Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van DSO, Klundert

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 14 : van dinsdag 31 maart 2020 t/m maandag 6 april 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (zaal)
Albatros 9- DSO 5afgelast
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
Good Luck A1- Oranje Wit A3afgelast
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 (zaal)
Good Luck B1- PKC / SWKGroep B3afgelast
Oranje Wit B2- Vriendenschaar B2afgelast
F-pupillen poule 048 (zaal)
Good Luck F1- Oranje Wit F1afgelast
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
 
KNKV 4e klasse I (zaal)
Focus 1- DSO 1afgelast
Scheldevogels 1- Luctor 1afgelast
Good Luck 1- ZKV 1afgelast
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
Oranje Wit 4- DSO 2afgelast
KCR 3- Swift 2afgelast
TOP 3- Fortis 3afgelast
Merwede / Multiplaat 3- GKV / Enomics 3afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (zaal)
NIO 3- Sporting Delta 6afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (zaal)
HKC 5- Triade 3afgelast
Kinderdijk 6- DSO 4afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (zaal)
Vriendenschaar 5- Merwede / Multiplaat 7afgelast
DSO 5- DeetosSnel 8afgelast
De Voltreffers 2- Albatros 9afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 057 (zaal)
DeetosSnel 7- DSO 6afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 051 (zaal)
ADO 5- Scheldevogels 5afgelast
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
ADO A2- DSO A1afgelast
Kinderdijk A3- Focus A1afgelast
Good Luck A1- Terda A1afgelast
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 (zaal)
PKC / SWKGroep B3- Oranje Wit B2afgelast
Good Luck B1- DSO B1afgelast
Vriendenschaar B2- Oranje Zwart / De Hoekse B1afgelast

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046 (zaal)
Oranje Wit B4- DeetosSnel B3afgelast
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (zaal)
Korbatjo C1- DSO C1afgelast
Sporting Delta C2- Movado C1afgelast
Keep-Fit '70 C1- DVS '69 C1afgelast
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 063 (zaal)
Focus C1- De Voltreffers C1afgelast
Keep-Fit '70 C2- Emergo C1afgelast
Breedtekorfbal D-pupillen poule 065 (zaal)
Sporting Delta D2- ADO D1afgelast
Oranje Wit D3- DSO D1afgelast
Korbatjo D3- Scheldevogels D1afgelast
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (zaal)
Focus D1- Juliana D2afgelast
Keep-Fit '70 D2- Springfield D2afgelast
Conventus D1- Korbatjo D2afgelast
E-pupillen poule 098 (zaal)
DeetosSnel E4- Sporting Delta E4afgelast
Oranje Wit E7- DVS '69 E3afgelast
E-pupillen poule 110 (zaal)
Scheldevogels E3- Volharding E1afgelast
KVK E1- Emergo E1afgelast
F-pupillen poule 047 (zaal)
PKC / SWKGroep F2- Vriendenschaar F2afgelast
Merwede / Multiplaat F1- Korbatjo F1afgelast
F-pupillen poule 048 (zaal)
Juliana F1- KCR F2afgelast
Good Luck F1- Sporting Delta F2afgelast
F-pupillen poule 049 (zaal)
Scheldevogels F1- Oranje Zwart / De Hoekse F1afgelast
Oranje Wit F3- ACKC F2afgelast
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
 
KNKV 4e klasse I (zaal)
Luctor 1- Focus 1afgelast
DSO 1- Scheldevogels 1afgelast
ZKV 1- Zaamslag 1afgelast
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
Fortis 3- Oranje Wit 4afgelast
GKV / Enomics 3- KCR 3afgelast
DSO 2- TOP 3afgelast
Swift 2- Merwede / Multiplaat 3afgelast

