Veldcompetitie 2014 - 2015

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de vereniging OWK in Oostwold

106 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 22 : van dinsdag 26 mei 2015 t/m maandag 1 juni 2015
Atalante 1- OWK 110 - 22
Rigtersbleek / EKC Nääs 3- OWK 219 - 10
Rodenburg 3- OWK 37 - 20
WSS 2- OWK 323 - 10

Antilopen Banner
week 21 : van dinsdag 19 mei 2015 t/m maandag 25 mei 2015
Joure MW1- Zunobri / OWK MW122 -   6
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3- ODA / OWK E11 -   4
Sparta F1- OWK F14 -   2
week 20 : van dinsdag 12 mei 2015 t/m maandag 18 mei 2015
OWK 1- Wez Handich / Dow 114 - 12
OWK 2- Wez Handich / Dow 211 - 12
OWK 3- Dow / Wez Handich 311 - 13
Hoogkerk B2- OWK B111 - 19
OWK / ODA D1- OKO / Bies D15 -   5
ODA / OWK E1- NQL E26 -   9
OWK F1- Harich F13 - 16
week 19 : van dinsdag 5 mei 2015 t/m maandag 11 mei 2015
KIOS 1- OWK 118 - 14
KIOS 2- OWK 215 - 13
OWK B1- Noordenveld B119 -   4
NKC D1- OWK / ODA D10 -   5
week 18 : van dinsdag 28 april 2015 t/m maandag 4 mei 2015
Invicta MW1- Zunobri / OWK MW16 -   7
week 17 : van dinsdag 21 april 2015 t/m maandag 27 april 2015
Noviomagum 1- OWK 124 - 26
OWK 1- De Wâlden 114 - 18 (bekerwedstrijd)
Noviomagum 3- OWK 27 - 19
De Wâlden 4- OWK 315 - 18
Zunobri / OWK MW1- Joure MW17 - 25
Zunobri / OWK MW1- Udiros MW15 - 24
OWK B1- De Pein B115 -   5
OWK / ODA D1- Wez Warber en Fluch / Wez Warber D15 -   1
OWK F1- Drachten / van der Wiel F18 -   6
week 16 : van dinsdag 14 april 2015 t/m maandag 20 april 2015
OWK 1- AVO 114 - 18
OWK 2- De Waterpoort 110 - 14
OWK 2- SIOS 323 -   7
OWK 3- AVO 612 - 10
De Pein 2- OWK 39 - 14
Udiros MW1- Zunobri / OWK MW120 -   3
De Pein B1- OWK B18 - 10
Olympia D1- OWK / ODA D16 - 10
ODA / OWK E1- Quick '21 E25 -   3
Drachten / van der Wiel F1- OWK F14 -   7

advertentie Lancyr Deelen
week 15 : van dinsdag 7 april 2015 t/m maandag 13 april 2015
OWK 1- KIOS 118 - 13
OWK 2- KIOS 28 -   9
Spannum D1- OWK / ODA D16 -   3
Altijd Kwiek E1- ODA / OWK E19 -   1
week 14 : van dinsdag 31 maart 2015 t/m maandag 6 april 2015
NKC '51 1- OWK 126 - 16
NKC '51 2- OWK 212 - 15
Zunobri / OWK MW1- Invicta MW10 -   5
OWK B1- Hoogkerk B215 -   2
OWK / ODA D1- De Waterpoort D13 -   0
Udiros E2- ODA / OWK E110 - 12
Harich F1- OWK F19 -   5
week 13 : van dinsdag 24 maart 2015 t/m maandag 30 maart 2015
OWK 1- ZKC '19 115 - 16
OWK 3- ZKC '19 47 - 11
Noordenveld B1- OWK B17 - 16
ODA / OWK E1- Joure E15 -   3
OWK F1- Sparta F16 -   7
week 43 : van dinsdag 21 oktober 2014 t/m maandag 27 oktober 2014
Wez Warber en Fluch / Wez Warber MW1- OWK / Zunobri MW121 -   5
week 42 : van dinsdag 14 oktober 2014 t/m maandag 20 oktober 2014
Wez Handich / Dow 1- OWK 113 - 21
Wez Handich / Dow 2- OWK 216 - 17
Dow / Wez Handich 3- OWK 37 - 12
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard MW1- OWK / Zunobri MW119 - 10
It Fean B1- OWK B16 -   8
Flamingo's D1- OWK / ODA D15 -   1
week 41 : van dinsdag 7 oktober 2014 t/m maandag 13 oktober 2014
OWK 1- Atalante 114 - 12
OWK 1- KIOS 113 - 11 (bekerwedstrijd)
AVO 1- Drachten / van der Wiel 118 - 19 (bekerwedstrijd)
OWK 2- DTS 114 -   8 (bekerwedstrijd)
OWK 2- Rigtersbleek / EKC Nääs 38 -   9
OWK 3- WSS 212 - 10
OWK / Zunobri MW1- Heerenveen MW13 -   4
OWK B1- SCO B221 -   3
OWK / ODA D1- Kinea D15 -   5
OWK / ODA E1- Noordenveld E214 -   3
Hoogkerk F1- OWK F110 - 10
week 39 : van dinsdag 23 september 2014 t/m maandag 29 september 2014
OWK 3- Rodenburg 313 - 10
OWK / Zunobri MW1- Wez Warber en Fluch / Wez Warber MW16 - 20
SDO B1- OWK B17 - 11
OWK / ODA E1- Zunobri E110 -   0
OWK F1- It Fean F18 - 10
week 38 : van dinsdag 16 september 2014 t/m maandag 22 september 2014
OWK 1- Noviomagum 19 - 10
OWK 1- Wez Handich 118 - 11 (bekerwedstrijd)
AVO 1- Rodenburg 1niet gespeeld
DTL 2- OWK 211 - 22 (bekerwedstrijd)
OWK 2- Noviomagum 39 -   8
OWK 3- De Wâlden 411 -   9
OWK B1- DOS '46 B214 -   5
OWK / ODA D1- NQL D11 -   5
Nic. / Alfa-college E2- OWK / ODA E17 -   7
OWK F1- Drachten / van der Wiel F27 -   5
week 37 : van dinsdag 9 september 2014 t/m maandag 15 september 2014
AVO 1- OWK 122 - 12
SIOS 3- OWK 216 - 20
AVO 6- OWK 38 - 15
Heerenveen MW1- OWK / Zunobri MW120 -   6
VZK B1- OWK B13 - 15
Drachten / van der Wiel F2- OWK F16 -   7
week 36 : van dinsdag 2 september 2014 t/m maandag 8 september 2014
OWK 1- NKC '51 110 - 19
OWK 2- NKC '51 29 -   8
OWK 3- De Pein 214 -   4
OWK / Zunobri MW1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard MW13 - 22
OWK B1- NKC B115 -   9
OWK / ODA D1- LDODK / AH Gorredijk D22 -   6
Hoogkerk E5- OWK / ODA E10 - 10
week 35 : van dinsdag 26 augustus 2014 t/m maandag 1 september 2014
DWA / Argo E1- OWK / ODA E11 - 19
week 36 : van dinsdag 2 september 2014 t/m maandag 8 september 2014
OWK F1- Hoogkerk F19 -   5
It Fean F1- OWK F112 -   5

Team TV
week 35 : van dinsdag 26 augustus 2014 t/m maandag 1 september 2014
ZKC '19 1- OWK 121 - 16
ZKC '19 4- OWK 316 - 16
Drachten / van der Wiel D2- OWK / ODA D17 -   0

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017