Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Tjoba, 's-Heerhendrikskinderen

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 399 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 075 (voorjaar)
BKC 1- Zaamslag 314 -   5
week 25 : van dinsdag 18 juni 2019 t/m maandag 24 juni 2019
 
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 102 (voorjaar)
TOP C3- Fortis C3
week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Tjoba 1- KCR 120 - 12
ONDO 1- RWA 118 - 22
Juliana 1- Fortis 119 - 25
Kinderdijk 1- Albatros 126 - 21
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Kinderdijk 2- RWA 321 - 12
ONDO 2- Fortis 321 - 16
Tjoba 2- KCC / SO natural 519 - 13
Juliana 2- DSO 222 -   8
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Rust Roest 3- Oranje Wit 423 - 16
GKV / Enomics 3- Tjoba 315 - 15
Albatros 3- Animo 218 - 12
Merwede / Multiplaat 3- RWA 48 - 30
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
KVK 2- ONDO 49 - 12
TOP 4- Luctor 220 - 13
Blauw Wit 2- Luctor 215 - 16
Tjoba 4- TOP 47 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 075 (voorjaar)
Zaamslag 3- TOP 75 - 18
Tjoba 5- BKC 112 -   4
B-aspiranten 2e klasse G-F (voorjaar)
KCC / SO natural B2- TOGO B19 - 10
Tjoba B1- Swift B112 - 12
C-aspiranten 2e klasse G-E (voorjaar)
Tjoba C1- ONDO C17 -   6
ADO C1- TOGO C120 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 102 (voorjaar)
Zaamslag C1- BKC C10 -   4
Tjoba C2- BKC C113 -   5

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (voorjaar)
TOP D2- Tjoba D110 - 13
Swift D1- Fortis D211 -   8
Volharding D1- Seolto D17 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 101 (voorjaar)
Tjoba D2- Blauw Wit D15 -   7
KVK D2- Seolto D22 -   3
E-pupillen poule 013 (voorjaar)
ONDO E1- Swift E118 -   8
TOP E1- Tjoba E111 -   5
E-pupillen poule 036 (voorjaar)
ONDO E2- Fortis E33 -   6
TOP E3- Tjoba E27 - 11
E-pupillen poule 116 (voorjaar)
TOP E6- Tjoba E35 -   9
Seolto E2- ONDO E51 -   5
F-pupillen poule 006 (voorjaar)
Fortis F1- TOP F110 - 10
Tjoba F1- Fortis F116 - 17
Stormvogels F1- Tjoba F18 - 12
F-pupillen poule 052 (voorjaar)
Stormvogels F2- Tjoba F23 - 15
TOP F2- KVK F17 - 12
F-pupillen poule 069 (voorjaar)
Atlas F1- TOP F37 -   7
Fortis F3- Tjoba F38 -   8
week 23 : van dinsdag 4 juni 2019 t/m maandag 10 juni 2019
 
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
Luctor 2- Tjoba 412 -   3

Korfbal Deals
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 102 (voorjaar)
Zaamslag C1- TOGO C29 -   9
TOP C3- Tjoba C27 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (voorjaar)
Fortis D2- Seolto D14 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 101 (voorjaar)
Seolto D2- Blauw Wit D17 -   3
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
 
KNKV 1e klasse F (veld)
RWA 1- Kinderdijk 116 - 16
Albatros 1- ONDO 115 - 15
KCR 1- Juliana 115 - 17
Fortis 1- Tjoba 118 - 18
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
RWA 3- ONDO 213 -   9
Fortis 3- Kinderdijk 216 - 18
KCC / SO natural 5- Juliana 212 - 15
DSO 2- Tjoba 215 - 12
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Oranje Wit 4- Merwede / Multiplaat 316 - 18
RWA 4- Rust Roest 311 - 21
Animo 2- GKV / Enomics 315 - 15
Tjoba 3- Albatros 37 - 15
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
TOP 4- Blauw Wit 213 - 10
Stormvogels 2- KVK 214 - 14
week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 075 (voorjaar)
Tjoba 5- Zaamslag 38 -   6
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
 