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (zaal)
DVS '69 3- NIO 3afgelast
Albatros 7- Merwede / Multiplaat 6afgelast
Sporting Delta 6- DSO 3afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (zaal)
Merwede / Multiplaat 5- PKC / SWKGroep 9afgelast
Triade 3- DSO 4afgelast
Albatros 8- HKC 5afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (zaal)
Albatros 9- Sporting Delta 5afgelast
Merwede / Multiplaat 7- DSO 5afgelast
DeetosSnel 8- De Voltreffers 2afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 057 (zaal)
Stip 2- GKV / Enomics 6afgelast
Ventura Sport 3- VIOS 1afgelast
Juliana 4- DeetosSnel 7afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 051 (zaal)
Oranje Zwart / De Hoekse 2- ACKC 3afgelast
Scheldevogels 5- Korbatjo 4afgelast
Triade 5- ADO 5afgelast
DSO 7- Scheldevogels 5afgelast
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
Oranje Wit A3- Focus A1afgelast
DSO A1- Good Luck A1afgelast
Terda A1- ADO A2afgelast
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 (zaal)
Oranje Wit B2- Oranje Zwart / De Hoekse B1afgelast
DSO B1- Vriendenschaar B2afgelast
Oranje Zwart / De Hoekse B1- Good Luck B1afgelast
ACKC B2- PKC / SWKGroep B3afgelast
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046 (zaal)
ACKC B3- Springfield B1afgelast
Merwede / Multiplaat B3- Terda B1afgelast
DeetosSnel B3- DSO B2afgelast
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (zaal)
Movado C1- Juliana C1afgelast
DSO C1- Keep-Fit '70 C1afgelast
DVS '69 C1- Korbatjo C1afgelast
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 063 (zaal)
De Voltreffers C1- Keep-Fit '70 C2afgelast
DSO C2- Emergo C1afgelast
Breedtekorfbal D-pupillen poule 065 (zaal)
ADO D1- Korbatjo D3afgelast
DSO D1- Keep-Fit '70 D1afgelast
Scheldevogels D1- Sporting Delta D2afgelast
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (zaal)
Springfield D2- Korbatjo D2afgelast
Juliana D2- Keep-Fit '70 D2afgelast
DSO D2- Conventus D1afgelast

Team TV
E-pupillen poule 098 (zaal)
Keep-Fit '70 E3- DSO E1afgelast
Movado E1- DeetosSnel E4afgelast
DVS '69 E3- Sporting Delta E4afgelast
E-pupillen poule 110 (zaal)
Emergo E1- Scheldevogels E3afgelast
Juliana E4- DSO E2afgelast
Volharding E1- KVK E1afgelast
F-pupillen poule 047 (zaal)
Movado F1- Merwede / Multiplaat F1afgelast
Sporting Delta F1- PKC / SWKGroep F2afgelast
Korbatjo F1- DSO F1afgelast
F-pupillen poule 048 (zaal)
Oranje Wit F1- Good Luck F1afgelast
DVS '69 F2- Juliana F1afgelast
Sporting Delta F2- DSO F2afgelast
F-pupillen poule 049 (zaal)
Albatros F4- Oranje Wit F3afgelast
ACKC F2- DSO F3afgelast
Oranje Zwart / De Hoekse F1- Merwede / Multiplaat F2afgelast
DeetosSnel F2- Scheldevogels F1afgelast
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
 
