Uitslagen van de vereniging EKC 2000 in Emmen

124 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
Thrianta MW1- EKC 2000 MW123 -   9
ASVD | PV Systems A1- EKC 2000 A126 - 18
EKC 2000 A2- Oranje Zwart A214 - 18
EKC 2000 B1- DOS '46 B210 - 17
EKC 2000 C1- Hoogkerk C18 - 16
EKC 2000 C2- ZKC '19 C14 - 24
EKC 2000 D1- Elko D17 -   2
ZKC '19 E1- EKC 2000 E16 -   4
NKC '51 E2- EKC 2000 E27 -   5
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
EKC 2000 1- Woudenberg 121 - 18
EKC 2000 2- Woudenberg 27 - 18
HHV MW1- EKC 2000 MW116 -   7
EKC 2000 A1- KVZ A19 - 24
Phenix '72 A1- EKC 2000 A229 -   6
Atalante / Steeds Hooger B1- EKC 2000 B125 -   4
EKC 2000 C1- De Wâlden C114 - 11
Juventa C2- EKC 2000 C212 -   4
Thrianta D2- EKC 2000 D12 -   4
EKC 2000 E1- Thrianta E110 - 10
EKC 2000 E2- HKC E39 -   3
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
EKC 2000 1- Juventa 117 - 20
EKC 2000 2- Juventa 214 - 14
EKC 2000 MW1- AVO MW24 - 13
EKC 2000 A1- Sparta A19 - 22
Amicitia A2- EKC 2000 A220 - 13
NKC '51 B1- EKC 2000 B114 -   5
Exakwa C1- EKC 2000 C113 -   7
Achilles C1- EKC 2000 C25 -   7
week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
Hellas '63 1- EKC 2000 123 - 16
Hellas '63 2- EKC 2000 219 - 18
NKC MW1- EKC 2000 MW115 - 10
Amicitia A1- EKC 2000 A126 - 16
EKC 2000 A2- Blauw Zwart A18 - 18
EKC 2000 C2- TOP C13 -   5
EKC 2000 D1- SDO D16 -   4
SDO E1- EKC 2000 E17 -   9
SDO E2- EKC 2000 E24 - 15
week 3 : van dinsdag 16 januari 2018 t/m maandag 22 januari 2018
EKC 2000 1- Regio '72 115 - 26
EKC 2000 2- Regio '72 213 - 19
EKC 2000 MW1- Moedig Voorwaarts MW213 - 11
EKC 2000 A1- Dindoa A112 - 15
NKC '51 A3- EKC 2000 A212 -   5
Juventa B1- EKC 2000 B115 -   4
DOS '46 C2- EKC 2000 C15 - 19
EKC 2000 C2- Thrianta C12 - 14
DWA / Argo D2- EKC 2000 D13 - 10
EKC 2000 E1- TOP E25 -   2
EKC 2000 E2- KIOS '45 E15 -   5
week 2 : van dinsdag 9 januari 2018 t/m maandag 15 januari 2018
Oranje Zwart 1- EKC 2000 121 - 18
Oranje Zwart 2- EKC 2000 217 - 14
Elko MW1- EKC 2000 MW127 - 12
SIOS A1- EKC 2000 A127 - 19
EKC 2000 A2- HKC A210 - 29
EKC 2000 B1- KVZ B113 - 26
EKC 2000 C1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C18 - 15
NKC '51 C1- EKC 2000 C217 -   3
EKC 2000 D1- Hoogkerk D211 -   3
Groen Zwart E1- EKC 2000 E21 - 14
week 1 : van dinsdag 2 januari 2018 t/m maandag 8 januari 2018
Devinco 1- EKC 2000 122 - 14
Devinco 2- EKC 2000 224 - 12
Oost-Arnhem A1- EKC 2000 A125 - 21
EKC 2000 B1- Amicitia B16 - 12
EKC 2000 C1- OKO / Bies C19 - 12