Breedtekorfbal Senioren poule 075 (voorjaar)
TOP 7- Tjoba 58 -   8

Team TV
B-aspiranten 2e klasse G-F (voorjaar)
Swift B1- KCC / SO natural B218 - 17
TOGO B1- Tjoba B118 - 16
C-aspiranten 2e klasse G-E (voorjaar)
TOGO C1- Tjoba C16 - 14
ONDO C1- ADO C115 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 102 (voorjaar)
BKC C1- Luctor C25 -   5
Fortis C3- Zaamslag C17 -   5
TOGO C2- TOP C312 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (voorjaar)
Tjoba D1- Swift D110 -   5
Seolto D1- Stormvogels D18 -   9
Fortis D2- TOP D28 - 12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 101 (voorjaar)
Blauw Wit D1- KVK D23 - 10
Seolto D2- Tjoba D29 -   5
E-pupillen poule 013 (voorjaar)
Tjoba E1- ONDO E16 - 15
Swift E1- TOP E17 - 17
E-pupillen poule 036 (voorjaar)
Fortis E3- TOP E31 - 17
Tjoba E2- ONDO E218 -   8
E-pupillen poule 116 (voorjaar)
ONDO E5- TOP E67 - 11
Tjoba E3- Seolto E27 -   0
F-pupillen poule 006 (voorjaar)
TOP F1- Stormvogels F122 - 20
F-pupillen poule 052 (voorjaar)
KVK F1- Stormvogels F213 -   6
Tjoba F2- TOP F222 -   8
F-pupillen poule 069 (voorjaar)
Tjoba F3- Atlas F19 -   4
TOP F3- Fortis F312 -   6
week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Juliana 1- Kinderdijk 119 - 15
Albatros 1- RWA 116 - 19
ONDO 1- Tjoba 113 - 12
KCR 1- Fortis 127 - 16
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
KCC / SO natural 5- DSO 215 -   9
ONDO 2- Tjoba 215 - 17
Juliana 2- Kinderdijk 28 - 19
RWA 3- Fortis 321 - 20
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Merwede / Multiplaat 3- Albatros 34 - 20
GKV / Enomics 3- Rust Roest 317 - 22
Animo 2- Tjoba 312 - 19
Oranje Wit 4- RWA 421 - 17
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
Blauw Wit 2- KVK 28 -   7
ONDO 4- Stormvogels 211 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 075 (voorjaar)
TOP 7- BKC 118 -   5
Zaamslag 3- Tjoba 55 - 22
B-aspiranten 2e klasse G-F (voorjaar)
TOGO B1- Swift B111 - 11
Tjoba B1- KCC / SO natural B214 -   6
C-aspiranten 2e klasse G-E (voorjaar)
Tjoba C1- ADO C16 -   5
TOGO C1- ONDO C16 -   9

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 102 (voorjaar)
Fortis C3- TOGO C27 - 16
Luctor C2- Tjoba C27 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (voorjaar)
Swift D1- Seolto D15 - 10
Stormvogels D1- Volharding D114 -   4
Tjoba D1- Fortis D215 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 101 (voorjaar)
Tjoba D2- KVK D26 -   7
E-pupillen poule 013 (voorjaar)
Swift E1- Tjoba E110 - 22
TOP E1- ONDO E110 - 12
E-pupillen poule 036 (voorjaar)
Fortis E3- Tjoba E28 - 22
Fortis E3- ONDO E25 - 14
TOP E3- ONDO E216 -   7
E-pupillen poule 116 (voorjaar)
TOP E6- Seolto E25 -   0
ONDO E5- Tjoba E35 -   4
F-pupillen poule 006 (voorjaar)
Fortis F1- Tjoba F111 -   9
Stormvogels F1- Fortis F111 - 12
TOP F1- Tjoba F115 -   8
F-pupillen poule 052 (voorjaar)
KVK F1- Tjoba F26 -   8
Stormvogels F2- TOP F27 - 10
F-pupillen poule 069 (voorjaar)
TOP F3- Tjoba F32 -   3
Fortis F3- Atlas F16 -   4

