Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van DSO, Klundert

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 398 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 3 : van dinsdag 16 januari 2018 t/m maandag 22 januari 2018
 
Breedtekorfbal Junioren poule 015 (zaal)
ONDO A3- Blauw Wit A15 - 16

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 3e klasse K (zaal)
KVK 1- Seolto 119 - 25
Zaamslag 1- DSO 114 - 29
VIOS 1- TOGO 120 - 17
Scheldevogels 1- Stormvogels 121 - 17
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Vitesse 2- DSO 227 - 13
TOP 3- ODO 212 - 13
RWA 3- Tjoba 314 - 14
Kinderdijk 2- Oranje Wit 318 - 13
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
Vriendenschaar 3- Vitesse 315 - 18
Twist 4- DSO 321 -   9
Fortis 3- Albatros 418 - 16
PKC / SWKGroep 6- RWA 419 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 018 (zaal)
OEC 2- NKV 414 - 14
Terda 1- De Voltreffers 220 -   8
Scheldevogels 2- DSO 419 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 043 (zaal)
Focus 1- Rodebo / De Maaskanters 112 -   5
DSO 5- De Voltreffers 38 - 19
De Voltreffers 3- Terda 210 - 10
Terda 2- ACKC 518 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 015 (zaal)
Blauw Wit A1- Scheldevogels A117 - 11
Fortis A2- DSO A115 - 12
Tjoba A2- ONDO A37 -   7
Breedtekorfbal Junioren poule 032 (zaal)
Juliana A2- VIOS A19 -   7
Good Luck A1- DSO A2
Terda A1- Keep Fit '70 A18 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (zaal)
Oranje Zwart / De Hoekse B1- Conventus B19 -   7
PKC / SWKGroep B4- Albatros B28 -   9
OZC B1- DSO B111 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 003 (zaal)
Oranje Wit C3- DSO C16 - 11
Korbatjo C1- Sporting Delta C24 -   6
Tilburg C2- Good Luck C18 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (zaal)
Keep Fit '70 C1- DSO C26 -   3
Terda C1- DeetosSnel C310 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (zaal)
Keep Fit '70 D1- Movado D111 -   5
KCR D1- Vriendenschaar D214 -   4
DSO D1- PKC / SWKGroep D23 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
Albatros D3- Feijenoord D17 -   7
KCR D2- DSO D26 -   6
Vriendenschaar D3- Merwede / Multiplaat D3

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (zaal)
VIOS D1- Keep Fit '70 D24 -   6
DSO D3- Juliana D310 -   2
Focus D1- Korbatjo D25 - 10
E-pupillen poule 010 (zaal)
Kinderdijk E2- Korbatjo E18 -   7
Merwede / Multiplaat E2- Sporting Delta E18 -   8
DSO E1- Oranje Wit E17 - 19
E-pupillen poule 088 (zaal)
Keep Fit '70 E2- DSO E23 -   2
OJC '98 E2- Tilburg E21 -   7
F-pupillen poule 026 (zaal)
Scheldevogels F1- DSO F19 -   8
VIOS F1- Keep Fit '70 F26 -   3
F-pupillen poule 049 (zaal)
Oranje Zwart / De Hoekse F1- Good Luck F12 -   5
DSO F2- Springfield F22 - 23
Keep Fit '70 F1- Juliana F315 -   8
week 2 : van dinsdag 9 januari 2018 t/m maandag 15 januari 2018
 
KNKV 3e klasse K (zaal)
Stormvogels 1- Zaamslag 122 - 14
TOGO 1- KVK 121 - 19
DSO 1- Scheldevogels 117 - 22
Seolto 1- VIOS 117 -   9

Korfbal Deals
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
DSO 2- RWA 315 - 19
Tjoba 3- Vitesse 216 - 17
ODO 2- Kinderdijk 220 - 23
Oranje Wit 3- TOP 310 - 11
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
Albatros 4- Twist 414 - 11
DSO 3- Fortis 312 - 21
Vitesse 3- PKC / SWKGroep 617 - 11
RWA 4- Vriendenschaar 316 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 018 (zaal)
Rust Roest 6- Terda 114 - 12
DSO 4- OEC 212 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 043 (zaal)
Rodebo / De Maaskanters 1- ACKC 57 - 13
DKB 3- DSO 510 -   2
Breedtekorfbal Junioren poule 015 (zaal)
DSO A1- Fortis A217 - 11
Scheldevogels A1- Tjoba A221 -   6
TOP A3- Blauw Wit A112 -   6
Breedtekorfbal Junioren poule 032 (zaal)
DSO A2- Springfield A18 -   8
VIOS A1- Terda A17 - 12