KNKV 4e klasse I (zaal)
Zaamslag 1- Luctor 1afgelast
Good Luck 1- DSO 1afgelast
ZKV 1- Focus 1afgelast
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
GKV / Enomics 3- Oranje Wit 4afgelast
KCR 3- Fortis 3afgelast
Merwede / Multiplaat 3- DSO 2afgelast
Swift 2- TOP 3afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (zaal)
Sporting Delta 6- Merwede / Multiplaat 6afgelast
DVS '69 3- Albatros 7afgelast
Nieuwerkerk 6- NIO 316 - 10
NIO 3- DSO 3afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (zaal)
PKC / SWKGroep 9- Albatros 8afgelast
Merwede / Multiplaat 5- Triade 3afgelast
HKC 5- Kinderdijk 6afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (zaal)
Vriendenschaar 5- Albatros 9afgelast
Merwede / Multiplaat 7- De Voltreffers 2afgelast
DeetosSnel 8- Sporting Delta 5afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 057 (zaal)
Stip 2- DSO 6afgelast
DeetosSnel 7- VIOS 1afgelast
GKV / Enomics 6- Ventura Sport 3afgelast
Breedtekorfbal Senioren poule 051 (zaal)
Oranje Zwart / De Hoekse 2- ADO 5afgelast
ACKC 3- Korbatjo 4afgelast
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
Kinderdijk A3- Terda A1afgelast
Focus A1- ADO A2afgelast
Oranje Wit A3- Good Luck A1afgelast
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 (zaal)
Vriendenschaar B2- Oranje Wit B2afgelast
Oranje Zwart / De Hoekse B1- PKC / SWKGroep B3afgelast
Good Luck B1- ACKC B2afgelast
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046 (zaal)
Oranje Wit B4- ACKC B3afgelast
Merwede / Multiplaat B3- DeetosSnel B3afgelast
Springfield B1- Terda B1afgelast
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (zaal)
DVS '69 C1- Keep-Fit '70 C1afgelast
Korbatjo C1- Movado C1afgelast
Juliana C1- DSO C1afgelast
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 063 (zaal)
Keep-Fit '70 C2- DSO C2afgelast
Emergo C1- Focus C1afgelast
Breedtekorfbal D-pupillen poule 065 (zaal)
Oranje Wit D3- ADO D1afgelast
Keep-Fit '70 D1- Scheldevogels D1afgelast
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (zaal)
Korbatjo D2- Focus D1afgelast
Keep-Fit '70 D2- DSO D2afgelast
E-pupillen poule 098 (zaal)
Sporting Delta E4- Keep-Fit '70 E3afgelast
Oranje Wit E7- Movado E1afgelast
DVS '69 E3- DSO E1afgelast
E-pupillen poule 110 (zaal)
KVK E1- Juliana E4afgelast
Volharding E1- DSO E2afgelast
Emergo E1- Springfield E2afgelast
F-pupillen poule 047 (zaal)
Sporting Delta F1- DSO F1afgelast
Vriendenschaar F2- Merwede / Multiplaat F1afgelast
PKC / SWKGroep F2- Korbatjo F1afgelast
F-pupillen poule 048 (zaal)
KCR F2- DSO F2afgelast
DVS '69 F2- Good Luck F1afgelast
Juliana F1- Oranje Wit F1afgelast
F-pupillen poule 049 (zaal)
Oranje Zwart / De Hoekse F1- Oranje Wit F3afgelast
Scheldevogels F1- ACKC F2afgelast
DeetosSnel F2- DSO F3afgelast
Merwede / Multiplaat F2- Albatros F4afgelast

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
 
KNKV 4e klasse I (zaal)
Scheldevogels 1- ZKV 126 -   6
DSO 1- Zaamslag 133 - 18
Focus 1- Good Luck 114 - 13
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
DSO 2- KCR 315 - 15
Fortis 3- Swift 213 - 27
Oranje Wit 4- Merwede / Multiplaat 325 - 15
TOP 3- GKV / Enomics 320 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (zaal)
Merwede / Multiplaat 6- NIO 321 - 17
DSO 3- Nieuwerkerk 619 - 11
Albatros 7- DVS '69 313 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (zaal)
Kinderdijk 6- Merwede / Multiplaat 515 -   4
HKC 5- DSO 418 - 12
Triade 3- PKC / SWKGroep 915 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (zaal)
Sporting Delta 5- DSO 512 - 11
De Voltreffers 2- DeetosSnel 810 -   6
Albatros 9- Merwede / Multiplaat 711 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 057 (zaal)
VIOS 1- Juliana 411 - 16
GKV / Enomics 6- DeetosSnel 723 - 19
Ventura Sport 3- Stip 220 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 051 (zaal)
Scheldevogels 5- Oranje Zwart / De Hoekse 210 -   8
Korbatjo 4- Triade 59 - 11
ADO 5- ACKC 317 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
ADO A2- Kinderdijk A38 - 15
DSO A1- Oranje Wit A314 -   8
Good Luck A1- Focus A19 -   4
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 (zaal)
PKC / SWKGroep B3- DSO B18 -   5
ACKC B2- Vriendenschaar B29 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046 (zaal)
Terda B1- Merwede / Multiplaat B31 -   9
Springfield B1- DeetosSnel B36 -   6
ACKC B3- DSO B22 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (zaal)
Movado C1- Keep-Fit '70 C19 -   7
Juliana C1- DVS '69 C110 -   4
Sporting Delta C2- Korbatjo C113 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 063 (zaal)
Focus C1- DSO C24 -   3
De Voltreffers C1- Emergo C111 -   2