Antilopen Banner
week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Kinderdijk 1- ONDO 122 - 21
Fortis 1- Albatros 122 - 16
Tjoba 1- Juliana 114 - 18
RWA 1- KCR 117 - 18
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Kinderdijk 2- ONDO 218 - 10
Tjoba 2- Juliana 213 - 14
DSO 2- RWA 317 -   8
Fortis 3- KCC / SO natural 59 - 16
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
RWA 4- Animo 217 - 13
Tjoba 3- Oranje Wit 46 - 18
Albatros 3- GKV / Enomics 315 - 11
Rust Roest 3- Merwede / Multiplaat 322 - 16
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
Luctor 2- ONDO 48 -   7
Tjoba 4- Blauw Wit 212 - 14
Stormvogels 2- TOP 412 - 10
B-aspiranten 2e klasse G-F (voorjaar)
KCC / SO natural B2- Tjoba B114 - 12
Swift B1- TOGO B17 - 10
C-aspiranten 2e klasse G-E (voorjaar)
ADO C1- Tjoba C13 - 11
ONDO C1- TOGO C19 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 102 (voorjaar)
Luctor C2- TOP C37 -   8
Tjoba C2- TOGO C28 - 10
BKC C1- Fortis C33 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (voorjaar)
Stormvogels D1- TOP D26 -   4
Seolto D1- Tjoba D15 - 11
Volharding D1- Fortis D215 - 12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 101 (voorjaar)
KVK D2- Tjoba D27 -   4
Blauw Wit D1- Seolto D26 -   4

advertentie Lancyr Deelen
E-pupillen poule 013 (voorjaar)
ONDO E1- TOP E19 - 11
Tjoba E1- Swift E113 -   9
E-pupillen poule 036 (voorjaar)
Tjoba E2- Fortis E321 -   8
ONDO E2- TOP E36 - 20
E-pupillen poule 116 (voorjaar)
Seolto E2- TOP E60 - 13
Tjoba E3- ONDO E52 -   6
F-pupillen poule 006 (voorjaar)
Fortis F1- Stormvogels F121 -   9
Tjoba F1- TOP F112 - 21
F-pupillen poule 052 (voorjaar)
TOP F2- Stormvogels F216 - 12
Tjoba F2- KVK F14 -   6
F-pupillen poule 069 (voorjaar)
Tjoba F3- TOP F314 -   9
Atlas F1- Fortis F35 -   6
week 19 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019
 
KNKV 1e klasse F (veld)
KCR 1- Kinderdijk 117 - 19
Tjoba 1- Albatros 114 - 15
Juliana 1- RWA 115 - 15
Fortis 1- ONDO 117 - 27
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Juliana 2- Fortis 314 - 18
Tjoba 2- RWA 312 - 11
KCC / SO natural 5- Kinderdijk 213 - 14
DSO 2- ONDO 214 - 14
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Albatros 3- Oranje Wit 416 - 13
Tjoba 3- Merwede / Multiplaat 313 -   4
Animo 2- Rust Roest 312 - 19
GKV / Enomics 3- RWA 414 - 14
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
TOP 4- KVK 218 - 11
Blauw Wit 2- Stormvogels 212 - 17
Tjoba 4- ONDO 412 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 075 (voorjaar)
BKC 1- Tjoba 513 -   9
TOP 7- Zaamslag 311 -   6
B-aspiranten 2e klasse G-F (voorjaar)
TOGO B1- KCC / SO natural B214 -   6
Swift B1- Tjoba B113 -   9
C-aspiranten 2e klasse G-E (voorjaar)
ONDO C1- Tjoba C16 -   7
TOGO C1- ADO C15 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 102 (voorjaar)
Tjoba C2- Zaamslag C112 -   1
BKC C1- TOP C36 -   5
Luctor C2- Fortis C36 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (voorjaar)
Volharding D1- Swift D12 -   9
Stormvogels D1- Tjoba D16 -   4
Seolto D1- TOP D29 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 101 (voorjaar)
Seolto D2- KVK D27 -   4
Blauw Wit D1- Tjoba D23 -   2
E-pupillen poule 013 (voorjaar)
Tjoba E1- TOP E16 - 12
Swift E1- ONDO E111 - 20
E-pupillen poule 036 (voorjaar)
Tjoba E2- TOP E39 - 14

