Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Tjoba, 's-Heerhendrikskinderen

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 24 : van dinsdag 12 juni 2018 t/m maandag 18 juni 2018
 
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (voorjaar)
Tjoba A2- KVK A111 -   9

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal D-pupillen poule 116 (voorjaar)
TOGO D2- Tjoba D28 -   7
week 23 : van dinsdag 5 juni 2018 t/m maandag 11 juni 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 075 (voorjaar)
Zaamslag 2- Volharding / Emergo 215 -   4
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (voorjaar)
TOP 5- Blauw Wit 38 - 17
TOP 5- Atlas 310 - 11
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 083 (voorjaar)
BKC 1- Zaamslag 39 -   7
week 23 : van dinsdag 5 juni 2018 t/m maandag 11 juni 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 083 (voorjaar)
Seolto 4- Tjoba 65 - 19
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (voorjaar)
TOP A3- ONDO A313 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (voorjaar)
BKC C1- Tjoba C23 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 116 (voorjaar)
Volharding D1- TOGO D24 - 10
E-pupillen poule 167 (voorjaar)
Blauw Wit E2- Tjoba E40 - 13
F-pupillen poule 065 (voorjaar)
KVK F1- TOP F47 - 11

Antilopen Banner
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
 
KNKV 1e klasse E (veld)
Twist 1- IJsselvogels 112 - 17
ONDO 1- Vitesse 121 - 13
ONDO 1- Roda 119 - 24
Futura 1- Tjoba 125 - 14
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Twist 2- IJsselvogels 212 - 13
KCR 3- Roda 223 - 22
Futura 2- Tjoba 220 - 23
ONDO 2- Vitesse 216 - 23
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
WION 3- Tjoba 320 - 19
Maassluis 3- ADO 223 - 15
Tjoba 3- Maassluis 334 - 10
KOAG 3- Tjoba 315 - 22
RWA 4- TOP 314 - 23
WION 3- IJsselvogels 320 - 19
Breedtekorfbal Senioren poule 075 (voorjaar)
Volharding / Emergo 2- Tjoba 416 - 11
Tjoba 4- Luctor 315 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (voorjaar)
Tjoba 5- Blauw Wit 322 -   9
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 083 (voorjaar)
Tjoba 6- BKC 111 -   3
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 083 (voorjaar)
Zaamslag 3- Seolto 416 -   5
A-junioren 2e klasse L (veld)
Swift A1- Luctor A122 - 15
Albatros A2- Focus A113 -   4
TOGO A1- TOP A216 - 13
DVS '69 A1- Tjoba A116 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (voorjaar)
Tjoba A2- TOP A312 - 14
C-aspiranten 2e klasse G-D (voorjaar)
Weidevogels C1- Tjoba C16 - 13
KCR C2- DES C16 - 13
ONDO C1- Albatros C26 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (voorjaar)
Stormvogels C1- BKC C17 -   3
Tjoba C2- Emergo C118 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 028 (voorjaar)
TOGO D1- Tjoba D12 -   7
Seolto D1- TOP D29 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 116 (voorjaar)
Volharding D1- Emergo D27 -   2
E-pupillen poule 008 (voorjaar)
ONDO E1- Blauw Wit E121 -   0
TOP E1- Tjoba E125 -   5
E-pupillen poule 063 (voorjaar)
TOGO E1- Swift E26 - 10
Tjoba E2- TOP E49 -   8
E-pupillen poule 075 (voorjaar)
TOP E5- Swift E111 - 16
Tjoba E3- Fortis E214 -   3
E-pupillen poule 167 (voorjaar)
Tjoba E4- Atlas E217 -   0
KVK E2- Blauw Wit E29 -   1
F-pupillen poule 009 (voorjaar)
TOP F1- ONDO F113 - 10
Tjoba F1- Fortis F17 -   2
F-pupillen poule 065 (voorjaar)
Tjoba F2- ONDO F23 - 15
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
 
