Zaalcompetitie 2018 - 2019

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de vereniging OWK in Oostwold

122 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
OWK 1- AVO 125 - 25
OWK 2- SCO 322 - 22
OWK 3- OKO / Bies 217 - 25
MN en W MW1- Zunobri / OWK MW16 -   9
Noordenveld B1- Rodenburg / OWK B229 -   6
Oerterp / VKC B1- Rodenburg / OWK B14 -   7
DWA / Argo C2- Rodenburg / OWK C25 - 13
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1- Rodenburg / OWK D116 -   5
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4- Rodenburg / OWK D23 -   8

Team TV
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
AKC 1- OWK 122 - 26
Groen Geel 3- OWK 225 - 11
WSS 2- OWK 320 - 13
Rodenburg / OWK C1- Dio C121 -   3
Rodenburg / OWK D1- Drachten / van der Wiel D16 - 16
Rodenburg / OWK D2- Drachten / van der Wiel D212 -   5
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
OWK 1- Amicitia 135 - 37
OWK 2- KIOS 222 - 24
Zunobri / OWK MW1- Pallas '08 MW18 - 13
De Granaet B2- Rodenburg / OWK B216 -   3
Hoogkerk / Nic. B3- Rodenburg / OWK B113 - 10
Noordenveld C1- Rodenburg / OWK C14 - 14
Noordenveld C2- Rodenburg / OWK C28 -   9
NQL D1- Rodenburg / OWK D26 -   8
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
OWK 1- Heerenveen 119 - 24
OWK 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 314 - 12
OWK 3- De Parabool 521 - 20
Zunobri / OWK MW1- Invicta / Frigro MW110 - 17
Drachten / van der Wiel B2- Rodenburg / OWK B27 -   4
Noordenveld B2- Rodenburg / OWK B117 -   8
Rodenburg / OWK C1- Harkema C114 -   4
It Fean / Boelenslaan C2- Rodenburg / OWK C15 - 14
DTL D1- Rodenburg / OWK D114 -   9
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
De Hoeve 1- OWK 120 - 22
ZKC '19 2- OWK 223 - 20
Heerenveen 4- OWK 315 - 27
Pallas '08 MW1- Zunobri / OWK MW119 - 13
Rodenburg / OWK B2- Noordenveld B11 - 22
Rodenburg / OWK B1- Ritola B112 -   5
Rodenburg / OWK D2- Flamingo's D217 -   1
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
Zunobri / OWK MW1- MN en W MW15 -   7
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
DFS / Veenwouden MW1- Zunobri / OWK MW114 -   8
Stadskanaal '74 C1- Rodenburg / OWK C23 - 18
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
Sparta 1- OWK 126 - 18
KZ / Thermo4U 4- OWK 214 - 16
Club Brothers 2- OWK 317 - 19
Zunobri / OWK MW1- Hoogkerk / Nic. MW216 -   7
Rodenburg / OWK B2- ROG B14 - 14
Rodenburg / OWK B1- Oerterp / VKC B118 -   9
Rodenburg / OWK B1- Donkerbroek / VZK B217 -   4
Rodenburg / OWK C1- De Granaet C29 -   1
Rodenburg / OWK C2- Spes C18 -   1
Rodenburg / OWK D1- DTS D12 - 11
Rodenburg / OWK D2- De Wâlden D211 -   3
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
OWK 1- Nic. / Alfa-college 129 - 26
OWK 2- CSL 219 - 14
OWK 3- Olympia 217 - 11
NKC MW1- Zunobri / OWK MW118 -   3
ROG B1- Rodenburg / OWK B220 -   5
Invicta / Frigro C2- Rodenburg / OWK C13 - 17
Pallas '08 D1- Rodenburg / OWK D115 -   5
Wordt Kwiek D2- Rodenburg / OWK D21 -   8
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
AVO 1- OWK 123 - 22
SCO 3- OWK 225 - 18
OKO / Bies 2- OWK 319 - 16
Rodenburg / OWK B2- Drachten / van der Wiel B23 -   4
Rodenburg / OWK C2- Stadskanaal '74 C113 -   3
Rodenburg / OWK D1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D15 - 18
Rodenburg / OWK D2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D47 -   2
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
OWK 1- AKC 135 - 26
OWK 2- Groen Geel 315 - 18
OWK 3- WSS 221 - 17
Donkerbroek / VZK B1- Rodenburg / OWK B26 -   2
Donkerbroek / VZK B2- Rodenburg / OWK B16 -   7
Dio C1- Rodenburg / OWK C11 - 16
Drachten / van der Wiel D1- Rodenburg / OWK D111 -   3
Drachten / van der Wiel D2- Rodenburg / OWK D28 -   6
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
Amicitia 1- OWK 116 - 24
KIOS 2- OWK 225 - 23
Rodenburg / OWK B2- Donkerbroek / VZK B14 - 21
Rodenburg / OWK B1- Hoogkerk / Nic. B310 - 12
Rodenburg / OWK C1- Noordenveld C19 -   5
Rodenburg / OWK C2- Noordenveld C213 -   7
Rodenburg / OWK D1- Heerenveen D22 - 12
Rodenburg / OWK D2- NQL D18 -   3
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
Ritola B1- Rodenburg / OWK B18 - 13
Thrianta C2- Rodenburg / OWK C25 -   6

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
Invicta / Frigro MW1- Zunobri / OWK MW110 -   2
Heerenveen D2- Rodenburg / OWK D114 -   4
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
Heerenveen 1- OWK 129 - 23
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3- OWK 216 - 22
De Parabool 5- OWK 317 - 14
Zunobri / OWK MW1- DFS / Veenwouden MW114 - 16
Rodenburg / OWK B2- De Granaet B25 - 13
Rodenburg / OWK B1- Noordenveld B26 -   9
Rodenburg / OWK C1- It Fean / Boelenslaan C211 -   1
Rodenburg / OWK C2- DWA / Argo C214 -   2
Rodenburg / OWK D1- DTL D110 - 10
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
OWK 1- De Hoeve 130 - 28
OWK 2- ZKC '19 226 - 18
OWK 3- Heerenveen 422 -   7
Korwi B1- Rodenburg / OWK B14 - 21
Harkema C1- Rodenburg / OWK C13 -   8
Flamingo's D2- Rodenburg / OWK D20 -   8
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
OWK 1- Sparta 127 - 18
OWK 2- KZ / Thermo4U 424 - 17
OWK 3- Club Brothers 216 - 14
Hoogkerk / Nic. MW2- Zunobri / OWK MW116 -   8
AVO B2- Rodenburg / OWK B219 -   2
De Granaet C2- Rodenburg / OWK C12 - 10
Spes C1- Rodenburg / OWK C24 -   8
DTS D1- Rodenburg / OWK D117 -   4
De Wâlden D2- Rodenburg / OWK D22 - 13
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
Nic. / Alfa-college 1- OWK 122 - 24
CSL 2- OWK 215 - 27
Olympia 2- OWK 313 - 30
Zunobri / OWK MW1- NKC MW111 - 15
Rodenburg / OWK B2- AVO B23 - 12
Rodenburg / OWK B1- Korwi B119 -   5
Rodenburg / OWK C1- Invicta / Frigro C221 -   1
Rodenburg / OWK C2- Thrianta C216 -   0
Rodenburg / OWK D1- Pallas '08 D13 - 11
Rodenburg / OWK D2- Wordt Kwiek D28 -   5

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017