Analyze Team
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (zaal)
Conventus B1- OZC B16 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 003 (zaal)
Sporting Delta C2- Oranje Wit C310 -   6
Korbatjo C1- DSO C14 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (zaal)
Focus C1- Keep Fit '70 C15 -   4
Springfield C1- Terda C10 -   7
Juliana C2- DeetosSnel C38 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (zaal)
Movado D1- Keep Fit '70 D14 - 15
Vriendenschaar D2- DSO D115 -   6
PKC / SWKGroep D2- KCR D110 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
Sporting Delta D3- Vriendenschaar D30 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (zaal)
Keep Fit '70 D2- Juliana D37 -   4

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
E-pupillen poule 010 (zaal)
PKC / SWKGroep E2- Merwede / Multiplaat E221 -   7
Korbatjo E1- DSO E115 - 11
Oranje Wit E1- Kinderdijk E212 -   8
E-pupillen poule 088 (zaal)
Springfield E2- OJC '98 E211 -   0
Focus E1- Keep Fit '70 E27 -   4
Tilburg E2- Juliana E45 -   1
F-pupillen poule 026 (zaal)
Ventura Sport F1- Scheldevogels F114 -   2
DSO F1- Springfield F14 - 11
Keep Fit '70 F2- Juliana F24 - 13
F-pupillen poule 049 (zaal)
Springfield F3- Keep Fit '70 F13 - 24
Juliana F1- Oranje Zwart / De Hoekse F16 -   4
DSO F2- Good Luck F12 -   6
week 1 : van dinsdag 2 januari 2018 t/m maandag 8 januari 2018
 
KNKV 3e klasse K (zaal)
Zaamslag 1- Seolto 19 - 15
Scheldevogels 1- TOGO 114 - 15
Stormvogels 1- VIOS 114 - 15
DSO 1- KVK 125 - 22
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Vitesse 2- ODO 219 - 12
DSO 2- TOP 311 - 17
RWA 3- Oranje Wit 314 - 12
Tjoba 3- Kinderdijk 219 - 13

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
Twist 4- RWA 414 - 14
Albatros 4- Vriendenschaar 316 - 14
Fortis 3- Vitesse 321 - 14
DSO 3- PKC / SWKGroep 618 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 018 (zaal)
OEC 2- De Voltreffers 210 -   9
Scheldevogels 2- Rust Roest 616 - 12
NKV 4- Terda 18 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 043 (zaal)
DSO 5- DKB 38 - 19
Rodebo / De Maaskanters 1- Terda 212 - 14
Focus 1- ACKC 520 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 015 (zaal)
Blauw Wit A1- DSO A112 - 20
TOP A3- Tjoba A211 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 032 (zaal)
Good Luck A1- VIOS A120 - 13
DSO A2- Terda A111 - 16
Springfield A1- Keep Fit '70 A19 - 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (zaal)
PKC / SWKGroep B4- Conventus B14 -   8
Albatros B2- DeetosSnel B26 - 11
DSO B1- Oranje Zwart / De Hoekse B15 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 003 (zaal)
Korbatjo C1- Good Luck C14 - 11
DSO C1- Juliana C18 -   9
Sporting Delta C2- Tilburg C29 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (zaal)
DSO C2- Keep Fit '70 C16 -   3
Focus C1- Terda C16 -   5
Juliana C2- Springfield C13 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (zaal)
DSO D1- Movado D18 -   4
PKC / SWKGroep D2- Keep Fit '70 D19 - 10
KCR D1- DVS '69 D19 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
Feijenoord D1- Vriendenschaar D38 -   5
KCR D2- Sporting Delta D312 -   3
Albatros D3- Merwede / Multiplaat D37 - 15
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (zaal)
DSO D3- Focus D18 -   6
Korbatjo D2- VIOS D116 -   2
Juliana D3- Springfield D15 -   4
E-pupillen poule 010 (zaal)
PKC / SWKGroep E2- DSO E132 -   0
Merwede / Multiplaat E2- Korbatjo E14 - 11
Sporting Delta E1- Kinderdijk E210 -   7

