Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Tjoba, 's-Heerhendrikskinderen

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 398 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
 
KNKV Reserve 4e klasse U (zaal)
Juliana 3- Luctor 215 -   7

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren poule 008 (zaal)
Swift 4- Fortis 5
TOP 5- Seolto 49 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 036 (zaal)
Zaamslag 2- Tjoba 612 -   9
Zaamslag 2- Stormvogels 318 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (zaal)
Stormvogels D1- Tjoba D14 -   3
Swift D1- TOP D16 - 26
Breedtekorfbal D-pupillen poule 055 (zaal)
Tjoba D2- Emergo D28 - 10
Luctor D1- Blauw Wit D1
TOP D3- BKC D110 -   1
E-pupillen poule 013 (zaal)
ONDO E1- Seolto E121 -   8
F-pupillen poule 007 (zaal)
Fortis F1- Seolto F211 -   1
F-pupillen poule 043 (zaal)
ONDO F2- Atlas F212 - 11
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
 
KNKV 1e klasse F (zaal)
RWA 1- Tjoba 122 - 20
Vriendenschaar 1- Maassluis 131 - 18
Albatros 1- Fortis 123 - 18
Rust Roest 1- Merwede / Multiplaat 112 - 17
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
Vriendenschaar 2- Maassluis 225 - 21
Albatros 2- Fortis 219 - 13
Rust Roest 2- Merwede / Multiplaat 218 - 20
RWA 2- Tjoba 217 - 11
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Swift 2- Albatros 328 - 15
RWA 3- Tjoba 312 - 18
Fortis 3- Achilles 213 - 27
TOP 3- Futura 227 - 23
KNKV Reserve 4e klasse U (zaal)
ONDO 4- Tjoba 412 -   9
TOP 4- Keep Fit '70 312 - 11
Good Luck 2- Luctor 29 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 008 (zaal)
Fortis 5- Seolto 49 -   8
TOGO 3- Atlas 320 - 10
Swift 4- Tjoba 517 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 036 (zaal)
Tjoba 6- Blauw Wit 45 - 26
Stormvogels 3- Luctor 419 - 16
Zaamslag 2- Fortis 79 - 14
A-junioren 1e klasse H (zaal)
Oranje Wit A2- PKC / SWKGroep A39 - 10
Juliana A1- Fortis A111 - 19
Sporting Delta A2- RWA A123 -   9
B-aspiranten 2e klasse F (zaal)
KOAG B2- Tjoba B110 -   5
ADO B1- Vriendenschaar B115 -   7
Swift B1- Sporting Delta B212 -   5
Oranje Wit B2- TOGO B18 -   7
C-aspiranten 2e klasse D (zaal)
DES C1- OZC C15 - 13
Albatros C2- RWA C17 -   6
DeetosSnel C2- Tjoba C15 - 10
ONDO C1- Seolto C16 -   5

Team TV
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (zaal)
TOGO C2- Luctor C111 -   7
Tjoba C2- Swift C14 - 11
Blauw Wit C1- KVK C112 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (zaal)
Tjoba D1- KVK D19 - 10
Stormvogels D1- ONDO D15 - 17
ONDO D1- Swift D122 -   3
Fortis D1- TOP D18 - 16
Breedtekorfbal D-pupillen poule 055 (zaal)
TOGO D1- Blauw Wit D12 -   7
Emergo D2- BKC D113 -   5
Tjoba D2- Luctor D17 -   3
E-pupillen poule 013 (zaal)
Tjoba E1- TOP E112 - 12
ONDO E1- TOP E217 -   4
Tjoba E2- Luctor E121 -   2
E-pupillen poule 068 (zaal)
TOP E6- Tjoba E37 -   9
Seolto E4- ONDO E53 -   3
F-pupillen poule 007 (zaal)
Tjoba F1- Luctor F124 -   6
Stormvogels F1- Fortis F113 - 17
Seolto F2- Fortis F210 - 10
TOP F1- Swift F125 -   3
F-pupillen poule 037 (zaal)
KVK F1- Fortis F411 -   0
Tjoba F2- TOP F221 -   5
Zaamslag F1- Zaamslag F221 -   2
F-pupillen poule 043 (zaal)
Tjoba F3- Atlas F28 - 15
TOGO F2- Swift F25 - 15
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
 
