Veldcompetitie 2015 - 2016

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de vereniging OWK in Oostwold

108 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 23 : van dinsdag 31 mei 2016 t/m maandag 6 juni 2016
Invicta MW1- Zunobri / OWK MW114 -   1
week 22 : van dinsdag 24 mei 2016 t/m maandag 30 mei 2016
OWK 1- KIOS 119 - 13
OWK 2- Nic. / Alfa-college 416 - 20
OWK 3- Vitesse 29 -   8
Zunobri / OWK MW1- Hoogkerk MW17 - 11
OWK B1- EKC 2000 B117 -   7
ODA / OWK C1- Udiros C11 -   3
ODA / OWK D1- NQL D28 -   7
Drachten / van der Wiel E3- OWK E110 -   3
week 21 : van dinsdag 17 mei 2016 t/m maandag 23 mei 2016
SIOS 1- OWK 112 - 22
SIOS 2- OWK 222 - 24
Dio 3- OWK 34 - 17
LDODK / AH Gorredijk B1- OWK B18 -   7
Altijd Kwiek C1- ODA / OWK C18 -   5
OWK E1- Flamingo's E34 - 11
week 20 : van dinsdag 10 mei 2016 t/m maandag 16 mei 2016
OWK 1- Hoogkerk 116 - 17
OWK 2- DWA / Argo 113 - 21 (bekerwedstrijd)
It Fean E2- OWK E16 -   1
week 19 : van dinsdag 3 mei 2016 t/m maandag 9 mei 2016
OWK 2- Drachten / van der Wiel 512 - 18
OWK 3- Rodenburg 35 - 30
OWK B1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B117 -   6
ODA / OWK C1- De Granaet C13 - 13
Joure D2- ODA / OWK D114 -   5
OWK E1- It Fean E24 -   4
week 18 : van dinsdag 26 april 2016 t/m maandag 2 mei 2016
Oerterp / VKC MW1- Zunobri / OWK MW17 -   8
week 17 : van dinsdag 19 april 2016 t/m maandag 25 april 2016
OWK 1- ROG 120 - 16
OWK 2- WSS 210 - 12
OWK 3- Heerenveen 49 - 10
Zunobri / OWK MW1- Oerterp / VKC MW18 - 11
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1- OWK B18 - 19
De Granaet C1- ODA / OWK C17 -   3
ODA / OWK D1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D615 -   2

Team TV
week 16 : van dinsdag 12 april 2016 t/m maandag 18 april 2016
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- OWK 119 - 19
Invicta 1- OWK 211 - 15 (bekerwedstrijd)
TFS 2- OWK 217 - 14
Roreko 2- OWK 317 - 16
Hoogkerk MW1- Zunobri / OWK MW19 -   8
OWK B1- LDODK / AH Gorredijk B116 - 10
Noordenveld D2- ODA / OWK D17 -   8
week 15 : van dinsdag 5 april 2016 t/m maandag 11 april 2016
OWK 1- Wez Handich / Dow 128 - 15
OWK 2- Wez Handich / Dow 215 - 12
OWK 3- Dow / Wez Handich 318 - 13
Zunobri / OWK MW1- Invicta MW15 -   9
ODA / OWK C1- Altijd Kwiek C13 -   6
ODA / OWK D1- WIK '34 D18 -   7
Flamingo's E3- OWK E16 -   4
week 14 : van dinsdag 29 maart 2016 t/m maandag 4 april 2016
ZKC '19 1- OWK 127 - 25
ZKC '19 2- OWK 217 - 15
ZKC '19 4- OWK 315 - 14
EKC 2000 B1- OWK B112 - 12
Udiros C1- ODA / OWK C17 -   1
Altijd Kwiek D1- ODA / OWK D110 -   7
OWK E1- Drachten / van der Wiel E30 -   7
week 42 : van dinsdag 13 oktober 2015 t/m maandag 19 oktober 2015
OWK / Zunobri MW1- Invicta MW16 - 18
week 41 : van dinsdag 6 oktober 2015 t/m maandag 12 oktober 2015
KIOS 1- OWK 117 - 10
CSL 1- OWK 126 - 16 (bekerwedstrijd)
OWK 2- Sim 130 -   8 (bekerwedstrijd)
Nic. / Alfa-college 4- OWK 221 - 10
Vitesse 2- OWK 316 - 14
AVO B1- OWK B121 - 11 (bekerwedstrijd)
week 40 : van dinsdag 29 september 2015 t/m maandag 5 oktober 2015
OWK 1- SIOS 123 - 15
OWK 2- SIOS 216 - 11
OWK 3- Dio 311 - 12
OKO / Bies MW1- OWK / Zunobri MW116 -   4
OWK B1- Ritola B114 -   8
OWK / ODA C1- Invicta C23 -   3
OWK / ODA D1- Sparta D27 -   4
OWK E1- Noordenveld E34 -   4
week 39 : van dinsdag 22 september 2015 t/m maandag 28 september 2015
Hoogkerk 1- OWK 121 - 16
Drachten / van der Wiel 5- OWK 214 - 13
Rodenburg 3- OWK 330 - 16
SIOS B1- OWK B111 - 11
Nic. / Alfa-college C2- OWK / ODA C13 -   8
Noordenveld D1- OWK / ODA D19 -   5
Ritola E1- OWK E115 -   5
week 38 : van dinsdag 15 september 2015 t/m maandag 21 september 2015
ROG 1- OWK 112 - 16
OWK 1- Sparta 113 - 12 (bekerwedstrijd)
WSS 2- OWK 213 - 28
Heerenveen 4- OWK 322 -   9
Hoogkerk MW1- OWK / Zunobri MW16 -   7
EKC 2000 B1- OWK B16 - 13
OWK B1- Heerenveen B114 -   1 (bekerwedstrijd)
ROG C1- OWK / ODA C19 -   4
Vitesse D2- OWK / ODA D16 -   6
SDO E2- OWK E16 -   2
week 37 : van dinsdag 8 september 2015 t/m maandag 14 september 2015
OWK 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 118 - 26
OWK 2- TFS 218 - 11
OWK 3- Roreko 212 - 14
OWK / Zunobri MW1- LDODK / AH Gorredijk MW14 - 21
OWK B1- EKC 2000 B116 -   1
OWK / ODA C1- ROG C12 - 11
OWK / ODA D1- Vitesse D27 -   6
OWK E1- SDO E22 -   5
week 36 : van dinsdag 1 september 2015 t/m maandag 7 september 2015
Wez Handich / Dow 1- OWK 115 - 16
Wez Handich / Dow 2- OWK 211 - 15
Dow / Wez Handich 3- OWK 322 -   9
week 35 : van dinsdag 25 augustus 2015 t/m maandag 31 augustus 2015
AVO MW3- OWK / Zunobri MW117 -   3
week 36 : van dinsdag 1 september 2015 t/m maandag 7 september 2015
Ritola B1- OWK B16 - 12
Invicta C2- OWK / ODA C13 -   3
Sparta D2- OWK / ODA D15 - 14
Noordenveld E3- OWK E13 -   3

advertentie Lancyr Deelen
week 35 : van dinsdag 25 augustus 2015 t/m maandag 31 augustus 2015
OWK 1- ZKC '19 118 - 24
OWK 2- ZKC '19 216 - 20
OWK 3- ZKC '19 417 -   6
OWK B1- SIOS B113 -   9
OWK / ODA C1- Nic. / Alfa-college C26 -   3
OWK / ODA D1- Noordenveld D18 -   4
OWK E1- Ritola E12 - 10

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017