F-pupillen poule 065 (voorjaar)
TOP F4- ONDO F213 - 12

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 1e klasse E (veld)
Tjoba 1- ONDO 119 - 17
Roda 1- Futura 118 - 12
IJsselvogels 1- ONDO 111 - 22
Vitesse 1- Twist 123 - 17
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
IJsselvogels 2- ONDO 212 - 13
Vitesse 2- Twist 29 - 14
Roda 2- Futura 216 - 17
Tjoba 2- KCR 319 - 17
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
ADO 2- KOAG 315 - 18
IJsselvogels 3- RWA 418 - 15
TOP 3- WION 314 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 075 (voorjaar)
Luctor 3- Zaamslag 29 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (voorjaar)
Atlas 3- Tjoba 511 -   7
Blauw Wit 3- TOP 57 -   8
A-junioren 2e klasse L (veld)
Focus A1- TOGO A18 - 10
TOP A2- Albatros A217 - 15
Tjoba A1- Swift A117 - 11
Luctor A1- DVS '69 A112 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (voorjaar)
KVK A1- TOP A326 - 10
ONDO A3- Tjoba A27 - 12
C-aspiranten 2e klasse G-D (voorjaar)
DES C1- ONDO C18 -   6
Albatros C2- KCR C210 -   3
Tjoba C1- OZC C111 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (voorjaar)
Stormvogels C1- Tjoba C26 -   5
Emergo C1- Stormvogels C15 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 028 (voorjaar)
Tjoba D1- Seolto D119 -   6
TOP D2- TOGO D110 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 116 (voorjaar)
Tjoba D2- Volharding D13 - 10
Emergo D2- TOGO D24 -   6
E-pupillen poule 008 (voorjaar)
Tjoba E1- ONDO E111 - 13
Blauw Wit E1- TOP E11 - 21
TOP E1- Blauw Wit E117 -   4
E-pupillen poule 063 (voorjaar)
Swift E2- Tjoba E210 -   4
TOP E4- TOGO E117 -   8
E-pupillen poule 075 (voorjaar)
Fortis E2- TOP E56 - 21
Swift E1- Tjoba E315 - 14
E-pupillen poule 167 (voorjaar)
Atlas E2- KVK E20 - 11
F-pupillen poule 009 (voorjaar)
ONDO F1- Tjoba F115 - 13
Fortis F1- TOP F14 -   5
F-pupillen poule 065 (voorjaar)
ONDO F2- KVK F16 -   3
TOP F4- Tjoba F217 -   1
week 20 : van dinsdag 15 mei 2018 t/m maandag 21 mei 2018
 
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
IJsselvogels 3- Maassluis 323 - 15
RWA 4- Tjoba 317 - 19
A-junioren 2e klasse L (veld)
DVS '69 A1- Focus A118 -   8
E-pupillen poule 008 (voorjaar)
Tjoba E1- Blauw Wit E115 -   7
Tjoba E1- TOP E15 - 13

Alles voor je sport!
E-pupillen poule 167 (voorjaar)
Tjoba E4- KVK E210 -   1
week 19 : van dinsdag 8 mei 2018 t/m maandag 14 mei 2018
 
KNKV 1e klasse E (veld)
Futura 1- ONDO 130 - 17
Twist 1- Tjoba 119 - 14
IJsselvogels 1- Vitesse 118 - 17
ONDO 1- Roda 123 - 18
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
ONDO 2- Roda 210 - 12
Twist 2- Tjoba 219 - 19
IJsselvogels 2- Vitesse 211 - 10
Futura 2- KCR 316 - 11
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
IJsselvogels 3- TOP 312 - 20
KOAG 3- Maassluis 322 - 26
RWA 4- ADO 218 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 075 (voorjaar)
Zaamslag 2- Tjoba 410 -   3
Luctor 3- Volharding / Emergo 221 -   5
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (voorjaar)
Atlas 3- Blauw Wit 311 - 10
Tjoba 5- TOP 520 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 083 (voorjaar)
Zaamslag 3- Tjoba 610 - 14
BKC 1- Seolto 48 -   5
A-junioren 2e klasse L (veld)
DVS '69 A1- Swift A112 - 13
Albatros A2- Tjoba A115 - 17
TOGO A1- Luctor A19 - 12
Focus A1- TOP A29 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (voorjaar)
KVK A1- ONDO A318 - 10
ONDO A3- KVK A111 - 12
C-aspiranten 2e klasse G-D (voorjaar)
ONDO C1- Tjoba C14 - 11
DES C1- Albatros C26 -   7
OZC C1- Weidevogels C19 -   4