KNKV 1e klasse F (zaal)
Albatros 1- Rust Roest 118 - 20
Tjoba 1- Merwede / Multiplaat 119 - 30
RWA 1- Vriendenschaar 121 - 19
Fortis 1- Maassluis 126 - 19
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
Tjoba 2- Merwede / Multiplaat 220 - 22
Fortis 2- Maassluis 228 - 21
RWA 2- Vriendenschaar 220 - 18
Albatros 2- Rust Roest 221 - 20
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
TOP 3- Swift 216 - 19
RWA 3- Fortis 319 - 18
Futura 2- Achilles 211 - 16
Tjoba 3- Albatros 38 - 14
KNKV Reserve 4e klasse U (zaal)
Juliana 3- Good Luck 221 -   8
Tjoba 4- Luctor 214 - 20
ONDO 4- TOP 49 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 008 (zaal)
Atlas 3- Seolto 46 - 18
Breedtekorfbal Senioren poule 036 (zaal)
Scheldevogels 3- Luctor 417 -   7
Fortis 7- Blauw Wit 411 - 11
A-junioren 1e klasse H (zaal)
Juliana A1- Oranje Wit A216 - 15
Fortis A1- RWA A130 - 11
Vitesse A2- Sporting Delta A213 - 21
B-aspiranten 2e klasse F (zaal)
Tjoba B1- Sporting Delta B29 - 11
Oranje Wit B2- Swift B19 -   6
TOGO B1- Vriendenschaar B13 - 11
KOAG B2- ADO B17 -   7

advertentie Lancyr Deelen
C-aspiranten 2e klasse D (zaal)
Tjoba C1- RWA C112 -   9
ONDO C1- Albatros C29 - 10
Seolto C1- OZC C17 - 15
DeetosSnel C2- DES C16 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (zaal)
Swift C1- KVK C19 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (zaal)
Swift D1- ONDO D13 - 22
Breedtekorfbal D-pupillen poule 055 (zaal)
Emergo D2- TOGO D19 -   3
E-pupillen poule 013 (zaal)
Tjoba E2- Tjoba E17 - 12
Tjoba E1- ONDO E118 - 10
TOP E1- Luctor E129 -   2
Seolto E1- TOP E26 - 20
E-pupillen poule 068 (zaal)
Seolto E4- TOP E61 -   6
KVK E4- Fortis E311 - 15
F-pupillen poule 007 (zaal)
Stormvogels F1- TOP F110 - 14
Seolto F2- Tjoba F15 - 16
Fortis F2- Swift F111 - 12
F-pupillen poule 037 (zaal)
Zaamslag F1- Tjoba F211 - 13
KVK F1- TOGO F19 -   7
Fortis F4- TOP F23 -   4
F-pupillen poule 043 (zaal)
Tjoba F3- TOGO F211 -   6
TOP F4- TOP F56 -   4
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
 
KNKV 1e klasse F (zaal)
Merwede / Multiplaat 1- RWA 116 - 16
Rust Roest 1- Fortis 125 - 24
Maassluis 1- Albatros 123 - 22
Vriendenschaar 1- Tjoba 135 - 21
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
Merwede / Multiplaat 2- RWA 218 - 22
Rust Roest 2- Fortis 220 - 21
Vriendenschaar 2- Tjoba 218 - 24
Maassluis 2- Albatros 217 - 21
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Achilles 2- TOP 320 - 16
Albatros 3- RWA 316 - 16
Swift 2- Futura 226 - 16
Fortis 3- Tjoba 324 - 14
KNKV Reserve 4e klasse U (zaal)
Luctor 2- ONDO 418 - 18
Keep Fit '70 3- Juliana 312 - 20
TOP 4- Tjoba 420 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 008 (zaal)
TOP 5- Swift 416 - 13
Tjoba 5- Fortis 56 - 17
Atlas 3- TOGO 38 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 036 (zaal)
Blauw Wit 4- Zaamslag 218 -   9
Stormvogels 3- Fortis 79 - 15
A-junioren 1e klasse H (zaal)
RWA A1- Juliana A122 - 14
PKC / SWKGroep A3- Vitesse A221 - 14
Oranje Wit A2- Fortis A124 - 17

