Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van ZKV, Zaandam

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 23 : van dinsdag 5 juni 2018 t/m maandag 11 juni 2018
 
Overgangsklasse degradatiewedstrijden (veld)
KVS / Maritiem 1- KVA 123 - 25 (beslissingswedstrijd)
ZKV 1- Vriendenschaar 117 - 22 (beslissingswedstrijd)
Overgangsklasse A (veld)
Wit-Blauw / Green Organics 1- AVO 131 - 26
Heerenveen 1- De Wâlden 125 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 022 (voorjaar)
Groen Geel A3- Ados A112 - 11
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
 
Overgangsklasse A (veld)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- AVO 124 - 15
De Wâlden 1- OWK 120 - 23
ZKV 1- De Hoeve 120 - 22
Heerenveen 1- Wit-Blauw / Green Organics 122 - 19
Reserve Overgangsklasse A (veld)
ZKV 2- Blauw-Wit 320 - 21
HKV / Ons Eibernest 2- DSC 322 - 21
KCC / SO natural 4- Avanti 218 - 19
KZ / Hiltex 3- Groen Geel 327 - 14
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
OKV 4- KZ Danaiden 48 - 11
AW.DTV 4- ZKC '31 411 - 25
ZKV 3- KZ / Hiltex 823 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 227 (voorjaar)
OKV 6- KZ / Hiltex 911 -   9
Zaandam Zuid 3- KZ / Hiltex 1014 - 15
Groen Geel 6- Purmer 412 - 10
A-junioren Hoofdklasse A (veld)
DOS '46 A1- LDODK / Rinsma Fashion A124 - 15
TOP / SolarCompleet A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A114 - 15
ZKV A1- Nieuwerkerk A118 - 20
Unitas / Perspectief A1- DVO / Accountor A121 - 17
Breedtekorfbal Junioren poule 022 (voorjaar)
KZ / Hiltex A4- ZKV A213 - 24
Breedtekorfbal Junioren poule 077 (voorjaar)
Furore A2- HBC A110 - 10
ZKV A3- KZ / Hiltex A521 - 10
B-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
ZKV B1- De Meeuwen B112 - 22
KZ / Hiltex B1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen B122 - 20
Wageningen B1- DVO / Accountor B114 - 21
Groen Geel B1- SKF B119 -   9

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 037 (voorjaar)
Roda B1- ZKV B28 - 12
BEP B3- Purmer B111 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 078 (voorjaar)
DKV Victoria B1- EKVA B29 - 12
Sporting West B2- ZKV B316 -   7
C-aspiranten 1e klasse E (voorjaar)
Velocitas C1- TOP / SolarCompleet C29 -   9
Haarlem C1- ZKV C125 -   2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (voorjaar)
ZKC '31 C2- Celeritas C13 -   6
ZKV C2- DSO C11 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 (voorjaar)
Swift D1- Furore D14 -   6
ZKV D1- KZ / Hiltex D34 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 107 (voorjaar)
Furore D3- HBC D14 -   3
ZKV D2- ZKC '31 D23 -   2
E-pupillen poule 115 (voorjaar)
DTS E1- ZKV E14 - 19
Apollo E2- OKV E26 - 14
E-pupillen poule 146 (voorjaar)
Roda E2- KZ / Hiltex E34 - 12
ZKV E2- ZKC '31 E39 - 13
F-pupillen poule 027 (voorjaar)
ZKC '31 F1- DSO F14 -   8
Groen Geel F2- ZKV F112 - 15
F-pupillen poule 127 (voorjaar)
BEP F2- DSO F211 -   1
Purmer F1- ZKV F26 - 12
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
 