Team TV
E-pupillen poule 116 (voorjaar)
Tjoba E3- TOP E615 -   5
ONDO E5- Seolto E29 -   0
F-pupillen poule 006 (voorjaar)
Tjoba F1- Stormvogels F113 -   9
TOP F1- Fortis F119 -   9
F-pupillen poule 052 (voorjaar)
KVK F1- TOP F25 -   3
Tjoba F2- Stormvogels F220 - 10
F-pupillen poule 069 (voorjaar)
Tjoba F3- Fortis F311 -   9
TOP F3- Atlas F111 -   5
week 16 : van dinsdag 16 april 2019 t/m maandag 22 april 2019
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Albatros 1- KCR 120 - 20
RWA 1- Fortis 115 - 13
ONDO 1- Juliana 117 - 13
Kinderdijk 1- Tjoba 120 - 16
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
Fortis 3- DSO 212 - 17
ONDO 2- Juliana 212 - 15
RWA 3- KCC / SO natural 515 - 19
Kinderdijk 2- Tjoba 218 - 18
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Merwede / Multiplaat 3- GKV / Enomics 310 - 18
RWA 4- Tjoba 314 - 14
Oranje Wit 4- Animo 218 - 10
Rust Roest 3- Albatros 314 - 20
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
KVK 2- Tjoba 47 - 13
Stormvogels 2- Luctor 27 - 15
ONDO 4- TOP 42 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 075 (voorjaar)
Tjoba 5- TOP 711 -   9
Zaamslag 3- BKC 18 - 10
B-aspiranten 2e klasse G-F (voorjaar)
Tjoba B1- TOGO B114 - 13
KCC / SO natural B2- Swift B18 - 10
C-aspiranten 2e klasse G-E (voorjaar)
Tjoba C1- TOGO C114 -   6
ADO C1- ONDO C14 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 102 (voorjaar)
TOGO C2- BKC C18 -   4
Fortis C3- Tjoba C21 -   8
Zaamslag C1- Luctor C22 - 12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (voorjaar)
Swift D1- Stormvogels D17 - 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 101 (voorjaar)
KVK D2- Blauw Wit D17 -   8
Tjoba D2- Seolto D29 -   6
E-pupillen poule 013 (voorjaar)
ONDO E1- Tjoba E114 - 14
TOP E1- Swift E122 -   1
E-pupillen poule 036 (voorjaar)
TOP E3- Fortis E327 -   5
E-pupillen poule 116 (voorjaar)
TOP E6- ONDO E511 -   2
Seolto E2- Tjoba E32 -   9
F-pupillen poule 006 (voorjaar)
Stormvogels F1- TOP F112 - 17

advertentie Lancyr Deelen
F-pupillen poule 052 (voorjaar)
TOP F2- Tjoba F26 - 32
Stormvogels F2- KVK F13 -   7
F-pupillen poule 069 (voorjaar)
Fortis F3- TOP F314 - 11
Atlas F1- Tjoba F34 -   5
week 15 : van dinsdag 9 april 2019 t/m maandag 15 april 2019
 
