Uitslagen van de vereniging DKOD in Heelsum

124 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
DKOD 1- Arena 14 - 27
DVO / Accountor MW2- DKOD MW113 - 16
Noviomagum B1- DKOD B17 - 11
DKOD B1- Keizer Karel B14 -   3
DKOD C1- Wageningen C26 -   6
Reehorst '45 C1- DKOD C18 -   0
Animo D1- DKOD D18 -   7
Wageningen D2- DKOD D28 -   3
DKOD D3- Hemur Enge D23 -   1
Reehorst '45 E2- DKOD E14 - 26
DKOD E2- DVO / Accountor E36 -   6
SKF E6- DKOD E35 -   5
DKOD F1- Woudenberg F310 - 11
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
Huizen 1- DKOD 115 -   9
week 23 : van dinsdag 4 juni 2019 t/m maandag 10 juni 2019
DKOD MW1- DVO / Accountor MW38 - 19
DVO / Accountor C3- DKOD C18 -   5
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
DKOD D2- Kesteren D18 -   5
Wesstar MW1- DKOD MW18 - 16
DKOD D1- DVO / Accountor D613 -   1
SKF D7- DKOD D31 -   7
DKOD E1- Wageningen E311 -   7
KVZ E3- DKOD E210 -   3
DKOD E3- Noviomagum E18 -   3
Reehorst '45 F2- DKOD F15 - 16
week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
DKOD 1- EKCA / CIBOD 18 - 15
DKOD MW1- Reehorst '45 MW117 - 12
DOT B2- DKOD B16 -   5
DKOD C1- DVO / Accountor C36 -   5
DKOD D1- Tiel '72 D22 -   2
DKOD D2- SKF D511 -   3
week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
DKOD D3- SKF D75 -   6
week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
Woudenberg D2- DKOD D37 -   2
SKF E3- DKOD E16 - 11
DKOD E2- Wageningen E47 -   8
DKOD E3- Kesteren E17 -   0
Wageningen F4- DKOD F19 -   9
week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
RDZ 1- DKOD 113 - 12
Reehorst '45 MW2- DKOD MW111 -   6
DKOD B1- DOT B26 -   7
DKOD C1- Reehorst '45 C14 - 13
Tiel '72 D2- DKOD D15 - 10
SKF D5- DKOD D21 -   8
DKOD D3- Woudenberg D22 -   7
DKOD E1- SKF E312 -   4
Wageningen E4- DKOD E212 -   2
Kesteren E1- DKOD E34 - 11
DKOD F1- Wageningen F412 - 13
week 19 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019
DKOD 1- Rheko 114 - 17
DKOD MW1- Oost-Arnhem MW110 - 10
DKOD B1- Noviomagum B15 -   1
Wageningen C2- DKOD C16 -   5
DKOD D1- Animo D13 -   1
DKOD D2- Wageningen D26 -   3
Hemur Enge D2- DKOD D33 -   5
DKOD E1- Reehorst '45 E211 -   2
DVO / Accountor E3- DKOD E210 -   5
Noviomagum E1- DKOD E34 -   4
DKOD E3- SKF E64 -   4
Woudenberg F3- DKOD F14 -   9
week 18 : van dinsdag 30 april 2019 t/m maandag 6 mei 2019
DLKV MW1- DKOD MW110 - 10
week 16 : van dinsdag 16 april 2019 t/m maandag 22 april 2019
Olympus '58 1- DKOD 18 - 12
DKOD MW1- DVO / Accountor MW111 - 13
Keizer Karel B1- DKOD B16 -   7
DVO / Accountor D6- DKOD D19 -   9
Kesteren D1- DKOD D23 -   9
Wageningen E3- DKOD E13 -   7
DKOD E2- KVZ E37 - 12
DKOD F1- Reehorst '45 F211 -   3
week 44 : van dinsdag 30 oktober 2018 t/m maandag 5 november 2018
De Hazenkamp C1- DKOD C11 -   7
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
DKOD 1- Devinco 113 - 18
DKOD C1- De Hazenkamp C17 -   3
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
Arena 1- DKOD 19 - 13
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
DKOD 1- Huizen 120 - 11
DKOD B1- Apeldoorn B24 -   5
DKOD D1- DVO / Accountor D26 -   6
DVO / Accountor D3- DKOD D27 -   2
DKOD D3- Duko D17 -   5
DOT E2- DKOD E16 - 10
Tiel '72 E3- DKOD E30 -   3
DKOD E2- Wageningen E79 -   4
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
EKCA / CIBOD 1- DKOD 113 - 12
Duko B1- DKOD B115 -   4
DKOD C1- EKCA / CIBOD C14 -   4
Zwaluwen D1- DKOD D13 - 16
DKOD D2- Animo D25 -   2
Rivalen D1- DKOD D34 -   9
DKOD E1- Wageningen E35 -   2
DKOD E3- DOT E32 - 12
Arena E2- DKOD E212 -   4
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
DKOD 1- RDZ 112 - 11
Rheko 1- DKOD 19 - 10
DKOD B1- Rheko B13 -   6
Arena C1- DKOD C16 -   8
DKOD D1- Oost-Arnhem D13 -   7
Arena D1- DKOD D27 -   1
Mélynas / Domatrac D1- DKOD D37 -   8
DKOD E1- Tiel '72 E27 -   2
Arena E3- DKOD E30 - 11
DKOD E2- DVO / Accountor E69 - 10
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
Rheko B1- DKOD B110 -   2
DKOD C1- Arena C17 -   2
Oost-Arnhem D1- DKOD D17 -   6
DKOD D2- Arena D12 -   2
DKOD D3- Mélynas / Domatrac D15 -   4
Tiel '72 E2- DKOD E12 -   6
DKOD E3- Arena E36 -   2
DVO / Accountor E6- DKOD E22 -   5
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
DKOD 1- Olympus '58 113 - 10
Apeldoorn B2- DKOD B112 -   6
DVO / Accountor D2- DKOD D112 -   6
DKOD D2- DVO / Accountor D31 -   6
Duko D1- DKOD D30 -   7
DKOD E1- DOT E25 -   4
DKOD E3- Tiel '72 E37 -   3
Wageningen E7- DKOD E22 -   9
week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
Devinco 1- DKOD 19 - 11
DKOD B1- Duko B16 - 10
EKCA / CIBOD C1- DKOD C13 -   7
DKOD D1- Zwaluwen D14 -   3
Animo D2- DKOD D25 -   6
DKOD D3- Rivalen D12 -   2
Wageningen E3- DKOD E18 -   5
DOT E3- DKOD E37 -   4
DKOD E2- Arena E23 -   6