Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van DSO, Klundert

336 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 17 : van dinsdag 23 april 2019 t/m maandag 29 april 2019
 
Midweek poule 030 (voorjaar)
Juliana MW1- Vriendenschaar MW27 - 12
Ventura Sport MW1- DSO MW15 - 15
Midweek poule 034 (voorjaar)
Vriendenschaar MW1- DSO MW28 -   3
VIOS MW1- Good Luck MW112 -   7
week 16 : van dinsdag 16 april 2019 t/m maandag 22 april 2019
 
KNKV 3e klasse J (veld)
Seolto 1- TOGO 117 - 18
KVK 1- Scheldevogels 114 -   7
Keep Fit '70 1- Blauw Wit 117 -   6
Zaamslag 1- DSO 114 - 21
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
ONDO 2- Juliana 212 - 15
Kinderdijk 2- Tjoba 218 - 18
Fortis 3- DSO 212 - 17
RWA 3- KCC / SO natural 515 - 19
Breedtekorfbal Senioren poule 001 (voorjaar)
Merwede / Multiplaat 6- DSO 314 - 12
Keep Fit '70 3- Albatros 720 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (voorjaar)
Kinderdijk 4- DSO 410 - 11
Merwede / Multiplaat 7- Vriendenschaar 621 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 072 (voorjaar)
De Voltreffers 2- DeetosSnel 86 -   6
ADO 5- DSO 510 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 098 (voorjaar)
Scheldevogels 4- Focus 37 -   8
Korbatjo 4- DSO 65 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 005 (voorjaar)
KVK / Volharding A1- DSO A16 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 002 (voorjaar)
Twist B1- ADO B213 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (voorjaar)
DSO B2- Conventus B26 -   7
Oranje Wit B3- Good Luck B23 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 086 (voorjaar)
Springfield B1- DSO B34 - 16
Focus B2- Olympia B411 -   5
PKC / SWKGroep B6- Oranje Wit B47 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 087 (voorjaar)
Ventura Sport C1- Korbatjo C25 -   5
Good Luck C1- DSO C110 -   9

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal D-pupillen poule 009 (voorjaar)
Merwede / Multiplaat D1- PKC / SWKGroep D211 -   7
DSO D1- ACKC D115 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 054 (voorjaar)
DSO D2- Juliana D16 - 15
Breedtekorfbal D-pupillen poule 089 (voorjaar)
Scheldevogels D1- ADO D27 -   1
DSO D3- Springfield D24 -   7
E-pupillen poule 039 (voorjaar)
DSO E1- Scheldevogels E112 -   9
Springfield E1- De Voltreffers E121 -   1
E-pupillen poule 120 (voorjaar)
Springfield E3- DSO E29 -   3
Keep Fit '70 E2- Juliana E35 -   9
E-pupillen poule 096 (voorjaar)
Keep Fit '70 E1- Springfield E210 -   1
Juliana E2- DSO E35 - 10
F-pupillen poule 072 (voorjaar)
DSO F1- Conventus F13 -   3
Oranje Zwart / De Hoekse F1- Korbatjo F24 - 10
F-pupillen poule 128 (voorjaar)
Oranje Wit F4- Juliana F49 - 11
DSO F2- Sporting Delta F214 -   2
week 15 : van dinsdag 9 april 2019 t/m maandag 15 april 2019
 
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 086 (voorjaar)
VIOS B1- Oranje Wit B49 -   6
PKC / SWKGroep B6- Springfield B15 -   6
Focus B2- DSO B37 -   6
week 44 : van dinsdag 30 oktober 2018 t/m maandag 5 november 2018
 
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 087 (najaar)
Korbatjo B3- Focus B27 -   6
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
 