Overgangsklasse A (veld)
OWK 1- ZKV 118 - 16
AVO 1- Heerenveen 120 - 16
Wit-Blauw / Green Organics 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 128 - 22
De Hoeve 1- De Wâlden 117 - 18
Reserve Overgangsklasse A (veld)
DSC 3- ZKV 222 - 20
Avanti 2- KZ / Hiltex 325 - 15
Blauw-Wit 3- HKV / Ons Eibernest 218 - 15
Groen Geel 3- KCC / SO natural 416 - 22
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
KZ Danaiden 4- ZKV 318 - 17
ZKC '31 4- Rohda 510 - 12
KZ / Hiltex 8- OKV 420 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 227 (voorjaar)
KZ / Hiltex 9- Groen Geel 66 - 14
KZ / Hiltex 10- ZKV 418 - 11
Purmer 4- OKV 614 -   3
A-junioren Hoofdklasse A (veld)
LDODK / Rinsma Fashion A1- ZKV A115 - 15
Nieuwerkerk A1- DOS '46 A113 - 22
DVO / Accountor A1- TOP / SolarCompleet A122 - 23
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1- Unitas / Perspectief A131 - 18
Breedtekorfbal Junioren poule 022 (voorjaar)
ZKV A2- Groen Geel A317 -   7
Ados A1- KZ / Hiltex A411 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 077 (voorjaar)
HBC A1- ZKV A319 -   2
KZ / Hiltex A5- Furore A223 - 10
B-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
SKF B1- Wageningen B111 - 23
De Meeuwen B1- KZ / Hiltex B119 - 16
DVO / Accountor B1- Groen Geel B117 - 10
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1- ZKV B118 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 037 (voorjaar)
ZKV B2- BEP B314 -   6
Purmer B1- Roda B13 - 17
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 078 (voorjaar)
EKVA B2- Sporting West B24 - 12
ZKV B3- DKV Victoria B111 -   5

Alles voor je sport!
C-aspiranten 1e klasse E (voorjaar)
TOP / SolarCompleet C2- Haarlem C17 - 18
ZKV C1- Velocitas C18 - 15
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (voorjaar)
DSO C1- ZKC '31 C24 -   4
Celeritas C1- ZKV C27 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 (voorjaar)
Furore D1- ZKV D13 -   4
KZ / Hiltex D3- Furore D14 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 107 (voorjaar)
HBC D1- ZKV D27 -   7
ZKC '31 D2- Furore D314 -   2
E-pupillen poule 115 (voorjaar)
OKV E2- DTS E127 -   6
E-pupillen poule 146 (voorjaar)
ZKC '31 E3- Roda E216 -   1
F-pupillen poule 027 (voorjaar)
DSO F1- Groen Geel F212 -   8
ZKV F1- ZKC '31 F111 - 12
F-pupillen poule 127 (voorjaar)
ZKV F2- BEP F29 -   5
DSO F2- Purmer F10 - 17
week 20 : van dinsdag 15 mei 2018 t/m maandag 21 mei 2018
 
C-aspiranten 1e klasse E (voorjaar)
TOP / SolarCompleet C2- Velocitas C14 -   6
Velocitas C1- Haarlem C14 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (voorjaar)
ZKC '31 C2- ZKV C22 -   1

Korfbal Deals
F-pupillen poule 027 (voorjaar)
ZKV F1- DSO F15 -   2
F-pupillen poule 127 (voorjaar)
Purmer F1- BEP F25 -   2
week 19 : van dinsdag 8 mei 2018 t/m maandag 14 mei 2018
 
Overgangsklasse A (veld)
OWK 1- De Hoeve 118 - 18
Heerenveen 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 120 - 22
ZKV 1- AVO 122 - 26
De Wâlden 1- Wit-Blauw / Green Organics 123 - 20
Reserve Overgangsklasse A (veld)
ZKV 2- Avanti 218 - 19
DSC 3- Blauw-Wit 317 - 18
KZ / Hiltex 3- KCC / SO natural 417 - 17
HKV / Ons Eibernest 2- Groen Geel 316 - 18
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
KZ Danaiden 4- KZ / Hiltex 820 - 13
AW.DTV 4- Rohda 513 - 19
OKV 4- ZKC '31 411 - 23
Breedtekorfbal Senioren poule 227 (voorjaar)
ZKV 4- Zaandam Zuid 314 -   8
Groen Geel 6- KZ / Hiltex 1012 -   6
KZ / Hiltex 9- Purmer 43 - 14
A-junioren Hoofdklasse A (veld)
ZKV A1- DVO / Accountor A118 - 23
DOS '46 A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A120 - 17
TOP / SolarCompleet A1- Unitas / Perspectief A128 - 13
LDODK / Rinsma Fashion A1- Nieuwerkerk A120 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 022 (voorjaar)
ZKV A2- Ados A120 - 15
Groen Geel A3- KZ / Hiltex A411 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 077 (voorjaar)
KZ / Hiltex A5- HBC A18 - 15
Furore A2- ZKV A311 - 11
B-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
KZ / Hiltex B1- SKF B122 - 17
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1- De Meeuwen B112 - 15
Groen Geel B1- Wageningen B110 -   8
ZKV B1- DVO / Accountor B112 - 12

