Aankomende thuiswedstrijd





Laatste nieuws

12 mei 2025
Verdienstelijk Antilopen/Bloemendal Bouw 1 verliest van sterk Wageningen 1
Afgelopen zaterdag ging Antilopen/Bloemendal Bouw op bezoek in Wageningen. Vooraf was al duidelijk dat Wageningen een maatje of drie te groot zou zijn voor het eerste.
8 mei 2025
16 mei: Trefbal & bios voor de jeugd
Van buiten trefbal spelen naar binnen bioscoop avond.
8 mei 2025
Antilopen/Bloemendal Bouw 1 verliest met grote cijfers van Spirit 1
Afgelopen zaterdag speelde Antilopen/Bloemendal Bouw 1 haar eerste wedstrijd van de voorjaarscompetitie in de Ereklasse. Het eerste ging op bezoek bij Spirit uit Voorthuizen.
6 mei 2025
Pasfotodag
Laat je pasfoto én een teamfoto maken op 10 mei tussen 10-16 uur.
2 mei 2025
Smeer je in voor een training of wedstrijd
Ben je het vergeten? Bij de bar kun je je alsnog insmeren.
1 mei 2025
Nieuwe penningmeester en administrateur gezocht
Antilopen zoekt versterking in het financieel team! Als penningmeester bewaak je het financiële overzicht, stel je de begroting op, ondersteun je het bestuur met beleid en geef je advies. Als administrateur verwerk je inkomsten en uitgaven en zorg je voor een nette, actuele boekhouding.

Openstaande vacatures

Geplaatst op: donderdag 1 mei 2025
Administrateur
De administrateur verwerkt zo’n 40 financiële transacties per maand en zorgt voor een overzichtelijke boekhouding, in samenwerking met de penningmeester. Met gemiddeld 6–8 uur per maand lever je een waardevolle bijdrage aan de financiële organisatie van de club, ook geschikt voor ouders of familieleden.
Geplaatst op: donderdag 1 mei 2025
Penningmeester
De penningmeester van onze sportclub zorgt voor een stabiele financiële basis door het opstellen van de begroting, toezicht op de administratie en het delen van rapportages met het bestuur. Je werkt samen met andere financiële vrijwilligers en draagt met gemiddeld 6–8 uur per maand bij aan een gezonde en goed georganiseerde vereniging.