Veldcompetitie 2016 - 2017

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de vereniging OWK in Oostwold

113 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 23 : van dinsdag 6 juni 2017 t/m maandag 12 juni 2017
NQL 1- OWK 28 - 16
week 22 : van dinsdag 30 mei 2017 t/m maandag 5 juni 2017
Zunobri / OWK MW1- Hoogkerk / Nanka Diamond Tools MW18 -   9
week 21 : van dinsdag 23 mei 2017 t/m maandag 29 mei 2017
De Waterpoort 1- OWK 116 - 15
DOS Kampen / Veltman 3- OWK 217 - 21
OWK 3- OKO / Bies 214 - 13
WSS 2- OWK 329 - 13
OWK / ODA C1- Noordenveld C14 -   4
OWK / ODA D1- Noordenveld D115 -   8
Spes E1- OWK E19 -   2
week 20 : van dinsdag 16 mei 2017 t/m maandag 22 mei 2017
OWK 1- Apollo 123 -   8
Koru 1- OWK 222 - 25
OWK 2- Apollo 214 - 18
Invicta / Frigro MW1- Zunobri / OWK MW111 -   6
AVO A2- OWK A119 - 13
Nic. / Alfa-college C2- OWK / ODA C17 -   7
AVO D3- OWK / ODA D16 - 19
OWK E1- ROG E15 - 11
week 19 : van dinsdag 9 mei 2017 t/m maandag 15 mei 2017
Wez Handich / Dow 1- OWK 113 - 23
Wez Handich / Dow 2- OWK 212 - 22
Rodenburg 2- OWK 318 - 14
Zunobri / OWK MW1- It Fean / Boelenslaan MW214 - 24
OWK A1- De Wâlden A114 - 10
AVO C2- OWK / ODA C14 -   4
WWMD D1- OWK / ODA D14 - 29
Nic. / Alfa-college E2- OWK E17 -   2
week 18 : van dinsdag 2 mei 2017 t/m maandag 8 mei 2017
OWK 1- ZKC '19 128 - 15
OWK 2- ZKC '19 227 - 14
OWK 3- Dio 218 - 12
Flamingo's A1- OWK A124 - 15
OWK / ODA C1- AVO C213 -   6
OWK / ODA D1- WWMD D130 -   5
OWK E1- Nic. / Alfa-college E25 -   8

advertentie Lancyr Deelen
week 16 : van dinsdag 18 april 2017 t/m maandag 24 april 2017
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- OWK 132 - 19
Rodenburg 2- OWK 217 - 22
It Fean / Boelenslaan MW2- Zunobri / OWK MW113 - 10
OWK A1- LDODK / Rinsma Fashion A214 -   5
week 15 : van dinsdag 11 april 2017 t/m maandag 17 april 2017
KIOS 1- OWK 127 - 23
KIOS 2- OWK 219 - 18
SIOS 2- OWK 318 - 15
Hoogkerk / Nanka Diamond Tools MW1- Zunobri / OWK MW110 -   4
OWK / ODA C1- Nic. / Alfa-college C26 -   4
OWK / ODA D1- AVO D314 -   0
ROG E1- OWK E111 -   1
week 14 : van dinsdag 4 april 2017 t/m maandag 10 april 2017
OWK 1- Synergo 125 - 19
OWK 2- Synergo 217 - 15
OWK 3- Club Brothers 212 - 12
Zunobri / OWK MW1- Invicta / Frigro MW13 -   6
OWK A1- Hoogkerk / Nic. A110 - 17
OWK E1- Spes E18 -   6
week 13 : van dinsdag 28 maart 2017 t/m maandag 3 april 2017
KZ Danaiden 1- OWK 112 - 20
KZ Danaiden 2- OWK 217 - 16
Korwi 2- OWK 311 - 14
Drachten / van der Wiel A2- OWK A115 - 14
Noordenveld C1- OWK / ODA C17 - 11
Noordenveld D1- OWK / ODA D10 - 16
week 42 : van dinsdag 11 oktober 2016 t/m maandag 17 oktober 2016
OWK 1- De Waterpoort 114 - 15
OWK 2- DOS Kampen / Veltman 325 - 14
OKO / Bies 2- OWK 316 - 19
OWK 3- WSS 217 - 13
Hoogkerk / Nanka Diamond Tools MW1- OWK / Zunobri MW111 -   6
De Wâlden A1- OWK A114 - 16
OWK E1- Des E13 -   6