Antilopen Banner
Breedtekorfbal D-pupillen poule 065 (zaal)
Sporting Delta D2- Oranje Wit D37 -   2
ADO D1- Keep-Fit '70 D14 - 16
Korbatjo D3- DSO D13 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (zaal)
Springfield D2- Conventus D110 -   7
Focus D1- DSO D28 -   3
Juliana D2- Korbatjo D29 -   1
E-pupillen poule 098 (zaal)
DSO E1- Oranje Wit E77 -   1
DeetosSnel E4- DVS '69 E311 -   0
Movado E1- Sporting Delta E42 - 18
E-pupillen poule 110 (zaal)
Juliana E4- Scheldevogels E37 -   6
Springfield E2- KVK E14 - 14
DSO E2- Emergo E15 -   5
F-pupillen poule 047 (zaal)
Korbatjo F1- Vriendenschaar F218 -   9
Movado F1- PKC / SWKGroep F24 -   8
F-pupillen poule 048 (zaal)
DSO F2- Juliana F11 -   7
Sporting Delta F2- DVS '69 F213 -   5
Good Luck F1- KCR F23 -   9
F-pupillen poule 049 (zaal)
DSO F3- Merwede / Multiplaat F23 -   9
ACKC F2- Oranje Zwart / De Hoekse F119 -   4
Albatros F4- Scheldevogels F123 -   6
Oranje Wit F3- DeetosSnel F25 - 13
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (zaal)
Nieuwerkerk 6- DVS '69 317 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (zaal)
DSO 4- Merwede / Multiplaat 514 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 057 (zaal)
DSO 6- Stip 214 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 051 (zaal)
DSO 7- ACKC 33 - 13
Triade 5- Scheldevogels 58 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046 (zaal)
DSO B2- Merwede / Multiplaat B36 -   5

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 063 (zaal)
Emergo C1- Keep-Fit '70 C212 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (zaal)
Conventus D1- Juliana D21 - 14
E-pupillen poule 098 (zaal)
DSO E1- Movado E113 -   6
F-pupillen poule 047 (zaal)
DSO F1- Movado F113 -   4
F-pupillen poule 048 (zaal)
DSO F2- Oranje Wit F17 - 25
F-pupillen poule 049 (zaal)
DSO F3- Albatros F40 - 36
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
 
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (zaal)
Albatros 7- Sporting Delta 621 - 12
DSO 3- Merwede / Multiplaat 616 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (zaal)
Albatros 8- Merwede / Multiplaat 516 - 20
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (zaal)
Albatros 9- Vriendenschaar 512 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 (zaal)
Vriendenschaar B2- PKC / SWKGroep B38 - 20
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 063 (zaal)
Emergo C1- DSO C25 -   5
E-pupillen poule 098 (zaal)
DeetosSnel E4- DSO E111 -   6
F-pupillen poule 049 (zaal)
Merwede / Multiplaat F2- DeetosSnel F27 - 10
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
 
KNKV 4e klasse I (zaal)
Zaamslag 1- Scheldevogels 118 - 12
ZKV 1- DSO 112 - 22
Good Luck 1- Luctor 117 - 24
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
GKV / Enomics 3- DSO 218 - 17
KCR 3- TOP 311 - 19
Swift 2- Oranje Wit 420 - 14
Merwede / Multiplaat 3- Fortis 319 - 28
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (zaal)
Sporting Delta 6- DVS '69 318 - 14
NIO 3- Albatros 715 - 20
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (zaal)
DSO 4- Albatros 815 - 16
PKC / SWKGroep 9- Kinderdijk 617 - 12
Merwede / Multiplaat 5- HKC 58 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (zaal)
Vriendenschaar 5- De Voltreffers 211 - 14
DSO 5- Albatros 912 - 12
Merwede / Multiplaat 7- Sporting Delta 512 - 19
Breedtekorfbal Senioren poule 057 (zaal)
DSO 6- Ventura Sport 38 - 17
Stip 2- VIOS 122 - 11
DeetosSnel 7- Juliana 415 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 051 (zaal)
ACKC 3- Triade 514 - 13
Oranje Zwart / De Hoekse 2- Korbatjo 48 -   4
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
Focus A1- DSO A16 - 11
Oranje Wit A3- Terda A110 - 12
Kinderdijk A3- ADO A28 -   8
ADO A2- Oranje Wit A37 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 (zaal)
Good Luck B1- Oranje Wit B210 -   5
DSO B1- ACKC B216 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046 (zaal)
DeetosSnel B3- ACKC B38 -   5
Oranje Wit B4- Terda B18 -   5
DSO B2- Springfield B110 -   2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (zaal)
DVS '69 C1- Sporting Delta C211 - 12
DSO C1- Movado C15 - 11
Keep-Fit '70 C1- Juliana C14 -   6