Alles voor je sport!
B-aspiranten 2e klasse F (zaal)
Swift B1- TOGO B111 -   8
ADO B1- Tjoba B118 -   8
Vriendenschaar B1- Oranje Wit B211 - 10
Sporting Delta B2- KOAG B28 - 14
C-aspiranten 2e klasse D (zaal)
Albatros C2- Seolto C17 - 10
DES C1- Tjoba C18 -   7
RWA C1- DeetosSnel C210 - 10
OZC C1- ONDO C117 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (zaal)
Luctor C1- Tjoba C28 -   8
KVK C1- Blauw Wit C16 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (zaal)
Fortis D1- KVK D17 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 055 (zaal)
Tjoba D2- BKC D14 -   4
Luctor D1- Emergo D23 -   5
Blauw Wit D1- TOP D38 -   9
E-pupillen poule 013 (zaal)
ONDO E1- TOP E110 - 17
Luctor E1- Tjoba E12 - 19
Tjoba E2- Seolto E110 -   9
E-pupillen poule 068 (zaal)
TOP E6- ONDO E55 -   8
Tjoba E3- KVK E415 -   4
F-pupillen poule 007 (zaal)
Swift F1- Seolto F27 -   5
Tjoba F1- Fortis F211 -   7
TOP F1- Fortis F117 -   9
Luctor F1- Stormvogels F15 - 10

Korfbal Deals
F-pupillen poule 037 (zaal)
TOP F2- KVK F15 -   5
Fortis F4- TOGO F12 - 28
Tjoba F2- Zaamslag F217 -   3
F-pupillen poule 043 (zaal)
TOP F5- ONDO F26 - 12
TOGO F2- Atlas F23 -   9
Swift F2- TOP F414 -   4
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
 
KNKV 1e klasse F (zaal)
Rust Roest 1- RWA 131 - 16
Albatros 1- Vriendenschaar 121 - 30
Fortis 1- Merwede / Multiplaat 127 - 25
Maassluis 1- Tjoba 128 - 30
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
Fortis 2- Merwede / Multiplaat 223 - 23
Maassluis 2- Tjoba 224 - 17
Albatros 2- Vriendenschaar 219 - 18
Rust Roest 2- RWA 221 - 19
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Swift 2- RWA 333 - 20
Achilles 2- Tjoba 325 - 10
TOP 3- Fortis 315 - 15
Futura 2- Albatros 315 - 22
KNKV Reserve 4e klasse U (zaal)
Keep Fit '70 3- Tjoba 430 - 11
Juliana 3- TOP 417 - 16
Good Luck 2- ONDO 48 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 008 (zaal)
Tjoba 5- Seolto 415 - 14
Fortis 5- TOGO 319 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 036 (zaal)
Fortis 7- Luctor 417 -   8
Blauw Wit 4- Scheldevogels 311 -   9

Team TV
A-junioren 1e klasse H (zaal)
Oranje Wit A2- Vitesse A220 - 13
Fortis A1- PKC / SWKGroep A322 - 10
Juliana A1- Sporting Delta A217 - 18
B-aspiranten 2e klasse F (zaal)
Vriendenschaar B1- Tjoba B120 -   9
TOGO B1- Sporting Delta B28 -   7
Oranje Wit B2- ADO B19 -   7
Swift B1- KOAG B211 - 19
C-aspiranten 2e klasse D (zaal)
Albatros C2- DeetosSnel C211 -   5
OZC C1- Tjoba C119 - 11
Seolto C1- RWA C117 - 10
ONDO C1- DES C19 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (zaal)
Swift C1- Luctor C16 -   9
TOGO C2- Blauw Wit C16 -   7
Tjoba C2- KVK C17 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (zaal)
KVK D1- TOP D13 - 20
Stormvogels D1- Swift D19 -   5
Tjoba D1- ONDO D15 - 14
Breedtekorfbal D-pupillen poule 055 (zaal)
TOP D3- TOGO D120 -   3
BKC D1- Luctor D17 -   5
E-pupillen poule 013 (zaal)
Seolto E1- Luctor E19 -   6
E-pupillen poule 068 (zaal)
TOP E6- KVK E416 -   3
Seolto E4- Fortis E31 -   4
ONDO E5- Tjoba E39 -   2

