Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Rohda, Amsterdam

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 299 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 25 : van dinsdag 21 juni 2022 t/m maandag 27 juni 2022
 
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 052 (voorjaar)
Aurora / DKV C1- WWSV C1

Korfbal Deals
week 24 : van dinsdag 14 juni 2022 t/m maandag 20 juni 2022
 
Hoofdklasse A (veld)
SCO | Motip Dupli 1- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 118 - 20
Oost-Arnhem 1- Rohda 1
Heerenveen 1- De Meervogels 19 - 15
Tempo 1- Wageningen 121 - 22
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Oost-Arnhem 2- Rohda 2
Nic. 3- De Meervogels 215 - 25
Tempo 2- Wageningen 219 - 20
SCO | Motip Dupli 2- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 212 - 19
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
KVA 3- ZKV 311 - 13
ZKV 3- Rohda 314 -   8
Roda 2- KZ | Thermo4U 513 - 12
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- Rohda 314 -   6
Apollo 2- Pernix 413 - 17
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Sporting West 3- Rohda 4
Atlantis 2- SDO | Fiable 4
EKVA 3- KVA 413 - 16
ZKC '31 3- Swift 3
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
DSO 2- BEP 3
ZKC '31 4- Helios 217 -   9
Sporting West 2- Rohda 5
Ados 2- EKVA 4
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (voorjaar)
DKV Victoria 3- Oosterkwartier 4
Huizen 4- Rohda 6

Team TV
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 052 (voorjaar)
WWSV C1- Apollo C1
Aurora / DKV C1- Rohda C1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 060 (voorjaar)
AW.DTV D1- Haarlem D1
DKV Victoria D1- Rohda D1
E-pupillen poule 091 (voorjaar)
Haarlem E1- Rohda E1
Groen Geel | IJskoud de Beste E4- Rapid E1
E-pupillen poule 094 (voorjaar)
KVA E2- Swift E23 -   4
Aurora E2- Rohda E2
F-pupillen poule 047 (voorjaar)
Purmer F1- Groen Geel | IJskoud de Beste F14 - 18
Oranje Nassau F1- Rohda F1
F-pupillen poule 052 (voorjaar)
Haarlem F2- De Vinken F2
KVA F2- Rohda F20 - 11
week 23 : van dinsdag 7 juni 2022 t/m maandag 13 juni 2022
 
Hoofdklasse A (veld)
Wageningen 1- Heerenveen 116 - 10
Rohda 1- SCO | Motip Dupli 111 - 13
De Meervogels 1- Tempo 19 - 18
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 1- Oost-Arnhem 116 - 20
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Rohda 2- SCO | Motip Dupli 210 - 13
Wageningen 2- Nic. 324 - 11
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2- Oost-Arnhem 215 - 14
De Meervogels 2- Tempo 215 - 13
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Pernix 4- Roda 220 - 14
Rohda 3- KVA 312 - 13
ZKV 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 412 -   8
KZ | Thermo4U 5- Apollo 217 - 10
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
KVA 4- Rohda 423 -   9
Rohda 4- EKVA 3
ZKC '31 3- EKVA 3
SDO | Fiable 4- ZKC '31 314 -   5
KVA 4- Sporting West 317 - 11
Swift 3- Atlantis 2
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Helios 2- Ados 2
BEP 3- Sporting West 2
Ados 2- ZKC '31 416 - 12
Rohda 5- DSO 2
EKVA 4- ZKC '31 4
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (voorjaar)
Oosterkwartier 4- Huizen 4
Rohda 6- DKV Victoria 3

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 052 (voorjaar)
Rohda C1- WWSV C1
Apollo C1- Aurora / DKV C1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 060 (voorjaar)
Rohda D1- AW.DTV D15 - 10
Haarlem D1- DKV Victoria D1
E-pupillen poule 091 (voorjaar)
Rohda E1- Groen Geel | IJskoud de Beste E410 -   5
Rapid E1- Haarlem E1
E-pupillen poule 094 (voorjaar)
Rohda E2- KVA E2
Swift E2- Aurora E2
F-pupillen poule 047 (voorjaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste F1- Oranje Nassau F115 -   2
Rohda F1- Purmer F1
F-pupillen poule 052 (voorjaar)
De Vinken F2- KVA F2
Rohda F2- Haarlem F2
week 22 : van dinsdag 31 mei 2022 t/m maandag 6 juni 2022
 