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 41 : van dinsdag 4 oktober 2016 t/m maandag 10 oktober 2016
Apollo 1- OWK 116 - 16
Apollo 2- OWK 219 - 15
AVO MW2- OWK / Zunobri MW126 -   5
OWK A1- AVO A217 - 14
OWK / ODA C1- Rodenburg C115 -   2
OWK / ODA C1- Sparta C111 -   2
OWK / ODA D1- ROG D125 -   6
Des E1- OWK E13 -   4
week 40 : van dinsdag 27 september 2016 t/m maandag 3 oktober 2016
OWK 1- Wez Handich / Dow 118 - 14
OWK 1- Drachten / van der Wiel 118 - 17 (bekerwedstrijd)
VZK / Donkerbroek 1- De Hoeve 312 - 11 (bekerwedstrijd)
Zunobri 1- OWK 219 - 21 (bekerwedstrijd)
OWK 2- Wez Handich / Dow 216 - 13
OWK 3- Rodenburg 29 - 12
OWK / Zunobri MW1- Nic. / Alfa-college MW16 - 17
OWK A1- Drachten / van der Wiel A111 - 19 (bekerwedstrijd)
AVO C3- OWK / ODA C11 - 18
Noordenveld D2- OWK / ODA D15 - 16
OWK E1- DWA / Argo E212 -   5
week 39 : van dinsdag 20 september 2016 t/m maandag 26 september 2016
ZKC '19 1- OWK 114 - 16
ZKC '19 2- OWK 217 - 34
Dio 2- OWK 318 - 24
Nic. / Alfa-college MW1- OWK / Zunobri MW120 -   4
OWK A1- Flamingo's A111 - 10
OWK / ODA D1- Nic. / Alfa-college D214 -   2
OWK E1- Noordenveld E210 -   0
week 38 : van dinsdag 13 september 2016 t/m maandag 19 september 2016
OWK 1- KIOS 116 - 13
Noordenveld 1- OWK 117 - 19 (bekerwedstrijd)
De Hoeve 3- Thrianta 15 -   0 (bekerwedstrijd)
OWK 2- KIOS 219 - 24
OWK 3- SIOS 216 - 14
OWK / Zunobri MW1- Hoogkerk / Nanka Diamond Tools MW16 - 13
LDODK / Rinsma Fashion A2- OWK A113 - 20
OWK A1- DTS A136 - 10 (bekerwedstrijd)
Rodenburg C1- OWK / ODA C11 - 13
Nic. / Alfa-college D2- OWK / ODA D12 - 33
week 37 : van dinsdag 6 september 2016 t/m maandag 12 september 2016
DWA / Argo E2- OWK E17 -   8

Antilopen Banner
week 38 : van dinsdag 13 september 2016 t/m maandag 19 september 2016
Noordenveld E2- OWK E11 - 15
week 37 : van dinsdag 6 september 2016 t/m maandag 12 september 2016
Synergo 1- OWK 119 - 23
Synergo 2- OWK 215 - 20
Club Brothers 2- OWK 318 - 20
OWK / Zunobri MW1- AVO MW26 - 22
Hoogkerk / Nic. A1- OWK A19 - 10
Sparta C1- OWK / ODA C13 -   7
ROG D1- OWK / ODA D10 - 19
week 36 : van dinsdag 30 augustus 2016 t/m maandag 5 september 2016
OWK 1- KZ Danaiden 117 -   7
OWK 2- KZ Danaiden 214 - 17
OWK 3- Korwi 213 -   4
OWK A1- Drachten / van der Wiel A212 - 14
OWK / ODA C1- AVO C39 -   1
OWK / ODA D1- Noordenveld D219 -   4

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017