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
F-pupillen poule 007 (zaal)
Fortis F2- Luctor F112 - 10
Tjoba F1- Stormvogels F119 - 15
Swift F1- Fortis F17 - 24
Seolto F2- TOP F13 - 29
F-pupillen poule 037 (zaal)
Tjoba F2- KVK F18 -   6
Zaamslag F2- TOP F25 - 14
Zaamslag F1- TOGO F14 -   9
F-pupillen poule 043 (zaal)
TOP F4- TOGO F26 - 11
Swift F2- Atlas F214 - 11
Tjoba F3- ONDO F213 -   5
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
 
KNKV 1e klasse F (zaal)
Merwede / Multiplaat 1- Maassluis 119 - 23
Vriendenschaar 1- Rust Roest 120 - 20
Tjoba 1- Fortis 119 - 22
RWA 1- Albatros 118 - 25
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
Merwede / Multiplaat 2- Maassluis 219 - 17
Vriendenschaar 2- Rust Roest 222 - 13
Tjoba 2- Fortis 213 - 20
RWA 2- Albatros 218 - 14
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
RWA 3- TOP 311 - 21
Tjoba 3- Futura 215 - 15
Albatros 3- Achilles 214 - 17
Fortis 3- Swift 211 - 17
KNKV Reserve 4e klasse U (zaal)
TOP 4- Good Luck 223 -   8
Luctor 2- Keep Fit '70 316 - 19
ONDO 4- Juliana 35 - 17
Breedtekorfbal Senioren poule 008 (zaal)
TOGO 3- Swift 416 - 17
Atlas 3- Tjoba 510 - 16

Antilopen Banner
Breedtekorfbal Senioren poule 036 (zaal)
Scheldevogels 3- Fortis 79 - 13
Tjoba 6- Stormvogels 315 - 11
Luctor 4- Blauw Wit 47 - 31
A-junioren 1e klasse H (zaal)
Sporting Delta A2- Oranje Wit A219 - 11
Vitesse A2- Juliana A116 - 16
PKC / SWKGroep A3- RWA A117 - 19
B-aspiranten 2e klasse F (zaal)
Tjoba B1- TOGO B17 - 13
Sporting Delta B2- Vriendenschaar B16 -   9
ADO B1- Swift B115 -   6
KOAG B2- Oranje Wit B218 - 11
C-aspiranten 2e klasse D (zaal)
DeetosSnel C2- ONDO C13 - 11
DES C1- Albatros C29 - 10
RWA C1- OZC C114 - 15
Tjoba C1- Seolto C18 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (zaal)
Luctor C1- KVK C19 -   7
Tjoba C2- Blauw Wit C13 - 19
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (zaal)
ONDO D1- Stormvogels D121 -   7
Fortis D1- Stormvogels D14 - 11
ONDO D1- KVK D116 -   7
TOP D1- Tjoba D115 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 055 (zaal)
TOGO D1- Tjoba D25 -   7
Emergo D2- TOP D37 -   7
E-pupillen poule 013 (zaal)
Luctor E1- TOP E25 - 20
ONDO E1- Tjoba E216 -   8
TOP E1- Seolto E119 -   8
E-pupillen poule 068 (zaal)
KVK E4- Seolto E43 -   7
Fortis E3- TOP E618 -   1
F-pupillen poule 007 (zaal)
Luctor F1- Swift F112 - 13
TOP F1- Tjoba F125 -   9
Stormvogels F1- Seolto F29 -   6
Fortis F1- Fortis F215 -   7
F-pupillen poule 037 (zaal)
KVK F1- Zaamslag F18 -   9
Fortis F4- Zaamslag F24 -   6
TOGO F1- Tjoba F28 -   6
F-pupillen poule 043 (zaal)
Tjoba F3- TOP F413 -   3
TOGO F2- TOP F56 -   2
Atlas F2- ONDO F213 - 11
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
 