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
ZKC '31 3- Rohda 4
EKVA 3- Atlantis 2
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (voorjaar)
DKV Victoria 3- Huizen 4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 052 (voorjaar)
WWSV C1- Rohda C1
E-pupillen poule 094 (voorjaar)
KVA E2- Rohda E2
week 21 : van dinsdag 24 mei 2022 t/m maandag 30 mei 2022
 
Hoofdklasse A (veld)
Oost-Arnhem 1- Tempo 116 - 13
Wageningen 1- De Meervogels 118 - 19
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 1- Rohda 126 - 12
Heerenveen 1- SCO | Motip Dupli 17 - 15
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2- Rohda 217 -   7
Wageningen 2- De Meervogels 216 - 12 (wageningen kampioen)
Nic. 3- SCO | Motip Dupli 222 - 17
Oost-Arnhem 2- Tempo 2

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Apollo 2- KVA 310 - 10
KZ | Thermo4U 5- Pernix 416 - 14
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- Roda 28 -   9
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Sporting West 3- Atlantis 2
SDO | Fiable 4- Swift 3
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Sporting West 2- Ados 2
BEP 3- Rohda 520 -   9
ZKC '31 4- DSO 2
EKVA 4- Helios 2
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (voorjaar)
Rohda 6- Oosterkwartier 4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 052 (voorjaar)
Apollo C1- Rohda C1
Rohda C1- Aurora / DKV C1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 060 (voorjaar)
Haarlem D1- Rohda D111 -   6
DKV Victoria D1- AW.DTV D15 -   4

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
E-pupillen poule 091 (voorjaar)
Rapid E1- Rohda E1
Haarlem E1- Groen Geel | IJskoud de Beste E422 -   9
E-pupillen poule 094 (voorjaar)
Aurora E2- KVA E2
Swift E2- Rohda E2
F-pupillen poule 047 (voorjaar)
Oranje Nassau F1- Purmer F1
Groen Geel | IJskoud de Beste F1- Rohda F113 -   3
F-pupillen poule 052 (voorjaar)
KVA F2- Haarlem F2
De Vinken F2- Rohda F2
week 20 : van dinsdag 17 mei 2022 t/m maandag 23 mei 2022
 
Hoofdklasse A (veld)
SCO | Motip Dupli 1- Oost-Arnhem 114 - 24
De Meervogels 1- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 114 - 17
Rohda 1- Wageningen 117 - 18
Tempo 1- Heerenveen 122 - 11
Reserve Overgangsklasse B (veld)
De Meervogels 2- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 217 - 18
SCO | Motip Dupli 2- Oost-Arnhem 29 - 19
Tempo 2- Nic. 318 - 12
Rohda 2- Wageningen 215 - 18

Antilopen Banner
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Rohda 3- KZ | Thermo4U 510 - 10
Roda 2- Apollo 212 -   8
Pernix 4- ZKV 317 - 17
KVA 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 411 - 10
Apollo 2- Rohda 312 - 16
KZ | Thermo4U 5- KVA 315 - 10
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Atlantis 2- ZKC '31 3
Swift 3- KVA 413 - 27
Rohda 4- SDO | Fiable 4
EKVA 3- Sporting West 3
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
DSO 2- Sporting West 212 - 16
Rohda 5- EKVA 4
Helios 2- BEP 311 - 21
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (voorjaar)
Oosterkwartier 4- Rohda 6
DKV Victoria 3- Rohda 6
Huizen 4- DKV Victoria 3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 052 (voorjaar)
WWSV C1- Aurora / DKV C16 -   8
Rohda C1- Apollo C1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 060 (voorjaar)
Rohda D1- DKV Victoria D117 -   7
Rohda D1- Haarlem D15 -   4
AW.DTV D1- DKV Victoria D112 - 10
E-pupillen poule 091 (voorjaar)
Rohda E1- Rapid E1
Groen Geel | IJskoud de Beste E4- Haarlem E110 - 16
E-pupillen poule 094 (voorjaar)
Rohda E2- Swift E2
KVA E2- Aurora E212 -   1
F-pupillen poule 047 (voorjaar)
Purmer F1- Oranje Nassau F12 - 14
Oranje Nassau F1- Groen Geel | IJskoud de Beste F112 - 21
Rohda F1- Groen Geel | IJskoud de Beste F17 - 12
F-pupillen poule 052 (voorjaar)
Haarlem F2- KVA F2
Rohda F2- De Vinken F2
week 19 : van dinsdag 10 mei 2022 t/m maandag 16 mei 2022
 