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 102 (voorjaar)
TOP C3- Zaamslag C15 -   2
TOGO C2- Luctor C25 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 032 (voorjaar)
Fortis D2- Stormvogels D12 - 11
TOP D2- Swift D111 -   3
Tjoba D1- Volharding D110 -   5
E-pupillen poule 036 (voorjaar)
ONDO E2- Tjoba E24 - 12
week 44 : van dinsdag 30 oktober 2018 t/m maandag 5 november 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 064 (najaar)
Luctor 3- Tjoba 69 -   7
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Fortis 1- Kinderdijk 120 - 16
Tjoba 1- RWA 113 - 15
KCR 1- ONDO 116 - 18
Juliana 1- Albatros 115 - 21
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
KCC / SO natural 5- ONDO 219 - 16
DSO 2- Kinderdijk 216 - 18
Tjoba 2- Fortis 311 - 10
Juliana 2- RWA 318 - 11
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Tjoba 3- Rust Roest 315 - 14
Animo 2- Merwede / Multiplaat 310 -   8
Albatros 3- RWA 423 - 15
GKV / Enomics 3- Oranje Wit 419 -   8
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
Tjoba 4- Stormvogels 25 - 15
Luctor 2- Blauw Wit 28 - 14
Blauw Wit 2- ONDO 48 -   8
Luctor 2- KVK 212 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
Swift 4- TOGO 312 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 064 (najaar)
TOP 7- Blauw Wit 33 -   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 077 (najaar)
Tjoba D2- Emergo D11 - 14
F-pupillen poule 070 (najaar)
Tjoba F2- Zaamslag F15 -   4
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Albatros 1- Kinderdijk 121 - 21
KCR 1- Tjoba 122 - 17
RWA 1- ONDO 121 - 23
Fortis 1- Juliana 118 - 17
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
KCC / SO natural 5- Tjoba 218 - 21
RWA 3- Kinderdijk 216 - 18
Fortis 3- ONDO 213 - 12
DSO 2- Juliana 210 - 21
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Tjoba 3- GKV / Enomics 312 - 15
Animo 2- Albatros 315 - 20
RWA 4- Merwede / Multiplaat 329 -   7
Oranje Wit 4- Rust Roest 313 - 17
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
TOP 4- Tjoba 427 -   8
ONDO 4- KVK 213 - 12
Tjoba 4- Luctor 214 - 14

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
TOGO 3- Swift 412 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 064 (najaar)
Luctor 3- TOP 710 -   3
B-aspiranten 2e klasse O (najaar)
Swift B1- Tjoba B113 - 12
E-pupillen poule 155 (najaar)
TOGO E1- Fortis E59 -   1
Swift E2- TOP E715 -   1
Seolto E2- Tjoba E31 -   3
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Juliana 1- KCR 112 - 19
Kinderdijk 1- RWA 120 - 20
Tjoba 1- Fortis 120 - 15
ONDO 1- Albatros 124 - 22
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
ONDO 2- RWA 312 -   9
Tjoba 2- DSO 216 - 10
Juliana 2- KCC / SO natural 518 - 13
Kinderdijk 2- Fortis 319 - 14
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Merwede / Multiplaat 3- Oranje Wit 413 - 26
Albatros 3- Tjoba 317 - 11
GKV / Enomics 3- Animo 222 - 12
Rust Roest 3- RWA 415 - 15
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
KVK 2- Stormvogels 210 - 12
Blauw Wit 2- TOP 44 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
Tjoba 5- Swift 414 - 11
TOGO 3- Atlas 37 -   9

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Senioren poule 064 (najaar)
Tjoba 6- Blauw Wit 33 - 11
TOP 7- Luctor 310 - 11
B-aspiranten 2e klasse O (najaar)
TOGO B1- Fortis B29 - 10
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
 
C-aspiranten 2e klasse I (najaar)
Seolto C1- Fortis C117 - 11
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
C-aspiranten 2e klasse I (najaar)
Fortis C1- ONDO C16 -   5
Seolto C1- Tjoba C18 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 096 (najaar)
Tjoba C2- Fortis C38 -   1
Luctor C1- BKC C18 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (najaar)
Fortis D1- ONDO D19 - 21
TOP D1- Tjoba D114 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 077 (najaar)
Emergo D1- Swift D29 -   3
Tjoba D2- ONDO D22 - 12
E-pupillen poule 024 (najaar)
Swift E1- Tjoba E19 - 15
TOP E1- ONDO E218 -   0
E-pupillen poule 031 (najaar)
TOP E2- Tjoba E211 -   9
ONDO E1- TOP E219 - 11
Fortis E2- ONDO E13 - 25