KNKV 1e klasse F (zaal)
Fortis 1- Vriendenschaar 123 - 27
Maassluis 1- RWA 122 - 17
Rust Roest 1- Tjoba 121 - 17
Albatros 1- Merwede / Multiplaat 18 - 18
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
Maassluis 2- RWA 213 - 20
Rust Roest 2- Tjoba 224 - 23
Albatros 2- Merwede / Multiplaat 216 - 12
Fortis 2- Vriendenschaar 222 - 18
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Futura 2- Fortis 312 - 13
TOP 3- Albatros 320 - 10
Swift 2- Tjoba 322 - 17
Achilles 2- RWA 324 - 12
KNKV Reserve 4e klasse U (zaal)
Good Luck 2- Tjoba 412 - 12
Keep Fit '70 3- ONDO 419 - 12

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren poule 008 (zaal)
Seolto 4- TOGO 314 - 11
Swift 4- TOP 516 - 15
Fortis 5- Atlas 310 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 036 (zaal)
Zaamslag 2- Blauw Wit 410 - 12
Tjoba 6- Luctor 417 -   9
Stormvogels 3- Scheldevogels 311 - 14
A-junioren 1e klasse H (zaal)
Juliana A1- PKC / SWKGroep A313 -   9
RWA A1- Vitesse A221 - 17
Fortis A1- Sporting Delta A217 - 20
B-aspiranten 2e klasse F (zaal)
Swift B1- Tjoba B110 - 15
TOGO B1- ADO B111 - 12
Oranje Wit B2- Sporting Delta B222 -   7
Vriendenschaar B1- KOAG B29 - 10
C-aspiranten 2e klasse D (zaal)
ONDO C1- RWA C110 - 12
Albatros C2- Tjoba C110 -   9
OZC C1- DeetosSnel C212 -   5
Seolto C1- DES C16 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (zaal)
KVK C1- Tjoba C211 -   4
Blauw Wit C1- Luctor C116 -   4
TOGO C2- Swift C13 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (zaal)
KVK D1- Swift D110 -   5
Tjoba D1- Fortis D111 - 13
Stormvogels D1- TOP D16 - 17
Breedtekorfbal D-pupillen poule 055 (zaal)
BKC D1- TOGO D18 -   2
Tjoba D2- Blauw Wit D15 -   3
Blauw Wit D1- Emergo D24 -   3
E-pupillen poule 013 (zaal)
Tjoba E2- TOP E112 - 15
TOP E2- Tjoba E115 - 26
Seolto E1- ONDO E111 - 15
E-pupillen poule 068 (zaal)
ONDO E5- Fortis E33 -   5
Seolto E4- Tjoba E33 -   1
F-pupillen poule 007 (zaal)
Seolto F2- Luctor F13 -   5
Tjoba F1- Fortis F111 - 24
F-pupillen poule 037 (zaal)
Zaamslag F2- TOGO F13 - 14
Zaamslag F1- TOP F214 - 13
Tjoba F2- Fortis F420 -   3
F-pupillen poule 043 (zaal)
ONDO F2- TOGO F212 -   3
Swift F2- Tjoba F35 -   6
TOP F5- Atlas F26 - 13
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 008 (zaal)
TOP 5- TOGO 316 - 17
Atlas 3- Swift 413 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 036 (zaal)
Fortis 7- Tjoba 621 - 15
Luctor 4- Stormvogels 310 - 16
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (zaal)
Swift C1- TOGO C25 -   5

Team TV
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (zaal)
Stormvogels D1- KVK D17 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 055 (zaal)
TOP D3- Luctor D122 -   2
E-pupillen poule 013 (zaal)
TOP E2- TOP E113 - 26
F-pupillen poule 007 (zaal)
Fortis F1- Luctor F111 -   5
F-pupillen poule 043 (zaal)
ONDO F2- Swift F27 - 21
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
 