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 088 (zaal)
Focus E1- OJC '98 E28 -   1
DSO E2- Juliana E41 -   2
F-pupillen poule 026 (zaal)
Springfield F1- Scheldevogels F110 -   5
DSO F1- Juliana F211 -   4
Springfield F1- Keep Fit '70 F213 -   1
F-pupillen poule 049 (zaal)
Springfield F2- Juliana F111 - 19
Springfield F3- DSO F27 -   3
Good Luck F1- Juliana F36 -   8
week 51 : van dinsdag 19 december 2017 t/m maandag 25 december 2017
 
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
RWA 4- PKC / SWKGroep 618 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 018 (zaal)
NKV 4- OEC 212 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 043 (zaal)
ACKC 5- De Voltreffers 310 -   3
Breedtekorfbal Junioren poule 032 (zaal)
Keep Fit '70 A1- Juliana A28 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (zaal)
DeetosSnel B2- Oranje Zwart / De Hoekse B19 -   4
Albatros B2- PKC / SWKGroep B45 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (zaal)
DeetosSnel C3- Terda C10 - 10
Keep Fit '70 C1- Springfield C17 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
Merwede / Multiplaat D3- Vriendenschaar D37 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (zaal)
VIOS D1- Juliana D312 -   4
E-pupillen poule 088 (zaal)
Keep Fit '70 E2- Springfield E22 -   6

Analyze Team
F-pupillen poule 049 (zaal)
Juliana F1- Juliana F315 -   4
week 50 : van dinsdag 12 december 2017 t/m maandag 18 december 2017
 
KNKV 3e klasse K (zaal)
TOGO 1- Stormvogels 118 - 16
VIOS 1- Scheldevogels 119 -   9
KVK 1- Zaamslag 114 - 12
Seolto 1- DSO 120 - 18
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Oranje Wit 3- Tjoba 39 - 15
RWA 3- Vitesse 215 - 16
TOP 3- Vitesse 215 - 17
Kinderdijk 2- RWA 319 -   8
ODO 2- DSO 29 - 19
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
Vitesse 3- Albatros 415 - 14
PKC / SWKGroep 6- Twist 411 - 11
Vriendenschaar 3- Fortis 316 - 21
RWA 4- DSO 313 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 018 (zaal)
Terda 1- OEC 216 - 10
Rust Roest 6- DSO 49 - 10
De Voltreffers 2- NKV 416 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 043 (zaal)
De Voltreffers 3- DSO 515 -   7
Terda 2- Focus 18 - 16
ACKC 5- Rodebo / De Maaskanters 15 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 015 (zaal)
ONDO A3- TOP A37 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 032 (zaal)
DSO A2- Juliana A217 - 12
VIOS A1- Good Luck A18 - 11
Terda A1- Springfield A115 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (zaal)
Conventus B1- DSO B119 -   4
OZC B1- Albatros B28 -   7
Oranje Zwart / De Hoekse B1- PKC / SWKGroep B48 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 003 (zaal)
Good Luck C1- Sporting Delta C27 -   2
Tilburg C2- Korbatjo C113 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (zaal)
DeetosSnel C3- Focus C13 -   9
Terda C1- DSO C28 -   6
Springfield C1- Keep Fit '70 C12 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (zaal)
DVS '69 D1- Vriendenschaar D24 -   7
Movado D1- PKC / SWKGroep D22 - 12
Keep Fit '70 D1- DSO D117 -   8