KNKV 3e klasse J (veld)
Scheldevogels 1- Zaamslag 119 -   9
DSO 1- KVK 110 - 13
Blauw Wit 1- Seolto 119 - 13
TOGO 1- Keep Fit '70 118 - 15
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Juliana 2- RWA 318 - 11
Tjoba 2- Fortis 311 - 10
DSO 2- Kinderdijk 216 - 18
KCC / SO natural 5- ONDO 219 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 068 (najaar)
RWA 8- DSO 520 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 096 (najaar)
Olympia 4- DSO 613 -   2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 087 (najaar)
Springfield B1- Korbatjo B32 -   8
De Voltreffers B1- Korbatjo B36 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 106 (najaar)
Focus D1- DSO D32 - 14
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
KNKV 3e klasse J (veld)
DSO 1- Blauw Wit 115 - 13
Seolto 1- KVK 113 - 19
TOGO 1- Scheldevogels 114 -   9
Zaamslag 1- Keep Fit '70 111 - 18
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
KCC / SO natural 5- Tjoba 218 - 21
RWA 3- Kinderdijk 216 - 18
Fortis 3- ONDO 213 - 12
DSO 2- Juliana 210 - 21
Breedtekorfbal Senioren poule 006 (najaar)
Avanti 7- DSO 311 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 068 (najaar)
DSO 5- KCR 97 - 15
Midweek poule 018 (najaar)
Ventura Sport MW1- DSO MW115 - 14
Juliana MW1- Vriendenschaar MW17 - 16
Midweek poule 028 (najaar)
Vriendenschaar MW2- ACKC MW211 -   5
Melmac MW2- DSO MW216 - 11
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 013 (najaar)
Korbatjo B1- Oranje Zwart / De Hoekse B17 - 11
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 087 (najaar)
De Voltreffers B1- Springfield B111 -   7
DSO B3- VIOS B13 - 12

Team TV
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
KNKV 3e klasse J (veld)
Keep Fit '70 1- Seolto 121 - 21
Scheldevogels 1- DSO 110 - 10
Blauw Wit 1- TOGO 117 - 23
KVK 1- Zaamslag 122 - 10
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Kinderdijk 2- Fortis 319 - 14
Juliana 2- KCC / SO natural 518 - 13
ONDO 2- RWA 312 -   9
Tjoba 2- DSO 216 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 006 (najaar)
Nieuwerkerk 7- NIO 37 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 033 (najaar)
PKC / SWKGroep 6- KCC / SO natural 714 - 10
DSO 4- Nieuwerkerk 93 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 068 (najaar)
KCR 9- GKV / Enomics 66 -   9
DSO 5- RWA 86 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 096 (najaar)
Nikantes 3- Olympia 44 -   8
DSO 6- DeetosSnel 88 - 12
Midweek poule 018 (najaar)
DSO MW1- Juliana MW118 -   6
Vriendenschaar MW1- Ventura Sport MW113 - 10
Midweek poule 028 (najaar)
ACKC MW2- Melmac MW220 - 16
DSO MW2- Vriendenschaar MW28 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 018 (najaar)
DSO A1- Ventura Sport A110 -   4
Movado A2- Ventura Sport A17 - 14
Keep Fit '70 A2- DSO A12 - 26
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
 
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 013 (najaar)
Good Luck B2- DSO B18 -   5
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 035 (najaar)
Juliana B1- Conventus B21 -   7
DSO B2- DeetosSnel B212 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 087 (najaar)
Focus B2- DSO B314 -   1
Keep Fit '70 B1- De Voltreffers B12 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044 (najaar)
De Voltreffers C1- Oranje Wit C38 -   5
DSO C1- DVS '69 C13 - 15
Breedtekorfbal D-pupillen poule 036 (najaar)
Scheldevogels D1- Juliana D12 -   8
Keep Fit '70 D1- DSO D14 - 16
Breedtekorfbal D-pupillen poule 076 (najaar)
DSO D2- Springfield D25 -   2
VIOS D1- Juliana D210 -   0
Breedtekorfbal D-pupillen poule 106 (najaar)
Keep Fit '70 D2- Springfield D11 - 21
E-pupillen poule 049 (najaar)
Keep Fit '70 E1- DSO E19 -   4
Springfield E1- Juliana E18 -   7
E-pupillen poule 159 (najaar)
Juliana E3- DSO E210 -   4
Korbatjo E5- Springfield E33 - 11
E-pupillen poule 154 (najaar)
VIOS E1- Scheldevogels E25 -   7
DSO E3- Juliana E49 -   0
F-pupillen poule 100 (najaar)
Movado F2- Albatros F45 -   3
PKC / SWKGroep F7- DSO F17 -   6
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
 
KNKV 3e klasse J (veld)
Zaamslag 1- Seolto 115 - 21
DSO 1- TOGO 115 - 18
Scheldevogels 1- Keep Fit '70 112 - 21
KVK 1- Blauw Wit 117 - 18
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Kinderdijk 2- Juliana 218 - 21
Tjoba 2- ONDO 210 - 14
DSO 2- KCC / SO natural 512 - 13
Fortis 3- RWA 316 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 006 (najaar)
DSO 3- Nieuwerkerk 711 -   7
NIO 3- Avanti 715 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 033 (najaar)
KCC / SO natural 7- DSO 412 - 11
Nieuwerkerk 9- PKC / SWKGroep 68 -   8