Korfbal Deals
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (voorjaar)
Tjoba C2- Stormvogels C13 -   7
BKC C1- Emergo C17 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 028 (voorjaar)
Tjoba D1- TOP D220 -   6
Seolto D1- TOGO D17 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 116 (voorjaar)
Tjoba D2- Emergo D25 -   8
E-pupillen poule 008 (voorjaar)
ONDO E1- TOP E116 -   6
E-pupillen poule 063 (voorjaar)
TOGO E1- Tjoba E24 - 10
TOP E4- Swift E212 - 12
E-pupillen poule 075 (voorjaar)
Fortis E2- Swift E15 - 10
TOP E5- Tjoba E311 -   8
E-pupillen poule 167 (voorjaar)
KVK E2- Tjoba E47 -   2
Atlas E2- Blauw Wit E20 -   8
F-pupillen poule 009 (voorjaar)
ONDO F1- Fortis F18 -   4
Tjoba F1- TOP F112 -   6
F-pupillen poule 065 (voorjaar)
Tjoba F2- KVK F18 -   8
week 18 : van dinsdag 1 mei 2018 t/m maandag 7 mei 2018
 
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
KOAG 3- IJsselvogels 318 - 16

Analyze Team
week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
 
KNKV 1e klasse E (veld)
Roda 1- IJsselvogels 131 -   8
Futura 1- Twist 126 - 17
ONDO 1- Tjoba 120 - 14
ONDO 1- Vitesse 117 - 16
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Roda 2- IJsselvogels 213 - 11
Futura 2- Twist 211 - 17
ONDO 2- Tjoba 216 - 12
KCR 3- Vitesse 219 - 16
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
KOAG 3- WION 313 - 17
Maassluis 3- TOP 316 - 16
ADO 2- IJsselvogels 315 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 075 (voorjaar)
Volharding / Emergo 2- Luctor 39 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (voorjaar)
TOP 5- Tjoba 510 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 083 (voorjaar)
Seolto 4- BKC 112 -   7
A-junioren 2e klasse L (veld)
DVS '69 A1- Albatros A27 - 12
Swift A1- TOP A211 - 12
Luctor A1- Focus A115 -   4
C-aspiranten 2e klasse G-D (voorjaar)
Tjoba C1- DES C14 -   3
OZC C1- KCR C212 -   3
Weidevogels C1- Albatros C23 - 12
E-pupillen poule 167 (voorjaar)
Blauw Wit E2- Atlas E20 - 10
week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
 
KNKV 1e klasse E (veld)
Tjoba 1- Vitesse 121 - 18
Futura 1- IJsselvogels 121 - 15
Roda 1- Twist 124 - 19
ONDO 1- ONDO 115 - 19
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Tjoba 2- Vitesse 213 - 15
Futura 2- IJsselvogels 211 -   9
KCR 3- ONDO 213 - 18
Roda 2- Twist 216 - 10
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
ADO 2- WION 39 - 10
Tjoba 3- TOP 314 - 22
Maassluis 3- RWA 422 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 075 (voorjaar)
Tjoba 4- Zaamslag 28 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (voorjaar)
Blauw Wit 3- Atlas 314 -   6
week 15 : van dinsdag 10 april 2018 t/m maandag 16 april 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 083 (voorjaar)
BKC 1- Tjoba 610 - 17
week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 083 (voorjaar)
Tjoba 6- Zaamslag 315 -   8
A-junioren 2e klasse L (veld)
Luctor A1- Albatros A216 - 16
TOGO A1- Tjoba A114 - 10
Swift A1- TOGO A119 - 16
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (voorjaar)
TOP A3- Tjoba A216 -   9
KVK A1- Tjoba A214 - 14
C-aspiranten 2e klasse G-D (voorjaar)
OZC C1- DES C18 -   5
Tjoba C1- KCR C213 -   7
Weidevogels C1- ONDO C16 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (voorjaar)
Emergo C1- BKC C17 - 10