Hoofdklasse A (veld)
Heerenveen 1- Rohda 111 - 12
De Meervogels 1- Oost-Arnhem 116 - 19
Tempo 1- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 114 - 18
Wageningen 1- SCO | Motip Dupli 117 - 21
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Wageningen 2- SCO | Motip Dupli 227 - 12
De Meervogels 2- Oost-Arnhem 214 -   9
Tempo 2- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2
Nic. 3- Rohda 211 - 13

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Pernix 4- Groen Geel | IJskoud de Beste 415 - 13
Roda 2- ZKV 315 - 13
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Atlantis 2- KVA 4
SDO | Fiable 4- EKVA 3
Swift 3- Sporting West 3
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
ZKC '31 4- Rohda 513 -   8
Ados 2- BEP 3
Helios 2- Sporting West 2
EKVA 4- DSO 221 - 15
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (voorjaar)
Rohda 6- Huizen 4
Oosterkwartier 4- DKV Victoria 3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 052 (voorjaar)
Apollo C1- WWSV C18 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 060 (voorjaar)
Haarlem D1- AW.DTV D12 - 12
E-pupillen poule 091 (voorjaar)
Rohda E1- Haarlem E19 -   9
Rapid E1- Groen Geel | IJskoud de Beste E4
E-pupillen poule 094 (voorjaar)
Rohda E2- Aurora E2
Swift E2- KVA E2
F-pupillen poule 047 (voorjaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste F1- Purmer F1
Rohda F1- Oranje Nassau F1
F-pupillen poule 052 (voorjaar)
Rohda F2- KVA F2
De Vinken F2- Haarlem F22 -   7
week 18 : van dinsdag 3 mei 2022 t/m maandag 9 mei 2022
 
Hoofdklasse A (veld)
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 1- Wageningen 117 - 21
Oost-Arnhem 1- Heerenveen 129 - 12
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2- Wageningen 214 - 16

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- Apollo 2
week 17 : van dinsdag 26 april 2022 t/m maandag 2 mei 2022
 
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Sporting West 2- ZKC '31 4
week 16 : van dinsdag 19 april 2022 t/m maandag 25 april 2022
 
Hoofdklasse A (veld)
Rohda 1- De Meervogels 110 - 11
SCO | Motip Dupli 1- Tempo 114 - 19
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Rohda 2- De Meervogels 26 - 15
SCO | Motip Dupli 2- Tempo 29 - 21
Oost-Arnhem 2- Nic. 3
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
ZKV 3- KZ | Thermo4U 514 - 11
KVA 3- Roda 2
Rohda 3- Pernix 4
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Rohda 4- Swift 3
KVA 4- SDO | Fiable 413 -   9
Sporting West 3- ZKC '31 3

Korfbal Deals
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
BEP 3- EKVA 415 - 21
Rohda 5- Helios 2
DSO 2- Ados 2
Breedtekorfbal Senioren poule 052 (voorjaar)
Huizen 4- Oosterkwartier 4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 052 (voorjaar)
Aurora / DKV C1- Apollo C1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 060 (voorjaar)
DKV Victoria D1- Haarlem D15 -   4
AW.DTV D1- Rohda D111 -   7
E-pupillen poule 091 (voorjaar)
Groen Geel | IJskoud de Beste E4- Rohda E1
Haarlem E1- Rapid E1
E-pupillen poule 094 (voorjaar)
Aurora E2- Swift E2