Team TV
E-pupillen poule 155 (najaar)
TOP E7- TOGO E13 -   6
KVK E4- Seolto E23 -   4
Tjoba E3- Swift E25 -   4
F-pupillen poule 001 (najaar)
Volharding F1- Tjoba F13 -   7
TOP F1- Fortis F119 -   9
F-pupillen poule 070 (najaar)
Tjoba F2- Swift F212 -   3
TOP F3- Zaamslag F15 - 11
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Fortis 1- KCR 115 - 16
RWA 1- Albatros 113 - 23
Tjoba 1- ONDO 112 - 19
Kinderdijk 1- Juliana 123 - 17
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
DSO 2- KCC / SO natural 512 - 13
Fortis 3- RWA 316 - 16
Tjoba 2- ONDO 210 - 14
Kinderdijk 2- Juliana 218 - 21
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Rust Roest 3- GKV / Enomics 311 - 10
Tjoba 3- Animo 211 - 13
Albatros 3- Merwede / Multiplaat 319 -   8
RWA 4- Oranje Wit 414 - 14
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
KVK 2- Blauw Wit 214 -   9
Stormvogels 2- ONDO 47 -   6
Luctor 2- TOP 414 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
Atlas 3- Tjoba 59 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 064 (najaar)
Blauw Wit 3- TOP 711 -   4

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
B-aspiranten 2e klasse O (najaar)
Swift B1- Fortis B29 - 11
Tjoba B1- TOGO B111 - 12
Fortis B2- Swift B16 -   4
C-aspiranten 2e klasse I (najaar)
ONDO C1- Seolto C16 -   8
Tjoba C1- Fortis C110 - 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 096 (najaar)
BKC C1- Tjoba C26 -   5
Fortis C3- Luctor C13 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (najaar)
Tjoba D1- Fortis D110 - 10
ONDO D1- TOP D111 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 077 (najaar)
Emergo D1- ONDO D212 -   6
Swift D2- Tjoba D211 -   4
Swift D2- ONDO D23 -   9
E-pupillen poule 024 (najaar)
ONDO E2- Swift E14 - 12
Tjoba E1- TOP E14 - 14
E-pupillen poule 031 (najaar)
Tjoba E2- Fortis E216 -   4
E-pupillen poule 155 (najaar)
KVK E4- TOGO E15 -   3
Fortis E5- TOP E70 -   8
Swift E2- KVK E44 -   5
TOGO E1- Tjoba E32 -   4
F-pupillen poule 001 (najaar)
Fortis F1- Volharding F117 -   4
Tjoba F1- TOP F14 - 20

Antilopen Banner
F-pupillen poule 070 (najaar)
Swift F2- TOP F35 -   7
Zaamslag F1- Tjoba F211 -   7
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
Juliana 1- Tjoba 119 - 18
KCR 1- RWA 120 - 19
Albatros 1- Fortis 116 - 16
ONDO 1- Kinderdijk 118 - 18
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
ONDO 2- Kinderdijk 211 - 16
Juliana 2- Tjoba 218 - 13
RWA 3- DSO 29 - 20
KCC / SO natural 5- Fortis 315 - 11
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Oranje Wit 4- Tjoba 311 - 17
GKV / Enomics 3- Albatros 315 - 12
Merwede / Multiplaat 3- Rust Roest 39 - 17
Animo 2- RWA 412 - 15
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
TOP 4- Stormvogels 215 -   8
Blauw Wit 2- Tjoba 410 -   3
ONDO 4- Luctor 26 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
Atlas 3- Swift 47 -   6
Tjoba 5- TOGO 316 - 18
Swift 4- Tjoba 516 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 064 (najaar)
TOP 7- Tjoba 66 -   4
Blauw Wit 3- Luctor 310 -   6
B-aspiranten 2e klasse O (najaar)
Swift B1- TOGO B17 - 12
Fortis B2- Tjoba B112 - 12
C-aspiranten 2e klasse I (najaar)
ONDO C1- Tjoba C13 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 096 (najaar)
Fortis C3- BKC C12 -   1
Luctor C1- Tjoba C26 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (najaar)
TOP D1- Fortis D117 -   7
ONDO D1- Tjoba D111 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 077 (najaar)
Emergo D1- Tjoba D29 -   3

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017