Team TV
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 063 (zaal)
Keep-Fit '70 C2- Focus C12 -   6
DSO C2- De Voltreffers C13 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 065 (zaal)
Keep-Fit '70 D1- Korbatjo D324 -   0
Oranje Wit D3- Scheldevogels D16 - 14
DSO D1- ADO D16 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (zaal)
DSO D2- Juliana D20 - 12
Conventus D1- Keep-Fit '70 D22 -   7
Korbatjo D2- Springfield D20 - 19
E-pupillen poule 098 (zaal)
DVS '69 E3- Movado E11 -   7
Sporting Delta E4- DeetosSnel E48 - 11
Oranje Wit E7- DSO E16 -   4
E-pupillen poule 110 (zaal)
Volharding E1- Springfield E210 -   6
Scheldevogels E3- DSO E24 -   1
Emergo E1- Juliana E41 - 10
F-pupillen poule 047 (zaal)
DSO F1- PKC / SWKGroep F212 - 10
Vriendenschaar F2- DSO F14 - 16
Sporting Delta F1- Movado F13 -   2
PKC / SWKGroep F2- Merwede / Multiplaat F16 -   6
F-pupillen poule 048 (zaal)
DVS '69 F2- DSO F21 - 14
KCR F2- Oranje Wit F19 - 11
Juliana F1- Sporting Delta F27 -   9
F-pupillen poule 049 (zaal)
Scheldevogels F1- Oranje Wit F36 -   6
DeetosSnel F2- Albatros F47 - 13
Merwede / Multiplaat F2- ACKC F22 -   9
Oranje Zwart / De Hoekse F1- DSO F36 -   9
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
 
KNKV 4e klasse I (zaal)
DSO 1- Luctor 118 - 14
Zaamslag 1- Good Luck 125 -   7
Scheldevogels 1- Focus 125 - 10
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
TOP 3- Oranje Wit 421 - 10
DSO 2- Fortis 314 - 12
GKV / Enomics 3- Swift 215 - 19
KCR 3- Merwede / Multiplaat 322 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (zaal)
DSO 3- Albatros 719 - 12
Sporting Delta 6- Nieuwerkerk 616 - 15
DVS '69 3- Merwede / Multiplaat 610 - 22
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (zaal)
Triade 3- Albatros 820 - 13
Kinderdijk 6- HKC 513 -   8
PKC / SWKGroep 9- DSO 432 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (zaal)
Vriendenschaar 5- DSO 514 - 11
De Voltreffers 2- Sporting Delta 515 -   8
DeetosSnel 8- Merwede / Multiplaat 718 -   4
Breedtekorfbal Senioren poule 057 (zaal)
DeetosSnel 7- Stip 212 - 16
Juliana 4- Ventura Sport 310 - 11
GKV / Enomics 6- VIOS 115 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 051 (zaal)
ADO 5- Korbatjo 417 -   2
ACKC 3- Oranje Zwart / De Hoekse 211 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
Oranje Wit A3- Kinderdijk A314 - 10
DSO A1- Terda A113 - 11
Terda A1- Good Luck A115 -   6
Good Luck A1- ADO A210 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 (zaal)
Vriendenschaar B2- Good Luck B18 -   7
DSO B1- Oranje Zwart / De Hoekse B113 -   7
ACKC B2- Oranje Wit B25 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046 (zaal)
DeetosSnel B3- Merwede / Multiplaat B36 -   6
DSO B2- Oranje Wit B48 - 10
ACKC B3- Terda B110 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (zaal)
Juliana C1- Sporting Delta C211 -   5
Keep-Fit '70 C1- Korbatjo C17 -   5
DSO C1- DVS '69 C110 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 063 (zaal)
Keep-Fit '70 C2- De Voltreffers C11 - 18
DSO C2- Focus C14 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 065 (zaal)
Keep-Fit '70 D1- Oranje Wit D312 -   4
ADO D1- Scheldevogels D15 -   4
Korbatjo D3- Sporting Delta D20 - 22
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (zaal)
Focus D1- Keep-Fit '70 D23 -   5
Springfield D2- Juliana D26 -   4
DSO D2- Korbatjo D28 -   1
E-pupillen poule 098 (zaal)
Movado E1- Keep-Fit '70 E39 -   8
DVS '69 E3- Oranje Wit E73 -   9
E-pupillen poule 110 (zaal)
Scheldevogels E3- KVK E11 -   8
Emergo E1- Volharding E10 -   6
DSO E2- Springfield E22 - 10