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren poule 068 (najaar)
GKV / Enomics 6- DSO 512 -   7
RWA 8- KCR 911 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 096 (najaar)
DeetosSnel 8- Nikantes 311 -   7
Midweek poule 018 (najaar)
Vriendenschaar MW1- DSO MW19 -   9
Ventura Sport MW1- Juliana MW19 -   7
Midweek poule 028 (najaar)
ACKC MW2- DSO MW28 - 15
Melmac MW2- Vriendenschaar MW215 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 018 (najaar)
DSO A1- Movado A210 -   3
Ventura Sport A1- Keep Fit '70 A29 -   2
DSO A1- Keep Fit '70 A217 -   5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 013 (najaar)
DSO B1- Oranje Zwart / De Hoekse B115 -   8
DSO B1- Korbatjo B116 -   3
Oranje Zwart / De Hoekse B1- Good Luck B23 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 035 (najaar)
Conventus B2- DSO B24 - 12
DeetosSnel B2- Juliana B121 -   3
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 087 (najaar)
DSO B3- Springfield B111 -   8
Korbatjo B3- Keep Fit '70 B19 -   7
VIOS B1- Focus B24 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044 (najaar)
Oranje Wit C3- DSO C15 -   4
DVS '69 C1- De Voltreffers C17 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 036 (najaar)
Juliana D1- Keep Fit '70 D13 - 10
DSO D1- Scheldevogels D133 -   0
Breedtekorfbal D-pupillen poule 076 (najaar)
Springfield D2- VIOS D15 -   5
Juliana D2- DSO D21 - 20
Breedtekorfbal D-pupillen poule 106 (najaar)
Springfield D1- Focus D120 -   0
DSO D3- Keep Fit '70 D213 -   2

Antilopen Banner
E-pupillen poule 049 (najaar)
DSO E1- Springfield E13 -   3
Juliana E1- Keep Fit '70 E110 -   2
E-pupillen poule 159 (najaar)
DSO E2- Korbatjo E51 -   1
Springfield E3- Juliana E310 -   2
E-pupillen poule 154 (najaar)
Scheldevogels E2- DSO E34 -   6
Juliana E4- VIOS E10 -   4
F-pupillen poule 100 (najaar)
Albatros F4- PKC / SWKGroep F77 -   8
DSO F1- Movado F22 -   0
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
 
KNKV 3e klasse J (veld)
Blauw Wit 1- Scheldevogels 118 - 13
Keep Fit '70 1- KVK 118 - 15
Seolto 1- DSO 111 - 16
TOGO 1- Zaamslag 127 - 14
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Juliana 2- Tjoba 218 - 13
RWA 3- DSO 29 - 20
KCC / SO natural 5- Fortis 315 - 11
ONDO 2- Kinderdijk 211 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 006 (najaar)
Nieuwerkerk 7- Avanti 77 - 10
DSO 3- NIO 311 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 033 (najaar)
Nieuwerkerk 9- KCC / SO natural 78 - 11
PKC / SWKGroep 6- DSO 416 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 068 (najaar)
GKV / Enomics 6- RWA 87 -   7
RWA 8- GKV / Enomics 68 - 12
KCR 9- DSO 516 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 096 (najaar)
DeetosSnel 8- Olympia 417 - 16
Nikantes 3- DSO 614 -   5
Midweek poule 018 (najaar)
DSO MW1- Vriendenschaar MW111 - 10
Juliana MW1- Ventura Sport MW13 - 13
Midweek poule 028 (najaar)
DSO MW2- ACKC MW210 -   3
Vriendenschaar MW2- Melmac MW214 -   4