Analyze Team
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 037 (voorjaar)
Purmer B1- ZKV B20 - 14
Roda B1- BEP B310 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 078 (voorjaar)
ZKV B3- EKVA B210 - 10
DKV Victoria B1- Sporting West B28 - 16
C-aspiranten 1e klasse E (voorjaar)
ZKV C1- TOP / SolarCompleet C25 - 14
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (voorjaar)
DSO C1- Celeritas C11 - 10
Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 (voorjaar)
Swift D1- ZKV D14 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 107 (voorjaar)
Furore D3- ZKV D21 -   5
ZKC '31 D2- HBC D12 -   2
E-pupillen poule 115 (voorjaar)
Apollo E2- DTS E19 - 15
ZKV E1- OKV E27 - 13
E-pupillen poule 146 (voorjaar)
ZKC '31 E3- KZ / Hiltex E319 -   1
Roda E2- ZKV E29 - 12
F-pupillen poule 027 (voorjaar)
DSO F1- ZKV F17 - 13
Groen Geel F2- ZKC '31 F110 - 13
F-pupillen poule 127 (voorjaar)
DSO F2- ZKV F22 - 11
week 18 : van dinsdag 1 mei 2018 t/m maandag 7 mei 2018
 
A-junioren Hoofdklasse A (veld)
TOP / SolarCompleet A1- DOS '46 A114 - 20
Unitas / Perspectief A1- Nieuwerkerk A116 - 13
ZKV A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A116 - 21
DVO / Accountor A1- LDODK / Rinsma Fashion A119 - 17
week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
 
Overgangsklasse A (veld)
ZKV 1- Wit-Blauw / Green Organics 125 - 24
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- De Hoeve 126 - 18
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Avanti 2- DSC 321 - 21
KCC / SO natural 4- Blauw-Wit 321 - 15
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
ZKV 3- ZKC '31 415 - 10
Rohda 5- KZ / Hiltex 823 - 14
KZ Danaiden 4- ZKC '31 415 - 13
A-junioren Hoofdklasse A (veld)
Nieuwerkerk A1- TOP / SolarCompleet A112 - 23
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1- DVO / Accountor A122 - 14
DOS '46 A1- ZKV A123 - 14
LDODK / Rinsma Fashion A1- Unitas / Perspectief A118 - 19
B-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
Groen Geel B1- KZ / Hiltex B112 - 14
ZKV B1- SKF B117 -   8
DVO / Accountor B1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen B110 - 13
Wageningen B1- De Meeuwen B117 - 17
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 037 (voorjaar)
BEP B3- ZKV B29 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (voorjaar)
ZKV C2- ZKC '31 C24 -   2
Celeritas C1- DSO C13 -   2
F-pupillen poule 127 (voorjaar)
ZKV F2- DSO F28 -   1
week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
 
Overgangsklasse A (veld)
Heerenveen 1- OWK 130 - 32
Wit-Blauw / Green Organics 1- De Hoeve 127 - 25
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- ZKV 126 - 13
AVO 1- De Wâlden 127 - 21