KNKV Reserve 4e klasse U (zaal)
Juliana 3- Tjoba 418 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 008 (zaal)
Fortis 5- Tjoba 520 - 15
TOP 5- Atlas 36 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (zaal)
TOP D1- Swift D117 -   3
Swift D1- Fortis D15 - 11
ONDO D1- TOP D19 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 055 (zaal)
TOP D3- Tjoba D28 -   4
F-pupillen poule 007 (zaal)
Swift F1- Stormvogels F113 - 13
Fortis F2- TOP F110 - 26
F-pupillen poule 043 (zaal)
Swift F2- TOGO F210 -   2
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
 
KNKV 1e klasse F (zaal)
Vriendenschaar 1- Merwede / Multiplaat 125 - 19
RWA 1- Fortis 117 - 20
Albatros 1- Tjoba 125 - 28
Rust Roest 1- Maassluis 130 - 18
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
Albatros 2- Tjoba 225 - 22
RWA 2- Fortis 216 - 10
Rust Roest 2- Maassluis 223 - 14
Vriendenschaar 2- Merwede / Multiplaat 219 - 19
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Fortis 3- Albatros 313 - 14
RWA 3- Futura 215 - 18
TOP 3- Tjoba 324 - 12
Swift 2- Achilles 215 - 19
KNKV Reserve 4e klasse U (zaal)
Good Luck 2- Keep Fit '70 313 - 20
TOP 4- Luctor 216 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 008 (zaal)
TOGO 3- Seolto 413 - 14
Fortis 5- TOP 511 -   8

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren poule 036 (zaal)
Stormvogels 3- Blauw Wit 49 - 18
Zaamslag 2- Scheldevogels 315 - 13
A-junioren 1e klasse H (zaal)
Oranje Wit A2- RWA A118 - 16
Sporting Delta A2- PKC / SWKGroep A315 - 15
Vitesse A2- Fortis A17 - 20
B-aspiranten 2e klasse F (zaal)
KOAG B2- TOGO B115 -   7
Swift B1- Vriendenschaar B110 - 10
Oranje Wit B2- Tjoba B118 - 12
ADO B1- Sporting Delta B216 - 10
C-aspiranten 2e klasse D (zaal)
DeetosSnel C2- Seolto C17 -   9
ONDO C1- Tjoba C17 -   8
DES C1- RWA C16 -   8
Albatros C2- OZC C15 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (zaal)
TOGO C2- KVK C16 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (zaal)
Fortis D1- ONDO D17 - 23
Swift D1- Tjoba D16 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 055 (zaal)
TOGO D1- Luctor D13 -   6
E-pupillen poule 013 (zaal)
Tjoba E1- Seolto E118 - 10
ONDO E1- Luctor E124 -   1
Tjoba E2- TOP E218 - 10

Antilopen Banner
E-pupillen poule 068 (zaal)
Fortis E3- Tjoba E315 -   6
KVK E4- ONDO E56 -   6
F-pupillen poule 007 (zaal)
Seolto F2- Fortis F14 - 17
Stormvogels F1- Fortis F27 -   5
TOP F1- Luctor F130 -   8
Tjoba F1- Swift F124 -   8
F-pupillen poule 037 (zaal)
KVK F1- Zaamslag F212 -   1
TOGO F1- TOP F219 - 11
Zaamslag F1- Fortis F419 -   2
F-pupillen poule 043 (zaal)
TOP F4- Atlas F25 - 11
TOP F5- Swift F22 - 13
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
 
KNKV 1e klasse F (zaal)
Fortis 1- Albatros 128 - 28
Tjoba 1- RWA 128 - 31
Maassluis 1- Vriendenschaar 117 - 22
Merwede / Multiplaat 1- Rust Roest 126 - 27
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
Maassluis 2- Vriendenschaar 214 - 17
Tjoba 2- RWA 224 - 18
Fortis 2- Albatros 225 - 21

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017