Veldcompetitie 2011 - 2012

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de vereniging OWK in Oostwold

119 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 23 : van dinsdag 5 juni 2012 t/m maandag 11 juni 2012
OWK 1- Vitesse 111 -   8 (beslissingswedstrijd)
week 22 : van dinsdag 29 mei 2012 t/m maandag 4 juni 2012
OWK 1- Olympia 118 - 10
OWK 2- Olympia 211 -   9
OWK 3- Asko 422 -   9
Asko / VDW-OLS A3- OWK A114 - 11
OWK A1- Rodenburg A25 -   8
OWK C1- HHV C13 -   9
OWK E1- WWMD E16 -   5
Hoogkerk F2- OWK F12 -   8
week 20 : van dinsdag 15 mei 2012 t/m maandag 21 mei 2012
OWK C1- Invicta C14 -   3
WSS 1- OWK 17 - 19
Hoogkerk 4- OWK 210 - 17
SDO / UNI 2- OWK 38 - 17
VDW-OLS 4- OWK 45 -   8
Oerterp B1- OWK B110 -   7
Goorecht / Proline F1- OWK F13 - 16
week 19 : van dinsdag 8 mei 2012 t/m maandag 14 mei 2012
OWK 1- De Pein 118 - 15
OWK 2- De Pein 212 -   5
OWK 3- KIOS 313 -   8
OWK 4- Sparta 58 -   6
Flamingo's A1- OWK A19 - 10
OWK B1- Harkema B15 -   4
SCO C2- OWK C111 -   4
LDODK E4- OWK E10 - 15
OWK F1- Rodenburg F13 - 11
week 18 : van dinsdag 1 mei 2012 t/m maandag 7 mei 2012
Harkema B1- OWK B17 -   8
week 17 : van dinsdag 24 april 2012 t/m maandag 30 april 2012
OWK 1- SIOS 117 - 15
OWK 2- VDW-OLS 318 - 10
Noordenveld 5- OWK 413 -   3
OWK B1- Invicta B15 -   4
OWK E1- Dow E19 -   0
week 16 : van dinsdag 17 april 2012 t/m maandag 23 april 2012
OKO / Bies 3- OWK 312 -   7
OWK E1- Oerterp E13 -   1
week 14 : van dinsdag 3 april 2012 t/m maandag 9 april 2012
OWK 1- Vitesse 17 -   8

advertentie Lancyr Deelen
week 15 : van dinsdag 10 april 2012 t/m maandag 16 april 2012
Wordt Kwiek 1- OWK 111 - 13
week 14 : van dinsdag 3 april 2012 t/m maandag 9 april 2012
OWK 2- Drachten / van der Wiel 65 - 10
week 15 : van dinsdag 10 april 2012 t/m maandag 16 april 2012
Leeuwarden 3- OWK 29 -   9
week 14 : van dinsdag 3 april 2012 t/m maandag 9 april 2012
OWK 3- ZKC '19 46 - 12
week 15 : van dinsdag 10 april 2012 t/m maandag 16 april 2012
OWK 4- Noordenveld 56 -   6
week 14 : van dinsdag 3 april 2012 t/m maandag 9 april 2012
OWK 4- VDW-OLS 47 -   8
week 15 : van dinsdag 10 april 2012 t/m maandag 16 april 2012
OWK A1- DWA / Argo A17 - 10
Invicta B1- OWK B17 - 10
Ritola C2- OWK C18 -   8
TFS E2- OWK E10 - 14
OWK F1- Hoogkerk F211 -   4
week 14 : van dinsdag 3 april 2012 t/m maandag 9 april 2012
Nic. / Alfa-college A1- OWK A14 - 12
week 13 : van dinsdag 27 maart 2012 t/m maandag 2 april 2012
Wez Handich 1- OWK 111 - 11
Wez Handich / Dow 2- OWK 210 - 11
Noordenveld 4- OWK 318 - 16
Sparta 5- OWK 415 -   4
Drachten / van der Wiel A2- OWK A18 -   7
DFD C1- OWK C13 -   3
Lintjo E1- OWK E17 -   7
Rodenburg F1- OWK F15 -   8
week 12 : van dinsdag 20 maart 2012 t/m maandag 26 maart 2012
OWK B1- Oerterp B14 -   5
OWK C1- MarfĂ»gels / Stânfries C10 -   2
OWK F1- Goorecht / Proline F15 -   8
week 43 : van dinsdag 25 oktober 2011 t/m maandag 31 oktober 2011
OWK 3- SDO / UNI 219 - 12
TDK E1- OWK E12 -   1
week 42 : van dinsdag 18 oktober 2011 t/m maandag 24 oktober 2011
OWK E1- Quick '21 E26 -   1
OWK F1- Goorecht / Proline F15 -   2
week 41 : van dinsdag 11 oktober 2011 t/m maandag 17 oktober 2011
Olympia 1- OWK 111 - 14
Drachten / van der Wiel 1- ZKC '19 15 -   0 (reglementaire uitslag)
Olympia 2- OWK 214 -   9
Asko 4- OWK 313 - 14
OWK 4- Wees Kwiek 25 -   4
OWK A1- Asko / VDW-OLS A39 -   8
OWK A1- Hoogkerk A111 - 17 (bekerwedstrijd)
Noordenveld F1- OWK F11 -   1
week 40 : van dinsdag 4 oktober 2011 t/m maandag 10 oktober 2011
OWK 1- WSS 19 -   6
Blauw Wit 1- De Wilma's 16 - 12 (bekerwedstrijd)
OWK 2- Hoogkerk 46 -   8
OWK 4- Goorecht / Proline 47 -   1
Rodenburg A2- OWK A16 -   7
OWK B1- DWA / Argo B25 -   6
Noordenveld C1- OWK C114 -   6
OWK E1- Kinea E26 -   0

