiem 218 - 25
RWA 2- PKC / SWKGroep 434 - 17
KNKV Reserve 3e klasse O
ZKC '31 3- Swift 311 - 14
OKV 2- Sporting West 322 - 13
ZKV 3- DKV Victoria 227 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 014
Swift 6- ZKV 524 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 215
OKV 6- Crescendo 611 -   9
Sporting West 4- ZKV 414 - 11
BEP 7- KZ / Hiltex 1014 - 11
A-junioren Overgangsklasse B
ZKV A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A220 - 22
BEP A1- OVVO / De Kroon A132 - 17
SKF A1- Antilopen / Lancyr Deelen A128 - 14
KZ / Hiltex A1- TOP / SolarCompleet A233 - 18

Team TV
Breedtekorfbal Junioren poule 001
ZKV A2- Groen Geel A313 - 15
DTS A1- KZ / Hiltex A315 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 035
KVA A3- Swift A112 - 16
Velocitas A4- ZKV A311 -   4
B-aspiranten Hoofdklasse C
KZ / Hiltex B1- Groen Geel B128 - 23
HKV / Ons Eibernest B1- BEP B112 - 18
De Meervogels B1- TOP / SolarCompleet B121 - 32
ZKV B1- Achilles B124 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019
Sporting West B2- Helios B16 -   9
Badhoevedorp B1- Groen Geel B34 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 050
Groen Geel B4- ZKV B39 -   6
Kleine Sluis B1- Celeritas B214 -   3
DSO B1- Furore B37 -   5
C-aspiranten 1e klasse C
ZKV C1- Fortissimo C14 - 11
MIA C1- KZ / Hiltex C211 -   7
OVVO / De Kroon C1- Synergo C111 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044
ZKV C2- Zaandam Zuid C110 -   3
DTS C1- ZKC '31 C29 -   8
Apollo C2- Furore C11 - 21
Breedtekorfbal D-pupillen poule 025
BEP D2- ZKV D13 - 12
Groen Geel D3- Blauw-Wit D211 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 061
DSO D1- ZKV D25 -   4
E-pupillen poule 057
Blauw-Wit E1- ZKV E111 -   5
Furore E1- DKV Victoria E124 -   2
EKVA E1- KZ / Hiltex E28 -   8
E-pupillen poule 094
Furore E5- Helios E11 -   3
Furore E6- KZ / Hiltex E51 -   2
Groen Geel E6- DKV Victoria E21 -   6
ZKC '31 E3- ZKV E26 -   4
F-pupillen poule 006
WWSV F1- KVA F140 -   2
ZKC '31 F1- ZKV F12 - 13
F-pupillen poule 072
Oranje Nassau F2- ZKV F22 -   9
OKV F2- BEP F19 -   9
Purmer F1- DSO F26 -   1
week 2 : van dinsdag 9 januari 2018 t/m maandag 15 januari 2018
 
Overgangsklasse C
KVS / Maritiem 1- BEP 124 - 24
DOS 1- ZKV 125 - 21
KVA 1- De Meervogels 124 - 27

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017