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal D-pupillen poule 028 (voorjaar)
TOP D2- Tjoba D14 - 11
TOGO D1- Seolto D112 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 116 (voorjaar)
TOGO D2- Volharding D17 -   3
Emergo D2- Tjoba D23 -   4
E-pupillen poule 008 (voorjaar)
Blauw Wit E1- Tjoba E19 - 11
TOP E1- ONDO E115 - 12
E-pupillen poule 063 (voorjaar)
Tjoba E2- TOGO E113 -   3
Swift E2- TOP E410 -   8
E-pupillen poule 075 (voorjaar)
Swift E1- Fortis E216 -   4
Tjoba E3- TOP E514 -   7
F-pupillen poule 009 (voorjaar)
Fortis F1- ONDO F15 -   7
TOP F1- Tjoba F19 - 16
F-pupillen poule 065 (voorjaar)
ONDO F2- TOP F44 - 17
KVK F1- Tjoba F26 -   5
week 15 : van dinsdag 10 april 2018 t/m maandag 16 april 2018
 
KNKV 1e klasse E (veld)
Vitesse 1- Roda 124 - 20
Twist 1- ONDO 123 - 14
IJsselvogels 1- Tjoba 120 - 19
ONDO 1- Futura 122 - 22
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
ONDO 2- Futura 216 - 18
Vitesse 2- Roda 219 - 12
Twist 2- KCR 312 - 11
IJsselvogels 2- Tjoba 211 - 16
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
WION 3- Maassluis 311 - 17
TOP 3- ADO 215 - 11
RWA 4- KOAG 318 - 19
IJsselvogels 3- Tjoba 315 - 16

Antilopen Banner
Breedtekorfbal Senioren poule 075 (voorjaar)
Volharding / Emergo 2- Zaamslag 25 - 13
Luctor 3- Tjoba 416 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (voorjaar)
Blauw Wit 3- Tjoba 56 - 20
Atlas 3- TOP 515 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 083 (voorjaar)
Seolto 4- Zaamslag 312 - 12
A-junioren 2e klasse L (veld)
Albatros A2- Swift A116 - 13
TOGO A1- DVS '69 A112 - 14
TOP A2- Luctor A126 - 16
Focus A1- Tjoba A113 - 26
Tjoba A1- TOP A212 - 17
Focus A1- Swift A19 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (voorjaar)
ONDO A3- TOP A39 - 24
C-aspiranten 2e klasse G-D (voorjaar)
Albatros C2- Tjoba C17 -   9
KCR C2- Weidevogels C18 -   9
ONDO C1- OZC C16 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (voorjaar)
Emergo C1- Tjoba C211 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 028 (voorjaar)
TOP D2- Seolto D18 -   8
Tjoba D1- TOGO D114 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 116 (voorjaar)
Tjoba D2- TOGO D23 -   4
Emergo D2- Volharding D14 -   7
E-pupillen poule 008 (voorjaar)
Blauw Wit E1- ONDO E110 - 14

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 063 (voorjaar)
TOP E4- Tjoba E212 -   7
Swift E2- TOGO E110 -   7
E-pupillen poule 075 (voorjaar)
Swift E1- TOP E56 -   9
Fortis E2- Tjoba E39 - 14
E-pupillen poule 167 (voorjaar)
Blauw Wit E2- KVK E22 -   6
Atlas E2- Tjoba E42 - 15
F-pupillen poule 009 (voorjaar)
Fortis F1- Tjoba F16 -   7
ONDO F1- TOP F111 -   7
F-pupillen poule 065 (voorjaar)
ONDO F2- Tjoba F28 -   5
TOP F4- KVK F111 -   9
week 14 : van dinsdag 3 april 2018 t/m maandag 9 april 2018
 
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
WION 3- RWA 414 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 075 (voorjaar)
Tjoba 4- Volharding / Emergo 220 -   8
C-aspiranten 2e klasse G-D (voorjaar)
Albatros C2- OZC C19 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (voorjaar)
BKC C1- Stormvogels C16 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 028 (voorjaar)
Seolto D1- Tjoba D13 - 11
week 13 : van dinsdag 27 maart 2018 t/m maandag 2 april 2018
 