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Groen Geel 3- Blauw-Wit 313 - 19
KCC / SO natural 4- ZKV 219 - 14
Avanti 2- HKV / Ons Eibernest 217 - 17
KZ / Hiltex 3- DSC 321 - 23
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
Rohda 5- ZKV 316 - 17
ZKC '31 4- KZ / Hiltex 814 - 12
AW.DTV 4- KZ Danaiden 411 - 22
Breedtekorfbal Senioren poule 227 (voorjaar)
ZKV 4- KZ / Hiltex 910 -   9
KZ / Hiltex 10- OKV 614 -   9
Zaandam Zuid 3- Groen Geel 67 - 17
A-junioren Hoofdklasse A (veld)
Unitas / Perspectief A1- ZKV A114 - 18
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1- Nieuwerkerk A123 -   9
TOP / SolarCompleet A1- LDODK / Rinsma Fashion A125 - 16
DVO / Accountor A1- DOS '46 A122 - 20
Breedtekorfbal Junioren poule 022 (voorjaar)
Ados A1- ZKV A29 - 17
KZ / Hiltex A4- Groen Geel A38 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 077 (voorjaar)
HBC A1- KZ / Hiltex A515 -   3
ZKV A3- Furore A214 - 11
B-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
Wageningen B1- ZKV B112 - 13
SKF B1- De Meeuwen B111 - 23
Groen Geel B1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen B116 - 17
DVO / Accountor B1- KZ / Hiltex B120 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 037 (voorjaar)
BEP B3- Roda B13 -   5
ZKV B2- Purmer B110 -   3
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 078 (voorjaar)
EKVA B2- ZKV B39 -   6
Sporting West B2- DKV Victoria B119 -   3
C-aspiranten 1e klasse E (voorjaar)
TOP / SolarCompleet C2- ZKV C111 -   5
Haarlem C1- Velocitas C112 -   4

Antilopen Banner
Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 (voorjaar)
Furore D1- KZ / Hiltex D36 -   3
ZKV D1- Swift D17 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 107 (voorjaar)
HBC D1- ZKC '31 D21 -   7
ZKV D2- Furore D36 -   4
E-pupillen poule 115 (voorjaar)
OKV E2- ZKV E112 - 12
DTS E1- Apollo E29 -   9
E-pupillen poule 146 (voorjaar)
KZ / Hiltex E3- ZKC '31 E33 - 14
ZKV E2- Roda E210 -   3
F-pupillen poule 027 (voorjaar)
ZKC '31 F1- Groen Geel F25 -   9
F-pupillen poule 127 (voorjaar)
BEP F2- Purmer F15 -   6
week 15 : van dinsdag 10 april 2018 t/m maandag 16 april 2018
 
Overgangsklasse A (veld)
De Wâlden 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 18 - 25
ZKV 1- Heerenveen 123 - 18
De Hoeve 1- AVO 114 - 14
OWK 1- Wit-Blauw / Green Organics 125 - 22
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Blauw-Wit 3- Avanti 218 - 15
ZKV 2- KZ / Hiltex 317 - 26
DSC 3- Groen Geel 319 - 10
HKV / Ons Eibernest 2- KCC / SO natural 417 - 22
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
ZKV 3- AW.DTV 421 - 12
OKV 4- Rohda 59 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 227 (voorjaar)
Purmer 4- KZ / Hiltex 109 -   9
OKV 6- Zaandam Zuid 317 - 14
KZ / Hiltex 9- Zaandam Zuid 315 - 11
Groen Geel 6- ZKV 415 - 13