Team TV
F-pupillen poule 047 (voorjaar)
Purmer F1- Rohda F1
F-pupillen poule 052 (voorjaar)
KVA F2- De Vinken F2
Haarlem F2- Rohda F2
week 45 : van dinsdag 2 november 2021 t/m maandag 8 november 2021
 
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Atlantis 2- Rohda 423 -   5
week 44 : van dinsdag 26 oktober 2021 t/m maandag 1 november 2021
 
Hoofdklasse A (veld)
Heerenveen 1- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 17 -   9
Tempo 1- Rohda 121 - 11
De Meervogels 1- SCO | Motip Dupli 125 - 12
Reserve Overgangsklasse B (veld)
De Meervogels 2- SCO | Motip Dupli 217 -   6
Tempo 2- Rohda 215 - 17
Nic. 3- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 216 - 25
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Apollo 2- ZKV 33 - 14
KZ | Thermo4U 5- Groen Geel | IJskoud de Beste 410 - 12
Pernix 4- KVA 317 - 15
Roda 2- Rohda 312 - 14
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
ZKC '31 3- KVA 47 - 20
SDO | Fiable 4- Sporting West 314 - 14
Swift 3- EKVA 313 - 12
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Helios 2- DSO 27 -   7
ZKC '31 4- BEP 311 -   7
Ados 2- Rohda 512 - 13
EKVA 4- Sporting West 217 -   9
Breedtekorfbal Senioren poule 056 (najaar)
Vlug & Vaardig / KCN 3- Rohda 68 -   6
Oosterkwartier 4- Vlug & Vaardig / KCN 311 - 13
E-pupillen poule 086 (najaar)
Haarlem E2- Rohda E21 - 10
F-pupillen poule 036 (najaar)
Huizen F1- Rohda F17 - 17
week 43 : van dinsdag 19 oktober 2021 t/m maandag 25 oktober 2021
 
Hoofdklasse A (veld)
Wageningen 1- Tempo 121 - 21
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 1- SCO | Motip Dupli 117 - 12
Rohda 1- Oost-Arnhem 113 - 25
De Meervogels 1- Heerenveen 116 - 11

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Rohda 2- Oost-Arnhem 217 - 19
Wageningen 2- Tempo 219 - 16
De Meervogels 2- Nic. 324 - 11
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2- SCO | Motip Dupli 214 - 17
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
ZKV 3- KVA 310 -   6
KZ | Thermo4U 5- Roda 218 - 12
Pernix 4- Apollo 211 - 10
Rohda 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 49 - 13
Roda 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 414 - 16
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Swift 3- ZKC '31 311 -   9
Rohda 4- Sporting West 311 - 21
EKVA 3- Rohda 420 -   8
SDO | Fiable 4- Atlantis 214 - 16
KVA 4- EKVA 317 - 11
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
BEP 3- DSO 215 -   8
Rohda 5- Sporting West 211 - 17
Helios 2- ZKC '31 49 - 19
EKVA 4- Ados 228 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 056 (najaar)
Oranje Nassau 2- Rohda 68 - 13
week 42 : van dinsdag 12 oktober 2021 t/m maandag 18 oktober 2021
 
Hoofdklasse A (veld)
Tempo 1- De Meervogels 115 - 18
Heerenveen 1- Wageningen 122 - 29
SCO | Motip Dupli 1- Rohda 112 -   8
Oost-Arnhem 1- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 124 - 10

Antilopen Banner
Reserve Overgangsklasse B (veld)
SCO | Motip Dupli 2- Rohda 212 - 15
Oost-Arnhem 2- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 218 - 17
Nic. 3- Wageningen 212 - 28
Tempo 2- De Meervogels 215 - 12
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Roda 2- Pernix 415 - 15
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- ZKV 310 - 11
KVA 3- Rohda 315 - 10
Apollo 2- KZ | Thermo4U 514 - 19
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Sporting West 3- KVA 411 - 17
ZKC '31 3- SDO | Fiable 411 - 22
Atlantis 2- Swift 321 - 15
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
DSO 2- Rohda 514 -   8
Sporting West 2- BEP 317 - 11
Ados 2- Helios 28 -   6
ZKC '31 4- EKVA 412 - 16
Breedtekorfbal Senioren poule 056 (najaar)
Oranje Nassau 2- Oosterkwartier 48 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 053 (najaar)
EKVA C1- Huizen C110 -   5