EKC 2000 D1- ZKC '19 D13 -   5
Juventa E2- EKC 2000 E113 -   7
Achilles E2- EKC 2000 E21 - 10
week 52 : van dinsdag 26 december 2017 t/m maandag 1 januari 2018
EKC 2000 D1- Thrianta D26 -   4
week 51 : van dinsdag 19 december 2017 t/m maandag 25 december 2017
EKC 2000 MW1- Elko MW16 - 13
TOP E2- EKC 2000 E19 -   2
week 50 : van dinsdag 12 december 2017 t/m maandag 18 december 2017
EKC 2000 1- Rheko 117 - 18
EKC 2000 2- Rheko 219 - 14
EKC 2000 A1- ASVD | PV Systems A119 - 25
Oranje Zwart A2- EKC 2000 A215 -   6
DOS '46 B2- EKC 2000 B115 -   9
Hoogkerk C1- EKC 2000 C110 -   8
ZKC '19 C1- EKC 2000 C225 -   3
Elko D1- EKC 2000 D13 -   5
EKC 2000 E1- ZKC '19 E14 - 14
EKC 2000 E2- NKC '51 E27 -   7
week 49 : van dinsdag 5 december 2017 t/m maandag 11 december 2017
Woudenberg 1- EKC 2000 124 - 19
Woudenberg 2- EKC 2000 220 - 15
KVZ A1- EKC 2000 A127 -   5
EKC 2000 A2- Phenix '72 A18 - 21
EKC 2000 B1- Atalante / Steeds Hooger B15 - 27
EKC 2000 C2- Juventa C23 -   8
Thrianta E1- EKC 2000 E19 - 10
HKC E3- EKC 2000 E24 -   9
week 48 : van dinsdag 28 november 2017 t/m maandag 4 december 2017
Juventa 1- EKC 2000 124 - 21
Juventa 2- EKC 2000 219 - 11
EKC 2000 MW1- HHV MW17 - 13
Sparta A1- EKC 2000 A123 - 16
EKC 2000 A2- NKC '51 A39 - 12
EKC 2000 B1- NKC '51 B14 - 24
EKC 2000 C1- Exakwa C15 - 10
EKC 2000 C2- Achilles C18 -   7
week 47 : van dinsdag 21 november 2017 t/m maandag 27 november 2017
EKC 2000 1- Hellas '63 118 - 22
EKC 2000 2- Hellas '63 218 - 17
AVO MW2- EKC 2000 MW119 - 11
EKC 2000 A1- Amicitia A110 - 19
Blauw Zwart A1- EKC 2000 A214 -   9
De Wâlden C1- EKC 2000 C18 -   9
TOP C1- EKC 2000 C24 -   4
SDO D1- EKC 2000 D111 -   3
EKC 2000 E1- SDO E112 -   7
EKC 2000 E2- SDO E28 -   5
week 46 : van dinsdag 14 november 2017 t/m maandag 20 november 2017
Regio '72 1- EKC 2000 123 - 16
Regio '72 2- EKC 2000 227 - 13
EKC 2000 MW1- NKC MW113 - 13
Dindoa A1- EKC 2000 A120 - 12
EKC 2000 A2- Amicitia A28 - 14
EKC 2000 B1- Juventa B17 - 14
EKC 2000 C1- DOS '46 C212 -   5
EKC 2000 D1- DWA / Argo D210 -   1
KIOS '45 E1- EKC 2000 E29 -   5
week 45 : van dinsdag 7 november 2017 t/m maandag 13 november 2017
EKC 2000 1- Oranje Zwart 121 - 16
EKC 2000 2- Oranje Zwart 219 - 12
EKC 2000 A1- SIOS A19 - 29
HKC A2- EKC 2000 A211 -   3
KVZ B1- EKC 2000 B119 -   5
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1- EKC 2000 C113 -   3
EKC 2000 C2- NKC '51 C11 - 15
Hoogkerk D2- EKC 2000 D16 - 10
EKC 2000 E1- Elko E12 -   7
EKC 2000 E2- Groen Zwart E17 -   3