advertentie Lancyr Deelen
A-junioren Hoofdklasse A (veld)
ZKV A1- TOP / SolarCompleet A122 - 28
Nieuwerkerk A1- DVO / Accountor A117 - 27
DOS '46 A1- Unitas / Perspectief A119 - 16
LDODK / Rinsma Fashion A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A112 - 22
Breedtekorfbal Junioren poule 022 (voorjaar)
Groen Geel A3- ZKV A219 - 23
ZKV A2- KZ / Hiltex A417 - 12
Ados A1- Groen Geel A314 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 077 (voorjaar)
HBC A1- Furore A214 -   2
KZ / Hiltex A5- ZKV A323 -   6
B-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1- SKF B124 - 13
ZKV B1- Groen Geel B118 - 16
De Meeuwen B1- DVO / Accountor B114 - 16
KZ / Hiltex B1- Wageningen B129 - 22
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 037 (voorjaar)
ZKV B2- Roda B19 -   3
Purmer B1- BEP B36 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 078 (voorjaar)
EKVA B2- DKV Victoria B110 -   7
ZKV B3- Sporting West B27 - 11
C-aspiranten 1e klasse E (voorjaar)
ZKV C1- Haarlem C16 - 20
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (voorjaar)
DSO C1- ZKV C28 -   7
Celeritas C1- ZKC '31 C26 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 (voorjaar)
KZ / Hiltex D3- ZKV D16 -   7
Furore D1- Swift D16 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 107 (voorjaar)
ZKC '31 D2- ZKV D24 -   1
HBC D1- Furore D35 -   2
E-pupillen poule 115 (voorjaar)
ZKV E1- DTS E122 -   5
OKV E2- Apollo E216 -   3
DTS E1- OKV E27 - 10
E-pupillen poule 146 (voorjaar)
ZKC '31 E3- ZKV E211 -   3
KZ / Hiltex E3- Roda E29 -   2
F-pupillen poule 027 (voorjaar)
ZKV F1- Groen Geel F211 -   9
DSO F1- ZKC '31 F18 -   6
F-pupillen poule 127 (voorjaar)
ZKV F2- Purmer F113 -   7
DSO F2- BEP F20 - 20
week 14 : van dinsdag 3 april 2018 t/m maandag 9 april 2018
 
Overgangsklasse A (veld)
AVO 1- OWK 110 - 21
week 13 : van dinsdag 27 maart 2018 t/m maandag 2 april 2018
 
Overgangsklasse A (veld)
OWK 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 121 - 21
week 14 : van dinsdag 3 april 2018 t/m maandag 9 april 2018
 
Reserve Overgangsklasse A (veld)
KZ / Hiltex 3- HKV / Ons Eibernest 224 - 22
ZKV 2- Groen Geel 316 - 16
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
KZ / Hiltex 8- AW.DTV 412 -   8
AW.DTV 4- OKV 413 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 227 (voorjaar)
KZ / Hiltex 10- KZ / Hiltex 918 - 13
Purmer 4- ZKV 414 -   5
Zaandam Zuid 3- Purmer 410 - 19
ZKV 4- OKV 620 - 10
OKV 6- Groen Geel 618 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 077 (voorjaar)
Furore A2- KZ / Hiltex A56 - 10

Analyze Team
E-pupillen poule 115 (voorjaar)
ZKV E1- Apollo E219 -   4
E-pupillen poule 146 (voorjaar)
KZ / Hiltex E3- ZKV E24 -   4
Roda E2- ZKC '31 E32 - 10
week 13 : van dinsdag 27 maart 2018 t/m maandag 2 april 2018
 