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Junioren poule 018 (najaar)
Movado A2- Keep Fit '70 A211 -   4
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 013 (najaar)
Korbatjo B1- Good Luck B29 -   4
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 035 (najaar)
DeetosSnel B2- Conventus B217 - 11
Juliana B1- DSO B22 - 16
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 087 (najaar)
Keep Fit '70 B1- DSO B39 -   5
DSO B3- De Voltreffers B15 -   5
VIOS B1- Korbatjo B38 -   9
Focus B2- De Voltreffers B112 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044 (najaar)
DVS '69 C1- Oranje Wit C37 -   5
De Voltreffers C1- DSO C17 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 036 (najaar)
DSO D1- Juliana D123 -   6
Scheldevogels D1- Keep Fit '70 D11 - 14
Breedtekorfbal D-pupillen poule 076 (najaar)
Juliana D2- Springfield D23 - 15
VIOS D1- DSO D27 -   8
DSO D2- VIOS D16 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 106 (najaar)
Springfield D1- DSO D310 -   4
Focus D1- Keep Fit '70 D23 -   1
Keep Fit '70 D2- DSO D32 -   8
E-pupillen poule 049 (najaar)
Springfield E1- Keep Fit '70 E17 -   1
DSO E1- Juliana E13 - 13
E-pupillen poule 159 (najaar)
Juliana E3- Korbatjo E54 -   2
Springfield E3- DSO E27 -   1
E-pupillen poule 154 (najaar)
DSO E3- VIOS E17 -   1
Scheldevogels E2- Juliana E413 -   2
F-pupillen poule 100 (najaar)
DSO F1- Albatros F44 -   0
Movado F2- PKC / SWKGroep F74 -   7
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
 
KNKV 3e klasse J (veld)
KVK 1- TOGO 117 - 13
Zaamslag 1- Blauw Wit 113 - 15
Keep Fit '70 1- DSO 119 - 12
Seolto 1- Scheldevogels 110 - 17
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Fortis 3- Juliana 214 - 21
RWA 3- Tjoba 213 -   6
Kinderdijk 2- KCC / SO natural 518 - 11
ONDO 2- DSO 28 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 006 (najaar)
NIO 3- DSO 37 -   7
Avanti 7- Nieuwerkerk 722 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 033 (najaar)
KCC / SO natural 7- Nieuwerkerk 910 -   8
DSO 4- KCC / SO natural 76 -   6
DSO 4- PKC / SWKGroep 66 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 096 (najaar)
DSO 6- Nikantes 312 -   9
Olympia 4- DeetosSnel 86 - 10
Midweek poule 018 (najaar)
Vriendenschaar MW1- Juliana MW116 -   6
DSO MW1- Ventura Sport MW112 -   2
Midweek poule 028 (najaar)
DSO MW2- Melmac MW213 - 12
ACKC MW2- Vriendenschaar MW28 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 018 (najaar)
Ventura Sport A1- DSO A17 -   5
Ventura Sport A1- Movado A210 -   7
Keep Fit '70 A2- Movado A27 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 013 (najaar)
Oranje Zwart / De Hoekse B1- DSO B19 -   6
Good Luck B2- Korbatjo B114 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 035 (najaar)
Conventus B2- DeetosSnel B28 - 11
DSO B2- Juliana B118 -   2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 087 (najaar)
Springfield B1- Keep Fit '70 B15 -   6
Korbatjo B3- DSO B36 -   3
De Voltreffers B1- VIOS B14 -   2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044 (najaar)
Oranje Wit C3- DVS '69 C12 -   6
DSO C1- De Voltreffers C17 - 10

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal D-pupillen poule 036 (najaar)
Juliana D1- DSO D18 - 20
Keep Fit '70 D1- Scheldevogels D121 -   0
Breedtekorfbal D-pupillen poule 076 (najaar)
Springfield D2- Juliana D25 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 106 (najaar)
DSO D3- Springfield D13 - 10
Keep Fit '70 D2- Focus D13 -   1
E-pupillen poule 049 (najaar)
Keep Fit '70 E1- Springfield E17 -   6
Juliana E1- DSO E117 -   1
E-pupillen poule 159 (najaar)
DSO E2- Springfield E30 -   9
Korbatjo E5- Juliana E30 -   7
E-pupillen poule 154 (najaar)
VIOS E1- DSO E33 -   4
Juliana E4- Scheldevogels E20 -   9
F-pupillen poule 100 (najaar)
Albatros F4- DSO F11 -   3
PKC / SWKGroep F7- Movado F26 -   7
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
 
KNKV 3e klasse J (veld)
TOGO 1- Seolto 119 -   8
DSO 1- Zaamslag 114 -   9
Blauw Wit 1- Keep Fit '70 19 - 15
Scheldevogels 1- KVK 119 - 15
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
DSO 2- Fortis 311 - 11
Juliana 2- ONDO 214 - 14
Tjoba 2- Kinderdijk 216 - 16
KCC / SO natural 5- RWA 311 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 006 (najaar)
DSO 3- Avanti 711 -   8
NIO 3- Nieuwerkerk 713 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 033 (najaar)
Nieuwerkerk 9- DSO 46 -   6
KCC / SO natural 7- PKC / SWKGroep 615 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 068 (najaar)
GKV / Enomics 6- KCR 914 -   9