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
Sporting Delta D3- DSO D26 -   5
Vriendenschaar D3- Albatros D35 -   6
Merwede / Multiplaat D3- Feijenoord D12 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (zaal)
VIOS D1- Focus D18 -   0
Springfield D1- DSO D36 -   2
Keep Fit '70 D2- Korbatjo D24 -   5
E-pupillen poule 010 (zaal)
Korbatjo E1- Sporting Delta E15 - 12
Oranje Wit E1- PKC / SWKGroep E214 -   5
Kinderdijk E2- Merwede / Multiplaat E26 - 10
E-pupillen poule 088 (zaal)
Tilburg E2- Focus E19 -   1
Springfield E2- DSO E26 -   4
F-pupillen poule 026 (zaal)
Keep Fit '70 F2- Ventura Sport F13 - 28
VIOS F1- Springfield F16 - 16
F-pupillen poule 049 (zaal)
Springfield F3- Oranje Zwart / De Hoekse F15 -   7
Oranje Zwart / De Hoekse F1- Keep Fit '70 F11 - 14
Good Luck F1- Juliana F12 -   6
DSO F2- Juliana F36 - 11
Springfield F3- Springfield F21 - 11

Antilopen Banner
week 49 : van dinsdag 5 december 2017 t/m maandag 11 december 2017
 
KNKV 3e klasse K (zaal)
Scheldevogels 1- Seolto 124 - 14
Stormvogels 1- KVK 120 - 18
Zaamslag 1- TOGO 111 - 19
DSO 1- VIOS 19 - 16
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
RWA 3- ODO 213 -   5
DSO 2- Kinderdijk 223 - 26
Vitesse 2- Oranje Wit 320 -   7
Tjoba 3- TOP 323 - 13
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
Albatros 4- PKC / SWKGroep 620 -   9
DSO 3- Vriendenschaar 320 - 18
Twist 4- Vitesse 315 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 018 (zaal)
DSO 4- Terda 17 - 15
Scheldevogels 2- De Voltreffers 215 -   8
OEC 2- Rust Roest 69 - 20
Breedtekorfbal Senioren poule 043 (zaal)
DSO 5- Terda 27 - 15
Focus 1- De Voltreffers 317 -   5
Breedtekorfbal Junioren poule 015 (zaal)
Fortis A2- TOP A313 -   4
Blauw Wit A1- ONDO A310 -   5
Scheldevogels A1- DSO A16 - 17

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Junioren poule 032 (zaal)
Springfield A1- VIOS A111 -   7
Good Luck A1- Keep Fit '70 A110 -   4
Juliana A2- DSO A220 - 15
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (zaal)
Albatros B2- Oranje Zwart / De Hoekse B19 - 19
DSO B1- DeetosSnel B27 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 003 (zaal)
DSO C1- Tilburg C224 -   6
Sporting Delta C2- Juliana C111 -   5
Oranje Wit C3- Good Luck C12 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (zaal)
Keep Fit '70 C1- DeetosSnel C36 -   4
Focus C1- Juliana C27 -   5
DSO C2- Terda C14 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (zaal)
KCR D1- Movado D110 -   3
Vriendenschaar D2- Keep Fit '70 D19 - 10
DSO D1- DVS '69 D110 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
KCR D2- Merwede / Multiplaat D39 -   4
DSO D2- Vriendenschaar D37 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (zaal)
Korbatjo D2- Juliana D312 -   2
Focus D1- Springfield D14 -   1
E-pupillen poule 010 (zaal)
Merwede / Multiplaat E2- Oranje Wit E16 - 13
PKC / SWKGroep E2- Kinderdijk E217 - 13
Sporting Delta E1- DSO E122 -   5
E-pupillen poule 088 (zaal)
DSO E2- OJC '98 E26 -   1
Keep Fit '70 E2- Tilburg E22 -   6
Juliana E4- Springfield E21 - 11
F-pupillen poule 026 (zaal)
DSO F1- VIOS F18 -   6
Juliana F2- Ventura Sport F12 - 17
Scheldevogels F1- Keep Fit '70 F212 -   0
F-pupillen poule 049 (zaal)
Keep Fit '70 F1- Good Luck F112 -   3
week 48 : van dinsdag 28 november 2017 t/m maandag 4 december 2017
 
KNKV 3e klasse K (zaal)
Seolto 1- TOGO 116 - 17
DSO 1- Stormvogels 116 - 16
Zaamslag 1- VIOS 19 - 15
KVK 1- Scheldevogels 120 - 17