Overgangsklasse A (veld)
De Hoeve 1- Heerenveen 119 - 27
De Wâlden 1- ZKV 114 - 16
Reserve Overgangsklasse A (veld)
DSC 3- KCC / SO natural 414 - 24
Groen Geel 3- Avanti 213 - 22
KZ / Hiltex 3- Blauw-Wit 320 - 20
HKV / Ons Eibernest 2- ZKV 218 - 24
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
OKV 4- ZKV 314 - 27
KZ Danaiden 4- Rohda 510 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 022 (voorjaar)
KZ / Hiltex A4- Ados A110 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 077 (voorjaar)
ZKV A3- HBC A19 -   7
B-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
KZ / Hiltex B1- ZKV B121 - 18
SKF B1- DVO / Accountor B113 - 29
De Meeuwen B1- Groen Geel B120 - 16
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1- Wageningen B121 - 25
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 037 (voorjaar)
Roda B1- Purmer B18 -   4
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 078 (voorjaar)
Sporting West B2- EKVA B217 -   5
DKV Victoria B1- ZKV B38 - 11
C-aspiranten 1e klasse E (voorjaar)
Haarlem C1- TOP / SolarCompleet C29 -   5
Velocitas C1- ZKV C16 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 061 (voorjaar)
ZKV C2- Celeritas C17 - 11
ZKC '31 C2- DSO C11 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 (voorjaar)
ZKV D1- Furore D17 -   3
Swift D1- KZ / Hiltex D36 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 107 (voorjaar)
ZKV D2- HBC D12 -   2
Furore D3- ZKC '31 D21 -   6
E-pupillen poule 115 (voorjaar)
Apollo E2- ZKV E13 - 18
E-pupillen poule 146 (voorjaar)
ZKV E2- KZ / Hiltex E38 -   7
F-pupillen poule 027 (voorjaar)
Groen Geel F2- DSO F16 - 15
ZKC '31 F1- ZKV F13 - 11
F-pupillen poule 127 (voorjaar)
Purmer F1- DSO F218 -   2
BEP F2- ZKV F21 - 10
week 12 : van dinsdag 20 maart 2018 t/m maandag 26 maart 2018
 
Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 (voorjaar)
KZ / Hiltex D3- Swift D18 -   4
week 43 : van dinsdag 24 oktober 2017 t/m maandag 30 oktober 2017
 
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (najaar)
Groen Geel 6- DKV Victoria 48 - 11

advertentie Lancyr Deelen
week 42 : van dinsdag 17 oktober 2017 t/m maandag 23 oktober 2017
 
Overgangsklasse A (veld)
ZKV 1- De Wâlden 126 - 18
Reserve Overgangsklasse A (veld)
KZ / Hiltex 3- ZKV 220 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (najaar)
ZKV 4- Triaz 310 - 10
Groen Geel 6- Stormvogels 213 -   9
DKV Victoria 4- HBC 311 -   9
B-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
ZKV B1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen B115 - 17
Breedtekorfbal D-pupillen poule 126 (najaar)
Furore D3- KZ / Hiltex D63 -   2
F-pupillen poule 041 (najaar)
Furore F1- KZ / Hiltex F12 - 23
week 41 : van dinsdag 10 oktober 2017 t/m maandag 16 oktober 2017
 
Overgangsklasse A (veld)
AVO 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 125 - 24
OWK 1- De Wâlden 120 - 15
De Hoeve 1- ZKV 120 - 20
Wit-Blauw / Green Organics 1- Heerenveen 120 - 21
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Groen Geel 3- KZ / Hiltex 311 - 14
DSC 3- HKV / Ons Eibernest 224 - 17
Avanti 2- KCC / SO natural 419 - 21
Blauw-Wit 3- ZKV 228 - 21
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
KZ Danaiden 4- OKV 416 - 12
ZKC '31 4- AW.DTV 416 -   4
KZ / Hiltex 8- ZKV 310 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (najaar)
BEP 5- Groen Geel 616 - 13
HBC 3- ZKV 413 -   9
Stormvogels 2- Triaz 310 - 13

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
A-junioren Hoofdklasse A (veld)
LDODK / Rinsma Fashion A1- DOS '46 A121 - 32
DVO / Accountor A1- Unitas / Perspectief A118 - 18
Nieuwerkerk A1- ZKV A122 - 14
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1- TOP / SolarCompleet A114 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 025 (najaar)
ZKV A2- KZ / Hiltex A311 - 19
Groen Geel A3- KZ / Hiltex A413 - 10
KZ / Hiltex A4- KZ / Hiltex A314 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 067 (najaar)
ZKV A3- HBC A17 - 14
KZ / Hiltex A5- Furore A27 -   3
B-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
DVO / Accountor B1- Wageningen B117 -   9
De Meeuwen B1- ZKV B125 - 10
Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1- KZ / Hiltex B113 - 12
SKF B1- Groen Geel B110 - 15
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 009 (najaar)
ZKV B2- Sporting West B13 -   9
BEP B2- OKV B110 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 078 (najaar)
Furore B2- ZKV B38 -   2
OKV B2- Groen Geel B45 -   9
C-aspiranten 1e klasse E (najaar)
ZKC '31 C1- Haarlem C15 -   9
TOP / SolarCompleet C2- ZKV C113 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (najaar)
ZKC '31 C2- Furore C14 - 13
ZKV C2- Celeritas C110 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 016 (najaar)
Rohda D1- ZKV D15 -   1
KZ / Hiltex D2- Groen Geel D215 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 126 (najaar)
DSO D1- Furore D36 -   4
ZKV D2- KZ / Hiltex D63 -   0