KNKV 1e klasse E (veld)
Vitesse 1- Futura 121 - 19
IJsselvogels 1- ONDO 123 - 28
Twist 1- ONDO 110 - 22
Tjoba 1- Roda 116 - 20
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Vitesse 2- Futura 223 - 23
Tjoba 2- Roda 220 - 15
IJsselvogels 2- KCR 321 - 20
Twist 2- ONDO 214 - 13
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Tjoba 3- ADO 215 - 10
TOP 3- KOAG 319 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 075 (voorjaar)
Zaamslag 2- Luctor 312 -   6
Breedtekorfbal Senioren poule 024 (voorjaar)
Tjoba 5- Atlas 320 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 083 (voorjaar)
Tjoba 6- Seolto 421 -   8
Zaamslag 3- BKC 110 -   9
A-junioren 2e klasse L (veld)
Tjoba A1- Luctor A123 - 13
TOP A2- DVS '69 A112 - 11
Albatros A2- TOGO A119 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (voorjaar)
TOP A3- KVK A112 -   6
Tjoba A2- ONDO A36 -   9
C-aspiranten 2e klasse G-D (voorjaar)
DES C1- Weidevogels C17 -   4
KCR C2- ONDO C19 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (voorjaar)
Tjoba C2- BKC C13 -   0
Stormvogels C1- Emergo C16 -   3

Analyze Team
Breedtekorfbal D-pupillen poule 028 (voorjaar)
TOGO D1- TOP D28 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 116 (voorjaar)
TOGO D2- Emergo D25 -   8
Volharding D1- Tjoba D29 -   4
E-pupillen poule 008 (voorjaar)
ONDO E1- Tjoba E117 - 11
E-pupillen poule 063 (voorjaar)
TOGO E1- TOP E47 - 12
Tjoba E2- Swift E26 -   3
E-pupillen poule 075 (voorjaar)
TOP E5- Fortis E219 -   7
Tjoba E3- Swift E110 -   1
E-pupillen poule 167 (voorjaar)
KVK E2- Atlas E212 -   0
Tjoba E4- Blauw Wit E217 -   0
F-pupillen poule 009 (voorjaar)
Tjoba F1- ONDO F16 -   9
TOP F1- Fortis F110 -   6
F-pupillen poule 065 (voorjaar)
Tjoba F2- TOP F43 - 13
KVK F1- ONDO F212 -   8
week 42 : van dinsdag 17 oktober 2017 t/m maandag 23 oktober 2017
 
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
WION 3- KOAG 318 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 037 (najaar)
Atlas 3- Blauw Wit 38 - 14
TOP 6- Atlas 36 - 10
Blauw Wit 3- TOGO 35 - 11
week 41 : van dinsdag 10 oktober 2017 t/m maandag 16 oktober 2017
 
KNKV 1e klasse E (veld)
Tjoba 1- Futura 120 - 27
Vitesse 1- ONDO 113 - 19
Roda 1- ONDO 114 - 17
IJsselvogels 1- Twist 113 - 14
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
IJsselvogels 2- Twist 215 - 17
Tjoba 2- Futura 216 - 15
Roda 2- KCR 315 -   7
Vitesse 2- ONDO 216 - 18
Vitesse 2- IJsselvogels 219 - 12
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
TOP 3- RWA 417 - 12
IJsselvogels 3- WION 318 - 19
ADO 2- Maassluis 315 - 14
Tjoba 3- KOAG 328 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (najaar)
Seolto 3- TOP 510 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 037 (najaar)
Fortis 5- Tjoba 512 - 21
TOP 6- Scheldevogels 212 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 072 (najaar)
Stormvogels 3- Zaamslag 29 -   5
A-junioren 2e klasse L (veld)
TOP A2- TOGO A118 - 11
Luctor A1- Swift A16 - 14
Tjoba A1- DVS '69 A19 - 16
Focus A1- Albatros A27 - 17
Breedtekorfbal Junioren poule 018 (najaar)
Tjoba A2- Fortis A24 - 15
ONDO A2- Tjoba A213 -   4
E-pupillen poule 031 (najaar)
BKC E1- Tjoba E18 - 13
TOP E2- Blauw Wit E14 - 11
E-pupillen poule 087 (najaar)
TOP E4- Volharding E18 -   4

advertentie Lancyr Deelen
F-pupillen poule 023 (najaar)
TOP F2- Tjoba F18 -   5
week 40 : van dinsdag 3 oktober 2017 t/m maandag 9 oktober 2017
 