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
DSO 2- Tjoba 312 - 23
ODO 2- Oranje Wit 316 - 12
TOP 3- RWA 328 - 18
Vitesse 2- Kinderdijk 224 - 20
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
RWA 4- Vitesse 319 - 19
Twist 4- Vriendenschaar 313 - 11
DSO 3- Albatros 418 - 20
PKC / SWKGroep 6- Fortis 313 - 24
Breedtekorfbal Senioren poule 018 (zaal)
DSO 4- De Voltreffers 212 - 13
Rust Roest 6- OEC 215 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 043 (zaal)
De Voltreffers 3- ACKC 510 - 16
DSO 5- Rodebo / De Maaskanters 13 - 23
Breedtekorfbal Junioren poule 015 (zaal)
DSO A1- TOP A313 -   8
Scheldevogels A1- ONDO A312 -   3
Blauw Wit A1- Tjoba A220 -   5
Breedtekorfbal Junioren poule 032 (zaal)
Good Luck A1- Terda A18 - 10

Korfbal Deals
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (zaal)
Conventus B1- DeetosSnel B213 -   6
Oranje Zwart / De Hoekse B1- Albatros B213 -   8
PKC / SWKGroep B4- OZC B16 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 003 (zaal)
Oranje Wit C3- Tilburg C25 -   5
DSO C1- Sporting Delta C210 -   2
Juliana C1- Korbatjo C17 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (zaal)
Springfield C1- Juliana C25 -   5
Keep Fit '70 C1- Terda C14 -   4
DSO C2- Focus C13 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (zaal)
KCR D1- Keep Fit '70 D13 - 10
Vriendenschaar D2- PKC / SWKGroep D29 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
KCR D2- Vriendenschaar D35 -   1
DSO D2- Feijenoord D12 -   8
Sporting Delta D3- Merwede / Multiplaat D31 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (zaal)
Juliana D3- Focus D18 - 14
Springfield D1- Keep Fit '70 D23 - 11
DSO D3- Korbatjo D23 - 14

Analyze Team
E-pupillen poule 010 (zaal)
Korbatjo E1- Oranje Wit E14 - 11
Sporting Delta E1- PKC / SWKGroep E27 -   6
Merwede / Multiplaat E2- DSO E121 -   6
E-pupillen poule 088 (zaal)
Keep Fit '70 E2- OJC '98 E212 -   2
DSO E2- Focus E16 -   9
F-pupillen poule 026 (zaal)
DSO F1- Ventura Sport F11 - 18
Juliana F2- Springfield F13 -   2
Scheldevogels F1- VIOS F18 -   5
F-pupillen poule 049 (zaal)
Juliana F3- Good Luck F17 - 10
Springfield F2- Springfield F316 -   1
Keep Fit '70 F1- DSO F221 -   0
Oranje Zwart / De Hoekse F1- Juliana F13 -   7
week 47 : van dinsdag 21 november 2017 t/m maandag 27 november 2017
 
KNKV 3e klasse K (zaal)
TOGO 1- DSO 116 - 11
Scheldevogels 1- Zaamslag 116 - 19
Stormvogels 1- Seolto 113 - 15
VIOS 1- KVK 118 - 12
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Kinderdijk 2- TOP 319 - 19
Tjoba 3- ODO 218 - 16
Oranje Wit 3- DSO 213 - 11
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
Vriendenschaar 3- PKC / SWKGroep 620 - 15
Fortis 3- Twist 412 - 10
Vitesse 3- DSO 314 - 12
Albatros 4- RWA 422 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 018 (zaal)
De Voltreffers 2- DSO 48 - 13
OEC 2- Scheldevogels 23 - 16
NKV 4- Rust Roest 66 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 043 (zaal)
ACKC 5- DSO 513 - 10
Terda 2- DKB 39 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 015 (zaal)
ONDO A3- DSO A14 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 032 (zaal)
Terda A1- VIOS A19 -   7
Springfield A1- Good Luck A17 - 14
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (zaal)
DeetosSnel B2- Conventus B15 - 10
DSO B1- Albatros B29 - 12