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal D-pupillen poule 058 (najaar)
Haarlem D1- KVA D210 -   3
DKV Victoria D1- Rohda D14 -   4
E-pupillen poule 084 (najaar)
DKV Victoria E1- Rohda E10 -   7
Aurora E1- EKVA E17 -   5
E-pupillen poule 086 (najaar)
Aurora E2- Blauw-Wit E24 - 16
F-pupillen poule 036 (najaar)
Huizen F1- KVA F115 -   6
Rohda F1- KVA F117 -   1
DKV Victoria F1- Rohda F14 - 18
week 41 : van dinsdag 5 oktober 2021 t/m maandag 11 oktober 2021
 
Hoofdklasse A (veld)
Rohda 1- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 19 - 19
De Meervogels 1- Wageningen 18 - 22
Tempo 1- Oost-Arnhem 116 - 16
SCO | Motip Dupli 1- Heerenveen 116 - 15
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Tempo 2- Oost-Arnhem 214 - 18
SCO | Motip Dupli 2- Nic. 320 - 18
De Meervogels 2- Wageningen 212 - 17
Rohda 2- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 211 -   9
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Rohda 3- ZKV 311 - 13
Pernix 4- KZ | Thermo4U 513 - 21
KVA 3- Apollo 214 -   9
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
EKVA 3- ZKC '31 317 - 10
Atlantis 2- Sporting West 322 - 21
Rohda 4- KVA 49 - 27
Swift 3- SDO | Fiable 414 - 15
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Helios 2- EKVA 48 - 13
Rohda 5- BEP 311 - 13
Ados 2- Sporting West 29 - 15
DSO 2- ZKC '31 47 - 16
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 053 (najaar)
Huizen C1- Blauw-Wit C19 -   9
Blauw-Wit C1- Rohda C18 -   7
EKVA C1- Rohda C17 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 058 (najaar)
DKV Victoria D1- KVA D27 -   1
Rohda D1- Haarlem D18 -   4
E-pupillen poule 084 (najaar)
DKV Victoria E1- EKVA E10 -   8
Rohda E1- Aurora E13 -   6

Team TV
E-pupillen poule 086 (najaar)
Haarlem E2- Blauw-Wit E20 - 10
Rohda E2- Aurora E26 -   1
F-pupillen poule 036 (najaar)
Rohda F1- Huizen F18 -   7
DKV Victoria F1- KVA F14 -   1
week 40 : van dinsdag 28 september 2021 t/m maandag 4 oktober 2021
 
Hoofdklasse A (veld)
Wageningen 1- Rohda 115 - 15
Heerenveen 1- Tempo 113 - 18
Oost-Arnhem 1- SCO | Motip Dupli 122 - 12
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 1- De Meervogels 123 -   9
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Nic. 3- Tempo 210 - 25
Oost-Arnhem 2- SCO | Motip Dupli 219 - 12
Wageningen 2- Rohda 219 - 14
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2- De Meervogels 218 - 20
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
KZ | Thermo4U 5- Rohda 323 - 11
Apollo 2- Roda 28 - 12
ZKV 3- Pernix 421 - 12
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- KVA 310 - 12
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
SDO | Fiable 4- Rohda 415 -   8
KVA 4- Swift 322 - 14
Sporting West 3- EKVA 314 - 14
ZKC '31 3- Atlantis 27 - 13
Swift 3- Rohda 421 - 12
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
EKVA 4- Rohda 511 - 14
Sporting West 2- DSO 212 -   8
BEP 3- Helios 219 -   8
ZKC '31 4- Ados 220 -   5
Breedtekorfbal Senioren poule 056 (najaar)
Vlug & Vaardig / KCN 3- Oranje Nassau 215 -   5
Rohda 6- Oosterkwartier 412 -   8
Rohda 6- Vlug & Vaardig / KCN 310 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 053 (najaar)
Rohda C1- Huizen C16 -   2
Blauw-Wit C1- EKVA C16 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 058 (najaar)
Haarlem D1- DKV Victoria D17 -   2
KVA D2- Rohda D11 -   9
E-pupillen poule 084 (najaar)
Aurora E1- DKV Victoria E19 -   2
EKVA E1- Rohda E15 -   1
E-pupillen poule 086 (najaar)
Aurora E2- Haarlem E25 -   0
Blauw-Wit E2- Rohda E22 -   3

advertentie Lancyr Deelen
F-pupillen poule 036 (najaar)
Huizen F1- DKV Victoria F112 -   4
KVA F1- Rohda F13 - 15
week 39 : van dinsdag 21 september 2021 t/m maandag 27 september 2021
 