KNKV 1e klasse E (veld)
ONDO 1- IJsselvogels 112 - 10
ONDO 1- Tjoba 111 - 17
Twist 1- Vitesse 113 - 11
Futura 1- Roda 119 - 13
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
KCR 3- Tjoba 213 - 12
Twist 2- Vitesse 217 -   9
ONDO 2- IJsselvogels 28 - 12
Futura 2- Roda 211 - 10
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
WION 3- TOP 313 - 14
RWA 4- WION 316 - 20
KOAG 3- ADO 210 -   7
Maassluis 3- Tjoba 315 - 16
RWA 4- IJsselvogels 320 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (najaar)
TOP 5- Fortis 68 -   7
Seolto 3- Tjoba 47 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 037 (najaar)
Scheldevogels 2- Atlas 316 -   5
TOGO 3- Fortis 512 -   9
Blauw Wit 3- TOP 64 -   1
Breedtekorfbal Senioren poule 072 (najaar)
Tjoba 6- Zaamslag 211 - 13
BKC 1- Stormvogels 39 - 10
A-junioren 2e klasse L (veld)
Swift A1- Tjoba A110 - 14
TOGO A1- Focus A111 -   8
Albatros A2- TOP A213 - 12
DVS '69 A1- Luctor A114 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 018 (najaar)
ONDO A2- Blauw Wit A114 -   3
C-aspiranten 2e klasse I (najaar)
ADO C1- Swift C14 -   5
Tjoba C1- ONDO C17 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (najaar)
Tjoba C2- Stormvogels C12 -   3
BKC C1- KVK C19 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 017 (najaar)
Tjoba D1- Fortis D17 -   8
Tjoba D1- TOP D15 -   5
Fortis D1- ONDO D17 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 088 (najaar)
TOGO D1- Tjoba D27 -   3
Swift D1- Volharding D18 -   0
E-pupillen poule 031 (najaar)
Blauw Wit E1- TOP E216 -   9
E-pupillen poule 062 (najaar)
TOP E3- Tjoba E23 - 14
Tjoba E2- Fortis E26 -   6
Swift E2- TOP E312 -   5
E-pupillen poule 087 (najaar)
Seolto E2- Tjoba E34 -   7
Volharding E1- TOP E43 -   8
E-pupillen poule 112 (najaar)
Fortis E4- Tjoba E47 -   1
Seolto E1- TOGO E24 -   2
F-pupillen poule 023 (najaar)
Fortis F1- Luctor F111 -   5
week 39 : van dinsdag 26 september 2017 t/m maandag 2 oktober 2017
 
KNKV 1e klasse E (veld)
Tjoba 1- Twist 122 - 18
ONDO 1- Futura 117 - 19
Vitesse 1- IJsselvogels 118 - 19
Roda 1- ONDO 115 - 25
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Tjoba 2- Twist 212 - 20
KCR 3- Futura 219 - 11
Roda 2- ONDO 214 - 23

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
TOP 3- IJsselvogels 315 - 13
Maassluis 3- KOAG 327 - 15
ADO 2- RWA 412 - 12
Tjoba 3- WION 314 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (najaar)
Tjoba 4- TOP 56 -   9
Fortis 6- Seolto 36 -   3
Breedtekorfbal Senioren poule 037 (najaar)
Tjoba 5- TOGO 312 - 11
Fortis 5- Scheldevogels 211 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 072 (najaar)
Zaamslag 2- BKC 110 -   9
Stormvogels 3- Tjoba 69 - 13
A-junioren 2e klasse L (veld)
TOP A2- Focus A114 -   8
Tjoba A1- Albatros A215 - 10
Swift A1- DVS '69 A113 -   8
Luctor A1- TOGO A111 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 018 (najaar)
Fortis A2- ONDO A212 - 11
Blauw Wit A1- Tjoba A220 -   6
C-aspiranten 2e klasse I (najaar)
ONDO C1- ADO C16 -   8
Swift C1- Tjoba C16 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (najaar)
Stormvogels C1- BKC C12 -   6
KVK C1- Tjoba C29 - 12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 017 (najaar)
ONDO D1- Tjoba D110 -   8
TOP D1- Fortis D113 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 088 (najaar)
Tjoba D2- Swift D12 - 14
Volharding D1- TOGO D11 - 10

Korfbal Deals
E-pupillen poule 031 (najaar)
TOP E2- BKC E110 - 16
Tjoba E1- Blauw Wit E115 -   8
E-pupillen poule 062 (najaar)
TOP E3- Swift E22 -   5
Fortis E2- Swift E26 -   3
E-pupillen poule 087 (najaar)
Tjoba E3- Volharding E17 -   1
Volharding E1- Seolto E27 -   4

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017