Team TV
week 39 : van dinsdag 27 september 2011 t/m maandag 3 oktober 2011
De Pein 1- OWK 111 - 11
OWK 2- Ritola 27 -   8 (bekerwedstrijd)
De Pein 2- OWK 212 -   9
KIOS 3- OWK 310 - 12
Wees Kwiek 2- OWK 44 -   6
Boelenslaan A1- OWK A16 - 12 (bekerwedstrijd)
ROG B1- OWK B18 - 10
Ritola C1- OWK C116 -   2
TFS E2- OWK E10 - 11
OWK F1- Asko F14 -   4
week 38 : van dinsdag 20 september 2011 t/m maandag 26 september 2011
SIOS 1- OWK 113 - 19
De Pein 1- OWK 112 - 11 (bekerwedstrijd)
VDW-OLS 3- OWK 27 -   7
Nic. / Alfa-college 7- OWK 412 -   5
OWK A1- Flamingo's A111 -   8
Club Brothers B1- OWK B16 -   6
OWK C1- Asko C26 -   2
DFD E1- OWK E11 -   3
Korulos F1- OWK F14 -   1
week 37 : van dinsdag 13 september 2011 t/m maandag 19 september 2011
OWK 1- Wordt Kwiek 115 -   7
OWK 1- Wez Handich 117 -   8
Blauw Wit 1- Oranje Wit 111 -   8 (bekerwedstrijd)
OWK 2- Wez Handich / Dow 27 - 13
OWK 2- Leeuwarden 36 - 12
OWK 3- OKO / Bies 36 -   8
OWK 4- Nic. / Alfa-college 710 - 10
DWA / Argo A1- OWK A111 -   9
OWK A1- Drachten / van der Wiel A25 -   8
OWK B1- Sparta B16 -   4
OWK C1- Ritola C10 - 18
Asko C2- OWK C12 -   1
OWK E1- Joure E11 -   0
OWK F1- Rodenburg F13 -   0
week 36 : van dinsdag 6 september 2011 t/m maandag 12 september 2011
Vitesse 1- OWK 118 - 11
Drachten / van der Wiel 6- OWK 219 - 15
ZKC '19 4- OWK 320 - 13
Goorecht / Proline 4- OWK 48 -   8
OWK A1- Nic. / Alfa-college A110 -   9
VKC / AROB antennebouw B1- OWK B111 -   5
OWK C1- Noordenveld C12 -   5
Vitesse F2- OWK F11 -   2
week 35 : van dinsdag 30 augustus 2011 t/m maandag 5 september 2011
OWK 3- Noordenveld 413 - 18

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017