advertentie Lancyr Deelen
F-pupillen poule 047 (zaal)
Movado F1- Korbatjo F15 - 14
Sporting Delta F1- Vriendenschaar F29 - 10
Merwede / Multiplaat F1- DSO F13 -   6
F-pupillen poule 048 (zaal)
KCR F2- DVS '69 F211 -   0
Good Luck F1- DSO F26 -   7
Oranje Wit F1- Sporting Delta F211 - 11
F-pupillen poule 049 (zaal)
Scheldevogels F1- Merwede / Multiplaat F27 - 14
Albatros F4- ACKC F21 - 20
Oranje Wit F3- DSO F322 -   3
DeetosSnel F2- Oranje Zwart / De Hoekse F128 -   0
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
 
KNKV 4e klasse I (zaal)
Luctor 1- ZKV 123 -   5
Good Luck 1- Scheldevogels 111 - 18
Focus 1- Zaamslag 113 - 18
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
Swift 2- DSO 219 - 10
Oranje Wit 4- KCR 315 - 11
Fortis 3- GKV / Enomics 316 - 18
Merwede / Multiplaat 3- TOP 315 - 25
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (zaal)
Merwede / Multiplaat 6- Nieuwerkerk 618 - 13
DVS '69 3- DSO 38 - 13
Merwede / Multiplaat 6- Sporting Delta 625 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (zaal)
DSO 4- Triade 314 - 20
Kinderdijk 6- Albatros 816 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (zaal)
DSO 5- De Voltreffers 216 -   9
Albatros 9- DeetosSnel 812 -   9
Sporting Delta 5- Vriendenschaar 514 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 057 (zaal)
Ventura Sport 3- DeetosSnel 711 - 16
DSO 6- GKV / Enomics 611 - 16
Stip 2- Juliana 413 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 051 (zaal)
Scheldevogels 5- ACKC 37 - 21
DSO 7- ADO 54 - 17
Oranje Zwart / De Hoekse 2- Triade 510 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
Kinderdijk A3- Good Luck A110 - 11
Terda A1- Focus A118 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 (zaal)
Oranje Zwart / De Hoekse B1- ACKC B26 - 10
Oranje Wit B2- DSO B114 -   7

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 046 (zaal)
Terda B1- DeetosSnel B35 -   5
Merwede / Multiplaat B3- ACKC B318 -   5
Oranje Wit B4- Springfield B110 -   1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 057 (zaal)
Sporting Delta C2- Keep-Fit '70 C114 -   5
Korbatjo C1- Juliana C17 - 13
DVS '69 C1- Movado C17 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 063 (zaal)
De Voltreffers C1- Emergo C112 -   7
Focus C1- Emergo C14 -   4
De Voltreffers C1- DSO C214 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 065 (zaal)
Scheldevogels D1- DSO D19 -   9
Oranje Wit D3- Korbatjo D38 -   1
Sporting Delta D2- Keep-Fit '70 D19 - 12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (zaal)
Juliana D2- DSO D213 -   3
Springfield D2- Focus D17 -   5
Korbatjo D2- Keep-Fit '70 D21 -   9
E-pupillen poule 098 (zaal)
Keep-Fit '70 E3- DVS '69 E39 -   2
DSO E1- Sporting Delta E43 -   5
Oranje Wit E7- DeetosSnel E43 - 10
E-pupillen poule 110 (zaal)
Springfield E2- Scheldevogels E38 -   5
KVK E1- DSO E210 -   4
Volharding E1- Juliana E410 -   5

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017