Hoofdklasse A (veld)
Rohda 1- Heerenveen 118 - 10
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 1- Tempo 111 - 18
Wageningen 1- Oost-Arnhem 122 - 18
SCO | Motip Dupli 1- Wageningen 116 - 27
Oost-Arnhem 1- De Meervogels 126 - 16
Reserve Overgangsklasse B (veld)
SCO | Motip Dupli 2- Wageningen 214 - 22
Oost-Arnhem 2- De Meervogels 213 - 18
Wageningen 2- Oost-Arnhem 219 - 15
Rohda 2- Nic. 312 - 11
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2- Tempo 213 - 15
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Rohda 3- Apollo 213 - 10
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- Pernix 416 - 11
ZKV 3- Roda 213 - 10
KVA 3- KZ | Thermo4U 522 - 19
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
EKVA 3- SDO | Fiable 415 - 19
Sporting West 3- Swift 318 - 13
Rohda 4- ZKC '31 310 -   9
KVA 4- Atlantis 219 - 18
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Rohda 5- ZKC '31 418 - 15
BEP 3- Ados 217 -   6
DSO 2- EKVA 412 - 17
Sporting West 2- Helios 222 -   7
Breedtekorfbal Senioren poule 056 (najaar)
Oosterkwartier 4- Oranje Nassau 29 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 053 (najaar)
Huizen C1- EKVA C11 - 10
Rohda C1- Blauw-Wit C17 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 058 (najaar)
KVA D2- Haarlem D12 - 15
Rohda D1- DKV Victoria D16 -   6
E-pupillen poule 084 (najaar)
Rohda E1- DKV Victoria E15 -   1
EKVA E1- Aurora E111 -   6
E-pupillen poule 086 (najaar)
Rohda E2- Haarlem E27 -   0
Blauw-Wit E2- Aurora E25 -   0
F-pupillen poule 036 (najaar)
Rohda F1- DKV Victoria F117 -   3
KVA F1- Huizen F15 - 11

Alles voor je sport!
week 38 : van dinsdag 14 september 2021 t/m maandag 20 september 2021
 
Hoofdklasse A (veld)
De Meervogels 1- Rohda 113 -   7
Heerenveen 1- Oost-Arnhem 118 - 23
Tempo 1- SCO | Motip Dupli 124 - 15
Wageningen 1- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 117 - 13
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Tempo 2- SCO | Motip Dupli 217 - 16
De Meervogels 2- Rohda 216 - 13
Nic. 3- Oost-Arnhem 213 - 18
Wageningen 2- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 217 -   9
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Apollo 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 45 - 13
Roda 2- KVA 315 - 13
KZ | Thermo4U 5- ZKV 322 - 13
Pernix 4- Rohda 318 -   9
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
ZKC '31 3- Sporting West 36 - 16
Atlantis 2- EKVA 317 - 18
SDO | Fiable 4- KVA 414 - 12
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
ZKC '31 4- Sporting West 215 - 20
Ados 2- DSO 210 -   8
Rohda 5- Ados 214 - 16
Helios 2- Rohda 510 - 14
EKVA 4- BEP 315 -   8
Breedtekorfbal Senioren poule 056 (najaar)
Rohda 6- Oranje Nassau 212 -   4
Vlug & Vaardig / KCN 3- Oosterkwartier 47 -   4

Korfbal Deals
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 053 (najaar)
Blauw-Wit C1- Huizen C17 -   7
Rohda C1- EKVA C13 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 058 (najaar)
KVA D2- DKV Victoria D11 - 17

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017