Najaarscompetitie ook weergeven

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

De standen in de poules van Kinderdijk, Alblasserdam

KNKV 1e klasse F (veld)
1ONDO 11191119219182(37)
2Kinderdijk 11154214214205(9)
3KCR 11161413198188(10)
4RWA 11152412203192(11)
5Albatros 11143411198184(14)
6Fortis 1114169186200(-14)
7Juliana 1112185160202(-42)
7Tjoba 1112185174199(-25)
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
1Juliana 21191119186146(40)
2Kinderdijk 21182118191154(37)
3Tjoba 21152412155160(-5)
3KCC / SO natural 51160512159158(1)
5DSO 21142510144148(-4)
6ONDO 2112276133148(-15)
6Fortis 3112276146171(-25)
8RWA 3112185132161(-29)
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
1KCR 610100020256102(154)
2Korbis 31080216159124(35)
3Kinderdijk 3942310120119(1)
4OZC 394058112137(-25)
5Albatros 5102175116178(-62)
6Keep Fit '70 292074103157(-54)
7Triade 29117383132(-49)
Breedtekorfbal Senioren poule 013 (voorjaar)
1Kinderdijk 5330064025(15)
2Albatros 6311133636(0)
2PKC / SWKGroep 8311133841(-3)
4Trekvogels 1300303244(-12)
Breedtekorfbal Senioren poule 053 (voorjaar)
1Merwede / Multiplaat 7330064329(14)
2DSO 4320143030(0)
3Vriendenschaar 6200202833(-5)
3Kinderdijk 4200201524(-9)
Midweek poule 043 (voorjaar)
1HKC MW1540184339(4)
2Kinderdijk MW1330063119(12)
3SKV MW1530265046(4)
4ACKC MW2320142624(2)
5De Voltreffers MW1410323232(0)
6Merwede / Multiplaat MW1300302636(-10)
6Keep Fit '70 MW1300302436(-12)
A-junioren Overgangsklasse D (veld)
1Tempo A11183019197148(49)
2Kinderdijk A11170414164159(5)
3KVS / Maritiem A11161413180152(28)
3Achilles A11161413175152(23)
5Die Haghe A11150610154165(-11)
6Meervogels / FĂ­sica A1113177149175(-26)
7Vitesse A1113086153167(-14)
7Valto A1113086123177(-54)
A-junioren 2e klasse J (veld)
1Reeuwijk A197021410887(21)
2Kinderdijk A286021211590(25)
3DVS '69 A196031210789(18)
4Korbis A11050510119117(2)
5Twist A19405892104(-12)
6KCR A29207480104(-24)
7KCC / SO natural A310208493123(-30)
Breedtekorfbal Junioren poule 073 (voorjaar)
1Korbatjo A2330062921(8)
2Kinderdijk A3210122111(10)
3Keep Fit '70 A2310221930(-11)
4Albatros A4200201522(-7)
B-aspiranten 2e klasse F (voorjaar)
1Kinderdijk B1330064522(23)
2Oranje Wit B2320143235(-3)
3IJsselvogels B1310222938(-9)
4Vriendenschaar B1300302738(-11)

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 031 (voorjaar)
1NIO B1330063421(13)
2Albatros B2320143824(14)
3Kinderdijk B2301212029(-9)
3PKC / SWKGroep B5301211331(-18)
C-aspiranten 2e klasse E (voorjaar)
1Kinderdijk C1330063417(17)
2Merwede / Multiplaat C1320142926(3)
3RWA C1310221728(-11)
4KCR C1300301827(-9)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 008 (voorjaar)
1ACKC C2330062713(14)
2Merwede / Multiplaat C2320143422(12)
3Korbatjo C1310222822(6)
4Kinderdijk C2300301042(-32)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 088 (voorjaar)
1ACKC C422004166(10)
1Triade C222004147(7)
3PKC / SWKGroep C5310221622(-6)
4Kinderdijk C330030819(-11)
D-pupillen Hoofdklasse G-E (voorjaar)
1KCR D1321053222(10)
1Maassluis D1321052717(10)
3Kinderdijk D1310223834(4)
4ODO D1300302044(-24)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 022 (voorjaar)
1Oranje Wit D2330063618(18)
2Kinderdijk D2320142023(-3)
3Sporting Delta D2310222521(4)
4HKC D2300301130(-19)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 071 (voorjaar)
1Kinderdijk D3321052114(7)
2PKC / SWKGroep D4320141910(9)
3ACKC D3311131218(-6)
4SKV D130030818(-10)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 099 (voorjaar)
1HKC D332014108(2)
1Sporting Delta D4320141615(1)
1Kinderdijk D432014109(1)
4GKV / Enomics D330030711(-4)
E-pupillen poule 001 (voorjaar)
1Vriendenschaar E1330064120(21)
2Kinderdijk E1320144423(21)
3PKC / SWKGroep E1310223133(-2)
4Albatros E1300302565(-40)
E-pupillen poule 029 (voorjaar)
1Merwede / Multiplaat E2220042811(17)
2Oranje Wit E2320141915(4)
3Kinderdijk E2210121512(3)
4HKC E2300301640(-24)
E-pupillen poule 030 (voorjaar)
1Korbatjo E1321053424(10)
2Albatros E4312042919(10)
3Oranje Wit E3311133334(-1)
4Kinderdijk E3300302039(-19)
E-pupillen poule 128 (voorjaar)
1DVS '69 E2320142418(6)
1Albatros E5320142017(3)
1PKC / SWKGroep E8320142728(-1)
4Kinderdijk E4300302331(-8)
E-pupillen poule 142 (voorjaar)
1Oranje Wit E5330066514(51)
2Kinderdijk E6320142332(-9)
3Vriendenschaar E6310221939(-20)
4Sporting Delta E630030830(-22)
E-pupillen poule 143 (voorjaar)
1Kinderdijk E533006258(17)
2ACKC E2320142512(13)
3Albatros E7310221218(-6)
4Vriendenschaar E5300301135(-24)
E-pupillen poule 221 (voorjaar)
1Albatros E833006240(24)
2SKV E3320141011(-1)
3Korbatjo E631022812(-4)
4Kinderdijk E730030120(-19)
F-pupillen poule 032 (voorjaar)
1PKC / SWKGroep F3321053325(8)
2GKV / Enomics F2320143522(13)
3Kinderdijk F1302121928(-9)
4SKV F1301211729(-12)
F-pupillen poule 132 (voorjaar)
1Merwede / Multiplaat F432014146(8)
1HKC F4320142117(4)
3Kinderdijk F2310221621(-5)
3Vriendenschaar F4310221522(-7)

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017



Korfbal Deals