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Senioren poule 096 (najaar)
Olympia 4- Nikantes 38 - 10
DeetosSnel 8- DSO 69 -   6
Midweek poule 018 (najaar)
Juliana MW1- DSO MW18 - 15
Ventura Sport MW1- Vriendenschaar MW19 -   7
Midweek poule 028 (najaar)
Melmac MW2- ACKC MW213 - 11
Vriendenschaar MW2- DSO MW211 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 013 (najaar)
DSO B1- Good Luck B211 -   7
Oranje Zwart / De Hoekse B1- Korbatjo B17 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 035 (najaar)
Conventus B2- Juliana B112 - 11
DeetosSnel B2- DSO B213 - 15
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 087 (najaar)
Focus B2- Springfield B110 -   8
VIOS B1- Keep Fit '70 B18 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044 (najaar)
DVS '69 C1- DSO C113 -   1
Oranje Wit C3- De Voltreffers C14 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 036 (najaar)
Juliana D1- Scheldevogels D113 -   4
DSO D1- Keep Fit '70 D116 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 076 (najaar)
Juliana D2- VIOS D10 -   8
Springfield D2- DSO D23 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 106 (najaar)
DSO D3- Focus D19 -   1
Springfield D1- Keep Fit '70 D229 -   0
E-pupillen poule 049 (najaar)
Juliana E1- Springfield E116 -   2
DSO E1- Keep Fit '70 E15 -   9
E-pupillen poule 159 (najaar)
Springfield E3- Korbatjo E56 -   2
Juliana E3- Springfield E35 -   2
DSO E2- Juliana E31 - 12

Team TV
E-pupillen poule 154 (najaar)
Juliana E4- DSO E31 -   4
Scheldevogels E2- VIOS E19 -   1
F-pupillen poule 100 (najaar)
DSO F1- PKC / SWKGroep F76 -   1
Albatros F4- Movado F21 -   2
week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
 
KNKV 3e klasse J (veld)
Zaamslag 1- Scheldevogels 19 - 14
KVK 1- DSO 113 - 17
Keep Fit '70 1- TOGO 124 - 16
Seolto 1- Blauw Wit 110 - 14
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
ONDO 2- KCC / SO natural 510 - 11
RWA 3- Juliana 210 - 12
Kinderdijk 2- DSO 218 -   8
Fortis 3- Tjoba 218 - 19
Breedtekorfbal Senioren poule 006 (najaar)
Avanti 7- NIO 37 -   5
Nieuwerkerk 7- DSO 38 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 033 (najaar)
PKC / SWKGroep 6- Nieuwerkerk 99 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 068 (najaar)
DSO 5- GKV / Enomics 615 - 15
KCR 9- RWA 814 -   5
Breedtekorfbal Senioren poule 096 (najaar)
DSO 6- Olympia 48 - 11
Nikantes 3- DeetosSnel 87 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 018 (najaar)
Movado A2- DSO A16 - 16
Keep Fit '70 A2- Ventura Sport A11 - 16
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 013 (najaar)
Good Luck B2- Oranje Zwart / De Hoekse B14 -   6
Korbatjo B1- DSO B14 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 035 (najaar)
DSO B2- Conventus B27 -   3
Juliana B1- DeetosSnel B24 - 22
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 087 (najaar)
Keep Fit '70 B1- Focus B28 -   3
Springfield B1- VIOS B16 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044 (najaar)
De Voltreffers C1- DVS '69 C15 -   7
DSO C1- Oranje Wit C37 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 036 (najaar)
Keep Fit '70 D1- Juliana D16 -   4
Scheldevogels D1- DSO D10 - 20
Breedtekorfbal D-pupillen poule 076 (najaar)
VIOS D1- Springfield D25 -   2
DSO D2- Juliana D217 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 106 (najaar)
Focus D1- Springfield D10 - 19
E-pupillen poule 049 (najaar)
Springfield E1- DSO E17 -   6
Keep Fit '70 E1- Juliana E14 -   8
E-pupillen poule 159 (najaar)
Korbatjo E5- DSO E25 -   1
E-pupillen poule 154 (najaar)
VIOS E1- Juliana E42 -   1
DSO E3- Scheldevogels E24 -   4
F-pupillen poule 100 (najaar)
PKC / SWKGroep F7- Albatros F48 -   5
Movado F2- DSO F12 -   3

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017