Antilopen Banner
E-pupillen poule 083 (najaar)
Haarlem E1- Aurora E23 -   3
ZKV E1- OKV E35 - 12
E-pupillen poule 128 (najaar)
Furore E2- OKV E47 -   0
OKV E4- Roda E29 -   6
Furore E2- ZKV E27 -   0
F-pupillen poule 041 (najaar)
ZKV F1- KZ / Hiltex F15 -   6
Groen Geel F2- Furore F14 -   2
week 40 : van dinsdag 3 oktober 2017 t/m maandag 9 oktober 2017
 
Overgangsklasse A (veld)
ZKV 1- OWK 130 - 24
De Wâlden 1- De Hoeve 123 - 19
Heerenveen 1- AVO 116 - 12
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- Wit-Blauw / Green Organics 122 - 18
Reserve Overgangsklasse A (veld)
KCC / SO natural 4- Groen Geel 312 - 10
HKV / Ons Eibernest 2- Blauw-Wit 317 - 17
KZ / Hiltex 3- Avanti 218 - 20
ZKV 2- DSC 321 - 19
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
ZKV 3- KZ Danaiden 412 - 12
Rohda 5- ZKC '31 413 - 12
OKV 4- KZ / Hiltex 813 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 215 (najaar)
ZKV 4- Stormvogels 27 -   9
DKV Victoria 4- BEP 510 -   9
Triaz 3- HBC 313 -   6
A-junioren Hoofdklasse A (veld)
Unitas / Perspectief A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A115 - 11
DOS '46 A1- Nieuwerkerk A125 - 16
TOP / SolarCompleet A1- DVO / Accountor A121 - 12
ZKV A1- LDODK / Rinsma Fashion A117 - 16
Breedtekorfbal Junioren poule 025 (najaar)
Groen Geel A3- KZ / Hiltex A313 - 14
ZKV A2- KZ / Hiltex A48 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 067 (najaar)
KZ / Hiltex A5- HBC A17 - 10
ZKV A3- Furore A211 -   8
B-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
Groen Geel B1- DVO / Accountor B112 - 12
Wageningen B1- SKF B116 - 10
KZ / Hiltex B1- De Meeuwen B113 - 22
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 009 (najaar)
BEP B2- Sporting West B14 -   6
ZKV B2- OKV B19 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 078 (najaar)
OKV B2- ZKV B34 -   5
Furore B2- Groen Geel B45 -   7
C-aspiranten 1e klasse E (najaar)
ZKC '31 C1- ZKV C15 -   5
TOP / SolarCompleet C2- Haarlem C13 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (najaar)
ZKV C2- Furore C15 - 16
ZKC '31 C2- Celeritas C13 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 016 (najaar)
Rohda D1- Groen Geel D28 -   4
KZ / Hiltex D2- ZKV D18 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 126 (najaar)
DSO D1- KZ / Hiltex D65 -   0
ZKV D2- Furore D31 -   3
E-pupillen poule 083 (najaar)
Aurora E2- Haarlem E19 -   1
ZKV E1- Aurora E24 -   9
Haarlem E1- OKV E32 -   2
E-pupillen poule 128 (najaar)
OKV E4- ZKV E21 -   2
Furore E2- Roda E25 -   0
Roda E2- OKV E44 -   2
F-pupillen poule 041 (najaar)
Groen Geel F2- KZ / Hiltex F10 -   8
ZKV F1- Furore F113 -   3

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017