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 003 (zaal)
Tilburg C2- Juliana C112 - 10
Korbatjo C1- Oranje Wit C38 -   6
Good Luck C1- DSO C14 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (zaal)
Terda C1- Juliana C25 -   4
DeetosSnel C3- DSO C22 -   7
Focus C1- Springfield C113 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (zaal)
DSO D1- KCR D15 -   7
Movado D1- Vriendenschaar D23 -   8
PKC / SWKGroep D2- DVS '69 D15 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
Albatros D3- KCR D25 -   3
Feijenoord D1- Sporting Delta D312 -   4
Merwede / Multiplaat D3- DSO D24 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (zaal)
Keep Fit '70 D2- DSO D34 -   2
Korbatjo D2- Springfield D16 - 10
E-pupillen poule 010 (zaal)
DSO E1- Kinderdijk E211 - 15
Oranje Wit E1- Sporting Delta E19 -   6
PKC / SWKGroep E2- Korbatjo E113 -   7
E-pupillen poule 088 (zaal)
OJC '98 E2- Springfield E22 - 14
Focus E1- Juliana E49 -   1
Tilburg E2- DSO E27 -   8
F-pupillen poule 026 (zaal)
Keep Fit '70 F2- DSO F12 - 11
VIOS F1- Juliana F22 - 16
F-pupillen poule 049 (zaal)
Good Luck F1- Springfield F21 - 16
Springfield F3- Juliana F311 - 18
DSO F2- Oranje Zwart / De Hoekse F14 - 11
Juliana F1- Keep Fit '70 F15 - 12
week 46 : van dinsdag 14 november 2017 t/m maandag 20 november 2017
 
KNKV 3e klasse K (zaal)
Seolto 1- KVK 118 - 12
DSO 1- Zaamslag 121 - 19
Stormvogels 1- Scheldevogels 126 - 16
TOGO 1- VIOS 114 - 13
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Tjoba 3- RWA 324 - 11
ODO 2- TOP 319 - 20
DSO 2- Vitesse 210 - 19
Oranje Wit 3- Kinderdijk 217 - 23
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
DSO 3- Twist 414 - 20
Albatros 4- Fortis 315 - 10
Vitesse 3- Vriendenschaar 319 - 15

Analyze Team
Breedtekorfbal Senioren poule 018 (zaal)
De Voltreffers 2- Terda 17 - 17
DSO 4- Scheldevogels 216 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 043 (zaal)
DKB 3- De Voltreffers 313 -   6
ACKC 5- Terda 218 - 11
Rodebo / De Maaskanters 1- Focus 17 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 015 (zaal)
TOP A3- Fortis A26 -   6
ONDO A3- Tjoba A24 - 12
DSO A1- Blauw Wit A114 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 032 (zaal)
Keep Fit '70 A1- Terda A18 -   8
DSO A2- Good Luck A18 - 13
VIOS A1- Juliana A29 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 011 (zaal)
DeetosSnel B2- OZC B111 - 15
DSO B1- PKC / SWKGroep B49 - 10
Conventus B1- Oranje Zwart / De Hoekse B110 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 003 (zaal)
Sporting Delta C2- Korbatjo C17 -   6
Good Luck C1- Tilburg C29 -   1
DSO C1- Oranje Wit C37 -   4

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (zaal)
Springfield C1- DeetosSnel C34 -   3
DSO C2- Juliana C23 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (zaal)
DVS '69 D1- Keep Fit '70 D12 -   8
Vriendenschaar D2- KCR D16 -   7
PKC / SWKGroep D2- DSO D112 - 10
Breedtekorfbal D-pupillen poule 037 (zaal)
DSO D2- KCR D25 -   6
Feijenoord D1- Albatros D34 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (zaal)
Korbatjo D2- Focus D112 -   4
Springfield D1- Juliana D31 - 14
Keep Fit '70 D2- VIOS D16 -   6
E-pupillen poule 010 (zaal)
Korbatjo E1- Kinderdijk E28 -   4
Oranje Wit E1- DSO E126 - 14
Sporting Delta E1- Merwede / Multiplaat E213 -   3
E-pupillen poule 088 (zaal)
Tilburg E2- OJC '98 E213 -   5
Springfield E2- Juliana E421 -   0
DSO E2- Keep Fit '70 E25 -   4

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017